www.warhouse.pl

Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
KociaKarmaKrólów
Posty: 68
Rejestracja: 24.06.2016, 10:57

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: KociaKarmaKrólów » 28.06.2017, 17:38

Pędzące pustaki pisze:
28.06.2017, 17:26
htsk4 jak Ty nie jesteś z Lechii albo jej zgód to ja jestem święty Walenty. Teraz będziesz wmawiał ze wyciąganie od typa zdjęć fujary żeby go skompromitować jest normalne i teraz ku..a tak bedziemy walczyć. A i jeszcze ze na autostradzie do niczego nie doszło haha dobre...liscie które wyplacaliście swoim w lesie za ucieczkę to pod Grudziądzem było słychać
Ok, napewno tam byłeś i widziałeś. Dalej żyj marzeniami i farmazonami. Twój staż na forum też daje do myślenia.



Bywalec Grillow
Posty: 15
Rejestracja: 28.01.2017, 23:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bywalec Grillow » 28.06.2017, 17:46

Pomijając durnia dającgo wiele info, by popisać się jakim nie jest kocurem i lovelasem, to lepiej skupić się na fakcie KONFIDENTA. Rozjebus, niby pogoniony, a dalej prezesem był, któremu podziękowania wszędzie teraz ogłoszono. Za to, że się rozkraczył podziękujcie jeszcze.
Niby pogoniony, a dalej aktywny, jeszcze foteczka z fety po pucharze. Czyli gonimy, ale po cichuco chodź, bo jesteś kolegą/ważny/prezesem.

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: schwere krawalle » 28.06.2017, 18:55

Swoją drogą idioci są wszędzie jeden małolat wysyłał zdjęcie gruchy w ciemno jakimś nieistniejącym dupom, drugi już wcale nie małolat woli ogłaszać się i szukać babki, które wyrucha lub wyruchają jego za kasę...


[link]

:)

dolce
Posty: 126
Rejestracja: 07.03.2007, 19:13
Lokalizacja: WMG

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: dolce » 28.06.2017, 19:13

Bywalec Grillow pisze:
28.06.2017, 17:46
Pomijając durnia dającgo wiele info, by popisać się jakim nie jest kocurem i lovelasem, to lepiej skupić się na fakcie KONFIDENTA. Rozjebus, niby pogoniony, a dalej prezesem był, któremu podziękowania wszędzie teraz ogłoszono. Za to, że się rozkraczył podziękujcie jeszcze.
Niby pogoniony, a dalej aktywny, jeszcze foteczka z fety po pucharze. Czyli gonimy, ale po cichuco chodź, bo jesteś kolegą/ważny/prezesem.
O, dokładnie.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 28.06.2017, 19:18

schwere krawalle pisze:
28.06.2017, 18:55
Swoją drogą idioci są wszędzie jeden małolat wysyłał zdjęcie gruchy w ciemno jakimś nieistniejącym dupom, drugi już wcale nie małolat woli ogłaszać się i szukać babki, które wyrucha lub wyruchają jego za kasę...


[link]

:)
"teraz ten koniobijca z ultrasów"

Nie widzisz różnicy między jakimś anonimowym durniem a prezesem stowarzyszenia?

Nie wiem, może jestem już stary, ale co trzeba mieć we łbie żeby wysyłać komuś zdjęcia swojego kutasa :-)

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: schwere krawalle » 28.06.2017, 20:12

Dlaczego stronę wcześniej nie byliście tacy wyszczekani jak wrzucone zostały kwity na rozjebańca (vide założyciela waszego nie tak dawnego nowo nabytego fan clubu), któremu na dodatek wywiesiliście trans z pdw z logiem CHWM?

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 28.06.2017, 20:30

schwere krawalle pisze:
28.06.2017, 20:12
Dlaczego stronę wcześniej nie byliście tacy wyszczekani jak wrzucone zostały kwity na rozjebańca (vide założyciela waszego nie tak dawnego nowo nabytego fan clubu), któremu na dodatek wywiesiliście trans z pdw z logiem CHWM?
Już zaczyna się odwracanie kota ogonem...

Przypomnij mi lepiej jaki to nasz fc. "skatowaliście" przed derbami bo zapomniałem :-)

Bywalec Grillow
Posty: 15
Rejestracja: 28.01.2017, 23:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bywalec Grillow » 28.06.2017, 20:33

schwere krawalle pisze:
28.06.2017, 20:12
Dlaczego stronę wcześniej nie byliście tacy wyszczekani jak wrzucone zostały kwity na rozjebańca (vide założyciela waszego nie tak dawnego nowo nabytego fan clubu), któremu na dodatek wywiesiliście trans z pdw z logiem CHWM?

Specjalnie raz jeszcze na temat transu, który wisiał RAZ:
montee pisze:
22.04.2017, 15:24
Tak w mega skrócie bez zbędnego tłumaczenia, flaga zawisła zanim w/w papiery dotarły do Gdańska.
U was rozjebaniec rzekomo pogonioy jeździł dalej, dalej prezesował, pozował do fotki na fecie, nawet teledysk z nim wjebaliście (raz jeszcze wstawiony później z wyciętą rurą). A na koniec podziękowania za wkład i pracę na rzecz Stowarzyszenia :-)

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: schwere krawalle » 28.06.2017, 20:36

Adwokacie chuliganki gdańskiej i obrońco rozjebusów którzy są pod ochronką w chwm - cofnij się stronę wstecz jak masz wątpliwości masz papiery plus transparent.I ty śmiesz pisać o odwracaniu kota ogonem?

Przy okazji przejrzyj moje posty i zacytuj mnie gdzie napisałem coś o "skatowaniu" waszego fc.

Kociewiak
Posty: 7
Rejestracja: 12.08.2016, 08:28

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Kociewiak » 28.06.2017, 21:32

Praktyki jak PO, GW itp.
Jak niewygodny temat to trzeba pisac o czymś innym.
Napisał Ci wyraźnie, ze flaga wisiała nim pokazaliście białko na niego.
W arce rozjebus dalej brał czynny udział w życiu kibicowskim.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 28.06.2017, 21:34

schwere krawalle pisze:
28.06.2017, 20:36
Adwokacie chuliganki gdańskiej i obrońco rozjebusów którzy są pod ochronką w chwm - cofnij się stronę wstecz jak masz wątpliwości masz papiery plus transparent.I ty śmiesz pisać o odwracaniu kota ogonem?

Przy okazji przejrzyj moje posty i zacytuj mnie gdzie napisałem coś o "skatowaniu" waszego fc.
Ty to w TVN-ie powinieneś pracować albo innej wyborczej.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 28.06.2017, 21:52

keszkewmeszke
Posty: 39
Rejestracja: 20.12.2015, 18:56
Re: 30 października 2016 r, g. 18.00- Derby Trójmiasta.
Zgłoś ten post Cytuj
Post autor: keszkewmeszke » 30.10.2016, 16:03

Pewien fc Lechii skatowany niemiłosiernie.

Coś jeszcze farmazoniarzu?

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 28.06.2017, 23:31

Czy ktoś z gdańska mógłby powiedzieć kim z zawodu jest z kolei bohater waszych teledysków https://www.youtube.com/watch?v=kafdA7PUtfM?

JLS
Posty: 39
Rejestracja: 26.11.2009, 15:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JLS » 28.06.2017, 23:43

Pedalskie ciągotki dziewczyn z gdańska to temat wesoły strasznie. Jacek brandzlowałeś się do tych zdjęć, prawda?

Co do konfidenctwa Ł. Wrzućcie papier na forum, napiszcie ile osób dostało zarzuty za jego 'zeznania' (podpowiem, że okrągła liczba bo tak się Ł. 'rozjebał') i skończcie temat. Potrafiliście wrzucić zdjęcia Marcina to z papierami na Ł. też nie powinniście mieć problemu.

noremorse
Posty: 48
Rejestracja: 27.08.2011, 23:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: noremorse » 29.06.2017, 02:06

Nie miałem zamiaru wypowiadać się w tym temacie w Internetach ale przekroczone zostały pewne granice i nie pozwolę aby osoby, które czytały moje papiery i próbowały się za mną wstawić musiały czytać, że jestem „rozjebusem”.
Na wstępie zaznaczam, że wypowiadam się jako osoba prywatna, nie jako Arkowiec i nie jest to „stanowisko Arki”. Do minionego czwartku prostować tą sprawę mogły tylko kompetentne osoby, od momentu gdy oficjalnie nie mam już nic wspólnego z kibicowską Arką mogę bronić się sam. Nie mam zamiaru komentować w żaden sposób tej sytuacji oraz decyzji jakie zostały podjęte wobec mojej osoby w jej wyniku. Nie będę się wdawał też w żadne polemiki, jest to jedyna i ostatnia moja wypowiedź w tym temacie. Przedstawię tylko kilka faktów oraz ustosunkuję się do konkretnych zarzutów ze strony Lechii.
Nigdy nie uważałem się za osobę do końca kompetentną w temacie prawilności, jednakże od 14 roku życia chcąc, nie chcąc wychowałem się w tych zasadach, znam je dobrze i zawsze starałem się zgodnie z nimi postępować. W ostatnich latach z racji pełnionych funkcji w Stowarzyszeniu wielokrotnie miałem nieprzyjemność mieć styczność z „wymiarem sprawiedliwości” i nigdy, nikt nie zarzucił mi, że zachowałem się niegodnie. Również Lechia kilkukrotnie zwracała się do mnie osobiście o wyprostowanie pewnych spraw i nigdy nie usłyszeli z moich ust odmowy, nigdy nie zostali zbyci, zawsze starałem się doprowadzać takie sprawy do końca nawet jeśli już było za późno.
W związku z przytoczoną sprawą miałem trzy razy styczność z „wymiarem sprawiedliwości”: 1. w lutym 2016 podczas przesłuchania; 2. w grudniu 2016 gdy dostałem pismo o umorzeniu dochodzenia; 3. w marcu 2017 gdy wyciągałem swoje papiery z prokuratury.
O pretensjach Lechii dowiedziałem się na początku marca 2017. Z tego co mi zakomunikowano wysłano kilka stron z mojego przesłuchania, twierdząc że:
- zeznałem że zostałem pobity
- moje zeznania dodały kolejny paragraf do sprawy (art. 157§2 kk)
- moje zeznania doprowadziły do przedstawienia zarzutów ich koledze z ww. paragrafu
- no i wczoraj dowiedziałem się, że „rozjebał się przyznając, iż został przez kibiców Lechii pobity podczas próby krojenia flagi”
W momencie przedstawienia mi tych zarzutów i treści moich zeznań od razu wziąłem na klatę niedopilnowanie brzmienia jednego ze zdań (które de facto w moich ustach brzmiało trochę inaczej) i tylko z tego powodu poddałem się weryfikacji przez moich kolegów oraz złożyłem rezygnację z pełnionych funkcji.
Jednak mając wewnętrzne przeświadczenie, że zrobiłem więcej niż wymagała tego przyzwoitość by ta sprawa zakończyła się elegancko również dla drugiej strony byłem prawie pewny, że moje zeznania nie miały na jej przebieg wpływu.
Wszystko zweryfikowały papiery.
Ktoś zapyta dlaczego w takim razie nikt z Arki tego nie odkręcał. Nie znam odpowiedzi na to pytanie, być może wpływ na to miał fakt, że decyzje w mojej sprawie podjęto tylko na podstawie pretensji Lechii, przed wyciągnięciem akt sprawy z prokuratury. Gdy te zostały już wyciągnięte nie miały na nic wpływu.
W moich papierach widać wszystko: dlaczego moje zeznania wyglądały jak wyglądały, jak zachowałem się tuż po zdarzeniu, co zeznałem, kto i z jakiego paragrafu usłyszał zarzuty w tej sprawie no i przede wszystkim jak ta sprawa się zakończyła. Kilku rzeczy w papierach nie ma…I BARDZO DOBRZE ŻE ICH TAM NIE MA.
Jak wspomniałem zrobiłem dużo żeby wszystko było ok. Robiąc to sam wbiłem się na minę, z której pozwoliłem sobie się wybronić w taki sposób by nikt z drugiej strony „nie ucierpiał”
Do dzisiaj ani ja, ani nikt kto interweniował w mojej sprawie nie widział żadnego papieru potwierdzającego te konkretne zarzuty Lechii.
Dlatego oddaję się pod ocenę kibicowskiej Polsce, wrzucając poniżej część moich papierów odnoszących się do zaistniałej sytuacji. Jeśli komuś to nie wystarczy udokumentowałem ¼ akt sprawy, które przekazałem na ręce osób kompetentnych na Arce.
Szczegółowe dane osobowe zostały przeze mnie ukryte, uwypukliłem to co w sposób jednoznaczny neguje zarzuty Lechii. Dodałem spis treści w razie gdyby ktoś zarzucił mi, że coś zataiłem bądź sfabrykowałem.
Dodam jeszcze tylko, że wszystkie informacje o sprawie, które spływały do mnie różnymi kanałami, przekazywałem również przedstawicielowi Lechii (P.). Sama sprawa wyszła dopiero 2 dni po zdarzeniu, ochroniarze nie zgłosili tego nawet przełożonym.
[link]
Na koniec kilka słów do Gdańska. W ostatnich miesiącach doprowadziliście do tego, że zostałem zniszczony jako człowiek, kibic i Arkowiec. Kibicowska Arka stanowiła największą część mojego życia, którą dzięki wam mi odebrano. Wyciągnęliście wnioski jakich nie wyciągnęła milicja, biegły sądowy i prokuratura. Dlatego udowodnijcie czarno na białym, że wasze konkretne zarzuty pod moim adresem nie są farmazonem. Jeśli tego nie zrobicie, nie życzę sobie abyście używali mojej ksywy w waszej przesłabej propagandzie.
Mam również nadzieję, że te papiery przeczyta jak największa liczba Arkowców, zwłaszcza tych którzy skreślili mnie w ostatnich miesiącach.

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kilof » 29.06.2017, 06:32

Poddałeś się ocenie kibicowskiej Polski i wszechmocnej radzie kibice.net. O ku***, śledzie sobie nawet sprawy nie zdają, jaka z nich beke wszyscy mają...

Oqq
Posty: 321
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oqq » 29.06.2017, 07:11

JGK pisze:
28.06.2017, 23:31
Czy ktoś z gdańska mógłby powiedzieć kim z zawodu jest z kolei bohater waszych teledysków https://www.youtube.com/watch?v=kafdA7PUtfM?
Czy ktoś z Lechii ustosunkuje się do pytania?
Lechia jako pierwsza ekipa w PL w teledyskach ma policjanta. Teraz to dopiero będzie odwracanie kota ogonem :)

Reda
Posty: 52
Rejestracja: 07.05.2010, 09:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Reda » 29.06.2017, 08:12

kilof pisze:
29.06.2017, 06:32
Poddałeś się ocenie kibicowskiej Polski i wszechmocnej radzie kibice.net. O ku***, śledzie sobie nawet sprawy nie zdają, jaka z nich beke wszyscy mają...
Poddał się ocenie, bo nie ma nic do ukrycia.
Beka to jest z was farmazoniarze, udało wam się oszukać chłopaka, akcja na plus. Natomiast pałanie się dumą, że wyciągneliście zdjęcia pindola i chwalenie się tym w internecie to już ciężkie zboczenie.

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kmwtwpdk » 29.06.2017, 08:21

Bardzo dobrze że chłop wrzucił te papiery . Przynajmniej można wywnioskować po ich przeczytaniu że gdańszczanie którzy się na tym forum wypowiadają to kretyni w całym tego słowa znaczeniu. Kiedyś dla takich lamusów za kręcenie bezpodstawnej afery , nie mającej pokrycia w papierach był c*** do d***. I pomyśleć że takie chujowe akcje w takiej niegdyś szanowanej ekipie jak Lechia.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Ineder56 » 29.06.2017, 08:52

kilof pisze:
29.06.2017, 06:32
Poddałeś się ocenie kibicowskiej Polski i wszechmocnej radzie kibice.net. O ku***, śledzie sobie nawet sprawy nie zdają, jaka z nich beke wszyscy mają...
Skoro to takie śmieszne to w jakim celu wrzucaliście zdjęcia kutasa gościa, skoro nie po to by dotrzeć do tego do kogo i on chce? Chociaż może nie wy, tylko Lechia. Ty jak Lechia grała o pierwsze w historii mistrzostwo w Warszawie pierdoliłeś jakieś głuoty na forum kibice.net.

JLS
Posty: 39
Rejestracja: 26.11.2009, 15:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JLS » 29.06.2017, 09:02

Oqq pisze:
29.06.2017, 07:11
JGK pisze:
28.06.2017, 23:31
Czy ktoś z gdańska mógłby powiedzieć kim z zawodu jest z kolei bohater waszych teledysków https://www.youtube.com/watch?v=kafdA7PUtfM?
Czy ktoś z Lechii ustosunkuje się do pytania?
Lechia jako pierwsza ekipa w PL w teledyskach ma policjanta. Teraz to dopiero będzie odwracanie kota ogonem :)
Grunt, że w teledysku jebią konfidentów i p******* mundurowych ;) ciekawe co na to sierżant?

pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pablogda » 29.06.2017, 09:44

Wyciąganie pindola, robienie mu zdjęć i wrzucanie tego w internet- to jest ciężkie zboczenie. Nie ważne od okoliczności.

popielek
Posty: 11
Rejestracja: 16.06.2016, 15:29

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: popielek » 29.06.2017, 09:47

pablogda pisze:
29.06.2017, 09:44
Wyciąganie pindola, robienie mu zdjęć i wrzucanie tego w internet- to jest ciężkie zboczenie. Nie ważne od okoliczności.
A podawanie się za kobietę?

Chęć poniżenia wroga niektórym rozum i godność człowieka odbiera.

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: osfp_ » 29.06.2017, 09:56

On sam sie poniżył. Pośmiewisko na cała Polskę

pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pablogda » 29.06.2017, 10:11

popielek pisze:
29.06.2017, 09:47
pablogda pisze:
29.06.2017, 09:44
Wyciąganie pindola, robienie mu zdjęć i wrzucanie tego w internet- to jest ciężkie zboczenie. Nie ważne od okoliczności.
A podawanie się za kobietę?

Chęć poniżenia wroga niektórym rozum i godność człowieka odbiera.
Życie w wirtualnym świecie odbiera rozum.
Jak rozumiem masz konto na fb i na każde zawołanie niby laski wyciągasz pindola, robisz mu zdjęcie swoim smartfonem i wrzucasz to w sieć- gratulacje.
Mnie kolego wychowała ulica, konta na fb nie posiadam, kibicuję swojej ukochanej drużynie od 34 lat i pewnie mógłbym być Twoim ojcem. A tak jestem szczęśliwym człowiekiem.
A tego zboczeńca, śledzia co się chwali swoim pindolem w internecie z chęcią "zliściuję" jak go spotkam na mieście.

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BANita31 » 29.06.2017, 10:17

kilof pisze:
29.06.2017, 06:32
Poddałeś się ocenie kibicowskiej Polski i wszechmocnej radzie kibice.net. O ku***, śledzie sobie nawet sprawy nie zdają, jaka z nich beke wszyscy mają...
beka to jest z ciebie internetowy wojowniku. 90% twoich postów do dopierdalanie się do Arki. Oczerniliście chłopa stawiając mu bardzo poważne zarzuty jak się okazuję zupełnie bez pokrycia byle tylko nas oczernić. Idż wojuj dalej na trójmiasto.pl bo to najlepiej ci wychodzi. p.s nawet nie odpisuj bo nie zamierzam polemizować z anonimowymi gamoniami twojego pokroju

JLS
Posty: 39
Rejestracja: 26.11.2009, 15:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JLS » 29.06.2017, 10:21

Z uwagi na fakt, że link do papierów Ł. widoczny jest tylko dla zalogowanych wrzucam pojedyncze (najważniejsze) strony zeznań.
Reszta nadal w całości dostępna tutaj: [link]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pilnik
Posty: 18
Rejestracja: 29.10.2015, 13:50

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pilnik » 29.06.2017, 10:23

To jest totalny leb. Siedzi non stop na kibice net,lechisci oczerniaja tu chlopa po czym sie dziwia ze sie broni. No smiech. I jeszcze okazuje sie ze kolejny raz farmazonem smierdzi.

kipketer
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2017, 23:51

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kipketer » 29.06.2017, 10:33

Ja p******* co tu się dzieje nie ogarniam Prawilna Polsko :D

Daschke
Przecież wiecie ze Jarosław daschke jest teraz w AT wiecie również ze kiedy tylko wyszło ze zastanawia się nad kariera k**** dostał chuje do d*** i od tamtej pory nie ma nic wspólnego z Lechia . Wiecie również ze teledysk kręcony był kilka lat wcześniej kiedy nie było tematu i nikt nawet nie miał prawa podejrzewać tego co nastąpi. Wiecie również ze dostał zakaz trenowania tam gdzie my i ma jechanie. Nigdy tego faktu nie ukrywaliśmy przed nikim jest dla nas c***** i tyle.
No chyba ze ku*** debilu sugerujesz żebyśmy zaakceptowali psa w ekipie? Że dalej się buja przy nas ?? Czy o co chodzi??

Łyda
Dzięki bogu to twoja prywatne zdanie, a nie śledzi bo byłbym już całkowicie załamany.
Z tobą konfidencie nie powinienem w ogóle prowadzić dyskusji ale szanowna wysoka rada sztywnego kibice.net wezwała to odpowiem.
Od kiedy ku*** sprawa musi się skończyć postawieniem zarzutów konkretnej osobie, czy jej skazaniem. Może powinniśmy wybrać kogoś na ochotnika żeby dał się w tej sprawie złapać, wtedy będzie zarzut i wtedy dopiero będzie można mówić o r********* :-)
Ale po kolei :

Typie, dostajesz wezwany w lutym na świadka i zapierdalasz takim tekstem:

"Z późniejszych rozmów z ochroniarzami na stadionie dowiedziałem się, że ja jeszcze wróciłem na stadion i wówczas NA STADIONIE POJAWIŁA SIĘ GRUPA NIEZNANYCH OSÓB, KTÓRA CHCIAŁA DOSTAĆ SIĘ NA STADION ABY ZABRAĆ FLAGI KLUBU ARKA GDYNIA. Ci ochroniarze w rozmowie byli bardzo przestraszeni, nie dopytywałem się o szczegóły. Po rozmowie z ochroniarzami na podstawie ich wypowiedzi MOGĘ PRZYPUSZCZAĆ, ŻE ZOSTAŁEM WÓWCZAS PRZEZ TE OSOBY POBITY".

To jest ku*** normalne zeznanie rzekomo charakternego chłopa? Nie wiem, gdzie cię uczono zasady, że można o swoich przypuszczaniach gadać lub potwierdzać zeznania kogoś kto się rozjebał . Ty potwierdziłeś zeznania że przypuszczasz pobicie o którym mówią ochroniarze, potwierdziłeś że ktoś wtargnął żeby zajebać wasze szmaty. Oczywiście teraz opowiadasz że powiedziałeś coś co brzmiało inaczej, za rok będzie że to powiedział pies, za dwa że daschke - jest twój podpis potwierdzający twoje słowa!
W lutym dostajesz wezwanie na świadka i rzucasz tekstem, jak wyżej. Mówisz też, jakie miałeś obrażenia!!. Po tym przesłuchaniu zaczyna się kocioł o pobicie(wcześniej nie było tego tematu). Kundle wysyłają pytania po szpitalach czy danego dnia byłeś opatrywany z takimi obrażeniami, jak opisałeś. Dostają odpowiedzi, ruszają biegłego który już w uzasadnieniu poddaje wątpliwości twojej amnezji. 13 lipca 2016r. prokurator wszczyna postępowanie z urzędu na szkodę twoją wobec ustaleń że wymaga tego interes społeczny(zapomniałeś dodać dokumentu). Ten papier też dostaliście i jest tam, że informacja o wszczęciu ma trafić do ciebie. Ostatecznie, jak widać z tego, co wrzuciłeś paragraf pobicia umorzono, ale ku*** mać toczyło się w tym kierunku postępowanie m.in. dzięki temu, że sobie przypuszczałeś, ze zostałeś pobity i podajesz przez jaką grupę osób! Potwierdzając zeznania ochroniarzy.
Osoby które mają umorzone sprawy to osoby z obcinki bo nie miały nakrycia głowy, nie brały udziału w rzekomym pobiciu wiec mają tylko zakłócenie miru . Reszta nie ma przypału ale nie Sztywny łydo dzięki tobie tylko dzięki nakryciu głowy. Bo ku*** jak by ktokolwiek został rozpoznany do w.w. sprawy to przypał by był nawet jak byś na chuju odkręcał swoje zeznania w której potwierdziłeś zajście.
Pisaliśmy wyraźnie że min po twoich zeznaniach wszczęto sprawę z urzędu dochodzenie o rzekome pobicie.

Już widzę stanowisko areczki jak by tak jak ty zeznał P. po waszej frajerskiej akcji na sprzęcie w tamtym roku. No ale on oczywiście spadł z drabiny mimo wielu świadków tego wydarzenia 
„W ostatnich miesiącach doprowadziliście do tego, że zostałem zniszczony jako człowiek, kibic i Arkowiec” nawet nie wiesz konfidencie jakie to piękne słowa i jak radują się Gdańscy kibice czytając twoje zdanie które tu napisałeś .
Dziękujemy motywujesz nas do dalszej pracy :)

kipketer
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2017, 23:51

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kipketer » 29.06.2017, 10:46

Daj papier wyjaśnimy. coś kojarzę sprawę z jakimś małolatami na peronie ? O to chodzi? jeżeli chodzi o tych dzieciaków to ich nie ma od tamtej pory na Lechii mimo że tak naprawdę jeden tylko chodził na mecze w Gdańsku,a reszta to anonimy.

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 29.06.2017, 10:55

Konfident z Redy z akcji z rzekomo pobitymi dziećmi, za którą poleciały wyroki bezwzględnego dalej wrzuca focie z zielonej?

kipketer
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2017, 23:51

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kipketer » 29.06.2017, 11:05

ku*** amebo skąd ja mam wiedzieć co robi konfident? My w odróżnieniu od was nie trzymamy ich przy sobie bo są przydatni.
Ja mam cię uczyć jak się takie sprawy załatwia ? przecież to głównie w naszym interesie jest by eliminować takie gówna z naszych trybun dlatego jak masz jakieś informacje potwierdzone papierami to my to załatwiamy w kilka chwil. Tak jak do tej pory.

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 29.06.2017, 11:10

Tak w kilka chwil, że zamiast typa ogarnąć to robiliście transparenty o pobitych dzieciach, a teraz kilka osób się wybiera z tej okazji na wakacje. Papiery miałeś w w telewizji gdzie się wypłakiwał do kamery, dane też mieliście, stwierdziliście że takiego typa nie ma :D

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 29.06.2017, 11:11

ArkaOrłowo pisze:
29.06.2017, 10:38
Powtórzę pytanie, skoro panowie z BKSu są tacy chętni do walki z konfidentami to z chęcią odpowiedzą - czy Lechia dalej z uporem maniaka udaje że nie zna typów z Sopotu którzy po wpierdolu w Orłowie pierwsze co zrobili to popędzili na komendę? Trochę czasu minęło więc można już zapomnieć? :)
Mogę dobrze nie pamiętać i nie chcę nic pomieszać-ale czy to nie chodziło o pobicie jakiś chłopaków,niby kibiców,z których żaden nie figurował nawet na żadnej liście wyjazdowej Lechii?Pamiętam,że Arka przysłała jakieś kwity i LP ich sprawdzali.Arka Orłowo przypomnij sprawę.
Co do Redy"W trakcie sobotniego treningu młodych piłkarzy w sali Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku przy ul. Reja 1, zjawili się przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki. Zwrócili zawodnikom skradzione w Redzie szaliki, wręczyli słodycze oraz przygotowane specjalnie "na zgodę" koszulki z nadrukiem "Ponad podziałami. Rocznik 2004" i herbami obu drużyn."Przypomnę tylko ,że to był turniej 9 latków,i że prezes waszego stowarzyszenia kibiców przepraszał za to.A czy wy w tej Redzie dalej piszecie donosy do kurii na księdza,który zabierał dzieci na mecze Lechii?
Good Night Left Side

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 29.06.2017, 11:20

Te wypociny to z wyborczej czy trójmiasto.pl? Jedyną osobą, która tam dostała był rozjebus, który się nie potrafił "w gościach" zachować i doskonale o tym wiecie. Kończę z wami gadkę gdańskie siusiaczki idźcie trzepać kapucyna pod zdjęcia gołych pindoli.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 29.06.2017, 11:35

JGK pisze:
29.06.2017, 11:20
Te wypociny to z wyborczej czy trójmiasto.pl? Jedyną osobą, która tam dostała był rozjebus, który się nie potrafił "w gościach" zachować i doskonale o tym wiecie. Kończę z wami gadkę gdańskie siusiaczki idźcie trzepać kapucyna pod zdjęcia gołych pindoli.
Twoje ostatnie zdanie chyba najlepiej obrazuje poziom twoich wypowiedzi.( a być może skrywanych fascynacji)W jednym zdaniu trzy razy napisałeś o męskim członku .Pozostaje pogratulować Arce jej reprezentantów na forum.
Good Night Left Side

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 29.06.2017, 11:47

Z całym brakiem szacunku, ale nie ja rozkminiając typa proszę go przy okazji o podesłanie zdjęcia kutasa. Ze statystyki jesteś dobry, słabiej z merytoryką.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 29.06.2017, 11:55

Łeb wysyła zdięcia kutasa, twarzy, fote przed siłką, po siłce jakiejś anonimowej, internetowej lasce. Dodatkowo aby jej zaimponować jaki to on nie jest ważny na Arce sprzedaje bardzo przydatne informacje które są sprawnie wykorzystywane przeciwko jego kolegom, ale dla niektórych gimbusów tutaj to norma. Nadajecie się na prezesów stowarzyszenia areczki zboczone pojeby :)

popielek
Posty: 11
Rejestracja: 16.06.2016, 15:29

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: popielek » 29.06.2017, 12:08

pablogda pisze:
29.06.2017, 10:11
popielek pisze:
29.06.2017, 09:47
pablogda pisze:
29.06.2017, 09:44
Wyciąganie pindola, robienie mu zdjęć i wrzucanie tego w internet- to jest ciężkie zboczenie. Nie ważne od okoliczności.
A podawanie się za kobietę?

Chęć poniżenia wroga niektórym rozum i godność człowieka odbiera.
Życie w wirtualnym świecie odbiera rozum.
Jak rozumiem masz konto na fb i na każde zawołanie niby laski wyciągasz pindola, robisz mu zdjęcie swoim smartfonem i wrzucasz to w sieć- gratulacje.
Mnie kolego wychowała ulica, konta na fb nie posiadam, kibicuję swojej ukochanej drużynie od 34 lat i pewnie mógłbym być Twoim ojcem. A tak jestem szczęśliwym człowiekiem.
A tego zboczeńca, śledzia co się chwali swoim pindolem w internecie z chęcią "zliściuję" jak go spotkam na mieście.
Podajesz się za człowieka z wiekiem i zasadami, a próbujesz przypisać coś osobie, o której nic nie wiesz. To tak bardzo "prawilnie".

Zresztą zgadzam się. Pedalskie jest wysyłanie zdjęć swojego pindola, tak samo jak pedalskie jest podawanie się za kobietę.

Bez odbioru, bo starasz się ad persona prowadzić dyskurs.

Bukowy
Posty: 4
Rejestracja: 22.01.2017, 12:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bukowy » 29.06.2017, 12:38

W Gdyni są takie gamonie, którzy sami poodsyłają nam cenne informacje. Mirek o fladze, a Janota o oprawie. Zdobyliśmy Flag płyty dzieki Myrkowi i zdobyliśmy oprawe dzieki Marcinowi. Gdy zaprezentowaliśmy wasze malowidło na naszych trybunach, na waszym forum było dużo podejrzeń czy nie macie kreta w ekipie. I co wyszło? Szef ultrasów sam wszystko nam powiedział. Powysyłał do tego jeszcze zdjęcia kutasa. To on się ośmieszył i nic nie ma tutaj do tłumaczenia. Macie taki burdel u Siebie. Młody charakterny chłopak z Chyloni :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: buhu321, eRichone, Goral74, GreenwichMeanTime i 206 gości