Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Elita Tarnowa
Posty: 148
Rejestracja: 04.04.2016, 16:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Elita Tarnowa » 03.07.2021, 20:32

Baraże o 3 lige, awans Unii Tarnów. UNIA TARNÓW vs Wiślanie Jaśkowice.

wyjazd do Skawiny:
[link]

Obrazek

rewanż w Tarnowie, relacja:
[link]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ZKS UNIA TARNÓW



Elita Tarnowa
Posty: 148
Rejestracja: 04.04.2016, 16:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Elita Tarnowa » 23.07.2021, 20:16

Unia Tarnów 2020/2021

Obrazek
ZKS UNIA TARNÓW

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zupełnie Zielony. » 19.08.2021, 18:51

Jak wygląda obecnie (3liga) sprawa wpuszczania przyjezdnych na Unii Tarnòw? Po raz kolejny czytam że goście weszli dzieki uprzejmosci miejscowych. W czym problem? bo chyba nie z braku sektora? Jak sądzę jest to wymyslem klubu ktory woli miec problem z glowy.... czy kibice Unii robią coś w tym temacie? Jak to dokladnie wygląda - z gory dziekuje za odpowiedz.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

SP11
Posty: 50
Rejestracja: 19.10.2015, 16:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SP11 » 19.08.2021, 20:28

Zupełnie Zielony. pisze:
19.08.2021, 18:51
Jak wygląda obecnie (3liga) sprawa wpuszczania przyjezdnych na Unii Tarnòw? Po raz kolejny czytam że goście weszli dzieki uprzejmosci miejscowych. W czym problem? bo chyba nie z braku sektora? Jak sądzę jest to wymyslem klubu ktory woli miec problem z glowy.... czy kibice Unii robią coś w tym temacie? Jak to dokladnie wygląda - z gory dziekuje za odpowiedz.

U nas jest taki problem ze policja od derbów wymaga remontu klatki żeby można było wpuszczać na piłce kibiców gości. Na żużlu ten sam sektor jest Ok i mogą wchodzić kibice. Wiadomo czym to tłumacza. Stadion jest miejski wiec remontu powinno dokonać miasto czego nie zrobi. I tak wyglada cała sytuacja

na_chwile
Posty: 142
Rejestracja: 06.11.2013, 12:42
Lokalizacja: Polska / Górny Śląsk

Re: Małopolska kibolska

Post autor: na_chwile » 23.08.2021, 09:14

Jak obecnie wyglądają stosunki na lini Beskid Andrychów - KSC?

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 23.08.2021, 10:33

na_chwile pisze:
23.08.2021, 09:14
Jak obecnie wyglądają stosunki na lini Beskid Andrychów - KSC?
MosadKSC pisze:
03.11.2020, 19:00
Monster96 pisze:
03.11.2020, 12:31
MosadKSC pisze:
30.10.2020, 18:04
Tak się tez składa ,ze ja akurat mam kontakt z osiedlami oraz fc.
Skoro kolego piszesz, że masz kontakt z FC i osiedlami, to może w wolnej chwili przybliżysz temat Andrychowa i wydarzeń na linii Wasz FC vs. Beskid. Plotki krążą, że od jakiegoś roku sporo się tam podziało i zaszły duże zmiany w wyniku czego Wasz Fanclub w Andrychowie przestał istnieć?
W tym przypadku to nie plotki a prawda. Moze nie przestał istnieć, ale jest zle. Nie ma co ukrywać , sami sobie na to zapracowali i śmiało można powiedzieć, ze w Andrychowie Beskid wiedzie prym.
Odkąd młodzi z FCA wzięli się za „rządzenie” , starzy odbili od klimatu i przestali się z nimi utożsamiać.
Widzielismy rozmowy pomiędzy Beskidem a FCA. W których Beskid za wszelka cenę dążył do konfrontacji a młodym z FC Andrychow ewidentne zafalowały szorty i robili jakieś dziwne uniki.
Tak mi kiedyś odpisał chłopak z KSC. Co do relacji Beskidu, to nie kojarzę, żeby tutaj ktoś od nich się wypowiadał, a ten temat był tutaj poruszany już x razy...

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Małopolska kibolska

Post autor: N_ » 26.08.2021, 20:11

Tacy mocni są że za przedłużenie ręki łapią a Glinika temat lepiej przemilczeć.
http://www.youtube.com/user/czarni

490
Posty: 227
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Małopolska kibolska

Post autor: 490 » 29.08.2021, 20:33

Kmaczeta90 pisze:
29.08.2021, 18:27
Są tu jacyś Wiślacy z okolic Nowego Sacza Po za mna??
Tak, Ja! Limanowa. Poklikamy?
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Małopolska 'kibolska'

Post autor: p. » 29.08.2021, 21:59

2DZ pisze:
29.08.2021, 21:05
Obrazek

Czy mICHA7SKA po powrocie z "ochronek" planuje start w polityce, że jego podobizna zasłaniająca literę "g" w herbie wiślaków pojawiła się na dzisiejszej sektoróWce krakoWian? :D
Myślałem ze Wy w autokarach czy tez na dworcu ,a nie na telefonach ....
a no tak, ktoś tu na wyjazd nie pojechał.
Ale załóżmy że masz racje, możesz wrzucić jak wygląda ten herb w oryginale w którym to zasłonięta jest literka G? Tylko wrzuć proszę ten herb, beż zbędnych tekstów. I weź w końcu wypierdol za okno tego kota co Ci lata po klawiaturze i naciska Capslocki
miasto nocą..i o to mi chodziło

halodrol
Posty: 759
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: halodrol » 29.08.2021, 22:54

Frajerze w Pradze byłeś, na MN byłeś, na bronieniu kościołów byłeś tylko nikt cię nigdzie nie widział...
Tak, wiem, smartfon i te sprawy....

Kostakurta
Posty: 179
Rejestracja: 17.09.2017, 13:23

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Kostakurta » 30.08.2021, 02:59

Na sektorówce Krakowian pojawi się podobizna kobity dozo z podpisem prostytutka warszawskiej ulicy.

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Małopolska 'kibolska'

Post autor: p. » 04.09.2021, 20:47

2DZ pisze:
31.08.2021, 15:30
p1 pisze:
29.08.2021, 21:59
2DZ pisze:
29.08.2021, 21:05
Obrazek

Czy mICHA7SKA po powrocie z "ochronek" planuje start w polityce, że jego podobizna zasłaniająca literę "g" w herbie wiślaków pojawiła się na dzisiejszej sektoróWce krakoWian? :D
Myślałem, że Wy w autokarach czy też na dworcu, a nie na telefonach ...
A no tak, ktoś tu na wyjazd nie pojechał.
Ale załóżmy, że masz racje, możesz tu "wrzucić", jak wygląda ten herb w oryginale, w którym to zasłonięta jest literka "g"? Tylko "wrzuć", proszę, ten herb, beż zbędny w tekście. I weź w końcu 'wypierdol' za okno tego kota, co Ci lata po klawiaturze i naciska 'CapsLock-a'.
Obrazek
(Źródło: polskielogo.net ;)




PS
Obrazek

PPS Nie mam kota, a moje dzieciaki nie korzystają z komórek swoich rodziców jak widzewiaki w wakacje.
;) :) :D
Jeśli dla Ciebie herb z oprawy i herb który wkleiłeś to te same herby to w sumie nie ma sensu pisać dalej. Rozumiem ze możesz chorować na prozopragnozję. To chyba? można wyleczyć
miasto nocą..i o to mi chodziło

coglin
Posty: 237
Rejestracja: 27.02.2007, 15:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: coglin » 06.09.2021, 10:53

herb na oprawie - Obrazek
1. inny kształt herbu
2. nazwa w innym miejscu
3. inny kolor nazwy
4. rok w innym miejscu
5. inny kolor roku
6. inaczej umiejscowiona gwiazda

A teraz wy.pierd.alaj z tego tematu.
Wisła Kraków

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Małopolska 'kibolska'

Post autor: p. » 06.09.2021, 12:27

2DZ pisze:
05.09.2021, 21:45
po pisze:
04.09.2021, 20:47
2DZ pisze:
31.08.2021, 15:30


Obrazek
(Źródło: polskielogo.net ;)


[...]

(...)


[...]

(...)


PS
Obrazek

PPS Nie mam kota, a moje dzieciaki nie korzystają z komórek swoich rodziców jak widzewiaki w wakacje.
;) :) :D
Jeśli dla Ciebie herb z oprawy i herb, który "wkleiłeś", to te same herby, to w sumie nie ma sensu pisać dalej. Rozumiem, że możesz chorować na prozopragnozję. To chyba można wyleczyć.
Mam już swoje lata, więc pomóż mi znaleźć np. 6 szczegółów różniących herb '(gie)TeeSu' z tym(i) na ... oprawach wiślaków i widzewiaków, "okulisto" podobny zupełnie do nikogo. ;)
6 szczegółów różniących herby ? Chyba ten wiek to również pamięć, polecam lecytynę. Napisałeś Panie kolego, cytuję bez zmian w edytowanym tekście jak masz dziwnie w zwyczaju "Czy mICHA7SKA po powrocie z "ochronek" planuje start w polityce, że jego podobizna zasłaniająca literę "g" w herbie wiślaków pojawiła się na dzisiejszej sektoróWce krakoWian? :D”
więc po 1 - Co mnie ku*** interesuje co Widzew czy inne drużyny maja na oprawach, skoro odniosłeś się do TEJ konkretnej sektorówki z meczu w którym Wisła wygrała z ladacznicą? Na dodatek zasugerowałeś ze na oprawie jest twarz PM. Do tego się nie czepiam, mam świadomość ze możesz nie odróżniać twarzy ludzi, jednak czepiam się tego ze herb który jest na sektorówce nie zawiera literki G czy też C czy W czy K czy S, i na tym herbie jest TS WISŁA a nie GTS jak próbujesz innym wmówić. Więc próbowałem Ci wytłumaczyć jak małemu dziecku, ze ani twarz ani herb nie są tym czym byś chciał i co próbujesz wmówić. By Ci to wyjaśnić tak byś już nie popełniał takich głupich błędów (bo ani to śmieszne, ani to fajne) zaproponowałem byś pokazał ten herb w którym widzisz tą liderkę G i ty wyskakujesz z herbem używanym w latach 1975-1991 a na sektorowe jest herb powstały w 1991r, co oczywiście dobrze wiesz, bo w linku z polskie logo net którym się posługujesz,ten herb i jego historia jest opisana. Ale niestety, nie pasuje Ci do tej super mieszkowej narracji -[link].
Nie rozróżniasz herbów, nie rozróżniasz twarzy, stary ja Ci współczuje w życiu. Jeśli masz babę, to też musi mieć 6 szczegółów by się różnić? Przejebane musisz mieć np. w galerii gdzie jest masa kobiet a ty jak sam wspomniałeś masz już swoje lata. To była moja dygresja tylko odbierająca od tematu, nie będę Ci ciupał od idiotów itd bo ogólnie współczuję ludziom którzy mają ciężkie problemy zdrowotne.
W ogóle to jesteś za Legią czy może za KSZO? W końcu herby podobne....
miasto nocą..i o to mi chodziło

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Małopolska 'kibolska'

Post autor: p. » 06.09.2021, 15:07

2DZ pisze:
06.09.2021, 13:40
po pisze:
06.09.2021, 12:27
2DZ pisze:
05.09.2021, 21:45

Mam już swoje lata, więc pomóż mi znaleźć np. 6 szczegółów różniących herb '(gie)TeeSu' z tym(i) na ... oprawach wiślaków i widzewiaków, "okulisto" podobny zupełnie do nikogo. ;)
Chcesz 6 szczegółów różniących herby? Chyba ten wiek to również pamięć, polecam lecytynę. Napisałeś, Panie "kolego", cytuję (bez zmian w erratowanym tekście, jak masz dziwnie w zwyczaju): "Czy mICHA7SKA po powrocie z "ochronek" planuje start w polityce, że jego podobizna zasłaniająca literę "g" w herbie wiślaków pojawiła się na dzisiejszej sektoróWce krakoWian? :D”
Więc po 1-sze - Co mnie 'kurvvy' interesują, co Widzew czy inne "druŻyny" maja na oprawach, skoro odniosłeś się do TEJ konkretnej sektorówki z meczu, w którym Wisła wygrała z pomocą ladacznic, sędziów? Na dodatek zasugerowałeś, że na oprawie była twarz P.M. Do tego się nie czepiam, mam świadomość, że możesz nie odróżniać twarzy ludzi od ... krakowskich konfidentóW, jednak czepiam się tego, że herb, który był na sektorówce, nie zawierał literki "G" czy też "C" czy "W" czy "K" czy "S", jak u 'sovii' i na nowym herbie jest napis "TS WISŁA", a nie "G.T.S. Wisła", jak próbuję innym wmówić. Więc próbowałem Ci wytłumaczyć, jak młodszemu dziecku, że ani twarz, ani herb nie są tym, czym byś chciał i to Ci próbuję wmówić. By Ci to wyjaśnić tak, byśmy już nie popełniali takich głupich błędów (bo ani to śmieszne, ani to fajne), zaproponowałem, byś pokazał ten herb, w którym widzisz tę literkę "G" i Ty wyskakujesz z herbem używanym w latach 1975-1991 tzn. kiedy rodził się u nas ruch kibicowski, a na sektorówie był m.in. herb powstały w 1991 r., co oczywiście dobrze wiem, bo w 'linku' z "polskielogo.net", którym się posłużyłeś, ten herb i jego historia jest opisana. Ale, niestety, pasuje Ci do tej super śmieszkowej narracji:
Obrazek
Nie odróżniasz wielu naszych herbów, nie rozróżniasz twarzy, STARy, ja Ci współczuję w życiu. Jeśli masz babę, to też musi mieć 6 szczegółów, by ją odróżnić od kochanek? 'Przejebane' musisz mieć np. w galerii, gdzie jest masa kobiet, a Ty, jak sam wspomniałeś, masz już swoje lata. To była moja dygresja tylko odbigająca od tematu, nie będę Ci znów usiłował 'ciupać' od ślepców itd., bo ogólnie współczuję ludziom, którzy mają ciężkie problemy zdrowotne.
W ogóle to jesteś za Legią, czy może za KSZO? W końcu herby podobne ... .
Musisz mi bardziej pomóc, bo do tej pory nie mogę znaleźć twoich tłumaczeń, że pomyliłem herby i twarze wiślaków (nadal nie wiem np., kto mi na waszej sektoróWce przypomina michalską ;). Chyba, że sWoje wyjaśnienia razem z moim "podbiciem" 'wjebało' z tematu dot. ostatniego weekendu lub/i masz tu dWa konta: "cloWna" - do wyśmiewania i "po", gdzie udajesz mądrzejszego, "panie ko7ego". :)
Moich tłumaczeń? Widzę ze próbujesz, jak to masz Panie kolego w swoim stylu, zmienić kontekst rozmowy. Wybacz, nie wchodzę w to, ale postaram Ci się przypomnieć o czym jest dysputa.
"Czy mICHA7SKA po powrocie z "ochronek" planuje start w polityce, że jego podobizna zasłaniająca literę "g" w herbie wiślaków pojawiła się na dzisiejszej sektoróWce krakoWian? :D” --> więc łopatologicznie, zapytałeś czy Misiek który wg Ciebie jest na sektorówce, planuje po wyjściu start w polityce bo jego PODOBIZNA zasłania literkę G która wg Ciebie jest na herbie.
I próbuje, jak widać nieumiejętnie Ci wyjaśnić, że ten herb na tej sektrówce to nie jest herb który Ty znasz i próbujesz wmówić innym. Najprościej tę różnice zobaczyć porównując dwa herby, niczym porównanie rysunków. Niestety wymagasz conajmniej 6 różnic bo inaczej uznajesz herby za tożsame. Otóż Panie kolego mylisz się. I zaznaczę, ja się nie tłumacze, tylko próbuje Panie kolego Ci coś wytłumaczyć, byś potem nie popełniał takich lapsusów. Wiem jednak ze często gęsto, nie ma się co kopać z koniem, i nawet najprostszej rzeczy się czasem debilowi nie wytłumaczy.(nie twierdze ze jesteś takim debilem, tylko ze po prostu pewna grupa ludzi pewnych rzeczy nie zrozumie z racji np. ograniczeń umysłowych)

I teraz piszesz do mnie ze nie możesz znaleźć moich tłumaczeń...no raczej bo ja nie mam się z czego tłumaczyć. To Ty coś stwierdziłeś, ja zapytałem na jakiej podstawie...i nagle zaczyna się odwracanie ogonem. nie ma potrzeby na to, każdy kto czyta sam wyciągnie wnioski na temat Twojej postawy, która uważam już ma pewną pozycję na forum.

Na koniec tylko pokaże Ci jak fajnie próbujesz lecieć w c****, tudzież grać pożytecznego idiotę. Serio, może Ci się to przyda na przyszłość i wyjdzie na zdrowie.
Podobnizna wg. sjp (SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO)
1. «fotografia, obraz, rzeźba itp. czyjejś twarzy, postaci»
2. «dokładne odtworzenie oryginału czegoś»

więc jeśli jest podobizna np. Twoja, to znaczy ze na obrazku etc jesteś TY.
A TY Panie kolego zmieniasz narracje i nagle pytasz „to kto mi przypomina Miśka” .

Więc może kolejna lekcja z języka polskiego. Może zamiast podobizny chodziło CI o podobieństwo?
również za SJP podobieństwo
zgodność, wspólność pewnych cech dwu albo więcej osób, przedmiotów itp.; prawie jednakowy wygląd, powinowactwo, bliskość, zbieżność, pokrewieństwo

Ja dostrzegam, po Twoim stylu pisania ze masz bardzo duży problem z moim ojczystym językiem, ale nie znam Cię więc nie będę pisał ze jesteś debilem, lub zasiedleńcem czy jakimś innym przybyszem z planety melmac, zapamiętaj tylko ze PODOBIZNA a PODOBIEŃSTWO to są różne słowa.
(Nie wiem czemu ale przypomina mi się scenka z filmu Vegi w której AKTOR pyta czy Zbyszek i Zbigniew to to samo imię...)

p.s. Zarzutu o jakieś konta nie skomentuję, każdy sądzi wg. Siebie.
miasto nocą..i o to mi chodziło

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Małopolska kibolska

Post autor: P141171215B » 06.09.2021, 21:49

2DZ pisze:
06.09.2021, 20:20
nicola&gays pisze:
06.09.2021, 15:00
Przecież, DoZo..., jestem tak 'jebnięta', że ... pokazuję kciuk i macham, jak widzę auta kursantów nauki jazdy (myślę, że to w-wscy piłkarze jadą na trening).
Uważaj również na sWoim parkingu na ciche ... ciężarówki. Poza tym, powinnaś się poradzić "po" ..., on na pewno wie, co to za schorzenie czyli połączenie achromatopsji z ... nierozpozawaniem kształtów.
Na razie zalecam XTC zamiast 4-MMC. :)

po pisze:
06.09.2021, 15:07
2DZ pisze:
06.09.2021, 13:40

Musisz mi bardziej pomóc, bo do tej pory nie mogę znaleźć twoich tłumaczeń, że pomyliłem herby i twarze wiślaków (nadal nie wiem np., kto mi na waszej sektoróWce przypomina michalską. ;). Chyba, że sWoje wyjaśnienia razem z moim "podbiciem" 'wjebało' z tematu dot. ostatniego weekendu lub/i masz tu dWa konta: "cloWna" - do wyśmiewania i "po", gdzie udajesz mądrzejszego, "panie ko7ego". :)
Moich tłumaczeń? Widzę, że próbujesz, jak to masz, Panie "kolego", w swoim zwyczaju, trzymać się tematu rozmowy. Wybacz, nie wchodzę w to, ale postaram się Ci przypomnieć, o czym jest nasza dyskusja.
"Czy mICHA7SKA po powrocie z "ochronek" planuje start w polityce, że jego podobizna zasłaniająca literę "g" w herbie wiślaków pojawiła się na dzisiejszej sektoróWce krakoWian? :D”
Więc łopatologicznie, zapytałeś, czy "Misiek", który wg Ciebie był na sektorówce, planuje po wyjściu z a.ś. start w polityce, bo jego PODOBIZNA zasłaniała literkę "G", która wg Ciebie powinna być w wiślackim herbie.
I próbuję, jak widać - nieumiejętnie, Ci wyjaśnić, że ten herb na sektróWce to nie jest nasz herb, który Ty znasz od lat i próbujesz przypominać winnym. Najprościej tę różnice zobaczyć, porównując wszystkie herby, niczym porównać rysunki. Niestety, wymagasz co najmniej 6-ciu różnic (a nie ponad 7, których chyba wymagał dla nowego ZT UP), bo inaczej uznajesz herby i rodowody za tożsame. Otóż, Panie "kolego", mylisz się. I zaznaczę, ja się nie tłumaczę, tylko próbuję, Panie "kolego", Ci wytłumaczyć, bym potem nie popełniał takich lapsusów. Wiem jednak, że często-gęsto, nie ma się co "kopać z koniem" i nawet najprostszej rzeczy się czasem debilowi nie wytłumaczy (nie twierdzę, że to Ty jesteś debilem, tylko, że - po prostu - pewna grupa ludzi pewnych rzeczy nie zrozumie z racji np. ograniczeń umysłowych przedstawiającego sWoje racje).

I teraz napisałeś do mnie, że nie możesz znaleźć moich wytłumaczeń, kto był na oprawie. No raczej, bo ja nie mam się z czego tłumaczyć. To Ty o coś zapytałeś, ja odpowiedziałem pytaniem, na jakiej podstawie ... I nagle zaczyna się moje odwracanie kota ogonem. Nie ma potrzeby, każdy, kto mnie czyta, sam wyciągnie wnioski na temat Twojej postawy, która, zauważyłem, już miała pewne propozycje na tym forum.

Na koniec tylko pokaże Ci, jak fajnie robisz mnie w 'chÓja', tudzież - pożytecznego idiotę. Serio, może Ci się to przyda na przyszłość i wyjdzie na zdrowie.

Obrazek

Więc jeśli jest podobizna króla na polskim banknocie, to znaczy, że na obrazku jest wyłącznie jego wyobrażenie np. autorstwa Jana Matejki.
A Ty, Panie "kolego", wyśmiewasz moje projekcje i nagle "pytasz”: "kto mi na waszej sektoróWce przypomina michalską".

Więc może kolejna Twoja lekcja języka polskiego nie pójdzie na marne. Może zamiast podobizny chodziło nam o podobieństwo do kogoś innego niż mICHA7INA?

Za SJP - "podobieństwo":
zgodność, wspólność pewnych cech dwu albo więcej osób, przedmiotów itp.; prawie jednakowy wygląd, powinowactwo, bliskość, zbieżność, pokrewieństwo

Ja dostrzegam po Twoim stylu pisania, że masz bardzo duży problem z moim ojczystym językiem, ale nie znam Ciebie, więc nie będę Ci pisał, że jestem debilem lub tylko pomyleńcem czy jakimś innym przybyszem z planety meczet, zapamiętam jednak, że PODOBIZNA a PODOBIEŃSTWO to są różne słowa (nie wiem dlaczego, ale przyśniła mi się scenka 'sequel-u' vegiNY o 'wsh', w której P.M. pyta, czy zIBI i jego Zbigniew to jedna i ta sama osoba ...).

PS A widzewskich zarzutóW o jakieś inne konta nie skomentuję, każdy widzewiak sądzi wg siebie.
Napiszesz w końcu, czyje popiersie z mordą o charakterystycznych rysach (wysunięta żuchwa z wydatnymi warami ;) chcieli(ście) namalować na tej sektoróWce, skoro (z ponad 100 m w dymie od rac) mylnie rozpoznałem twojego doWódcę? :D
https://www.wisla.krakow.pl/aktualnosci ... opuszanski
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 07.09.2021, 08:29

Dokładnie, narzekacie na tego durnia a sami z nim wchodzicie w dyskusje i dajecie szanse żeby się nakręcił.

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Małopolska kibolska

Post autor: p. » 07.09.2021, 09:33

2DZ pisze:
06.09.2021, 20:20

Napiszesz w końcu, czyje popiersie z mordą o charakterystycznych rysach (wysunięta żuchwa z wydatnymi warami ;) chcieli(ście) namalować na tej sektoróWce, skoro (z ponad 100 m w dymie od rac) mylnie rozpoznałem twojego doWódcę? :D
Kolega ci podrzucił link czyje popiersie, jesteś tak biegły w szukaniu po internecie ze jestem aż zaskoczony ze tego nie znalazłeś.
A może w sumie znalazłeś, ale nie rozpoznałeś bo jak sam stwierdziłeś masz już swój wiek.
Więc kończąc temat Twoje pytanie brzmiało, czy osoba która nie jest ta osoba o której myslisz, która zasłania herb którego tam nie ma, wystartuje w polityce? A c*** wie, raczej nie bo osoba z sektorówki dawno nie żyje a takie osoby nie maja jak startować w polityce.
No Andrzej, weź pójdź do przedszkola w końcu.

I szczerze mówiąc, widzę ze Ty nawet cytowany tekst zmieniasz, dobre to jest odklejenie. To zachowanie jest dziecinnie. A mówisz ze jesteś stary a zachowujesz się jak dziecko. Stary a dziecko. Stary a dziecko. no jebniety jak dziecko, mamo on mnie przezywa pewnie było grane u Ciebie przez większą część życia.
Koniec tematu. Błędnie oceniłeś to co widziałeś, zreszta nie po raz pierwszy. I jedz na swoje KSZO pokibicować jak Cię wpuszczą.
miasto nocą..i o to mi chodziło

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Małopolska kibolska

Post autor: p. » 07.09.2021, 11:35

Ty ten tekst edytujesz w jakim celu? (pomijam ze masz na to czas w ogóle, ale rozumiem, bezrobocie jakieś tam jest)
To jakaś choroba czy taka naleciałości ludzi z warszawy którzy czytają A a potem mówią B? Bo nie kumam tego. Czy może Ty od razu czytasz to co chcesz przeczytać i nie akceptujesz prawdy, faktów? To też jest choroba. Jak coś to mogę pomóc ogarnąć leczenie.
miasto nocą..i o to mi chodziło

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Małopolska kibolska

Post autor: p. » 07.09.2021, 14:46

[/quote]
Bądź konsekwentny, jeżeli już zorientowałeś się, że ... z moim wzrokiem - nienajgorzej, to 'wydupcaj' stąd ..., bo pomyślę, że jesteś podobny (mentalnie!) do ... twojego "PM". ;)
[/quote]
Jestem konsenwenty tępa pało, nie poruszam tematu który zakończyłem czyli tego ze nie widzisz i nie rozróżniasz.
Wydupcaj to słowo które często słyszałeś jak myślałeś ze masz znajomych. Ja masz jakieś ale to zapraszam na priv byś tutaj nie opisywał swoich doznań i emocji.
Z twoim wzrokiem bardzo chujowo, podobniza i podobieństwo to to samo dla ciebie co zamek i zaimek.
A teraz wez znowu edytuj a nie erratuj tekst wielki huliganie co nawet pracy nie ma.elo.
miasto nocą..i o to mi chodziło

490
Posty: 227
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Małopolska 'kibolska'

Post autor: 490 » 07.09.2021, 23:48

2DZ pisze:
06.09.2021, 11:25
cloWn pisze:
06.09.2021, 10:53
To herb na oprawie widzewiaków:

Obrazek

1. nierówne linie kształtu herbu
2. nazwa w innym miejscu
3. inny kolor nazwy
4. rok w innym miejscu
5. inny kolor roku
6. inaczej urozmaicona gwiazda dawida

A teraz 'wypierdalam' z tego tematu.
Żegnaj! :D
Jak Dozo nie lubię, tak teraz pozamiatał :D
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

Mareczek86
Posty: 309
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Mareczek86 » 12.09.2021, 05:40

Realistycznie jest tak, że kibicowsko oba kluby są na dnie. Kraków/fc kibicowsko nie istnieje, a o takiej rywalizacji i stanie FC jakie ma np. Ruch/Górnik/Gieksa/Widzew/Łks można tylko pomarzyć.

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: LejTeCole » 27.09.2021, 23:21

Czy Urodzeni Wiślacy z Wadowic jeszcze istnieją? Dzieje się coś w tym miescie kibicowsko w ogole?

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: patriota85 » 01.10.2021, 17:36

liczby wyjazdowe pisze:
01.10.2021, 15:34
Przydałyby sie te klatki w 4lidze, żeby wpuszczali bo tyle lat się narzekało że buraczana liga, mało ekip a za rok połączeniu wschodniej i zachodniej będzie ciekawie:
- Unia Oświęcim,
- Beskid Andrychów,
- Okocimski Brzesko,
- Tarnovia Tarnów,
- Glinik Gorlice,
- Kolejarz Stróże,
Żeby było ciekawie, to najpierw wszyscy muszą się utrzymać w 4 lidze.A z tym niestety może być różnie.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 02.10.2021, 10:19

liczby wyjazdowe pisze:
01.10.2021, 15:34
LejTeCole pisze:
27.09.2021, 23:21
Czy Urodzeni Wiślacy z Wadowic jeszcze istnieją? Dzieje się coś w tym miescie kibicowsko w ogole?
od straty "repliki" na rzecz Beskidu, flaga Wadowic nie widziana na Wiśle, więc wygląda na to że chyba nie.
Po tym jak zostali potraktowani przez "bandę", chyba przejrzeli na oczy i zrozumieli, że nie tędy droga. Ciekawe czy jakby zapłacili te pieniądze, to czy flaga by jednak wisiała ;)

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: john22 » 03.10.2021, 22:04

Monster96 pisze:
02.10.2021, 10:19
liczby wyjazdowe pisze:
01.10.2021, 15:34
LejTeCole pisze:
27.09.2021, 23:21
Czy Urodzeni Wiślacy z Wadowic jeszcze istnieją? Dzieje się coś w tym miescie kibicowsko w ogole?
od straty "repliki" na rzecz Beskidu, flaga Wadowic nie widziana na Wiśle, więc wygląda na to że chyba nie.
Po tym jak zostali potraktowani przez "bandę", chyba przejrzeli na oczy i zrozumieli, że nie tędy droga. Ciekawe czy jakby zapłacili te pieniądze, to czy flaga by jednak wisiała ;)
Niestety masz błędne informacje. FC Wadowice skończył swój żywot przez tzw. "samozaoranie" i nie chodzi tu o stratę "repliki" czy jakieś pieniądze. Wadowice oczywiście w dalszym ciągu jeżdżą na Wisłę, ale nic zorganizowanego.

P.S. Co ciekawe to zniknięcie miało miało miejsce mniej więcej w tym samym czasie co koniec FC Cracovii w Andrychowie.

mateusznow
Posty: 205
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: mateusznow » 06.10.2021, 16:24

Monster96 pisze:
02.10.2021, 10:19
liczby wyjazdowe pisze:
01.10.2021, 15:34
LejTeCole pisze:
27.09.2021, 23:21
Czy Urodzeni Wiślacy z Wadowic jeszcze istnieją? Dzieje się coś w tym miescie kibicowsko w ogole?
od straty "repliki" na rzecz Beskidu, flaga Wadowic nie widziana na Wiśle, więc wygląda na to że chyba nie.
Po tym jak zostali potraktowani przez "bandę", chyba przejrzeli na oczy i zrozumieli, że nie tędy droga. Ciekawe czy jakby zapłacili te pieniądze, to czy flaga by jednak wisiała ;)
Przecież oni stracili to po zatrzymaniach już i to chyba ich największe szczęście, bo mogłoby z nimi być różnie.

pseudofan
Posty: 150
Rejestracja: 01.02.2010, 13:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pseudofan » 10.10.2021, 14:20

Glinik to tak świętował że aż własną flagę podpalili?

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ..::1952::.. » 10.10.2021, 17:27

pseudofan pisze:
10.10.2021, 14:20
Glinik to tak świętował że aż własną flagę podpalili?
Nie oni pierwsi i nie ostatni:).

Co do Glinika, to swego czasu dali zakaz chodzenia po Gorlicach w barwach Wisły miejscowym wiślakom.Teraz te barwy tolerują na swoim stadionie.
Jakiś czas temu typ z Glinika u siebie w młynie w koszulce Elany https://www.kibice.net/upload/galeria/g ... 2-1200.jpg .
W wywiadzie do TMK twierdzili, że do żadnych koalicji, rodzin się nie pchają.A teraz takie kwiatki.
O Widzewie nie wspominam, bo tam niektórzy z Glinika, to od lat na RTS jeżdżą.

halodrol
Posty: 759
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: halodrol » 10.10.2021, 22:07

Glinik jeździł z Karpatami na Widzew w czasach zgody, więc nie ma się czemu dziwić.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 11.10.2021, 07:00

halodrol pisze:
10.10.2021, 22:07
Glinik jeździł z Karpatami na Widzew w czasach zgody, więc nie ma się czemu dziwić.
Bardzo możliwe, ale pozdrawianie przez nich Widzewa, to już lekka przesada ;)

protektormalopolska
Posty: 329
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: protektormalopolska » 11.10.2021, 08:10

Glinik trzyma z Karpatami . Karpaty ze Stala Rzeszów. Stal z WRWE i tak sie kółko zamyka. Mecz na 100 lecie klubu z Wisła tez nie przypadek mogli przecież zrobic święto na meczu z Cracovia :)

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 11.10.2021, 09:01

Takimi połączeniami jak Ty teraz wymieniłeś, to każda mniejsza ekipa powinna pozdrawiać kogoś większego. Skoro Glinik to Glinik, to powinni skupić się na sobie, a nie pozdrawiać układowicza zgodowicza swojej zgody :D Jak to brzmi w ogóle. Co do meczu z Wisłą, to jest to jak najbardziej logiczne, Gorlice i tamte tereny od zawsze były pro Wiślackie. To miało być święto Gorlic i pewnie regiony, mecz z Wisłą zagwarantował dobrą frekwencję i to że była fajna atmosfera, bez niepotrzebnych bluzgów i innych takich rzeczy.

protektormalopolska
Posty: 329
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: protektormalopolska » 11.10.2021, 09:57

Chłopie na meczu byli obecni Widzewiacy min ze Zgierza wiec skoncz juz szukac dziury w całym. Okreslili sie do kogo im blizej a jak cos Ci nie pasuje to idz na mlyn i zglos swoje uwagi.

Puszka
Posty: 3
Rejestracja: 17.10.2021, 14:58

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Puszka » 17.10.2021, 15:10

Dlaczego w ekipie Unii Tarnów jedną z czołowych osób jest D który siedział za majty????
I jak odnosi się do tej osoby TSW???

kirkonq
Posty: 10
Rejestracja: 17.10.2021, 16:54

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kirkonq » 17.10.2021, 17:04

Puszka pisze:
17.10.2021, 15:10
Dlaczego w ekipie Unii Tarnów jedną z czołowych osób jest D który siedział za majty????
I jak odnosi się do tej osoby TSW???
Siedział na lewo, sprawa wyjaśniona.

Puszka
Posty: 3
Rejestracja: 17.10.2021, 14:58

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Puszka » 17.10.2021, 17:07

Tyle lat na lewo i tyle osób razem z nim?

kirkonq
Posty: 10
Rejestracja: 17.10.2021, 16:54

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kirkonq » 17.10.2021, 17:17

Puszka pisze:
17.10.2021, 17:07
Tyle lat na lewo i tyle osób razem z nim?
Temat był poruszany z odpowiednimi osobami, sprawa jest wyjaśniona. Nie będę się tu wdawał w szczegóły, jak jesteś kimś poważnym wiesz do kogo się udać po odpowiedź jak temat Cię nurtuje. Jeśli prowadzisz śledztwo to kieruj się gdzieś indziej. Tyle z mojej strony.

Ciezarswiata
Posty: 1
Rejestracja: 17.10.2021, 17:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Ciezarswiata » 17.10.2021, 17:28

Wkładanie łyżki w dupe razem z kolegami z Tarnovii był nawet filmik ,to tez było wyjaśniane z odpowiednimi osobami?
Z tego co pamietam wtedy go rozjebaliscie nawet

Puszka
Posty: 3
Rejestracja: 17.10.2021, 14:58

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Puszka » 17.10.2021, 17:55

Żeby tego było mało,Widzew dzwonił do E odnośnie wypisek, wypisek oczywiście nie było z powodu tego ,że ww delikwent był majciarzem.
Kolejna dziwna sytuacja:zeznania na swojego ziomka Wróbla,chodziło chyba tworzenie falsyfikatów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mimi94xd, Rafix i 154 gości