www.warhouse.pl

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Stadionowy
Posty: 400
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Stadionowy » 20.11.2014, 13:00

Osoby które piszę że "jakby nie było zamieszek Marsz byłby wreszcie ukazany w pozytywnym świetle" chyba zapomniały w jakim kraju żyjemy :)

Nawet jakby każda osobą szła spokojnie i miała na ze sobą np dary dla biednych/chorych itp to I TAK MARSZ BYŁBY PRZEDSTAWIONY JAKO COŚ ZŁEGO

Nie chodzi o to żeby szczurki latały w kominach , tylko o to żeby nie dać sobą pomiatać...

Porównajcie protesty np pielęgniarek i górników i wtedy napiszcie kto lepiej na tym wychodzi...



Pohybel
Posty: 28
Rejestracja: 19.11.2011, 21:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Pohybel » 20.11.2014, 14:58

Nie wiem po co sie tak spinacie, szczegolnie Koktonstojl, ktory specjalnie raczyl sie z tej okazji zarejestrowac na forum hehe

Twoj argument Koktonstojl, ze same szczurki pisza/mowia dobrze o awanturze jak dla mnie calkowicie z d***.
Po pierwsze zarowno osoby z Autonomicznych Nacjonalistow, ktorych relacja sie tu pojawila, jak i ekipa z Czestochowy to nie sa jakies ogorki. Z tego co sie orientuje w AN jest duzo osob co maja sporo do powiedzenia na Legii.
I oni akurat sporo dzialaja. Robia akcje typu "Kosowo jest Serbskie" i z tego co sie orientuje jak rzad ma jakies potkniecia to tez cos tam kreca. I o tym, ze jestem obiektywny powinien swiadczyc fakt, ze na codzien blizej mi do Polonii, niz Legii.

Po drugie teraz ogolnie mamy troche kryzys wielu ekip w Polsce i na wiekszosci stadionow glownie sie pojawiaja osoby w bardzo mlodym wieku. Starsi pojechali na saksy albo z jakis powodow juz nie chodza. Dlatego tymbardziej zarzut o mlodych szczurkach nietrafiony. Tak wyglada przecietny chlopak z przecietnej polskiej ekipy i tyle.

Tak obiektywnie rzecz biorac. Mimo, iz jestem daleko od Autonomicznych to ich relacja mi sie wydaje najblizsza prawdy.
Ten Adam z Widzewa co sie wypowiadal narobil we wlasne gniazdo swoja wypowiedzia. Mimo to nie skreslal bym jeszcze Ruchu Narodowego. Warto dzialac w tej inicjatywie, chodzic z nimi na Marsze, bo jeden pajac to za malo, zeby juz wyciagac jakies daleko idace wnioski.

Fanatyczny Andrzej
Posty: 25
Rejestracja: 05.11.2014, 09:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Fanatyczny Andrzej » 20.11.2014, 19:11

Wkurwia mnie wasze pierdolenie i robienie wszystkiego tak zeby w mediach m owili dobrze.


To samo sie tyczy kibicowania.Nie warto robic burd no bo przeciez w tv beda o nas zle mowic :(

banda pedalow i frajerow. won z forum.

micgree
Posty: 63
Rejestracja: 26.02.2007, 19:14

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: micgree » 20.11.2014, 19:26

Jest okazja się wykazać bardziej realnie, Kto z Warszawy do PKW !
I te noci kada izdahnem, zadnje pivo za tebe popijem,
I na nebu tom na koje idem ja, Sija moja Wielka Polonia !

Terefere
Posty: 765
Rejestracja: 21.03.2007, 15:18

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Terefere » 21.11.2014, 09:19

Jeśli tutaj niektórym wydaję się, że po marszu na którym byłby spokój antypolskie media dały by rzetelny i pozytywny przekaz to jesteście w błędzie. Przypomnijcie sobie przekaz typu " na marszu widziałam faszystowskie hasła były to głownie Bóg - Honor - Ojczyzna" itp. Każde działanie nie pomyśli władzy będzie oczerniane w TV, teraz np. media mówią o prawicowych oszołomach w siedzibie PKW. U nas walczą z policją "bandyci, chuligani w szalikach" itp. natomiast na ukrainie z oddziałami berkutu walczyli bohaterowie, o wolność i niepodległość ukrainy. j**** media i ich przekaz.

P.S: po dzisiejszym wystąpieniu Korwina pod PKW wygląda jakby NP chciała zawiązać koalicję z RN. I to byłby dobry ruch !
„... Światem nie rządzą prawa spisane na papierze. Światem rządzą ludzie. Niektórzy trzymają się prawa, inni nie. Każdy człowiek sam decyduje o tym, jak urządzi swoje życie. No i potrzeba też trochę szczęścia, żeby ktoś inny nie zepsuł ci wszystkiego, co zbudowałeś. To wcale nie takie proste, jak uczą w podstawówkach. Ale dobrze jest mieć parę mocnych zasad i zawsze się ich trzymać. W małżeństwie, w życiu, na wojnie – zawsze i wszędzie...”

Invicte
Posty: 9
Rejestracja: 19.11.2014, 17:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Invicte » 22.11.2014, 18:48

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy.
Co nam obca przemoc wzięła,
Szablą odbierzemy.
Marsz, marsz Dąbrowski,
Z ziemi włoskiej do Polski.
Za twoim przewodem
Złączym się z narodem.

kibolski
Posty: 61
Rejestracja: 10.10.2010, 21:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: kibolski » 25.11.2014, 21:06

Miałem już wcześniej się wypowiedzieć ale lepiej chyba na chłodno.
Smutne to jak zgrzecznieliśmy,przeraża ilość płaczu i lamentu.Był dym stało się,widocznie osoby nakręcające dym miały powody.Zamiast pierdolić jak to źle się stało jak to źle przez to o nas w TV mówią wspierajmy się,nie dymisz to chociaż nie obrażaj i wstawiaj się za ziomkiem po szalu,który pewnie nie raz uchronił Cię od klapsów albo ochroni.Dziwią się co niektórzy po co awantura,a nie przyszło Wam do głowy,że ludzie mają już dość tego co się dzieje w tym kraju,że są nachodzeni w domu straszeni przed marszem,milion kontroli w drodze na marsz,każdy ma jakąś granicę cierpliwości.Cały rok psy uprzykrzają nam życie na meczach to raz w roku my im możemy uprzykrzyć.
Dla mnie najlepszy moment i chyba na zawsze zostanie w pamięci to sytuacja w okolicach sceny...psy ostrzałem i polewaniem zmusiły nas do wycofania się po czym ktoś zapodaje Rotę wiara podłapuje i ku*** ciary,mega siły wstąpiły i atak...niezapomniane. Drugi fajny moment to po szarży psów z tej górki w tłum jak po chwili każdy zaczął napierdalać czym popadnie nawet osoby które wcześniej się przyglądały,aż musieli się wycofać.
Pamiętajcie jesteśmy siłą o której im się nie śniło,ale tylko razem więc ku*** szanujmy się. Nie dymisz,szanuj chłopaków którzy się narażają i mają odwagę coś działać,dymisz to szanuj też tych którzy się boją ale w inny sposób reprezentują godnie ten kraj,czy na co dzień klub.

wrwcrew
Posty: 251
Rejestracja: 24.02.2012, 23:12

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: wrwcrew » 26.11.2014, 10:26

https://www.flickr.com/photos/125040548@N08/

UzS
Posty: 76
Rejestracja: 23.01.2010, 18:07

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: UzS » 27.11.2014, 12:07

Mógłby ktoś podać czy byli ludzie zza granicy na Marszu ?

Ciekawią mnie szczególnie czy byli z Białorusi i Ukrainy ?
Zbieram informacje o Stelli Białośliwie, jeśli jesteś z Nakła, Bydgoszczy, Inowrocławia, Chojnic, Grudziądza, Chełmży lub ościennych miejscowości a posiadasz wyniki sportowe drużyn ze swojej miejscowości, NAPISZ [email protected] !!!
http://wariaci.net/historiastelli.htm

Spierdalaj88
Posty: 1293
Rejestracja: 20.09.2009, 10:56

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Spierdalaj88 » 27.11.2014, 13:49

UzS pisze:Mógłby ktoś podać czy byli ludzie zza granicy na Marszu ?

Ciekawią mnie szczególnie czy byli z Białorusi i Ukrainy ?

Ukraińcy raczej byli, dwie niebiesko-żółte flagi widziane obok siebie
NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ
NAPIERDALAM PROJEKTY GRAFICZNE - PW

Zimny
Posty: 1426
Rejestracja: 03.05.2007, 16:13

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Zimny » 27.11.2014, 15:32

A mnie osobiście ciekawi czy jacyś Serbowie byli? bo szczerze mówiąc ani jednego nie widziałem ale wiadomo "kosovo es srbija" ;)

Tak przy okazji to widział może ktoś w internecie jakąś konkretną relacje z marszu z dużą ilością zdjęć? i nie chodzi mi tutaj o samą awanture czy pare fotek z pochodu bo tego jest mnóstwo, a coś gdzie również widać jak zbieramy się na Rondzie Dmowskiego, stoimy na błoniach / pod sceną = taką oddającą klimat całej tej "imprezy" ;) Poza tym to ta galeria obok miejsca zbiórki opanowana praktycznie przez samych narodowców w barwach wyglądała też zajebiście imponująco, i nie wiem jak innych ale mnie rozjebał widok cyganki / ciapatej sprzedającej mi napój w jakimś fast foodzie :D

Fanatyczny Andrzej
Posty: 25
Rejestracja: 05.11.2014, 09:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Fanatyczny Andrzej » 27.11.2014, 16:41

A moze wrzuci to ktos relacjie ludzi zza granicy ?

Czytalem relacje Wegrow tylko, ciekawia mnie tez pozostale.

heyhi
Posty: 264
Rejestracja: 20.10.2008, 19:07

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: heyhi » 28.11.2014, 22:00

Spierdalaj88 pisze:
UzS pisze:Mógłby ktoś podać czy byli ludzie zza granicy na Marszu ?

Ciekawią mnie szczególnie czy byli z Białorusi i Ukrainy ?

Ukraińcy raczej byli, dwie niebiesko-żółte flagi widziane obok siebie
Ukraińcy czy ktoś z Górnego Śląska?

Jerzy_z_wieży
Posty: 126
Rejestracja: 20.10.2013, 09:45

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Jerzy_z_wieży » 28.11.2014, 23:49

Dosyć dobitna odpowiedż byłego trepa o działaniach psiarni na MN.

Opinia eksperta od walki z tłumem, z MON: "Do zabrania głosu w tej dyskusji skłoniły mnie trzy kwestie: a) też jestem na garnuszku budżetówki, tylko mój jest napełniany przez "MONar" b) byłem na Marszu c) prześledziłem zapisy wideo dostępne w Sieci. Pierwsze pytanie. Panowie, do jasnej cholery, kto Was uczy "pracy z tłumem"? Jak można sobie pozwolić na tak nieprofesjonalne "wejście z buciorami" w spokojny tłum (pomnik Dmowskiego - tam byłem pod koniec Marszu)? Ludzie wokół mnie byli zupełnie neutralni ale po "wejściu" Policji poleciały mocne wiązanki. W mojej pracy często mieliśmy do czynienia z tłumem, z którego strony butelki, kamienie i wyzwiska to najmniejsze zło, jakie mogło się nam przytrafić. Gdybyśmy się zachowali wobec niego tak, jak Policja blokująca wejście na Plac Konstytucji (potem też wyjścia), to pożylibyśmy może z godzinę. Drugie pytanie. O jakim sukcesie Wy mówicie? To była totalna klęska. Banda, może ze 200 gówniarzy, pusza Wam z dymem ileś tam radiowozów. Gazujecie się sami nawzajem, jak ostatnie niedojdy! Na filmach widać zagubionych, płaczących od gazu gliniarzy. Gdyby moi ludzie tak się załatwili na jakiejkolwiek akcji, to nie wystawiliby nosa za bramę bazy do końca zmiany! Przecież, gdyby przeciwko Wam ruszyło nie te kilku wyrostków tylko 5% tego tłumu, to by Was po prostu roznieśli na strzępy! b]Trzecie pytanie. [/b]Żalicie się, że Wam zabronili lać z gładkiej lufy w taki tłum? Czy Wyście do reszty oszaleli? Widzieliście kiedyś, co się dzieje z kilkutysięcznym tłumem, który usłyszy strzały z broni palnej? Nie wiem, czy starczyłoby w Warszawie karetek, żeby wywieźć stamtąd wszystkich stratowanych. A jakby ruszyli np. w Waszą stronę, to wątpię żeby ktoś "brał jeńców". Podsumowując. Dopiero na końcu winię szeregowych policjantów. Ktoś ich przecież powinien wyszkolić i wyposażyć. Nie wystarczy ubrać młodych chłopaków w ograniczającego ruchy żółwia i dać do ręki pałkę. Za burdel, jaki widziałem wyiniłbym tych, którzy zajmowali się dowodzeniem od szczebla drużyny i wyżej. Dlaczego? Dlatego: 1. Brak jest JAKIEGOKOLWIEK pomysłu na PREWNCYJNE zachowania. 2. PROWOKUJECIE tłum, co jest taktycznie po prostu niedopuszczalne! 3. Dajęcie się zaszachować GARSTCE gówniarzy, co z kolei jest wręcz żałosne. 4. Potem, "przy kamerach", lejecie kogo popadnie i jak popadnie dając popis braku opanowania i pożywkę dla mediów. A po takich akcjach wielkie zdziwienie, że 92% społeczeństwa uważa, że Policja "źle wykonuje swoje obowiązki". Gdzie byli dowódcy? Kto tak fatalnie zaplanował ten burdel i kto poniesie za to odpowiedzialność? Na koniec pytanie najważniejsze. Co się stanie, jeżeli kiedyś przeciwko Wam ruszy nie 200 gówniarzy, jak było w Warszawie, tylko 2000 równie zdesperowanych gości? Przecież Was zadepczą! Niemożliwe? To zobaczcie na relacje z greckich ulic i przypomnijcie sobie o nich, kiedy za kilka miesięcy zadłużenie przekroczy magiczne 55% i Tuski podniosą VAT do 25%, a zaraz za tym pójdą cięcia socjalne. To Wy staniecie w pierwszym szeregu przeciwko wkurzonemu tłumowi. Zajścia z Marszu będą przy tym tylko lekką zaprawą! Warszawa dała dowód, że w razie buntu wewnętrznego na miarę Grecji, Policja nie ma żadnego przygotowania i pomysłu, jak bez rozlewu krwi spacyfikować ulice. Co gorsza, w Polsce jest "potencjał w narodzie". Można piętnować "kiboli" i podobne środowiska ale należy się liczyć z tym, że w razie poważnej rozruby, w takiej Warszawie może stawić się nawet 100 tysięcy i więcej luda. I co wtedy zrobią? Wyślą nas żeby Was wspierać? Proszę bardzo - ale ja strzelać do rodaków nie będę!..."

EDIT.
Dopiero teraz się ściąłem że typek raczej nie pisze o tym roku , ale kto bywa na MN ten wie, że ten ich ''psi profesjonalizm '' co roku wygląda podobnie.

mefistoo
Posty: 118
Rejestracja: 03.04.2014, 09:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: mefistoo » 01.12.2014, 09:00

[link]

twierdza śródmieście
Posty: 81
Rejestracja: 11.11.2010, 13:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: twierdza śródmieście » 03.12.2014, 12:59

Droga Legionisty Plus - Marsz Niepodległości Listopad 2014

[link]
:)

twierdza śródmieście
Posty: 81
Rejestracja: 11.11.2010, 13:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: twierdza śródmieście » 03.12.2014, 18:42

Zolpidem pisze:Zły link, nie działa.
Mi tam działa, z resztą nie tylko mi ale to nie ma znaczenia.
:)

twierdza śródmieście
Posty: 81
Rejestracja: 11.11.2010, 13:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: twierdza śródmieście » 03.12.2014, 22:54

Zolpidem pisze:Forum go po prostu ucięło i trzeba ręcznie kopiować.
Nawet jak się nie skopiuje to pobiera. ;)
Ale tak jak mówiłem, nie ma co śmiecić tematu, kto ma pobrać to już pobrał.
:)

ponadwami
Posty: 70
Rejestracja: 14.11.2014, 16:24

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: ponadwami » 04.12.2014, 14:03

Nawigator pisze:
michalind pisze: Czy to autokar Wisły Kraków jest pokazany w programie? Bo gadałem z ziomkiem który był w Wiślackim autokarze i mówił że gdyby kamery się nie pojawiły to było by z nimi grubo ze strony psiarni.
Na filmie z tego co wiem jest autokar Zagłębia/Bolesławca
To nie był autokar ZL.
Ten autokar był na małopolskich blachach i jechał cały czas z ogonem...
Coś słabo nawigujesz albo niedowidzisz, był to autokar Zagłębia/Bolesławca, tutaj masz artykuł z Polski Niepodległej o tym incydencie, jeden chłopak dostał areszt 3 miesięczny:
[link]

KrychaKS
Posty: 17
Rejestracja: 08.04.2013, 00:01

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: KrychaKS » 07.12.2014, 01:26

"110 policjantów otrzymało nagrody za wzorową realizację zadań związanych z zabezpieczeniem obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Byli to funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji oraz Komend Wojewódzkich Policji w Łodzi, Olsztynie, Bydgoszczy, Białymstoku, Kielcach, Lublinie i Radomiu.­­- czytamy dalej w komunikacie."

To jest jakiś żart... Sam na własne oczy widziałem jedną z prowokacji...
POLSKA KIBOLSKA !!!

Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Fjk » 07.12.2014, 16:08

[link]


a my se ku*** idziemy porzucac kamieniami w marszu niepodleglosci w psy poprzepychac miedzy soba a kiedy cos trzeba zrobic naprawde nie ma nic ... naprawde mamy ograniczone spoleczenstwo

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: ax88 » 07.12.2014, 16:50

Żadna to niespodzianka... Polacy to naród głąbów sterowany odbiornikiem telewizyjnym od x lat. Tyczy sie to też wielu kibiców tzw. "patriotów", którzy nie znają podstaw z historii, hymn śpiewają póki i uważają, że Polska ma najlepszych chuliganów bo wygrywamy bójki w lasach, a kazde pierdniecie policji to prowokacja, wyciagnijcie komóreczki i nagrywajcie, tylko nie dajcie sie sprowokowac.

https://www.youtube.com/watch?v=MrY_ZHEwf9E

Babol156
Posty: 2
Rejestracja: 07.12.2014, 18:33

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Babol156 » 07.12.2014, 18:43

To było straszne ! Mam nadzieję że w przyszłym roku nie powtórzy się ten haos na ulicach Warszawy , a płace wzrosną;) ;)

w_harringtonce
Posty: 167
Rejestracja: 02.11.2014, 20:09

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: w_harringtonce » 08.12.2014, 22:27

Jak czytam wypociny tych wszystkich "prawilniaków" tu i w necie to co raz częściej dochodzę do zdania, że większości z nich bliżej do anarchii niż ku nacjonalizmowi...

89piotrekski
Posty: 368
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: 89piotrekski » 09.12.2014, 03:53

Mam nadzieję , że paru forumowiczow nie skusi się na sobotni pochód z Kaczyńskim, niech idą z nim Ukraińcy i byli Pzpr "nawróceni".

Spierdalaj88
Posty: 1293
Rejestracja: 20.09.2009, 10:56

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Spierdalaj88 » 09.12.2014, 22:27

w_harringtonce pisze:Jak czytam wypociny tych wszystkich "prawilniaków" tu i w necie to co raz częściej dochodzę do zdania, że większości z nich bliżej do anarchii niż ku nacjonalizmowi...
dokładnie, mam takie same odczucia. Aby rozpierdolić wszystko i potem jakoś to będzie.
NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ
NAPIERDALAM PROJEKTY GRAFICZNE - PW

wBoleslawcu.pl
Posty: 55
Rejestracja: 23.05.2013, 22:51

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: wBoleslawcu.pl » 14.12.2014, 20:01

Relacja uczestników z Bolesławca

[link]

Obrazek

Koktonstojl
Posty: 0
Rejestracja: 20.11.2014, 03:09

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Koktonstojl » 15.12.2014, 17:14

"Jak czytam wypociny tych wszystkich "prawilniaków" tu i w necie to co raz częściej dochodzę do zdania, że większości z nich bliżej do anarchii niż ku nacjonalizmowi..."
Zgadzam się. Nie chodzi tu może o samych prawilniaków, ale bardziej o Autonomicznych Nacjonalistów. Od początku to mi sie dziwne wydawało. Po kiego c**** zapożyczać lewacką symbolikę, lewacki styl ubierania itp? Myślałem że na tych zapożyczeniach to małpowanie sie kończy, ale widzę że AN ogólnie mają poglądy anty władza i c***! Jaka by ona nie była. Jak dojdą do władzy nacjonaliści to też będą anty?! Jak wspominałem we wcześniejszym poście dojrzały człowiek zdaje sobie sprawę że oddolna, społeczna praca u podstaw jest w nacjonalizmie bardzo ważna!. Ale prawdziwych zmian można dokonać w państwie gdy w parlamencie zasiądą nacjonaliści, a skoro komuś sie wydaje że może realnie odmienić los swych rodaków trzy razy w roku maszerując w chuście na ryju i ciemnych okularach otoczony banerami to gratuluję. Miliony rodaków patrzy na to jak na lekką błazenadę.

Oqq
Posty: 321
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: Oqq » 19.12.2014, 17:46

[link]
Koleżanki i Koledzy Narodowcy, Patrioci, Uczestnicy Marszu Niepodległości! Już prawie 6 tygodni nasz Kolega Damian (21 lat) jest przetrzymywany w POlicyjnym areszcie po tym jak został niesłusznie zatrzymany w wyniku po marszowej łapanki, został dosłownie wyciągnięty z autokaru, postawiony przed sąd i obciążony wyimaginowanymi zeznaniami policjantów.

Sprawą Damiana zajmuję się sztab prawny Marszu Niepodległości i Ruchu Narodowego, niestety Sąd nie chce przychylić się do wniosku o uchylenie aresztu. Sytuacja jest skandaliczna i zarazem dramatyczna, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które wszystko na to wskazuje nasz Kolega mimo, że jest niewinny spędzi w więzieniu odizolowany od rodziny, przyjaciół i bliskich tylko dlatego, że postanowił 11-stego listopada świętować z nami dzień odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wyślijmy do niego kartki świąteczne z wyrazami solidaryzmu i otuchy, niech wie, że nie jest sam tym bardziej, że ma ograniczone widzenia, a prokurator nie ułatwia mu życia. Niech widzą, że stoimy za Damianem, że nie godzimy się na traktowanie w ten sposób ludzi!

Poniżej dane adresowe:
Damian Lecyk s. Andrzeja,
Areszt Śledczy Warszawa - Grochów,
ul. Józefa Chłopickiego 71a,
04-275 Warszawa

Wczoraj protestujący na Uniwersytecie Wrocławskim, dzisiaj Damian, kto jutro?

Pozdrawiamy i liczymy na was.
Więcej o sprawie Damiana i okolicznościach jego zatrzymania: [link]

razsierpemrazmlotem
Posty: 1
Rejestracja: 22.12.2014, 16:05

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2014.

Post autor: razsierpemrazmlotem » 22.12.2014, 16:28

raz sierpem raz mlotem lewacka holote

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mr_who i 513 gości