www.warhouse.pl

Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 07.03.2023, 12:55

Jena, chłopaki ale wy tu personalnie jedziecie :).Czy byli wtedy na Nacie drugiego dnia Grzesiek i Milan?Nie wiem,ja wtedy byłem młody szczyl,podobnie zresztą jak Francuz.Kurczę,pamiętam jak pierwszy raz pogadałem sobie z Grześkiem ,jadąc zresztą na jakiś wjazd do Gdyni po naszym meczu i spacer Świętojańską,to byłem wtedy dumny jak paw,że ktoś taki zamienił ze mną parę słów :)Grzesiek to był mega kocur,podobnie zresztą Milan,o czym zresztą się wielkorotnie przekonywaliście.Ja z Naty pamiętam takich samych młodzieżowców jak ja wtedy.
O Szczurze pisać nie zamierzam.Po prostu dla mnie mitoman.Gdzie mu do takiego Cezara,czy Sado.
Młode Orły wydaje mi się,że powstały w 96 roku,już po turnieju Naty.
Zresztą patrząc na komentarze w innym temacie, ludzie nawet nie wiedzieli,że Lech kiedys skroił flagę TB,i do teraz nie mogą ustalić kiedy to było,to trzeba stwierdzić,że ludzka pamięć jest zawodna.Pomijam,oczywiśćie ,że bywa też wybiórcza,co jest często widoczne w różnych wspomnieniach tutaj na forum.
Good Night Left Side



PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 07.03.2023, 16:19

Ja nikomu nie jadę, szczególnie personalnie.
Śmieszy mnie tylko ta narracja o "zawsze słabej" Lechii (przynajmniej od połowy lat 90) i "zawsze mocnej" Arce.

Przecież oni nigdy nie przyznali się do porażki bo ktoś był lepszy, tylko "trzecie garnitury, ich było wincyj, mieli sprzęt itd.)

Sami za to w kilka czy kilkanaście osób potrafili gonić tłumy...

"O Szczurze pisać nie zamierzam.Po prostu dla mnie mitoman."

To ten co jego brat mieszkający swego czasu na Przymorzu", skarżył się w internecie że mu ktoś szybę w mieszkaniu wybił, jak zaczął się zapominać i wysiadać z taxi w barwach?
Chyba lepiej szybę niż od razu zęby? 🤣

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 07.03.2023, 20:49

Mitoman bardziej pasuje do waszego Grzesia który roztaczał w Gdańsku aurę niepokonanego przez Śledzi. My wiemy jak było, on wie jak było i jego koledzy tez wiedzą jak było ;)

A Szczur-widać jak do tej pory was boli…

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 07.03.2023, 21:07

Gedania Gdansk pisze:
07.03.2023, 20:49
Mitoman bardziej pasuje do waszego Grzesia który roztaczał w Gdańsku aurę niepokonanego przez Śledzi. My wiemy jak było, on wie jak było i jego koledzy tez wiedzą jak było ;)

A Szczur-widać jak do tej pory was boli…
Chyba brzuch ze śmiechu...

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 07.03.2023, 21:35

Gedania Gdansk pisze:
07.03.2023, 20:49
Mitoman bardziej pasuje do waszego Grzesia który roztaczał w Gdańsku aurę niepokonanego przez Śledzi. My wiemy jak było, on wie jak było i jego koledzy tez wiedzą jak było ;)

A Szczur-widać jak do tej pory was boli…
Jeżeli serio na jednej szali kładziesz Grześka i Szczura,to ja się wyłączam z dyskusji.Przecież to kabaret.Szczurek ma nas boleć.Do teraz.Serio?
Jeden wzbudzął autentyczny strach u wroga,a drugi co najwyżej uśmiech.Choć doskonale wiem,że w jego opowieściach to ooo panie.W Oliwie nas pokonali(było odwrotne),gdzieś tam na kadrze w w siedmiu pokonali 30 kibiców ŁKSu i tak to szło. I idzie do dzisiaj.
Chłopie mógłbyś wymienić wielu groźnych śledzi,kórzy mogliby nas boleć,a wymieniłeś Szczurka :)
PCHLG pisze:
07.03.2023, 16:19
Ja nikomu nie jadę, szczególnie personalnie.
Śmieszy mnie tylko ta narracja o "zawsze słabej" Lechii (przynajmniej od połowy lat 90) i "zawsze mocnej" Arce.

Przecież oni nigdy nie przyznali się do porażki bo ktoś był lepszy, tylko "trzecie garnitury, ich było wincyj, mieli sprzęt itd.)

Sami za to w kilka czy kilkanaście osób potrafili gonić tłumy...

"O Szczurze pisać nie zamierzam.Po prostu dla mnie mitoman."

To ten co jego brat mieszkający swego czasu na Przymorzu", skarżył się w internecie że mu ktoś szybę w mieszkaniu wybił, jak zaczął się zapominać i wysiadać z taxi w barwach?
Chyba lepiej szybę niż od razu zęby? 🤣
Ten sam :)
Good Night Left Side

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 08.03.2023, 10:04

htsk4 pisze:
07.03.2023, 21:35
Gedania Gdansk pisze:
07.03.2023, 20:49
Mitoman bardziej pasuje do waszego Grzesia który roztaczał w Gdańsku aurę niepokonanego przez Śledzi. My wiemy jak było, on wie jak było i jego koledzy tez wiedzą jak było ;)

A Szczur-widać jak do tej pory was boli…
Jeżeli serio na jednej szali kładziesz Grześka i Szczura,to ja się wyłączam z dyskusji.Przecież to kabaret.Szczurek ma nas boleć.Do teraz.Serio?
Jeden wzbudzął autentyczny strach u wroga,a drugi co najwyżej uśmiech.Choć doskonale wiem,że w jego opowieściach to ooo panie.W Oliwie nas pokonali(było odwrotne),gdzieś tam na kadrze w w siedmiu pokonali 30 kibiców ŁKSu i tak to szło. I idzie do dzisiaj.
Chłopie mógłbyś wymienić wielu groźnych śledzi,kórzy mogliby nas boleć,a wymieniłeś Szczurka :)
PCHLG pisze:
07.03.2023, 16:19
Ja nikomu nie jadę, szczególnie personalnie.
Śmieszy mnie tylko ta narracja o "zawsze słabej" Lechii (przynajmniej od połowy lat 90) i "zawsze mocnej" Arce.

Przecież oni nigdy nie przyznali się do porażki bo ktoś był lepszy, tylko "trzecie garnitury, ich było wincyj, mieli sprzęt itd.)

Sami za to w kilka czy kilkanaście osób potrafili gonić tłumy...

"O Szczurze pisać nie zamierzam.Po prostu dla mnie mitoman."

To ten co jego brat mieszkający swego czasu na Przymorzu", skarżył się w internecie że mu ktoś szybę w mieszkaniu wybił, jak zaczął się zapominać i wysiadać z taxi w barwach?
Chyba lepiej szybę niż od razu zęby? 🤣
Ten sam :)
''Chłopie'' po pierwsze nigdy nie nazwałem Macholi jakimś leszczem, bo w Gdyni czuliśmy do niego respekt. Nazwałem go mitomanem bo gadał głupoty z których żartowali nawet jego koledzy.
Po drugie, na tego Szczura mieliście mega cisnienie swego czasu, co przyznają moi koledzy zza Sopotu. Może jesteś za młody co sam napisałeś.
Piszesz o Nim jak o jakimś herbatniku, a to on jeszcze przed erą Rugbystów napsuł wam dużo krwi, zwłaszcza w samym Gdańsku co było dla was szokiem.
Groźny czy niegroźny dla Ciebie, niech napisze stara Legia, żabole, czy np Zawisza jak go traktowali.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Foxx » 08.03.2023, 10:14

Czy dobrze pamiętam, że to on jako autor pierwszej relacji z meetingu w McDonaldzie po POL-FRA wprowadził do fan-zinowej publicystyki pojęcie "3 garnitur"? Na pewno zastosował je w kontaktach ze swoimi ówczesnymi znajomymi z Pogoni.

To żadna napinka a mojej strony. Po prostu skoro spotkały sie już w tym temacie osoby mające coś do napisania - nie dajmy się zwariować między stawianiem pomników i "odbrązowianiem" ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 08.03.2023, 10:33

Wydaje mi się, że pojęcie ''3 garnitur'' wprowadził ''P'', a nie Szczur.
Nie mam zamiaru nikomu stawiać pomników bo na trybunach nie ma postaci krystalicznych, ale szacunek do osób, które coś znaczyły w tamtych czasach powinien być jednak zachowany, co w przypadku Szczura potwierdzą np. Panowie z warszawskiego kręgu ABJ :)

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 08.03.2023, 17:04

crvvstaliczny pisze:
08.03.2023, 00:52
htsk4 pisze:
07.03.2023, 21:35
Gedania Gdansk pisze:
07.03.2023, 20:49
Mitoman bardziej pasuje do waszego Grzesia który roztaczał w Gdańsku aurę niepokonanego przez Śledzi. My wiemy jak było, on wie jak było i jego koledzy tez wiedzą jak było ;)

A Szczur-widać jak do tej pory was boli…
Jeżeli serio na jednej szali kładziesz Grześka i Szczura,to ja się wyłączam z dyskusji.Przecież to kabaret.Szczurek ma nas boleć.Do teraz.Serio?
Jeden wzbudzął autentyczny strach u wroga,a drugi co najwyżej uśmiech.Choć doskonale wiem,że w jego opowieściach to ooo panie.W Oliwie nas pokonali(było odwrotne),gdzieś tam na kadrze w w siedmiu pokonali 30 kibiców ŁKSu i tak to szło. I idzie do dzisiaj.
Chłopie mógłbyś wymienić wielu groźnych śledzi,kórzy mogliby nas boleć,a wymieniłeś Szczurka :)
PCHLG pisze:
07.03.2023, 16:19
Ja nikomu nie jadę, szczególnie personalnie.
Śmieszy mnie tylko ta narracja o "zawsze słabej" Lechii (przynajmniej od połowy lat 90) i "zawsze mocnej" Arce.

Przecież oni nigdy nie przyznali się do porażki bo ktoś był lepszy, tylko "trzecie garnitury, ich było wincyj, mieli sprzęt itd.)

Sami za to w kilka czy kilkanaście osób potrafili gonić tłumy...

"O Szczurze pisać nie zamierzam.Po prostu dla mnie mitoman."

To ten co jego brat mieszkający swego czasu na Przymorzu", skarżył się w internecie że mu ktoś szybę w mieszkaniu wybił, jak zaczął się zapominać i wysiadać z taxi w barwach?
Chyba lepiej szybę niż od razu zęby? 🤣
Ten sam :)
A może porozmawiamy o teraźniejszości bo wypłynęliście zbytnio z czasem wstecz. To aktualnie to chyba całe HFA Was boli. Ale Tczew to chyba najbardziej? Tak żeby nie jechać personalnie jak to starszy kolega z Lechii zaznaczył :) Niektórzy chyba sami nie dowierzają ze w takim czasie stracic taka przewage to trzeba sie ostro postarać.
Słuchaj "kibicu" Cracovii, po pierwsze to zajmij się swoim klubem i miastem bo chyba dość macie własnych problemów.

I o jakiej przewadze ty piszesz? W Tczewie ? A kiedy to niby Lechia miała tam przewagę?

A jedynie co nas może "boleć" to nasze własne problemy (nad którymi nikt nie płacze po internetach i się nimi nie usprawiedliwia), ale nie pewno nie sąsiadka zza miedzy...

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 08.03.2023, 17:25

Gedania Gdansk pisze:
08.03.2023, 10:04
htsk4 pisze:
07.03.2023, 21:35
Gedania Gdansk pisze:
07.03.2023, 20:49
Mitoman bardziej pasuje do waszego Grzesia który roztaczał w Gdańsku aurę niepokonanego przez Śledzi. My wiemy jak było, on wie jak było i jego koledzy tez wiedzą jak było ;)

A Szczur-widać jak do tej pory was boli…
Jeżeli serio na jednej szali kładziesz Grześka i Szczura,to ja się wyłączam z dyskusji.Przecież to kabaret.Szczurek ma nas boleć.Do teraz.Serio?
Jeden wzbudzął autentyczny strach u wroga,a drugi co najwyżej uśmiech.Choć doskonale wiem,że w jego opowieściach to ooo panie.W Oliwie nas pokonali(było odwrotne),gdzieś tam na kadrze w w siedmiu pokonali 30 kibiców ŁKSu i tak to szło. I idzie do dzisiaj.
Chłopie mógłbyś wymienić wielu groźnych śledzi,kórzy mogliby nas boleć,a wymieniłeś Szczurka :)
PCHLG pisze:
07.03.2023, 16:19
Ja nikomu nie jadę, szczególnie personalnie.
Śmieszy mnie tylko ta narracja o "zawsze słabej" Lechii (przynajmniej od połowy lat 90) i "zawsze mocnej" Arce.

Przecież oni nigdy nie przyznali się do porażki bo ktoś był lepszy, tylko "trzecie garnitury, ich było wincyj, mieli sprzęt itd.)

Sami za to w kilka czy kilkanaście osób potrafili gonić tłumy...

"O Szczurze pisać nie zamierzam.Po prostu dla mnie mitoman."

To ten co jego brat mieszkający swego czasu na Przymorzu", skarżył się w internecie że mu ktoś szybę w mieszkaniu wybił, jak zaczął się zapominać i wysiadać z taxi w barwach?
Chyba lepiej szybę niż od razu zęby? 🤣
Ten sam :)
''Chłopie'' po pierwsze nigdy nie nazwałem Macholi jakimś leszczem, bo w Gdyni czuliśmy do niego respekt. Nazwałem go mitomanem bo gadał głupoty z których żartowali nawet jego koledzy.
Po drugie, na tego Szczura mieliście mega cisnienie swego czasu, co przyznają moi koledzy zza Sopotu. Może jesteś za młody co sam napisałeś.
Piszesz o Nim jak o jakimś herbatniku, a to on jeszcze przed erą Rugbystów napsuł wam dużo krwi, zwłaszcza w samym Gdańsku co było dla was szokiem.
Groźny czy niegroźny dla Ciebie, niech napisze stara Legia, żabole, czy np Zawisza jak go traktowali.
A jak nazwiesz waszego zmarłego kolegę Rybaka? Przecież złapać go na kłamstwie czy przeinaczaniu faktów nietrudno.
Trochę szkoda, bo akurat ta postać była chyba jedną z najbardziej "szanowanych" w Gdańsku...

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 09.03.2023, 17:30

To trochę słów komentarza ode mnie.Ciężko napisać coś o kims tak personalnie,bo przecież te osoby pewnie nie życzyłyby sobie tego.Co do naszego GM.Oczywiście,że w czasach Naty ja byłem młodym chłopakiem i siłą rzeczy taka persona nie była moim kolegą.Gdzieś tam mówiłem cześć i wtedy to było wszystko.Nie wiem,może na Arce było tak,że młody chłopak szedł do Zbycha i mówił np,kurde Zbychu weź opowiedz jak dostałeś pod Maksem w Gdańsku,albo pytał innego śledzia, np Zeusa, słuchaj ,a to prawda ,że uciekałeś przed Legią?Na Lechii tak nie bywało i nie było.
Jeżeli "kolego" z Gedanii byłeś starszy i zapamiętałeś i pamiętasz przez tyle lat kto(ponad 25) od nas byl wtedy na hali to szacun.Ja takiej pamięci nie mam.Wstyd się przyznać,ale nawet bywało tak,że z nietórych meczy,to wiem tyle,że byłem :).Takie to bywały czasy.
Piszesz,że z Grześka żartowali koledzy.I teraz mógłbym wymienić personalnie chłopaków z Żabianki czy Lechii i spytać się którzy, tak docipkowali.Ja pamiętam,że wtedy raczej nie było do śmiechu komukolwiek na jego temat, szczególnie pewnie wam i tym ,którzy widzieli go w akcji,za to pamiętam jak oferowaliście hajc małolatom z Żabianki,żeby zdradzili ,gdzie mieszka. A gdy wrócił po długim okresie nieobecności,to też nie kojarzę,żeby ktoś sobie dowcipkował.Mało tego,i to są właśnie rzeczy,których nie chcę pisać więc tylko wspomnę ,że Grzesiek do tej pory cieszy się szacunkiem u waszych najlepszych wtedy zawodników.I tutaj powinienem podać przykład tego szacunku,ale tego nie zrobię.Wierz mi albo nie.Napisałeś,że czuliście do niego respekt.No to jest przecież oczywiste,że czuliście.Podobna sytuacja jak np my i ZR od was. Ciężko do takich postaci nie czuć respektu.
Ja wogóle należę do tej mniejszośći na Lechii,która was nigdy nie lekceważyła.Znałem ,znam i z niektórymi osobami od was mam kontakt do tej pory i pewnie będę miał do końca życia.Nie byłem nigdy typem,ktory widzi was tylko na derbach lub kadrze.Takich ludzi jest u nas i u was mnóstwo.To są pewnie ci analitycy internetowi ,specjaliści od tego kto i co kogo boli albo układacze ligi chuliganów.
Lata o których piszemy,to były zupełnie inne czasy.Mimo nienawiści był szacunek.I po upływie wielu lat czuć nie tylko wzajemny szacunek czy nić sympatii ale wręcz koleżenskość. I tutaj znowu powinienem napisać przykłady,ale nie wiem czy te osoby by sobie tego życzyły.Wierz mi albo nie.Zresztą w takich rozmowach po latach,nie ma żadnego ciśnienia po obu stronach,powiedzialbym nawet ,że jest przesadna dbałość o gościa :)
Szczurek.Napisałem,że nie chcę o nim pisać.Wogóle nie chce pisać zresztą personalnie.Ale małe słowo wyjaśnienia.Absolutnie nie uważam go za herbatnika.Za greka zresztą też nie :)Tak, był fanatykiem,miał w sobie dwie rzeczy :kochał Arkę i nienawidził Lechii .Jeździł ma mnóstwo waszych meczy,gdy jeździliście po kilkanaście osób zaliczał kadrę w Polsce i za granicą.Miał kontakty też z naszą starą gwardią.Absolutnie nie neguję,że coś znaczył.Ale swoje zdanie podtrzymuję,to był farmazoniarz i nie był typem"zawodnika" na którego się wykreował.I nie ma znaczenia, czy to on wymyślił pojęcie "trzeciego garnituru" na usprawiedliwainie swoich porażek,czy Pietruch.I na tym jego temat zakończę.
I tutaj na koniec muszę napisać o pewnym elemencie,w którym nas zjadaliście i zjedliście.O pijarze ,propagandzie czy medialności.Ot kwestia np sprzętu.On w waszych rękach był wielokrotnie:np prawie zaszlachtowaliście kadłubów w Osowej czy Orłowie,kosę i kalectwo dostał od was chłopak w Kaliszu,na Legię w Ursusie mieliście nie tylko miecz,czy nawet te słynne bagietki w Paryżu.A jaki jest odbiór Arki w Polsce i Lechii?.Zdecydowana większość odpowie,że Arka była bezsprzętowa.A była?
Dwa najsłynniejsze i kultowe filmiki o kibicach z Trójmiasta z lat 90-tych to ten ze Zbychem i akcją z Legią i nasz wywiad pod napięciem Wrony,który stał się wręcz wiralem internetowym.To kształtowało swiadomość,te filmy Latkowskiego zrobiły kolosalną robotę.To właśnie te filmy się pamięta,a nie złapanego przez psy sledzia,kóry co dzień rano marszczy freda i kocha policję.Te wasze opowieśći,w których porównywaliśćie nas do Bałtyku i jak to ganialiście nas po Gdańsku.To kształtowało opinię o was jako niepokonanej ekipie i o nas jako słabiakach.Co nie było prawdą.Ot, można się pośmiać z naszego "kto ,co był",ale mam takie przeczucie graniczące z pewnością,że z autora tych słów to raczej nikt by się nie śmiał.
Good Night Left Side

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: merek13 » 09.03.2023, 19:21

Pamiętam ten materiał. Z Lechii byki ledwo się w obiektyw kamery mieściły. I pamiętam że Arkę wymienili w gronie najlepszych ekip w PL. Szacunek był i tak powinno być.

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: przeciętne IQ » 09.03.2023, 20:39

Po wyemitowaniu tamtego programu ówczesna komisja k.net debatowała czy to byki prawdziwe, które założyły normalne dresy czy byki udawane, które pod te dresy założyły kilka innych dresów. Sprawa nie została wyjaśniona.

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LzsKleszczewko » 10.03.2023, 14:55

PCHLG pisze:
05.03.2023, 17:42
Dexter 1908 pisze:
05.03.2023, 08:54
Jak co drugi bez zasłoniętej twarzy to nie dziwota.
Przecież podobno jesteśmy największe "kalkulatory"...
Nie. W tym przypadku jak i w wielu innych (np.akcje na autostradzie) jesteście „przypałowcami”. No ale przywódca tępy. Co zrobić. Kiedyś byliście bardziej ogarnięci.
A co do mitomana, co podobno pisze książkę, to został z Arki pogoniony. Nie ma go i nie będzie.
Nie porównujcie grabiszynskiej do tej przypałowej akcji u was. No nawet szkoda komentować.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 11.03.2023, 17:20

Kumatyinaczej pisze:
10.03.2023, 20:05
GNLS1 pisze:
10.03.2023, 19:30
LzsKleszczewko pisze:
10.03.2023, 14:55

Nie. W tym przypadku jak i w wielu innych (np.akcje na autostradzie) jesteście „przypałowcami”. No ale przywódca tępy. Co zrobić. Kiedyś byliście bardziej ogarnięci.
A co do mitomana, co podobno pisze książkę, to został z Arki pogoniony. Nie ma go i nie będzie.
Nie porównujcie grabiszynskiej do tej przypałowej akcji u was. No nawet szkoda komentować.
Szkoda że jak jeszcze było w miarę to na propozycje od Lechii mówiliście tylko "nie mamy z wami szans", cytując jednego ananasa od was który podobno ma dużo do powiedzenia. Jeszcze może popłacz tutaj o Grabiszyńskiej i o Wiśle cos że że sprzętem... Jak ten gamoń co wyłapał na dziąsło latał z nożem, jak wpierdolił typowi z bałtyku a potem rodzinnie się r******** na komendzie. W te wasze farmazony co wy pierdolicie to nikt nie bierze na poważnie, już tyle razy były różne rzeczy weryfikowane że już nikomu się nawet nie chce.
Płyta ci się tnie ,dziecko dotykane w dzieciństwie... Póki co ty płaczesz, zamiast zebrać kolegów i się z Arką sprawdzić. Ich problemy dla pedofilów się nie liczyły, ale wasze musi obchodzić każdego. Było się z Brondy nie spotykać pedofile od siwego 😂
Nie wiem czy coś ci uciekło ale wy regularnie od 15 lat byliście sprawdzani. I to w Gdynii najczęściej. Ile to pokoleń gdyńskich chuliganów się sprawdzało ?

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 11.03.2023, 19:06

Dexter 1908 pisze:
05.03.2023, 08:54
Jak co drugi bez zasłoniętej twarzy to nie dziwota.
Jak większość nie wiedziała o co chodzi. Spontanicznie kazdy się podłączał do awantury.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 11.03.2023, 19:40

LzsKleszczewko pisze:
10.03.2023, 14:55
PCHLG pisze:
05.03.2023, 17:42
Dexter 1908 pisze:
05.03.2023, 08:54
Jak co drugi bez zasłoniętej twarzy to nie dziwota.
Przecież podobno jesteśmy największe "kalkulatory"...
Nie. W tym przypadku jak i w wielu innych (np.akcje na autostradzie) jesteście „przypałowcami”. No ale przywódca tępy. Co zrobić. Kiedyś byliście bardziej ogarnięci.
A co do mitomana, co podobno pisze książkę, to został z Arki pogoniony. Nie ma go i nie będzie.
Nie porównujcie grabiszynskiej do tej przypałowej akcji u was. No nawet szkoda komentować.
Słuchaj "tępy" śledziu, jeżeli chodzi ci o autostrade z ubiegłego roku, to że ci nie wstyd o tym wspominać.

Nie dość że wiedzieliście że będziemy, przyjechaliście z ogonem, to jeszcze czekaliście na interwencje psów.

ku*** cyrk, ekipy na południu Polski potrafią wyjść na trasie i sobie wyjaśnić co trzeba, no ale dla takiej super bandy jak wy to jest problem.
"No nawet szkoda komentować"

PS. Grabiszyńskia wcale nie była przypałowa...

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 11.03.2023, 20:54

Niech ktoś z areczki opiszę gościne Spartaka przed walką z Lechią. Cała Polska by chętnie poczytała :) mocno w******* ? Płakaliscie razem ?

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LzsKleszczewko » 12.03.2023, 13:57

PCHLG pisze:
11.03.2023, 19:40
LzsKleszczewko pisze:
10.03.2023, 14:55
PCHLG pisze:
05.03.2023, 17:42


Przecież podobno jesteśmy największe "kalkulatory"...
Nie. W tym przypadku jak i w wielu innych (np.akcje na autostradzie) jesteście „przypałowcami”. No ale przywódca tępy. Co zrobić. Kiedyś byliście bardziej ogarnięci.
A co do mitomana, co podobno pisze książkę, to został z Arki pogoniony. Nie ma go i nie będzie.
Nie porównujcie grabiszynskiej do tej przypałowej akcji u was. No nawet szkoda komentować.
Słuchaj "tępy" śledziu, jeżeli chodzi ci o autostrade z ubiegłego roku, to że ci nie wstyd o tym wspominać.

Nie dość że wiedzieliście że będziemy, przyjechaliście z ogonem, to jeszcze czekaliście na interwencje psów.

ku*** cyrk, ekipy na południu Polski potrafią wyjść na trasie i sobie wyjaśnić co trzeba, no ale dla takiej super bandy jak wy to jest problem.
"No nawet szkoda komentować"

PS. Grabiszyńskia wcale nie była przypałowa...
Ty to synu Rudolfa pedofila to jesteś grubo wystrzelony.
Mieiśmy powiedzieć pieskom, sory ale czekają na nas możecie nie jechać?😀 Trzeba było ośla łako pojechać dalej gdzie nas psy zostawiły, ale nie, wiedzieliście że potem dołączy Tczew i będzie nas więcej. Dwa razy ta sama przypalowa akcja. Normalnie geniusze.
O grabiszynskiej w ogóle nie powinieneś sie wypowiadać. Sami chcieliście wtedy zerwania zgody z 60 z Krakowa.Ale interesy wazniejsze nie? Jak tam brat bramkarza? Nie był jednym z decyzyjnych wtedy?

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LzsKleszczewko » 12.03.2023, 14:42

Oni żyją w swoim świecie. r******** scenę kibicowska razem z koleżankami z pieskim rodowodem i jakby nigdy nic wycierają sobie gęby honorem. Dodać do tego 60 z WRWE i mamy pełen wachlarz kurestwa. Kurestwa którym żywią sie rożnego rodzaju hieny, śmiejąc się z kibicowskich zasad. Jeszcze pokazówkę Europie zafundowali, bo interesy sie nie zgadzają o teraz płaczą, ze pozamykani i ekipy nie maja. Tych 5 czy tam 10 przypalowcow robi różnice. Gdzie tam nasze prawie 100 pozamykane w 2003.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 12.03.2023, 18:15

LzsKleszczewko pisze:
12.03.2023, 14:42
Oni żyją w swoim świecie. r******** scenę kibicowska razem z koleżankami z pieskim rodowodem i jakby nigdy nic wycierają sobie gęby honorem. Dodać do tego 60 z WRWE i mamy pełen wachlarz kurestwa. Kurestwa którym żywią sie rożnego rodzaju hieny, śmiejąc się z kibicowskich zasad. Jeszcze pokazówkę Europie zafundowali, bo interesy sie nie zgadzają o teraz płaczą, ze pozamykani i ekipy nie maja. Tych 5 czy tam 10 przypalowcow robi różnice. Gdzie tam nasze prawie 100 pozamykane w 2003.
r******** scenę kibicowską :))) ty jesteś ładnie zakompleksiony i odklejony, nie raz musiałeś wyłapać od nich co :)

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 12.03.2023, 18:24

siemaszki06 pisze:
12.03.2023, 14:15
PCHLG pisze:
05.03.2023, 18:09
Sytuacja z dzisiaj liczy się tak samo jak ta po Grabiszyńskiej, tyle że to nieproblem śledzi.

Tak czy nie?
ale tobie ktoś konto shakowal czy ty tak serio? kto jak kto ale ty chyba powinieneś być powazniejszy.

o tej twojej honorowej Lechii bez sprzętu to ludzie z gdyni czy krakowa mogli by tu chyba trochę opowiedzieć jak myślisz? tylko wtedy mit gdańskich rycerzy gladiatorów szybko pierdolnie wiec zostaw lepiej temat.
Wyjdź na honorowo walczącą Cracovię ze sprzętem to potem będziesz niehonorowy :)

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 12.03.2023, 18:43

LzsKleszczewko pisze:
12.03.2023, 13:57
PCHLG pisze:
11.03.2023, 19:40
LzsKleszczewko pisze:
10.03.2023, 14:55

Nie. W tym przypadku jak i w wielu innych (np.akcje na autostradzie) jesteście „przypałowcami”. No ale przywódca tępy. Co zrobić. Kiedyś byliście bardziej ogarnięci.
A co do mitomana, co podobno pisze książkę, to został z Arki pogoniony. Nie ma go i nie będzie.
Nie porównujcie grabiszynskiej do tej przypałowej akcji u was. No nawet szkoda komentować.
Słuchaj "tępy" śledziu, jeżeli chodzi ci o autostrade z ubiegłego roku, to że ci nie wstyd o tym wspominać.

Nie dość że wiedzieliście że będziemy, przyjechaliście z ogonem, to jeszcze czekaliście na interwencje psów.

ku*** cyrk, ekipy na południu Polski potrafią wyjść na trasie i sobie wyjaśnić co trzeba, no ale dla takiej super bandy jak wy to jest problem.
"No nawet szkoda komentować"

PS. Grabiszyńskia wcale nie była przypałowa...
Ty to synu Rudolfa pedofila to jesteś grubo wystrzelony.
Mieiśmy powiedzieć pieskom, sory ale czekają na nas możecie nie jechać?😀 Trzeba było ośla łako pojechać dalej gdzie nas psy zostawiły, ale nie, wiedzieliście że potem dołączy Tczew i będzie nas więcej. Dwa razy ta sama przypalowa akcja. Normalnie geniusze.
O grabiszynskiej w ogóle nie powinieneś sie wypowiadać. Sami chcieliście wtedy zerwania zgody z 60 z Krakowa.Ale interesy wazniejsze nie? Jak tam brat bramkarza? Nie był jednym z decyzyjnych wtedy?
Czyli Lechia mogła przyjechać bez psów ale śledzie już nie?

Który to już raz wiedząc że będziemy macie problem z psami?

Reszty wysrywów szkoda komentować
, widać ile o nas wiecie, ale to dobrze hehe...

PS. Nie będę wchodził w dyskusje z "kibicami przekreślonej gwiazdy" na temat sprzętu, ale jak już ten temat został poruszony to może mi któryś śledź odpowie.

Gdzie do c**** podział się nasz mityczny sprzęt?
Przez lata tłumaczyliście wszystkie wpierdole sprzętem w naszych rękach, co się nagle stało że go nie używamy?
Teraz ponoć jesteśmy tak słabi że tym bardziej powinniśmy go używać. No to co się stało że tak nie jest? 🤣

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: 1925 » 12.03.2023, 20:06

przeciętne IQ pisze:
09.03.2023, 20:39
Po wyemitowaniu tamtego programu ówczesna komisja k.net debatowała czy to byki prawdziwe, które założyły normalne dresy czy byki udawane, które pod te dresy założyły kilka innych dresów. Sprawa nie została wyjaśniona.
Wtedy debatowała komisja kibice.pl i nie na forum tylko na czacie :-)
:arrow:

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LzsKleszczewko » 12.03.2023, 20:39

Tego co walczy o przetrwanie pominę.
Wasz sprzęt, niby mityczny, znikł w momencie gdy m.in, jedna z szanowanych u was osób powiedziała wam, ze walczycie bez niego i my tez go nie będziemy mieli. automatycznie pogubiliście buty i zęby 😀 Wkurwiony był mocno jak zobaczył uciekających w bloki kolegów.Innym razem się zamki pozacinały w furach😂
Nie będę się rozwijał, bo już i tak za dużo piszę. A pomijam najważniejsze. Ćwiczcie , bo bez sprzętu c**** znaczycie. Tyle ode mnie.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 12.03.2023, 22:01

Po rozwaleniu sceny kibicowskiej w Polsce,zafundowaniu Europie pokazówki i wkurzeniu szanowanej u nas osoby powinniśmy się chyba rozwiązać.LZS jak myślisz? ; )
Good Night Left Side

DennisWise
Posty: 617
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: DennisWise » 12.03.2023, 22:46

przeciętne IQ pisze:
09.03.2023, 20:39
Po wyemitowaniu tamtego programu ówczesna komisja k.net debatowała czy to byki prawdziwe, które założyły normalne dresy czy byki udawane, które pod te dresy założyły kilka innych dresów. Sprawa nie została wyjaśniona.
Rugbyści z Lechia/Ogniwo albo trójmiejscy taksówkarze poubierani w cztery pary dresów, ja pewności nie mam do tej pory.
Poza tym w programie Wrony był jeszcze lepszy hit na TVN jak Wisła kłóciła się między sobą na stadionie podczas wywiadu o wyjazd do Szczecina. I gość chyba z Olkusza (nomen omen redaktor czasopisma fantastycznonaukowego) powiedzmy skromnej jak na dzisiejsze czasy postury cisnął jakiegoś konia na wizji u Wrony.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 12.03.2023, 23:01

Nie wiem,to się wypowiem.Standard na forum..Kwestia czasu,kiedy ktoś napisze,że to były Ukry,co Dennis?
Wy naprawdę jesteście niepowtarzalni : )
Good Night Left Side

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 12.03.2023, 23:35

LzsKleszczewko pisze:
12.03.2023, 20:39
Tego co walczy o przetrwanie pominę.
Wasz sprzęt, niby mityczny, znikł w momencie gdy m.in, jedna z szanowanych u was osób powiedziała wam, ze walczycie bez niego i my tez go nie będziemy mieli. automatycznie pogubiliście buty i zęby 😀 Wkurwiony był mocno jak zobaczył uciekających w bloki kolegów.Innym razem się zamki pozacinały w furach😂
Nie będę się rozwijał, bo już i tak za dużo piszę. A pomijam najważniejsze. Ćwiczcie , bo bez sprzętu c**** znaczycie. Tyle ode mnie.
Coś pięknego... 🤣

Oberschlesien14
Posty: 653
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oberschlesien14 » 17.03.2023, 12:44

DennisWise pisze:
12.03.2023, 22:46
przeciętne IQ pisze:
09.03.2023, 20:39
Po wyemitowaniu tamtego programu ówczesna komisja k.net debatowała czy to byki prawdziwe, które założyły normalne dresy czy byki udawane, które pod te dresy założyły kilka innych dresów. Sprawa nie została wyjaśniona.
Rugbyści z Lechia/Ogniwo albo trójmiejscy taksówkarze poubierani w cztery pary dresów, ja pewności nie mam do tej pory.
Poza tym w programie Wrony był jeszcze lepszy hit na TVN jak Wisła kłóciła się między sobą na stadionie podczas wywiadu o wyjazd do Szczecina. I gość chyba z Olkusza (nomen omen redaktor czasopisma fantastycznonaukowego) powiedzmy skromnej jak na dzisiejsze czasy postury cisnął jakiegoś konia na wizji u Wrony.
Jest to gdzieś w necie jeszcze?

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oldfreak » 17.03.2023, 20:12

Oberschlesien14 pisze:
17.03.2023, 12:44
DennisWise pisze:
12.03.2023, 22:46
przeciętne IQ pisze:
09.03.2023, 20:39
Po wyemitowaniu tamtego programu ówczesna komisja k.net debatowała czy to byki prawdziwe, które założyły normalne dresy czy byki udawane, które pod te dresy założyły kilka innych dresów. Sprawa nie została wyjaśniona.
Rugbyści z Lechia/Ogniwo albo trójmiejscy taksówkarze poubierani w cztery pary dresów, ja pewności nie mam do tej pory.
Poza tym w programie Wrony był jeszcze lepszy hit na TVN jak Wisła kłóciła się między sobą na stadionie podczas wywiadu o wyjazd do Szczecina. I gość chyba z Olkusza (nomen omen redaktor czasopisma fantastycznonaukowego) powiedzmy skromnej jak na dzisiejsze czasy postury cisnął jakiegoś konia na wizji u Wrony.
Jest to gdzieś w necie jeszcze?
Lechia jest tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=MhmTlR4AEHQ

Oberschlesien14
Posty: 653
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oberschlesien14 » 19.03.2023, 11:22

Oldfreak pisze:
17.03.2023, 20:12
Oberschlesien14 pisze:
17.03.2023, 12:44
DennisWise pisze:
12.03.2023, 22:46

Rugbyści z Lechia/Ogniwo albo trójmiejscy taksówkarze poubierani w cztery pary dresów, ja pewności nie mam do tej pory.
Poza tym w programie Wrony był jeszcze lepszy hit na TVN jak Wisła kłóciła się między sobą na stadionie podczas wywiadu o wyjazd do Szczecina. I gość chyba z Olkusza (nomen omen redaktor czasopisma fantastycznonaukowego) powiedzmy skromnej jak na dzisiejsze czasy postury cisnął jakiegoś konia na wizji u Wrony.
Jest to gdzieś w necie jeszcze?
Lechia jest tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=MhmTlR4AEHQ
Chodziło mi o Wisłę

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 19.03.2023, 21:15

dozola.stara pisze:
18.03.2023, 13:53
kosa z policja jest zawsze i wszędzie?
cały czas i całe życie

😂😂😂😂😂

jak to się po latach teraz pięknie słucha 😂😂😂😂
Jak masz coś do powiedzenia to wal śmiało, tylko ksyw nie pomyl, bo widzę że "wiesz że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele".
I nie mieszaj spraw "miastowych" do kibicowskich...

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LzsKleszczewko » 20.03.2023, 18:31

Dajcie spokój. Oni tym żyją nie? 😀 Niby dowcip z tego zrobili używając tego hasła i tekstu. c***, ze ich główny konfident na filmiku😀.
Oj napisałbym o reszcie ale to nie na to śmieszne forum.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 20.03.2023, 19:57

LzsKleszczewko pisze:
20.03.2023, 18:31
Dajcie spokój. Oni tym żyją nie? 😀 Niby dowcip z tego zrobili używając tego hasła i tekstu. c***, ze ich główny konfident na filmiku😀.
Oj napisałbym o reszcie ale to nie na to śmieszne forum.
Pisz pisz, pośmiejemy się wszyscy... 🤣

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LzsKleszczewko » 21.03.2023, 10:26

PCHLG pisze:
20.03.2023, 19:57
LzsKleszczewko pisze:
20.03.2023, 18:31
Dajcie spokój. Oni tym żyją nie? 😀 Niby dowcip z tego zrobili używając tego hasła i tekstu. c***, ze ich główny konfident na filmiku😀.
Oj napisałbym o reszcie ale to nie na to śmieszne forum.
Pisz pisz, pośmiejemy się wszyscy... 🤣
Gdybym mógł to bym napisał, ale po co.
Ty jesteś tylko chłopcem na posyłki. Sam wiesz, kto u was rządzi. Dzieci władzy, polityków i Ubekow. Nazwy się zmieniły wy dalej pod nimi.

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BANita31 » 21.03.2023, 12:46

GNLS1 pisze:
21.03.2023, 08:13
LzsKleszczewko pisze:
20.03.2023, 18:31
Dajcie spokój. Oni tym żyją nie? 😀 Niby dowcip z tego zrobili używając tego hasła i tekstu. c***, ze ich główny konfident na filmiku😀.
Oj napisałbym o reszcie ale to nie na to śmieszne forum.
Kurde ja to z chęcią bym posłuchał jeszcze raz tej opowieści o jednym waszym wyjeździe. Jak to w ~10 os wybieracie na peron na którym stoi 400-500 ŁKS-u, i ich przegania cię :D Tyle razy ile już wasze farmazony były prostowane to już się nawet nikomu nie chce czytac...
Kartek ty k****, naprostowana to zostałaś ty przez ogarniętych ludzi z Lechii i na jakiś czas zniknęłaś z tego forum. Teraz powracasz pod nowym nickiem i dalej prowadzisz swoją internetowa wojenkę non stop powtarzając te same frazesy. Autostrada, Łks, majonez, Cracovia banda meneli. Zapomniałeś dodać że Arka bije dzieci. Relacja na którą się k**** powołujesz była napisana ćwierć wieku temu. Już c*** z tym że nie było tam mowy o 400 osobach Jakbyś żyła w tamtych czasach albo chociaż miała jakąś wiedzę o nich to byś wiedziała że w c*** ekip koloryzowało i naginało fakty. Jak czytało się obustronne relacje z awantury to jedna odbiegała od drugiej. Ale skąd taki kmiot jak ty może o tym wiedzieć. Właśnie przez takich przychylastów jak ty dużo ogarniętych osób położyło c*** na to forum. Zacznij działać w realnym świecie to może koledzy to docenią bo jak na razie to robisz z siebie błazna.
Wyżej został poruszony temat Sz. Może gabarytowo nie był wielki chłop ale serca i umiejętności odmówić mu nie można. To właśnie on ze swoją ekipą ze Śródmieścia oduczył was ruszania na wyjazdy rejsówkami z Gdyni, jak to mieliście w zwyczaju żeby zająć lepsze miejsca.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 21.03.2023, 18:55

LzsKleszczewko pisze:
21.03.2023, 10:26
PCHLG pisze:
20.03.2023, 19:57
LzsKleszczewko pisze:
20.03.2023, 18:31
Dajcie spokój. Oni tym żyją nie? 😀 Niby dowcip z tego zrobili używając tego hasła i tekstu. c***, ze ich główny konfident na filmiku😀.
Oj napisałbym o reszcie ale to nie na to śmieszne forum.
Pisz pisz, pośmiejemy się wszyscy... 🤣
Gdybym mógł to bym napisał, ale po co.
Ty jesteś tylko chłopcem na posyłki. Sam wiesz, kto u was rządzi. Dzieci władzy, polityków i Ubekow. Nazwy się zmieniły wy dalej pod nimi.
... 🤣

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 04.04.2023, 22:35

Polska i Białoruś wspólna sprawa https://m.youtube.com/watch?v=45J9ZE3PhIc&t

RSD
Posty: 215
Rejestracja: 25.11.2009, 23:28
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: RSD » 05.04.2023, 08:47

Parę miesięcy temu swoją działalność wznowiła ekipa Cartusii Kartuzy. Czy jest to ekipa pro Arka czy pro Lechia ? A może w pełni samodzielna ekipa ? W Kartuzach działają fan kluby Arki i Lechii i być może któraś z tych frakcji działa na Cartusii ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, AntekBezMajtek, CzeskaKorona, Junior89, Sedzia, Vapel, Wacek0099 i 157 gości