Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ..::1952::.. » 04.07.2023, 18:22

Barczysty pisze:
03.07.2023, 10:25
Pytanie mam tylko czy majciarz został czy biega dalej ?
https://zapodaj.net/images/08840826b6cff.png
https://zapodaj.net/images/1d561e9b2c311.png
https://zapodaj.net/images/f17db27201361.png

Zdjęcie nr 2 niedawno było w sieci bez zamazanych ryjów (to foto z ich strony), ale uniści "dbają" o co, żeby takie foty nie trafiały do sieci.A jak już trafią, to szybko znikają.Tyczy to się tarnowskich serwisów.



Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 04.07.2023, 22:42

Ale to może zaznaczcie który to chłop 😉 Bo raczej z 30 ludzi nie wiemy , który to Majciarz. Inna kwestia to jak to jest możliwe , że na chłopa są twarde papiery a ten dalej śmiga na Unię , Wisłe i turnieje wislackie ..... Kurewskie klimaty

Małopolska kibolska
Posty: 26
Rejestracja: 15.04.2022, 14:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Małopolska kibolska » 04.07.2023, 22:45

Barczysty pisze:
03.07.2023, 10:25
Trzeba przyznać , że Unia się poukładała po perypetiach. Pytanie mam tylko czy majciarz został czy biega dalej ?
Liczbowo może i się poukładała ściągając jakąś dzieciarnie do młyna, kto z tych małolatów ma z nim zrobić porządek?
Wystarczy spojrzeć na te foty wyżej i mamy odpowiedź dlaczego Brzesko ich oszczało

nieskumalemtypa
Posty: 34
Rejestracja: 05.05.2015, 01:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieskumalemtypa » 05.07.2023, 09:12

Barczysty pisze:
04.07.2023, 22:42
Ale to może zaznaczcie który to chłop 😉 Bo raczej z 30 ludzi nie wiemy , który to Majciarz. Inna kwestia to jak to jest możliwe , że na chłopa są twarde papiery a ten dalej śmiga na Unię , Wisłe i turnieje wislackie ..... Kurewskie klimaty
Na zdjęciu nr 3 - trzeci od prawej

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 05.07.2023, 11:59

Aaaaa to wszystko jasne 😉 największy chłop w ekipie jest też największą kurwą więc rzeczywiście trzeba to tolerować. Szkoda bardzo bo Unia ekipa z tradycją i z całkiem sporego miasta i mogła by mieć fajna ekipę ale widzę , że od kilku lat poziom kurestwa jest tam coraz większy. Co do tolerowania przez Wisłę to wydawało się , że robią porządki z takimi osobami ale widać że chyba jednak tam też się nic nie zmieniło 😀

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: halodrol » 05.07.2023, 17:33

A może tak się dowiedzcie najpierw tumany jak wygląda sytuacja z rzeczoną osobą ?
Swoim pierdoleniem właśnie pokazujecie jak nie wiecie nic i niczym, ale jęzorem fajnie się kłapie anonimowo sprzed ekranu.
D. nawet przed chwilą odsiedział krótką pajdę i za kratami nikt mu nie cisnął.

Ale rozumiem, że dla was opinia więzienia nie jest żadnym wyznacznikiem, dla was wyznacznikiem jest zbicie konia przy powtarzaniu farmazonów w gronie typów, którzy jeszcze tydzień temu w temacie śląskim nie wiedzieli czy przykładowy Laki z Ruchu po wyrokach 14 i 15 lat odsiedzi 29 lat czy jednak 15 lat.

dauny jebane.

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ..::1952::.. » 05.07.2023, 18:47

Barczysty pisze:
04.07.2023, 22:42
Ale to może zaznaczcie który to chłop
Na 1 fotce, po prawej stronie, z brodą, w okularach, w czapeczce, w czarnej koszulce.
Na 2, grubas oparty o płot, tyłem do boiska.
Na 3, trzeci od prawej.

halodrol:) , a może Ty sprawdź u źródła.Załatw sobie kontakty do ludzi z Unii, którzy działali nieco wcześniej i dowiedz się jak było.Dlaczego od razu się od niego odwrócili, dlaczego nie miał pomocy w kryminale i dlaczego po wyjściu z więzienia miał zakaz wstępu na Unie ? Dzieci ze zdjęć doszły na Unii do głosu i typa przyjęli z powrotem.

konrad.D
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2012, 17:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: konrad.D » 05.07.2023, 19:10

Słuchaj ruro żydowska.
c**** wiesz jak i większość tego forum j***** aferowiczu. Zajmij się swoim kurwidołem, bo z tego co słychać to się prujecie jak stare prześcieradła.

Papiery widział kto miał widzieć i to poważne osoby, a nie takie stare k**** jak ty i nikt przed takimi łachudrami jak ty i inne wynalazki z tego forum nie będzie się tłumaczył.

Torcida Górnik - zajmij się swoim podwórkiem i swoim burdelem, bo z tego co widać w temacie GŚ to macie ciekawy rozpierdol włacznie z psami w ekipie ( tak jak i tarnovia) a nie p****** o czym o czym wyczytałeś na forum.

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 05.07.2023, 20:53

halodrol pisze:
05.07.2023, 17:33
A może tak się dowiedzcie najpierw tumany jak wygląda sytuacja z rzeczoną osobą ?
Swoim pierdoleniem właśnie pokazujecie jak nie wiecie nic i niczym, ale jęzorem fajnie się kłapie anonimowo sprzed ekranu.
D. nawet przed chwilą odsiedział krótką pajdę i za kratami nikt mu nie cisnął.

Ale rozumiem, że dla was opinia więzienia nie jest żadnym wyznacznikiem, dla was wyznacznikiem jest zbicie konia przy powtarzaniu farmazonów w gronie typów, którzy jeszcze tydzień temu w temacie śląskim nie wiedzieli czy przykładowy Laki z Ruchu po wyrokach 14 i 15 lat odsiedzi 29 lat czy jednak 15 lat.

dauny jebane.
Ale człowieku Ty czytasz to co piszesz ??? Na chłopa są sztywne papiery i to nie za jeden incydent ! To co wy tam na Unii macie ku*** swoje zasady bo jakiś ,, Józek ,, czy ,,Franek,, powiedział , że ten wasz majciarz jest git chłop ? Ja p******* 😂😂 jak ktoś się rozjebie i ,,Józek,,, czy ,,Franek,, wam powie , że dobry chłop to też mu pozwolicie biegać ??? Jesteście ku*** śmieszni !!!

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Małopolska kibolska

Post autor: UrzadSkarbowy » 05.07.2023, 22:46

konrad.D pisze:
05.07.2023, 19:10
Słuchaj ruro żydowska.
c**** wiesz jak i większość tego forum j***** aferowiczu. Zajmij się swoim kurwidołem, bo z tego co słychać to się prujecie jak stare prześcieradła.

Papiery widział kto miał widzieć i to poważne osoby, a nie takie stare k**** jak ty i nikt przed takimi łachudrami jak ty i inne wynalazki z tego forum nie będzie się tłumaczył.

Torcida Górnik - zajmij się swoim podwórkiem i swoim burdelem, bo z tego co widać w temacie GŚ to macie ciekawy rozpierdol włacznie z psami w ekipie ( tak jak i tarnovia) a nie p****** o czym o czym wyczytałeś na forum.
przecież papiery po necie latały :D
Obrazek

konrad.D
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2012, 17:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: konrad.D » 05.07.2023, 23:25

Barczysty i UrzadSkarbowy Jakie ku*** papiery? Jedyne co mogliście widzieć to AKT OSKARŻENI PROKURATORSKI.
Ciśniecie tu chłopa nie mając pojęcia co się znajduje NA PAPIERACH!
Barczysty Franków i Józków to możesz mieć w swojej ekipie ty bezklubowa cioto.

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Małopolska kibolska

Post autor: UrzadSkarbowy » 05.07.2023, 23:58

konrad.D pisze:
05.07.2023, 23:25
Barczysty i UrzadSkarbowy Jakie ku*** papiery? Jedyne co mogliście widzieć to AKT OSKARŻENI PROKURATORSKI.
Ciśniecie tu chłopa nie mając pojęcia co się znajduje NA PAPIERACH!
Barczysty Franków i Józków to możesz mieć w swojej ekipie ty bezklubowa cioto.
na pewno to nie było pismo od proroka, głowy nie dam uciąć, ale chyba były to zeznania małolaty.
Obrazek

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 06.07.2023, 07:27

konrad.D pisze:
05.07.2023, 23:25
Barczysty i UrzadSkarbowy Jakie ku*** papiery? Jedyne co mogliście widzieć to AKT OSKARŻENI PROKURATORSKI.
Ciśniecie tu chłopa nie mając pojęcia co się znajduje NA PAPIERACH!
Barczysty Franków i Józków to możesz mieć w swojej ekipie ty bezklubowa cioto.
Nie no hit 🤣🤣🤣 chłop odsiaduje wyrok , papiery latają po całej Polsce , Część Unii odbija od swojej ekipy bo nie chce mieć w ekipie Majciarza , OKS zrywa zgodę z tego samego powodu , wcześniej starsza ekipa pierdoli chłopa i nie mpomaga mu w kryminale ale c*** jakiś prawialny mówi , że chłop jest git i będzie biegał bo jest duży 🤣 a w ogóle jak on ruchał to dziecko to ona tego chciała itp Ja p******* takie os to powinni na stryczku wieszać ! A w Unii żądza ekipa 😪

Janozyk
Posty: 462
Rejestracja: 15.01.2010, 17:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Janozyk » 06.07.2023, 09:34

Ty przed chwilą nie wiedziałeś o kogo chodzi i pytałeś się który to jest na zdjęciu. Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz żadnego pojęcia.

nieskumalemtypa
Posty: 34
Rejestracja: 05.05.2015, 01:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieskumalemtypa » 06.07.2023, 09:35

konrad.D pisze:
05.07.2023, 19:10
Słuchaj ruro żydowska.
c**** wiesz jak i większość tego forum j***** aferowiczu. Zajmij się swoim kurwidołem, bo z tego co słychać to się prujecie jak stare prześcieradła.

Papiery widział kto miał widzieć i to poważne osoby, a nie takie stare k**** jak ty i nikt przed takimi łachudrami jak ty i inne wynalazki z tego forum nie będzie się tłumaczył.

Torcida Górnik - zajmij się swoim podwórkiem i swoim burdelem, bo z tego co widać w temacie GŚ to macie ciekawy rozpierdol włacznie z psami w ekipie ( tak jak i tarnovia) a nie p****** o czym o czym wyczytałeś na forum.
"bo z tego co słychać to się prujecie jak stare prześcieradła" - ale to podobno czy jednak się prują ?

Akurat się z Tobą zgodzę ze połowę tych ludzi co tu się odzywa to jakieś dzieci są które próbują zabłysnąć. Ale wytłumacz mi jedno, co z Waszym kurwidołem? Kręcenie lewych afer chłopakowi z Mościc jest w porządku? Straciliście ziomków z OKS i w sumie chyba najlepsze osiedle. Od zawsze bronisz na tym forum w zaparte wszystkie dziwne akcje u Was.

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 06.07.2023, 11:08

Janozyk pisze:
06.07.2023, 09:34
Ty przed chwilą nie wiedziałeś o kogo chodzi i pytałeś się który to jest na zdjęciu. Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz żadnego pojęcia.
Nie no bardzo inteligentnie :) każdy wie o kogo chodzi bo ksywy i nazwiska latają od jakiegoś czasu ale zdjęć do tej pory chłopa nie było nigdzie ! Czy mam pojęcie ? Tak ogólne które jest przedstawione w internecie i od jednego ze starszych waszych kibiców. Nie zmienia to faktu , że placzecie się w zeznaniach i trzymacie majciarza w swoich szeregach !

Janozyk
Posty: 462
Rejestracja: 15.01.2010, 17:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Janozyk » 06.07.2023, 12:24

Właśnie to jest ta różnica że Ty masz wiedzę z internetu i tego co niby ktoś Ci powie a zdjęcia D. już wcześniej były w twoim ulubionym źródle wiedzy. Idź poszukaj na fb i pozdrów starszego kolegę.

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 06.07.2023, 13:27

Janozyk pisze:
06.07.2023, 12:24
Właśnie to jest ta różnica że Ty masz wiedzę z internetu i tego co niby ktoś Ci powie a zdjęcia D. już wcześniej były w twoim ulubionym źródle wiedzy. Idź poszukaj na fb i pozdrów starszego kolegę.
Człowieku moje źródło wiedzy jest wystarczające żeby ocenić jaka ekipa jesteście 🤣 tyle mi wystarczy ! Jesteście banda majciarza która nawet z nim nic nie znaczy ! Ludzie wam z ekipy odeszli , zgody p******* a ty dalej twierdzisz że wszystko jest ok 🤣 kończę ta śmiesza rozmowę bo za chwilę wam majciarz córki wyrucha a wy powiedzie że jest duży to zostaje 🤣

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: halodrol » 06.07.2023, 16:42

Ja nie bazuję na opinii "Józka" ani "Franka" jak to określiliście, tylko na opinii więzienia a jeśli dla was opinia więzienia nie znaczy nic w sprawach życia w więzieniu to ja nie wiem z kim rozmawiam. A może po drugiej stronie są subskrybenci Miśka z Nadarzyna i Związku Gitów na wolności?
Ogólnie średnio mnie D. interesuje tak samo jak zawsze niewiele mnie interesowała Unia, ale teraz mi Barczysty i inni odpowiedz: kto będzie decydował o D.? Ty? Ja? forum kibice.net?

A może jednak KRYMINAŁ?

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: LejTeCole » 06.07.2023, 17:19

Ciekawe czy puścisz córkę na wyjazd z nową-starą zgodą :D

konrad.D
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2012, 17:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: konrad.D » 06.07.2023, 17:54

Barczysty frajerzyno po twoich żalach widać, że jeszcze nie dawno Unia była ci sercu bliska, ale teraz się zasłaniasz że jesteś z Piasta więc jak poważnie cię traktować.

Po pierwsze, przed powrotem D. papiery były pokazywane każdej poważnej osobie na Unii oraz wśród zgód i nikt nie miał nic przeciwko temu, aby wrócił. Powiedz czemu teraz osoby, których już nie ma krzyczą, że coś jest nie tak, a jak był to stali razem w młynie, jeździli na wyjazdy, wspólne akcje czy melanżowali ze sobą oraz robili wspólne fotki?
Wtedy był ok, a po pewnych wydarzeniach już nie? Przecież to jest jawne kurestwo.

Po drugie, piszesz o jakimś straconym „najmocniejszym” osiedlu, z tego osiedla chodzą i jeżdzą cały czas osoby i to co raz więcej. Oni nie łykają farmazonów i potrafią czytać ze zrozumieniem w odróżnieniu od tych kilku słabych co odpuścili.

I skoro piszesz ze UTSC jest słabe i dzieciarnia to czemu te “najmocniejsze” osiedle odpuściło, zamiast ich pogonić?

UTSC nie pierze brudów publicznie, tylko wiecznie jakieś zesrane bezklubowe anonimowe cioty, czy to tu czy w komentarzach na kibicowskich profilach.

Ostatni post z mojej strony.

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 06.07.2023, 19:31

halodrol pisze:
06.07.2023, 16:42
Ja nie bazuję na opinii "Józka" ani "Franka" jak to określiliście, tylko na opinii więzienia a jeśli dla was opinia więzienia nie znaczy nic w sprawach życia w więzieniu to ja nie wiem z kim rozmawiam. A może po drugiej stronie są subskrybenci Miśka z Nadarzyna i Związku Gitów na wolności?
Ogólnie średnio mnie D. interesuje tak samo jak zawsze niewiele mnie interesowała Unia, ale teraz mi Barczysty i inni odpowiedz: kto będzie decydował o D.? Ty? Ja? forum kibice.net?

A może jednak KRYMINAŁ?
Ani ja ani Ty ani tym bardziej kryminał ! Są w naszym świecie od wieków zasady , które do niedawna były stosowane. Teraz niestety już nie są ! Na chłopa jest sztywny papier i do tej pory nikt z Unii nie przedstawił żadnych argumentów które by mogły te papiery obalić. Podejrzewam że ktoś w więzieniu powiązany z Wisłą czy Unia powiedział że chłop jest ok i tym się Unia i Wisła kieruje. Tylko ku*** wyślij chłopa do innego więzienia z takimi papierami to go zjedzą ! Chlop z tego co czytam siedział w więzieniu w Tarnowie więc proste pytanie ludzie z Cracovii też uważali że jest w porządku ? Zapewne tylko strona pro Unia. Nie ma dla takiego człowieka miejsca na trybunach i koniec tematu. Jest zwykłą ku*** która przez lata wykorzystywała nieletnia !!! Mogła to być Wasza siostra czy córka pewnie niektórych !

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 06.07.2023, 20:10

konrad.D pisze:
06.07.2023, 17:54
Barczysty frajerzyno po twoich żalach widać, że jeszcze nie dawno Unia była ci sercu bliska, ale teraz się zasłaniasz że jesteś z Piasta więc jak poważnie cię traktować.

Po pierwsze, przed powrotem D. papiery były pokazywane każdej poważnej osobie na Unii oraz wśród zgód i nikt nie miał nic przeciwko temu, aby wrócił. Powiedz czemu teraz osoby, których już nie ma krzyczą, że coś jest nie tak, a jak był to stali razem w młynie, jeździli na wyjazdy, wspólne akcje czy melanżowali ze sobą oraz robili wspólne fotki?
Wtedy był ok, a po pewnych wydarzeniach już nie? Przecież to jest jawne kurestwo.

Po drugie, piszesz o jakimś straconym „najmocniejszym” osiedlu, z tego osiedla chodzą i jeżdzą cały czas osoby i to co raz więcej. Oni nie łykają farmazonów i potrafią czytać ze zrozumieniem w odróżnieniu od tych kilku słabych co odpuścili.

I skoro piszesz ze UTSC jest słabe i dzieciarnia to czemu te “najmocniejsze” osiedle odpuściło, zamiast ich pogonić?

UTSC nie pierze brudów publicznie, tylko wiecznie jakieś zesrane bezklubowe anonimowe cioty, czy to tu czy w komentarzach na kibicowskich profilach.

Ostatni post z mojej strony.
Frajerzyny to szukaj przed lustrem albo wśród kolegów ;)
Czyli mamy rozumieć że Wisła , Resovia , Sanok , Brzesko widziały papiery i nic z tym nie zrobiły ? Nie chce mi się wierzyć no ale w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe !
Tak Unia była mi w sercu a nie Piast 🤣🤣🤣 zgadza się w 100% tylko popatrz prostacki chłopie na logikę waszych działań :) jeśli myślisz że jak to piszesz Unia mi była bliska a teraz krytykuje jej działania to pomysl jaki kurewski numer musieliście wywinąć że odbiłem od tej Unii ;) ale żeby Cię uspokoić w życiu nawet na meczu Unii nie byłem a na żywo widziałem wasza ekipę tylko raz w Brzesku na meczu z Glinikiem. Możesz wierzyć lub nie mam to w d****

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: protektormalopolska » 07.07.2023, 10:51

Wrzuć białko i po sprawie. Jak nie masz nic na chłopa tylko szczekasz żeby kogoś pomówić to lepiej milcz.
ABG

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: john22 » 10.07.2023, 12:53

I nagle cisza :D kto by się spodziewał...

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 10.07.2023, 18:27

Ktoś mi powie jak tutaj załącznik dodać ?

Jabollo
Posty: 198
Rejestracja: 21.04.2019, 12:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Jabollo » 10.07.2023, 18:30

Barczysty pisze:
10.07.2023, 18:27
Ktoś mi powie jak tutaj załącznik dodać ?
Jedyna opcja to wrzucić zdjęcie na jakiś hosting.

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Matias » 10.07.2023, 20:14

Konrad D. Papiery w kryminale były pokazywane tylko "waszej " stronie. Po drugie wiarygodność tych gitow kończy się tak jak misiek za czasów "La skazy" ze ZK strzelec opolskich jeśli wiesz o czym pisze ? Tak to dawno by był spakowany do wora.

Nieznany111
Posty: 10
Rejestracja: 01.06.2022, 15:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Nieznany111 » 13.07.2023, 00:55

Tutaj kilka dokumentów tego gwalciciela i matkobijcy z Tarnowa.
Wyroki prawomocne, o bicie matki zatuszowane bo to byl jego pierwszy wyrok i to w zawiasach, dopiero za inne rzeczy wjechał na puchę
W Tarnowie jak siedział to miał jechane na kryminale ale na uni panuje tuszowanie i zwykła propaganda siana przez 3 osoby, majciarza i dwóch innych tlusciochow

https://zapodaj.net/plik-KJSf3S2SdT
https://zapodaj.net/plik-e7PogBrIOj
https://zapodaj.net/plik-W0coogWn9k
https://zapodaj.net/plik-cVOgrWnPNW
https://zapodaj.net/plik-VWJz5DPxwj
https://zapodaj.net/plik-oKIXRI150K
https://zapodaj.net/plik-npy4La4jW5

Obserwator1946
Posty: 121
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Obserwator1946 » 13.07.2023, 10:57

To scierwo chodzi na mecze?

donguralesko
Posty: 97
Rejestracja: 23.10.2008, 13:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: donguralesko » 13.07.2023, 12:02

Tak, normalnie śmiga na Unię i Wisłę, jest tam tolerowany.

Obserwator1946
Posty: 121
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Obserwator1946 » 13.07.2023, 12:52

Brak słów, jak to czytasz to c*** ci do ryja domowy wojowniku i majciarzu. O takich śmieciach powinno być głośno wszędzie gdzie się tylko da, aby ludzie wiedzieli jakie scierwo mieszka obok.

Nieznany111
Posty: 10
Rejestracja: 01.06.2022, 15:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Nieznany111 » 13.07.2023, 14:31

Kropiel pisze:
13.07.2023, 12:37
''Poważni" ludzie z kryminału i Unii powiedzieli że jest w porządku więc śmiga. Wierzyć się nie chce że taki śmieć normalnie funkcjonuje i że są tu tacy jak ten z Wisły halodron co go bronią.

Nieznany111, ten majciarz to Jakub Kornaus?
Tak to jest on , nasterydowany polmozg - wszystkim dzieciakom na Unii imponuje , nieświadomi jaki to jest ciężki c***

kibol32
Posty: 175
Rejestracja: 31.07.2011, 12:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kibol32 » 13.07.2023, 17:23

EXTREMEHOBBY68 pisze:
13.07.2023, 16:37
JAKI NIBY KRYMINAŁ UZNAŁ ŻE TE PAPIERY SĄ OK??? ŻEBY TEMU GWALCICIELOWI TAK MATKE I CÓRKĘ WIĘZILI I RUCHALI W KILKU
Bardzo mądre słowa. Żeby się zemścić na gościu trzeba zrobić krzywdę niewinnym kobietom.

Nieznany111
Posty: 10
Rejestracja: 01.06.2022, 15:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Nieznany111 » 13.07.2023, 17:45

kibol32 pisze:
13.07.2023, 17:23
EXTREMEHOBBY68 pisze:
13.07.2023, 16:37
JAKI NIBY KRYMINAŁ UZNAŁ ŻE TE PAPIERY SĄ OK??? ŻEBY TEMU GWALCICIELOWI TAK MATKE I CÓRKĘ WIĘZILI I RUCHALI W KILKU
Bardzo mądre słowa. Żeby się zemścić na gościu trzeba zrobić krzywdę niewinnym kobietom.
W zasadzie to Matka mu Koło c**** lata skoro się nad nią znęcał fizycznie i psychicznie

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 13.07.2023, 19:00

Przecież Unia i Wisła tu jeszcze parę dni temu broniły tego zwyrodnialca i twierdziły , że nie ma żadnych papierów itp ! Wychodzi na to , że 60 z Wisły są chujowe ale majciarze już ok 🤣 jutro się dowiemy , że w kryminale w Tarnowie powiedzieli że Misiek to git chłop i może śmigać dalej! Zero zasad , zero honoru , zero zmian na Tej Wiśle. O Unii to już nie wspomnę bo to banda która już chyba nie ma żadnych chujowych ograniczeń i zachowań !!!

kibol32
Posty: 175
Rejestracja: 31.07.2011, 12:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kibol32 » 13.07.2023, 19:02

Nieznany111 pisze:
13.07.2023, 17:45
kibol32 pisze:
13.07.2023, 17:23
EXTREMEHOBBY68 pisze:
13.07.2023, 16:37
JAKI NIBY KRYMINAŁ UZNAŁ ŻE TE PAPIERY SĄ OK??? ŻEBY TEMU GWALCICIELOWI TAK MATKE I CÓRKĘ WIĘZILI I RUCHALI W KILKU
Bardzo mądre słowa. Żeby się zemścić na gościu trzeba zrobić krzywdę niewinnym kobietom.
W zasadzie to Matka mu Koło c**** lata skoro się nad nią znęcał fizycznie i psychicznie
Jemu to może tak, ale sama sobie nie lata koło...

Obserwator1946
Posty: 121
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Obserwator1946 » 13.07.2023, 22:53

EXTREMEHOBBY68 pisze:
13.07.2023, 16:37
JAKI NIBY KRYMINAŁ UZNAŁ ŻE TE PAPIERY SĄ OK??? ŻEBY TEMU GWALCICIELOWI TAK MATKE I CÓRKĘ WIĘZILI I RUCHALI W KILKU
Chyba kryminał na porodówce, co do reszty tego co napisałeś to proponuje się rozpędzić i wypierdolic głowa w mur, ale tak abyś stracił czucie w rękach abyś nie mógł więcej pisać takich rzeczy.

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Małopolska kibolska

Post autor: UrzadSkarbowy » 14.07.2023, 00:17

Nieznany111 pisze:
13.07.2023, 00:55
Tutaj kilka dokumentów tego gwalciciela i matkobijcy z Tarnowa.
Wyroki prawomocne, o bicie matki zatuszowane bo to byl jego pierwszy wyrok i to w zawiasach, dopiero za inne rzeczy wjechał na puchę
W Tarnowie jak siedział to miał jechane na kryminale ale na uni panuje tuszowanie i zwykła propaganda siana przez 3 osoby, majciarza i dwóch innych tlusciochow

https://zapodaj.net/plik-KJSf3S2SdT
https://zapodaj.net/plik-e7PogBrIOj
https://zapodaj.net/plik-W0coogWn9k
https://zapodaj.net/plik-cVOgrWnPNW
https://zapodaj.net/plik-VWJz5DPxwj
https://zapodaj.net/plik-oKIXRI150K
https://zapodaj.net/plik-npy4La4jW5
warto przypomnieć jak się ktoś tu pruł o to:
konrad.D pisze: Papiery widział kto miał widzieć i to poważne osoby, a nie takie stare k**** jak ty i nikt przed takimi łachudrami jak ty i inne wynalazki z tego forum nie będzie się tłumaczył.

---

Po pierwsze, przed powrotem D. papiery były pokazywane każdej poważnej osobie na Unii oraz wśród zgód i nikt nie miał nic przeciwko temu, aby wrócił[/b]
:D
Obrazek

Diamentowy
Posty: 176
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Diamentowy » 14.07.2023, 00:28

Nazwisko tej wykorzystywanej dziewczyny to już mógł typ zasłonić jak wrzucal papiery.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario1916, emi04, kumitsu, Lachos, manson666, Robert Makłowicz, Zielono_Czarny i 178 gości