Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
nieogar_nieogar
Posty: 39
Rejestracja: 14.06.2016, 22:00

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nieogar_nieogar » 18.07.2016, 19:16

Ponawiam pytanie do Arkowców, skoro Bałtyk i Lechia w Gdyni nie istnieją to czemu na gdyńskich i rumskich ulicach od tygodni znajdują się nietknięte napisy obu klubów? Przykłady (niektóre):

- wrzuty Bałtyku i Łechii na całej ulicy Hallera w Redłowie (obok na Batalionów przestrzelony i niepoprawiony od miesięcy graf Wzgórza),
- wrzut Bałtyku na murze obok cmenatarza na Legionów w Redłowie
- napis Lechii i Widzewa (!) koło Starowiejskiej w Śródmieściu
- wjazd do Rumi od strony Hutniczej i tunel zajebany wpisami Bałtyku i ogólne jebanie Arki
- mury w Rumi na Wybickiego - to samo co wyżej
- Kosynierów w Rumi - Sracovia na murach, nietknięte wpisy Bałtyku i przestrzelone Arki.

Rozumiem że w Gdyni i Rumi w barwach pokazuje się tylko Arka, ale przejeżdzając po mieście czasami aź sam się zastanawiałem czemu Arkowcy na tyle pozwalają rywalom na murach. Jeszcze rozumiałbym co rusz przemalowywane napisy przez obie strony, ale np. te które wymieniłem wcześniej są po prostu nietknięte. Arka ma wyjebane na taki aspekt? Pytanie bez napinki bo akurat to co wymieniłem i opisałem to akurat jest 100% prawda



GREEN2016
Posty: 59
Rejestracja: 13.02.2016, 21:40

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: GREEN2016 » 18.07.2016, 19:23

Arka jest teraz na wyjeździe w Niecieczy więc musisz się uzbroić w cierpliwość,zanim otrzymasz odpowiedź.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 19.07.2016, 16:51

Egon1983 pisze:Witam. Mam pytanie o Władysławowo a dokładnie o żużlo fanów Wybrzeża Gdańsk z tego miasta. Tolerowani, czy pełna konspiracja w mieście arkowców?
Peoes pisze:
Egon1983 pisze:Witam. Mam pytanie o Władysławowo a dokładnie o żużlo fanów Wybrzeża Gdańsk z tego miasta. Tolerowani, czy pełna konspiracja w mieście arkowców?
Pierwszy raz w życiu przeczytałem o jakichkolwiek fanach Wybrzeża we Władku.
Więc odpowiedz sobie na pytanie sam.
na zuzel do Gdanska z Wladka jezdza ludzie od kiedy zuzel w Gdansku istnieje, kiedys dawno temu byla tez flaga GKS-u "Hel" ale na Helu bardziej przeszkadzala miejscowej Arce niz flaga Wybrzeza "Wladyslawowo" tamtejszym Arkowcom..i tyle
TYBET JEST SERBSKI

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Psoriasis » 19.07.2016, 16:57

Czy na trybunach Wybrzeza w dalszym ciagu mozna spotkac Lechie?

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: krzycho_ASR » 20.07.2016, 13:34

Jaki jest najmocniejszy FC Lechii?

BartLG
Posty: 8
Rejestracja: 08.12.2011, 04:52

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BartLG » 20.07.2016, 13:39

Pruszcz Gdański

siwobrody
Posty: 23
Rejestracja: 01.09.2012, 16:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: siwobrody » 20.07.2016, 14:27

Psoriasis pisze:Czy na trybunach Wybrzeza w dalszym ciagu mozna spotkac Lechie?
dużo osób chodzących na Lechie chodzi i na Wybrzeże, na stadionie spotyka się biało zielone barwy

J_ag
Posty: 178
Rejestracja: 21.07.2011, 19:29

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J_ag » 20.07.2016, 14:59

Na dzien dzisiejszy od Łeby po HEL to wszedzie miejscowa Arka,

czytam_od_dawna
Posty: 2
Rejestracja: 28.07.2016, 14:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: czytam_od_dawna » 28.07.2016, 15:04

Początki wfcg w kwidzynie:

Dwudziestu młodych kwidzynian stworzy lokalną Gwardię Aniołów, na wzór legendarnej nowojorskiej organizacji. Na ten pomysł wpadł Robert Zieliński z Sadlinek, instruktor sportów walki.

Dwudziestu młodych kwidzynian stworzy lokalną Gwardię Aniołów, na wzór legendarnej nowojorskiej organizacji.


Na ten pomysł wpadł Robert Zieliński z Sadlinek, instruktor sportów walki. Zebrał chętnych, wymyślił program działania, odnowił stare kontakty.
Efekt? Już w sobotę do Kwidzyna przyjeżdża Japończyk, członek Gwardii Aniołów, który będzie szkolił kwidzyńskich śmiałków.


- Kontakt z Japończykiem nawiązałem kilka lat temu, bo Gwardia Aniołów fascynuje mnie od dawna - mówi Robert Zieliński. - Na razie nie zamierzamy patrolować kwidzyńskich ulic. To plany perspektywiczne. Na to trzeba mieć przede wszystkim zgodę policji i władz miejskich.


W latach 70. oddziały wysportowanych młodzieńców patrolowały ulice Nowego Jorku, wspierając policję. Nazwały się Guardian Angeles. Nowojorska Gwardia Aniołów przez lata złagodniała. Teraz skupia się głównie na działalności wychowawczej. Kwidzynianie też chcą zaproponować szkołom program edukacyjny, przede wszystkim warsztaty dla nauczycieli.


Program działalności, który Zieliński tworzy wraz z innymi instruktorami sportów walki, jest nastawiony głównie na zapobieganie przemocy w szkołach, na osiedlach, na festynach. W planach są także programy edukacyjne dla dzieci w wieku 7-12 lat, gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zamierzają zorganizować też Cyber Angeles, by zapobiegać problemom związanym z Internetem, jak chociażby wirtualne molestowanie.


- Wszystko jest jeszcze w powijakach. Z programami edukacyjnymi chcielibyśmy ruszyć od nowego roku szkolnego. Być może wcześniej uda nam się zarejestrować naszą organizację i pokażemy się Kwidzynowi już latem - dodaje Zieliński.


Co na to policjanci? Robert Zieliński nie chce na razie występować z oficjalną propozycją do Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.


- Chcę najpierw dobrze się przygotować i załatwić wszelkie formalności - mówi.

Lechia Gdańsk
Posty: 14
Rejestracja: 01.12.2012, 00:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Lechia Gdańsk » 30.07.2016, 23:57

W łebie większość bramek obstawionych przez Lechie i WHS (niestey)

northpoland
Posty: 24
Rejestracja: 13.02.2014, 21:23

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: northpoland » 31.07.2016, 10:22

I myślisz, że skoro większość bramek obstawia Lechia to jest ich tam więcej? HAHAHA
Nie wiem czy to powód do dumy, że chwalisz się obstawianiem bramek skoro w większości stoicie razem z psiarnią (ale przecież oni też mogą kibicować Lechii).

ŁysyGrzyb
Posty: 18
Rejestracja: 06.07.2016, 15:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ŁysyGrzyb » 01.08.2016, 02:06

Ilu na Gryfie z Błękitnymi? Źródła milczą na ten temat. Ktoś był/orientuje się?

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 01.08.2016, 15:30

northpoland pisze:I myślisz, że skoro większość bramek obstawia Lechia to jest ich tam więcej? HAHAHA
Nie wiem czy to powód do dumy, że chwalisz się obstawianiem bramek skoro w większości stoicie razem z psiarnią (ale przecież oni też mogą kibicować Lechii).
Ty napewno najwięcej wiesz o tych sprawach kto z kim stoi na bramkach. Czy to przypadkiem nie ty farmazonie tutaj pisałeś na szybko po akcji, że lechiści zaczęli sprzedawać się nawzajem i problemy z tego mają teraz arkowcy...którzy byli poszkodowanymi w tej akcji :) [link]

GREEN2016
Posty: 59
Rejestracja: 13.02.2016, 21:40

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: GREEN2016 » 01.08.2016, 18:54

northpoland pisze:I myślisz, że skoro większość bramek obstawia Lechia to jest ich tam więcej? HAHAHA
Nie wiem czy to powód do dumy, że chwalisz się obstawianiem bramek skoro w większości stoicie razem z psiarnią (ale przecież oni też mogą kibicować Lechii).

znam akurat ludzi z Łeby, jedni są za Lechią inni za Arką ale to typowi sympatycy. więc wdech,wydech napinaczu.

nieogar_nieogar
Posty: 39
Rejestracja: 14.06.2016, 22:00

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nieogar_nieogar » 01.08.2016, 19:06

Czy jest coś takiego jak kibicowska mapa Tczewa? Wiem że Arka jest tam w przewadze (80/20, 70/30 czy 60/40 mam na to wyjebane), ale ciekawi mnie ogólny podział miasta. Są jakieś konkretne bastiony TPAG i LGFT? Czy ogólne wymieszanie?

Mr.Big
Posty: 89
Rejestracja: 13.07.2016, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Mr.Big » 01.08.2016, 20:17

Wiele razy to bylo opisywane.
Stare Miasto - Lechia
Suchostrzygi - Arka, sa tez lechisci ale to zdecydowanie osiedle tych pierwszych bez dyskusji. Mieszka tu ok 16 tys ludzi.
Kozen/Zatorze - Lechia
Nowe Miasto (os. Garnuszewskiego, malutkie os. Strzelnica, Kolejowe itd.) - Arka ma przewage ale jest tez sporo lechistow. Wojska Polskiego duzo Arki ale za mostem WP i Kopernika to juz bardzej Lechia.
Czyżykowo - Wiecej Arki ale i Lechia aktywna np na Polnej.
Abisynia - Arka
Bajkowe - osiedle "nowobogackich". Jest Lechia jest i Arka ale jakiejs super aktywnosci nie ma tam.
Prątnica - osiedle domkow, sasiaduje z Suchostrzygami wiec Arka.
Za Parkiem - różnie
Górki- różnie, ale to bardziej pustynia

hatecore
Posty: 22
Rejestracja: 03.08.2011, 00:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: hatecore » 02.08.2016, 00:05

Tczew w ostatnich latach zdecydowana przewaga jakościowa po stronie Arki. Śmiem twierdzić, że najlepszy FC Arki.

Pawel89
Posty: 1432
Rejestracja: 01.08.2007, 23:35

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Pawel89 » 02.08.2016, 10:05

Z czego się wzięła przewaga Arki względem Lechii w Tczewie? Z tego co się orientuję reszta miast w okolicach to głównie Lechia.
Jakieś kompleksy tczewiaków względem Gdańska ;)?
Obrazek

keszkewmeszke
Posty: 38
Rejestracja: 20.12.2015, 18:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: keszkewmeszke » 02.08.2016, 11:38

A jakie kompleksy mają mieć Tczewiacy względem Gdańska? Nonsens. Charaktery przez duże CH,tradycja od lat 70-tych i duma. TAG

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 02.08.2016, 14:41

hatecore pisze:Tczew w ostatnich latach zdecydowana przewaga jakościowa po stronie Arki. Śmiem twierdzić, że najlepszy FC Arki.
Pewnie tak jest,że to najlepszy fc Arki.Swego czasu na wyjazd Arki potrafiło jechać więcej śledzi z Tczewa niż Gdyni,wprowadzili też parę lat temu,gdy trzeszczało na linii Poznań -Gdynia zakaz noszenia barw Lecha.W czasach mizerii śledzi to chyba najbardziej bojowa grupa na Arce(potrafią zrobić zasadzkę na lechistów z Tczewa czy Pruszcza,pomazać grafy Lechii w Gdańsku.)Jednocześnie to chyba też jeden z najczęściej obijanych fc w Polsce-z racji swego położenia.
Tczew nie ma kompleksów wobec Gdańska,to naprawdę prężnie rozwijające się miasto,odkąd pamiętam zawsze przewagę mieli w nim arkowcy.Lechia też obecna w nim od zawsze.I tak naprawdę to ani Arka nie jest tam tak mocna ,ani Lechia taka słaba jak to przedstawiają niektórzy-jest to miasto z przewagą Arki.Pisząc kilka słów o Tczewie,trzeba też wspomnieć o kilku krzywych akcjach i sprzęcie,który bywa używany w Tczewie.To tyle,by nie wywoływać kolejnej gównoburzy :)
Good Night Left Side

Cracked
Posty: 16
Rejestracja: 26.05.2016, 22:55

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Cracked » 02.08.2016, 17:23

A stary dyga Grabarz jak się ma?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 02.08.2016, 17:25

TYBET JEST SERBSKI

kerob
Posty: 5
Rejestracja: 02.07.2016, 00:17
Lokalizacja: pomorze

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kerob » 04.08.2016, 02:16

Kolego nisc prv napisz,jeśli jesteś bliskim znajomym "Grabarza" i masz z nim bezpośredni kontakt. Jako że jest możliwość wyprowadzenia 50-70%, bo nie mogę do Ciebie napisać. Napisz prv bo nie odpiszę na post.
Typowy Janusz, ukulele i do przodu.

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ;) » 07.08.2016, 23:39

Ustka, Łeba, Smołdzino, rejony na północ od Słupska i Słowińskiego Parku Narodowego. Działa tam jakaś ekipa albo fan club czy pustynia + kibice/turyści z całej Polski? To tereny Gryfa, Lechii? Czy pustynia? Chodzi mi o te miasteczka i okoliczne wsie.

hajduk bg
Posty: 15
Rejestracja: 02.11.2015, 19:23

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: hajduk bg » 14.08.2016, 09:14

80 osob z Bałtyku Gdynia na meczu wyjazdowym z GKS Przodkowo.

D-Nator
Posty: 31
Rejestracja: 24.07.2016, 14:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: D-Nator » 14.08.2016, 12:38

hajduk bg pisze:80 osob z Bałtyku Gdynia na meczu wyjazdowym z GKS Przodkowo.
a propaganda śledzi mówi, że Bałtyku nie ma...fajnie, że chłopaki coś działają

D-Nator
Posty: 31
Rejestracja: 24.07.2016, 14:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: D-Nator » 14.08.2016, 13:29

ArkaOrłowo pisze:
D-Nator pisze:
hajduk bg pisze:80 osob z Bałtyku Gdynia na meczu wyjazdowym z GKS Przodkowo.
a propaganda śledzi mówi, że Bałtyku nie ma...fajnie, że chłopaki coś działają
Nikt nie twierdzi że Bałtyku nie ma bo ktoś jednak czasem coś popisze po ścianach w Gdyni i Rumi, jednak tak jak zostało wcześniej wspomniane - Kadłuby w Gdyni i okolicach nie istnieją. Zero barw w "swoim" mieście świadczy o ekipie SKSu.
to fakt bardzo dawno nie widziałem w Gdyni barw Bałtyku, ale na ścianach są widoczni

edit: oczywiście dominacja Arki w Gdyni absolutna, a myślę, że po wejściu do ekstraklasy będzie tylko lepiej, ale cieszy mnie to, że Bałtyk istnieje zawsze będzie troche ciekawiej w 3miescie

PortPółnoc
Posty: 18
Rejestracja: 29.08.2016, 11:41

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PortPółnoc » 29.08.2016, 17:43

coś się działo na meczu Kaszubia - Cartusia? Są jakieś galerie?

totalrozpierducha
Posty: 19
Rejestracja: 09.11.2015, 20:07

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: totalrozpierducha » 05.09.2016, 15:49

czytam_od_dawna pisze:Początki wfcg w kwidzynie:

Dwudziestu młodych kwidzynian stworzy lokalną Gwardię Aniołów, na wzór legendarnej nowojorskiej organizacji. Na ten pomysł wpadł Robert Zieliński z Sadlinek, instruktor sportów walki.

Dwudziestu młodych kwidzynian stworzy lokalną Gwardię Aniołów, na wzór legendarnej nowojorskiej organizacji.


Na ten pomysł wpadł Robert Zieliński z Sadlinek, instruktor sportów walki. Zebrał chętnych, wymyślił program działania, odnowił stare kontakty.
Efekt? Już w sobotę do Kwidzyna przyjeżdża Japończyk, członek Gwardii Aniołów, który będzie szkolił kwidzyńskich śmiałków.


- Kontakt z Japończykiem nawiązałem kilka lat temu, bo Gwardia Aniołów fascynuje mnie od dawna - mówi Robert Zieliński. - Na razie nie zamierzamy patrolować kwidzyńskich ulic. To plany perspektywiczne. Na to trzeba mieć przede wszystkim zgodę policji i władz miejskich.


W latach 70. oddziały wysportowanych młodzieńców patrolowały ulice Nowego Jorku, wspierając policję. Nazwały się Guardian Angeles. Nowojorska Gwardia Aniołów przez lata złagodniała. Teraz skupia się głównie na działalności wychowawczej. Kwidzynianie też chcą zaproponować szkołom program edukacyjny, przede wszystkim warsztaty dla nauczycieli.


Program działalności, który Zieliński tworzy wraz z innymi instruktorami sportów walki, jest nastawiony głównie na zapobieganie przemocy w szkołach, na osiedlach, na festynach. W planach są także programy edukacyjne dla dzieci w wieku 7-12 lat, gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zamierzają zorganizować też Cyber Angeles, by zapobiegać problemom związanym z Internetem, jak chociażby wirtualne molestowanie.


- Wszystko jest jeszcze w powijakach. Z programami edukacyjnymi chcielibyśmy ruszyć od nowego roku szkolnego. Być może wcześniej uda nam się zarejestrować naszą organizację i pokażemy się Kwidzynowi już latem - dodaje Zieliński.


Co na to policjanci? Robert Zieliński nie chce na razie występować z oficjalną propozycją do Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.


- Chcę najpierw dobrze się przygotować i załatwić wszelkie formalności - mówi.
Tobie chyba piwniczna wilgoć zaszkodziła na głowę jeśli uważasz że ktoś ci uwierzy w takie farmazony.
Chyba boli cie ten Widzew w Kwidzynie... zapytam Legia czy przerzut na Lechię ?

drGonzo
Posty: 32
Rejestracja: 30.08.2016, 11:41

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: drGonzo » 08.09.2016, 12:23

Mam pytanie o taki klub jak Jaguar Gdańsk.

[link]

Barwy, flagi do złudzenia przypominają Lechię. Rozumiem, że tam na trybunach udzielają się fani Lechii? Kluby są jakoś ze sobą powiązane?

D-Nator
Posty: 31
Rejestracja: 24.07.2016, 14:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: D-Nator » 10.09.2016, 10:44

drGonzo pisze:Mam pytanie o taki klub jak Jaguar Gdańsk.

[link]

Barwy, flagi do złudzenia przypominają Lechię. Rozumiem, że tam na trybunach udzielają się fani Lechii? Kluby są jakoś ze sobą powiązane?
Jaguar Kokoszki to oczywiście kibice Lechii

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: gulik1977 » 14.09.2016, 13:10

Flaga zmienia właściciele i żadna ze stron nie wydaje oświadczeń, sprostowań, etc. Można? Można... choć pół Polski zżera ciekawość co i jak :)
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"


tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 22.09.2016, 21:34

Srym.

z okolicy
Posty: 67
Rejestracja: 22.03.2011, 17:58

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: z okolicy » 22.09.2016, 22:02

Panowie mam takie pytanie z drugiej strony Polski jak wygląda sytuacja w Tczewie bo jest kawałek Arki:
https://www.youtube.com/watch?v=8buYxaMwBPs i dokument:
https://www.youtube.com/watch?v=FaqcVsJ4Px8
I chciałbym was spytać kogo jest więcej czy jak to tam wygląda. Proszę o obiektywną odpowiedź.
Pozdrawiam z Lubelszczyzny :)

LGTczew
Posty: 67
Rejestracja: 09.10.2010, 16:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: LGTczew » 22.09.2016, 22:35

Na 5 stronie tego tematu masz informacje o Tczewie.

gemlin
Posty: 26
Rejestracja: 25.08.2011, 19:38

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: gemlin » 22.09.2016, 23:48

ArkaOrłowo pisze:
z okolicy pisze:Panowie mam takie pytanie z drugiej strony Polski jak wygląda sytuacja w Tczewie bo jest kawałek Arki:
https://www.youtube.com/watch?v=8buYxaMwBPs i dokument:
https://www.youtube.com/watch?v=FaqcVsJ4Px8
I chciałbym was spytać kogo jest więcej czy jak to tam wygląda. Proszę o obiektywną odpowiedź.
Pozdrawiam z Lubelszczyzny :)
Przygniatająca przewaga pod każdym względem TPAG nad LGFT. Oczywiście zaraz pojawią się fani Lechii którzy powiedzą że tak źle to oczywiście nie jest, tylko że bez pomocy posiłków z Gdańska oraz okolicznych FC w Tczewie na za dużo pozwolić sobie nie mogą. Bez sensu jest też rozkminiać czy przewaga Arki oscyluje w 90% do 10% czy może 70% do 20% - ogólnie Arka rządzi w Tczewie.
No to c**** się orientujesz z tą pomocą. Biorąc chociażby spotkania grup z ostatniego roku to w większości twoi koledzy zaliczają oklep lub palą wroty, ale o tym pewnie ci się nie pochwalili, jak i o innych ciekawych faktach, które spotkały nieprzypadkowe osoby od nich :)

Obiektywnie -w Tczewie przewaga Arki i tyle.

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: albtraum » 23.09.2016, 00:07

Nikt uczciwy dobrze poinformowany nie zaprzeczy, że Tczew to przewaga AG! tradycja od lat 70!, ale nie róbcie z terenu analogii do Polonia vs. Legia itd.

note
Posty: 251
Rejestracja: 09.06.2007, 18:43

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: note » 23.09.2016, 00:09

gemlin pisze:
ArkaOrłowo pisze:
z okolicy pisze:Panowie mam takie pytanie z drugiej strony Polski jak wygląda sytuacja w Tczewie bo jest kawałek Arki:
https://www.youtube.com/watch?v=8buYxaMwBPs i dokument:
https://www.youtube.com/watch?v=FaqcVsJ4Px8
I chciałbym was spytać kogo jest więcej czy jak to tam wygląda. Proszę o obiektywną odpowiedź.
Pozdrawiam z Lubelszczyzny :)
Przygniatająca przewaga pod każdym względem TPAG nad LGFT. Oczywiście zaraz pojawią się fani Lechii którzy powiedzą że tak źle to oczywiście nie jest, tylko że bez pomocy posiłków z Gdańska oraz okolicznych FC w Tczewie na za dużo pozwolić sobie nie mogą. Bez sensu jest też rozkminiać czy przewaga Arki oscyluje w 90% do 10% czy może 70% do 20% - ogólnie Arka rządzi w Tczewie.
No to c**** się orientujesz z tą pomocą. Biorąc chociażby spotkania grup z ostatniego roku to w większości twoi koledzy zaliczają oklep lub palą wroty, ale o tym pewnie ci się nie pochwalili, jak i o innych ciekawych faktach, które spotkały nieprzypadkowe osoby od nich :)

Obiektywnie -w Tczewie przewaga Arki i tyle.

:D:D:D
Kiedy przeszłość nie oświetla przyszłości, rozum porusza się w ciemności.

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BANita31 » 23.09.2016, 00:32

temat Tczewa przewinał się tu już parę razy. Jedna i druga strona przedstawiła swoje argumenty, zainteresowani wiedzą jak jest więc darujmy sobie kolejne rozkminki w temacie Tczewa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dejwid, Diamentowy, GreenwichMeanTime, KSGKSW i 218 gości