www.warhouse.pl

Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Fizmatenty » 27.02.2019, 19:09

optymistasks pisze:
26.02.2019, 13:20
Mlody jestes chlopaku, a tak sie zachowujesz jakbys wszystkie doswiadczenia juz zebral...Kto sie kompromituje ten sie kompromituje - Ty moze nie bo mlody jestes, a w to wpisana jest pewna bezczelnosc, no ale jednak zalecam pewna rozwage, zamiast teraz wklejania tu inkow z Najwyzszego Czasu, ktore to pisamo ja namietnie czytalem...20 lat temu...zanim sie zorientowalem co to za pokretne srodowisko i kim jest niejaki Mikke...
No dobra, jak ktos nie chce, to nie zaczerpnie oddechu dla ochloniecia i klocic sie bedzie li tylko w imie "mojej mojszosci"...Nie zmuszajcie mnie do lykania manipulacji, gdyz ja tego nie zrobie - za duzo doswiadczylem. Nie mowicie mi ze zly jest Jankowski i ze zly jest np Macierewicz; wierzcie w co chcecie, ale pozwolcie ze i ja swoich pogladow nie zmienie, oraz bede je wypowiadac.
Bogatszy o pewne informacje przyznaje, że jesteś starszy ode mnie, ale nie o tyle lat jak się tobie wydaje. No i najważniejsze co udało mi się ustalić, to że masz porządnie zryty czerep, co się pokrywa z moimi dotychczasowymi obserwacjami.
Reasumując, wszelka polemika z tobą jest pozbawiona sensu i bezprzedmiotowa, gdyż jako jednostka zaburzona w stopniu zaawansowanym nie spełniasz wyśrubowanych kryteriów adwersarza. Nie mam zamiaru kopać się z koniem.



mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: mądrala » 27.02.2019, 21:30

optymistasks: Ty weź ty gościu się ustosunkuj do konkretnych pytań i problemów, a nie p********* jakieś z d*** wzięte, wtłoczone Ci przez plebana w głowę, a może i d***, dyrdymały.

Są zarzuty przeciwko Jankowskiemu, realnie spisane przez kobity, będące wtedy dziewczynkami, historie jego wynaturzeń, gwałtów i pedofilskich akcji. Mam w chuju pis, po, i resztę tej naszej żydowskiej sceny politycznej, ustosunkuj się konkretnie do tych zarzucanych mu czynów. Rozumiem, że masz sentyment, bo Twojemu ojcu coś tam zrobił, ale pytam o konkrety i przede wszystkim, żądam uczciwości.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 28.02.2019, 12:54

Tak, tak - piszcie teraz tylko i najglosniej o Jankowskim - bo to jest kluczowe i najwazniejsze; to pomoze Polsce, bo przeciez ten 0.001 % ewentualnych dewiantow wsrod kaplanow, jest duzo wazniejszy niz 100% dewiantow wsrod dewiantow - rozne lgbt, itd...Takze piszcie tu elaboraty o ksiedzu Jankowskim i koniecznie urzadzcie jakies demonstracje - a wowczas dolacza sie do Was tez lewacy i inni zboczency...Nic Wy nie rozumiecie z rzeczywistosci, da sie Was lepic jak plasteline...Ktos Wam wpoil ze jestescie lepsi, a jak juz jest pycha to mozna czlowieka modelowac i urabiac...
Niestety nie jestescie lepsi od jakiegokolwiek innego srodowiska czy grupy w Polsce - to smutna konkjluzja.
Do zarzutow zadnych nie bede sie ustosunkowywac, gdyz nie mam zamiaru koncentrowac sie na czyms marginalnym, podczas gdy na Polske nastepuja falowe ataki srodowisk ogolnie po prostu satanistycznych ( unia eu, lewacy, rosja, niemcy, itd, miejscowi zdrajcy )...Nie bede w tym czasie darl ryja o ksiedzu Jankowskim, ale Wy jak chcecie to drzyjcie - bo jestescie "superkumaci" i "megasztywni"...
A ty nelson po prostu ssij pale tak jak powiedzialem; c*** mnie obchodza twoje wywody niedorozwiniety postkomunisto na nieswiadomce...
Albo i na swiadomce...
Do pomniejszych slepcow - nie "uczcie" mnie o historii Kosciola Polskiego, bo te Wasze "nauki" zawsze zmierzaja do jednego - do odrzucenia wiary katolickiej, a wiec wiadomo skad i od kogo pochodza...Uczzcie podobnych sobie..
Moze ktos tu mysli, aczkolwiek jest ogolnie slabo...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 28.02.2019, 13:27

[link]

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 28.02.2019, 18:40

halodrol pisze:
27.02.2019, 18:07
Ale p*********...
optymistasks pisze:
27.02.2019, 13:27

Kosciol zawsze stal za Polakami i za rodzina, za narodem,
Poczytaj o Kościele w czasach XX-lecia międzywojennego i delikatnej ku*** różnicy w poglądach szeregowych wiejskich i miejskich księży a biskupich elit, które działały zgodnie z wolą Watykanu - a ten bynajmniej nie widział nas jako niepodległego państwa.
Józef Beck jako minister spraw zagranicznych chciał zrywać stosunki dyplomatyczne z Watykanem za to co odpierdalali!
W wolnej Polsce identycznie - może stoją szeregowi księża i pojedyncze osoby z "centrali" cała reszta tych Głódziów, Gocłowskich, Jankowskich, Dziwiszów i innych tłustych parów stoi tam gdzie jest pieniądz i opieka. Oni mają zarabiać hajs dla siebie i Watykanu i w chuju mają czy będą się układać z tzw. prawicą czy z komunistami typu Miller, Kwaśniewski.
Kolego po szalu (rozumiem że reprezentantem ABG jesteś) całkowicie się z Tobą nie zgadzam - wola Watykanu.. 1920 r. - Nuncjusz Apostolski kardynał Achille Ratti - w czasie wojny polsko-bolszewickiej (późniejszy papież Pius XII) oprócz ambasadora Turcji został w Warszawie podczas oblężenia Warszawy w 1920 r. - co by z nim zrobiły czerwone k**** gdyby zdobyły Wawę? To sobie wyobraź. Dalej polskie legendy kardynałowie Hlond czy krakowski Sapieha realizowali wolę Watykanu? Niby w jaki sposób? Że walczyli z zakusami szkopskimi na Wielkopolskę czy Śląsk? Że walczyli z ruchem syjonistyczym w Polsce? Z masonerią? Z sympatią piszesz bez refleksji o rządach sanacji - czemu wszyscy jej przedstawiciele uciekli na Zachód w 1939 r. i jeszcze wydali odezwę do Wojska Polskiego aby te nie walczyło z żydokomuną gdy ta wejdzie od wschodniej strony zadając nam cios w plecy? Że uważam sanację za herosów mentalnych w porównaniu do wszystkich dzisiejszych szmat politycznych to nie ma znaczenia.

Optymiskasks - piszesz że mówisz swoje o środowisku kibicowskim i o innych środowiskach że głosisz co myślisz i że masz przejebane - witaj w klubie! Nie wiem jak to z Tobą, i nie wnikam, nie mój rejon, ale (w tym drugim wypadku) mnie już to tylko bawi bo to się ogranicza zupełnie do neta, nic poza tym adwersarze nie są w stanie mi zrobić, pojedynczo ;)
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Fizmatenty » 01.03.2019, 08:03

pizgacz_rurkowcow pisze:
28.02.2019, 18:40

Optymiskasks - piszesz że mówisz swoje o środowisku kibicowskim i o innych środowiskach że głosisz co myślisz i że masz przejebane - witaj w klubie! Nie wiem jak to z Tobą, i nie wnikam, nie mój rejon, ale (w tym drugim wypadku) mnie już to tylko bawi bo to się ogranicza zupełnie do neta, nic poza tym adwersarze nie są w stanie mi zrobić, pojedynczo ;)
Cwaniaczki grają ewidentnie na niepoczytalność, kumulacja odmóżdżenia. Nie jest to zjawisko nowe, ale w kontaktach z obłąkanymi obrońcami pedofilów jest zalecana spora ostrożność.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 01.03.2019, 08:59

Nie wiem czy zauwazyliscie ale - a propos pewnej tu wypowiedzi - dzis prawie wszystko przenioslo sie do neta i musimy z tym zyc...Taki swiat; nie przecze - zly, no ale stety/niestety - dzis powiedzenie "ty tylko gadasz w necie" nie ma absolutnie racji bytu, poniewaz to publiczne wypowiedzi roznych ludzi na wysokich, niskich, badz bez stanowisk - tworza realna rzeczywistosc...
Czyz nie tak wlasnie wyglada dzis swiat...?
Takoz, w ramach intelektualnej wypowiedzi calkowicie swiadomej i publicznej - i znowu poslugujac sie jezykiem literackim - podsumuje tu jakos ten swiat, a i swoja osobe - gdyz po co sie nadmiernie pompowac pycha...No dobra, gonitwa dygresji znowu, wiec moje podsumowanie literackie jest takie:
Palku galku, c***, d***, c***, c***...!

A teraz oczekuje kolejnych nominacji do stanowiska kretyna chorego psychicznie...

Duszan
Posty: 60
Rejestracja: 15.10.2011, 18:28

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Duszan » 01.03.2019, 09:16

Nominuję Cię do miana megalomana z objawami schizofrenii albo manii przy chorobie afektywnej dwubiegunowej. Komenty na onecie byłyby lepszym miejscem na przekazywanie światu Twojej prawdy objawionej.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 01.03.2019, 09:56

sfrustrowany ,zakmlpeksiony,jedyny oswiecony wedlug siebie samego manipulant z przekonaniem o wlasnej wielkosci i wyjatkowosci.innych uwaza za ciemnote .w plaska ziemie tez wierzysz popierdolencu?dla ciebie jak ktos jedzie z pedofilami w kosciele to od razu jest lewakiem albo na ich uslugach.najebali ci bzdur do lba i jestes tak zaslepiony ze nic ci sie nie przetlumaczy.idioto wlasnie tacy ludzie szkodza sprawie i powinni byc gnani i gnojeni bo to co robia to zdrada i zaprzeczenie wszystkiego czym i kim powinni byc.a przez to wlasnie lewactwo ma pozywke.jak taka koscielna pedofilska k**** c*** i gownojad bylby z miejsca wypierdalany a nie zamiatany pod dywan to nikt nie mialby sie o co przyjebac to intystucji kosciola.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 01.03.2019, 12:46

Nie jestem przekonany ani o swojej wielkosci, ani wyjatkowosci - wrecz przeciwnie; widocznie tego nie wyczuwacie; Za to jestem przekonany calkowicie o Prawdzie Objawionej i stad moja pewnosc - nie ze mnie, ani z mojej wartosci, a z wiary w...no, z wiary po prostu...
Arkan - ssij pale...
Co to ja mowilem...?
Acha, no radze troche ochloniecia Wam i zastanowienia sie po prostu na spokojnie - nad swiatem, zyciem, nami samymi, po co to, do czego prowadzi, jak zyc...no i co jest Prawda...? A co "prawda" komsomolska...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 01.03.2019, 13:26

A wracajac do pseudo pseudo kibicowskich tematow, pojawia sie pytanie: Gdzie sa ukryte konfitury?, oraz kto sie do konfitur dobierze...? W pierwszej kwestii duzo wskazuje na to, ze konfitury ukryte sa na NSR, ale nie wiem kto sie do nich dobierze, gdyz pilnuje ich ochronka zlozona z psow, bylych psow i roznych szemranych, postpolicyjnych "ochraniarzy"...
Chyba wiec nikt nie dobierze sie do konfitur...

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 01.03.2019, 13:30

sluchaj ty spruty gownojadzie mam nadzieje ze uda mi sie ciebie namierzyc i gwarantuje ci ze skonczysz gorzej niz po spotkaniu z antifa,tylko zebys do telwizji nie polecial na skarge albo gdzie indziej.moze wybierasz sie na repre?

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 01.03.2019, 13:35

Mam 48 lat, wiec moze mnie pobijesz; w niczym to nie zmieni faktu ze jestes durniem...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 01.03.2019, 13:36

Schizofrenia to smutna choroba niestety, ale za obronę pedofilii mi cię nie szkoda. Zastanów się nad leczeniem, naprawdę warto!

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 01.03.2019, 13:45

Wyzywac kogos, bluzgac i obrazac, a potem byc zdziwionym ze dostaje sie riposte...

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 01.03.2019, 13:46

znalazlem ten zalosny fimik.kolo h*** mi lata spruta k**** ile masz bedziesz odpowiadal za swoje slowa gownojadzie u was w tym zjebanym baltyku zwracacie sie tak do siebie cwelu,pedale zsij pate itd.u nas za takie cos bylbys skopany i pogany.widze ze cie meskie czlonki interesuja non stop myslisz tylko o "ssaniu paly" dobrze cie tam musioeli przecwiczyc.wiem juz jak wygladasz wiec trafie cie na reprezentacji na ktora chyba jezdzisz;).

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 01.03.2019, 13:55

Traf sobie palcem w czolo i sie w nie popukaj...Ty myslisz ze za darmo bedziesz mnie obrazal czy jak...?
Gownojadzie - do ciebie mowie; a co - jestes gownojad i c***...heh...albo marsjanin...
Moze ktos by skasowal jednak te durne posty, bo juz mnie meczy widok tego forum dla ludzi ociezalych na umysle...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 01.03.2019, 15:37

Przeczytaj czasem to co piszesz. Wiem, jest ciężko, ale spróbuj. Jak ostania szara komórka nie umarła ci jeszcze z zimna, to może uświadomisz dobie kto tu jest ociężały na umyśle.
Skoro nie chcesz czytać tutejszych postów, to na forum miłośników pedofilii może znajdziesz poklask, którego tak usilnie tutaj szukasz.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 01.03.2019, 15:51

Moze ty poszukaj poklasku na forum dla pedofili...?

Borys AG
Posty: 8
Rejestracja: 11.08.2016, 08:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Borys AG » 01.03.2019, 16:12

Na tym forum tępi się konfi a ten optymistasks/Goly to największa ku*** ze wszystkich bo rozjebusy robią to by uniknąć wakacji a ten z przekonania.
Komentarze tej k**** z trojmiasto.pl i tutaj to pochwala konfidenctwa.
Auto na chodniku, trawniku, muza po 22, nie wydali paragonu w sklepie, sąsiad myje auto na podwórku, sąsiad sprzedaje nalewkę co sam zrobił itp itd takie kreatury zawsze znajdą usprawiedliwienie dla swojego donosicielstwa.
Takie chuje co piszą donosy na wszystko i wszystkich to się chociaż z tym kryją żeby nie załapać.
A ten to jedyny śmieć o jakim kiedykolwiek słyszałem co publicznie chwali się że donosy do skarbowki, prokuratury i urzędu miasta napisał.

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 01.03.2019, 16:33

Tak po prawdzie wracając do kibicowskich tematów - szkoda co się stało z Bałtykiem. Niby to piszę jak osoba która cieszyłaby się z osłabienia kogoś z Triady, jednak na dłuższą metę opłaciłoby to się samej Arce. Sytuacja, w której jest rywal co niepodzielnie panuje na chociażby 2-3 osiedlach w mieście, czy ma chociaż kilka ulic z naprawdę ostrymi wariatami, mobilizuje i zespala ekipę dominującą w mieście. Budzi i ogarnia do działania tzw. "uśpionych rycerzy", chłopców-derbowców czy innych fanatyków z internetu których w każdej ekipie jest od c****.
Żeby głębiej wniknąć w to co nawijam to obczajcie regiony Polski, w których sporo jest miast z jedną ekipą. Np. takie Dolnośląskie i bitwy internetowych chuliganów na fp "Dolnośląscy kibice" czy to co na tym forum za cyrki odstawiają małolaty z Wrocławia w komentarzach.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

strazaksam
Posty: 265
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: strazaksam » 01.03.2019, 23:52

Kleru sie naogladali i teraz co drugi ksiadz to pedofil. Jestescie niedojebani

Millonario
Posty: 38
Rejestracja: 19.04.2007, 01:21
Lokalizacja: miejscowy

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Millonario » 02.03.2019, 05:19

strazaksam pisze:
01.03.2019, 23:52
Kleru sie naogladali i teraz co drugi ksiadz to pedofil. Jestescie niedojebani
Kleru nie oglądałem.
Chrześcijaninem jestem od chrztu i będę nim zawsze.
Na 6 spowiedzi do których w swoim życiu podszedłem, 4 razy frajer zza kratki miał tak na prawdę jedno pytanie - czy walę konia.
To jest według ciebie kolego normalne?
Nie jestem gimboateistą, ale z tą instytucją jest coś mocno nie halo i dopóki się nie oczyści, to pierdolę ją jak arkę gdynia.
Jest jeden Bóg. Który za dobro wynagradza, a za zło karze. Amen!
yo los domingos voy a ver al CAMPEÓN

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 02.03.2019, 10:00

Ja znam dosyć dobrze trzech księzy którzy w piątek wskakują w Armany i biorą dobre suki do Zakopca na weekendy :) Proboszcz o tym wie ale każdy ma wyjebane bo większość z nich tak robi.

strazaksam
Posty: 265
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: strazaksam » 02.03.2019, 12:24

Film Kler wzial sie z tego, ze temat na czasie i chlop sobie zarobil dobre sianko na nim.
Nie chce bronić nikogo, ale smieszy troche jak teraz ludzie widza w co drugim ksiedzu pedofila.
Jedni robia tak bo im placa za to, inni wlasnie pod wplywem propagandy.
Biv dobrze napisales, ze pewnie odsetek pedofili wsrod ksiezy jest podobny do innych grup spolecznych.
Sam osobiscie nigdy nie slyszalem o zadnym ksiedzu pedofilu z mojego miasta /regionu.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 02.03.2019, 14:19

Co nie zmienia faktu, że Jankowski to pedofil. Tak jak kardynał Pell in wielu innych przed nimi, niezależnie od odsetek. Problem w tym, że chyba żadne inne środowisko nie zamiata takich spraw pod dywan w tak perfidny sposób.

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: halodrol » 02.03.2019, 15:46

pizgacz_rurkowcow pisze:
01.03.2019, 16:33
(...)
Generalnie odniosę się w bardzo dużym skrócie bo to nie miejsce na nasze rozkminki historyczne. Tak, Hlond, tak, Sapieha i tak: księża wiejscy i miejscy niższego szczebla typu ks. Stojałowski to bez wątpienia bohaterowie w walce o Polskę, ale i tak "elita" była zawsze po stronie pieniędzy/opieki/władzy i tak jest do dzisiaj.
Z jednej strony pobicia a nawet morderstwa księży przez bezpiekę (vide Popiełuszko) a z drugiej kumanie się z bezpieką przez takich jak Jankowski a po upadku PRL słit focie z Millerami, Jaskierniami i innymi k******.
Dlatego jak widzę te kurewskie tłuste mordy typu Głódź, Gocłowski itp, albo nie tłuste jak aktualny prymas Polak (chyba) to mnie ciągnie na rzygi ku***.

streetlife
Posty: 51
Rejestracja: 20.05.2018, 21:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: streetlife » 02.03.2019, 17:53

W temacie kościoła można sie przekrzykiwać i przekonywać każdy do swoich racji,ale fakt jest jeden, każdy może sobie sprawdzić ile czasu od 966 roku nie było Polski na mapie,a na ile czasu zniknął kościół z naszych ziem i odpowie sobie na pytanie czy to dlatego,że był taki mocarny czy po prostu kościołowi było bez różnicy z kim sie dogaduje.Co do pedofilii to zupełnie oddzielny pomysł,bo nawet jak by tam był 0,000000001 % pedofilów to każdy powinien latać z co najmniej obciętym chujem.

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 03.03.2019, 00:22

streetlife pisze:
02.03.2019, 17:53
W temacie kościoła można sie przekrzykiwać i przekonywać każdy do swoich racji,ale fakt jest jeden, każdy może sobie sprawdzić ile czasu od 966 roku nie było Polski na mapie,a na ile czasu zniknął kościół z naszych ziem i odpowie sobie na pytanie czy to dlatego,że był taki mocarny czy po prostu kościołowi było bez różnicy z kim sie dogaduje.Co do pedofilii to zupełnie oddzielny pomysł,bo nawet jak by tam był 0,000000001 % pedofilów to każdy powinien latać z co najmniej obciętym chujem.
1) A na ile czasu znikneli Polacy? Rozumiem że każdy jeden Polak to zdrajca bo wolał przezyc niz zginac w walce z zaborcami, okupantami etc?
2) Większosc gwałcicieli, w tym pedofili to mężczyzni. Obetnij kutasa samemu sobie, na co czekasz?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic ze Śląska » 03.03.2019, 16:09

kapitan_swir_planeta pisze:
03.03.2019, 00:22
streetlife pisze:
02.03.2019, 17:53
W temacie kościoła można sie przekrzykiwać i przekonywać każdy do swoich racji,ale fakt jest jeden, każdy może sobie sprawdzić ile czasu od 966 roku nie było Polski na mapie,a na ile czasu zniknął kościół z naszych ziem i odpowie sobie na pytanie czy to dlatego,że był taki mocarny czy po prostu kościołowi było bez różnicy z kim sie dogaduje.Co do pedofilii to zupełnie oddzielny pomysł,bo nawet jak by tam był 0,000000001 % pedofilów to każdy powinien latać z co najmniej obciętym chujem.
1) A na ile czasu znikneli Polacy? Rozumiem że każdy jeden Polak to zdrajca bo wolał przezyc niz zginac w walce z zaborcami, okupantami etc?
2) Większosc gwałcicieli, w tym pedofili to mężczyzni. Obetnij kutasa samemu sobie, na co czekasz?
argument nr 1 troche lipny bo KK to instytucja wiec nie porownuj jej do jednostki a kolega wyzej chyba o instutucji pisal a nie wierze jako takiej.

Chcesz chodzic do kosciola to chodzisz , nie chcesz to nie chodzisz. Wkurwiajace jest tylko gadanie ze bez KK Polska nie bedzie Polska.
Czyli bez KK Polak nie jest Polakiem? Idac dalej, jesli nie wierze to nie moge byc Polakiem?

Nie jestem slepy i wiem ze Polska i KK to 1000lat wspolnej historii ale kim jestem by mowic ze gdyby nie ten slynny chrzest to kraj moj nie bylby rownie cenny? rownie dobry?

A gdyby Mieszko wziol wtedy sobie Perska ksiezniczke?

Dystansu odrobine, czemu u nas na Slasku jakos nie widze zeby na codzien byla jakas walka swiatopogladowa. Tam buduja muzeum to haja ze nasze albo wasze. Jakies pomniki zwalaja albo chca stawiac, fundacje jedna chce druga nie, jedna dla pedalow inna za swastyka. Wy ku*** sami ten kraj rozpierdoliscie bo
"Lach, to Lacha najchetniej by bil"

i tak i tak sasiada mosz tego samego pamietaj,
jak sie obrazisz na tego z pod 9, to ci bydzie kwiatki musiol podlewac ktos inny

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jaśnie Pan » 04.03.2019, 08:51

Chciałem tylko nadmienić że to portal kibicowski,nie mylić z kościelnym. Może ku*** niedługo zaczniecie się spinać gdzie na świta kupić lepszą białą kiełbasę i czy do sałatki lepszy majonez winiary czy pomorski. Na tym portalu nie interesuje większości kiboli ani kościół ani polityka więc grzecznie powiem wam wypierdalac.

Oxihoved
Posty: 17
Rejestracja: 23.02.2018, 14:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oxihoved » 05.03.2019, 10:45

Jaśnie Pan pisze:
04.03.2019, 08:51
Chciałem tylko nadmienić że to portal kibicowski,nie mylić z kościelnym. Może ku*** niedługo zaczniecie się spinać gdzie na świta kupić lepszą białą kiełbasę i czy do sałatki lepszy majonez winiary czy pomorski. Na tym portalu nie interesuje większości kiboli ani kościół ani polityka więc grzecznie powiem wam wypierdalac.
Temat rozjebany, moderator nie kwapi się żeby to uprzątnąć, a święta faktycznie tuż, tuż. Odpowiem więc na twoje pytanie.
Biała kiełbasa tylko samorobna. Co roku robimy z ojcem kilka kilogramów i żadna sklepowa kicha nie może się z tym równać.
A majonez tylko Winiary! Nie ma lepszego i kropka. Ktoś tam czasem zachwala majonez Kielecki. Kupiłem raz i więcej tego gówna nie tknę. Kwaśne to jakieś i w ogóle po chuju. Nie polecam też zabierania ze sobą jarzynowej sałatki na dalsze wyjazdy. Postoi w ciepłym kilkanaście godzin i rozpierdol żołądka gotowy.

Portal ten jest tak samo kibicowski jak i krawiecko-ogrodniczy. 98% "kumatych" gówno wie i jest jeszcze niepełnoletnia, a pozostali albo się nie wychylają, albo zostają od razu zakrzyczani. No i jest jeszcze Pan Goły, ewenement na skalę światową. Czasem przeglądałem jego bloga i już wtedy wyczułem, że facet ma grubo z deklem. Ostatnie jego popisy w tym temacie tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziły. Może czas jednak wrócić na trybuny NSRu Panie Goły? Idealnie się Pan wpasuje w tę bandę c**** zwaną Bałtykiem. Przy takiej ilości zjebów tylko czubka im brakuje.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 05.03.2019, 13:39

PROSZE MODERATORA TEGO FORUM O SKASOWANIE MOJEGO KONTA, ORAZ O INFORMACJE NA TEN TEMAT NA:
[email protected]

W byle jakim innym srodowisku, z pewnoscia znalazloby sie wiecej osob, ktore by po prostu byly zdolne do chocby wymiany pogladow, a nie od razu bluzgow i straszenia; jesli tak wyglada polskie srodowisko kibicowskie obecnie, to jest to smieszne jak klaun - ze zacytuje Nikolasa Santoro z pewnego filmu...ale c*** z dygresjami - tu malo kto chyba nawet rozumie to slowo...
Foxxie, czy ktokolwiek inny - prosze mnie stad wyjebac forever!!!

Borys AG
Posty: 8
Rejestracja: 11.08.2016, 08:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Borys AG » 08.03.2019, 12:50

k**** ze swoimi poglądami W********** na policyjne forum
Przykładowe komentarze tego optymistasks/Goly na trojmiasto.pl:
1-I nie probujcie mnie zastraszac bo zgodnie z prawem zostaniecie potraktowani bez zadnych skrupolow!
2-Do policji nalezy miec szacunek. W kazdym kraju normalny obywatel ma
3-Z prokuratorem tez tak bedziecie rozmawiac...?
4-prokuratura to wyjasni i Urzad skarbowy a takze Urzad Miasta sprawdzi.. Potem juz tylko CBA i pójdziecie do pierdla tam jest miejsce dla takich jak wy
5-Tak ktos moze Najpewniej prokurator Zuczkowie P.S Prokurator tego uczucia nie wezmie pod uwage
6-Poinformowane zostaja odpowiednie instytucje
7-NIe zaciskaj piastek Wszystko wyplynie w sledztwie; wasze obelgi nic nie pomoga.
8-Prokurator sie odniesie do was Tyle
9-do odpowiedzialnosci, zapewne karnej, ale to juz nie ja bede decydowac... Prokuratura sie nie zawiedzie...
10-Na pewno wybroni sie tez w prokuraturze
11-Bedzie prokurator zajaczki:)
12-Ja nie musze zobaczyc- to nie moja rola Prokuraturze pokazecie...
13-Pytam normalnie Pana Golego; kiedy zaczniesz działać i kiedy pierwsze zatrzymania?
Juz zaczalem Bede informowac Was o rozwoju sytuacji, a kiedy aresztowania to juz nie ode mnie zalezy... Pan Goły
/./
W takich sprawach jest tylko białe-czarne.
1-Nie współpracujesz i nie ma takiej opcji, jak jest problem to rozwiązujesz go samemu.
2-Lub donosisz, biegasz do mediów, straszysz ze poinformujesz i w ogóle załatwiasz swoje sprawy rekami psów, proroków czy skarbowych czy miejskich urzędasów.
Ale tępy tłuk będzie się upierał: jestem dziewica bo jebałam się tylko 50 razy.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 08.03.2019, 13:44

Wczoraj porwano dziewczynke wraz z matka...Gdybys widzial je, lub cos wiedzial, pamietaj! - NIGDY NIE MOZESZ POWIADOMIC O TYM ORGANOW SCIGANIA!!! Bo bedziesz jebana rura, rozjebusem, ku***, konfidentem i parowa!!! Widziales morderstwo, lub napadli Cie w domu - zmasakrowali Ci rodzine, zgwalcili zone...Nigdy, ale to ku*** przenigdy nie zawiadamiaj nikogo!!! Musisz byc sztywny i sam wymierzyc sprawiedliwosc, bo przeciez prawo to wrog sztywnych ludzi, a sztywni ludzie to tylko zlodzieje!!! Zapamietaj to lamusie...jak nie chcesz byc lamusem!
Nie odbieraj mandatu nawet od Strazy Miejskiej bo bedziesz ku*** i kapusiem! Nie jedz ryby, bo ryba plywala w morzu a w morzu plywal c***!!! Nie wychodz z domu w ogole bo wokol pelno rur i c****, a najlepiej jak chcesz byc mega mega sztywny to sie zabij!!! Bo przeciez pelno c**** na swiecie!
Mam na szczycie kutasa opinie durniow bez mozgu, natomiast dobrze wiem jakie sa sytuacje honorowe i nikt nigdy mnie nie zmusil bym zakapowal w takiej sytuacji - choc bylem nawet bity i to nawet przez milicje w roku 1988...o czym wy, wyrostki nie macie pojecia. Dobrze wiecie ze wszystko to podszyte jest hipokryzja i wiem ze wielu sie dokladnie zgadza z moja opinia - ale nie odezwie sie slowem, bo wowczas trzeba by bronic swoich pogladow a to wymaga odwagi...lepiej wiec robic za sztywnego charakternego i wygodnie plynac z glownym nurtem tepego, nieprawdziwego scieku...
Ty od k**** to se wyzywaj lustro fajfusie wyrostku...
Kazdy dobrze wie ze mam racje, a od konfidentow wyzywajcie prawdziwych konfidentow, a nie ludzi ktorzy nie chca tolerowac zwyklego zlodziejstwa i ku*** bandytyzmu...ale...
Porwali wczoraj dziewczynke z matka - PAMIETAJ!!! JAK COS WIDZIALES/WIESZ - SZAAAA!!! ANI SLOWA!!! Chyba nie chcesz byc ku*** rura rozjebusem...?

Tepych tlukow szukaj w lustrze zaklamany czlowieku! Nie wiem czy miales probe, ale ja mialem i to kilka - nie mam sobie nic do zarzucenia i wiem ze tak bedzie zawsze...ale lepiej rzucac haslami i Bron Boze sie nie wylamac i nie bronic swoich pogladow!
Co za pedalskie czasy to sa...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 08.03.2019, 14:41

Gołuch weź już W********** z tego forum

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 08.03.2019, 15:13

Vaffanculo - ze sie wyraze literacko...wyrostku...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 08.03.2019, 15:24

miałeś konfituro zajebana już znikać z tego forum ale że jesteś chory psychicznie to chyba zapomniałeś. A więc jeszcze raz rafałku, spierdalaj z tego forum.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 08.03.2019, 15:45

Gruby, miales mi skasowac to konto...? Wez sie skontaktuj z "centrala" i skasuj - wowczas nie bedzie mnie korcic by tu wchodzic i czytac te glupoty...

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kokinonero » 08.03.2019, 17:22

Normalny jak człowiek dorośnie to swoje 'małolackie ideały' a'la (kto współpracuje to konfident albo nie rozmawiać z psami) zaczyna rozgraniczać TZN:
- ktoś okrada człowieka, który przestrzega zwykłych zasad funkcjonowania na tym świecie - idzie na policje i co? jest konfidentem? Nie jest. Ktoś mu coś zabrał a on chce to odzyskać.
- ktoś biega w ekipie i wpaja wszystkim sztywne zasady po czym sam rozkracza się na policji i idzie w 60 - to jest typowy konfident, najgorsza gnida.
- osoba która czepia się wszystkich spraw np. dzwoni po policje bo ktoś pije piwo itp - wiadomo typowy społeczniak/konfident

Z tych trzech przykładów tego 1 i 3 obu daje się do jednego wora zupełnie bez zasadnie. A przykład 2 wozi się jak król gitów dopóki nie wpadnie i ma szacunek chociaż jest najgorszym c***** bo sprzedał swoich żeby siebie wybielić. To jest najgorszy przypadek konfidenctwa.

Przykład Gołego ciężko ocenić bo nie wiadomo czy ktoś go oczernia, czy jest jak mówicie.
Jeśli nigdy nie sprzedał swoich kolegów po szalu czy też wrogów za to jest szacunek
Jeśli ktoś mu teraz napadnie powiedzmy dziecko, a on to zgłosi na policje to jest to naturalna kolej rzeczy. Nie będzie się gość po 40 za małolatami z 'kijem uganiał'.
Jeśli to prawda jak ktoś tu pisał, że donosi np. że ktoś kupił węgiel bez faktury to stał się zwykłym społeczniakiem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, eS1964, rafmir, TAIPAN i 525 gości