Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kategoria C
Posty: 8
Rejestracja: 10.09.2012, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kategoria C » 20.01.2019, 11:53

kibic28 pisze:
20.01.2019, 10:37
Mityczna Kategerio C - to ile was tam jest trzech czy czterech? Odbiliście, żeby nie zadawać sie z konfidentami? Zaiste łapie za serce... Osobno gadacie co innego.
Taki fajny temat zostanie za moment zawładnięty przez mitycznego pogromcę konfidentów. Będzie pisał, pisał i pisał... Nic więcej nie potrafi.
Eneserowy pseudokadlubie weź mnie nie rozśmieszaj:-)
Kto trzymał zgodę z Węgrami? i kto ją zakończył? ...mityczna Kategoria C
Kto ma wszystkie flagi m.in. flaga Kategoria C ? Bałtycka Kohorta? Bałtyk fc Rumia? SKS Bałtyk Gdynia ? + wiele innych? :-) ...mityczna Kategoria C.
Lepiej odbić w 4-5 niż zadawać się z frajerstwem .
Bo dla was się liczyła ilość i braliście każdego nawet pedryli, transwestytów czy pejsów co lubią liczyć srebrniki i organizują roznerodzaju pseudozbiórki i zresztą tak dużo was dzisiaj zostało:-)Każdy w Polsce wie co się dzieje na trybunce NSR :-)
Ciekawe czemu Pogoń Lębork was olała ,Kotwica Kołobrzeg was olała...pewnie byli za słabi dla "wielkiego Bałtyku". Zresztą jeden z 'decyzyjnych mega chuliganów' mówił kiedyś że Pogoń to dobry fan club ;-)...
No jak widać Kotwa i Pogoń sobie dziś nie radzą bez was :-)
Szkoda z wami dyskusji bo to tak jakbym rozmawiał o ścianie .. jedyną waszą walką jest bluzganie na Gołego.



leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: leniwiec » 20.01.2019, 13:05

Od lat ta sama śpiewa nudne to już Kadluby jest was 4 na krzyż a propaganda jak w najliczniejszych bandach.

W każdej normalnej ekipie Ci prawilni (tu jak mnie mam to kategoria c) pogonila by konfidentow (obecna "ekipa") a że tak nie jest wyjaśnia praktycznie wszystko. Bałtyk Gdynia to już historia, więc dajcie sobie spokój i rozejdzcie się do swoich codziennych spraw. Śmieszne to wszystko na przestrzeni lat ten cały Bałtyk. Ile można czytać te wasze historie.

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 20.01.2019, 13:29

Nie myli się tn kto nic nie robi. Tym sposobem jesteście nieomylni. Nieomylni i nieobecni od lat na meczach Bałtyku, to waszą walką są jedynie bluzgi. Moze jeszcze spiker czy masażysta nie zostali przez was obrażeni, reszta tak. Jeszcze raz pytam co innego zrobiliście? A no jeszcze przerobiliście herb Bałtyku na tęczowy, choć czego jak czego to pedalstwa u nas nie ma. Obrzydlistwo. Tak Lechu szanujecie barwy klubu... Kategoria internet. Lechu + Goły.
Pesele nie kłamią. Każda zgoda to inna historia, niekiedy to my już nie nadążaliśmy za poszukiwaczami mocniejszych wrażeń w nowej rzeczywistości ale winni są też po drugie stronie. Temat zamknięty. Obecnie jesteśmy za słabi na zgody. Z Węgrami odbyło się wszystko kulturalnie, szalę przeważyła flaga Śląska po okresie słabszych kontaktów. Ale te trwają do dziś i kto wie... Naprawdę macie wszystkie flagi ? ;)
Nia ma was w Polsce a plujecie we własne gniazdo i chcecie kierować zza monitora. ku*** jak sobie przypomne to już 7-8 lat temu ludzie to wam wytykali. Od tego czasu nic sie nie zmienieło tylko jad coraz bardziej gorzki. Wstawiajcie dalej papiery sprzed nastu lat, gloryfikujcie nożowników, bo to nie oni złamali zasady wysyłając, mało brakowało, kilka osób na tamten świat... Piszecie o zakłamaniu a sami w tym bierzecie udział. Z mojej strony to ostatni post, nie nadużywam gościnności na tym koncie nim właścieciel się zorientuje. Więc Golasku pisz spokojnie i spuszczaj się dalej nad swoimi tekstami jak miałeś w zwyczaju w kolejowym WC. EOT

tony_halik
Posty: 39
Rejestracja: 18.11.2010, 17:31
Lokalizacja: BeerLands

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tony_halik » 20.01.2019, 13:35

W tym filmiku Ballada o dobrym kibicowania to ci z NFR się wypowiadaj ?

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wichrowe wzgorze » 20.01.2019, 13:38

1. Jest jakieś miasteczko w ktorym Arki jest zdecydowanie wiecej od Lechii i wygrywa z nimi starcia?

2. Czy jest w okolicach Szczecina fc Arki libb Lechii, albo na odwrote?(obok Trójmiasta fc Pogoni)

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: leniwiec » 20.01.2019, 13:45

wichrowe wzgorze pisze:
20.01.2019, 13:38

2. Czy jest w okolicach Szczecina fc Arki libb Lechii, albo na odwrote?(obok Trójmiasta fc Pogoni)
Nie ma. Strefa wpływów mniej więcej pokrywa się z granicą województwa.

Kategoria C
Posty: 8
Rejestracja: 10.09.2012, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kategoria C » 20.01.2019, 14:19

kibic28 pisze:
20.01.2019, 13:29
Nie myli się tn kto nic nie robi. Tym sposobem jesteście nieomylni. Nieomylni i nieobecni od lat na meczach Bałtyku, to waszą walką są jedynie bluzgi. Moze jeszcze spiker czy masażysta nie zostali przez was obrażeni, reszta tak. Jeszcze raz pytam co innego zrobiliście? A no jeszcze przerobiliście herb Bałtyku na tęczowy, choć czego jak czego to pedalstwa u nas nie ma. Obrzydlistwo. Tak Lechu szanujecie barwy klubu... Kategoria internet. Lechu + Goły.
Pesele nie kłamią. Każda zgoda to inna historia, niekiedy to my już nie nadążaliśmy za poszukiwaczami mocniejszych wrażeń w nowej rzeczywistości ale winni są też po drugie stronie. Temat zamknięty. Obecnie jesteśmy za słabi na zgody. Z Węgrami odbyło się wszystko kulturalnie, szalę przeważyła flaga Śląska po okresie słabszych kontaktów. Ale te trwają do dziś i kto wie... Naprawdę macie wszystkie flagi ? ;)
Nia ma was w Polsce a plujecie we własne gniazdo i chcecie kierować zza monitora. ku*** jak sobie przypomne to już 7-8 lat temu ludzie to wam wytykali. Od tego czasu nic sie nie zmienieło tylko jad coraz bardziej gorzki. Wstawiajcie dalej papiery sprzed nastu lat, gloryfikujcie nożowników, bo to nie oni złamali zasady wysyłając, mało brakowało, kilka osób na tamten świat... Piszecie o zakłamaniu a sami w tym bierzecie udział. Z mojej strony to ostatni post, nie nadużywam gościnności na tym koncie nim właścieciel się zorientuje. Więc Golasku pisz spokojnie i spuszczaj się dalej nad swoimi tekstami jak miałeś w zwyczaju w kolejowym WC. EOT
Przestań już szczekać nie robi to na mnie wrażenia ...a raczej bawi. Żyj sobie dalej w swoim zakłamanym świecie :-) Bałtykiem nie jesteście tylko eneserem ;-)

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 20.01.2019, 15:05

NSR to kapusie i tak się cała dyskusja zaczyna, oraz kończy...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 21.01.2019, 13:34

W********** meneli! Sam jadles wlasne gowno!
A reszta jak niezainteresowana, to sie nie wcinac w sprawy Baltyku. Kapusie z nsr to nie jest Baltyk i nikt mi nie bedzie mowil co mam myslec i pisac w sprawach mojego Klubu!

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 21.01.2019, 16:40

Ten goły to nie jest ten chłop co w telewizji płakał że go pobiła antifa?

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 21.01.2019, 16:44

ma ktoś to nagranie ??

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 21.01.2019, 16:55

kibic28 pisze:
20.01.2019, 13:29
Nie myli się tn kto nic nie robi. Tym sposobem jesteście nieomylni. Nieomylni i nieobecni od lat na meczach Bałtyku, to waszą walką są jedynie bluzgi. Moze jeszcze spiker czy masażysta nie zostali przez was obrażeni, reszta tak. Jeszcze raz pytam co innego zrobiliście? A no jeszcze przerobiliście herb Bałtyku na tęczowy, choć czego jak czego to pedalstwa u nas nie ma. Obrzydlistwo. Tak Lechu szanujecie barwy klubu... Kategoria internet. Lechu + Goły.
Pesele nie kłamią. Każda zgoda to inna historia, niekiedy to my już nie nadążaliśmy za poszukiwaczami mocniejszych wrażeń w nowej rzeczywistości ale winni są też po drugie stronie. Temat zamknięty. Obecnie jesteśmy za słabi na zgody. Z Węgrami odbyło się wszystko kulturalnie, szalę przeważyła flaga Śląska po okresie słabszych kontaktów. Ale te trwają do dziś i kto wie... Naprawdę macie wszystkie flagi ? ;)
Nia ma was w Polsce a plujecie we własne gniazdo i chcecie kierować zza monitora. ku*** jak sobie przypomne to już 7-8 lat temu ludzie to wam wytykali. Od tego czasu nic sie nie zmienieło tylko jad coraz bardziej gorzki. Wstawiajcie dalej papiery sprzed nastu lat, gloryfikujcie nożowników, bo to nie oni złamali zasady wysyłając, mało brakowało, kilka osób na tamten świat... Piszecie o zakłamaniu a sami w tym bierzecie udział. Z mojej strony to ostatni post, nie nadużywam gościnności na tym koncie nim właścieciel się zorientuje. Więc Golasku pisz spokojnie i spuszczaj się dalej nad swoimi tekstami jak miałeś w zwyczaju w kolejowym WC. EOT
to czy ktoś się rozjebał wczoraj czy 15lat temu nie ma najmniejszego znaczenia tak samo jak nie ma znaczenia że rozjebał się w sprawach kibicowskich czy też innych.Rozjebus to rozjebus i z tego co tu jest wstawiane sprawa jest ewidentna i osoby które takie zeznania złożyły nie powinny być w środowisku kibicowskim tolerowane,tak samo jak kanary które współpracują z policja,ochraniarze i wszelkiej maści inne frajerstwo.

ot co
Posty: 100
Rejestracja: 24.03.2017, 11:42

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ot co » 21.01.2019, 18:24

serce miasta pisze:
21.01.2019, 16:55
nie powinny być w środowisku kibicowskim tolerowane,tak samo jak kanary które współpracują z policja,ochraniarze i wszelkiej maści inne frajerstwo.
Podbij do użytkowników SP11, Zbedny_balast, konrad.D, Rodowity1928 na priv i wyjaśnij im to.Bo te dzbany nie mogą tego pojąć.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 21.01.2019, 19:05

Z tego co widzę jest tu też kilku c****, a więc nie różni się to całe "supersztywne" środowisko od każdego innego - wszędzie pełno c****. Nic się to tu nie różni od forum dla działkowców, zbieraczy znaczków, czy starych zomowców...Ogólnie śmiesznie - samodzielne myślenie jest tu nawet pojęciem niezrozumiałym; co dopiero samo samodzielne myślenie.
Od dawna mam na Was wyjebane, bo już dawno się poznałem że tzw środowisko dokładnie niczym się nie różni od zwykłej, przypadkowej lamuseri... Grzejcie się tu swoją "sztywnością" - a jaka jest prawda sami wiecie...

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: szwadron97 » 21.01.2019, 21:03

ACABeczek1488 pisze:
20.01.2019, 21:25
Powaznie wypowiada się tu jakiś j***** frajer który wpierdalal własne gowno? :-) to ma ciota tupet ha ha

Lechia „bastion prawicy”, ramie w ramie z kodem i lgbt, i oni jeszcze ku*** będą kogoś umoralniac śmiech na sali, jak Tusk kiedys zdechnie to tez będą z transem zapierdalac. Komedia
W sumie nie zdziwię się jak tuskowi jak zdechnie oddadzą hołd i transparent :-) Lechia chyba była bastionem prawicy skoro oddała hołd prezydentowi miasta wspomaganego przez lewackie ścierwa

streetlife
Posty: 51
Rejestracja: 20.05.2018, 21:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: streetlife » 21.01.2019, 21:13

Jednej rzeczy tylko nie rozumiem,skoro ekipa mająca w swojej ekipie konfidentów to banda c****,to jakim cudem tylu tutaj popiera pis,skoro oni jebią komunę,a w swoich szeregach mają w k**** komuchów i to nie byle pionków?j**** polityków każdej opcji,bo to k**** i złodzieje!!

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: szwadron97 » 22.01.2019, 03:21

streetlife pisze:
21.01.2019, 21:13
Jednej rzeczy tylko nie rozumiem,skoro ekipa mająca w swojej ekipie konfidentów to banda c****,to jakim cudem tylu tutaj popiera pis,skoro oni jebią komunę,a w swoich szeregach mają w k**** komuchów i to nie byle pionków?j**** polityków każdej opcji,bo to k**** i złodzieje!!
Czyli kogo masz na myśli?

Jurgen von Bacterius
Posty: 21
Rejestracja: 30.10.2015, 11:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jurgen von Bacterius » 22.01.2019, 11:24

Jest tutaj jakiś ratownik medyczny lub lekarz?Może wytłumaczy czy reanimowanie kogoś to dostał 3 ciosy nożem(jeden w aortę) to normalna praktyka?
Inna sprawa,gdzie są jakieś inne nagrania z tego zajścia?Bo nawet na tym słabej jakości nagrywanym ''kalkulatorem'' nie widać ani śladu krwi a jak ktoś dostaje nożem w aortę to tam powinno być tej krwi w cholerę i trochę.
Stefan W. który siedział kilka lat w kryminale i niby za to się chciał zemścić morduje człowieka na oczach całej Polski by wyłapać dożywocie?Gdzie tu logika?
Gdzieś czytałem wypowiedź typa,który był żołnierzem.Stwierdził,że precyzyjnego uderzenia nożem(w aortę,serce)w ułamku sekundy nie wykona zwykły człowiek tylko zawodowiec a tutaj przecież mamy do czynienia jak go określono psycholem.Już pomijam fakt że po wszystkim zachowuje się jakby wleciał i splunął Adamowiczowi w twarz a nie podziurawił go nożem.Biega sobie po scenie z mikrofonem i na lajcie klepie jakieś bzdury.Po czym kładzie się grzecznie na scenie w momencie gdy dolatują jakieś leszcze z ochrony.
Następna rzecz.Dlaczego nie otworzono trumny?
I czy ktoś z was gdyby stracił żonę,ojca,matkę,dziecko dałby radę kilka kilkanaście godzin po takiej tragedii wypowiadać się w tak spokojny sposób w mediach?Bez żadnych większych emocji??

A na deser zdjęcia uśmiechniętej od ucha do ucha 10 letniej córki podczas pogrzebu:

[link]

Widzieliście kiedyś na pogrzebie kogoś uśmiechniętego z najbliższej rodziny zmarłego?Ja byłem na co najmniej kilkunastu pogrzebach i jeszcze się nie zdarzyło by ktoś z najbliższej rodziny nie płakał.
Hooligans Poland

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 22.01.2019, 11:25

ja p******* co za kabaret.jedni uwazajacy sie za chuliganow zamiast pogonic frajerow to placza w internecie i pisza jakies pamietniki z wakacji i blogi,buahahaha.a drugie rozjebance uwazaja ze skoro Arka dojechala ich sprzetem to naturalne bylo zeznac na nich na milicji.skoro nie daliscie rady sie odegrac i przytrzymac cisnienia na psach,to trzeba bylo skulic ogon i wiecej sie na meczu nie pojawic.nie wiem czy dobrze kojarze ale kategoria c dzialala nim konflikt w tej gownianej "ekipie" sie zaczal,wiec nie rozumiem jak chuligani ktorych bylo ok 40-50 jak kiedys pisali dali sie pognac z trybun i pozwolili przejac je frajerom i milicjantom.
i teraz trzy pytania 2 do golego. powiedz czy ta sytuacja z opierdoleniem obwazana to prawda i czy pomawiaja cie te frajery.i czy to ty zaliles sie rzeczywiscie psom ze cie lewaki oprawily?jak tak to nie masz zadnego prawa sie tu udzielac i jestes taka sama bita pala jak twoi adwersaze.
pytanie do kibic 28 rozumiem ze jestes jednym z tych co r******** sie na Arke?sa dalej w waszej gownianej ekipie osoby ktore rozjebaly sie na Arke?

1.9.4.6
Posty: 151
Rejestracja: 28.09.2012, 13:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: 1.9.4.6 » 22.01.2019, 12:37

Jurgen von Bacterius pisze:
22.01.2019, 11:24
Jest tutaj jakiś ratownik medyczny lub lekarz?Może wytłumaczy czy reanimowanie kogoś to dostał 3 ciosy nożem(jeden w aortę) to normalna praktyka?
Inna sprawa,gdzie są jakieś inne nagrania z tego zajścia?Bo nawet na tym słabej jakości nagrywanym ''kalkulatorem'' nie widać ani śladu krwi a jak ktoś dostaje nożem w aortę to tam powinno być tej krwi w cholerę i trochę.
Stefan W. który siedział kilka lat w kryminale i niby za to się chciał zemścić morduje człowieka na oczach całej Polski by wyłapać dożywocie?Gdzie tu logika?
Gdzieś czytałem wypowiedź typa,który był żołnierzem.Stwierdził,że precyzyjnego uderzenia nożem(w aortę,serce)w ułamku sekundy nie wykona zwykły człowiek tylko zawodowiec a tutaj przecież mamy do czynienia jak go określono psycholem.Już pomijam fakt że po wszystkim zachowuje się jakby wleciał i splunął Adamowiczowi w twarz a nie podziurawił go nożem.Biega sobie po scenie z mikrofonem i na lajcie klepie jakieś bzdury.Po czym kładzie się grzecznie na scenie w momencie gdy dolatują jakieś leszcze z ochrony.
Następna rzecz.Dlaczego nie otworzono trumny?
I czy ktoś z was gdyby stracił żonę,ojca,matkę,dziecko dałby radę kilka kilkanaście godzin po takiej tragedii wypowiadać się w tak spokojny sposób w mediach?Bez żadnych większych emocji??

A na deser zdjęcia uśmiechniętej od ucha do ucha 10 letniej córki podczas pogrzebu:

[link]

Widzieliście kiedyś na pogrzebie kogoś uśmiechniętego z najbliższej rodziny zmarłego?Ja byłem na co najmniej kilkunastu pogrzebach i jeszcze się nie zdarzyło by ktoś z najbliższej rodziny nie płakał.
Dwa na bliższych ujęciach nie widać ani ktopli krwi na ubraniu sprawcy lub na nożu. Dwa ludzie stojący pod sceną nawet po r minutach nie wiedzieli kto dostał kosą. W pewnym momencie światła są zgaszone by po 30 sekundach zapalić je spowrotem. ku*** ludzie tyle osób było na scenie i nikt nie widział że ktoś nożem dostaje i machają dalej ? Śmiech na sali.
... Support Your Local Football Team ..

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 22.01.2019, 13:19

Nie zalilem sie zadnym psom ku*** w dupe mac!!! Ostatni raz to pisze ku***!!! W szpitalu przyszla do mnie Gazeta Polska wiec powiedzialem - co jest ku*** oczywiste! - ze napadli nas Niemcy na ulicyu!...A teraz final tej historii:
Potem skontaktowala sie ze mna Komenda Stoleczna Policji, gosc o nazwisku Kowalczyk, proszac mnie o zlozenie zeznan; i teraz tak:
Odmowilem ku*** jakichkolwiek zeznan! Powiedzialem - przez telefon - ze nikogo nie rozpoznaje i nie znam nikogo kto rowniez zostal pobity! Wyslalem im podpisanego faksa z odmowa zeznan i ku*** jebcie sie wszyscy ktorzy tu beda dalej pierdolic idiotyzmy...
Nic nie jadlem - i tez sie jebcie debile jak chcecie to powtarzac!!!
Cwele z NSR to ewidentni kapusie - mam kilkadziesiat stron ich zeznan...a ja nie jestem zadnym chuliganem. Mam w d**** zgnile i zaklamane srodowisko kibicowskie gdyz - jak juz wczesniej stwierdzilem, jest ono tak samo charakterne, jak kolko emerytowanych ormowcow.
j**** mnie wasza opinia i nic mnie nie interesuje co sobie myslicie. Mozecie sobie nawet zrobic zgode z kapusiami, albo ciac sie nozami, albo sprzedawac dragi, lub zyc z dziwek - w chuju to mam, na samym szczycie zoledzia!...

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 14:44

optymistasks pisze:
22.01.2019, 13:19
Nic nie jadlem - i tez sie jebcie debile jak chcecie to powtarzac!!!
Goły zagoniony w kozi róg okazuje się być zwykłym, pospolitym kłamcą. Może z Pawłem M. cię skonfrontować? Kto oblizał łyżeczkę? Żony kolegi też nie wykrzystałeś skroro tak pieknie w jednym z tekstów pisałeś o dziwkach i zdradach? Żarliwy katolik a w akcie rozpaczy dykredytuje na forach nawet księdza, który działa na Bałtyku. Nie ty kapusiu pisałeś przed końcem roku donosy na Bałtyk???
Sam jesteś zwykłą rurą i frajerem. Gówno jadłeś o czym wie każdy na Bałtyku i gównem jesteś.
A to, że były te papiery wiedzieli wszyscy. Kilkanaście lat temu. Sprawa między Arka i Bałtykiem została wyjaśniona. Nikt za to nie siedział. Wyciągasz to bo lubisz grzebać w gównie. Zapewne zawsze znajdą się zaciekawieni widzowie, których wtedy na świecie nie było albo dołek znają z opowiadań. Sami ku*** sztywni. Tylko jak ma się 20 lat, leje sie krew i wyciągają cie po nocach z domu, psiarnia szaleje to już jest mniej sztywno. Takie papiery są na każdą ekipę w Polsce. Tak, z perspektywy lat wiemy, że trzeba było sie inaczej zachować. Smutne jest jednak to, że nikt nie neguje drugiej strony, którą tą frajerską akcją zdołowała nas na długie lata. Sami bardzo długo się z tym nie wychylali bo nie chcieli miec łatki nożowników. Teraz na nikim nie robi to wrażenia bo grunt to groźna bluza i pedalska torebka. Dla niektórych życie nie jest nic warte.

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 22.01.2019, 14:57

Nie kłam że nikt nie siedział za tą sprawę bo jedna osoba przyjęła ładne kilka lat.

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 15:11

Tak, masz rację. Miało być nikt za to nie siedział przez Bałtyk. Bo to gość od was sie rozpierdolił, którego niedawno pogoniliście i tyle w temacie

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 15:30

To trzeba zmienić nazwę kodeksu kibica na kodeks bandyty. Zycie nie jest czarno-biało czy zero-jedynkowe. Ten co zadawał cios, kilka lat wcześniej mazał na murach Forza Bałtyk. A w archiwum mamy pełno fot ważnych śledziowskich person w szalikach Bałtyku za młodu. Jakby tak pogonili przerzutów to by im trybuny nieźle opustoszały ;) Zresztą trybuny stadionu Bałtyku a nie najbardziej sprzedajnego klubu w Polsce ze słaszowaną data powstania. No ale to już zupełnie inne historia...

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 22.01.2019, 15:38

kibic28 pisze:
22.01.2019, 15:11
Tak, masz rację. Miało być nikt za to nie siedział przez Bałtyk. Bo to gość od was sie rozpierdolił, którego niedawno pogoniliście i tyle w temacie
Koniec tych kłamstw, osoba która siedziała była rozpoznana przez was i są na to papiery. Dodatkowo za wycofanie zeznań wzięliście kasę do łapy lecz już było na to za późno.

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 22.01.2019, 15:42

kibic28 pisze:
22.01.2019, 15:30
To trzeba zmienić nazwę kodeksu kibica na kodeks bandyty. Zycie nie jest czarno-biało czy zero-jedynkowe. Ten co zadawał cios, kilka lat wcześniej mazał na murach Forza Bałtyk. A w archiwum mamy pełno fot ważnych śledziowskich person w szalikach Bałtyku za młodu. Jakby tak pogonili przerzutów to by im trybuny nieźle opustoszały ;) Zresztą trybuny stadionu Bałtyku a nie najbardziej sprzedajnego klubu w Polsce ze słaszowaną data powstania. No ale to już zupełnie inne historia...
chłopie zaprzestań wypisywania tu swoich madrości,kompromitujesz się.Wstawione są tu paiery sprawa jest ewidentna...j**** konfidentów a Ty tu przerzucasz piłeczke na Akre.
Kodeks kibica?człowieku to ze w swoim środowisku nie toleruje się konfidentów,kanarów,ochraniarzy itp.to są podstawowe zasady każdego charakternego mężczyzny,kibica jeśli tego nie rozumiesz daj sobie na wstrzymanie a przynajmniej nie wpisuj się tutaj bo pogrążasz i tak już skompromitowany tu Bałtyk.Jeśli faktycznie jest tak że osoby których dotyczyły wstawione tu papiery dalej funkcjonują w srodowisku kibiców Sks to moim zdaniem nie powinniście być traktowani nawet jako ekipa kibicowska,ewenement na skale krajową...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 22.01.2019, 15:58

Ksiadz judasz ktory ma dzieci
Kapusie z nsr
Cale srodowisko zaklamane
Obliz c**** policji ty zaklamany kapusiu z nsr!
Napisz jeszcze znowu ze calowalem sie z kolega na wyjezdzie Baltyku- w akcie desperacji po ujawnieniu konfidenctwa i probujac zmienic tenat. c*** wam w dupe eneserowcy!
Baltyku nie ma...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 22.01.2019, 16:07

Eh, wychowałem się na zinie Zadyma i Filozofii Gołego :) To już będzie 19 lat

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 16:13

Konfidenctwo bee ale sprzęt ok, przerzuty ok, kłamstwa ok, dragi ok, gangsterka ok... Chłopie nic nie usprawiedliwiam tylko obrazuję jakie to wszystko zakłamane. Ktoś wtedy powiedział za duzo w emocjach bo prawie zginęlu ludzie a to prawie kajtki były a nie żadni gangsterzy. W tamtych czasach mówiło się mordercy za kraty... Po chwili wszystko zostało odwołane ale rozpruł się sledź i za to typ poszedł siedzieć. I było to ku*** 16 lat temu. Trzy pokolenia kibice.net juz ten temat przerabiały od tamtej pory.
Goły cwelu to ciebie nie ma i nie będzie

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 22.01.2019, 16:34

kibic28 pisze:
22.01.2019, 16:13
Konfidenctwo bee ale sprzęt ok, przerzuty ok, kłamstwa ok, dragi ok, gangsterka ok... Chłopie nic nie usprawiedliwiam tylko obrazuję jakie to wszystko zakłamane. Ktoś wtedy powiedział za duzo w emocjach bo prawie zginęlu ludzie a to prawie kajtki były a nie żadni gangsterzy. W tamtych czasach mówiło się mordercy za kraty... Po chwili wszystko zostało odwołane ale rozpruł się sledź i za to typ poszedł siedzieć. I było to ku*** 16 lat temu. Trzy pokolenia kibice.net juz ten temat przerabiały od tamtej pory.
Goły cwelu to ciebie nie ma i nie będzie
widze że jednak nie rozumiesz...odpowiedz czy osoby których dotyczyły papiery nadal chodzą na Bałtyk tj jeżdzą na wyjazdy,maja dostęp do szalików,koszulek itp.?

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 22.01.2019, 16:35

co maja dragi do tego h** cie obchodzi jak ktos sie bawi,dewoty jebane.napierdolic sie gazolina do zaliczenia zgona to normalka ale zajarac trawki albo przypierdolic z umiarem to juz kulawizna wg chlopcow z oazy.bedzie jeden z drugim ustalal jak sie ktos ma bawic.
Millard jest z Widzewa hahhaahha

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Darcos » 22.01.2019, 16:48

serce miasta pisze:
22.01.2019, 16:34
kibic28 pisze:
22.01.2019, 16:13
Konfidenctwo bee ale sprzęt ok, przerzuty ok, kłamstwa ok, dragi ok, gangsterka ok... Chłopie nic nie usprawiedliwiam tylko obrazuję jakie to wszystko zakłamane. Ktoś wtedy powiedział za duzo w emocjach bo prawie zginęlu ludzie a to prawie kajtki były a nie żadni gangsterzy. W tamtych czasach mówiło się mordercy za kraty... Po chwili wszystko zostało odwołane ale rozpruł się sledź i za to typ poszedł siedzieć. I było to ku*** 16 lat temu. Trzy pokolenia kibice.net juz ten temat przerabiały od tamtej pory.
Goły cwelu to ciebie nie ma i nie będzie
widze że jednak nie rozumiesz...odpowiedz czy osoby których dotyczyły papiery nadal chodzą na Bałtyk tj jeżdzą na wyjazdy,maja dostęp do szalików,koszulek itp.?
A jak myślisz ?

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 16:53

Dragi... wróć do szkoły, czytanie ze zrozumieniem się kłania, dla mnie możesz sie zajarć na śmierć, twoja sprawa i nie o tym mowa.
Czy te osoby się udzialają? Na dzień dzisiejszy nie. W przeszłości sie udzielały. Od jakiegoś czasu trwa w Bałtyku nowe rozdanie, porządkowane są pewne sprawy więc swoja drogą jest bałagan ;) i pewne osoby starają sie niestety to wykorzystywać.

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 17:15

Tak masz rację, skupie się tylko na kibicowaniu swojej drużynie bo na resztę jestem za cienki. Tyle obowiązków kibica w dzisiejszych czasach, że nie podołam.

coci
Posty: 121
Rejestracja: 28.10.2009, 22:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: coci » 22.01.2019, 17:59

https://www.youtube.com/watch?v=Q9PWgNgPCww

2:21 do 2:28 pies-ten wyższy z wąsikiem ;)
...i ARKA GDYNIA!

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 22.01.2019, 18:55

kibic28 pisze:
22.01.2019, 16:13
Konfidenctwo bee ale sprzęt ok, przerzuty ok, kłamstwa ok, dragi ok, gangsterka ok... Chłopie nic nie usprawiedliwiam tylko obrazuję jakie to wszystko zakłamane. Ktoś wtedy powiedział za duzo w emocjach bo prawie zginęlu ludzie a to prawie kajtki były a nie żadni gangsterzy. W tamtych czasach mówiło się mordercy za kraty... Po chwili wszystko zostało odwołane ale rozpruł się sledź i za to typ poszedł siedzieć. I było to ku*** 16 lat temu. Trzy pokolenia kibice.net juz ten temat przerabiały od tamtej pory.
Goły cwelu to ciebie nie ma i nie będzie
Ktoś powiedział za dużo w emocjach? Przecież tam wszyscy historię życia opowiedzieli.
kibic28 pisze:
22.01.2019, 16:53
Dragi... wróć do szkoły, czytanie ze zrozumieniem się kłania, dla mnie możesz sie zajarć na śmierć, twoja sprawa i nie o tym mowa.
Czy te osoby się udzialają? Na dzień dzisiejszy nie. W przeszłości sie udzielały. Od jakiegoś czasu trwa w Bałtyku nowe rozdanie, porządkowane są pewne sprawy więc swoja drogą jest bałagan ;) i pewne osoby starają sie niestety to wykorzystywać.
Na dzień dzisiejszy, czyli od kiedy? Od miesiąca? I co znaczy, że nie działają? Nie przychodzą na stadion?

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 19:04

coci pisze:
22.01.2019, 17:59
https://www.youtube.com/watch?v=Q9PWgNgPCww

2:21 do 2:28 pies-ten wyższy z wąsikiem ;)
Ojjj i wywiad coraz gorszy, dopracujcie informacje

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 22.01.2019, 19:19

kibic28 pisze:
22.01.2019, 16:13
Konfidenctwo bee ale sprzęt ok, przerzuty ok, kłamstwa ok, dragi ok, gangsterka ok... Chłopie nic nie usprawiedliwiam tylko obrazuję jakie to wszystko zakłamane. Ktoś wtedy powiedział za duzo w emocjach bo prawie zginęlu ludzie a to prawie kajtki były a nie żadni gangsterzy. W tamtych czasach mówiło się mordercy za kraty... Po chwili wszystko zostało odwołane ale rozpruł się sledź i za to typ poszedł siedzieć. I było to ku*** 16 lat temu. Trzy pokolenia kibice.net juz ten temat przerabiały od tamtej pory.
Goły cwelu to ciebie nie ma i nie będzie
Chciało odwołać kilka osób lecz sędzina nie dała wiary że nagle część osób dostała amnezji i wzięła pod uwagę tylko zeznania z komisariatu tuż po zdarzeniu. Odnośnie tego kto i na kogo się rozjebał to co ty możesz wiedzieć jak w obieg poszły papiery tylko na kilka z trzydziestu kilku osób. Odnośnie gościa od nas to nie rozjebał się na nikogo osobiście lecz zakręcił się w zeznaniach i powiedział coś czego nie powinien, dodatkowo jego nie było na miejscu tego zdarzenia. Tak czy siak już nie ma go na Arce a pogoniony dopiero teraz bo chłop który mógł wyciągnąć zeznania ukrywał się wiele lat, następnie kilka dobrych lat siedział no i dopiero teraz zajęliśmy się tą sprawą. Mamy wszystkie papiery, wiemy kto co zeznawał no i oczywiście znamy cały przebieg zdarzenia więc stulecie w końcu mordy. Z naszej strony koniec tematu.

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: strazaksam » 22.01.2019, 19:32

ACABeczek1488 pisze:
22.01.2019, 16:58
kibic28 pisze:
22.01.2019, 16:13
Konfidenctwo bee ale sprzęt ok, przerzuty ok, kłamstwa ok, dragi ok, gangsterka ok.
Konfiory ida z miejsca do wora, przerzutów nie przyjmujemy a jak na resztę jestes za cienki w uszach i nie masz jaj to siedz na pizdzie w domu i się nie udzielaj bo pogrążasz ten swój Bałtyk mimo ze z wiadomych względów do Arki mi daleko.

Jeden wpierdala gowno a reszta tłumaczy sprzetem swoje zaganiarstwo i się licytują kto jest większy frajer, ku*** co za śmietanka :-)
Wsumie z tych dwoch to juz chyba wolalbym opierdolic ,, obwazana'' (haha) niz zyc ze swiadomoscia ze sie jest konfidentem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Junior89, kałamarnica, majki i 182 gości