www.warhouse.pl

Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: patriota85 » 18.03.2016, 09:54

Sam Fisher pisze:Szczucin - Unia Tarnów
Dajcie już spokój z tym farmazonem, że Szczucin to Unia.O sytuacji w tym miasteczku – jak ktoś jest nie ogarnięty w temacie – w jednym z ostatnich TMK napisał typ ze Szczucina.Można tam było przeczytać m.in. o tym, że nie są i nigdy nie byli FC Unii, co gość wyraźnie zaznaczył .Napisał też, że w Szczucinie kibicuje się miejscowej Wiśle + kilka osób jeżdżących na TSW.Od siebie dodam, że Ci co dziś jeżdżą na Wisłę Kraków, dawniej chodzili na Wisłę Szczucin.


Generalnie między Unią,a Wisłą Szczucin był układ.W momencie jak się ekipa Wisły posypała (głównie z powodu emigracji), to kilka osób z Unii zaczęło rozpowiadać, że to jest ich niby FC.



Zbedny_balast
Posty: 81
Rejestracja: 13.03.2015, 15:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbedny_balast » 18.03.2016, 13:12

TT1909 pisze:Tarnów-Derby wszystko zweryfikują.
Tuchów- 90 % Unia. Kilka osób z Tovii jest.
Żabno-Tarnovia
Ryglice a raczej gmina cała to Tarnovia.


Co niby te derby zweryfikują? Że na jeden mecz zbierze się u jednych i u drugich więcej osób niż zazwyczaj na ligowy mecz? Wiadomo,że będzie po jednej jak i drugiej stronie masa ludzi,która na co dzień się nie udziela + emigracja. Z tego co wiem to mecz jest i tak bez udziału publiczności dlatego nie bardzo rozumiem jak te derby miały by zweryfikować sytuację w mieście?

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ts06 » 18.03.2016, 15:21

magicznykrzysztof pisze:
Druga sprawa Trzebinia to podobno silne FC Wisły i pasów tam nie ma.
Są i nazwali się nawet 'Banda Trzebinia'. Pewnie nie pochwalili się jak kilka lat temu skorzystali z zaproszenia ich zomków z Krakowa.Przyjechali na luzaku poimprezować a tu zonk - na miejscu spotkania zamiast braci - Wisła.Oczywiscie akcja była zaplanowana i ku przerażeniu bandytów z Trzebini, zapraszającymi byli nasi;). Solówek nie przyjęli więc dostali bęcki. Zapamiętają to do końca życia mimo tego że Wisła pozwoliła im wrócić w '1 kawałku'

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Khan » 18.03.2016, 15:39

Uzupełnienie dzięki

Trzebinia
Libiąż
Limanowa
Rabka-Zdrój
Dąbrowa Tarnowska
Miechów
Niepołomice
Sucha Beskidzka
Wolbrom
Sułkowice
Jordanów
Biecz
Żabno
Skała
Zator
Ryglice
Radłów
Ciężkowice
Świątniki Górne
Czchów
Nowe Brzesko
Zakliczyn

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 18.03.2016, 21:17

Dajcie już spokój z tym farmazonem, że Szczucin to Unia.O sytuacji w tym miasteczku – jak ktoś jest nie ogarnięty w temacie – w jednym z ostatnich TMK napisał typ ze Szczucina.Można tam było przeczytać m.in. o tym, że nie są i nigdy nie byli FC Unii, co gość wyraźnie zaznaczył .Napisał też, że w Szczucinie kibicuje się miejscowej Wiśle + kilka osób jeżdżących na TSW.Od siebie dodam, że Ci co dziś jeżdżą na Wisłę Kraków, dawniej chodzili na Wisłę Szczucin.
Ogólnie racja (choć na początku kontaktów, do przybicia układu Szczucin był takim nieformalnym fc) i to też oddaje specyfikę regionu. Jeśli ktoś już rusza d***, to głównie do Krakowa, bo w Tarnowie piłkarsko jest ten sam poziom co na byle wiosce (wyłączając Niecieczę). Spójrzmy zresztą - młyn Tovii to w porywach setka, tytułują się "rodowitymi", a tu zgrabne ekipy z Ryglic, z gminy, z Tuchowa też trochę osób, FC w Żabnie, jeżdżą z Radłowa czy Wierzchosławic, i niedługo z samych wioch i miasteczek uzbiera się połowa tej setki. Żeby nie było - nie neguję, że ktoś tam jeździ i działa, ale mówienie o prężnych fanclubach w regionie, gdy młyn w 100-tys mieście oscyluje koło kilkudziesięciu osób, jest mocnym zaginaniem rzeczywistości.

Na Unię też dalsza okolica ściąga masowo tylko na żużel, a i to już poniekąd przeszłość, bo ostatnio frekwencja nie powalała. Region jest generalnie prounijny / prowiślacki, ale średnio aktywny. Czasem jacyś buntownicy ogłoszą się FC Cracovii.

Hati - w Woli, choć to spora wieś, bezpośrednio przylegająca do miasta, też nie ma żadnych wielkich tradycji fanclubowych, raczej cisza i spokój, a działają jednostki.

misPUSHUPEK
Posty: 19
Rejestracja: 22.10.2015, 17:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: misPUSHUPEK » 19.03.2016, 15:23

W Żabnie jest jakieś FC????

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 19.03.2016, 16:48

Sam sobie wyżej odpowiedziałeś, ale jeśli to + /- 5-7 osób to circa 10 % młyna, więc jest FC.

misPUSHUPEK
Posty: 19
Rejestracja: 22.10.2015, 17:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: misPUSHUPEK » 19.03.2016, 17:04

kat. pisze:Sam sobie wyżej odpowiedziałeś, ale jeśli to + /- 5-7 osób to circa 10 % młyna, więc jest FC.
a to nie wiedziałem ze jak juz 5 osób jeździ to juz jest FC !!! ale sie to teraz wszystko zmienia

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 19.03.2016, 17:10

Chyba nie zrozumiałeś mojego posta. Właśnie do tego piję, że gadanie o FC w regionie to często gruba przesada.

misPUSHUPEK
Posty: 19
Rejestracja: 22.10.2015, 17:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: misPUSHUPEK » 19.03.2016, 17:12

Rozumiem nie zatrybiłem na początku

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 19.03.2016, 17:49

kat. pisze:Sam sobie wyżej odpowiedziałeś, ale jeśli to + /- 5-7 osób to circa 10 % młyna, więc jest FC.
A te Sufczyny, Wojnicze itd w ile osób jeżdżą na Unie że nazywają sie FC ? ;-)

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 19.03.2016, 18:43

Ale ja nie pruję się do waszych fc, pisałem tylko o całym regionie jako mało aktywnym. Unia często podaje liczby osiedli / FC, więc nie jest tajemnicą, które i jak jeżdżą.

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 19.03.2016, 21:16

kat. pisze:Ale ja nie pruję się do waszych fc, pisałem tylko o całym regionie jako mało aktywnym. Unia często podaje liczby osiedli / FC, więc nie jest tajemnicą, które i jak jeżdżą.
W ostatnim czasie właśnie region Tarnowski się coraz bardziej uaktywnia po obu stronach

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 19.03.2016, 21:19

Sory że post pod postem ale te liczby podawane przez unie to jest dopiero naginanie rzeczywistości i te osiedlowe i FC oraz te meczowe

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Khan » 20.03.2016, 09:22

jak w tych miejscowościach ??

Trzebinia
Libiąż
Limanowa
Rabka-Zdrój
Dąbrowa Tarnowska
Miechów
Niepołomice
Sucha Beskidzka
Wolbrom
Sułkowice
Jordanów
Biecz
Żabno
Skała
Zator
Ryglice
Radłów
Ciężkowice
Świątniki Górne
Czchów
Nowe Brzesko
Zakliczyn

SP11
Posty: 50
Rejestracja: 19.10.2015, 16:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SP11 » 20.03.2016, 11:35

TT1909 pisze:Sory że post pod postem ale te liczby podawane przez unie to jest dopiero naginanie rzeczywistości i te osiedlowe i FC oraz te meczowe
W naginaniu rzeczywistoaci to wy jestescie mistrzami. Wystarczy porownac wasze liczby I zdjecia. Ilu was bylo w niecieczy na cracovi bo brak relacji z waszej strony?

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 20.03.2016, 11:46

No to podaj jeden przykład gdzie masz jakieś wątpliwości co do naszego ubarwiania liczb. W Niecieczy jakies 50/60 osób od nas.

SP11
Posty: 50
Rejestracja: 19.10.2015, 16:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SP11 » 20.03.2016, 12:43

Juz Ci podalem wasze zdjecia I liczby z poprzedniej rundy. Nie bede tu wklejal bo szkoda mi klawiatury na to

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 20.03.2016, 14:37

Rekord tego wspomnianego przez Ciebie Sufczyna to bodajże 18 osób, zazwyczaj jest ich <10 osób, ale są aktywni od paru lat, gdyby każda wiocha w regionie tak jeździła i byłaby trwała w swoich sympatiach, to młyny obu tarnowskich ekip byłyby przynajmniej 3x większe. Co do Wojnicza, to mieli lepszy i gorszy czas. Wiadomo, że na Unii od lat takim FC pełną gębą są Koszyce z Zachodnim i statystyki o tym poświadczały. Nie wiem, gdzie tu jakieś przekłamania.

Jeśli Tarnovia aktywizuje się w regionie, byłbym bardzo ciekaw fanclubowych / osiedlowych liczb z chociaż jednego meczu. Nie derbów, bo wtedy wiadomo, że będzie pospolite ruszenie i koledzy kolegów.

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 20.03.2016, 15:46

jesli juz dyskusja weszla na temat manipulowania liczba to nie napinajac sie trzeba powiedziec sobie jasno iz TT1909 ma 100 % racji , można powiedzieć unia slynie z zawyzania swych liczb , chocby derby , nie te na ktorych ich bylo ponoc 800 tylko te następne , na ktorych bylo 570 os (po wykropkowaniu plus dodaniu 50 os jako margines blędu ) , wiekszosc powtarzala liczbe 800 , a byli i tacy po pier*lili o 1000 -cu a nawet 2000 , takiego manipulowania bylo wiecej choc ostatnio w ostatnich 5 lat robia to na mniejsza skale ,
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 20.03.2016, 16:25

Chyba trochę pogubiłeś się w zeznaniach. ;)

Na jednych derbach, tych pierwszych od lat, Unii było wg różnych relacji 800-1000, potem już takie liczby nie padały, no chyba że o czymś nie wiem, możesz wstawić jakąś oficjalną relację z kosmicznymi liczbami. U was - już nie pamiętam dokładnie - ale było coś koło 500-600.

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 20.03.2016, 18:35

jak nie mieszkasz w Tarnowie po ch*j sie wypowiadasz ? dobrze pamietam jakie liczby padaly ,nie odwracaj kota ogonem , tym akcentem koncze temat
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 20.03.2016, 19:04

Po prostu pytam, skąd te rewelacje i nie wiem, co ma do tego to, gdzie aktualnie mieszkam.

Unia oszacowała się 1 raz na 1000 (ok. 800 + zgody) w sezonie 2004/5 i to jest niepobity rekord, potem u was było ok. 700 + zakazowicze pod stadionem (sprawdziłem), jeśli wykropkowaliście niecałe 600, to niech wam będzie, ale o 1000 czy dwóch to nie wiem, gdzie słyszałeś / czytałeś.

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Małopolska kibolska

Post autor: mds » 20.03.2016, 21:26

Lesny dziadzie a ty mieszkasz w Krakowie czy Tarnowie.

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 21.03.2016, 08:47

Leśny mieszka na knet ;)

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fluor » 24.03.2016, 23:30

Zbedny_balast pisze:
TT1909 pisze:Tarnów-Derby wszystko zweryfikują.
Tuchów- 90 % Unia. Kilka osób z Tovii jest.
Żabno-Tarnovia
Ryglice a raczej gmina cała to Tarnovia.
Co niby te derby zweryfikują? Że na jeden mecz zbierze się u jednych i u drugich więcej osób niż zazwyczaj na ligowy mecz? Wiadomo,że będzie po jednej jak i drugiej stronie masa ludzi,która na co dzień się nie udziela + emigracja. Z tego co wiem to mecz jest i tak bez udziału publiczności dlatego nie bardzo rozumiem jak te derby miały by zweryfikować sytuację w mieście?
Dobrze wiedzą, że derby z udziałem kibiców obu drużyn, jeżeli w ogóle to mogą odbyć się tylko na Unii to p******* głupoty o jakiś weryfikacjach.:) Będziecie woleli oddać mecz walkowerem niż zagrać u nas?
Leśny dziad pisze:jesli juz dyskusja weszla na temat manipulowania liczba to nie napinajac sie trzeba powiedziec sobie jasno iz TT1909 ma 100 % racji , można powiedzieć unia slynie z zawyzania swych liczb , chocby derby , nie te na ktorych ich bylo ponoc 800 tylko te następne , na ktorych bylo 570 os (po wykropkowaniu plus dodaniu 50 os jako margines blędu ) , wiekszosc powtarzala liczbe 800 , a byli i tacy po pier*lili o 1000 -cu a nawet 2000 , takiego manipulowania bylo wiecej choc ostatnio w ostatnich 5 lat robia to na mniejsza skale ,
a p********* znowu, z tym kropkowaniem ekspercie. Ja też sobie kropkowałem gości przyjeżdżających do Tarnowa w 2 lidze jak Resovia, Motor, Radomiak itd i ze zdjęcia wychodziło sporo mniej niż podawali. Zależy kto jakie ma zdjęcie i jak kropkuje. Było nas w pizdu więcej od was i jeszcze strzępisz ryja.

Zaczynacie dyskusje o wioskach gdzie na mecze chodzi po 5 osób a potem wielka kłótnia o gówno znaczące rzeczy... a co to za różnica czy z jednej wioski jeździ 7 osób na ten klub a 2 na tamten, a z drugiej 5 na ten a 6 na drugi...

Rodowity1928
Posty: 94
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 25.03.2016, 08:29

Ha ha ha:) Jesteście ewenementem na skalę kraju lub nawet świata. Jesteście pierwszą ekipą która woli oddać mecz walkowerem niż normalnie przyjść na derby:) Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale derby mogą odbyć się tylko na stadionie miejskim w Mościcach. Nie ma możliwości żeby derby odbyły się na Bandrowskiego. Takie są ustalenia psów,prezydenta miasta i przedstawicieli obu klubów. Wasz prezes powiedział na spotkaniu "pierdolę całe derby nie pójdę za to siedzieć" :):) Dziwne że to naszemu prezesowi bardziej zależy na organizacji derbów z kibicami OBU klubów. Tak po ludzku to wam się dziwię. Gracie w buraczanej lidze, z ust naszego prezesa padło hasło nawet o 600 biletach dla was. Moglibyście w końcu udowodnić, że jest was w h** w mieście i trzęsiecie całym regionem a jednak mimo tego wolicie mecz oddać walkowerem. Dziwne ale kibicowska Polska sama wyrobi sobie opinie :):):)

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 25.03.2016, 23:37

p********* znowu, z tym kropkowaniem ekspercie. Ja też sobie kropkowałem gości przyjeżdżających do Tarnowa w 2 lidze jak Resovia, Motor, Radomiak itd i ze zdjęcia wychodziło sporo mniej niż podawali. Zależy kto jakie ma zdjęcie i jak kropkuje. Było nas w pizdu więcej od was i jeszcze strzępisz ryja.
ja rozumiem ze ty wyznajesz zasade iz jesli fakty sa przecieko tobie tym gorzej dla faktow , to samo bolek , podpisal , wzial pieniadze ale to nie on , on tylko podpisal ubekowi lojalke i pokwitowanie wziecia pieniedzy (za donoszenie ) bo sie nad tym ubekiem zlitowal ,
tak czulem ze bedziesz chcial odwrocic uwage i palnac ze bylo nas mniej , tak bylo nas mniej trudno ale was bylo mniej niz to potem przedstawialiscie , wiec nie produkuj dalszych farmazonow w walesowskim stylu , szkoda ze ich sobie na pamiatke nie zachowalem chociaz nie wtedy twierdzilbys ze fotomontaz ,
800 , 1000 a 570 niech wam bedzie nawet 600 to znaczna roznica , pozdrawiam moscickich "matematykow"
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

KamilO2
Posty: 2
Rejestracja: 26.03.2016, 00:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: KamilO2 » 26.03.2016, 00:14

TT1909 pisze:Jeżeli chodziło Ci o Tuchów to napisałem bo chłopaki się udzielają.
A z Gm.Ryglice jeździ dosyć zgrabna ekipa na Tovie
Aż sie zarejestrowałem.. gm.Ryglice to kilku- kilkunastu chłopaków jeżdzących na Unie/Wisłe, żadna chuliganka. A już na pewno nie można powiedzieć żeby z tej gminy jezdziły jakieś osoby, a na pewno nie zgrabna ekipa na tarnovie. Przestań robić propagande. Jak jest takowa ekipa z chęcią uzyskam informacje kto :)

nzo90
Posty: 6
Rejestracja: 05.05.2015, 08:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nzo90 » 26.03.2016, 13:29

Sam Fisher pisze:Bochnia - Wisła
Gorlice - Glinik/Wisła
Skawina - Cracovia/Wisła
Wieliczka - Cracovia/Wisła
Wadowice - Wisła
Myślenice - Wisła
Brzesko - Okocimski/Wisła
Brzeszcze - Wisła
Krzeszowice - Wisła
Bukowno - GKS/Zagłębie/Wisła
Sucha Beskidzka - Wisła
Stary Sącz - Sandecja
Mszana Dolna - Wisła
Tuchów - Unia Tarnów
Dobczyce - Wisła
Proszowice - Cracovia
Grybów - Grybovia/Sandecja
Maków Podhalański - Cracovia
Szczawnica - Wisła
Piwniczna-Zdrój - Sandecja
Muszyna - Cracovia
Kalwaria Zebrzydowska - Wisła
Słomniki - Wisła
Szczucin - Unia Tarnów
Alwernia - Wisła
Wojnicz - Unia Tarnów
Bobowa - Sandecja
Nowy Wiśnicz - Wisła

W wyżej wymienionych miejscowościach oczywiście znajda się też jednostki innych ekip
Khan pisze:Dominujące widoczne ekipy !

Kraków
Wisła/Cracovia/Hutnik

Tarnów
Unia/Tarnovia - jaka dysproporcja ??

Nowy Sącz
Sandecja

Oświęcim
Unia/Wisła(??)/Ruch

Chrzanów
Wisła

Olkusz
Wisła/GKS Kce/Cracovia

Nowy Targ
Podhale

Zakopane
Ruch/Cracovia/Wisła

Andrychów
Beskid/Cracovia

Kęty
Ruch/Wisła(??)

Libiąż
KSG/ ??

Miechów
Cracovia/Wisła

Krynica-Zdrój
Cracovia

Bukowno
GKS Kce/Zagłębie

Chełmek
Wisła/GKS Kce
Panowie, może niech każdy odniesie się do swojej miejscowości, i poprawi, jeżeli dwaj cytowani forumowicze zrobili błąd. Od 10 lat jestem na emigracji i sporadycznie jestem w kraju. Z przyjemnością poczytałbym jak zmienia się układ sił w małopolsce, bo do tej pory do strony 15 można było przeczytać kto kogo pociął maczetą w Krakowie, a strona 15-29 o tym co dzieje się w Tarnowie, a tak naprawde nie tylko mnie ale zapewne większość h** interesuje kto kogo goni w Tarnowie. Wyjaśnijcie to może na ubitej a nie napinajcie się na kibice.net.
Z tego co wiem, to w zachodniej małopolsce najlepszą ekipą jest Unia Oświęcim. Interesuje mnie jak jest w pozostałych częsciach/powiatach. Która ekipa/fc jest dominujące. I nie wypisujcie proszę Wisła/Cracovia, jeżeli w danym mieście jeżdzą dwie-trzy osoby na któryś z klubów, tylko tam gdzie jest naprawde FC warte uwagi...

SinNombre
Posty: 37
Rejestracja: 01.04.2014, 13:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SinNombre » 26.03.2016, 16:37

Kahn piszesz o Olkuszu i nie wymieniasz Zagłębia a w Bukownie nie wymieniasz Wisły, także nie znasz tematu a piszesz wielce o "dominujących widocznych ekipach"". Widoczne w necie a w realu to zupelnie co innego.

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JanuszKRK » 26.03.2016, 16:57

co do Skawiny to wygląda to tak że Wisła tam jest nr 1 a nie Cracovia

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 26.03.2016, 17:11

JanuszKRK pisze:co do Skawiny to wygląda to tak że Wisła tam jest nr 1 a nie Cracovia
Kolejność na liście była przypadkowa. Zaznaczone jest tylko że są obie ekipy, proporcji nie zaznaczałem. Co do miejscowości w których zaznaczona jest jedna ekipa to wiadome, że znajdują się tam również osoby z innych ekip, jednak ich procent jest zbyt niski by stworzyć realne zagrożenie dla ekipy dominującej na obecną chwilę. Zaznaczam że mogłem się pomylić co do listy. Jeżeli tak jest, proszę o poprawki :)

Wyznawca Wisełki
Posty: 286
Rejestracja: 20.01.2013, 18:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Wyznawca Wisełki » 26.03.2016, 19:57

UdusiłemŻonę pisze:Nie ma sensu wymieniać małych miast w ogóle bo w każdym są kibice różnych klubów i nikt z nikim nie rywalizuje bo każdy się zna z każdym..
Nie zawsze nic sie nie dzieje, są małe miejscowosci w których strony się zwalczają, tam nawet grono znajomych wytyczają sympatie klubowe, więc to nie tak jak piszesz
Obrazek

dziadyga
Posty: 22
Rejestracja: 27.03.2016, 09:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: dziadyga » 27.03.2016, 10:07

KamilO2 pisze:
TT1909 pisze:Jeżeli chodziło Ci o Tuchów to napisałem bo chłopaki się udzielają.
A z Gm.Ryglice jeździ dosyć zgrabna ekipa na Tovie
Aż sie zarejestrowałem.. gm.Ryglice to kilku- kilkunastu chłopaków jeżdzących na Unie/Wisłe, żadna chuliganka. A już na pewno nie można powiedzieć żeby z tej gminy jezdziły jakieś osoby, a na pewno nie zgrabna ekipa na tarnovie. Przestań robić propagande. Jak jest takowa ekipa z chęcią uzyskam informacje kto :)

KamilO2... Kilku kilkunastu chłopaków jezdzących na Unie/Wisłe. To dlaczego nie byłiscie nigdy podani w liczbach, które FP Unii udostępniał po każdym meczu? u Was w gminie przecież był też graf Tarnovii, Pół roku zajęło Wam zamalowanie go (razem z elementami patriotycznymi). Teraz z tego co wiem to gmina zajęła się tym grafem. Przejeżdzam tamtędy slużbowo i nigdy, ale to nigdy nie widzialem nikogo w barwach Unii, a w barwach Tarnovii owszem.
Jeśli Tarnovii tam nie ma, to kto Wam tego grafa namalował? Sami? Zeby po pół roku przestrzelic i wrzucic na fb?:)
KamilO2 pisze:A już na pewno nie można powiedzieć żeby z tej gminy jezdziły jakieś osoby
teraz to do*ebales. Jeśli ten Tuchów wymieniasz jako udzielający się (nie neguję tego), obok nich stawiasz siebie i Ryglice- Gmine Ryglice i jednoczesnie twierdzisz, że Tarnovii tam nie ma, to albo na prawde w to wierzysz i mozesz sie bardzo szybko naciąć, albo to kolejny odcinek farmazonu;)

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 28.03.2016, 09:36

Rodowity1928 poruszył ciekawy wątek na temat derbów w Tarnowie, które to miały "zweryfikować" sytuację w mieście, a wy się o jakieś wioski wykłócacie gdzie obydwie strony wiedzą iż osoby o których mowa to zwykli fani sympatyzujący z jednym czy drugim klubem - fajnie, że jeżdżą ale czy ich "aktywność" jest warta dyskusji na knet?

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Andrus » 28.03.2016, 14:36

Jak niektórzy tutaj piszą, że w Bukownie to jest GKS Katowice to można się tylko śmiać, może jeszcze Cracovia? W Bukownie jest tylko Wisła Kraków i Zagłębie Sosnowiec i nic poza tym.

JWB
Posty: 6
Rejestracja: 28.03.2016, 14:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JWB » 28.03.2016, 14:47

Bukowno - NIC po za Wisłą i Zagłębiem
Olkusz - Wisła, GKS, Zagłębie i `podobno` Cracovia

i na prawdę jak czytam wypowiedzi wyżej, gdzie na przykład przy napisaniu `Bukowno` nie jest wymieniona Wisła.. to nie mogę się powstrzymać od śmiechu, co jeszcze bardziej bawi, jest wymieniony GKS, którego niestety tu nigdy nie było i nie będzie.
Obrazek

op3
Posty: 161
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 28.03.2016, 16:39

Nigdy nie bylo? Zeby nie bylo przyznaje ze teraz jest mega lipa.

Obrazek

Obrazek
GKS KATOWICE

JWB
Posty: 6
Rejestracja: 28.03.2016, 14:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JWB » 28.03.2016, 20:00

z pełnym szacunkiem.. ale każdy może sobie wypuścić jakikolwiek gadżet, czy to z literką H czy to też jakiś ANTY, kwestia go ubrać i reprezentować na ulicy miasta.. te śmieszne wiatrówki z miejscowością na plecach i przekreśloną gwiazdą na kapturze chyba nigdy nie widziały świata dziennego na Bukownie, gadżet typowo tylko i wyłącznie na mecze, wyjazdy, na pokaz przy swoich. Hm, nakład 3szt? 1 - gość przyjeżdżający do kobiety na Bukowno, 2 - łebek niby pochodzący z Bukowna, mieszkający u jakiegoś wujka w Sławkowie, 3 - gość który przychodziło co do czego to lizał d*** wszystkim z Bukowna i zrzekał się kibicowania GKS. A barwy jak wspomniałem.. tylko i wyłącznie widoczne na meczach, wyjazdach, na Bukownie pochowane gdzie się tylko da.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kamillok92, kivloff, Udenhout88 i 542 gości