www.warhouse.pl

Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 07.02.2018, 13:10

Hopgoblin pisze:
19.08.2017, 19:44
Tricolores pisze:
27.03.2017, 19:25
Michalek pisze:Wtedy nie było internetu a niestety nie mam dostępu do starych wydań Głosu Pomorza. Więc Ci tego nie udowodnię, choć mam prawo podejrzewać, że jakbyś spytał starszych kibiców Gryfa to zdaliby Ci relację z tego meczu. Najpierw przegoniliście miejscową publikę, potem zebrało się całe miasteczko, łącznie z miejscowymi cwaniakami i oklepało Was. Część od Was uciekała na drzewa. Nigdy nie wypieraliście się tego ani w zinach, ani na żywo, ale z czasem historię pisze się na nowo..
Z tamtych czasów pamiętam także jak z dużymi sukcesami podbijaliście Człuchów i Bytów oraz mocno jednostronną (na waszą korzyść) wojenkę z Pogonią Lębork.
chłopie, ja byłem na tym meczu, to mi tu nie zamydlaj doniesieniami prasowymi, była wielka awantura, bitwa taka, że dzisiejsza młodzież robiła by ze strachu pod siebie, Czarni byli w tedy podzieleni, część z nami, część z Ustką, podczas ostatniego starcia częsć się zerwała, ale nikt nas nie oklepał, nie zwycięzył, ostateczna bitwa rozegrała się na murawie, uczestniczyli w niej nawet piłkarze, koniec końców wszyscy wrócili na trybuny

To chyba tam nie byles. Zrobiliscie pierwszy wjazdna murawe i usteccy szalikowcy uciekli. Przy drugim wjezdzie przed ktorym zwineliscie swoje flagi i dostaliscie oklep zostalo was jakos ze 30 osob , a jak pamietam razem was bylo ok 150 . reszta pouciekala do lasu przez plot. I wcale wam sie nie dziwie jak pół trybuny na was wybiegło. Tak było chłopie .
Ten mecz byl w Wielka Sobote? Jesli tak to Gryf sie strasznie przejechal i palil wrotki do lasu. Nie pamietam tylko czy zerwali flage Jantarowi na tym meczu czy na poprzednim.



kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 07.02.2018, 23:39

Gedania Gdansk pisze:
07.02.2018, 13:10
Hopgoblin pisze:
19.08.2017, 19:44
Tricolores pisze:
27.03.2017, 19:25


chłopie, ja byłem na tym meczu, to mi tu nie zamydlaj doniesieniami prasowymi, była wielka awantura, bitwa taka, że dzisiejsza młodzież robiła by ze strachu pod siebie, Czarni byli w tedy podzieleni, część z nami, część z Ustką, podczas ostatniego starcia częsć się zerwała, ale nikt nas nie oklepał, nie zwycięzył, ostateczna bitwa rozegrała się na murawie, uczestniczyli w niej nawet piłkarze, koniec końców wszyscy wrócili na trybuny

To chyba tam nie byles. Zrobiliscie pierwszy wjazdna murawe i usteccy szalikowcy uciekli. Przy drugim wjezdzie przed ktorym zwineliscie swoje flagi i dostaliscie oklep zostalo was jakos ze 30 osob , a jak pamietam razem was bylo ok 150 . reszta pouciekala do lasu przez plot. I wcale wam sie nie dziwie jak pół trybuny na was wybiegło. Tak było chłopie .
Ten mecz byl w Wielka Sobote? Jesli tak to Gryf sie strasznie przejechal i palil wrotki do lasu. Nie pamietam tylko czy zerwali flage Jantarowi na tym meczu czy na poprzednim.
A ty j***** farmazoniarzu wszędzie byłeś i wszystko wiesz. Szczególnie tego co dotyczy rodziny Lechii. W sumie, to sie nie dziwie ze sie tu napinasz i farmazonisz, skoro w ostatnich latach macie tylko do powiedzenia w Trojmiescie co polonia wawa w warszawie. Zajmij się swoją arką, i już stul tą jape.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 08.02.2018, 09:02

kilof zamknij cipe przeorany ministrancie jankowskiego bo widac zly dotyk pralata dalej na ciebie dziala
TYBET JEST SERBSKI

Kibic, nie chuligan
Posty: 67
Rejestracja: 27.02.2007, 13:21

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kibic, nie chuligan » 08.02.2018, 09:09

Co łączy kibiców lechi z Agencją Ochrony "TAURUS" ?
TYLKO 50 % MŁODZIEŻY WYJEDZIE W TYM ROKU NA WAKACJE, DRUGA POŁOWA SIEDZI NA KIBICE.NET

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Zawilina » 08.02.2018, 15:24

nisc co zabolała prawda,że od lat ciągłe plecy? nawet z zasadzek pryskacie? rozjebana beemka na 3 kołach dojechała już na miejsce?

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 08.02.2018, 18:09

Nie, jeszcze jedzie... Dokladnie, ciagle plecy tej ''arki'' w Trojmiescie, tak samo jak ''cracovii'' w Krakowie, czy ''poloni'' w Warszawie. Trzeba byc niezlym debilem ( lub dzieckiem w wieku przedgimnazjalnym) zeby na jakies w sumie malo znaczace ale jednak fakty historyczne odpowiadac ''farmazonami i napinkami'''. Zwlaszcza, ze Gryf lata temu przyznawal sie do porazki i wypuscil nawet kasete VHS gdzie wszystko bylo zarejestrowane...

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jaśnie Pan » 08.02.2018, 18:50

Pytanie do kibiców Gryfa.S. W którym roku był mecz Gryfa z Bałtykiem lub Pogonią Lębork nie pamiętam dokładnie choć byłem na tym meczu. Gdzie Pogoń z Bałtykiem wjechali na murawę a Ł z Słupska dał sygnał jak się wysypalismy na murawę to Bałtyk z Pogonią uciekali ale nie wszyscy zdążyli. Pamiętam jak ktoś z Gryfa wtedy zgubił na murawie okulary śmiechu było. Nie ujmując Pogoni i Baltykowi bo też się fajnie zaprezentowali jak szli parkiem to lali się z psami białe kaski dosłownie latały. Do tego od razu bez kalkulacji wjechali na murawę mimo dostania oklepu. Może ktoś z Gryfa lub Pogoni bądź Bałtyku będzie pamiętał który to rok? Filmiku chyba raczej nie ma z tej awantury bo nie było jeszcze dobrych telefonów.

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 08.02.2018, 20:48

Gedania Gdansk pisze:
08.02.2018, 18:09
Nie, jeszcze jedzie... Dokladnie, ciagle plecy tej ''arki'' w Trojmiescie, tak samo jak ''cracovii'' w Krakowie, czy ''poloni'' w Warszawie. Trzeba byc niezlym debilem ( lub dzieckiem w wieku przedgimnazjalnym) zeby na jakies w sumie malo znaczace ale jednak fakty historyczne odpowiadac ''farmazonami i napinkami'''. Zwlaszcza, ze Gryf lata temu przyznawal sie do porazki i wypuscil nawet kasete VHS gdzie wszystko bylo zarejestrowane...
Nie. nic nie mówiłem o krakowie. bo tam nikt nie ma miażdżącej przewagi. to raz. dwa, na c*** pisać bzdury, o rzeczach o których się nie ma pojęcia? a pisze o tobie farmazonierz, bo wy wszyscy w internecie jesteście jebanymi bajkopisarzami. jak np wasz słynny opis ataku na łks którego było bodaj kilka setek a was 30 (śmiechu było co nie miara czytając to). albo o waszym wjeździe do skmki (mówie o jednym konkretnym przypadku), gdzie wjeżdżacie ze sprzętem, który zostaje wam odebrany, wyłapujecie konkretny oklep, a następnego dnia puszczacie info w eter, że druga strona była ze sprzętem... znam paru ludzi od was, i normalnie gadają, nic nie wymyślają. a w necie.................. wasze transparenty i grafy anty są groźne, ale tylko dla janusza, którego interesuje czy mila zagra albo czy kuciak obroni karnego. zresztą, zakończmy ten temat, bo wy i tak wszystko widzicie w żółto-niebieskich okularach.

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: dziuraweportki » 09.02.2018, 06:52

Coś w tym jest.
Przypomina mi się jak kiedyś (z niecałe 10 lat temu) czytałem z funflem na arkowcach relacje z wyjazdów. To co tam było opisywane, to majstersztyk. Moim ulubionym tekstem było to jak (jadę teraz z pamięci) Arka jedzie na wyjazd (chyba do Bytomia albo do Gdańska gdzie miała grać Polonia), wsiada ich tylu, że ledwo skmka rusza, wszyscy stłoczeni (myślimy sobie - ku*** to ilu ich tam jedzie, że ledwo pociąg rusza). Natomiast jak dojeżdżają do miejsca docelowego to wysiada ich ... kilkunastu czy tam trzydziestu.
Ka ba ret.

lopez88
Posty: 19
Rejestracja: 11.10.2013, 06:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: lopez88 » 10.02.2018, 16:18

Jaśnie Pan pisze:
08.02.2018, 18:50
Pytanie do kibiców Gryfa.S. W którym roku był mecz Gryfa z Bałtykiem lub Pogonią Lębork nie pamiętam dokładnie choć byłem na tym meczu. Gdzie Pogoń z Bałtykiem wjechali na murawę a Ł z Słupska dał sygnał jak się wysypalismy na murawę to Bałtyk z Pogonią uciekali ale nie wszyscy zdążyli. Pamiętam jak ktoś z Gryfa wtedy zgubił na murawie okulary śmiechu było. Nie ujmując Pogoni i Baltykowi bo też się fajnie zaprezentowali jak szli parkiem to lali się z psami białe kaski dosłownie latały. Do tego od razu bez kalkulacji wjechali na murawę mimo dostania oklepu. Może ktoś z Gryfa lub Pogoni bądź Bałtyku będzie pamiętał który to rok? Filmiku chyba raczej nie ma z tej awantury bo nie było jeszcze dobrych telefonów.
Było to w 1999 roku.A Gryf wtedy z jakimiś brechami w łapskach wybiegł na murawę.Po całych 4 minutach policja wyjebała nas ze stadionu.Fajne to czasy były.

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jaśnie Pan » 10.02.2018, 18:39

lopez88 pisze:
10.02.2018, 16:18
Jaśnie Pan pisze:
08.02.2018, 18:50
Pytanie do kibiców Gryfa.S. W którym roku był mecz Gryfa z Bałtykiem lub Pogonią Lębork nie pamiętam dokładnie choć byłem na tym meczu. Gdzie Pogoń z Bałtykiem wjechali na murawę a Ł z Słupska dał sygnał jak się wysypalismy na murawę to Bałtyk z Pogonią uciekali ale nie wszyscy zdążyli. Pamiętam jak ktoś z Gryfa wtedy zgubił na murawie okulary śmiechu było. Nie ujmując Pogoni i Baltykowi bo też się fajnie zaprezentowali jak szli parkiem to lali się z psami białe kaski dosłownie latały. Do tego od razu bez kalkulacji wjechali na murawę mimo dostania oklepu. Może ktoś z Gryfa lub Pogoni bądź Bałtyku będzie pamiętał który to rok? Filmiku chyba raczej nie ma z tej awantury bo nie było jeszcze dobrych telefonów.
Było to w 1999 roku.A Gryf wtedy z jakimiś brechami w łapskach wybiegł na murawę.Po całych 4 minutach policja wyjebała nas ze stadionu.Fajne to czasy były.
Ja leciałem bez akurat ale być może pojedyńcze osoby miały brechy nie przeglądałem się. Fakt psiarni się zjebalo na ten mecz. A czasy piękne inaczej wyglądało chuliganstwo przede wszystkim nikt nikogo nie katowal do śmierci. Dostałeś po ryju i było ok. Dzięki za odpowiedź pozdrawiam.

Bedzik
Posty: 2
Rejestracja: 14.10.2017, 19:21

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bedzik » 10.02.2018, 19:49

lopez88 pisze:
10.02.2018, 16:18
Było to w 1999 roku.A Gryf wtedy z jakimiś brechami w łapskach wybiegł na murawę.Po całych 4 minutach policja wyjebała nas ze stadionu.Fajne to czasy były.



Powinieneś napisać że Bałtyk z Lęborkiem również nie byli z pustymi rękami . Chyba że nie brałeś udziału w wyżej wymienionej sytuacji . Generalnie w tamtych latach brecha nie była niczym nadzwyczajnym w kibicowskim rzemiośle.

Bard_Adam
Posty: 17
Rejestracja: 28.09.2016, 11:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bard_Adam » 11.02.2018, 01:23

Z tego co pamietam ani Bałtyk ani Gryf z Lechią nie mieli sprzętu. Fajny numer był. Pierdolnął płot i Bałtyk pobiegł bez kalkulacji. Gryf sie nie pierdolił i wyskoczył na nich a że nie wszyscy byli na stadionie jeszcze to w tył zwrot i dzida. Trochę walki było w tunelu piłkarzy bo Bałtyk stanął tam i wtedy Gryf i Bałtyk wzięli ławki do rąk. Psy fruwały wtedy i dostawały baty jak chcieli przerwać dym. Jeden z lepszych jakie w życiu widziałem. Pogoń to wtedy była bardzo niedoświadczona jeszcze ale szybko się uczyli haha https://zapodaj.net/d134f983bf642.jpg.html

Bard_Adam
Posty: 17
Rejestracja: 28.09.2016, 11:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bard_Adam » 11.02.2018, 01:33

A co do skrojenia Lechii przez Bałtyk to było pare razy. M.in. na derbach dwie flagi i w Pelplinie. Ale w Pelplinie po wjezdzie na murawe i skrojeniu flagi nie wiedzieć czu odrzucili ją miejscowym. Nie wiem czemu to zrobili.

lopez88
Posty: 19
Rejestracja: 11.10.2013, 06:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: lopez88 » 11.02.2018, 07:06

Bedzik pisze:
10.02.2018, 19:49
lopez88 pisze:
10.02.2018, 16:18
Było to w 1999 roku.A Gryf wtedy z jakimiś brechami w łapskach wybiegł na murawę.Po całych 4 minutach policja wyjebała nas ze stadionu.Fajne to czasy były.



Powinieneś napisać że Bałtyk z Lęborkiem również nie byli z pustymi rękami . Chyba że nie brałeś udziału w wyżej wymienionej sytuacji . Generalnie w tamtych latach brecha nie była niczym nadzwyczajnym w kibicowskim rzemiośle.
Akurat udział brałem.Z tego co pamiętam to wybiegliśmy bez brech,z Gryfa pojedyncze osoby z brechami,nasze wycofanie się za płot,potem obustronne rzucanie wszystkim co było pod ręką ,potem jeszcze raz przez płot na stadion zadyma z psami i nas wyjebali ze stadionu.Trochę lat już mineło,ale tak to jakoś mniej więcej było.

Bedzik
Posty: 2
Rejestracja: 14.10.2017, 19:21

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bedzik » 11.02.2018, 09:07

lopez88 pisze:
11.02.2018, 07:06
Bedzik pisze:
10.02.2018, 19:49
lopez88 pisze:
10.02.2018, 16:18
Było to w 1999 roku.A Gryf wtedy z jakimiś brechami w łapskach wybiegł na murawę.Po całych 4 minutach policja wyjebała nas ze stadionu.Fajne to czasy były.



Powinieneś napisać że Bałtyk z Lęborkiem również nie byli z pustymi rękami . Chyba że nie brałeś udziału w wyżej wymienionej sytuacji . Generalnie w tamtych latach brecha nie była niczym nadzwyczajnym w kibicowskim rzemiośle.
Akurat udział brałem.Z tego co pamiętam to wybiegliśmy bez brech,z Gryfa pojedyncze osoby z brechami,nasze wycofanie się za płot,potem obustronne rzucanie wszystkim co było pod ręką ,potem jeszcze raz przez płot na stadion zadyma z psami i nas wyjebali ze stadionu.Trochę lat już mineło,ale tak to jakoś mniej więcej było.


Trochę lat minęło to i pamięć może szwankować.Nagranie marnej jakości ale przyjrzyj się pierwszemu typowi .
[link]

konstantinos
Posty: 1
Rejestracja: 10.02.2018, 22:20

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: konstantinos » 11.02.2018, 11:07

Miło się ogląda takich dawnych wspomnień czar

AGKościerzyna
Posty: 6
Rejestracja: 13.02.2018, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: AGKościerzyna » 13.02.2018, 19:52

Obrazek

[link]

Relacja AGK z meczu Arka-Lech 11.02.2018r. Przygotowania do tego historycznego najazdu zaczęły się 2 miesiące wcześniej, a dla grupy ludzi która to organizowała praktycznie wyjęcie z życia w tym czasie i poświęceniu się tylko temu. Trudny zimowy termin i do tego zmasowany atak policji we wszystkie możliwe instytucje powodował, że były momenty trudne ale jak się okazało to my wychodzimy po raz kolejny z tego z tarczą. Pisma do kuratorium, oświaty, wizyty w szkołach, zastraszanie nauczycieli, dyrektorów, a w końcowej fazie zwołanie narady w urzędzie miasta wszystkich możliwych instytucji począwszy od burmistrza, oświaty, Dyrektorów, szkół kończywszy nawet na straży miejskiej😄. Pokazywanie tam filmów jak to 20 lat temu były niszczone pociągi, czy zadym na stadionach z lat 90.
Wynik tego jest taki że na listach uzbieraliśmy 1030 osób z czego około 1000 wyruszyło w trasę! Wszyscy w tych samych szalikach robionych specjalnie na ten mecz. Co do oprawy każdy widział i może ocenić. Była przygotowana masa pirotechniki do tego tyle, że po ostatnich ustaleniach postanowiliśmy zrezygnować z niej. Nie przeszkodziło nam wkręcić wszystkich, że jednak będzie. Jak zaczęto odliczanie, stadion zamarł i po zwinięciu sektorówki padło głośne...NIE TYM RAZEM NIE TYM RAZEM😄
Podsumowując wielu chciało nas zniszczyć, wielu w nas nie wierzyło, wielu się z nas śmiało a często nie był to wróg i to Wam chcemy podziękować również bo nakręcaliśmy się dzięki temu każdego dnia, byliśmy bardziej zdeterminowani, a po tym wszystkim możemy tylko szyderczo się uśmiechnąć i powiedzieć warto było przejść ta drogę.
Na koniec chcemy podziękować za pomoc prezesowi Wojciechowi Pertkiewiczowi, SKGA, AGNPR oraz Arka TV, bo bez nich nie był by ten wyczyn możliwy gdyż łączny koszt który ponieśliśmy tzn. klub i AGK to 60 tys. Pokazuje skalę przedsięwzięcia i to jak powinna wyglądać taka współpraca. Co dalej? Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych więc może następnym razem 1500 osób?
W SERCU KASZUB TYLKO ARKA!!!
AGK Z MIASTA I POWIATU ZAWSZE RAZEM!

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Zawilina » 13.02.2018, 20:37

wrzuć to jeszcze do tematu miss kibiców

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 13.02.2018, 22:45

Sektorowka niczym flaga pewnej kosy naszej lata temu...jedna z pierwszych klasowych flag...ale liczba AGK imponujaca
TYBET JEST SERBSKI

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jaśnie Pan » 13.02.2018, 22:56

Relacja strasznie po chuju, ale nie chce się czepiać.

AGKościerzyna
Posty: 6
Rejestracja: 13.02.2018, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: AGKościerzyna » 14.02.2018, 08:19

Jaśnie Pan pisze:
13.02.2018, 22:56
Relacja strasznie po chuju, ale nie chce się czepiać.
Zawsze łatwiej krytykować kogoś w necie niż cokolwiek zrobić samemu w realu, bo nie podoba się to i tamto, albo oczerniać drużynę przeciwną.
My (AGK) jednak wolimy działać w realu niż robić takie rzeczy, co widać :)
Pozdro

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jaśnie Pan » 14.02.2018, 11:02

AGKościerzyna pisze:
14.02.2018, 08:19
Jaśnie Pan pisze:
13.02.2018, 22:56
Relacja strasznie po chuju, ale nie chce się czepiać.
Zawsze łatwiej krytykować kogoś w necie niż cokolwiek zrobić samemu w realu, bo nie podoba się to i tamto, albo oczerniać drużynę przeciwną.
My (AGK) jednak wolimy działać w realu niż robić takie rzeczy, co widać :)
Pozdro
Napisałem tylko że relacja mogła by być lepiej opisana. Nikomu nie ubiżam a konstruktywną krytykę bierze się na klatę by w przyszłości opisać to lepiej. Pozdro.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 14.02.2018, 11:10

Na dzien dzisiejszy czy na przestrzeni ostatnich lat kto ma mocniejsza ekipe H w Tczewie?TPAG czy LGFT?
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

Czarny1946
Posty: 42
Rejestracja: 15.03.2016, 11:58

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Czarny1946 » 14.02.2018, 11:20

Zdecydowanie silniejsza na każdej płaszczyźnie jest Arka.

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jaśnie Pan » 14.02.2018, 13:59

Czarny1946 pisze:
14.02.2018, 11:20
Zdecydowanie silniejsza na każdej płaszczyźnie jest Arka.
Skąd te przypuszczenia? Sprawdzaliscie swoje siły w równych liczbach? Z tego co wiem zawsze silniejsza była Tczewska Lechia.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 14.02.2018, 14:37

A swistak siedzi....
TYBET JEST SERBSKI

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 14.02.2018, 15:00

Jaśnie Pan pisze:
14.02.2018, 13:59
Czarny1946 pisze:
14.02.2018, 11:20
Zdecydowanie silniejsza na każdej płaszczyźnie jest Arka.
Skąd te przypuszczenia? Sprawdzaliscie swoje siły w równych liczbach? Z tego co wiem zawsze silniejsza była Tczewska Lechia.
Jasnie Panie litosci... W Trojmiescie, na Kaszubach, na Kociewiu czy na Zulawach nic sie nie zmienia od jakiegos czasu wiec twoja wiedza jest...
Z Malego Trojmiasta Kaszubskiego pewnie tez ktos jezdzi na Lechie, jakby sie spotkali po 3 osoby to czy jest to wyznacznikiem kto jest silniejszy na kazdej plaszczyznie?

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jaśnie Pan » 14.02.2018, 15:21

Gedania Gdansk pisze:
14.02.2018, 15:00
Jaśnie Pan pisze:
14.02.2018, 13:59
Czarny1946 pisze:
14.02.2018, 11:20
Zdecydowanie silniejsza na każdej płaszczyźnie jest Arka.
Skąd te przypuszczenia? Sprawdzaliscie swoje siły w równych liczbach? Z tego co wiem zawsze silniejsza była Tczewska Lechia.
Jasnie Panie litosci... W Trojmiescie, na Kaszubach, na Kociewiu czy na Zulawach nic sie nie zmienia od jakiegos czasu wiec twoja wiedza jest...
Z Malego Trojmiasta Kaszubskiego pewnie tez ktos jezdzi na Lechie, jakby sie spotkali po 3 osoby to czy jest to wyznacznikiem kto jest silniejszy na kazdej plaszczyznie?
Panie kolego moją wiedzę opieram na tym co widziałem. Jeszcze za czasów gdy była w Tczewie Unia i Wisła często Wisła zaliczyła plecy. Pomezania też nie miała nigdy z TPAG większych problemów. Stąd moje zaskoczenie że tak pewnie kolega wyżej napisał że Arka rządzi na każdej płaszczyźnie. Ja bym polemizował bo jeździłem na te mecze i jakoś tego nie zauważyłem. A czym się kierował kolega Gadania nie mam pojęcia. Może rozszerzyć swoją wypowiedź w czym Arka jest teraz lepsza. Nie ulega wątpliwości że więcej jest Arki w Tczewie w proporcji 60 do 40 % ale czy jakości to już bym się zastanawiał. To moja opinia i nie musisz się zgadzać ze mną ale staram się być obiektywny. Pozdrawiam

glwtrcd
Posty: 733
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: glwtrcd » 14.02.2018, 16:07

A ja kojarze ze w samym Tczewie to Arka ma lepsza ekipe od rywala no chyba ze tamci sa wspomagani posilkami z Gdanska to wtedy im cos sie tam uda.

RedRum
Posty: 76
Rejestracja: 26.02.2007, 20:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: RedRum » 14.02.2018, 16:55

nisc pisze:
13.02.2018, 22:45
Sektorowka niczym flaga pewnej kosy naszej lata temu...jedna z pierwszych klasowych flag...ale liczba AGK imponujaca
Masz na myśli fanę TS? Jeśli tak, to nawet połączenie dwóch flag.
jednego fury:)

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 14.02.2018, 18:55

RedRum bingo
TYBET JEST SERBSKI

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 14.02.2018, 19:01

Czarny1946 pisze:
14.02.2018, 11:20
Zdecydowanie silniejsza na każdej płaszczyźnie jest Arka.
W internecie to wy zawsze byliście top1 świata, a w rzeczywistości, w ostatnich paaaaru latach tyle razy już was życie weryfikowało, i weryfikowało wasze farmazony puszczane do internetu...

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 14.02.2018, 19:21

A ty kilof akurat jestes jednym z tych werifikatorow...zza klawiatury
TYBET JEST SERBSKI

AGKościerzyna
Posty: 6
Rejestracja: 13.02.2018, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: AGKościerzyna » 18.02.2018, 11:09

Jaśnie Pan pisze:
14.02.2018, 15:21
Gedania Gdansk pisze:
14.02.2018, 15:00
Jaśnie Pan pisze:
14.02.2018, 13:59


Skąd te przypuszczenia? Sprawdzaliscie swoje siły w równych liczbach? Z tego co wiem zawsze silniejsza była Tczewska Lechia.
Jasnie Panie litosci... W Trojmiescie, na Kaszubach, na Kociewiu czy na Zulawach nic sie nie zmienia od jakiegos czasu wiec twoja wiedza jest...
Z Malego Trojmiasta Kaszubskiego pewnie tez ktos jezdzi na Lechie, jakby sie spotkali po 3 osoby to czy jest to wyznacznikiem kto jest silniejszy na kazdej plaszczyznie?
Panie kolego moją wiedzę opieram na tym co widziałem. Jeszcze za czasów gdy była w Tczewie Unia i Wisła często Wisła zaliczyła plecy. Pomezania też nie miała nigdy z TPAG większych problemów. Stąd moje zaskoczenie że tak pewnie kolega wyżej napisał że Arka rządzi na każdej płaszczyźnie. Ja bym polemizował bo jeździłem na te mecze i jakoś tego nie zauważyłem. A czym się kierował kolega Gadania nie mam pojęcia. Może rozszerzyć swoją wypowiedź w czym Arka jest teraz lepsza. Nie ulega wątpliwości że więcej jest Arki w Tczewie w proporcji 60 do 40 % ale czy jakości to już bym się zastanawiał. To moja opinia i nie musisz się zgadzać ze mną ale staram się być obiektywny. Pozdrawiam
Pytasz o Tczew w potem piszesz o Malborku w Tczewie :)
Także zastanów się jak wygląda Twoja wiedza i ją poukładaj. No i pomyśl czy chodzi Ci o sam Tczew czyli TPAG vs LGFT, czy o TPAG vs LGFT i ich pomocnicy z Malborka i Gdańska. Bo pytasz o jedno a piszesz o drugim.

glwtrcd
Posty: 733
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: glwtrcd » 18.02.2018, 12:05

W Bytowie sa jacysc inni kibice niz Bytovi i Lechii?

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 18.02.2018, 12:38

Pewnie jacys sa, ale nic zorganizowanego. Oficjalnie Lechia.

MR Q
Posty: 28
Rejestracja: 14.06.2015, 10:58

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: MR Q » 26.02.2018, 17:51

Byłem parę dni w trójmieście i jadąc na westerplatte rzucił mi się w oczy duży, ładny graf ,,Portowiec Gdańsk''. Rozumiem, że to jakiś osiedlowy klub w stylu tych warszawskich ? Kibicowsko coś tam się dzieje ?

damjen2311
Posty: 39
Rejestracja: 19.11.2011, 17:12
Lokalizacja: pomorze

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: damjen2311 » 18.03.2018, 19:51

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
33 Gryfitów + 15 Pomezania + 5 Chojniczanka + 2 Lechia
z flagą Forza Gryf, Tylko Pomka, transem German Death Camps i transem dla Kryszała
podziękowania dla braci za wsparcie!
piłkarsko wygrywamy 1:0 i nadal jesteśmy w grze - brawo panowie!
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5498556451
"Żeby żyć, trzeba mi dymu rac, tego dopingu, głosów z tysięcy gardeł na stadionie".-Dawid Zapisek

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 18.03.2018, 20:09

MR Q pisze:
26.02.2018, 17:51
Byłem parę dni w trójmieście i jadąc na westerplatte rzucił mi się w oczy duży, ładny graf ,,Portowiec Gdańsk''. Rozumiem, że to jakiś osiedlowy klub w stylu tych warszawskich ? Kibicowsko coś tam się dzieje ?
Trenuje młodych chłopaków grać w piłkę. Grają bodajże w okręgówce czy coś w tym stylu. Kibicowsko nic nie ma.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adams_123, Kickers, maly_oi, starzik64, szpakowski77 i 397 gości