www.warhouse.pl

Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Idealista
Posty: 67
Rejestracja: 21.02.2010, 18:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Idealista » 06.04.2022, 21:41

Krynica Zdrój to Sandecja. Drużyna amatorska w hokeju na lodzie Sandecja rozgrywa tam swoje mecze. 20 lat temu KTH miało swoją ekipę od hokeja, wtedy nie raz i dwa leciały bluzgi na Sandecję (jak Saczersi wspierali GKS Tychy na hokeju). Teraz śmiało latają tam typy w koszulkach Sandecji i Cracovii.

Muszyna - stary FC Cracovii. Do dziś uświadczysz młodych w koszulkach w pasy biało czarne lub biało czerwone

Piwniczna Zdrój - ruchu kibicowskiego nie ma. Osoby uczace się w Nowym Sączu w liceach itp. widywani w koszulkach Sandecji.

Bobowa - wieś, ludzie wspierają Glinik, cześć jeździ na Stróże. Raczej ruch kibicowski inny jak okazjonalny nie istnieje.
W górach jest wszystko co kocham
Wszystkie wiersze są w bukach
Zawsze kiedy tam wracam
Biorą mnie klony za wnuka
Zawsze kiedy tam wracam
Siedzę na ławce z księżycem
I szumią brzóz kropidła
Dalekie miasta są niczym



wafel10
Posty: 39
Rejestracja: 03.05.2018, 08:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: wafel10 » 14.04.2022, 14:58

Trzeci siła bo ich w młynie samych jest koło 200? No nie ośmieszajmy sie

UrzadSkarbowy
Posty: 1074
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Małopolska kibolska

Post autor: UrzadSkarbowy » 14.04.2022, 15:13

Kto waszym zdaniem jest trzecią siłą w Małopolsce? Unia? Sandecja? Glinik?
Obrazek

wafel10
Posty: 39
Rejestracja: 03.05.2018, 08:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: wafel10 » 14.04.2022, 20:16

liczby wyjazdowe pisze:
14.04.2022, 19:23
wafel10 pisze:
14.04.2022, 14:58
Trzeci siła bo ich w młynie samych jest koło 200? No nie ośmieszajmy sie
pytanie nie brzmiało co i jakie liczby powinny być wyznacznikiem bycia w czołówce województwa tylko komu aktualnie najbliżej do tego miana abstrachując czy poprzeczka jest zawieszona wysoko - tu się zgodzę że nie jest, na pewno niżej niż np. na podkarpaciu - choć i tam według mnie widać regres względem kilku/ nastu lat wstecz ale to temat na inną dyskusję
UrzadSkarbowy pisze:
14.04.2022, 15:13
Kto waszym zdaniem jest trzecią siłą w Małopolsce? Unia? Sandecja? Glinik?
zależy co bierzemy pod uwagę, bo można mieszankę wszystkiego czyli ultras, hools, wyjazdy, ustawki albo wybierać po jednym i rozkładać na czynniki pierwsze
podobnie można brać pojedynczą ekipę i oceniać ją jako samodzielną albo można patrzeć przez pryzmat jej zgód, układów czy to również z małopolski czy też ościennych województw

jeśli ja miałbym oceniać to z tych powyższych kryteriów wybrałbym mieszankę wszystkiego i samodzielne ekipy bez wsparcia przyjaciół / nie biorę pod uwagę koalicji

a więc jeszcze parę lat (5-10) temu mój ranking wyglądałby tak:

1. Wisła
2. Cracovia
3. Hutnik / Sandecja
4. Unia O. / Unia T.
5. Beskid / Tarnovia
6. Okocimski / Glinik
7. Podhale / Górnik L. / Hejnał

a obecnie uważam:

1. Wisła / Cracovia
2. Unia O.
3. Sandecja / Hutnik
4. Unia T. / Beskid
5. Okocimski / Tarnovia / Glinik
6. Podhale / Górnik B. / Hejnał / Kolejarz / Grybovia
A ja dalej uważam ze Hutnik wyżej od Unii Oświęcim

Małopolska kibolska
Posty: 29
Rejestracja: 15.04.2022, 14:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Małopolska kibolska » 15.04.2022, 15:17

najpierw wypadałoby wypisać wszystkie obecnie działające ekipy bo pewnie poza tymi wymienionymi wyżej ktoś jeszcze gdzieś kibicuje ale trudno to wszystko dokładnie śledzić (bo możemy pozazdrościć kibicowskiej strony na fb jaką ma np. podkarpacie gdzie wszystko jest wrzucane na bieżąco)

pytanie jak rozpatrywać niektóre fancluby TSW/KSC bo pewnie taka Bochnia jako FC wyprzedziłaby kilka wymienionych miast ale rozumiem że FC wliczamy do dwóch krakowskich klubów więc to dałoby 1 miejsce Wiśle - jeśli chodzi o sam Kraków bez FC to prowadzi Cracovia

odnoszenie się do tego co było 5-10-15 lat temu nie ma sensu, bo liczy się tu i teraz

1. Wisła
2. Cracovia
3. Hutnik
4. Sandecja
5. Unia O.
6. Unia T.
7. Beskid
8. Tarnovia
9. Okocimski
10. Glinik
11. Hejnał
12. Górnik B.
13. Kolejarz
14. Grybovia
15. Orzeł Dębno
16. Podhale

stan na początek 2022 roku

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 15.04.2022, 15:53

A czemu Niecieczy nie uwzględniacie? Też mają centralną ligę, jeżdżą, robią oprawy, więc tak koło Sandecji w tym zjebanym rankingu.

Andrzej Kolikowski
Posty: 29
Rejestracja: 20.09.2019, 22:05

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Andrzej Kolikowski » 16.04.2022, 09:07

Mnie ten romantyczny ton o Hutniku bawi. Jakoby to taka honorowa i ciągle mocna ekipa, mimo dwóch potęg w mieście.
Raz, że słabi są od kilku lat niemiłosiernie, a dwa, to istnieją tylko dlatego, że ci więksi im mocniej śruby nie dokręcają. Żujecie Panowie przeszłością i ten całkiem mocy Hutnik skończył się z 15 lat temu. Teraz nawet średni nie są. Dawniej jechali do podkarpackich wieśniaków i ich bili, teraz taka Wisłoka ich zjada.

tak tylko pytam
Posty: 117
Rejestracja: 03.04.2015, 17:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: tak tylko pytam » 16.04.2022, 18:12

W Małopolsce jeśli chodzi o chuligankę, to już od ładnych kilku lat jest duży zjazd.Większość ekip mało co robi, albo w ogóle nic nie robi (nie liczę miast derbowych,bo to inny temat).W ostatnich 2-3 latach najaktywniejsi (albo raczej tym co wyszło najwięcej akcji) to Glinik i Beskid.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zupełnie Zielony. » 16.04.2022, 21:02

Andrzej Kolikowski - że tak z ciekawości spytam, o jakich wiesniakach z podkarpacia piszesz? "Taka Wisłoka"? Rozumie że Hutnik Kraków z naciskiem na wytłuszczenie może być niejako wzniosłe ale chyba ciebie poniosło z tym "taka". Tak sie składa że od wielu wielu lat jesteśmy na stałym poziomie a biorąc pod uwagę ilość mieszkańców (jakby nie patrzeć w dodatku podzielonego) to bijemy na głowe każde miasto w PL.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 16.04.2022, 22:19

tak tylko pytam pisze:
16.04.2022, 18:12
W Małopolsce jeśli chodzi o chuligankę, to już od ładnych kilku lat jest duży zjazd.Większość ekip mało co robi, albo w ogóle nic nie robi (nie liczę miast derbowych,bo to inny temat).W ostatnich 2-3 latach najaktywniejsi (albo raczej tym co wyszło najwięcej akcji) to Glinik i Beskid.
Hahaha Glinik ??? Serio ? Co się im udało pogonić dzieciaków z Grybowa ! Beskid rozumiem bo już kilka razy wyszli na liczby nawet z dużo mocniejszymi ! No i duży progres przy Zagłębiu ale i tak uważam że słabsi niż Oświęcim. Co do rankingów wyżej to też na to trzeba patrzeć trochę innaczej bo piszecie , że Cracovia i Wisła nr jeden i to fakt ! Tylko patrzac obiektywnie co oni zrobili poza Krakowem w ostatnich latach ???? Dla mnie Unia Oświęcim patrząc na ilość mieszkańców dużo wyżej niż Hutnik który już bardzo dawno nic nie zrobił. Mega słabo dla mnie Unia T i Sandecja patrzac na potencjał ( chociaż Unia coś tam ruszyła ostatnio u siebie ) Sandecja na tą chwilę po za liczbami ( i to czasem ) nie robi nic ! Glinik się im coraz mocniejszy robi a na dodatek pod nosem wyrósł im fc Gorlic :) Brzesko ten sam poziom od kilku lat niby coś działają i są ale bez błysku chociaż dla mnie wyżej niż Glinik. Tarnovia duży plus za odrodzenie i chyba będą coraz mocniejsi !Reszta to nie ekipy z całym szacunkiem

Andrzej Kolikowski
Posty: 29
Rejestracja: 20.09.2019, 22:05

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Andrzej Kolikowski » 17.04.2022, 09:04

Zupełnie Zielony. pisze:
16.04.2022, 21:02
Andrzej Kolikowski - że tak z ciekawości spytam, o jakich wiesniakach z podkarpacia piszesz? "Taka Wisłoka"? Rozumie że Hutnik Kraków z naciskiem na wytłuszczenie może być niejako wzniosłe ale chyba ciebie poniosło z tym "taka". Tak sie składa że od wielu wielu lat jesteśmy na stałym poziomie a biorąc pod uwagę ilość mieszkańców (jakby nie patrzeć w dodatku podzielonego) to bijemy na głowe każde miasto w PL.


90% Polaków nie wie, że istnieje taka rzeka, jak Wisłoka. O klubie nawet nie wspominam. Podobnie większość myśli, że Dębica, to opona do Poloneza, a nie miasto. To mam na myśli mówiąc "taka". Na pocieszenie Ci powiem, już zresztą pisałem w innym temacie, że Wisłokę uważam za najmniej dałnowską ekipę w tym zjebanym województwie. Aczkolwiek do dziś mi się ryj śmieje, jak sobie przypomnę ich nadąsane miny, gdy zaczynał się układ GieKSy z Górnikiem i GieKSa zaczynała się pojawiać w Zabrzu.

Uprzedzając pytanie dlaczego uważam Podkarpacie za z******, to taki przykład z brzegu, mianowicie Resovia. Przecież największa dziwka z osiedla nie zachowuje się tak, jak oni. Nie muszę chyba rozwijać. Jeżeli ktoś ma mózg, dobrze wie ocb.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zupełnie Zielony. » 17.04.2022, 10:40

Że co słucham? zacząłeś temat kibicowski (pisząc "taka") a teraz zmieniasz temat i wyjeżdżasz z geografią. Rzeka? Rzeka może i tak ale klub to pojechałeś po bandzie. Tak się składa że mam zupełnie inne doświadczenia ze zwykłymi ludzmi (gdzieś w PL lub z rodakami na świecie) Klub jest dosyć znany tyle że nie z piłki a zapasów (...) przy czym są to ludzie po 50tce przynajmniej. Co do miasta to uwierz mi że też jest znane i wcale nie tylko przez opony. Polonez? banery TC Dębica widywałem w różnych częsciach świata... Znajomość położenia miasta to już inna kwestia, zresztą podobnie jak z wieloma dużo większymi miastami w PL (wiedza geograficzna Polaków to dramat). ps. aby nie było że jakiś lokalny patriotyzm mną kieruje bo tak się składa że pochodzę ze Stargardu.
Wyjeżdżanie z nowymi układami to już totalnie pojechałeś, tak jest wszędzie a jeśli już przywołałeś Resovie to powiedz mi kim jest w takim wypadku Stal Rzeszów i Stal Stalowa Wola (...)
Na koniec ostatnia sprawa już w temacie. Dębica zawsze była i czuła się związana z terenem Małopolski a dokładniej mówiąc jej terenów pod wpływem (rejon Krakowski). Zresztą wystarczy popatrzeć gdzie przebiegała granica województw: Krakowskiego i Lwowskiego.
ps. Dalsze wywody na tematy znajomości czy nie znajomości takiego czy innego miasta uważam za bez celowe.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 17.04.2022, 12:54

Zupełnie Zielony. pisze:
17.04.2022, 10:40
Dębica zawsze była i czuła się związana z terenem Małopolski
Poza latami 75 - 98 ;)
Nie przypominam sobie, żeby dębickie ekipy akcentowały jakoś małopolską przynależność miasta (w stylu: ŁKS Łomża - Mazowsze). Inna sprawa, że lokalny patriotyzm istnieje na Podkarpaciu i Małopolsce tylko na poziomie miast, nie regionów.

A co do tych rankingów, z dodaną "taką Wisłoką". W Małopolsce dla mniejszych ekip są dwie opcje - uzależnienie się od ekip krakowskich albo przekierowanie na inne podwórka w ościennych województwach. Analizując na chłodno kibicowskie historie obu Unii, Beskidu czy właśnie Wisłoki można zauważyć pewne prawidłowości.

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Futbolobnazony87 » 17.04.2022, 22:41

Barczysty pisze:
16.04.2022, 22:19
tak tylko pytam pisze:
16.04.2022, 18:12
W Małopolsce jeśli chodzi o chuligankę, to już od ładnych kilku lat jest duży zjazd.Większość ekip mało co robi, albo w ogóle nic nie robi (nie liczę miast derbowych,bo to inny temat).W ostatnich 2-3 latach najaktywniejsi (albo raczej tym co wyszło najwięcej akcji) to Glinik i Beskid.
Hahaha Glinik ??? Serio ? Co się im udało pogonić dzieciaków z Grybowa ! Beskid rozumiem bo już kilka razy wyszli na liczby nawet z dużo mocniejszymi ! No i duży progres przy Zagłębiu ale i tak uważam że słabsi niż Oświęcim. Co do rankingów wyżej to też na to trzeba patrzeć trochę innaczej bo piszecie , że Cracovia i Wisła nr jeden i to fakt ! Tylko patrzac obiektywnie co oni zrobili poza Krakowem w ostatnich latach ???? Dla mnie Unia Oświęcim patrząc na ilość mieszkańców dużo wyżej niż Hutnik który już bardzo dawno nic nie zrobił. Mega słabo dla mnie Unia T i Sandecja patrzac na potencjał ( chociaż Unia coś tam ruszyła ostatnio u siebie ) Sandecja na tą chwilę po za liczbami ( i to czasem ) nie robi nic ! Glinik się im coraz mocniejszy robi a na dodatek pod nosem wyrósł im fc Gorlic :) Brzesko ten sam poziom od kilku lat niby coś działają i są ale bez błysku chociaż dla mnie wyżej niż Glinik. Tarnovia duży plus za odrodzenie i chyba będą coraz mocniejsi !Reszta to nie ekipy z całym szacunkiem

Jeśli coś mi się nie pojebało to Beskid miał jakieś walki z niemcami. Jak coś to popraw.

Adam K
Posty: 14
Rejestracja: 23.01.2022, 12:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Adam K » 18.04.2022, 18:44

wafel10 pisze:
14.04.2022, 20:16
liczby wyjazdowe pisze:
14.04.2022, 19:23
wafel10 pisze:
14.04.2022, 14:58
Trzeci siła bo ich w młynie samych jest koło 200? No nie ośmieszajmy sie
pytanie nie brzmiało co i jakie liczby powinny być wyznacznikiem bycia w czołówce województwa tylko komu aktualnie najbliżej do tego miana abstrachując czy poprzeczka jest zawieszona wysoko - tu się zgodzę że nie jest, na pewno niżej niż np. na podkarpaciu - choć i tam według mnie widać regres względem kilku/ nastu lat wstecz ale to temat na inną dyskusję
UrzadSkarbowy pisze:
14.04.2022, 15:13
Kto waszym zdaniem jest trzecią siłą w Małopolsce? Unia? Sandecja? Glinik?
zależy co bierzemy pod uwagę, bo można mieszankę wszystkiego czyli ultras, hools, wyjazdy, ustawki albo wybierać po jednym i rozkładać na czynniki pierwsze
podobnie można brać pojedynczą ekipę i oceniać ją jako samodzielną albo można patrzeć przez pryzmat jej zgód, układów czy to również z małopolski czy też ościennych województw

jeśli ja miałbym oceniać to z tych powyższych kryteriów wybrałbym mieszankę wszystkiego i samodzielne ekipy bez wsparcia przyjaciół / nie biorę pod uwagę koalicji

a więc jeszcze parę lat (5-10) temu mój ranking wyglądałby tak:

1. Wisła
2. Cracovia
3. Hutnik / Sandecja
4. Unia O. / Unia T.
5. Beskid / Tarnovia
6. Okocimski / Glinik
7. Podhale / Górnik L. / Hejnał

a obecnie uważam:

1. Wisła / Cracovia
2. Unia O.
3. Sandecja / Hutnik
4. Unia T. / Beskid
5. Okocimski / Tarnovia / Glinik
6. Podhale / Górnik B. / Hejnał / Kolejarz / Grybovia
A ja dalej uważam ze Hutnik wyżej od Unii Oświęcim
Jeśli mówisz o samodzielnych ekipach, to skąd Ci się tam wziął Hejnał Kęty? Przecież oni nie działają na swoich meczach a są jedynie fc Unii Oświęcim.
Góry i Mazury

absnet
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2019, 07:14

Re: Małopolska kibolska

Post autor: absnet » 18.04.2022, 20:42

Wpisałem się na tym forum po raz pierwszy od kilku miesięcy i dobrze bo przynajmniej się dowiedziałem że mi nikt śruby nie dokręca i dlatego chodzę nieniepokojony. Wy teoretycy że wszystkich klubów i inne gamonie internetowe: w d**** byliście, gówno widzieliście i dobrze. Poniekąd te wpisy są na swój sposób zabawne. Bawcie się dalej (wiem teraz jest w modzie napisać dziewczyny) ale nie chcę obrażać normalnych dziewczyn które gorąco pozdrawiam.

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: LejTeCole » 19.04.2022, 06:27

Barczysty pisze:
16.04.2022, 22:19
tak tylko pytam pisze:
16.04.2022, 18:12
W Małopolsce jeśli chodzi o chuligankę, to już od ładnych kilku lat jest duży zjazd.Większość ekip mało co robi, albo w ogóle nic nie robi (nie liczę miast derbowych,bo to inny temat).W ostatnich 2-3 latach najaktywniejsi (albo raczej tym co wyszło najwięcej akcji) to Glinik i Beskid.
Hahaha Glinik ??? Serio ? Co się im udało pogonić dzieciaków z Grybowa ! Beskid rozumiem bo już kilka razy wyszli na liczby nawet z dużo mocniejszymi ! No i duży progres przy Zagłębiu ale i tak uważam że słabsi niż Oświęcim. Co do rankingów wyżej to też na to trzeba patrzeć trochę innaczej bo piszecie , że Cracovia i Wisła nr jeden i to fakt ! Tylko patrzac obiektywnie co oni zrobili poza Krakowem w ostatnich latach ???? Dla mnie Unia Oświęcim patrząc na ilość mieszkańców dużo wyżej niż Hutnik który już bardzo dawno nic nie zrobił. Mega słabo dla mnie Unia T i Sandecja patrzac na potencjał ( chociaż Unia coś tam ruszyła ostatnio u siebie ) Sandecja na tą chwilę po za liczbami ( i to czasem ) nie robi nic ! Glinik się im coraz mocniejszy robi a na dodatek pod nosem wyrósł im fc Gorlic :) Brzesko ten sam poziom od kilku lat niby coś działają i są ale bez błysku chociaż dla mnie wyżej niż Glinik. Tarnovia duży plus za odrodzenie i chyba będą coraz mocniejsi !Reszta to nie ekipy z całym szacunkiem
No to trzeba sprecyzować jaki Ty bierzesz okres czasu, jesli ostatni kwartał to ok zgodzę się no ale jeśli już np ostatni rok to nie bardzo. Jeśli za akrywność bierzesz wpisy w internecie to również okej, jeśli zaliczone wyjazdy to znowu nie bardzo. Tak naprawdę cięzko określić jedno kryterium bo nawet biorąc pod uwagę listę mieszkańców to jak zaliczysz Unie O? Jako Oświecim czy jako Oświecim-Kęty-Brzrzeszcze bo w ostatnich latach jeżdżą na wybrane mecze jako koalicją a razem to już 90000 mieszkańców więc wcale nie tak mało, bo wiecej niż Nowa Huta na której wiadomo nie tylko jest Hutnik.
U mnie jeśli już to Unia Tarnów zdecydowanie bardziej aktywna, regularna i powoli wychodzi z dołka.

Barczysty
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2022, 20:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Barczysty » 19.04.2022, 10:04

LejTeCole pisze:
19.04.2022, 06:27
Barczysty pisze:
16.04.2022, 22:19
tak tylko pytam pisze:
16.04.2022, 18:12
W Małopolsce jeśli chodzi o chuligankę, to już od ładnych kilku lat jest duży zjazd.Większość ekip mało co robi, albo w ogóle nic nie robi (nie liczę miast derbowych,bo to inny temat).W ostatnich 2-3 latach najaktywniejsi (albo raczej tym co wyszło najwięcej akcji) to Glinik i Beskid.
Hahaha Glinik ??? Serio ? Co się im udało pogonić dzieciaków z Grybowa ! Beskid rozumiem bo już kilka razy wyszli na liczby nawet z dużo mocniejszymi ! No i duży progres przy Zagłębiu ale i tak uważam że słabsi niż Oświęcim. Co do rankingów wyżej to też na to trzeba patrzeć trochę innaczej bo piszecie , że Cracovia i Wisła nr jeden i to fakt ! Tylko patrzac obiektywnie co oni zrobili poza Krakowem w ostatnich latach ???? Dla mnie Unia Oświęcim patrząc na ilość mieszkańców dużo wyżej niż Hutnik który już bardzo dawno nic nie zrobił. Mega słabo dla mnie Unia T i Sandecja patrzac na potencjał ( chociaż Unia coś tam ruszyła ostatnio u siebie ) Sandecja na tą chwilę po za liczbami ( i to czasem ) nie robi nic ! Glinik się im coraz mocniejszy robi a na dodatek pod nosem wyrósł im fc Gorlic :) Brzesko ten sam poziom od kilku lat niby coś działają i są ale bez błysku chociaż dla mnie wyżej niż Glinik. Tarnovia duży plus za odrodzenie i chyba będą coraz mocniejsi !Reszta to nie ekipy z całym szacunkiem
No to trzeba sprecyzować jaki Ty bierzesz okres czasu, jesli ostatni kwartał to ok zgodzę się no ale jeśli już np ostatni rok to nie bardzo. Jeśli za akrywność bierzesz wpisy w internecie to również okej, jeśli zaliczone wyjazdy to znowu nie bardzo. Tak naprawdę cięzko określić jedno kryterium bo nawet biorąc pod uwagę listę mieszkańców to jak zaliczysz Unie O? Jako Oświecim czy jako Oświecim-Kęty-Brzrzeszcze bo w ostatnich latach jeżdżą na wybrane mecze jako koalicją a razem to już 90000 mieszkańców więc wcale nie tak mało, bo wiecej niż Nowa Huta na której wiadomo nie tylko jest Hutnik.
U mnie jeśli już to Unia Tarnów zdecydowanie bardziej aktywna, regularna i powoli wychodzi z dołka.
Pisząc w ten sposób , że jeżdżą ze swoimi ukladowiczami , zgodowiczami to trochę się nie zgodzę bo każda ekipa ma przyjaciół i prawo jeździć wspólnie i się wspomagać ! Jedni z tego korzystają bardziej drudzy mniej ! Chodzi mi strikte o sam Oświęcim !
Co do Unii Tarnów to gdzie Ona jest niby aktywna oprócz zrywu noworocznego czyli u siebie w mieście derbowym ?? Nie mówię oczywiście , że nic nie robią ale popatrz na potencjał miasta i FC które mają . Z całym szacunkiem powinno to wyglądać dużo , dużo lepiej !

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 19.04.2022, 13:06

A jakie są kryteria klasyfikacji? Liczby? Wyjazdy? Oprawy? Walki?
Patrząc na brednie które tutaj poniektórzy wypisują, to chyba groźne zdjęcia i pompka pod jeden wyjazd w rundzie ;)
Jak dla mnie wartość ekipy ustala się przez to co prezentują sobą na każdym polu proporcjonalnie do swoich możliwości. Wyjazdy, czy jeżdżą czy odpuszczają. Mecze u siebie czy się zbierają, wieszają flagi, robią oprawy. Chuligańsko czy robią coś więcej niż groźne zdjęcia i gadżety samobijące. Ciężko przez liczebność porównywać ekipki z Andrychowa, Gorlic czy nawet Tarnowa do ekip krakowskich. Co w ogóle jest śmiesz, że wypowiadają się tutaj ludzie oceniając niektóre ekipy nie mając pojęcia o wielu akcjach z ich udziałem o których po prostu w internecie się nie pisze.

Co do kolegi wyżej piszącemu o Unii Tarnów, to tak są w czołówce. Jeżdżą na wyjazdy, zbierają się na każdym meczu u siebie i wywieszają flagi, robią oprawy, mobilizują się na szlagiery, ganiają się z Tarnovią po mieście.

Gladiato
Posty: 9
Rejestracja: 12.09.2017, 20:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Gladiato » 19.04.2022, 13:30

Rankingi i takie zestawienia nigdy nie będą do końca obiektywne. Każdy ma swój punkt widzenia. Dość śmieszne jest powyżej wywyższanie Hutnika, którego liczba wyjazdowa od paru dobrych miesięcy nie przekroczyła 100 osób. Chyba, że się mylę to mnie poprawcie. Jak na liczbę mieszkańców w Nowej Hucie liczby dość słabe, biorąc pod uwagę też fakt, że grają w dobrej kibicowsko lidze, czego nie można powiedzieć o innych ekipach.

Co do Beskidu to mocny zjazd formy i ewidentny kryzys. Ptaszki ćwierkają, że relacje z BKSem i ZS nie wyglądają tak jak sobie to wyobrażali kibice z Andrychowa. Należy wspomnieć , że nawet jak jeżdżą gdzieś z w/w ekipami to są pomijani w relacjach co świadczyć może tylko o jednym.

Co do postów wyżej, mimo że administracyjnie to Podkarpacie, mimo że mi nie po drodze, to Wisłoka jak na populację miasta kręci naprawdę konkretne liczby, plus dodatkowo jest aktywna na polu chuligańskim i za to należą się brawa.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 19.04.2022, 15:02

Gladiato pisze:
19.04.2022, 13:30
Rankingi i takie zestawienia nigdy nie będą do końca obiektywne. Każdy ma swój punkt widzenia. Dość śmieszne jest powyżej wywyższanie Hutnika, którego liczba wyjazdowa od paru dobrych miesięcy nie przekroczyła 100 osób. Chyba, że się mylę to mnie poprawcie. Jak na liczbę mieszkańców w Nowej Hucie liczby dość słabe, biorąc pod uwagę też fakt, że grają w dobrej kibicowsko lidze, czego nie można powiedzieć o innych ekipach.
Apropo Twojego pisania o Hutniku i o jego liczbach, to jak się to ma do Twojej Unii? Nowa Huta to ok 60k mieszkańców, Oświęcim ok 40k. Odejmując osiedla Wisły i Cracovii liczbowo Nowa Huta i Oświęcim wyglądają podobnie. Gdzie Wy na przestrzeni ostatnich kilku lat byliście +100 SAMI, bez wsparcia z Kęt i Brzeszcz a wcześniej z Dębicy? Przypierdalasz się do Hutnika, a jedyne co zrobiliście, to walczyliście z piknikami w Sanoku i to tak na remis.
PS. Skoro już tu się wypowiadasz, to może wyjawisz tą tajemniczą ekipę co na miejsce nie dojechała ;)

Gladiato
Posty: 9
Rejestracja: 12.09.2017, 20:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Gladiato » 19.04.2022, 15:41

Monster96 pisze:
19.04.2022, 15:02
Gladiato pisze:
19.04.2022, 13:30
Rankingi i takie zestawienia nigdy nie będą do końca obiektywne. Każdy ma swój punkt widzenia. Dość śmieszne jest powyżej wywyższanie Hutnika, którego liczba wyjazdowa od paru dobrych miesięcy nie przekroczyła 100 osób. Chyba, że się mylę to mnie poprawcie. Jak na liczbę mieszkańców w Nowej Hucie liczby dość słabe, biorąc pod uwagę też fakt, że grają w dobrej kibicowsko lidze, czego nie można powiedzieć o innych ekipach.
Apropo Twojego pisania o Hutniku i o jego liczbach, to jak się to ma do Twojej Unii? Nowa Huta to ok 60k mieszkańców, Oświęcim ok 40k. Odejmując osiedla Wisły i Cracovii liczbowo Nowa Huta i Oświęcim wyglądają podobnie. Gdzie Wy na przestrzeni ostatnich kilku lat byliście +100 SAMI, bez wsparcia z Kęt i Brzeszcz a wcześniej z Dębicy? Przypierdalasz się do Hutnika, a jedyne co zrobiliście, to walczyliście z piknikami w Sanoku i to tak na remis.
PS. Skoro już tu się wypowiadasz, to może wyjawisz tą tajemniczą ekipę co na miejsce nie dojechała ;)
Daleko mi do przypierdalania się do kogokolwiek. Stwierdzam fakty.
W tym sezonie - Sanok 194 osoby, Bytom 700 osób, 2 razy Jastrzębie w okolicach 150-200 osób. Ale pytasz o przestrzeń kilku lat to Ci odpowiem, że i na Hutniku 2 razy byliśmy raz w 230 osób, raz w 160. Olkusz 170 osób, Andrychów 320 osób, a i bywały wioski na których pojawialiśmy się w dobrej liczbie czy też wsparcia zgód i układów. Liczby podałem Ci wraz ze wsparciem, ale na każdym z tych wyjazdów było nas samych powyżej stówki.

Ponadto piszesz, żebym podał Ci gdzie byliśmy w +100 sami. Nikt nie zabrania Hutnikowi posiłkowania się zgodami i układami, a chyba przyznasz że te nie są te z pierwszej łapanki. Podaj w takim razie gdzie Hutnik w przeciągu 3 lat był wraz ze zgodami i układami w te 100 osób :)

P.S Jak podasz podobną liczbę takich wyjazdów to może Ci wyjawię tą tajemnicę.

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: LejTeCole » 19.04.2022, 16:31

Zastanawiam się już teraz czy ta dwójka na czele napewno jest nie do ruszenia?

wafel10
Posty: 39
Rejestracja: 03.05.2018, 08:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: wafel10 » 19.04.2022, 16:53

Sezon 2020/21 Rzeszów 140,
19/20 100 w Przeworsku, 100 w Nowym Targu,
18/19 100 Chełm, 160 Rzeszów, 250 Lublin, 100 Daleszyce.
Nie są to wybitne liczby, widać zadyszkę i zjazd formy. Ale to dalej nie jest ekipa z pierwszej łapanki. Jak na to, ze w mieście masz Cracovie i Wisle w ekstraklasie to potrafili wykręcić dobre liczby. Zobaczymy jak w maju zaprezentują się w Chorzowie. W 200/300 osób są w stanie tam jechać. Przy dobrej mobilizacji nawet pod 500 ze zgonami
Gladiato pisze:
19.04.2022, 15:41
Monster96 pisze:
19.04.2022, 15:02
Gladiato pisze:
19.04.2022, 13:30
Rankingi i takie zestawienia nigdy nie będą do końca obiektywne. Każdy ma swój punkt widzenia. Dość śmieszne jest powyżej wywyższanie Hutnika, którego liczba wyjazdowa od paru dobrych miesięcy nie przekroczyła 100 osób. Chyba, że się mylę to mnie poprawcie. Jak na liczbę mieszkańców w Nowej Hucie liczby dość słabe, biorąc pod uwagę też fakt, że grają w dobrej kibicowsko lidze, czego nie można powiedzieć o innych ekipach.
Apropo Twojego pisania o Hutniku i o jego liczbach, to jak się to ma do Twojej Unii? Nowa Huta to ok 60k mieszkańców, Oświęcim ok 40k. Odejmując osiedla Wisły i Cracovii liczbowo Nowa Huta i Oświęcim wyglądają podobnie. Gdzie Wy na przestrzeni ostatnich kilku lat byliście +100 SAMI, bez wsparcia z Kęt i Brzeszcz a wcześniej z Dębicy? Przypierdalasz się do Hutnika, a jedyne co zrobiliście, to walczyliście z piknikami w Sanoku i to tak na remis.
PS. Skoro już tu się wypowiadasz, to może wyjawisz tą tajemniczą ekipę co na miejsce nie dojechała ;)
Daleko mi do przypierdalania się do kogokolwiek. Stwierdzam fakty.
W tym sezonie - Sanok 194 osoby, Bytom 700 osób, 2 razy Jastrzębie w okolicach 150-200 osób. Ale pytasz o przestrzeń kilku lat to Ci odpowiem, że i na Hutniku 2 razy byliśmy raz w 230 osób, raz w 160. Olkusz 170 osób, Andrychów 320 osób, a i bywały wioski na których pojawialiśmy się w dobrej liczbie czy też wsparcia zgód i układów. Liczby podałem Ci wraz ze wsparciem, ale na każdym z tych wyjazdów było nas samych powyżej stówki.

Ponadto piszesz, żebym podał Ci gdzie byliśmy w +100 sami. Nikt nie zabrania Hutnikowi posiłkowania się zgodami i układami, a chyba przyznasz że te nie są te z pierwszej łapanki. Podaj w takim razie gdzie Hutnik w przeciągu 3 lat był wraz ze zgodami i układami w te 100 osób :)

P.S Jak podasz podobną liczbę takich wyjazdów to może Ci wyjawię tą tajemnicę.

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ..::1952::.. » 19.04.2022, 18:00

LejTeCole pisze:
19.04.2022, 06:27
U mnie jeśli już to Unia Tarnów zdecydowanie bardziej aktywna, regularna i powoli wychodzi z dołka.
A co ta Unia zrobiła sama w ciągu kilku ostatnich lat, poza 2 udanymi akcjami na derbowego rywala ? W tym czasie byli bici, gonieni i krojeni przez kilka ekip z Podkarpacia, Lubelskiego, Małopolski i Lubuskiego.
Monster96 pisze:
19.04.2022, 13:06
Co do kolegi wyżej piszącemu o Unii Tarnów, to tak są w czołówce. Jeżdżą na wyjazdy, zbierają się na każdym meczu u siebie i wywieszają flagi, robią oprawy, mobilizują się na szlagiery, ganiają się z Tarnovią po mieście.
Z tym zbieram się na każdym meczu u siebie, to Cię poniosło.Tylko w ostatnich kilkunastu miesiącach nie zebrali młyna kilkakrotnie, w tym mecze gdzie byli u nich przyjezdni.Na wyjazdy jeżdżą, ale ostatnio wpadło im kilka 0 z rzędu.

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 21.04.2022, 16:51

Można prosić o liczby wyjazdowe Tarnovii w tej rundzie?? Słopnice, Limanowa, Radłów

1952 możesz odpowiedzieć.


Co do tych śmiesznych rankingów to szkoda czasu. 15 lat temu na tym forum też trwały batalie kto lepszy, kto naj... . Prawda jest taka że młodzież masowo ucieka ze stadionów. Jest 100 ciekawszych rozrywek niż kibicowanie. Każdy obiektywny to potwierdzi. Młyny masowo się wyludniają. Musi się przemielić ze 2 pokolenia żeby znowu było kibicowskie bumnn. Większe ekipy tego tak nie odczują bo tam przemiał jest hurtowy ale we wszystkich mniejszych ekipach jest słabo lub jest padają. A jeśli dochodzą przymusowe wczasy lub emigracja kilku kluczowych osób to ekipa leży i Kwidzyn.

KCH64
Posty: 1
Rejestracja: 22.04.2022, 12:09

Re: Małopolska kibolska

Post autor: KCH64 » 22.04.2022, 12:46

Gladiato pisze:
19.04.2022, 15:41
Monster96 pisze:
19.04.2022, 15:02
Gladiato pisze:
19.04.2022, 13:30
Rankingi i takie zestawienia nigdy nie będą do końca obiektywne. Każdy ma swój punkt widzenia. Dość śmieszne jest powyżej wywyższanie Hutnika, którego liczba wyjazdowa od paru dobrych miesięcy nie przekroczyła 100 osób. Chyba, że się mylę to mnie poprawcie. Jak na liczbę mieszkańców w Nowej Hucie liczby dość słabe, biorąc pod uwagę też fakt, że grają w dobrej kibicowsko lidze, czego nie można powiedzieć o innych ekipach.
Apropo Twojego pisania o Hutniku i o jego liczbach, to jak się to ma do Twojej Unii? Nowa Huta to ok 60k mieszkańców, Oświęcim ok 40k. Odejmując osiedla Wisły i Cracovii liczbowo Nowa Huta i Oświęcim wyglądają podobnie. Gdzie Wy na przestrzeni ostatnich kilku lat byliście +100 SAMI, bez wsparcia z Kęt i Brzeszcz a wcześniej z Dębicy? Przypierdalasz się do Hutnika, a jedyne co zrobiliście, to walczyliście z piknikami w Sanoku i to tak na remis.
PS. Skoro już tu się wypowiadasz, to może wyjawisz tą tajemniczą ekipę co na miejsce nie dojechała ;)
Daleko mi do przypierdalania się do kogokolwiek. Stwierdzam fakty.
W tym sezonie - Sanok 194 osoby, Bytom 700 osób, 2 razy Jastrzębie w okolicach 150-200 osób. Ale pytasz o przestrzeń kilku lat to Ci odpowiem, że i na Hutniku 2 razy byliśmy raz w 230 osób, raz w 160. Olkusz 170 osób, Andrychów 320 osób, a i bywały wioski na których pojawialiśmy się w dobrej liczbie czy też wsparcia zgód i układów. Liczby podałem Ci wraz ze wsparciem, ale na każdym z tych wyjazdów było nas samych powyżej stówki.

Ponadto piszesz, żebym podał Ci gdzie byliśmy w +100 sami. Nikt nie zabrania Hutnikowi posiłkowania się zgodami i układami, a chyba przyznasz że te nie są te z pierwszej łapanki. Podaj w takim razie gdzie Hutnik w przeciągu 3 lat był wraz ze zgodami i układami w te 100 osób :)

P.S Jak podasz podobną liczbę takich wyjazdów to może Ci wyjawię tą tajemnicę.
Synek ale ty wypisujesz tutaj bzdury, to głowa mała. Wy Unia Oświęcim robicie z siebie od dawien dawna mega sztywną i dobrą ekipę ale rzeczywistość i fakty nie są już niestety takie kolorowe. Trochę miałem z wami kiedyś do czynienia (np. wasza ucieczka po wyjeździe do Żarek) i nic się nie zmieniło od tamtych czasów, wasz najmocniejszy atut to chuligański marketing.

Z kim wy się biliście w ostatnim czasie nie licząc tego że przebiegło się po was kilka razy bielskie-zagłębie? Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź liczę na to. Wrzucacie zdjęcia non stop z treningów i obozów, gdzie dominują groźne ubrania, określacie się władcami małopolski ale przecież wy nic nie działacie na polu chuligańskim. Dobrze ci napisał chłopak wyżej że jedyna wasza akcja to szarpanie się na hokeju z STS Sanok. Napisz w końcu z kim wy się wtedy mieliście bić, bo nikt z naszej rodziny na ten temat nic nie wie, a ta druga wokół Stali Rz. to przecież wykluczone, chyba że postanowiliście się umówić z igloopolem którego flagę oddaliście kilka lat wcześniej podobno za darmo hehe. Tak w ogóle jak macie gadżety chuligańskie ze smrodami to napisz jakie wspólne akcje razem zrobiliście i z kim się biliście razem.

Jak już jesteśmy przy hokeju to faktycznie widać u was w mieście i okolicy spore zainteresowanie tym sportem i w połączeniu z wynikami dużo wam to daje ale to 700 w Bytomiu na finale PP gdzie więcej niż połowa to jakieś jany hokejowe nie jest wyczynem. W Jastrzębiu było was ostatnio 10 bez barw i janusze a piszesz o 150 osobach, nie kompromituj się hehe. Na piłce już tak kolorowo nie było poza zrywami i wymyśliliście w końcu protest. Poważni ludzie w Oświęcimiu i okolicy się z was śmieją bo nawet na bramkach nie stoicie u siebie.

Napisz jeszcze co tam się w Brzeszczach dzieje bo wasza wojenka z wiślakami z tego miasteczka gdzie zrobiliście sobie FC nie jest już żadną tajemnicą, grafy non stop rozjebane itp. Dziwnie się na to patrzy z boku, nawet znajomi niebiescy już z was bekę mają, że sobie poradzić nie możecie z garstką wiślaków ;) Nie ma się jednak co dziwić bo wszyscy pamiętamy kulisy waszego dołączenia do niebieskiej rodziny i to że musieliście długi czas siedzieć cicho na piździe żeby smrody was nie olały a wisła robiła z wami co chciała. Więc zanim sprujesz się do gumiorów o liczby to zastanów się co wy sobą prezentujecie.

Adam K
Posty: 14
Rejestracja: 23.01.2022, 12:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Adam K » 22.04.2022, 15:34

Gladiato pisze:
19.04.2022, 13:30


Co do Beskidu to mocny zjazd formy i ewidentny kryzys. Ptaszki ćwierkają, że relacje z BKSem i ZS nie wyglądają tak jak sobie to wyobrażali kibice z Andrychowa. Należy wspomnieć , że nawet jak jeżdżą gdzieś z w/w ekipami to są pomijani w relacjach co świadczyć może tylko o jednym.
Skoro ten Beskid taki słaby, to dlaczego jeszcze ich nie trafiliście? Po tym, jak Wam wyjebali flagi z Zagłębiem, to wręcz powinniście się odegrać... Z tego co widzę, to jeżdżą na każdy swój wyjazd, więc dla "władców Małopolski" powinien to być spacerek.
Góry i Mazury

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 22.04.2022, 23:22

No i jak 1952 podasz te liczby rzeczniku prasowy tarnowskiej diaspory żydowskiej ? Radłów, Słopnice, Limanowa, a najlepiej jakąś relacje z tych wyjazdów bo szukam i nie mogę znaleźć.

Jak trzeba Unii dojebać to pierwszy w kominiarce przed komputerem siedzisz. Czekałem na twój obiektywny komentarz po treningu noworocznym ale mnie zawiodłeś ;);)

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ..::1952::.. » 23.04.2022, 14:50

Rodowity1928 pisze:
21.04.2022, 16:51
Można prosić o liczby wyjazdowe Tarnovii w tej rundzie?? Słopnice, Limanowa, Radłów

1952 możesz odpowiedzieć
Rodowity1928 pisze:
22.04.2022, 23:22
No i jak 1952 podasz te liczby rzeczniku prasowy tarnowskiej diaspory żydowskiej ? Radłów, Słopnice, Limanowa, a najlepiej jakąś relacje z tych wyjazdów bo szukam i nie mogę znaleźć.

Jak trzeba Unii dojebać to pierwszy w kominiarce przed komputerem siedzisz. Czekałem na twój obiektywny komentarz po treningu noworocznym ale mnie zawiodłeś ;);)
1.Nie zaglądam codziennie na kibice.net.
2.Nie jestem z Tarnovii.
3.Ja i kilku innych forumowiczów o Unii,a Ty o Tovii.
4.Tarnovii na tych wyjazdach co pytasz same 0.W Radłowie mieli zakaz.
5.TN - fajna akcja Twoich kolegów.Szkoda przypału i tego że jak zwykle się wyrospierdalaliście.

Małopolska kibolska
Posty: 29
Rejestracja: 15.04.2022, 14:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Małopolska kibolska » 23.04.2022, 16:19

KCH64 pisze:
22.04.2022, 12:46
Napisz jeszcze co tam się w Brzeszczach dzieje bo wasza wojenka z wiślakami z tego miasteczka gdzie zrobiliście sobie FC nie jest już żadną tajemnicą, grafy non stop rozjebane itp. Dziwnie się na to patrzy z boku, nawet znajomi niebiescy już z was bekę mają, że sobie poradzić nie możecie z garstką wiślaków ;) Nie ma się jednak co dziwić bo wszyscy pamiętamy kulisy waszego dołączenia do niebieskiej rodziny i to że musieliście długi czas siedzieć cicho na piździe żeby smrody was nie olały a wisła robiła z wami co chciała. Więc zanim sprujesz się do gumiorów o liczby to zastanów się co wy sobą prezentujecie.
mowa o grafach na stadionie Górnika?
jeśli cofnąć się nawet tutaj w tym temacie do postów z 2016 to Unia twierdziła że sprawa z Wisłą wyjaśniona bo Wisła po przybiciu układu z Ruchem wyszła z inicjatywą jak to nazwali "pojednania" a warunkiem Unii było pogonienie jednej konfitury z Brzeszcz co nastąpiło i nawet byli na Wiśle podczas pierwszego meczu "przyjaźni" Wisła - Ruch w sierpniu 2016
to teraz co? sprawa wróciła do punktu wyjścia?

ogólnie jak ktoś nie jest z zachodniej małopolski i nie zna szczegółów a śledził ten temat to ciekawe historie się przewijały w kwestii Unia O. / Wisła - FC Oświęcim / Brzeszcze, jakieś wywożenia ludzi z dyskotek do lasu, ganianie 20 WSH Unii po Oświęcimiu

a zaczęło się chyba to wszystko wiele lat temu od spiny wiślackich fanclubów Oświęcim - Nowy Targ?
mógłby to ktoś wszystko stamtąd opisać? bo to chyba niezła książka by była

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Wtaszka » 23.04.2022, 20:02

Hheh pare dobrych lat temu to po Unii Libiąż przebiegł na ich własnym stadionie, a na bramkach to im Zagłębie kiedyś stało

Gladiato
Posty: 9
Rejestracja: 12.09.2017, 20:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Gladiato » 23.04.2022, 20:15

KCH64 pisze:
22.04.2022, 12:46
Gladiato pisze:
19.04.2022, 15:41
Monster96 pisze:
19.04.2022, 15:02


Apropo Twojego pisania o Hutniku i o jego liczbach, to jak się to ma do Twojej Unii? Nowa Huta to ok 60k mieszkańców, Oświęcim ok 40k. Odejmując osiedla Wisły i Cracovii liczbowo Nowa Huta i Oświęcim wyglądają podobnie. Gdzie Wy na przestrzeni ostatnich kilku lat byliście +100 SAMI, bez wsparcia z Kęt i Brzeszcz a wcześniej z Dębicy? Przypierdalasz się do Hutnika, a jedyne co zrobiliście, to walczyliście z piknikami w Sanoku i to tak na remis.
PS. Skoro już tu się wypowiadasz, to może wyjawisz tą tajemniczą ekipę co na miejsce nie dojechała ;)
Daleko mi do przypierdalania się do kogokolwiek. Stwierdzam fakty.
W tym sezonie - Sanok 194 osoby, Bytom 700 osób, 2 razy Jastrzębie w okolicach 150-200 osób. Ale pytasz o przestrzeń kilku lat to Ci odpowiem, że i na Hutniku 2 razy byliśmy raz w 230 osób, raz w 160. Olkusz 170 osób, Andrychów 320 osób, a i bywały wioski na których pojawialiśmy się w dobrej liczbie czy też wsparcia zgód i układów. Liczby podałem Ci wraz ze wsparciem, ale na każdym z tych wyjazdów było nas samych powyżej stówki.

Ponadto piszesz, żebym podał Ci gdzie byliśmy w +100 sami. Nikt nie zabrania Hutnikowi posiłkowania się zgodami i układami, a chyba przyznasz że te nie są te z pierwszej łapanki. Podaj w takim razie gdzie Hutnik w przeciągu 3 lat był wraz ze zgodami i układami w te 100 osób :)

P.S Jak podasz podobną liczbę takich wyjazdów to może Ci wyjawię tą tajemnicę.
Synek ale ty wypisujesz tutaj bzdury, to głowa mała. Wy Unia Oświęcim robicie z siebie od dawien dawna mega sztywną i dobrą ekipę ale rzeczywistość i fakty nie są już niestety takie kolorowe. Trochę miałem z wami kiedyś do czynienia (np. wasza ucieczka po wyjeździe do Żarek) i nic się nie zmieniło od tamtych czasów, wasz najmocniejszy atut to chuligański marketing.

Z kim wy się biliście w ostatnim czasie nie licząc tego że przebiegło się po was kilka razy bielskie-zagłębie? Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź liczę na to. Wrzucacie zdjęcia non stop z treningów i obozów, gdzie dominują groźne ubrania, określacie się władcami małopolski ale przecież wy nic nie działacie na polu chuligańskim. Dobrze ci napisał chłopak wyżej że jedyna wasza akcja to szarpanie się na hokeju z STS Sanok. Napisz w końcu z kim wy się wtedy mieliście bić, bo nikt z naszej rodziny na ten temat nic nie wie, a ta druga wokół Stali Rz. to przecież wykluczone, chyba że postanowiliście się umówić z igloopolem którego flagę oddaliście kilka lat wcześniej podobno za darmo hehe. Tak w ogóle jak macie gadżety chuligańskie ze smrodami to napisz jakie wspólne akcje razem zrobiliście i z kim się biliście razem.

Jak już jesteśmy przy hokeju to faktycznie widać u was w mieście i okolicy spore zainteresowanie tym sportem i w połączeniu z wynikami dużo wam to daje ale to 700 w Bytomiu na finale PP gdzie więcej niż połowa to jakieś jany hokejowe nie jest wyczynem. W Jastrzębiu było was ostatnio 10 bez barw i janusze a piszesz o 150 osobach, nie kompromituj się hehe. Na piłce już tak kolorowo nie było poza zrywami i wymyśliliście w końcu protest. Poważni ludzie w Oświęcimiu i okolicy się z was śmieją bo nawet na bramkach nie stoicie u siebie.

Napisz jeszcze co tam się w Brzeszczach dzieje bo wasza wojenka z wiślakami z tego miasteczka gdzie zrobiliście sobie FC nie jest już żadną tajemnicą, grafy non stop rozjebane itp. Dziwnie się na to patrzy z boku, nawet znajomi niebiescy już z was bekę mają, że sobie poradzić nie możecie z garstką wiślaków ;) Nie ma się jednak co dziwić bo wszyscy pamiętamy kulisy waszego dołączenia do niebieskiej rodziny i to że musieliście długi czas siedzieć cicho na piździe żeby smrody was nie olały a wisła robiła z wami co chciała. Więc zanim sprujesz się do gumiorów o liczby to zastanów się co wy sobą prezentujecie.
ku*** gościu, tys jest dobry 😁 piszesz coś że niebiescy znajomi się śmieją, że sobie nie radzimy z Wisłą z Brzeszcz, gamoniu Wy sobie z jednym Kaniolem nie możecie poradzić od paru miesięcy a będziesz tu pisał farmazony z c**** wzięte.

Wymyśleliśmy protest bo pies gra w naszej drużynie? Wiem, że dla Ciebie może być to dziwne bo zbijasz piątki z aspirantem Noga, ale wyobraź sobie że są ekipy, którym takie sytuacje przeszkadzaja. Ja wiem synku, że dla Ciebie to coś dziwnego no ale jednak.

Piszesz tutaj, że się przebiegło po nas kilka razy Bielskie Zagłębie, mówisz o tym samym Bielskim Zagłębiu przed którym się schowaliście na imprezie? Tys jest dobry. Że po nas się przebiegło, ekipie z 40 tys miasta to chyba ujmy nie przynosi, ale ze Was gnębią, wielka Giekse i się musicie przed nimi barykadować to chyba już owszem.

Chłopie, masz czelność pisać że ktoś z nas się śmieje. To co ma zrobić widząc Wasza oprawę z motywem z zajebanej flagi przez Ruch?

Na resztę nie będę Ci odpisywał, bo śmierdzisz mi zwykła pałą. Napisałes posta, w którym owszem są prawdziwe informacje, jak sytuacja po meczu w Żarkach, jakieś 10 lat temu ale napisałeś dużo nieprawdy. Dlatego ciach bajera i bez odbioru.

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 23.04.2022, 20:36

..::1952::.. pisze:
23.04.2022, 14:50
Rodowity1928 pisze:
21.04.2022, 16:51
Można prosić o liczby wyjazdowe Tarnovii w tej rundzie?? Słopnice, Limanowa, Radłów

1952 możesz odpowiedzieć
Rodowity1928 pisze:
22.04.2022, 23:22
No i jak 1952 podasz te liczby rzeczniku prasowy tarnowskiej diaspory żydowskiej ? Radłów, Słopnice, Limanowa, a najlepiej jakąś relacje z tych wyjazdów bo szukam i nie mogę znaleźć.

Jak trzeba Unii dojebać to pierwszy w kominiarce przed komputerem siedzisz. Czekałem na twój obiektywny komentarz po treningu noworocznym ale mnie zawiodłeś ;);)
1.Nie zaglądam codziennie na kibice.net.
2.Nie jestem z Tarnovii.
3.Ja i kilku innych forumowiczów o Unii,a Ty o Tovii.
4.Tarnovii na tych wyjazdach co pytasz same 0.W Radłowie mieli zakaz.
5.TN - fajna akcja Twoich kolegów.Szkoda przypału i tego że jak zwykle się wyrospierdalaliście.
Jak był jakiś gorący temat odnośnie Unii T. to bywaleś nawet kilka razy dziennie. Odnośnie Radłowa to chyba żartujesz. Tam lepiej widać zza siatki poza stadionem niż z głównej trybuny. Co do rozdupcania się na psach to chyba koszerni mają z tym większy problem. Stąd tyle zatrzymań kluczowych postaci w ich szeregach.

T-T
Posty: 9
Rejestracja: 27.04.2013, 20:10

Re: Małopolska kibolska

Post autor: T-T » 23.04.2022, 23:10

Rodowity1928 pisze:
23.04.2022, 20:36
..::1952::.. pisze:
23.04.2022, 14:50
Rodowity1928 pisze:
21.04.2022, 16:51
Można prosić o liczby wyjazdowe Tarnovii w tej rundzie?? Słopnice, Limanowa, Radłów

1952 możesz odpowiedzieć
Rodowity1928 pisze:
22.04.2022, 23:22
No i jak 1952 podasz te liczby rzeczniku prasowy tarnowskiej diaspory żydowskiej ? Radłów, Słopnice, Limanowa, a najlepiej jakąś relacje z tych wyjazdów bo szukam i nie mogę znaleźć.

Jak trzeba Unii dojebać to pierwszy w kominiarce przed komputerem siedzisz. Czekałem na twój obiektywny komentarz po treningu noworocznym ale mnie zawiodłeś ;);)
1.Nie zaglądam codziennie na kibice.net.
2.Nie jestem z Tarnovii.
3.Ja i kilku innych forumowiczów o Unii,a Ty o Tovii.
4.Tarnovii na tych wyjazdach co pytasz same 0.W Radłowie mieli zakaz.
5.TN - fajna akcja Twoich kolegów.Szkoda przypału i tego że jak zwykle się wyrospierdalaliście.
Jak był jakiś gorący temat odnośnie Unii T. to bywaleś nawet kilka razy dziennie. Odnośnie Radłowa to chyba żartujesz. Tam lepiej widać zza siatki poza stadionem niż z głównej trybuny. Co do rozdupcania się na psach to chyba koszerni mają z tym większy problem. Stąd tyle zatrzymań kluczowych postaci w ich szeregach.
Cweluszki pinujcie swojego burdelu na zbiltowskiej, a o nas sie nie martw.
Dobrze ze wy zaliczacie każdy wyjazd😂
Psy szczekają...

nieskumalemtypa
Posty: 34
Rejestracja: 05.05.2015, 01:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieskumalemtypa » 04.05.2022, 14:09

Ile Unii Tarnów w Krk na derbach ?

obserwatorr88
Posty: 88
Rejestracja: 11.06.2016, 15:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: obserwatorr88 » 07.05.2022, 01:52

Glinik Gorlice jeździ na wyjazdy ? Nie licząc wyjazdu do Stróż

Adam K
Posty: 14
Rejestracja: 23.01.2022, 12:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Adam K » 07.05.2022, 09:57

Byli chyba jeszcze na Lubaniu Maniowy.
Góry i Mazury

Gumis1312
Posty: 60
Rejestracja: 06.05.2015, 11:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Gumis1312 » 07.05.2022, 22:47

obserwatorr88 pisze:
07.05.2022, 01:52
Glinik Gorlice jeździ na wyjazdy ? Nie licząc wyjazdu do Stróż
Jak jeżdżą to jeżdżą w jakieś niedalekie wyjazdy ;). Raczej w kierunku Brzeska , Bochni , Tarnowa się nie wypuszczają hehe

Timador
Posty: 116
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Timador » 07.05.2022, 23:09

Wszystkie wyjazdy Glinik organizuje oficjalnie aby jechać razem z psami . Póki co nie nabyli umiejętności wyjazdu z własnego miasta bez balastu w liczbie większej niż 5 sztuk. Stróże to kopiuj wklej zachowanie gorlickie, tylko mniejsza ilość osób
SĄDECKA DUMA

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maly85, Misiek90 i 146 gości