Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 16.02.2019, 10:07

Rozmyte zdjęcie kluczowym dowodem. Jeszcze negatyw ktoś zrobił, żeby było lepiej widać... Tylko właśnie co?
Nie możecie iść sobie gdzieś na forum skandali, gdzie ludzie takie bajki łykają? Może jeszcze zacznij o płaskiej ziemi pisać.



modelo
Posty: 27
Rejestracja: 15.08.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: modelo » 16.02.2019, 10:32

Wrzuci taki debil zdjęcie rozmazane poprze to uśmiechem córki i ma dowody na jeden z największych spisków w powojennej Polsce. Siedzi taki przed youtube ogląda przygłupów równych sobie i mają się za elitę śledczą i ludzi oświeconych. Nie dociera do tych ich pustych głów, że dziesiątki jak nie setki osób by musiało być w to zaangażowane , nie pomyślą ,że ta ich krew nie wytryśnie przez koszulkę dwa swetry pewnie i płaszcz. I ten ich tekst super z youtuba -dla gojów - i ,aż tupią nogami nogami ,żeby go powtórzyć dalej . Ja pierdziele czy zdajecie sobie sprawę ,że jesteście lekko upośledzeni . No, ale nie ma co z drugiej strony co sie dziwić, przecież są ludzie co wierzą ,że Elvis żyje to dla czego u nas nie maja mieć prawa też sobie wierzyć w naszego Pawła Elvisa.

Jarcar
Posty: 143
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jarcar » 16.02.2019, 10:42

modelo pisze:
16.02.2019, 10:32
Wrzuci taki debil zdjęcie rozmazane poprze to uśmiechem córki i ma dowody na jeden z największych spisków w powojennej Polsce. Siedzi taki przed youtube ogląda przygłupów równych sobie i mają się za elitę śledczą i ludzi oświeconych. Nie dociera do tych ich pustych głów, że dziesiątki jak nie setki osób by musiało być w to zaangażowane , nie pomyślą ,że ta ich krew nie wytryśnie przez koszulkę dwa swetry pewnie i płaszcz. I ten ich tekst super z youtuba -dla gojów - i ,aż tupią nogami nogami ,żeby go powtórzyć dalej . Ja pierdziele czy zdajecie sobie sprawę ,że jesteście lekko upośledzeni . No, ale nie ma co z drugiej strony co sie dziwić, przecież są ludzie co wierzą ,że Elvis żyje to dla czego u nas nie maja mieć prawa też sobie wierzyć w naszego Pawła Elvisa.
Od tego jest internet. Podobnie jak z antyszczepionkowcami, tysiące ludzi nazwa cię idiotą, pokażą dowody, statystyki, opinie lekarzy czy WHO, ale znajdziesz w koncu jakiegoś kretyna, który uważa tak jak ty i już w swojej głupocie nie jesteś sam.
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.

maTe966
Posty: 4
Rejestracja: 18.11.2017, 16:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: maTe966 » 16.02.2019, 11:40

Powtórzę swoje pytanie i liczę w końcu na odpowiedź.

"Kto leżał na OIOM'ie w UCK?"

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 16.02.2019, 12:16

WDK pisze:
16.02.2019, 11:34
Z mojej strony to ostatni post.
Zajebiście! Mam nadzieję, że przynajmniej tyle jest prawdą (chociaż w to wątpię)

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Banditosdod » 17.02.2019, 10:47

LordNelson pisze:
07.02.2019, 14:42
optymistasks pisze:
07.02.2019, 13:54
Ja w smierc Adamowicza nie wierze, mam prawo...
Dokładnie. W dobie informacji bycie debilem to jest wybór, do którego jak najbardziej masz prawo.
Ja tam nie mówię bo ten Adamowicz pewno i nie żyje.Ale z drugiej strony ten typ z Baltyku ma rację.Aparat rzadowy może za pewne zlikwidować kazdego.A to co my wiemy. to jest to co powiedzą.Lepper sie powiesil tak powiedzieli w tv to debilami sa ci co uwierzyli czy ci co mysla inaczej.Polska jak kazdy kraj ma aparature na kazdej plaszczyznie.Pewno nawet nie zdajemy sobie sprawę z ilu morderst mozna zrobic sambojstw.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 17.02.2019, 18:23

Zgadzam się. Jeżeli sprawa wygląda podejrzanie, to jeszcze można sobie teoretyzować i dyskutować.
W tym przypadku niestety koleś robi z siebie idiotę, do spółki z kolesiem od negatywów, który się chyba CSI naoglądał.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 18.02.2019, 13:36

Sprawa z Adamowiczem ( jesli jest, a sadze ze jest ) to nie dzielo zadnego "aparatu rzadowego"! To "aparat" ponadnarodowy, taki o ktorym nigdy sie nie dowiemy szczegolow. Coz, dla ludzi ograniczonych umyslowo i duchowo zawsze potrzebne sa dowody, aczkolwiek de facto sprawy na swiecie maja sie tak ze nie wiemy nic z wielkich afer i manipulacji - znamy wersje oficjalne, zas kretyni zawsze ludzi dociekliwych nazywaja wariatami.
Kto lezal na OIOMIE...? Powiem z nerwem bo mnie durnota boli - durniu: na OIOM mogli dostarczyc tak konajacego czlowieka i tak podobnego do Adamowicza ze nikt nie zadal sobie trudu identyfikacji! W tak tragicznej chwili, myslisz ze ktokolwiek badal mu nawet DNA...? Tym bardziej, iz na pewno ktos dyskretnie czuwal, by odpowiednie czynnosci zostaly wykonane, a nieodpowiednie - nie.
Tak zwani "normalni ludzie" zawsze i stale jakos maja poczucie ze zyja w jasnym swiecie prawdy - wierza we wszystko, albo wiekszosc podanych im informacji, naiwnie ufajac tym, ktorzy zza kurtyny czuwaja by tworzyc odpowienie iluzje...
Jak to szlo w filmie Wielki Szu...? "Widzisz przedstawienie, nie widzisz gry"...Tak jakos...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 18.02.2019, 15:43

Odpowiedź na wszystko, ale jakoś dowodów brak. W końcu to ponadnarodowa konspiracja, więc szczegółów nigdy się nie dowiemy, oprócz bzdur powielanych przez jaśnie oświeconych, co mają cudownie zdjęte klapki z oczu. Jak te działania zza kurtyny są tak oczywiste, to dawaj jakiś dowód, bo na razie dla wszystkich jesteś niedorozwinięty. Albo lepiej, W********** przygłupie na forum dla takich debili, jak ty. Polecam zmiany na ziemi na przykład, tam w spokoju będziesz będziesz wśród swoich.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 18.02.2019, 17:32

Jestes kretynem bez zdolnosci do refleksji - co nie jest obelga, a stwierdzeniem faktu. Nigdzie nie bede wypierdalal, ani sluchal zadnych "oswieconych", gdyz w wiekszosc bzdur sam nie wierze; "smierc" Adamowicza jest jednak taka sprawa ktora smierdzi na kilometr...no ale zawsze tzw wiekszosc tzw normalnych potrzebuje dowodow - ktorych nigdy nie otrzyma - gdyz nie po to jest robiony szwindel na swiadomosci calych mas, by ten szwindel mial wyjsc na jaw.
Nie mam dowodow - ty nie masz mozgu, lub go slabo uzywasz. Bluzg za bluzg durny wyrostku, ale nie o to chodzi; chodzi o to ze wielu nie lubi myslec..."Slepcy" Brueghla - ulubiony obraz Lysego...

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jaśnie Pan » 18.02.2019, 22:14

optymistasks pisze:
13.02.2019, 13:13
Nic Ci nie wytlumacze, po prostu mam przeswiadczenie ze to wielka bujda z tym zabojstwem, a sprawa byla skrupulatnie przygotowana przez takie organizacje, o jakich my nie mamy pojecia. Nie wierzysz w to, ze sa na tym swiecie ktore sa przed nami ukrywane - ok, ja tez przewaznie nie, ale w przypadku tej walki o Polske ktora ma miejsce teraz, uwierz ze gra idzie o caly swiat i sily ciemne zrobia absolutnie wszystko by tak przekabacic ludzi, by ci juz nie zaglosowali na PIS. "Zwloki" kogos od nich i ten medialny fakt, jest czyms dla nich wymarzonym - co powtarzalem od ponad roku ( ze bedzie "zamach" na kogos od nich ), nic innego im juz pomoc nie moglo...w sumie nadal nie moze, ale zyja iluzja .
Reasumujac - nie zezarlem wszystkich rozumow, tym bardziej w kwestiach przeprowadzania mistyfikacji, ale wiem ze rzeczy wieksze jeszcze sa mozliwe przy odpowiednim i dlugim przygotowaniu, oraz determinacji/desperacji autorow.
Uwazam ze lysy zyje i ma sie dobrze...Nigdy go juz nie zobaczymy i nie dowiemy sie nic ze szczegolow...
Stary nie oglądaj już seriali na netfixie.

SaviAG
Posty: 33
Rejestracja: 29.11.2016, 11:06

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: SaviAG » 18.02.2019, 22:52

Witam ponownie. Mam prośbę do kolegi zza miedzy LechiaCHWM, który widnieje tu jako moderator. Czy mógłbyś wypierdolić wszystko, mniej więcej od połowy 23 strony tego tematu gdyż to temat woj. Pomorskie a nie widzisz sam... Za wczasu dziękuję.
Piszę tu tylko w swoim imieniu.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: glwtrcd » 18.02.2019, 23:04

Ale szopke tu odpierdalcie z t smiercia Adamowicza

ArkaToMy
Posty: 71
Rejestracja: 12.04.2011, 12:10

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ArkaToMy » 19.02.2019, 00:33

Ten, co pisze posty "kto leżał na OIOM-ie" ma 100% pewności kto tam leżał?

Nie usprawiedliwiam żadnej wypowiedzi, teorii jest w c***. Niestety nie sądziłem,że doczekam się czasów, gdy na tym forum wyczytam wpisy negujące działania państwa, które nieraz żywcem wmówiło rodakom farmazon w "czołowej" telewizji, a ci go bez pardonu łyknęli. Bazujecie się na stacji tvn, która zorganizowała "urodziny hitlera" i przedstawiła w programie jako swój materiał dziennikarzy śledczych,a w rzeczywistości od A do Z przygotowali go sami jej pracownicy.

Nie bronię żadnej teorii opisanej w tym temacie, ale proszę, aby nikt nie czerpał swoich informacji z lewackich, stronniczych stacji telewizyjnych.Ludzie mądrzy nie czerpią wiedzy z jednego źródła,a z kilku niezależnych, bezstronnych.

Najgorsze jest to,że już nawet na tym forum ludzie są w stanie rozpętać wojnę między sobą,bo usłyszeli w tvn. Ogarnijcie się.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 19.02.2019, 04:04

optymistasks pisze:
18.02.2019, 17:32
Jestes kretynem bez zdolnosci do refleksji - co nie jest obelga, a stwierdzeniem faktu. Nigdzie nie bede wypierdalal, ani sluchal zadnych "oswieconych", gdyz w wiekszosc bzdur sam nie wierze; "smierc" Adamowicza jest jednak taka sprawa ktora smierdzi na kilometr...no ale zawsze tzw wiekszosc tzw normalnych potrzebuje dowodow - ktorych nigdy nie otrzyma - gdyz nie po to jest robiony szwindel na swiadomosci calych mas, by ten szwindel mial wyjsc na jaw.
Nie mam dowodow - ty nie masz mozgu, lub go slabo uzywasz. Bluzg za bluzg durny wyrostku, ale nie o to chodzi; chodzi o to ze wielu nie lubi myslec..."Slepcy" Brueghla - ulubiony obraz Lysego...
O mój mózg się nie martw, napery o tym świadczy, że nie wierzę w brednie tylko dlatego, że chcę, a nie mając przy tym żadnych podstaw oprócz własnych urojeń. Ty za to za dużo myślisz, a jak widać nie jest to najmocniejsza strona.

Dopóki nie ma dowodów na to, że jest inaczej, to wersja oficjalna jest dla mnie jedyna wersją, niezależnie od tego czy wszystko nadali na TVN, TVP, TV Republika czy Trwam. Niektórzy są już na tyle zaślepieni podziałami, że na siłę będą negować oczywiste i najprostsze, bo im do światopoglądu nie pasuje. Zupełnie jak idioci za oceanem, co nie uznają strzelanin w szkołach. Sterylizacja dla takich to mało! Zastanówcie się nad sobą, skoro tak sklejki myślicie i tak oświeceni jesteście.

maTe966
Posty: 4
Rejestracja: 18.11.2017, 16:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: maTe966 » 19.02.2019, 07:38

Pytam kto leżał na OIOMie wy zjeby genetyczne, bo albo położyli tam jebaną kukłę która wyglądała jak Adamowicz, albo moi najbliżsi są uwikłani w Waszą "gierkę", która każe im mówić, że zamiast prezydenta miasta podstawili żula z ulicy. Ludzie ku*** ogarnijcie się do c****, można wierzyć w teorie Banków centralnych, żydów rządzących światem etc. ale to ścierwo które Wy tu wypisujecie, to stoi na równie z płaską ziemią jak nie ku*** niżej. Zero dowodów, zero argumentów, ale do pierdolenia śmieci to pierwsi. ku*** ta cywilizacja upadnie szybciej niż myślałem z takimi mongołami.

EOT
SaviAG pisze:
18.02.2019, 22:52
Witam ponownie. Mam prośbę do kolegi zza miedzy LechiaCHWM, który widnieje tu jako moderator. Czy mógłbyś wypierdolić wszystko, mniej więcej od połowy 23 strony tego tematu gdyż to temat woj. Pomorskie a nie widzisz sam... Za wczasu dziękuję.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 19.02.2019, 11:39

Takoz, zanim w tym smutnym jak p**** forum nastapi kasacja, czy cokolwiek nastapi; a wiec - zanim i zarazem, jestem zmuszony podsumowac temat wypowiedzia calkowicie intelektualna, tzw chlodna analiza za i przeciw, ktora brzmi tak:

c*** c*** c***, ku*** d*** c*** ku*** p**** d*** c*** c***!!!

Mysle ze ta analiza przekonalem wszystkich do swoich racji, tudziez wszystkich od nich odstreczylem... No, heh...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 19.02.2019, 12:20

Widzę, że od lat cały czas trzymasz stały poziom intelektualny, brawo. Rodziców musi rozpierać duma!

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 19.02.2019, 13:16

Od moich rodzicow sie odjeb; od poziomu intelektualnego dawnego Baltyku nie musisz sie odjebywac, gdyz ten jest i byl niedostepny dla wiekszosci.
Tak jak sie spodziewalem, moja rzeczowa analiza za i przeciw przekonala wiekszosc ludzi, gdyz tylko jedna osoba wciaz jest niezdecydowana :)...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 19.02.2019, 13:21

A dlaczego? Wychowali takiego zjeba, więc należy im się cokolwiek tu dostaną, a jakbyś potrafił zrozumieć krótkie zdanie, to byś wiedział, że nie dostali na razie nic.
Słyszałeś o czymś takim jak mitomania? Polecam się zapoznać!

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 19.02.2019, 13:34

Duza czesc rzeczywistosci jest tzw "normalnym ludziom" pokazywana za zasadzie prograqmow a la "Ukryta Prawda", czy "Prawdziwe Historie" - a ludzie wierza iz zyja w takim swiecie, jaki jest im prezentowany. Ja tylko zaznaczam autorom klamstwa, ze domyslam sie iz robia nam teatr; fakt - wiem, dowodow zadnych nigdy nie zobaczymy, ale to jest jakby immenentna czesc calej gry i tez "ich" znak firmowy...

modelo
Posty: 27
Rejestracja: 15.08.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: modelo » 19.02.2019, 14:14

Idż juz stąd debilu. I taki idiota myśli,że zna ukryte i tajemne prawdy nieznane światu . Czy zdajesz sobie sprawę,że przejawiasz wszelkie cechy schizofreniczne , wiesz , że taka osoba panicznie odrzuca os siebie świadomość tego mimo ,że jego otoczenia stara się mu pomóc, ale tobie wydaje sie ,że jesteś wyjątkowo mądry i przebiegły. Ale wystarczy cie poczytać/posłuchać,żeby stwierdzić,że ty po prostu jestes głupi albo chory i taka jest dla ciebie smutna prawda. CHWm wez wyślij na urlop tego człowiek i skasuj ostatnie kilka stron , a reszta niech może go zacznie powaznie ignorować

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 19.02.2019, 14:28

optymistasks pisze:
19.02.2019, 13:34
Duza czesc rzeczywistosci jest tzw "normalnym ludziom" pokazywana za zasadzie prograqmow a la "Ukryta Prawda", czy "Prawdziwe Historie" - a ludzie wierza iz zyja w takim swiecie, jaki jest im prezentowany. Ja tylko zaznaczam autorom klamstwa, ze domyslam sie iz robia nam teatr; fakt - wiem, dowodow zadnych nigdy nie zobaczymy, ale to jest jakby immenentna czesc calej gry i tez "ich" znak firmowy...
No bo przecież każdy czerpie wiedzę o świecie z telewizji... Co za przygłup! EOT z mojej strony, bo widzę, że już za daleko na drugą stronę zabrnąłeś.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 19.02.2019, 14:55

W zadna storne nie zabrnalem - sam jestem czasem przerazony tym, co moze miec miejsce wokol nas...Moze i chyba ma miejsce; ten swiat nie jest ani taki jak chcemy, ani taki jak nam go pokazuja...To tyle w ogole i w szczegole.

P.S.
W skrotach nie jestem dobry, ani w hydraulice, blacharce, etc - EOT ma cos wspolnego z ET...? tym z filmu...?

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 24.02.2019, 23:36

Nerva1 pisze:
24.02.2019, 23:06
Takie pytanko , co kibice Lechii myślą na temat obalenia pomnika Jankowskiego ??
In dubio pro reo
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: mądrala » 25.02.2019, 00:55

Nie wypowiadam się, co do samego faktu obalenia tego pomnika. Ale przecież są świadectwa pokrzywdzonych przez niego kobit (wtedy dziewczynek), co z tym?

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Fizmatenty » 25.02.2019, 09:10

Zawiązał się komitet obrony pomnika, który będzie pilnował go całą dobe. Mam tylko nadzieje, że kibice Lechi nie biorą udziału w tej szopce.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 25.02.2019, 17:44

Ksiadz Jankowski pomagal ludziom przesladowanym w Stanie Wojennym, m.in. mojej rodzinie gdy ojca komunisci wyjebali z pracy ( za odmowe pacyfikacji obozu internowanych - byl strazakiem ); od ksiedza Jankowskiego dostawalismy paczki zywnosciowe m.in....wiec z rozpacza i smutkiem patrze jak tutaj wielu mlodych jest prymitywnie zmanipulowanych przez postkomunistyczna i sowiecka zachodnia propagande...
Wy naprawde nie macie wiedzy, a kazda glupote - byle tylko sensacja pachniala - lykacie jak gesi kluski...Jest to przykre...

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Fizmatenty » 25.02.2019, 19:16

Może i pomagał, ale bez wątpienia był kapusiem i pedofilem, co było powodem szantażu i zwerbowaniu przez bezpiekę.
[link]

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 26.02.2019, 08:51

Checie byc uwazani za kumatych, a nawet superkumatych to zacznijcie samodzielnie myslec - sprostajcie temu zadaniu, gdyz poki co jestescie manipulowani bardzo sprawnie i bardzo prosto.
Prosze mnie nie epatowac linkami z jakichs podejrzanych stronek - takiego mulu jest pelno w internecie...

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Fizmatenty » 26.02.2019, 11:56

Kompromitujesz się po raz kolejny [link]

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 26.02.2019, 13:20

Mlody jestes chlopaku, a tak sie zachowujesz jakbys wszystkie doswiadczenia juz zebral...Kto sie kompromituje ten sie kompromituje - Ty moze nie bo mlody jestes, a w to wpisana jest pewna bezczelnosc, no ale jednak zalecam pewna rozwage, zamiast teraz wklejania tu inkow z Najwyzszego Czasu, ktore to pisamo ja namietnie czytalem...20 lat temu...zanim sie zorientowalem co to za pokretne srodowisko i kim jest niejaki Mikke...
No dobra, jak ktos nie chce, to nie zaczerpnie oddechu dla ochloniecia i klocic sie bedzie li tylko w imie "mojej mojszosci"...Nie zmuszajcie mnie do lykania manipulacji, gdyz ja tego nie zrobie - za duzo doswiadczylem. Nie mowicie mi ze zly jest Jankowski i ze zly jest np Macierewicz; wierzcie w co chcecie, ale pozwolcie ze i ja swoich pogladow nie zmienie, oraz bede je wypowiadac.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: halodrol » 27.02.2019, 09:22

Chłopie ogarnij się!
Jak już Cenckiewicz jest twoim wrogiem to kto jest sojusznikiem?
Jankowski konfident tak samo jak c*** wałęsa, a do tego zboczeniec. Nie wiem nad czym tu w ogóle można dyskutować.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 27.02.2019, 09:37

Pewnie dostał nie tylko paczki i stąd sentyment pozostał. Syndrom sztokholmski po prostu.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 27.02.2019, 13:27

Spierdalaj nelson ty parowo!...To tyle do idioty i bezmozgiego trola...
A teraz do reszty - raczcie ludzie zauwazyc kto jest Waszym i Waszych rodzin proawdziwym wrogiem! To nie jest Kosciol - nawet jesli zdarzaja sie tam takie same smutne przyklady upadku ducha jak wszedzie indziej; wrogiem Polski i Waszej przyszlosci jest jebana bezideowa sila rzadzaca i Europa i wschodem dzis. Oni chca Was stlamsic i sprowadzic do roli wykorzenionych wyrobnikow...tzn chcieli, gdyz teraz od 3 lat ich plan wali sie calkowicie w gruzy dzieki obecnemu rzadowi RP.
Kosciol zawsze stal za Polakami i za rodzina, za narodem, a Wasze bluzganie na kosciol niewatpliwie cieszy wielkich manipulatorow, ktorzy sie jeszcze ludza ze Polske da sie zniewolic... Nie da sie!...ale czy Wy sami w sobie nie macie takich pragnien, by nie dac sie wodzic za nos i po prostu nie byc glupimi...? Czy naprawde nie warto zaczac kojarzyc fakty z otaczajacej nas rzeczywistosci, zamiast sadzic sie na tepe bluzgi do innych i na podpuszczenia ze strony wrogow - przeciw wszystkiemu co Polskie i nasze...?
Polska i nasza jest wiara katolicka - zreszta jedyna prawdziwa wiwra, jedyny Swiety, Powszechny i Apostolski Kosciol...Eeee...To chyba za wysokie progi takich wywodow jak na ten portal...a uwazacie sie za super kumatych...
Lord Nelson - ssij pale, co oznajmiam ci z cala powaga i odpowiedzialnoscia - jestes przyglupem chlopcze stajenny, oraz domyslam sie genealogii twojej rodzinnej...Wiesz co to jest genealogia...?
Np babcia jednego z lamusow z nsr byla w KPP - i tacy wnuczkowie zawsze beda atakowac wszystko co do cna polskie, z kosciolem na czele. Tak jest zawsze, ale kto sie nad takimi sprawami zastanawia tutaj, na tym forum dla "superkumatych"i "supersztywnych"...?

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 27.02.2019, 14:16

Księża sami krecą na siebie bat kryjąc pedofili.
Zamiatanie pod dywan molestowania i gwałcenia przez ksiezy to skandal. Nie tylko gwałciciele lub molestujacy powinni zostac suspendowani lecz równiez kazdy kto usiłował zatuszowac jakąś afere.
Tak sie postepuje z gwałcicielami w każdej normalnej grupie. Takie śmiecie nie maja powrotu. Trzeba im zyczyc nawrócenia i modlic sie za nich ale osoba wyrzadzajaca tak dotkliwą krzywdę człowiekowi nie może byc niczyim przewodnikiem duchowym.
Natomiast wielu ludzi Koscioła odwraca kota ogonem. Mówi się o atakach na KK. Przeciez to nie atak tylko obrona przed obojetnoscią hierarchów. I nie ma to nic wspólnego z nienawiscia do wiary ani Kosciola samego w sobie.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 27.02.2019, 14:59

Tu sie w calej rozciaglosci zgodze...z jednym zastrzezeniem, uscisleniem - nie ma zadnych ludzi kosciola, gdyz kosciol to my - chcesz tylko dobra w kosciele - nie odwracaj sie, walcz...
Grzech krzywdzenia innych ludzi w przypadku kaplana liczy sie 10 krotnie bardziej jesli mozna tak precyzowac; konsekrowane rece czyniace zlo - to jest pieklo, tu pelna zgoda i fakt...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 27.02.2019, 15:14

Widać trafiłem w czuły punkt, że aż tyle tekstu w odpowiedzi na jeden krótki post. Szkoda tylko, że tego nikt w całości nie przeczyta, ani tym bardziej nie weźmie tego poważnie.
Przy okazji - wiesz, że syndrom sztokholmski można leczyć. W dalszym ciągu zachęcam do wizyty u specjalisty. Warto spróbować, chociaż wygląda na to, że może być za późno.

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 27.02.2019, 15:30

optymistasks pisze:
27.02.2019, 14:59
Tu sie w calej rozciaglosci zgodze...z jednym zastrzezeniem, uscisleniem - nie ma zadnych ludzi kosciola, gdyz kosciol to my - chcesz tylko dobra w kosciele - nie odwracaj sie, walcz...
Grzech krzywdzenia innych ludzi w przypadku kaplana liczy sie 10 krotnie bardziej jesli mozna tak precyzowac; konsekrowane rece czyniace zlo - to jest pieklo, tu pelna zgoda i fakt...
No my. I wiekszosc katolikow zamiast zabrac sie za temat, tzn zaopiekowac sie ofiarami, suspendowac ich oprawcow a potem pozwac etc, nie robi zupełnie nic. A zdarza sie bagatelizowac przewiny księży
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: halodrol » 27.02.2019, 18:07

Ale p*********...
optymistasks pisze:
27.02.2019, 13:27

Kosciol zawsze stal za Polakami i za rodzina, za narodem,
Poczytaj o Kościele w czasach XX-lecia międzywojennego i delikatnej ku*** różnicy w poglądach szeregowych wiejskich i miejskich księży a biskupich elit, które działały zgodnie z wolą Watykanu - a ten bynajmniej nie widział nas jako niepodległego państwa.
Józef Beck jako minister spraw zagranicznych chciał zrywać stosunki dyplomatyczne z Watykanem za to co odpierdalali!
W wolnej Polsce identycznie - może stoją szeregowi księża i pojedyncze osoby z "centrali" cała reszta tych Głódziów, Gocłowskich, Jankowskich, Dziwiszów i innych tłustych parów stoi tam gdzie jest pieniądz i opieka. Oni mają zarabiać hajs dla siebie i Watykanu i w chuju mają czy będą się układać z tzw. prawicą czy z komunistami typu Miller, Kwaśniewski.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzioldi, FanaticsGŁ, Jacku84, KamilGKS, Tresta, Zabek1990, ZapytujeWas i 216 gości