Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 05.02.2019, 14:58

Ale jaki spisek? Przecież to nie tajemnica, że po Budyniu płacze pewna młoda dama, a z żoną łączyło jego: majątek, tajemnice biznesowe, i polityka...



whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 05.02.2019, 15:05

a jaka to dama ?

Michał1990Polska
Posty: 164
Rejestracja: 03.09.2017, 10:39

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Michał1990Polska » 05.02.2019, 18:16

Gedania Gdansk pisze:
05.02.2019, 14:58
Ale jaki spisek? Przecież to nie tajemnica, że po Budyniu płacze pewna młoda dama, a z żoną łączyło jego: majątek, tajemnice biznesowe, i polityka...
dobra żona :)


optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 07.02.2019, 13:54

Wiemy moze kilka procent z mechanizmow, ktore rzadza swiatem klamstwa i nigdy nie dowiemy, co tak naprawde sie dzieje - nawet jesli pozornie nam to pokazuja.
Ja w smierc Adamowicza nie wierze, mam prawo...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 07.02.2019, 14:42

optymistasks pisze:
07.02.2019, 13:54
Ja w smierc Adamowicza nie wierze, mam prawo...
Dokładnie. W dobie informacji bycie debilem to jest wybór, do którego jak najbardziej masz prawo.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 07.02.2019, 15:44

Obrazasz chlopaczku, czym w sumie sam siebie komentujesz...

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 07.02.2019, 17:38

Ma ktoś link do telewizyjnego szpagatu tego jegomośćcia?

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 07.02.2019, 18:21

właśnie chyba nigdzie tego nie ma

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 08.02.2019, 08:54

c*** w dupe wszystkim idiotom...
Kto ma mozg tylko fizycznie, ten go ma, ale nic z tego nie wynika.
c*** w dupe wszystkim bluzgajacym polglowkom!!!
I drugi do ryja...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 08.02.2019, 09:04

a jednak jest video jak płaczesz do kamery :)

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 08.02.2019, 09:06

optymistasks pisze:
08.02.2019, 08:54
c*** w dupe wszystkim idiotom...
Kto ma mozg tylko fizycznie, ten go ma, ale nic z tego nie wynika.
c*** w dupe wszystkim bluzgajacym polglowkom!!!
I drugi do ryja...
Na poziomie. Brawo, pokazujesz właśnie jaki jesteś bystry i cieszę się, że się nie pomyliłem co do ciebie

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 08.02.2019, 10:35

Zjedz kupę bo gwiazdorzysz. Damskie się nie liczą.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 08.02.2019, 13:42

Kretynom ktorzy mnie obrazaja:
Wy mozecie mnie bluzgac, ale gdy ja sie wkurwie to wtedy: wiedzialem, taki poziom!
Ja odmowilem zeznan psom w Warszawie - w przeciwienstwie do c**** z NSR, a fakt pobicia naszej piatki przez 150 z antify ze sprzetem jest powszechnie znany i byl znany wtedy - wiec gdy ktos jest idiota i nie chce myslec, oraz ma kompleksy, to bedzie udawal sztywnego, wobec tego ku*** mandatu nie przyjmijcie od strazy miejskiej i w ogole badzcie tak sztywni, ze calkiem z domu nie wychodzcie - smiech...
Lykacie fantazje c**** z NSR i nastepuje wielkie wkurwienie oraz oburzenie gdy ja na te fantazje reaguje dementujac; w takim razie Wam powiem jeszcze ze ostatnia nowoscia ze strony c**** z NSR jest wymysl, ze "calowalem sie z kolega na wyjazdzie"...
Tak ku*** - calowalem sie ku*** z Lysym, a potem sobie pale nawzajem robilismy w kiblu i normalnie w przedziale - bo jestemy pedalami!!!
Moze ktos w srodowisku kibicowskim potrafi samodzielnie ruszac glowa, ale nie sadze by odsetek myslacych byl wiekszy niz w innych srodowiskach...
Pamietajcie: Goly calowal sie z Lysym na wyjezdzie Baltyku, gdyz jest pedalem i Lysy tez byl pedalem...!
Idzcie w c*** - co mowie nie do wszystkich...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 08.02.2019, 13:53

Nazywajac mnie kapusiem - gdzie ku*** odmowilem zeznan! - sie zachowujecie jak ku*** sympatycy antify, tuska i po - jak zwykli folksdojcze! To zapewne z glupoty, ale ja juz tak mma ze nie siedze cicho i mowie co mysle, oraz jaka jest prawda..Kto na tym straci..? Oczywiscie ja - tak jak zawsze - ale mam to w chuju, taki los. Wy se tu siedzcie i pozujcie na sztywnych gangsterow...
bo fanatykow pilkarskich juz prawie nie ma...
Idzcie robic zgody na biznesach i potem siebie nazywajcie ekipami i fanatykami - ja sie z tego smieje z politowaniem...
To znowu pisze nie do wszystkich - jak powinno byc wiadomo, ale tylu jest durniow ze czasem watpie czy wiadomo...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 08.02.2019, 14:55

Wiem jaka jest odpowiedź, ale zapytam: dobrze się czujesz? Jak skończyły się lekarstwa, to powiedz, może uda się jakąś zbiórkę zorganizować, bo aż przykro na to patrzeć.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 08.02.2019, 15:48

Wyczerpujaca riposta, rzeklbym - taka w stylu sowieckim, czyli:
Goly to wariat...!
I pedal...
Temat wyczerpany...

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LzsKleszczewko » 09.02.2019, 13:57

Tzw. Samozaoranie Bałtyku Level Hard 😁

makipato
Posty: 9
Rejestracja: 03.08.2017, 17:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: makipato » 12.02.2019, 10:55

60 temat zastępczy znalazł...buhahahaha

Jurgen von Bacterius
Posty: 21
Rejestracja: 30.10.2015, 11:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Jurgen von Bacterius » 12.02.2019, 11:31

Minuta ciszy dla kogoś kto żyje i będąc daleko stąd śmieje się z tego jak ludzie łyknęli tą szopkę.
Hooligans Poland

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 12.02.2019, 13:54

Sound of Silence, a tam na Malediwach koks i d**** druta ciagna...Burbon, Dom Perignon, inny ryj i wszystko inne...No, i tak sie robi szatanska manipulacje, ktora jeszcze dodatkowo przynosi ogromne korzysci tym, ktorym te korzysci sa POtrzebne...

modelo
Posty: 27
Rejestracja: 15.08.2016, 22:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: modelo » 12.02.2019, 14:53

Naprawdę coraz więcej osób problemy z głowa zaczyna mieć , nie ma tygodnia , miesiąca ,żeby jakaś nowa teoria spiskowa , a dla niektórych mega ścisle tajna akcja rozkmniniona przez głównie zagorzałych fanów youtuba . Od oświeconych,że ziemia jest płaska, ludzi żyjących kiedyś po tysiąć lat, syrenki , krasnoludki i ch.j wie co jeszcze . Jasne,świat jest skurwiały i zakłamany , pełen obłudy i fałszu , ale bez przesady. Wyciągać wnioski i brać za dowód uśmiech gówniary na pogrzebie . Czy pomyślałeś jeden z drugim ile ludzi , by musiało być w to zaangażowane, dziesiątki dziesiątki osób-psy lekarze , pielęgniarki, salowe plus naście osób które to wszystko wyreżyserowały , na bank by to nie wyszło , ale czekaj czekaj chyba wyszło , bo część tutaj piszących o wszystkim już wie ...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 12.02.2019, 15:34

Na bank by nie wyszlo...na bank...heh...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 12.02.2019, 18:44

Smutne, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy, co uwierzą w każdą brednię, bo im akurat w ich pustych głowach te idiotyzmy pasują... leczyć powinni na koszt państwa, albo przynajmniej sterylizować, żeby głupota się nie rozprzestrzeniała.
Te elokwentne argumenty w stylu "heh". Brawo, wspaniałe! A teraz dawaj dowody może, bo jak na razie z niczym nie wychodzisz, oprócz teorii na poziomie ofiary ciężkiego udaru słonecznego

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 13.02.2019, 08:54

Jedziesz od pustych glow to sie posluze Twoim jezykiem: Jestes durniem chlopcze, a Twoja elokwentna wiara tylko we wszystko to na co sa dowody...wlasnie powoduje ze jestes durniem. No coz, jak juz wspomnialem, od zawsze mialem konflikt z takim typem mentalnosci, rzeklbym - bezrefleksyjnym; widac tak juz bedzie zawsze.
Moze i nie twierdze ze na pewno zyje ten oszust...nie, jednak twierdze ( zaryzykuje ) ze zyje. No i tyle. A Wy sie smiejcie ze mnie - taki mamy podzial rol, karty rozdane od w c*** dawno czasu. Ja sie nie wylamie a i Wy badzcie sztywni. Dla Was swiat nie przedstawia tajemnic i wszystko jest jasne przy uzyciu medrca szkielka i oka...Ja mysle i odbieram inaczej; w przypadku Adamowicza, istnieja wiecej niz poszlaki - i to z czasow przed "zabojstwem" - iz osobnik ten po prostu zniknal...

maTe966
Posty: 4
Rejestracja: 18.11.2017, 16:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: maTe966 » 13.02.2019, 09:41

Mogę Cię prosić o jedną rzecz? Wytłumacz mi proszę bez ...heheszków..., kto leżał na OIOM'ie w UCK. Adamowicz, jego sobowtór, figura woskowa? Czy może mu podali tabletkę, która zatrzymuje akcję serca na X godzin? Proszę tylko o wytłumaczenie tego nic więcej.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 13.02.2019, 13:13

Nic Ci nie wytlumacze, po prostu mam przeswiadczenie ze to wielka bujda z tym zabojstwem, a sprawa byla skrupulatnie przygotowana przez takie organizacje, o jakich my nie mamy pojecia. Nie wierzysz w to, ze sa na tym swiecie ktore sa przed nami ukrywane - ok, ja tez przewaznie nie, ale w przypadku tej walki o Polske ktora ma miejsce teraz, uwierz ze gra idzie o caly swiat i sily ciemne zrobia absolutnie wszystko by tak przekabacic ludzi, by ci juz nie zaglosowali na PIS. "Zwloki" kogos od nich i ten medialny fakt, jest czyms dla nich wymarzonym - co powtarzalem od ponad roku ( ze bedzie "zamach" na kogos od nich ), nic innego im juz pomoc nie moglo...w sumie nadal nie moze, ale zyja iluzja .
Reasumujac - nie zezarlem wszystkich rozumow, tym bardziej w kwestiach przeprowadzania mistyfikacji, ale wiem ze rzeczy wieksze jeszcze sa mozliwe przy odpowiednim i dlugim przygotowaniu, oraz determinacji/desperacji autorow.
Uwazam ze lysy zyje i ma sie dobrze...Nigdy go juz nie zobaczymy i nie dowiemy sie nic ze szczegolow...

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: przeciętne IQ » 13.02.2019, 13:28

Dobra, W********** już.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 13.02.2019, 13:46

Napisz do "supersztywnych" i "supercharakternych", lud do tej mitycznej "Centrali" - powiedz ze ci przeszkadzam i ze jestes madry, wiesz "i w ogole", powiedz ze lamus jestem i chwiej, cos tam jeszcze dopisz - moze mnie wyrzuca...na co mam kompletnie wywalone; potem idz na solarke, do jacuzzi, na silke, ubierz bialy, "gustowny sweterek" jakiejs "znanej marki", oraz udaj sie do "modnego klubu dla twardzieli" - tam spotkasz podobnych sobie, a rozpoznacie sie po groznych minach i napompowanych plecach...
Taki styl nie tylko bycia, ale i wypowiedzi...
Jest smieszny w c***; lubie sie z takimi ludzmi bawic gdyz mozna z gory przewidziec, iz zdolnosc do refleksji i krytycznej analizy rzeczywistosci nie beda im dane...Smutne to i smieszne, ale coz ku*** robic...
Ulubiony obraz Lysego "Slepcy" Brueghla...

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: przeciętne IQ » 13.02.2019, 15:42

W tym wątku, calkiem niedawno stwierdziłes, że masz wyjebane na kibicowskie sprawy. Po czym niezrazony niczym, na forum kibicowskim p*********, zachwycony sam sobą jakieś ku*** bzdury. W********** kretnie, najlepiej do psychiatry.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 13.02.2019, 15:49

optymistasks pisze:
13.02.2019, 13:46
Napisz do "supersztywnych" i "supercharakternych", lud do tej mitycznej "Centrali" - powiedz ze ci przeszkadzam i ze jestes madry, wiesz "i w ogole", powiedz ze lamus jestem i chwiej, cos tam jeszcze dopisz - moze mnie wyrzuca...na co mam kompletnie wywalone; potem idz na solarke, do jacuzzi, na silke, ubierz bialy, "gustowny sweterek" jakiejs "znanej marki", oraz udaj sie do "modnego klubu dla twardzieli" - tam spotkasz podobnych sobie, a rozpoznacie sie po groznych minach i napompowanych plecach...
Taki styl nie tylko bycia, ale i wypowiedzi...
Jest smieszny w c***; lubie sie z takimi ludzmi bawic gdyz mozna z gory przewidziec, iz zdolnosc do refleksji i krytycznej analizy rzeczywistosci nie beda im dane...Smutne to i smieszne, ale coz ku*** robic...
Ulubiony obraz Lysego "Slepcy" Brueghla...
Fajnie by było, jakbyś swoje wypociny popierał jakimiś fajkami, lub przynajmniej kilkoma zasadami prawnej polszczyzny. O wiele więcej byś zyskał na wizycie u psychoanalityka, niż na wizycie tutaj, więc może spróbuj takiej refleksji i krytycznej analizy, naprawdę na dobre ci to wyjdzie

maystero
Posty: 262
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: maystero » 13.02.2019, 18:20

optymistasks pisze:
13.02.2019, 13:46
Napisz do "supersztywnych" i "supercharakternych", lud do tej mitycznej "Centrali" - powiedz ze ci przeszkadzam i ze jestes madry, wiesz "i w ogole", powiedz ze lamus jestem i chwiej, cos tam jeszcze dopisz - moze mnie wyrzuca...na co mam kompletnie wywalone; potem idz na solarke, do jacuzzi, na silke, ubierz bialy, "gustowny sweterek" jakiejs "znanej marki", oraz udaj sie do "modnego klubu dla twardzieli" - tam spotkasz podobnych sobie, a rozpoznacie sie po groznych minach i napompowanych plecach...
Taki styl nie tylko bycia, ale i wypowiedzi...
Jest smieszny w c***; lubie sie z takimi ludzmi bawic gdyz mozna z gory przewidziec, iz zdolnosc do refleksji i krytycznej analizy rzeczywistosci nie beda im dane...Smutne to i smieszne, ale coz ku*** robic...
Ulubiony obraz Lysego "Slepcy" Brueghla...
Jasny c*** skąd tacy kabareciarze sie biorą hahaha

Obrazek

Borys AG
Posty: 8
Rejestracja: 11.08.2016, 08:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Borys AG » 13.02.2019, 22:44

Czego się spodziewac po gościu co do tvn biega jak kilka strzałów dostanie i na trojmiasto.pl się chwali ze do proroka donos na Bałtyk i do urzędu miasta by swojemu klubowi dotacje odebrali.
Kazda ekipa by natychmiast z takim porządek zrobiła ale Bałtyk to "banda" ch.ja
"Banda" to w cudzysłowiu bo to pikniki po 40 i po 50-tce co szaliki w siatkach na zakupy przed i po meczu chowają

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 14.02.2019, 13:27

Nie moj klub, tylko podli zlodzieje, ktorzy od lat po prostu okradaja Baltyk - siedz kurewa cicho jak Ci chate okradaja ty lamusie! Morda w kubel, bo bedziesz konfident; zlodziejaszkowie kradna w zywe oczy i upadlaja klub w czwartej lidze teraz - ale ty siedz cicho, bo bedziesz lamusem i frajerem! Nie mozesz nic widziec i musisz to akceptowac - po prostu tak jest, takie sa "zasady"...
Zlodziejscy pseudo dzialacze Baltyku ( nie zadni kibice, bo to nie sa kibice, a wlasciciele Baltyku nsr ) - kradnijcie w spokoju. Przepraszam ze widze wasze zlodziejstwa i ze kradniecie kase z dotacji, w zamian wciskajac ludziom kit od lat. Tak bardzo was przepraszam, wybaczcie...
Nie do zadnego tvn kretynie i nigdzie nie biegalem. Ok, bede bronic faktow jak trzeba bedzie to milion razy i zaden tluk bez mozgu nie bedzie mnie obrazal bezkarnie:
Udzielilem wypowiedzi Gazecie Polskiej i Superexpressowi - w szpitalu, gdy i tak faktem medialnym byla sprawa naszego pobicia przez 150 lewakow ze sprzetem.
Na odzew ze strony Komendy Stolecznej Polisji - zeznan odmowilem jakichkolwiek - nawet na temat pogody. Po prostu odmowilem zeznen...I tyle.
A wy kretyni ktorzy mnie pomawiacie, od dni i tyogni zupelnie sie nie odnosicie do tych faktow ktore po raz dziesiaty jasno opisuje - bo tak jest wam kretyni po prostu wygodnie; poza tym wpisujecie sie w klamstwo c**** z NSR, ktorzy na pewno zadnymi kibicami nie sa - to sa po prostu jawni donosiciele i tez tyle.
Nie chcecie zadnych faktow ani zadnej prawdy, jestescie po prostu w ciemie bitymi idiotami, przyziwaznymi do swych schemtow tak jak krowa lancuchem na pastwisku. Chcecie ku*** miec tu awanture to ja macie. Nikt nie bedzie mnie bezkarnie obmawial, tak jak nikt nie powinien bezkarnie obmawiac Polski mowiac o "polskich obozach smierci".
Pojebancy i zwykli debile mieniacy sie kibicami - klamiecie tu i klamcie dalej, j**** mnie to.
Myslicie ze jestescie madrzy, a niestety jestescie intelektualnymi parobkami, ktorych tak latwo wyruchac na manipulacji, ze az sie o to prosicie!
Tak ku***, "niemozliwa" jest mistyfikacja smierci Adamowicza..Po prostu jest niemozliwa i c***!...Tak zyjcie, tak myslcie, mam to na szczycie zloedzia. Badzcie sobie baranami...zreszta to nie kwestia wyboru...
Ty se ku*** borys zrob porzadek z kortami tenisowymi, wasza tradycja, esbekiem krauze i "gorka", ktora se urzadziliscie na stadionie Baltyku - niczym Zydzi panstwo w Palestynie...
Sami ku*** swieci i nieskazitelni...Niczym sie nie roznicie od srodowiska platnych koruptorow, zlodziei, targowicy i kazdego innego srodowiska...Lepsi jestescie...? Chyba i to tylko czasem, w wyciskaniu ciezarow oraz potowek pod prysznicem...

Wam nie jest potrzebny psychoanalityk - wam jest potrzebna porzadna edukacja i wychowanie, czego wam niestety "czecia erpe" nie zapewnila - stad dajecie sie tak latwo ladowac na przekrety, nie wykazujac zadnej dociekliwosci, czy tendencji do samodzielnego, krytycznego myslenia...

P.S.
Calowalem sie z kolega na wyjazdzie Baltyku, jestem tez narkomanem, 9 Przykazanie, gownojad, marsjanin, lewak i Zyd. Alkoholik, degenerat, zwolennik PO...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LordNelson » 14.02.2019, 13:59

optymistasks pisze:
14.02.2019, 13:27

P.S.
Calowalem sie z kolega na wyjazdzie Baltyku, jestem tez narkomanem, 9 Przykazanie, gownojad, marsjanin, lewak i Zyd. Alkoholik, degenerat, zwolennik PO...
Jedno słowo wystarczy - "idiota", bo niczym więcej nie jesteś.
Ale niech będzie - podaj panie wyedukowany i wychowany jakieś dowody na swoje brednie. Bo zdania zaczynające się na "Uważam, że..." to nie jest fakt, ani tym bardziej dywidendy na cokolwiek. To są po prostu twory kogoś ciężko chorego.

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 14.02.2019, 15:27

optymistasks pisze:
14.02.2019, 13:27
"...i "gorka", ktora se urzadziliscie na stadionie Baltyku..."
To nigdy nie był stadion Bałtyku Gdynia tylko Stadion Miejski. O ile ze starym obiektem mogliście się utożsamiać ponieważ został wybudowany przez Stocznię im. Komuny Paryskiej i przez wiele lat na nim graliście, to przypominam że w roku 2011 powstał nowy obiekt z którym nic was nie łączy. Jedyne co wam pozostało to wspomnienia z kiedyś które niedługo zabierzecie do grobu. Nie odpisuj i nie ubliżaj bo nie mam zamiaru się z tobą przekomarzać, tym bardziej na publicznym forum panie Goły.

19badboy10
Posty: 41
Rejestracja: 26.07.2015, 21:38

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: 19badboy10 » 14.02.2019, 18:22

Borys AG pisze:
13.02.2019, 22:44
Czego się spodziewac po gościu co do tvn biega jak kilka strzałów dostanie i na trojmiasto.pl się chwali ze do proroka donos na Bałtyk i do urzędu miasta by swojemu klubowi dotacje odebrali.
Kazda ekipa by natychmiast z takim porządek zrobiła ale Bałtyk to "banda" ch.ja
"Banda" to w cudzysłowiu bo to pikniki po 40 i po 50-tce co szaliki w siatkach na zakupy przed i po meczu chowają
Czy nie jest przypadkiem tak, że bałagan macie na swoim podwórku a potraficie Bałtykowi wypominać takie historie?
Trzącha to hipokryzją, bo jeśli pamiętasz to Twoja mega banda jakiś czas temu nie mogła w kilka osób porządku zrobić ze Zbychem R.
więc trochę pokory panowie...

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 15.02.2019, 08:51

To ze cos ktos zabierze do grobu, nie znaczy ze swoim zamilczeniem uwiarygodnicie klamstwo i brak szacunku do wlasnej tradycji, oraz nawet do przeciwnika - to pisze do Arki...
Zawsze tacy byliscie...
Mozesz tu pisac tysiac stron o "stadionie miejskim", nic to nie zmieni; nie szanujecie samych siebie, na stadionie swoim macie korty tenisowe, a sprzedaliscie go esbekowi Krauzemu. Po prostu - sprzedaliscie, no i teraz macie "gorke" na stadionie Baltyku. Pisz o zburzonym stadionie, itd - to miejsce nie jest wasze i nigdy nie bedzie...
A propos reszty roznych pretensji - nie mam czasu i ochoty pisac. Mysle jak mysle, a Wy za 20 lat - gdy bedziecie starsi i bardziej doswiadczeni - zrozumiecie...byc moze...

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 15.02.2019, 11:36

optymistasks pisze:
15.02.2019, 08:51
To ze cos ktos zabierze do grobu, nie znaczy ze swoim zamilczeniem uwiarygodnicie klamstwo i brak szacunku do wlasnej tradycji, oraz nawet do przeciwnika - to pisze do Arki...
Zawsze tacy byliscie...
Mozesz tu pisac tysiac stron o "stadionie miejskim", nic to nie zmieni; nie szanujecie samych siebie, na stadionie swoim macie korty tenisowe, a sprzedaliscie go esbekowi Krauzemu. Po prostu - sprzedaliscie, no i teraz macie "gorke" na stadionie Baltyku. Pisz o zburzonym stadionie, itd - to miejsce nie jest wasze i nigdy nie bedzie...
A propos reszty roznych pretensji - nie mam czasu i ochoty pisac. Mysle jak mysle, a Wy za 20 lat - gdy bedziecie starsi i bardziej doswiadczeni - zrozumiecie...byc moze...
I mówi to Goły, którego nie szanują nawet Jego "bracia po szalu" zarzucając mu chore fantazje, z ekipki widmo która żeby wyeksponować pochowane w Gdyni szale "smierć Arce" jeździ do Gdanska na mecze Lechii, z ekipki gdzie konfidenci są tolerowani. "Wielki" Bałtyk który nawet nie moze wypełnić jednej trybunki na NSR. Krauze to esbek, a co powiesz o Waszym Panu od bursztynu? A Listkiewicz?

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 15.02.2019, 13:10

Ze mnie nie szanuja cwele z NSR to chyba raczej pozytyw co kolezko...?
Co powiem? Nic nie powiem - to chuje i zlodzieje, a krauze to esbek, zas Arka sprzedala swoja tradycje i pali teraz glupa - nie zazdroszcze...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ardian i 238 gości