Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Graczyk_1
Posty: 60
Rejestracja: 18.04.2022, 18:40

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Graczyk_1 » 24.02.2023, 16:22

czehulov pisze:
24.02.2023, 14:49
Wystarczy, że jest z Olsztyna i zakłada koszulkę swojej bydgoskiej zgody i czapkę ziomków z Gdańska. Jak chce to niech walczy, jego sprawa. W naszym interesie jest aby ruska ku*** trzymała się od Polski jak najbliżej, a rozhisteryzowane społeczeństwo, które od lat powtarza jak mantrę, że Polska będzie poligonem III wojny światowej właśnie mogż obserwować jak teatr wojenny dzieje się nie u nas, lecz u wschodniego sąsiada
Chyba jak najdalej chciałeś napisać. ;)



czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: czehulov » 24.02.2023, 16:25

Racja, pisałem na szybko i najwidoczniej korekta w telefonie ma inne zdanie na ten temat ;) Dzięki za poprawienie!
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Kumątyinaczej
Posty: 74
Rejestracja: 19.01.2023, 17:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kumątyinaczej » 24.02.2023, 17:39

Pomijając wszystko to odwagi nie można mu odmówić,jest to nasz rodak,więc szacun się należy,dodatkowo to chłopak z naszego środowiska

mieczem
Posty: 55
Rejestracja: 17.01.2022, 17:55

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: mieczem » 24.02.2023, 19:57

Kumątyinaczej pisze:
24.02.2023, 17:39
Pomijając wszystko to odwagi nie można mu odmówić,jest to nasz rodak,więc szacun się należy,dodatkowo to chłopak z naszego środowiska
Brawo, właśnie dałeś się zrobić w chuya.
xD
To jest podstawiony trypel, którego zadaniem jest wciągnąć nas, was, środowisko kibicowskie do NIE naszej wojny.
Podobnie wykorzystano bojówki kibiców w 2014 roku w Odessie.
Kolejna sprawa to obecność danego wojska na terytorium gdzie toczy się wojna. Stawia to Polskę w charakterze wroga Rosji.
Nie wiem jak ty, ale ja wole mecze, wyjazdy, oprawy, imprezy i dobre piwo, a siedzenie w rowie za banderowskie gówno nie jest mi po drodze.

Po prostu wciągają nas Polaków do wojny i pierwszą partię mięsa armatniego postanowiono pobrać z środowisk kibicowskich.
Myślcie i nie dajcie się robić w ciula !

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: czehulov » 24.02.2023, 20:11

Naprawdę myślisz, że po obejrzeniu wywiadu z tym typem taki Nikodem i reszta jego schizofrenicznych osobowości zaciągnie się we Lwowie do Azova albo legionu międzynarodowego? Zabawne są te komentarze, że to nie nasza wojna, owszem, nie bierzemy w niej udziału, ale w naszym interesie jest to, żeby Rosja przegrała. Czy tak samo pisałeś jak kibole z wojska zawodowego wyjeżdżali do Afganistanu albo na misje do Kosowa itd.? Wszak to też nie nasza wojna ;) a tutaj masz ochotnika, zapewne cywila, a nie żołnierza zawodowego. Kto chce to jedzie, tyle.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Kumątyinaczej
Posty: 74
Rejestracja: 19.01.2023, 17:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kumątyinaczej » 24.02.2023, 20:24

To nie przypadkowa Persona z Lechii,nikt podstawiony to nie jest..on był w kanale sportowym a nie tvnie😉
Ochotnicy zawsze byli...to nie żadna nowość.
Ja nigdzie nie pisze że dobrze robi ale rozumiem to,każdy decyduje o sobie,ja nie wyobrażam sobie zginąć za obcy Naród,ale każdy ma w głowie co innego,on twierdzi że zabili mu pra dziadka a to już jakiś powód jest.

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Suczysko » 24.02.2023, 21:09

czehulov pisze:
24.02.2023, 20:11
Naprawdę myślisz, że po obejrzeniu wywiadu z tym typem taki Nikodem i reszta jego schizofrenicznych osobowości zaciągnie się we Lwowie do Azova albo legionu międzynarodowego? Zabawne są te komentarze, że to nie nasza wojna, owszem, nie bierzemy w niej udziału, ale w naszym interesie jest to, żeby Rosja przegrała. Czy tak samo pisałeś jak kibole z wojska zawodowego wyjeżdżali do Afganistanu albo na misje do Kosowa itd.? Wszak to też nie nasza wojna ;) a tutaj masz ochotnika, zapewne cywila, a nie żołnierza zawodowego. Kto chce to jedzie, tyle.
Zmartwię Cię ale naszym interesem jest aby jak najdalej od usa i chin. Żyjmy sobie sami bardzo mocno zmilitaryzowani. Ty nie rozumiesz, że oni nas nazywają "humanitarną potęgą"... Co to ku*** jest humanitarna potęga? frajerzy do jebania?. Zyd, amerykanin Cię wyjebie ze wszystkiego i tylko poklepią po plecach. Dlaczego nie możemy być samodzielnym państwem silnym i dyktować warunki? j**** ukraine i rosje. Jesteście półgłowkami jak nie amebami co łykają wszystko jak tlen.

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: DennisWise » 24.02.2023, 21:21

To co wy tu wypisujecie to się aż w głowie nie mieści. Po pierwsze to już drugi wywiad tego kolesia teraz w RMF przedtem u rządowego Stanowskiego w kanale. Po drugie współpracuje oficjalnie z pismakami co widać i spowiada im się z jakiś głupot, po trzecie skoro był na wojnie to musiał współpracować ze służbami specjalnymi polskimi i policją żeby nie ponieść konsekwencji z wyjazdu, opowiedzieć ze szczegółami co tam widział oraz robił a być może dostawać rozkazy prosto od ludzi ze służb (jeśli oczywiście był najemnikiem a nie fantastą opłaconym do RMFu i Stanowskiego). To stawia go w sytuacji gdzie teraz opowiada o Ukrainie a potem mogą go wezwać albo sam będzie na cichym etacie i się spowiadać z działalności i dokonań całej grupy Lechii, Polonii Bydgoszcz czy Stomilu albo skąd on tam jest. Ludzie którzy z takim kimś się zadają to debile i to debile skończone. Albo dzieciaki nie znające życia w ogóle. Ganiacie się po forach z jakimiś zdjęciami że piontkę biją z krawężnikiem z Zabrza który jedynie w życiu przesłuchiwał pewnie gości co wybili szybę w bloku, w między czasie wypisując bzdety a prawdziwych kretów albo mocnych kandydatów na nich macie w poważaniu. Czy wy jesteście normalni w tym XXI wieku? Czy zwariowaliście już do reszty w tej Polsce razem z waszymi wojennymi idolami Andrijem i Matiwojem?

keanoo
Posty: 7
Rejestracja: 26.02.2007, 19:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: keanoo » 24.02.2023, 22:56

Dennis, penis czy jak ci tam. A czego ty(oczywisty brak szacunku) bys chcial od życia? Siedzisz w tym Jasieniewie, czy innej fabryce trolli. Robisz, co twój nadzoraca nakazuje, produkujesz kolejne "kontrowersyjne" posty, odbierasz kwit co miesiąc i co? Wracasz do domu, patrzysz w lustro i co widzisz kanalio? Widzisz zniewolona sucz, która, gdy przestanie być potrzeba, pójdzie w c***. Jesteś, jak inne podobne tobie mendy, tylko pokornym wykonawca rozkazów. Tym psia jucho, różnimy się od ciebie, tym, że my potrafimy myśleć jak wolni ludzie. Nie jest istotne, czy wspieramy, czy też pierdolimy ukraincow. Czy stoimy z zydami z usa, czy ich mam w d**** i mamy inna wizje Polski. Istotą jest,że my mamy wybór, dobry lub zły. ty, psiakuto, ruki po szwam i wykonuj co oficer prowadzący mówi! A i tak skoczysz jak ścierwo.
To jest wolność, której wy, bolszewickie k****, nigdy nie zrozumiecie. I c*** wam na grób!

keanoo
Posty: 7
Rejestracja: 26.02.2007, 19:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: keanoo » 25.02.2023, 00:12

kojot, czy ktoś tobie, kacapski sromie, dal tu głos?? Waruj sabako i czekaj na pozwolenie kłapniecia pyskiem! Coś się wam kurwie syny myli w przekazie. Piszę do penisa, odzywa się hiena/ kojot. Nadzorcy się już potłukło i nie wiem kogo ze smyczy spuścić?
Jeb... was raby!!

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: DennisWise » 25.02.2023, 02:46

Co ty piszesz za bzdury to głowa mała. Jacy wolni ludzie? W wojsku są wolni ludzie którzy mogą myśleć co chcą? Od kiedy? to ty musisz wykonywać rozkazy oficera prowadzącego na dodatek takiego który w domu może trzymać kapliczkę Bandery. Powie ci zapierdalaj tam szturmuj ruskie pozycje to robisz to bez mrugnięcia okiem. Nie dość że walczysz nie za swój kraj to jeszcze całkowicie wrogi i praktycznie za pół darmo że dorabiać wywiadami u pismaków trzeba. Rękę, nogę urwie oko wypłynie to będzie można dzieciaków pokitować że ojciec, wujek, stryjek za wolną Polskę walczył tyle że na Ukrainie za jakiś gówniany Donbas gdzie sami ruscy żyją. Wielcy wolni ludzie potomkowie ukraińskich przesiedleńców bo żaden Polak którego rodzina z kresów pochodzi by nie poszedł walczyć za Ukraińców skoro ich znał z opowieści domowych co robili na kresach i jak zakończyli życie wielu polskich rodzin. Jesteś zwykłym ścierwem polskojęzycznym. Ludzie na kresach co żyli mieli taki samo stosunek do Rosjan co do Ukraińców. Jedynie przesiedleńcy z akcji Wisła na kradzionych polskim ofiarom dokumentach czyli sympatię do Ukraińców, a komuniści i Żydzi pod zmienionymi nazwiskami do sowietów i Rosjan. Żaden prawdziwy Polak nie stanął by po stronie jednych czy drugich.

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ban82 » 25.02.2023, 04:06

DennisWise pisze:
27.02.2022, 23:12

Poza tym nie wiem czy wiecie ale pan komik z Belwederu w tym momencie przesadził i ja swojej rodzinie zwłaszcza tym żyjącym po wschodniej stronie kraju zalecam jak najszybsze opuszczenie terenu Polski.
Minął rok.
Posłuchali i spierdolili??

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: DennisWise » 25.02.2023, 11:39

Dexter 1908 pisze:
25.02.2023, 07:22
Widać chłopak nalykal się rosyjskiej propagandy😉
Chciał bym zobaczyć jak w realu temu typowi z Lechii czy tam że Stomilu zarzuca współpracę z psami bo był na Ukrainie😅
Jednemu Pawłowi z Krakowa i Maćkowi z Chorzowa sam byś do tej pory nie dał rady w realu dzieciaku nic zarzucić a co dopiero wcześniej. Kult siły i strach przed nią że kto silniejszy to zawsze ma rację spowodował u ciebie zaburzenia myślenia a media takie jak youtube, instagram czy fejsbuk że coś jest normalne. Mało tego twój mózg nie jest w stanie pojąć że akcje takie jak ta z Marianną w wojsku, najemnikiem ze świata kibolskiego opowiadającym legalnie o udziale w innej armii, bądź noszeniem maseczek w lesie mogą być kierowane i zarządzane z kręgów rządowo-resortowych poprzez email ala poufna rozmowa i parę cwaniaków którzy dorwali się do rządzenia dzięki głupocie Polaków. I to oczywiście wszystko jest rosyjska propaganda. Ruscy mają ją taką potężną prawie jak ci dwa wspomniani na początku hersztowie którzy wykreowali się dzięki niej na nieskazitelne postacie. Bo byli silni i mogli takiego głupca jak ty powalić jak otworzył tylko gębę.

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: merek13 » 25.02.2023, 13:06

Panowie spokojnie. Jest denazyfikacja na wUkrainie z jednej jak i drugiej strony. Jedni kult SA bandera itd drudzy dostają piany na pysku jak to widzą. A najlepsze że żółto-niebieskch finansują starsi bracia. Jak ich mało zostanie poumierają na atak serca jako bohaterowie.To ma trwać długo. Pod Rzeszowem US Army wynajęło hektary u ludzi na 5+5. Jak się banderowcy tłuką z kacapami to co może być przyjemniejszego dla nas? Trzeba pomagać 😉ale nie dać się zabić i w tą wojnę wpierdolić bo już nas nie- zależne haha media urabiają. Bo będziemy graniczyć z Rosją HIT. A ja wam mówię jak się U posypie to rusy dojadą do kresów i staną powiedzą że to Polskie haha taki marketing. Pozdrawiam wszystkich.

SWC
Posty: 110
Rejestracja: 14.04.2013, 15:42

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: SWC » 02.03.2023, 00:27

Czy ta grupa Malefactors Brigade (h) działa dalej na Gwardii Koszalin? Mógłby ktoś wrzucić foto tej flagi? Bo znalazłem ale tylko w jednym z zinów Polish Hools i trochę o tej ekipie na jednej ze stron ich zgody. Z góry dzięki

TAO
Posty: 24
Rejestracja: 28.02.2007, 09:39

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: TAO » 02.03.2023, 09:40

SWC pisze:
02.03.2023, 00:27
Czy ta grupa Malefactors Brigade (h) działa dalej na Gwardii Koszalin? Mógłby ktoś wrzucić foto tej flagi? Bo znalazłem ale tylko w jednym z zinów Polish Hools i trochę o tej ekipie na jednej ze stron ich zgody. Z góry dzięki
Ale to nie jest Pomorskie.

SWC
Posty: 110
Rejestracja: 14.04.2013, 15:42

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: SWC » 02.03.2023, 11:10

TAO pisze:
02.03.2023, 09:40
SWC pisze:
02.03.2023, 00:27
Czy ta grupa Malefactors Brigade (h) działa dalej na Gwardii Koszalin? Mógłby ktoś wrzucić foto tej flagi? Bo znalazłem ale tylko w jednym z zinów Polish Hools i trochę o tej ekipie na jednej ze stron ich zgody. Z góry dzięki
Ale to nie jest Pomorskie.
Oczywiście że nie, wiem że zachodniopomorskie ale ten temat jest częściej odwiedzany

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 04.03.2023, 07:06

Trzy odcinki filmu ,,niedokończone powstanie" o białoruskich kibicach na froncie. Jest polski wątek kibicowski i W kontekście ostatniej akcji RDK i ich rajdzie na terytorium Rosji myślę, że warto wrócić tego filmu.
Poznacie tam losy nie tylko białoruskich ochotników ale również np. Denisa Nitkina Kapustina autora całej akcji i jednego z założycieli RDK.
Czemu Rosjanie walczą po stronie Ukrainy? Kim jest White Rex? Z kogo składa się grupa Terror i co tam robią Polacy ?

Cz.1 Że stadionu na front
[link]
Cz.2
[link]
Cz.3
[link]

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Matias » 04.03.2023, 08:10

Kogo to obchodzi ta dziwna wojna ?
Dalej to łykacie jak młode pelikany.... Tak ruskie partyzanty po stronie ukraińskiej hahaha masakra

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: czehulov » 04.03.2023, 11:50

Przecież Tesak i jego ekipa jest dobrze znana w środowisku nacjonalistyczym i ns. Poczytaj trochę o ich akcjach przed wojną i jak w więzieniu pomogli Tesakowi sie przekręcić. A z tym łykaniem to nie mierz innych swoją miarą.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kibic_janusz » 04.03.2023, 14:10

Matias pisze:
04.03.2023, 08:10
Kogo to obchodzi ta dziwna wojna ?
serio nie obchodzi cie wojna kilkaset km od miejsca w którym mieszkasz?
Matias pisze:
04.03.2023, 08:10
Tak ruskie partyzanty po stronie ukraińskiej hahaha masakra
A co w tym dziwnego? Gdybym ci powiedział że na Bałkanach w wojnie walczyli Irańczycy, to też byś pewnie nie uwierzyl

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Matias » 04.03.2023, 14:37

Złe to ujolem owszem walczą nawet i Azjaci. Z tym że nie wierzę w jakiś ruch oporu zorganizowany na terenie ruskich. Ty wierzysz w to nagranie szczerze ?
Kibic_janusz tak mam wyjebane bo ten konflikt jest tak sztucznie napędzany przez media i polityków że dramat. Nie ma tyg żeby jakiś celebrytka czy polityk nie odwiedzał żyda(dowiedzcie się o udziałach w branży filmowej w Rosji Żeleńskiego,posiadłość we Włoszech w "małej Moskwie") z Kijowa,prawdziwa wojna to jest u ciapatych czy w Afryce
Ruskie jakby chciały zająć cały kraj zrobiliby to zupełnie inaczej pierwsze co na początku zablokowali dostęp od zaopatrzenia (granicą z nami) i nie bronie ruskich mam tak samo wyjebane na nich jak i szoszonów.
I słuchajcie dalej Amerykanów a się przekonacie...

Za niedługo edycja "the voice od Ukraina" w TVP nie przegapcie

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kibic_janusz » 04.03.2023, 14:53

Matias pisze:
04.03.2023, 14:37
nie wierzę w jakiś ruch oporu zorganizowany na terenie ruskich. Ty wierzysz w to nagranie szczerze ?
No ale masz dowody że nagranie jest fejkiem? Bo na poważnych stronach poważni eksperci takie rzeczy weryfikują w moment.
Matias pisze:
04.03.2023, 14:37
Kibic_janusz tak mam wyjebane bo ten konflikt jest tak sztucznie napędzany przez media i polityków że dramat
A ja, glupi Polak z tvnu, myślałem że jest napędzany przez żołnierzy, czołgi i bomby. Wyjaśnij mi jeszcze jak działa świat

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: czehulov » 04.03.2023, 14:56

kojotsonqwe pisze:
04.03.2023, 12:36
czehulov pisze:
04.03.2023, 11:50
Przecież Tesak i jego ekipa jest dobrze znana w środowisku nacjonalistyczym i ns. Poczytaj trochę o ich akcjach przed wojną i jak w więzieniu pomogli Tesakowi sie przekręcić. A z tym łykaniem to nie mierz innych swoją miarą.
W tej warszawce to mocno wchodzicie wdupe ukrainie 😂😂.
A ty dalej o tym wchodzeniu w dupe? Nie interesują nas twoje gejowskie fanaberie, zachowaj je dla siebie.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Matias » 04.03.2023, 15:41

Kibic_janusz pisze:
04.03.2023, 14:53
Matias pisze:
04.03.2023, 14:37
nie wierzę w jakiś ruch oporu zorganizowany na terenie ruskich. Ty wierzysz w to nagranie szczerze ?
No ale masz dowody że nagranie jest fejkiem? Bo na poważnych stronach poważni eksperci takie rzeczy weryfikują w moment.

Hehe ci sami eksperci co od covida..
Matias pisze:
04.03.2023, 14:37
Kibic_janusz tak mam wyjebane bo ten konflikt jest tak sztucznie napędzany przez media i polityków że dramat
A ja, glupi Polak z tvnu, myślałem że jest napędzany przez żołnierzy, czołgi i bomby. Wyjaśnij mi jeszcze jak działa świat
Byłeś tam widziałeś na żywo ?
Ja byłem jeżdżę na tirach i tak wcale to nie wygląda jak przez media tyle w temacie. Nie będę zaśmiecać już.
Idź wrzuć do puszki pod lidlem na uchodźców z UA

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ślusarz » 04.03.2023, 17:45

Czy za awanturę na meczu Lechia-Akademia Pandev dużo osób jest aktualnie w areszcie i czy tym są spowodowane obecne problemy Lechii o czym wspominał od nich sam ktoś stronę wcześniej?

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kibic_janusz » 04.03.2023, 18:32

Matias pisze:
04.03.2023, 15:41


Byłeś tam widziałeś na żywo ?
Ja byłem jeżdżę na tirach i tak wcale to nie wygląda
Jeździsz tirem w strefę walk? Jak tak to szacun

A jak nie, to też nie widziałeś na żywo. Chyba się zamotałeś za mocno

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Krasa » 04.03.2023, 18:53

Znowu ta ruska gnida denis zwis w kolejnym temacie produkuje to samo a wy się dajecie wkręcać ... przecież to znany towarzysz w ruskiej trolowni ... przecież on nie ma pojęcia o niczym on nawet nie wie że w tej jego rosji zamieszkuje kilkanascie różnych narodowości i grup etnicznych ... mongołów i czeczenów już wytłukli Ukraińcy teraz giną hurtowo towarzysze radzieccy :)

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: DennisWise » 04.03.2023, 21:07

czehulov pisze:
04.03.2023, 11:50
Przecież Tesak i jego ekipa jest dobrze znana w środowisku nacjonalistyczym i ns. Poczytaj trochę o ich akcjach przed wojną i jak w więzieniu pomogli Tesakowi sie przekręcić. A z tym łykaniem to nie mierz innych swoją miarą.
Ale Nikitin to nie Tesak. O ile pamiętam to Tesak miał zarzuty za napady na dilerów narkotyków a nie za ich hurtową produkcję na rynek europejski.

Matias pisze:
04.03.2023, 08:10
Kogo to obchodzi ta dziwna wojna ?
Dalej to łykacie jak młode pelikany.... Tak ruskie partyzanty po stronie ukraińskiej hahaha masakra
Oczywiście że są to "ruskie partyzanty" wszyscy ludzie na filmiku są urodzeni na terenie Rosji. A ich dowódca to obywatel Niemiec który po upadku NRD został tam przesiedlony z Rosji wraz z rodziną. Wszyscy kręcili się wokół pierwszego Azowa zanim jeszcze został wojskową jednostką. Do tego należy dodać że z nich tacy partyzanci jak ze mnie, bo ci którzy naprawdę wnieśli coś w walkę to albo dawno zostali zabici (jak ten taxi driver z Azowa) ranni albo wzięci do niewoli w Azowstalu. Ci są dla propagandy oraz jakiejś bliżej nieokreślonej działalności jak ta akcja. Nikitin to znany od lat organizator walk MMA nie żaden żołnierz odpowiedzialny za słynny w******* Anglików w Marsylii kiedy pozbierał chyba z całej Europy rosyjskojęzycznych zawodników MMA który poznał na organizowanych przez siebie turniejach i przejechał się po angielskich kibolach. Francuska policja była przygotowana na ruskich chuliganów na ruskich papierach a nie na paszportach niemieckich, szwajcarskich czy francuskich. Bo co z tego że on był z CSKA jak miał niemiecki paszport wydany w Koeln. Oczywiście że byli tam też ludzie z Rosji. Ale to grupa ultraprawicowych zawodników MMA zmiotła Anglików z ulicy, zresztą nikt się nie dziwił skoro ci ludzie od lat walczą po całej Europie na skrajnie prawicowych turniejach. Taki to był fortel i potęga ruskiego kibolstwa zawodowcy kontra brzuchate 40 latki z kuflami w rękach.
Jeżeli ktoś myśli że podmianka tych "partyzantów" za Putina to dobra rzecz dla Rosji to chyba jest nienormalny. Zamieniając agenta KGB i jego reżim na ludzi z kartotek Interpolu którzy mają wyzwolić naród rosyjski to jak zamiast Morawieckiego tego Brodę starego pruszkowskiego z Ukrainy wsadzić na prezesa PiS. Wyzwoli Polskę.
Nazywanie też ich partyzantami to obelga dla ludzi z NSZ, AK czy BCh. To jest grupa rekonstrukcyjna Dirlewagnera złożona dokładnie z takich samych "żołnierzy". Ten cały ruski RDK po stronie Ukrainy to nadaje się do palenia żywcem ludzi a nie do ich wyzwalania bądź zapewnienia im bezpieczeństwa przeciwko najemnikom Wagnera.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 04.03.2023, 23:39

ślusarz pisze:
04.03.2023, 17:45
Czy za awanturę na meczu Lechia-Akademia Pandev dużo osób jest aktualnie w areszcie i czy tym są spowodowane obecne problemy Lechii o czym wspominał od nich sam ktoś stronę wcześniej?
W styczniu były zatrzymania.
[link]

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 04.03.2023, 23:54

czehulov pisze:
04.03.2023, 11:50
Przecież Tesak i jego ekipa jest dobrze znana w środowisku nacjonalistyczym i ns. Poczytaj trochę o ich akcjach przed wojną i jak w więzieniu pomogli Tesakowi sie przekręcić. A z tym łykaniem to nie mierz innych swoją miarą.
Denis Nikitin to jeden z założycieli rosyjskiego korpusu ochotniczego. Jednostki Rosjan walczących po stronie Ukrainy. W filmie niedokończone powstanie jest z nim wywiad. Dywersja na tyłach wroga i rozpoznanie. Polacy tworzą teraz polski korpus ochotniczy do zadań specjalnych na wzór Białorusinów i Rosjan.

[link]

Kanał polskiego korpusu ochotniczego na telegramie [link]

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 05.03.2023, 00:05

walka__o_przetrwanie pisze:
04.03.2023, 23:39
ślusarz pisze:
04.03.2023, 17:45
Czy za awanturę na meczu Lechia-Akademia Pandev dużo osób jest aktualnie w areszcie i czy tym są spowodowane obecne problemy Lechii o czym wspominał od nich sam ktoś stronę wcześniej?
W styczniu były zatrzymania.
[link]
Milicyjne materiały [link]

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 05.03.2023, 17:42

Dexter 1908 pisze:
05.03.2023, 08:54
Jak co drugi bez zasłoniętej twarzy to nie dziwota.
Przecież podobno jesteśmy największe "kalkulatory"...

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 05.03.2023, 17:48

AdamKowalski77 pisze:
15.02.2023, 18:14
GNLS1 pisze:
15.02.2023, 13:49
Jakuszyn pisze:
13.02.2023, 18:59
Tak jak tu ktoś niedawno napisał beton to stan umysłu ale przynajmniej dobra beka jest jak się ich czyta. htsk piszesz że z nor powychodziły cipy i się prężą? No to wyjdźcie na te liczby i zobaczycie kto jest cipa. Wam to się w tym Danzig już całkiem pojebało w tych poniemieckich łbach.
Elana was dojebała na sprzęcie to zamiast temat załatwić jak się powinno to zaczęliście płakać po internetach wrzucając zdjęcia i się odgrażaliście jak to młoda elana będzie się musiała wyprowadzać z Torunia hehe. I pisanie o celebrytach z Torunia kiedy wielki bu bryluje na instagramie i na freak fightowych galach i zaprasza na mecze tego pedała Alana i jemu podobnych łbów.

Na liczby z HFA nie wyjdziecie bo wiecie że będą plecy i runie mit niezwyciężonej Lechii jebiącej na każdym kroku Arkę. Żyjcie w tym swoim świecie i miejmy nadzieje że do zobaczenia za jakiś czas.Ciekawe co będziecie pisać potem po internetach z kolegą pchlg.
Ej, a gdzie byliście przez mniej więcej dekadę? Mieliście nie jedna propozycje, i co? Co wasze tuzy z witomina mówiły? Pochwal się. A jak np na obw wyłapuje cię w pizde, potem kolejny raz że waszym ziomkom pomagała potem psiarnia szukać butów i pomagać dość do karetek, a parę km dalej staliście zebrani i mieliście że 100m do nas a liczby były podobne, i co zrobiliście? Mamy wracać do każdego waszego wpierdolu przez te 10 lat? Serwer by padł. Jak się wjebaliście że sprzętem do skmki, sprzęt został wam zabrany a potem dostaliscie nim po głowach to nast dnia puszczacie info, że Lechia że sprzętem.... Jak k**** czekaliście na nasze FC a jak zobaczyliście kto wyszedł to żeście się na wzajem rozjezdzali (jeden chłop miał chyba rozjechana nogę przez "kolegę"). Nikt z każdym kolejnym laniem nie leciał do neta się nie chwalił. Teraz każdy wie jakie różne rzeczy i problemy to ku*** wyszliście z kanałow? Jeszcze transparent zróbcie z medziara.. Każdy inny klub nawet wrogi raczej nie wspiera krzywych akcji prezesów i zarządów ale nie u was. Nie macie problemu cisnąć swoich żeby nie wpuszczać gości, i pisać listy w tej sprawie?? Może jeszcze cos wspomnij o grabiszynskiej jaka ta wisla to ku*** i nożownicy, a sami ku*** chwilę wcześniej wpierdalacie komuś kose w plecy a potem r************* się na siebie na psach.
Widzę że lubisz wracać do przeszłości, co było przez ostatnie 10 czy 15 lat.

To teraz Ci przypomnę lata 95-99 wasze 2 totalne na hali Olivia,pierwsza to nara cup gdzie nie zaproszono Arki o obawie o awantury,jednak i tak przyjechaliśmy i był łomot, następnie hokej z Cracovią,przed halą znowu wypierdol i ucieczka a na hali niewielu z was się postawiło i biło.
Na kadrze tez nie byliście w tamtych czasach chętni do harców,nawet jak zajęliśmy wasz specjał Chorzowie po meczu z Włochami.
Chcesz dalej wspominać...
Ważne jaka sytuacja jest dziś.
Pytanie ,co prawda nie było do mnie, ale odpowiem ,z racji wolnego czasu i tego ,że już tutaj zajrzałem.Te trzy wydarzenia,które wymieniłeś to zupełnie różny kaliber.Nie zakładam tutaj złej woli,ale te rzeczy działy się bardzo dawno temu ,i czas jaki upłynął ,mógł wypaczyć rzeczywistość.
Turniej Naty w Olivii .Nie zaproszono was po prostu ,a nie dlatego ,że ktoś was się obawiał .Równie dobrze my po upływie lat może my pisać że np.nie zaproszono nas do Spodka , ze względu na awantury ,które mogliśmy wywołać . To zdarzenie opisywał chyba Roman Zieliński .Był bodaj dwudniowy turniej w Gdańsku ,Lechia była dużym składem pierwszego dnia turnieju,wy wpadliście drugiego dnia .Od nas praktycznie sama młodzież,i kilka starszych osób.Zamietliście nami podłogę.Dla mnie osobiście z tamtych lat nasza największa porażka .Gdyby ktokolwiek spodziewał się ,że przyjedziecie ,tyle że nikt nie spodziewał się po was takiego wjazdu i takim składem :)
Mecz hokeja z ksc .Nie chcę tu pisać głupot , bo nie pamiętam ,ale czy wy wtedy nie byliście wyposażenie jak rycerze w średniowieczu? To nie był ten wasz sprzętowy wjazd?
Mecz z Włochami .Do harców to byliśmy zawsze skłonni ,tyle ,że nie zawsze byliśmy w stanie :) Absolutnie nie było tutaj niczego ,czego mielibyśmy się wstydzić .Pojechaliśmy na ten mecz faktycznie specjalem w jakieś 3 stówy ,najebaliśmy na tym meczu waszych ziomali z Polonii Bytom ,stoczyliśmy zwycięską bitwę z Tychami .To ,że psiarnia wsadziła was do naszego pociągu ,to nasza wina ?Skoro byłeś, to widziałeś , jak zareagowaliśmy ,jaka była walka z psami i ostatecznie nie pojechaliście naszym pociągiem.
Tak, ważne jaka jest sytuacja dzisiaj.
Good Night Left Side

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 05.03.2023, 18:09

Sytuacja z dzisiaj liczy się tak samo jak ta po Grabiszyńskiej, tyle że to nieproblem śledzi.

Tak czy nie?

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 05.03.2023, 22:00

PCHLG pisze:
05.03.2023, 18:09
Sytuacja z dzisiaj liczy się tak samo jak ta po Grabiszyńskiej, tyle że to nieproblem śledzi.

Tak czy nie?
Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie, to ..nie wiem .Można znaleźć argumenty i na tak i na nie.
Good Night Left Side

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 06.03.2023, 10:15

Jaja sobie niezłe robicie porównując Wasz ''burdel'' do Nas '' po Grabiszyńskiej''...
A co do Naty Cup to rzeczywiście pamięć już nie ta i również nie zakładam złej woli ale tam drugiego dnia to też mieliście gruby skład z Macholą czy Milanem. Chyba, że Mnie poprawisz.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 06.03.2023, 13:06

Gedania Gdansk pisze:
06.03.2023, 10:15
Jaja sobie niezłe robicie porównując Wasz ''burdel'' do Nas '' po Grabiszyńskiej''...
A co do Naty Cup to rzeczywiście pamięć już nie ta i również nie zakładam złej woli ale tam drugiego dnia to też mieliście gruby skład z Macholą czy Milanem. Chyba, że Mnie poprawisz.
No tak, bo wasz "burdel" jest zawsze większy od naszego i wasze porażki zawsze można jakoś usprawiedliwić, a nasze to po prostu wasza siła przewaga itp.
Wy się nigdy sprzętem nie zhańbiliście za to my biegamy z nim "naokrągło".
Jak by was nie znał to może by to kupił... 🤣

AdamKowalski77
Posty: 66
Rejestracja: 02.04.2019, 01:27

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: AdamKowalski77 » 06.03.2023, 15:07

Na turnieju Nata CUP też pamiętam starych z Lechi oraz Mlode Orły,jak dzis pamiętam jak Szczur z Francuzem coś do siebie krzyczeli na odległość bo się znali, więc nie było samej młodzieży od Was

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 07.03.2023, 12:22

AdamKowalski77 pisze:
06.03.2023, 15:07
Na turnieju Nata CUP też pamiętam starych z Lechi oraz Mlode Orły,jak dzis pamiętam jak Szczur z Francuzem coś do siebie krzyczeli na odległość bo się znali, więc nie było samej młodzieży od Was
A pamiętasz ile "F" miał wtedy lat?

"Był bodaj dwudniowy turniej w Gdańsku ,Lechia była dużym składem pierwszego dnia turnieju,wy wpadliście drugiego dnia .Od nas praktycznie sama młodzież,i kilka starszych osób.Zamietliście nami podłogę"

Czego tu nie zrozumiałeś?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 321bomba, Dario1916, Das Reich, EPGepg, Mahazel79, nazgul, niespecjalny, WITEK123 i 228 gości