Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
dam1976
Posty: 10
Rejestracja: 05.12.2010, 17:51

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: dam1976 » 18.04.2017, 18:35

Były derby i po terbach teraz trzeba czekać na kolejne jak będą. Ale tak szczerze szkoda że będą bez udziału gości bo to dodatkowy smaczek. A co do napinaczy po stronie gdyńskiej szparki to niech sobie odpuszczą bo chluby nie przynosi prawdziwym kibicom. Tyle w temacie
W Starogardzie tylko LECHIA



siri0
Posty: 47
Rejestracja: 01.03.2017, 09:43

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: siri0 » 18.04.2017, 20:22

Już po derbach i nie ma co do tego wracać. Za kilka dni kolejne mecze...

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: marrrek » 18.04.2017, 22:39

dam1976 pisze:Były derby i po terbach teraz trzeba czekać na kolejne jak będą. Ale tak szczerze szkoda że będą bez udziału gości bo to dodatkowy smaczek. A co do napinaczy po stronie gdyńskiej szparki to niech sobie odpuszczą bo chluby nie przynosi prawdziwym kibicom. Tyle w temacie
Pisze idiota o napinaczach a sam nazywa derbowych rywali szparką... co z łeb.

darek.drek
Posty: 28
Rejestracja: 13.07.2016, 16:01

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: darek.drek » 19.04.2017, 00:04

Farstone pisze:Kilkanaście osób w czarnych kurtkach na dole młyna Lechii... Stomil?

Jedno z FC.

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kibic 30x » 19.04.2017, 15:39

Ile Gkmu Grudziądz na Lechii?

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: schwere krawalle » 20.04.2017, 08:31

Kibic 30x pisze:Ile Gkmu Grudziądz na Lechii?

temat tabu więc się nie dowiesz

kipketer
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2017, 23:51

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kipketer » 20.04.2017, 10:30

Żadne tabu Gkm Grudziądz nic nie łączy z Lechia. Nie wiem skąd te informacje nikogo nie było z GKMu na derbach.
Ogólnie gdybyśmy wymienili których klubów kibice byli obejrzeć derby to byłaby gówno burza przez kolejne 2 miesiące (szczególnie u was w Gdyni ;)

NiePamietamHasla
Posty: 9
Rejestracja: 11.04.2017, 18:55

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: NiePamietamHasla » 20.04.2017, 10:54

No to dawaj, może być priv.

xyzLechia
Posty: 64
Rejestracja: 16.05.2013, 15:33

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: xyzLechia » 20.04.2017, 16:58

Żebyś później się miał czym tasować? Skończcie pierdolić jeden z drugim. Gówno wiecie o tym co się dzieje nawet u siebie i nie dowiecie się niczego co się dzieje u nas. Tyle.

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 20.04.2017, 18:54

ArkaOrłowo pisze:
kipketer pisze:Ogólnie gdybyśmy wymienili których klubów kibice byli obejrzeć derby to byłaby gówno burza przez kolejne 2 miesiące (szczególnie u was w Gdyni ;)
To po kolei: Raków, ŁKS, Lech, może jeszcze Cracovia?
No wiesz. Co by się nie działo w tych pokręconych czasach, to te wasze żydy z Krakowa na pewno nie zostałyby zaproszone. No chyba, że na w******* albo kose pod żebro, bo tylko to im się należy, i piszę tu bez żadnej napinki. A kto był na derbach to nie wasza sprawa. A nawet jakby Lech był, to co byście zrobili? hahah. To co zawsze i to co możecie, czyli nic. Ale spokojnie, Gdańsk i Poznań łączy tylko i wyłącznie kosa, i to się nie zmieni, wbrew temu co było pisane o jakiś rozmowach o układzie, co było bzdurą. O coś jeszcze głupiego chcesz zapytać lub napisać?

keszkewmeszke
Posty: 38
Rejestracja: 20.12.2015, 18:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: keszkewmeszke » 20.04.2017, 19:16

[Lechia,jest jedną z ekip,która kieruje się na 1 miejscu [H]onorem,

Hehe dobre. Udało ci się mnie rozbawić do łez...Ale co możesz wiedzieć nie znając trójmiejskich realiów.

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: schwere krawalle » 20.04.2017, 19:27

nikodem pisze:ekip,akurat Lechia,jest jedną z ekip,która kieruje się na 1 miejscu [H]onorem,jestem o to spokojny

Nie masz pojęcia to zamilcz. Akurat w pomorskim modne stało się hasło Lechia ku*** przyjmie każdego, co zresztą ma swoje potwierdzenie w rzeczywistości...Wywieszanie transparentu dla konfidenta, przygarnianie w swoje szeregi konfidenckich Kartuz, przerzutów z Kwidzyna...Zaraz placki się oburzą, że to farmazon ale nie jest problem wyłożyć papiery. Tylko, że honorowa Lechia zawsze odwróci kota ogonem. Szkoda strzępić ryja. Ale niech dla was Lechia jest honorowa. Pewnie dlatego że coraz częściej zapierdalają po Gdańsku w koszulkach antyWidzewskich, które im regularnie podrzucacie, więcej ich zeszło w Gdańsku niż w Łodzi pewnie:)

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: WileTheBest » 20.04.2017, 19:42

Cewice to kogoś FC?
Września 100% Lech Poznań!

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Suczysko » 20.04.2017, 20:03

nikodem pisze:Na derbach zazwyczaj pojawiają się grupki z ekip,z którymi oficjalnie nic nie łączy,to żadna sensacja,po prostu nie wszystko trafia do sieci ;)Jeżeli w Gdańsku był ktoś z ŁKS,czy Rakowa,to też żadna sensacja,co innego gdyby np.pojawiło się tam ktoś z nie lubianych ekip,akurat Lechia,jest jedną z ekip,która kieruje się na 1 miejscu [H]onorem,jestem o to spokojny,że nie zrobią nic z czym im nie po drodze,pozdro z Łodzi.W Trójmieście tylko Lechia!
a teraz Nikodemie czytająć poniższe posty i to żę sprzet u nich jest nieodłącznym elementem podjazdu do wroga. Ustosunkuj się prosze do przerzutów i sprzetu i napisz o co Ci tak naprawde chodziło z tym [h]onorem. Pewnie grono ludzi bedzie czekało na Tweje wywody w tym ja też. Nie wstydz się napisz co masz na mysli

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 20.04.2017, 20:21

Suczysko pisze:
nikodem pisze:Na derbach zazwyczaj pojawiają się grupki z ekip,z którymi oficjalnie nic nie łączy,to żadna sensacja,po prostu nie wszystko trafia do sieci ;)Jeżeli w Gdańsku był ktoś z ŁKS,czy Rakowa,to też żadna sensacja,co innego gdyby np.pojawiło się tam ktoś z nie lubianych ekip,akurat Lechia,jest jedną z ekip,która kieruje się na 1 miejscu [H]onorem,jestem o to spokojny,że nie zrobią nic z czym im nie po drodze,pozdro z Łodzi.W Trójmieście tylko Lechia!
a teraz Nikodemie czytająć poniższe posty i to żę sprzet u nich jest nieodłącznym elementem podjazdu do wroga. Ustosunkuj się prosze do przerzutów i sprzetu i napisz o co Ci tak naprawde chodziło z tym [h]onorem. Pewnie grono ludzi bedzie czekało na Tweje wywody w tym ja też. Nie wstydz się napisz co masz na mysli
To może ja ci odpowiem. Chociaż nie wiem po co. Wasz mit nt rzekomego sprzętu już padał tyle razy, że aż nawet nie ma co tej kwestii poruszać. Natomiast, przypominasz sobie taką drobną akcje, może nawet nie słyszałeś. Jak wjechaliście do SKM-ki, z nożami, bo myśleliście, że jedzie Lechia. Owy sprzęt został wam odebrany, wasze buzie zostały delikatnie mówiąc okopane, a następnego dnia puszczacie w miasto info, jak to wy zostajecie obicie sprzętem przez Lechię. pompa wtedy była. A o honorze, to też pytanie dziwne, ale ok, odpowiem. Chociaż już wiele razy było to poruszane. I nawet ja w jakimś poście wyżej. Nie tolerowane jest plucie swoim do ryj. Wisła myślała, że jest taka cwana, w ciągu paru godzin poszła się j**** kilkudziesięcioletnia zgoda. A wy? No... sami wiecie jak to u was wygląda. Szcza wam się do ryja, a wy nic.

adamjanicki
Posty: 3
Rejestracja: 10.04.2017, 08:57

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: adamjanicki » 20.04.2017, 20:25

Ciekawi mnie jak szalikowcy daltoniści rozróżniają barwy klubów. Ostatnio miałem [link] z tego.

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Suczysko » 20.04.2017, 20:51

kilof pisze:
Suczysko pisze:
nikodem pisze:Na derbach zazwyczaj pojawiają się grupki z ekip,z którymi oficjalnie nic nie łączy,to żadna sensacja,po prostu nie wszystko trafia do sieci ;)Jeżeli w Gdańsku był ktoś z ŁKS,czy Rakowa,to też żadna sensacja,co innego gdyby np.pojawiło się tam ktoś z nie lubianych ekip,akurat Lechia,jest jedną z ekip,która kieruje się na 1 miejscu [H]onorem,jestem o to spokojny,że nie zrobią nic z czym im nie po drodze,pozdro z Łodzi.W Trójmieście tylko Lechia!
a teraz Nikodemie czytająć poniższe posty i to żę sprzet u nich jest nieodłącznym elementem podjazdu do wroga. Ustosunkuj się prosze do przerzutów i sprzetu i napisz o co Ci tak naprawde chodziło z tym [h]onorem. Pewnie grono ludzi bedzie czekało na Tweje wywody w tym ja też. Nie wstydz się napisz co masz na mysli
To może ja ci odpowiem. Chociaż nie wiem po co. Wasz mit nt rzekomego sprzętu już padał tyle razy, że aż nawet nie ma co tej kwestii poruszać. Natomiast, przypominasz sobie taką drobną akcje, może nawet nie słyszałeś. Jak wjechaliście do SKM-ki, z nożami, bo myśleliście, że jedzie Lechia. Owy sprzęt został wam odebrany, wasze buzie zostały delikatnie mówiąc okopane, a następnego dnia puszczacie w miasto info, jak to wy zostajecie obicie sprzętem przez Lechię. pompa wtedy była. A o honorze, to też pytanie dziwne, ale ok, odpowiem. Chociaż już wiele razy było to poruszane. I nawet ja w jakimś poście wyżej. Nie tolerowane jest plucie swoim do ryj. Wisła myślała, że jest taka cwana, w ciągu paru godzin poszła się j**** kilkudziesięcioletnia zgoda. A wy? No... sami wiecie jak to u was wygląda. Szcza wam się do ryja, a wy nic.
Nie wiem czy to za cieżkie dla Ciebie, ale w zaden sposob nie odpowiedziałeś za kolego nikodema o przerzutach z Kwidzyna tych mośkach z Iławy i Olsztyna i o waszym sprzecie na kazdej akcji. Wiec z łaski swojej pozwol koledze z łodzi na odpwiedz

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 20.04.2017, 22:48

Wy śledzie to jednak macie tupet
Po ostatnich waszych wpadkach zamiast siedzieć cicho to pogrążacie się coraz bardziej. O konfidenckich Kartuzach pisze gość którego klub ma tam fc. i na mecze do Gdyni jeździ zawsze z eskortą, o układach pisze gość którego klub ma chyba najwięcej zgód w kraju.
Normalnie kabaret...

miejscowy_zbik
Posty: 10
Rejestracja: 14.03.2017, 23:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: miejscowy_zbik » 21.04.2017, 00:09

schwere krawalle pisze:
nikodem pisze:ekip,akurat Lechia,jest jedną z ekip,która kieruje się na 1 miejscu [H]onorem,jestem o to spokojny

Nie masz pojęcia to zamilcz. Akurat w pomorskim modne stało się hasło Lechia ku*** przyjmie każdego, co zresztą ma swoje potwierdzenie w rzeczywistości...Wywieszanie transparentu dla konfidenta, przygarnianie w swoje szeregi konfidenckich Kartuz, przerzutów z Kwidzyna...Zaraz placki się oburzą, że to farmazon ale nie jest problem wyłożyć papiery. Tylko, że honorowa Lechia zawsze odwróci kota ogonem. Szkoda strzępić ryja. Ale niech dla was Lechia jest honorowa. Pewnie dlatego że coraz częściej zapierdalają po Gdańsku w koszulkach antyWidzewskich, które im regularnie podrzucacie, więcej ich zeszło w Gdańsku niż w Łodzi pewnie:)
Z Kwidzynem niestety nie trafiles, osoby stamtad, ktore twierdza ze sa za Lechia, nie maja opcji sie z tym ujawnic w Gdansku.
Po prostu taki wymysl, aby zrobic na zlosc swoim starym ziomkom po szalu z Legii, ktorzy "jechali do Warszawy, pokazywali jakimi sa kozakami, a przed Kwidzynem szalik w spodnie i do domu".

Football Saturday
Posty: 53
Rejestracja: 19.12.2016, 14:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Football Saturday » 21.04.2017, 01:32

nikodem pisze:Na derbach zazwyczaj pojawiają się grupki z ekip,z którymi oficjalnie nic nie łączy,to żadna sensacja,po prostu nie wszystko trafia do sieci ;)Jeżeli w Gdańsku był ktoś z ŁKS,czy Rakowa,to też żadna sensacja,co innego gdyby np.pojawiło się tam ktoś z nie lubianych ekip,akurat Lechia,jest jedną z ekip,która kieruje się na 1 miejscu [H]onorem,jestem o to spokojny,że nie zrobią nic z czym im nie po drodze,pozdro z Łodzi.W Trójmieście tylko Lechia!
A skąd ty możesz wiedzieć co się dzieje w Trójmieście jak ty nawet nie masz pojęcia jak się w Łodzi życie toczy? Na mecze ŁKSu nie jeździsz ( bo zawsze w weekend na forum siedzisz) z facebooka czerpiesz wiedzę i zgrywasz pakera. Nawet po polsku pisać nie potrafisz ( za mało przecinków stawiasz) Tak więc wypad.

Bukowy
Posty: 4
Rejestracja: 22.01.2017, 12:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bukowy » 21.04.2017, 08:54

Jeśli gadasz o konfidenckich Kartuzach to idealnie trafiasz w wasz Fc. Nikt z Cartusii na Lechii nie dziala.
Żaden konfident nie jest tolerowany a tym bardziej jakis smieszny Kwidzyn

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tatarak » 21.04.2017, 09:05

PCHLG pisze:Wy śledzie to jednak macie tupet
Po ostatnich waszych wpadkach zamiast siedzieć cicho to pogrążacie się coraz bardziej. O konfidenckich Kartuzach pisze gość którego klub ma tam fc. i na mecze do Gdyni jeździ zawsze z eskortą, o układach pisze gość którego klub ma chyba najwięcej zgód w kraju.
Normalnie kabaret...
Wpadkach?? To że Kartuzy jechały raz czy dwa z ogonem to według ciebie sami go sobie zamówili??? Ja p*******. A co mają zgody które mają kupę lat do układzików powstających w jeden dzień? To jest dopiero kabaret Iława największa kosa Stomilu staje się w jeden dzień fan club em Bks po tym jak wszyscy ich olali cepłym moczem.

kipketer
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2017, 23:51

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kipketer » 21.04.2017, 10:15

Podążacie za farmazonem o niby jakiś przerzutach z Rodła na Lechię. Nic takiego nie ma miejsca i już to było wyjaśniane z zainteresowaną strona ale wy jak każda kobieta podczas okresu wiecie swoje. Ludzie z ickowych filmików nigdy na Lechii nie byli i nikt ich nie kojarzy.
Stomil i Jeziorak nie mają problemów ze sobą ale Arka ma... lepiej podbijcie za jakiś czas o układ antyLechia do Zawiszy! nie tak z dnia na dzień :)
Na waszym miejscu zakopałbym głowę w piasek ze wstydu i nie poruszał tematu używania sprzętu, szczególnie po wtopie na obwodnicy przed poprzednimi derbami gdzie wasi zgodowicze widzieli jak bohaterzy HFA zostają oprawieni własnym sprzętem, a potem próbujecie mówić o sprzęcie u nas. Honorowe zachowanie waszej zgody i opisanie akcji zgodnie z prawdą powstrzymało was przed kolejną bajką o niehonorowej Lechii.
Wy macie w genach i rodowodzie ściemnianie. Przestańcie wreszcie skomleć bo to już nudne jest.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 21.04.2017, 10:26

tatarak pisze:
PCHLG pisze:Wy śledzie to jednak macie tupet
Po ostatnich waszych wpadkach zamiast siedzieć cicho to pogrążacie się coraz bardziej. O konfidenckich Kartuzach pisze gość którego klub ma tam fc. i na mecze do Gdyni jeździ zawsze z eskortą, o układach pisze gość którego klub ma chyba najwięcej zgód w kraju.
Normalnie kabaret...
Wpadkach?? To że Kartuzy jechały raz czy dwa z ogonem to według ciebie sami go sobie zamówili??? Ja p*******. A co mają zgody które mają kupę lat do układzików powstających w jeden dzień? To jest dopiero kabaret Iława największa kosa Stomilu staje się w jeden dzień fan club em Bks po tym jak wszyscy ich olali cepłym moczem.
Wydaje mi się,że kolega z Lechii miał inne wpadki na myśli,(ot chociażby dwa spotkania w tym miesiącu,które macie na minusie)niż to ze,kartuska Arka jeździ z policją.Z Iławą i Stomilem to faktycznie może i celny zarzut,ale nie w ustach kibica Arki patrząc na relacje Lech-ŁKS.Reszty nie ma co komentować,ale trzeba podkreślić jedno,cokolwiek byśmy nie robili to nasza sprawa,nie wasza.Wam pozostaje pisać,że tolerujemy konfidentów,przeżutów,wszystkich przyjmujemy,nie mamy zasięgów w telefonach itp.
Good Night Left Side

pomorze
Posty: 127
Rejestracja: 08.01.2009, 19:38

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pomorze » 21.04.2017, 11:31

WileTheBest pisze:Cewice to kogoś FC?
Pogoni Lębork

Pędzące pustaki
Posty: 10
Rejestracja: 21.04.2017, 10:11

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Pędzące pustaki » 21.04.2017, 11:59

Bukowy pisze:Jeśli gadasz o konfidenckich Kartuzach to idealnie trafiasz w wasz Fc. Nikt z Cartusii na Lechii nie dziala.
Żaden konfident nie jest tolerowany a tym bardziej jakis smieszny Kwidzyn
K...a aż musiałem się zalogowac. Taki przykład na szybko który każdy może zweryfikowac: Cartusii chwali się że jakiś typ od nich wygrał jakieś zawody w K1. Potem po całym zamieszaniu z ich konfidenctwem nagle kartuski Lechia chwali się że to ich zawodnik a on sam paraduje w biało zielonej koszulce. Tak wiem to wieść z pejsbuka Ale z ich oficjalnych kont.
Aha zawsze chciałem zapytać jak to jest ze Lechia toleruje ich kościerski fc? Przecież wiadomo powszechnie i jest to faktem że tam są byli lub obecni policjanci a ich główny wodzirej sam słyszałem jak kiedyś mówił że nienawidzi chuliganów a policja to powinna ich porządnie pałowac.
Tylko proszę odpowiedzieć bez napiwki bo dobrze wiecie że to co napisałem to FAKTY

Kartuska Lechia
Posty: 1
Rejestracja: 21.04.2017, 13:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kartuska Lechia » 21.04.2017, 15:20

Żaden konfident z Kartuz i innych miast nie jeździł, nie jeździ i nie będzie jeździć na Lechię, wbijcie to sobie do pustych łbów. Prawdą jest, że kilka osób z Cartusii z racji dobrych kontaktów z Kartuską Lechią zaczęło jakiś czas temu (przed papierami) jeździć na mecze do Gdańska, ale wszyscy są czyści. Papiery, o których piszesz nie dotyczyły żadnej z tych kilku osób. Zresztą te osoby po papierach zawiesiły działalność na Cartusii( po czym zawiesiła działalność cała Cartusia). Dla nas sprawa jest jasna ktoś dał z d***, to nie musimy tak jak wy przez miesiąc kłócić się i zastanawiać, co z nim zrobić "bo jest ważny", "bo to nasz kolega" (pozdrowienia Łyda)

Sprawa druga, wielokrotnie pierdoliliście, jak to rzekomo psy z Kościerzyny nie jeżdżą z naszym fc na mecze domowe i na wyjazdy. Przesłaliście dane kundli i nigdy, na żadnej liście naszego fc żaden z nich się nie znalazł. U nas fc wysyłają listy czy to na mecze domowe, czy na wyjazdy. Przejebaliśmy wszystkie listy FC Kościerzyna z kilku lat i na ŻADNEJ nie było osób, co do których rzekomo mówiliście, że są na każdym wyjeździe.

A tak swoją drogą, w kwestii policyjnych fc, to jesteście ostatnimi żeby otwierać mordy z takimi zarzutami. Jak tam Prabuty się mają? Czy to przypadkiem nie tym fc rządził prawdziwy policjant? Pół województwa mówiło, że wasze fc jest prowadzone przez psa, dostaliście cynę o tym i nic. Dopiero jak poszły info do jednego z waszych fc, ten zachował się normalnie i poruszył sprawę na poważnie.
Chłop był psem, został karnie wypierdolony z psiarni o czym pisały wszystkie lokalne gazety, pisały o tym ogólnopolskie media, ba nawet ku*** telewizja zrobiła o nim reportaż, który dostaliście do obejrzenia :). Gość jeździł do Gdyni, zapierdalał na wyjazdy ogólne, zapierdalał na wyjazdy, gdy wasze fc robiły sobie osobny transport, nawet był w Gdańsku, gdy wspieraliście zgodę. Dostaliście to wszystko i gościa pogoniliście, a cała reszta sobie dalej śmigać mogła. Nikt nie powie, że ludzie z tego fc nie wiedzieli, z kim mają do czynienia, c***, że sobie jeździli z psem na wyjazdy, robili z nim foteczki na meczach, przecież to kolega.

Pędzące pustaki
Posty: 10
Rejestracja: 21.04.2017, 10:11

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Pędzące pustaki » 21.04.2017, 16:29

Więc twierdzisz że np. emerytowany dyżurny operator KL Kościerzyna nigdy nie jeździł i nie jeździ na Lechię? Takimi przykładami można sypać jak z rekawa

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 21.04.2017, 19:29

tatarak pisze:
PCHLG pisze:Wy śledzie to jednak macie tupet
Po ostatnich waszych wpadkach zamiast siedzieć cicho to pogrążacie się coraz bardziej. O konfidenckich Kartuzach pisze gość którego klub ma tam fc. i na mecze do Gdyni jeździ zawsze z eskortą, o układach pisze gość którego klub ma chyba najwięcej zgód w kraju.
Normalnie kabaret...
Wpadkach?? To że Kartuzy jechały raz czy dwa z ogonem to według ciebie sami go sobie zamówili??? Ja p*******. A co mają zgody które mają kupę lat do układzików powstających w jeden dzień? To jest dopiero kabaret Iława największa kosa Stomilu staje się w jeden dzień fan club em Bks po tym jak wszyscy ich olali cepłym moczem.
Ale co, boli was to, zazdrościcie, czy co?
Jak proponowaliście Zawiszy jednodniowy układ na nas to było dobrze, jak się przez chwilę macaliscie z Leborkiem też.
Nam wypominacie jakichś wydumanych przerzutów a sami macie zgodę z ekipą która z nich słynie.
Jesteście chyba najbardziej zaklamaną ekipą w tym kraju.

PS. Nie przeszkadza wam ŁKS w Poznaniu?

FORZA ZKS
Posty: 134
Rejestracja: 16.11.2014, 09:19

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: FORZA ZKS » 21.04.2017, 19:50

Przestańcie już z tą Iławą i z Jeziorakiem. Rzeczywiście jest czego zazdrościć. Fan club, który powstał z kontaktów typa z Jezioraka, który okazało się po czasie, że jest konfidentem (nie pomawiam, widziałem papiery osobiście jak wiele innych osób,w Gdańsku też).Na dodatek Lechia wywieszała dla niego transparenty niedawno. Żenada w c*** a wy się licytujecie o zazdrości, jebaniu konfidentów i o kłamstwach.

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 21.04.2017, 20:13

FORZA ZKS pisze:Przestańcie już z tą Iławą i z Jeziorakiem. Rzeczywiście jest czego zazdrościć. Fan club, który powstał z kontaktów typa z Jezioraka, który okazało się po czasie, że jest konfidentem (nie pomawiam, widziałem papiery osobiście jak wiele innych osób,w Gdańsku też).Na dodatek Lechia wywieszała dla niego transparenty niedawno. Żenada w c*** a wy się licytujecie o zazdrości, jebaniu konfidentów i o kłamstwach.
Ja p*******, ty to jesteś gwiazdą kibice.net. 100 postów i 100 napiny do Lechii. A jedyne co ty widziałeś, to c**** starego w twojej mordzie. Pojęcia nie masz kto co był, i się nie dowiesz. Jak nie sprzęt to konfidenci. Co jeszcze wymyślicie błazny? Jakieś tataraki, arkiorłowo i reszta armii farmazoniarzy. Jakoś nie widzę, nikogo, kto miałby ochotę na pomorzu spotkać się na uboczu z Lechią. Gadałem z normalnymi chłopakami z Gdyni, to sami zaczynali temat i mówili jak jest.

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: schwere krawalle » 21.04.2017, 21:35

Brońcie dalej konfidentów i rozjebusów. Czas kończyć dyskusję z pałami.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mojżesz
Posty: 59
Rejestracja: 01.12.2016, 22:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Mojżesz » 21.04.2017, 22:10

Czyli nikogo nie sprzedał tylko wyjaśnił jak było. Podobno w niektórych miastach raz w życiu można :)

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Leon_88_OR » 22.04.2017, 13:03

raz w dupe nie c*** ,dwa razy nie pedal ,po trzecim sie zeruje ^^
przykre ale w dzisiejszych czasach wszedzie zdarzaja sie chore sytuacje...
Co ma wisieć nie utonie...

montee
Posty: 20
Rejestracja: 12.01.2016, 22:20

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: montee » 22.04.2017, 15:24

Tak w mega skrócie bez zbędnego tłumaczenia, flaga zawisła zanim w/w papiery dotarły do Gdańska.

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: matador88 » 08.05.2017, 14:53

Ja mam takie pytanie do lechistów: Jak kto jest z tym waszym hasłem "Polski Bastion Prawicy"? Pytam w kontekście Sarmatii na Pilotów gdzie skrajne lewactwo trenuje sporty walki śmiejąc wam się w twarz? Fama idzie w Polsce taka, że Lechia trzyma za mordę swoje miasto, że jest świetny klimat chuligański, rosnąca liczba młyna itd. Pomieszkując ostatnio przez pewien czas w Trójmieście stwierdzam, że w Gdańsku jest w c... wynalazków, a prawicowość Gdańska jest chyba tylko na flagach, szalach czy groźnych t shirtach. Gdynia wypada na tym tle dużo lepiej mimo że Arka nie akcentuje się tak tożsamościowo.

kipketer
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2017, 23:51

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kipketer » 08.05.2017, 15:43

Że niby antifa w Gdańsku??

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 08.05.2017, 21:48

matador88 pisze:Ja mam takie pytanie do lechistów: Jak kto jest z tym waszym hasłem "Polski Bastion Prawicy"? Pytam w kontekście Sarmatii na Pilotów gdzie skrajne lewactwo trenuje sporty walki śmiejąc wam się w twarz? Fama idzie w Polsce taka, że Lechia trzyma za mordę swoje miasto, że jest świetny klimat chuligański, rosnąca liczba młyna itd. Pomieszkując ostatnio przez pewien czas w Trójmieście stwierdzam, że w Gdańsku jest w c... wynalazków, a prawicowość Gdańska jest chyba tylko na flagach, szalach czy groźnych t shirtach. Gdynia wypada na tym tle dużo lepiej mimo że Arka nie akcentuje się tak tożsamościowo.
Masz złe info. A co do takich wynalazków to oczywiście się zgodzę, ale to problem każdego dużego miasta, raz na rok gdzieś jakiś brudas wyskoczy w koszulce st. pauli czy jakiegoś gówna. Jeżeli mam być szczery, raz widziałem gościa na Długiej w lato, w koszulce chyba good night white pride. Paradował, paradował, aż zniknął z oka kamer i wszelkiej maści psiarstwa, i zakończył swoje paradowanie (włosmu jednak z głowy nie spadł, bo był w raczej sędziwym wieku). Ale na codzień takie coś to zjawisko meeega marginalne.

tradycyjnareceptura
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2017, 23:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tradycyjnareceptura » 08.05.2017, 23:22

Co to znaczy "jest antifa"? Ludzie mają różne poglądy i się ich raczej nie wymorduje, jakieś 7 lat temu byli aktywniejsi na murach, ale i tak był to kompletny margines, w Gdańsku jest pełno studentów, gdzieś przykleić wlepkę to każdy może, wystarczy że skrzyknie się paru chuderklaków i w nocy mogą coś na szybko naskrobać sprejem i uciec. Na mieście żadnych typowo antifowych akcentów nie widuje. No bo każdy normalny oleje to, że jakiś gimnazjalista ma naszywkę na tornistrze "muzyka przeciwko rasizmowi". 15 lat temu pamiętam antyrasistowskie i antyfaszystowskie naszywki, koszulki były prawie tak modne jak teraz żołnierzy wyklętych, ale był to ogólny trend. Najmocniejsza Antifa była z tego co kojarzę w Poznaniu, Olsztynie i Warszawie, ich metoda rozkminić coś wcześniej i z zasadzki kogoś dojechać, nie ma co pomstować, z ich pozycji i rozkładu siły to najrozsądniejsza taktyka. Że pojedyncze osoby trenują, mogą nawet zrobić zasadzkę na pojedyncze auto jadące na jakiś np rac koncert to fakt (bywało i tak :( ) , ale żeby cokolwiek zrobić na większą skalę, wyjść z kanałów to naprawdę nie zauważyłem w całym trójmieście.

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: rick.k » 09.05.2017, 07:32

Po prostu w dużych miastach zrobiła się moda na brodaczy, pakerów crossfitowców i tym podobnych w szarych dresach i air maxach :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Camel, klasa sama w sobie, RedRum i 200 gości