Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 22.01.2019, 20:09

J6K! pisze:
22.01.2019, 19:19
Z naszej strony koniec tematu.
Z naszej również.
https://www.facebook.com/story.php?stor ... 1214300554



pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 22.01.2019, 23:22

BIV pisze:
19.01.2019, 16:18
Na c*** się tłumaczycie. Goście rozumu nie mają, myślą to, co jest modne. Wie to, co pod klatką usłyszy od kolegi z 1. piętra. Nie można NIC dobrego o gościu spoza pis (kukiz, korwina) powiedzieć, bo nie i c***. Bo to nie trendy wśród kibiców.
Sorry chłopaki, że się Wam wpierdalam w temat i rozmywam, ale musiałem. Ciekawi mnie koleś na jakim ty świecie żyjesz. Cala kasta sędziowska jest nierozliczona i suchą stopą przeszła przez transformację, jest tam masa czerwonych k****, to jeden z najmocniejszych czerwonych bastionów w Polsce do dzisiaj, nikt nie poniósł za skazywanie opozycjonistów, nikt nie przeprosił własnych ofiar. To jak chcesz chcesz żeby uwalali swoich kumpli, co chronili im d***, choć pod publiczkę się lansują "solidarnościowymi" korzeniami? Mowa o partii "miłości"?
Ciekawi mnie też, czy tacy jak Ty lub Kemot79 czy inni wam podobni kiedykolwiek osobiście mieliście do czynienia z organami represji w III RP, głównie z tymi j*****i sądami?
Cz tak samo jak tutaj jedziecie po tych, co p******* tą pseudo-żałobę, jechaliście po tych co śmieszkowali po zabójstwie Rosiaka czy śmierci Szczypińskiej? Jeśli tak to zwracam honor.
Generalnie od polityki odbiłem jakiś czas temu, bo to bagno zajebiste, ale do oszołomów i kretynów co będą pierdolić że z PiS-u jestem - inaczej byście śpiewali, gdyby wam łajzy sędziowskie zniszczyły i naznaczyły dużą gałąź rodziny.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

Jurgen von Bacterius
Posty: 21
Rejestracja: 30.10.2015, 11:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jurgen von Bacterius » 23.01.2019, 08:53

BIV pisze:
23.01.2019, 07:10
Kazdy smiech nad trumna jest zenujacy.
Mówisz o śmiechu córki Adamowicza?

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... q1Ak-t3wVc

Na filmiku 16:29, 17:08. 1:02:44

Żona i starsza córka też jakoś nie wyglądają na zbytnio przejęte.Zero łez.
Hooligans Poland

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Krzesełko Stadionu » 23.01.2019, 09:41

Jurgen von Bacterius pisze:
23.01.2019, 08:53
BIV pisze:
23.01.2019, 07:10
Kazdy smiech nad trumna jest zenujacy.
Mówisz o śmiechu córki Adamowicza?

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... q1Ak-t3wVc

Na filmiku 16:29, 17:08. 1:02:44

Żona i starsza córka też jakoś nie wyglądają na zbytnio przejęte.Zero łez.
Oho rozwikłałes cały spisek.Pewnie Adamowicz teraz wypoczywa na Bahamach co? Ściągnij tą foliowa czapeczke albo zacznij się leczyc bo chyba masz pierwsze obiawy schizofrenii
Aha i one były na dragach uspokajających i to się w takich wypadkach zdarza że np wdowa w czasie spuszczania trumny do grobu zanosi się smiechem

Pinio
Posty: 226
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Pinio » 23.01.2019, 09:56

Dziwne to wszystko w c***. Każdy z nas zapewne uczestniczył w nie jednym pogrzebie, widział najbliższą rodzinę zmarłego. Mnóstwo łez, zmęczenie, opuchnięte powieki, ogromny stres. Nawet w przypadkach gdy rodzina była już w jakimś stopniu pogodzona ze stratą, bo ktoś ciężko chorował.
Tutaj nie widać łez, nie widać żadnych emocji. Żona przemawia kilkanaście godzin po tragicznej śmierci męża i nawołuje Owsiaka by nie rezygnował z funkcji przewodniczącego WOŚP? W takich sytuacjach masz w d**** wszystko co cię otacza, milion myśli na raz, kto, dlaczego to zrobił. Każdy kto przechodził śmierć kogoś bliskiego to chyba doskonale wie o czym mowa.
W kościele to chyba więcej smutku w oczach mieli ludzie obcy niż najbliższa rodzina.

Jurgen von Bacterius
Posty: 21
Rejestracja: 30.10.2015, 11:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jurgen von Bacterius » 23.01.2019, 10:24

Krzesełko Stadionu pisze:
23.01.2019, 09:41
Jurgen von Bacterius pisze:
23.01.2019, 08:53
BIV pisze:
23.01.2019, 07:10
Kazdy smiech nad trumna jest zenujacy.
Mówisz o śmiechu córki Adamowicza?

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... q1Ak-t3wVc

Na filmiku 16:29, 17:08. 1:02:44

Żona i starsza córka też jakoś nie wyglądają na zbytnio przejęte.Zero łez.
Oho rozwikłałes cały spisek.Pewnie Adamowicz teraz wypoczywa na Bahamach co? Ściągnij tą foliowa czapeczke albo zacznij się leczyc bo chyba masz pierwsze obiawy schizofrenii
Aha i one były na dragach uspokajających i to się w takich wypadkach zdarza że np wdowa w czasie spuszczania trumny do grobu zanosi się smiechem

Byłem na minimum kilkunastu pogrzebach i jak dotąd nie spotkałem sie z sytuacja by ktoś z najbliższej rodziny zanosił się śmiechem także coś to zdarza się chyba w twoich snach albo filmach.
Widać,że nie przeżyłeś jeszcze śmierci kogoś bliskiego.Ja mając 11 lat płakałem gdy zmarł mi dziadek,płakała moja 7 letnia siostra a tutaj dziecko się śmieje.Bo dziecko nie potrafi udawać i taka jest prawda.

Wracając do samego ataku.Zapytaj się kogoś kto zna się na rzeczy bo sam jesteś zbyt głupi by logicznie pomyśleć czy możliwe jest by w sekundę zadać 3 ciosy nożem i zrobić to na tyle precyzyjnie by trafić przy tym w aortę?Tego chyba nawet na filmach nikt nie jest w stanie dokonać.
Wiesz co to aorta?Jej przebicie wiąże się z utratą sporej ilości krwi.Widziałeś gdzieś krew na tym nagraniu?Nie ma po niej śladu.

Ktoś kto siedział parę latek w kryminale po wyjściu się mści za to że siedział i zabija by trafić za kraty na resztę życia?Mogli przynajmniej jakąś lepszą legendę wymyślić,bo to co się stało na scenie wyszło strasznie nieudolnie.


PS. Teraz tylko czekać jak żona z dziećmi wyjedzie z Polski o ile już nie wyjechała.Pozdro dla zdrowo myślących a nie łykających wszystkiego jak leci z tv.
Hooligans Poland

1.9.4.6
Posty: 151
Rejestracja: 28.09.2012, 13:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: 1.9.4.6 » 23.01.2019, 10:25

Kolejny raz się zapytam. Czemu na nożu nie ma ani kropli krwi i na rękach oprawcy ? Przebijając aurte krew pryska nie samowicie.
... Support Your Local Football Team ..

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Slenderman » 23.01.2019, 11:25

1.9.4.6 no właśnie. Urządzili sobie teatr na WOŚP w Gdańsku. Prezydent Paweł Adamowicz, teraz jest gdzieś daleko, na drugim końcu globu... Fałszywa flaga. Teatr dla Gojów.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 23.01.2019, 11:31

Jurgen von Bacterius pisze:
23.01.2019, 08:53
BIV pisze:
23.01.2019, 07:10
Kazdy smiech nad trumna jest zenujacy.
Mówisz o śmiechu córki Adamowicza?

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... q1Ak-t3wVc

Na filmiku 16:29, 17:08. 1:02:44

Żona i starsza córka też jakoś nie wyglądają na zbytnio przejęte.Zero łez.
Chowałeś kiedykolwiek kogoś bliskiego ? Zdajesz sobie sprawę że ludzie naprawdę bardzo róznie reagują na takie stresujące i smutne wydarzenia ? Pomijam już że to jeszcze małe dziecko i nic nie kuma. Prze chuje jesteście :)

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 23.01.2019, 11:43

BIV pisze:
23.01.2019, 07:10
Nie mialem do czynienia z organami represji. Ani za czasow po ani pisu ani wczesniejszych. Wiec piotrowicz czy kryze i im podobni nie skazywali mnie.
Kazdy smiech nad trumna jest zenujacy. Czy to nad Rosiakiem, Szczypinska, Kaczynskim czy Adamowiczem. Skoro w sadach sa sami czerwoni ustawieni przez politykow czas wymienic politykow. Ale nikt tego nie robi wybierajac jednych lub drugich.
I uprzedze. Nie, nie jestem za po ani nigdy na nich nie oddalem glosu. Podobnie jak na pis, bo dla mnie to jedna klika. Zlodziei, mataczy, klamcow i kretaczy.
No i tyle. To chciałem przeczytać. Pomijam już od gdańskie zawiłości - ja więc miałem w dzisiejszych czasach z nimi do czynienia, i mam w rodzinie też ludzi co mieli problemy przez pseudo-sędziów zaraz po II WŚ. Więc mam prawo popierdolić pseudo-żałoby po gościu, co jego opcja najdłużej rządziła w kraju po 89. i NIC nie robiła z tym aby to ruszyć, choć promują się na wielkich "solidarnościowców". Tyle ode mnie. Cześć jak czapka.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 23.01.2019, 13:23

Pragne na koniec wyrazic swoja opinie, iz nie wierze w smierc Adomowicza; uwazam ze targowicy potrzebna byla ofiara smiertelna po ich stronie - i juz od ponad rokui to powtarzalem ze takie cos im mocno moze pomoc w szczuciu - ale Adamowicz nie zginal - to byla mistyfikacja majaca rozhustacn spirale nienawisci i w konsekwencji odsunac PiS od wladzy - tak by wrogowie Polski z niemcami i rosja na czele, mogli Was doic i szczuc na siebie nawzajem...Tak, wiem "PiS, PO - jedno zlo" - te bzdury czasem sie jeszcze slyszy.
Grubego gdzies wywiezli, a muy nigdy nie dowiemy sie prawdy, natomiast teraz wojna i nienawisc rozleje sie na calego, tak ze nie da sie juz w Polsce zyc...
Targowica musi wrocic do wladzy, a jak wroci to juz Obozowi Niepodleglosciowemu tej nie odda nigdy, Polska zas przestanie istniec. Do tego to zmierza...A teraz moj kolejny post zaraz...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 23.01.2019, 13:36

A teraz oznajmiam wszystkim, iz definitywnie przestaje brac jakikolwiek udzial w tzw srodowisku kibicowskim.
Poziom nienawisci, pogardy i durnoty jest taki, ze nie mam po prostu na to checi i czasu. Tu nie powstana juz zadne szczytne idee, nikt sam nie pomysli, nikt nie jest juz romantycznym fanatykiem futbolowym - jak to bylo tak jeszcze chyba do roku 2000.
Dzis nie ma juz fanatykow - sa orki bez mozguziejace nienawiscia, a za to gotowe dla wlasnych interesow poswiecic kazda prawde. Hipokryzja i powszechne tolerowanie wszystkich wad. Wszystko jest zaklamane, a i z drugiej strony w sumie...ku***! O co w tym wszystkim chodzi? Ja tu nie widze juz zadnych szczytnych celow poza prymitywna nienawiscia i pompowaniem swego ego; udowadnianiem ze "moja mojszosc jest najmojsza"...
Moze ktos z Was, gdy bedziecie starsi, zrozumie jakie to vwszystko smeszne, a moze nie. Fakt ze dzis 99.9% tzw kibicow nie rozumie nic i nie pamieta ze kiedys sie robilo rzeczy z powodu szalenstwa i pogoni za przygoda, idelami...Dzis sie...klamie...To chyba wina telewizji, gier komputerowych, nieprawdziwego swiata...p******* ten caly kokonik, takze bawcie sie tu w charakternych co to mandatu nie przyjma od strazy miejskiej i w takich co "nie tatuuj sobie herbu swojego klubu na nodze - noga kopiesz c****!", oraz bawcie sie tez w charakternych na ktorych sa papierki...ku***, wszyscy chca dzis klamac...No tak, to tez sie bierze z telewizji, bo ludzie przeciez bez przerwy sa karmieni totalnym klamstwem ze strony np obozu targowicy i wszelkich k**** dziennikarzyu, albo innyuch kurwiatek - aktorow, celebrytow i innych laskociagow...
Ja swiata nie zmienie...bynajmniej nie tutaj.
Cieszcie sie wiec - zycze owocnych sporow o to, kto jest bardziej charakterny i kto bardziej sztywny...Tymczasem beda Was ruchac w dupe - ze zavytuje Stonoge - a Wy tego nie zauwazycie, ze we wlasnym karju znowu zostaniecie niewolnikami - tym razem juz n zawsze!...
Jestem ku*** artysta. Nie pasuje do takiej trolowni jaka dzis zawiera sie w pewnych sferach srodowiska kibicowskiego.
Samodzielne myslenie jest takie, ze jest internet i "superkumaci" - nikt wiec - nawet z tych co po cichu sie ze mna zgadza ze pelno meneli, klamcow, zwyklych bandziorow i kapusiow dzis - nikt tego nie powie...
Bo "superkumaci" i "supersztywni" powiedza: j**** ta rure!...
Heh...

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 23.01.2019, 13:47

dawaj lepiej papiery na reszte tych rozjebusów i nie p****** głupot,swiat nie jest idealny ale zdecydowanie odpływasz.Ja osobiście znam sporo chłopaków w przedziale wiekowym25-35/40 którzy są fanatykami z krwi i kości i wcale nie są tak jak to pogardliwie opisujesz zakłamanymi gangsterami tylko zwykłymi łódzkimi robotnikami tj.chodzą normalnie do roboty.Chodzą na wszystkie mecze u siebie,jeźdzą regularnie na wyjazdy,prawie każdy coś tam sobie ćwiczy,jak jest bitka to się biją i żaden z nich nigdy nie rozjebał się na psach.można?czego więcej oczekujesz od fanatyka?z drugiej strony to jest Łódź nie Gdynia...

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 23.01.2019, 14:54

Ja p*******. Nie odchodź Jurek.

wild
Posty: 26
Rejestracja: 06.04.2010, 14:22
Lokalizacja: PS

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wild » 23.01.2019, 16:01

To co Goly napisales o kibicach nazywa się projekcja. Sfustrowanego outsidera nie majacego wplywu na nic, nawet na wlasne samopoczucie. Pozostaje żyć własną legendą.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 23.01.2019, 21:26

Ja nie chcę mieć wpływu na nic i akurat z tym czuję się bardzo dobrze; tak jestem autsajderem, ale o znaczeniach tego terminu długo by rozmawiać, acz raczej nie tu. Nie znasz mnie, nie wiesz o czym myślę i czym żyję, więc może nie pisz o moim samopoczuciu.
Mam własne zdanie na temat środowiska kibicowskiego, oraz też innych środowisk, no i tak się składa że przeważnie mam z tego powodu przejebane...O, tośmy dotknęli definicji "autsajderyzmu", ale...
Cieszę się szczerze że na nic nie mam wpływu i nie chcę go mieć...
Poza własnym zbawieniem...
P.S.
Pamiętaj - nigdy nie dziaraj herbu klubu na nodze - nogą kopiesz c****....heh, sorry ale tak to śmiesznie śmieszne że aż mnie śmieszy...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 23.01.2019, 21:37

Wiem że nie wszyscy są gangsterami, ale problem polega na tym, iż wielu chciałoby nimi być, gdyż takie mają wzorce sukcesu i szacunku..Może nie wszyscy by chcieli, ale wkielu.
A ja nigdy nie chciałem być gangsterem; w sumie chciałem być Hrabią Monte Christo, ale potem pojawił się internet, fb, twitter, więc zostałęm chorym psychicznie autsajderem - z czego się w sumie cieszę...Nie ku***, nie mogę tak popadać w gonitwę dygresji, bo ktoś pomyśli że jestem chory psychicznie...heh...

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 23.01.2019, 22:29

Zejdź na ziemie i nie p****** głupot,dawaj reszte tych białek po to tu chyba sie zalogowałeś.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 23.01.2019, 23:58

chlopie co ty cpiesz?ta teoria ze adamowicz zyje a to byla ustawka miala by moze jakies pozory logiki jakby nie to ze pis jest u wladzy i mamy 21 wiek.gdzie go ku*** mieli wywiesc z tej sceny?to pis rzadzi,ufo go mialo teleportowac do urugwaju?chlopa zawiezli do szpitala ktos go operowal wiozl ,lekarze ,sanitariusze,psy,pielegniarki,wszyscy sa w spisku?i co najlepsze chyba tez pis?tylko ze dla nich to porazka procentowa przy poparciu.to jest zajebista pozywka dla opozycji ze ten nie dojebek zadzgal adamowicza.wystarczy na onet wejsc na nachalnie zaczeli propagande i szykowanie do nastepnych wyborow tuska i c**** ze slupska.na 20 artykulow 7 biedroniowa ,tylko pod zmienionymi tytulami ,5 ta cala wdowa po adamowiczu,oowsiak i tusk.zbijaja teraz kapital polityczny i chca stworzyc atmosfere ze to tvp i pis zlecilo albo podkrecilo zamach.ale gdzie tu mozna sie doszukac jakiegos przedstawienia przeciez musialo by w to byc zaangazowane kilkaset osob hermetycznego srodowsika.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 24.01.2019, 00:09

nudny juz jestes z ta dziara i kopaniem c****,w sumie w tym gownie w ktorym sie obracales tj.ekipie baltyku moze takie rozkminki mieliscie,ale raz ze o cwelu to ty sie z symetri mogles jedynie dowiedziec a dwa ze tez bym sobie herbu na nodze nie dziabal,wszystko co najdrozsze to raczej czlowiek symbolicznie na sercu umieszcza ewentualnie w okolicy.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 24.01.2019, 13:07

Arkan - powiem Ci tylko ze nie mamy pojecia - my, tzw normalni ludzie - co sie dzieje w swiecie i jakie akcje sa robione!
Ty uwazasz ze on zginal, ja uwazam ze nie, no i tyle...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 24.01.2019, 13:24

Mlody Arkan - ty zachowaj troche kultury osobistej, bo nie znasz mnie, a to ze Arka jest dla mnie wrogiem, nie znaczy ze ty tu bedziesz pisal obrazliwe teksciki i wszyscy beda uwazac iz jestescie super ekipa. Mniejsza o to, moj Baltyk byl inny i mam same super wspomnienia; wy teraz korzystacie ze zlodziejskiej koniunktury - dlatego gracie taqm gdzie gracie...nie chcecie pamietac spraw niewygodnych, no ale moze wszyscy tak jakos mamy. W kazdym razie nie wystepuj w roli sedziego, bo w Polsce i sami sedziowie nie za bardzo sie z niej wywiazuja...Troche refleksji zawsze dodaje godnosci czlowiekowi. Taka moja rada mlody Arkanie...

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 24.01.2019, 13:43

Pisze do Ciebie( zresztą bardzo rozsądnie) chłop bodajże z Motoru, a Ty wszędzie widzisz albo tych "konfidentów z nsr" albo Arkę. W tej opowieści odnosnie Budynia to brakuje jeszcze Reptalian...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 24.01.2019, 13:51

Dobra, nie chce mnie sie sprawdzac ludzie kto skad jest - rozumiecie to, iz te sprawy zwiazane z tym srodowiskiem nie sa dla mnie do konca powazne, wiec tyle...
Ja nikogo nie zmuszam do wiary czy niewiary w cokolwiek; nie przedstawiam dowodow i fakto - ja po prostu wyrazilem swoje zdanie ktore brzmi: Nie wierze w smierc Adamowicza.
A niektorzy juz tu widza powod do zaczynania awantur, wysmiewania, pogardy, tropienia wariatow, itd...Masz inne zdanie? No i ok, nie atakuj mnie za to co mysle...

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic ze Śląska » 24.01.2019, 14:38

optymistasks pisze:
24.01.2019, 13:51
Dobra, nie chce mnie sie sprawdzac ludzie kto skad jest - rozumiecie to, iz te sprawy zwiazane z tym srodowiskiem nie sa dla mnie do konca powazne, wiec tyle...
Ja nikogo nie zmuszam do wiary czy niewiary w cokolwiek; nie przedstawiam dowodow i fakto - ja po prostu wyrazilem swoje zdanie ktore brzmi: Nie wierze w smierc Adamowicza.
A niektorzy juz tu widza powod do zaczynania awantur, wysmiewania, pogardy, tropienia wariatow, itd...Masz inne zdanie? No i ok, nie atakuj mnie za to co mysle...
a Elvisa?

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 24.01.2019, 14:45

Dawaj te białka i nie p****** już o tym Adamowiczu bo czytac się tych glutów nie da.

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 24.01.2019, 15:19

Jaki był ten Twój Bałtyk? Bardziej walczący? Jesteście jedyną polską ekipą zbitą przez antife a Ty w dodatku jeszcze się, przy okazji tego wydarzenia, popłakałeś w telewizji opowiadając że szczegółami całą sytuację. Gówna jesz, kolegom baby robisz a tu łachu normalnym od c**** jedziesz.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 24.01.2019, 16:25

facet ja z Motoru a nie Arki.widze ze ty wszedzie widzisz spisek i podstep.nie znam cie masz racje ale widze ze te wszystkie "ciezkie" przeczycia zdewastowaly ci delikatnie psychike.w sumie sie nie dziwie.wytlumacz mi tylko po co gadales ze cie niemcy pobili,i jeszcze podkresliles ze oczywiscie ze opowiedziales?

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 24.01.2019, 17:48

Ty jestes jakis "gupi"...? Ty nie wiesz ze nas bylo pieciu gosciu, a antify 150 z ostrym sprzetam...?!!!
Widze ze jestes zwyklym...A zreszta, w c*** c*** w to i c*** do tego. Nie bede sie kopal z koniem...Idz najeb antife bohaterze...

Fat
Posty: 27
Rejestracja: 15.05.2016, 17:49

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Fat » 24.01.2019, 17:54

Z posta na post coraz bardziej się kompromitujesz...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 24.01.2019, 21:51

I jeszcze raz powiem: Oczywiście że powiedziałem, gdyż w owych dniach fakt że pobili nas niemcy był faktem powszechnie znanym, a ja - jako że nie jestem kompletnym przygłupem, "megasztywnym", który neguje rzeczywistość - potwierdziłem.
W kwestii zeznań dzwoniła do mnie Stołeczna - a tu już odmówiłem jakichkolwiek zeznań i wysłałem im podpisanego faksa takiej treści. Oraz,
w kutasie mam Wasze pierdolenia, a jeśli się Wam podoba bluzgać na pięciu pobitych Polaków, to możecie jeszcze ku*** dodać że Polacy to jest też jedyna "ekipa" która dała się pobić w własnej stolicy podczas Powstania Warszawskiego. Ludzie którzy piszą kłamstwa i bzdury o donoszeniu na niemców, są idiotami bądź folksdojczami - bo nikt nie donosił, tyle że najważniejsza jest "moja mojszość", oraz ekiiiiipki - czyli kretyńska hipokryzja i negowanie prawdy.
Tak, Bałtyk to jedyna polska ekipa która została pobita w pięciu przez 150 niemców ze sprzętem...
P.S.
Dobrze że nie mam czasu i ochoty podsumowywać detalicznie całego tzw środowiska kibicowskiego, a dodam że słowo kompromitacja zapewne użyte byłoby często...Cóż, od głupiego się nie spodziewam nauki...

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 24.01.2019, 22:41

Uważasz że jako sympatyk bo kibicem nazwać Cie nie sposób(nie chodzisz na mecze swojego klubu)Bałtyku Gdynia i po tym wszystkim co tu mielismy okazje poczytać jesteś moralnie uprawniony żeby oceniać innych np.Widzew Łódź?
Trzym pizde krótko i nie kompromituj się więcej,nie kumasz o co w tym wszystkim się rozchodzi robisz z siebie błazna a do tego zajebałeś kleksa w c*** z tym występem w tv.na Widzewie zostałbyś za taką kulawiznę pognany migusiem.Daj sobie spokuj z tymi swoimi wywodami,robisz z geby dupe miałeś wstawiać białka a p********* o Adamowiczu czy Powstaniu Warszawskim.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 25.01.2019, 08:57

Sam zdecyduje co i kiedy, oraz gdzie wstawie - rowniez pozdrawiam...

Jurgen von Bacterius
Posty: 21
Rejestracja: 30.10.2015, 11:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jurgen von Bacterius » 31.01.2019, 23:31

Głupi naród płakał i nadal płacze a córeczki się śmiały:

https://www.youtube.com/watch?v=_9LziAm87mQ

Jeśli do tego dodamy że z uporem maniaka z sieci ktoś usuwa nagranie na którym lepiej widać całą akcję to wszystko nam się układa w całość.
Hooligans Poland

akita
Posty: 19
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Gdańsk-Warszawa-Kraków

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: akita » 01.02.2019, 10:17

Wstrząsające Jurgen von Bacterius!
Ale Ty jako reprezentant Hooligans Poland pewnie nie strzelisz z ucha na komendzie czy innych CBA, ABC, CBŚ itp.

I skoro jesteś tak mądry to zrozumiesz że one miały retrospekcję.

Jurgen von Bacterius
Posty: 21
Rejestracja: 30.10.2015, 11:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jurgen von Bacterius » 01.02.2019, 21:17

No tak przecież śmiech uśmieszki na pogrzebie własnego ojca, zero emocji i łez także u żony to jak najbardziej naturalna rzecz. Miały retrospekcję po prostu przypomniały sobie chwile które wywołały uśmiech na twarzach.
Że ja na to wcześniej nie wpadłem, przecież to takie logiczne i naturalne.
Hooligans Poland

Prof. Miodek
Posty: 11
Rejestracja: 12.12.2017, 15:21

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Prof. Miodek » 04.02.2019, 20:39

Jurgen von Bacterius pisze:
01.02.2019, 21:17
No tak przecież śmiech uśmieszki na pogrzebie własnego ojca, zero emocji i łez także u żony to jak najbardziej naturalna rzecz. Miały retrospekcję po prostu przypomniały sobie chwile które wywołały uśmiech na twarzach.
Że ja na to wcześniej nie wpadłem, przecież to takie logiczne i naturalne.
Na spotkaniu wspominkowym? Tak, to naturalne, że się na takich sootkaniach wspomina dobre rzeczy. I nie było to na pogrzebie, nie pisz kłamstw rodem z TVN.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 05.02.2019, 13:22

Rodzina Adamowicza zachowuje sie jak ludzie kompletnie zdegenerowani emocjonalnie, badz cos ukrywajacy - jedno z dwu na pewno jest prawda, a moze byc ze obie opcje...

akita
Posty: 19
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Gdańsk-Warszawa-Kraków

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: akita » 05.02.2019, 13:31

optymistasks nie słyszałeś, że Adamowicz jest na Dominikanie z tymi wszystkimi milionami z Amber Gold i czeka tam na rodzinę?

Taki tok rozumowania chyba odpowiada niektórym.... ręce opadają

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 05.02.2019, 13:50

Mnie nie odpowiada spiskowa teoria dziejow, niemniej jednak jest wiele poszlak na wiele tematow - a wiec nie zamierzam sztucznie pewnych rozwiazan wykluczac, tylko dlatego by przypadkiem "nie wyjsc na oszoloma"...Mnie interesuje prawda, a nie zdanie wiekoszsci, szczegolnie w dzisiejszych czasach, gdy manipulacja ludzmi jest stala metoda zarzadzania...
Sa takie rzeczy na ziemi i niebie, o ktorych sie filozofom nie snilo...a nawet fizjologom byc moze...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bez-napinki, Dario1916, Grandzik, Kibic_janusz, Mistek, sikor79, WRK_h i 200 gości