www.warhouse.pl

Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
orthodox1981
Posty: 35
Rejestracja: 18.10.2015, 20:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: orthodox1981 » 28.03.2016, 20:24

Ale farmazony co do derbów



KamilO2
Posty: 2
Rejestracja: 26.03.2016, 00:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: KamilO2 » 28.03.2016, 22:43

dziadyga pisze:
KamilO2 pisze:
TT1909 pisze:Jeżeli chodziło Ci o Tuchów to napisałem bo chłopaki się udzielają.
A z Gm.Ryglice jeździ dosyć zgrabna ekipa na Tovie
Aż sie zarejestrowałem.. gm.Ryglice to kilku- kilkunastu chłopaków jeżdzących na Unie/Wisłe, żadna chuliganka. A już na pewno nie można powiedzieć żeby z tej gminy jezdziły jakieś osoby, a na pewno nie zgrabna ekipa na tarnovie. Przestań robić propagande. Jak jest takowa ekipa z chęcią uzyskam informacje kto :)

KamilO2... Kilku kilkunastu chłopaków jezdzących na Unie/Wisłe. To dlaczego nie byłiscie nigdy podani w liczbach, które FP Unii udostępniał po każdym meczu? u Was w gminie przecież był też graf Tarnovii, Pół roku zajęło Wam zamalowanie go (razem z elementami patriotycznymi). Teraz z tego co wiem to gmina zajęła się tym grafem. Przejeżdzam tamtędy slużbowo i nigdy, ale to nigdy nie widzialem nikogo w barwach Unii, a w barwach Tarnovii owszem.
Jeśli Tarnovii tam nie ma, to kto Wam tego grafa namalował? Sami? Zeby po pół roku przestrzelic i wrzucic na fb?:)
KamilO2 pisze:A już na pewno nie można powiedzieć żeby z tej gminy jezdziły jakieś osoby
teraz to do*ebales. Jeśli ten Tuchów wymieniasz jako udzielający się (nie neguję tego), obok nich stawiasz siebie i Ryglice- Gmine Ryglice i jednoczesnie twierdzisz, że Tarnovii tam nie ma, to albo na prawde w to wierzysz i mozesz sie bardzo szybko naciąć, albo to kolejny odcinek farmazonu;)
Pochodze z tej miejscowości.. i nigdy ale to nigdy nie spotkałem nikogo w barwach tarnovi w Ryglicach, natomiast sam chodze w koszulce Wisły zawsze jak tylko jestem. Osoby nigdy nie były wymieniane bo nie jezdziły zoorganizowaną grupą, tak jak pisałem, żadna chuliganka. Nie wiem o jaki graf chodzi i gdzie on był, mimo że wioske znam bardzo dobrze nigdy z takowym sie nie spotkałem oprócz tagu cracovia na przystanku w zalasowej ktory został zamalowany.

nieskumalemtypa
Posty: 34
Rejestracja: 05.05.2015, 01:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieskumalemtypa » 29.03.2016, 13:24

do kibiców Unii nie siejcie fermentu ze Tarnovia chce walkower oddac bo w tym nie ma ani grama prawdy. Lepiej żeby u Was się odbyły i to wiedza oby dwie strony, a jeżeli policja wpadnie na genialny pomysł aby mecz odbył się bez udziału publiczności to sobie sami w piete strzelają bo zamiast mieć wszystkich na miejscu to będą biegać po całym miescie za kibicami co i tak jest nie uniknione po meczu.

Wyznawca Wisełki
Posty: 286
Rejestracja: 20.01.2013, 18:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Wyznawca Wisełki » 29.03.2016, 15:12

op3 pisze:Nigdy nie bylo? Zeby nie bylo przyznaje ze teraz jest mega lipa.

Obrazek
przecież oni tych szalików narobili mase, z róznymi dziwnymi miastami w których ich nie ma i nie było
Obrazek

orthodox1981
Posty: 35
Rejestracja: 18.10.2015, 20:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: orthodox1981 » 29.03.2016, 19:01

Siejecie farmazony co do liczb i pytanie kolejny raz dlaczego nie chcecie walczyć bez sprzętu?

Zbedny_balast
Posty: 81
Rejestracja: 13.03.2015, 15:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbedny_balast » 29.03.2016, 19:29

orthodox1981 pisze:Siejecie farmazony co do liczb i pytanie kolejny raz dlaczego nie chcecie walczyć bez sprzętu?
O co ci się człowieku rozchodzi? O czym teraz piszesz? może byś się odniósł do jakiegoś posta bo nie wiadomo co Ci odpowiedzieć. Odnoszę nieodparte wrażenie, że posługujesz się retoryką znanego fejsbukowego pana Kow. lub Per. Takie podobne pierdolenie dla pierdolenia :)

orthodox1981
Posty: 35
Rejestracja: 18.10.2015, 20:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: orthodox1981 » 29.03.2016, 19:40

Nie chcę zaczepek tylko jak czytam że prezes woli oddać mecz walkowerem niż grać w mościcach to płakać mi się chcę jak można tak manipulować faktami

Zbedny_balast
Posty: 81
Rejestracja: 13.03.2015, 15:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbedny_balast » 29.03.2016, 19:43

No to może napisz jakie są "fakty" z waszej strony.

orthodox1981
Posty: 35
Rejestracja: 18.10.2015, 20:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: orthodox1981 » 29.03.2016, 20:00

Fakty są takie że ma być po 450 biletów i mecz w mościcach

Rodowity1928
Posty: 94
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 29.03.2016, 20:04

nieskumalemtypa pisze:do kibiców Unii nie siejcie fermentu ze Tarnovia chce walkower oddac bo w tym nie ma ani grama prawdy. Lepiej żeby u Was się odbyły i to wiedza oby dwie strony, a jeżeli policja wpadnie na genialny pomysł aby mecz odbył się bez udziału publiczności to sobie sami w piete strzelają bo zamiast mieć wszystkich na miejscu to będą biegać po całym miescie za kibicami co i tak jest nie uniknione po meczu.
Nikt nie sieje fermentu. Na chwilę obecną FAKTY są takie, że wasz klub miał proponowane rozegranie tego meczu w Mościcach na stadionie miejskim jednak wasi piłkarze na czele z trenerem kategorycznie odmówili twierdząc, że na naszym boisku nie macie szans na wygraną. Wasz prezes jeszcze przed świętami otrzymał na spotkaniu sugestię od psów i prezydenta miasta dotyczącą braku możliwości rozegrania meczu w tym waszym kurwidołku. Według psów derby muszą być rozegrane jako impreza masowa. Jeśli więc będą rozegrane w Mościach możecie liczyć na całą klatkę czyli ok 600 biletów. Walkower grozi wam ze strony TOZPN, chyba że wasz prezes zdecyduje się na rozegranie meczu przy pustych trybunach jednak moim zdaniem jest to bardzo mało prawdopodobne bo sugestia psów jest taka że, albo derby w Moscicach z kibicami obu drużyn albo wcale. Zresztą z tego co wiem Urbanowi nie uśmiecha się płacić za ochronę pustego stadionu.

orthodox1981
Posty: 35
Rejestracja: 18.10.2015, 20:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: orthodox1981 » 29.03.2016, 20:08

I miejmy nadzieje że tak zostanie bo to mają być derby

nieskumalemtypa
Posty: 34
Rejestracja: 05.05.2015, 01:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieskumalemtypa » 29.03.2016, 23:30

Tarnovia dostała 500 biletów mecz w Mościcach, najlepsze jest to ze nie wiadomo która ze stron zasiądzie w klatce gości ale wolalbym żeby to jednak była biało-czerwona strona

Rodowity1928
Posty: 94
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 30.03.2016, 07:20

nieskumalemtypa pisze:Tarnovia dostała 500 biletów mecz w Mościcach, najlepsze jest to ze nie wiadomo która ze stron zasiądzie w klatce gości ale wolalbym żeby to jednak była biało-czerwona strona
o ku*** jeden lepszy od drugiego. Ty serio myślisz, że pozwolimy wam zasiąść na głównej trybunie naszego stadionu a sami zajmiemy klatkę?? Jeśli faktycznie mecz rozegrany zostanie w Mościcach to ewentualnie będziecie mieli ZASZCZYT wejść do klatki. bez odbioru.

orthodox1981
Posty: 35
Rejestracja: 18.10.2015, 20:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: orthodox1981 » 30.03.2016, 09:52

Podobno na prostej

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Małopolska kibolska

Post autor: krzycho_ASR » 30.03.2016, 11:01

Pytanko o FC Ruchu w Zakopanem - skąd się tam w ogóle wzięli i jak się prezentują (liczbowo i jakościowo). Z góry dzięki.

orthodox1981
Posty: 35
Rejestracja: 18.10.2015, 20:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: orthodox1981 » 30.03.2016, 13:13

ZASZCZYT P CH..U

JWB
Posty: 6
Rejestracja: 28.03.2016, 14:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JWB » 30.03.2016, 13:21

krzycho_ASR pisze:Pytanko o FC Ruchu w Zakopanem - skąd się tam w ogóle wzięli i jak się prezentują (liczbowo i jakościowo). Z góry dzięki.
podbijam!
będąc tam ostatnio na weekendzie, wszędzie wrzuty Ruchu i w sumie tylko Ruchu, gdzie się nie spojrzy to tam Ich vlepa bądź ANTY GKSG.
Obrazek

BucziOSW
Posty: 11
Rejestracja: 31.07.2015, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: BucziOSW » 30.03.2016, 14:00

JWB pisze:
krzycho_ASR pisze:Pytanko o FC Ruchu w Zakopanem - skąd się tam w ogóle wzięli i jak się prezentują (liczbowo i jakościowo). Z góry dzięki.
podbijam!
będąc tam ostatnio na weekendzie, wszędzie wrzuty Ruchu i w sumie tylko Ruchu, gdzie się nie spojrzy to tam Ich vlepa bądź ANTY GKSG.
Na necie były fotki z jakiegoś meczu, dość dużo ich było. Jak byłem na skokach narciarskich to skoczyłem do sklepu z grami, akurat 2 ziomków gadało o najbliższym meczu i walce Hadasia.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fluor » 30.03.2016, 14:39

Leśny dziad pisze:
p********* znowu, z tym kropkowaniem ekspercie. Ja też sobie kropkowałem gości przyjeżdżających do Tarnowa w 2 lidze jak Resovia, Motor, Radomiak itd i ze zdjęcia wychodziło sporo mniej niż podawali. Zależy kto jakie ma zdjęcie i jak kropkuje. Było nas w pizdu więcej od was i jeszcze strzępisz ryja.
ja rozumiem ze ty wyznajesz zasade iz jesli fakty sa przecieko tobie tym gorzej dla faktow , to samo bolek , podpisal , wzial pieniadze ale to nie on , on tylko podpisal ubekowi lojalke i pokwitowanie wziecia pieniedzy (za donoszenie ) bo sie nad tym ubekiem zlitowal ,
tak czulem ze bedziesz chcial odwrocic uwage i palnac ze bylo nas mniej , tak bylo nas mniej trudno ale was bylo mniej niz to potem przedstawialiscie , wiec nie produkuj dalszych farmazonow w walesowskim stylu , szkoda ze ich sobie na pamiatke nie zachowalem chociaz nie wtedy twierdzilbys ze fotomontaz ,
800 , 1000 a 570 niech wam bedzie nawet 600 to znaczna roznica , pozdrawiam moscickich "matematykow"
oczywiście że było 1 000, wizualnie tyle było, patrząc na ogólną frekwencję, na pojemność wirażu (5,5 tys. widzów), na liczby osiedlowe, po prostu na oko - nikt normalny nie kropkował i nie liczył takiej ilości ludzi, bo chyba musiałby być P***********. Jak jesteś ekspertem od kryminalistyki to weź zdjęcia całego łuku o dużej rozdzielczości i sobie kropkuj poszczególne części i bacz czy ktoś jest zasłonięty czy nie.
Na drugich derbach u nas było pisane 550 w młynie około 800 w sumie na wirażu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak wg ciebie tu jest 570 to spoko, odejmując ok. 250 zgód to możesz powiedzieć że Unii było 320 hahaha

Po za tym patrz na siebie, bo jak robiliście relacje ze Szczucina u siebie ze słynną akcją, to szły wam liczby w górę aż doszliście do 150. I gówno to mnie obchodzi.:) To samo jak zaprzeczanie, że normalnie bez niczego wygoniliście Unię, czyli bez butli gazowych z którymi Cracovia wleciała na stadion i którymi gazowała, tych którzy byli na przodzie... i c***, zgazowali i tyle, tylko po co kłamać.
Płaczecie o małolatów którzy kroją trampkarzy, a mała konfitura która to robiła i posprzedawała kolegów lata teraz z waszymi młodymi. Wymiana dialogów z ekipą, która dumnie pisała, że wywodzi się z Mościckiej Unii i która 8 lat nie chodziła na mecze nie ma sensu.

Tak samo dyskusja o wioskach. Dla wielu bycie za Unią nie oznacza tam chodzenia na piłkę tylko na żużel.
nieskumalemtypa pisze:do kibiców Unii nie siejcie fermentu ze Tarnovia chce walkower oddac bo w tym nie ma ani grama prawdy. Lepiej żeby u Was się odbyły i to wiedza oby dwie strony, a jeżeli policja wpadnie na genialny pomysł aby mecz odbył się bez udziału publiczności to sobie sami w piete strzelają bo zamiast mieć wszystkich na miejscu to będą biegać po całym miescie za kibicami co i tak jest nie uniknione po meczu.
Jak wpadnie na pomysł? Było spotkanie z policją i prezydentem miasta w zeszłym tygodniu, to na jaki jeszcze ma pomysł wpaść?
orthodox1981 pisze:Siejecie farmazony co do liczb i pytanie kolejny raz dlaczego nie chcecie walczyć bez sprzętu?
Idź gazuj lidla
orthodox1981 pisze:Nie chcę zaczepek tylko jak czytam że prezes woli oddać mecz walkowerem niż grać w mościcach to płakać mi się chcę jak można tak manipulować faktami
Niech ta wasza prezesina się w końcu zdecyduje, bo prosić się go nikt nie będzie.
Fakty macie takie jakie działacze przedstawią, my tak samo.
Nie wiem na co liczy wasz prezes? Mówi że nie będzie meczu albo będzie na Unii, a jak Unia dzwoni i pyta o organizacje meczu to "nie wiem"... czyli liczy na to, że zorganizuje bez widzów i sobie wpuści potem tylko swoich czy jak?
orthodox1981 pisze:Fakty są takie że ma być po 450 biletów i mecz w mościcach
I kto go organizuje i kogoś ktoś o tym poinformował? :))
Impreza masowa będzie?
nieskumalemtypa pisze:Tarnovia dostała 500 biletów mecz w Mościcach, najlepsze jest to ze nie wiadomo która ze stron zasiądzie w klatce gości ale wolalbym żeby to jednak była biało-czerwona strona
A kto jej te bilety dał?:)
Może dzisiaj się w końcu dowiemy...

Rodowity1928
Posty: 94
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 30.03.2016, 16:39

Stan na dziś jest taki, piłkarze rywalki łaskawie zdecydowali, że chcą dostąpić zaszczytu gry na stadionie miejskim. Prawda jest taka, że rura wam zmiękła bo do końca byliście pewni że będziecie mogli zagrać u siebie. Już dwa tygodnie temu znaliście stan faktyczny. Dziwne zwyczaje macie w kubie:) pierwszy spotykam się z sytuacją że klubem rządzi trener a nie prezes:) Natomiast co do samych derbów. Szanse na rozegranie meczu w pierwotnym terminie tj 20 kwietnia 2016 są iluzoryczne. Zbyt mało czasu, za dużo papierkowej roboty i pozwoleń.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: tuwimianin. » 30.03.2016, 17:18

fluor pisze:
Leśny dziad pisze:
p********* znowu, z tym kropkowaniem ekspercie. Ja też sobie kropkowałem gości przyjeżdżających do Tarnowa w 2 lidze jak Resovia, Motor, Radomiak itd i ze zdjęcia wychodziło sporo mniej niż podawali. Zależy kto jakie ma zdjęcie i jak kropkuje. Było nas w pizdu więcej od was i jeszcze strzępisz ryja.
ja rozumiem ze ty wyznajesz zasade iz jesli fakty sa przecieko tobie tym gorzej dla faktow , to samo bolek , podpisal , wzial pieniadze ale to nie on , on tylko podpisal ubekowi lojalke i pokwitowanie wziecia pieniedzy (za donoszenie ) bo sie nad tym ubekiem zlitowal ,
tak czulem ze bedziesz chcial odwrocic uwage i palnac ze bylo nas mniej , tak bylo nas mniej trudno ale was bylo mniej niz to potem przedstawialiscie , wiec nie produkuj dalszych farmazonow w walesowskim stylu , szkoda ze ich sobie na pamiatke nie zachowalem chociaz nie wtedy twierdzilbys ze fotomontaz ,
800 , 1000 a 570 niech wam bedzie nawet 600 to znaczna roznica , pozdrawiam moscickich "matematykow"
oczywiście że było 1 000, wizualnie tyle było, patrząc na ogólną frekwencję, na pojemność wirażu (5,5 tys. widzów), na liczby osiedlowe, po prostu na oko - nikt normalny nie kropkował i nie liczył takiej ilości ludzi, bo chyba musiałby być P***********. Jak jesteś ekspertem od kryminalistyki to weź zdjęcia całego łuku o dużej rozdzielczości i sobie kropkuj poszczególne części i bacz czy ktoś jest zasłonięty czy nie.
Na drugich derbach u nas było pisane 550 w młynie około 800 w sumie na wirażu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak wg ciebie tu jest 570 to spoko, odejmując ok. 250 zgód to możesz powiedzieć że Unii było 320 hahaha

Po za tym patrz na siebie, bo jak robiliście relacje ze Szczucina u siebie ze słynną akcją, to szły wam liczby w górę aż doszliście do 150. I gówno to mnie obchodzi.:) To samo jak zaprzeczanie, że normalnie bez niczego wygoniliście Unię, czyli bez butli gazowych z którymi Cracovia wleciała na stadion i którymi gazowała, tych którzy byli na przodzie... i c***, zgazowali i tyle, tylko po co kłamać.
Płaczecie o małolatów którzy kroją trampkarzy, a mała konfitura która to robiła i posprzedawała kolegów lata teraz z waszymi młodymi. Wymiana dialogów z ekipą, która dumnie pisała, że wywodzi się z Mościckiej Unii i która 8 lat nie chodziła na mecze nie ma sensu.

Tak samo dyskusja o wioskach. Dla wielu bycie za Unią nie oznacza tam chodzenia na piłkę tylko na żużel.
nieskumalemtypa pisze:do kibiców Unii nie siejcie fermentu ze Tarnovia chce walkower oddac bo w tym nie ma ani grama prawdy. Lepiej żeby u Was się odbyły i to wiedza oby dwie strony, a jeżeli policja wpadnie na genialny pomysł aby mecz odbył się bez udziału publiczności to sobie sami w piete strzelają bo zamiast mieć wszystkich na miejscu to będą biegać po całym miescie za kibicami co i tak jest nie uniknione po meczu.
Jak wpadnie na pomysł? Było spotkanie z policją i prezydentem miasta w zeszłym tygodniu, to na jaki jeszcze ma pomysł wpaść?
orthodox1981 pisze:Siejecie farmazony co do liczb i pytanie kolejny raz dlaczego nie chcecie walczyć bez sprzętu?
Idź gazuj lidla
orthodox1981 pisze:Nie chcę zaczepek tylko jak czytam że prezes woli oddać mecz walkowerem niż grać w mościcach to płakać mi się chcę jak można tak manipulować faktami
Niech ta wasza prezesina się w końcu zdecyduje, bo prosić się go nikt nie będzie.
Fakty macie takie jakie działacze przedstawią, my tak samo.
Nie wiem na co liczy wasz prezes? Mówi że nie będzie meczu albo będzie na Unii, a jak Unia dzwoni i pyta o organizacje meczu to "nie wiem"... czyli liczy na to, że zorganizuje bez widzów i sobie wpuści potem tylko swoich czy jak?
orthodox1981 pisze:Fakty są takie że ma być po 450 biletów i mecz w mościcach
I kto go organizuje i kogoś ktoś o tym poinformował? :))
Impreza masowa będzie?
nieskumalemtypa pisze:Tarnovia dostała 500 biletów mecz w Mościcach, najlepsze jest to ze nie wiadomo która ze stron zasiądzie w klatce gości ale wolalbym żeby to jednak była biało-czerwona strona
A kto jej te bilety dał?:)
Może dzisiaj się w końcu dowiemy...
Byłem z kumplami gościnnie na tych derbach i liczba 1000 po stronie Unistów jak najbardziej prawdziwa.
IGLOOPOL DĘBICA

orthodox1981
Posty: 35
Rejestracja: 18.10.2015, 20:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: orthodox1981 » 30.03.2016, 17:33

Jak się orientuje to jeżeli mecz będzie organizowany i ilośc kibiców nie przekroczy 999 osób to nie trzeba zezwolenia na organizacje imprezy masowej-ale mogę sie mylić

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 30.03.2016, 17:57

Same zaszczyty nas czekają.. Heh czym wy się chwalicie ? Tarnowska infrastruktura sportowa to porażka. Wasz stadion też jest w rozsypce.
A co do derbów to podobno mają być jako impreza masowa.

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 30.03.2016, 18:04

fluor pisze:
Leśny dziad pisze:
p********* znowu, z tym kropkowaniem ekspercie. Ja też sobie kropkowałem gości przyjeżdżających do Tarnowa w 2 lidze jak Resovia, Motor, Radomiak itd i ze zdjęcia wychodziło sporo mniej niż podawali. Zależy kto jakie ma zdjęcie i jak kropkuje. Było nas w pizdu więcej od was i jeszcze strzępisz ryja.
ja rozumiem ze ty wyznajesz zasade iz jesli fakty sa przecieko tobie tym gorzej dla faktow , to samo bolek , podpisal , wzial pieniadze ale to nie on , on tylko podpisal ubekowi lojalke i pokwitowanie wziecia pieniedzy (za donoszenie ) bo sie nad tym ubekiem zlitowal ,
tak czulem ze bedziesz chcial odwrocic uwage i palnac ze bylo nas mniej , tak bylo nas mniej trudno ale was bylo mniej niz to potem przedstawialiscie , wiec nie produkuj dalszych farmazonow w walesowskim stylu , szkoda ze ich sobie na pamiatke nie zachowalem chociaz nie wtedy twierdzilbys ze fotomontaz ,
800 , 1000 a 570 niech wam bedzie nawet 600 to znaczna roznica , pozdrawiam moscickich "matematykow"
oczywiście że było 1 000, wizualnie tyle było, patrząc na ogólną frekwencję, na pojemność wirażu (5,5 tys. widzów), na liczby osiedlowe, po prostu na oko - nikt normalny nie kropkował i nie liczył takiej ilości ludzi, bo chyba musiałby być P***********. Jak jesteś ekspertem od kryminalistyki to weź zdjęcia całego łuku o dużej rozdzielczości i sobie kropkuj poszczególne części i bacz czy ktoś jest zasłonięty czy nie.
Na drugich derbach u nas było pisane 550 w młynie około 800 w sumie na wirażu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak wg ciebie tu jest 570 to spoko, odejmując ok. 250 zgód to możesz powiedzieć że Unii było 320 hahaha

Po za tym patrz na siebie, bo jak robiliście relacje ze Szczucina u siebie ze słynną akcją, to szły wam liczby w górę aż doszliście do 150. I gówno to mnie obchodzi.:) To samo jak zaprzeczanie, że normalnie bez niczego wygoniliście Unię, czyli bez butli gazowych z którymi Cracovia wleciała na stadion i którymi gazowała, tych którzy byli na przodzie... i c***, zgazowali i tyle, tylko po co kłamać.
Płaczecie o małolatów którzy kroją trampkarzy, a mała konfitura która to robiła i posprzedawała kolegów lata teraz z waszymi młodymi. Wymiana dialogów z ekipą, która dumnie pisała, że wywodzi się z Mościckiej Unii i która 8 lat nie chodziła na mecze nie ma sensu.

Tak samo dyskusja o wioskach. Dla wielu bycie za Unią nie oznacza tam chodzenia na piłkę tylko na żużel.
nieskumalemtypa pisze:do kibiców Unii nie siejcie fermentu ze Tarnovia chce walkower oddac bo w tym nie ma ani grama prawdy. Lepiej żeby u Was się odbyły i to wiedza oby dwie strony, a jeżeli policja wpadnie na genialny pomysł aby mecz odbył się bez udziału publiczności to sobie sami w piete strzelają bo zamiast mieć wszystkich na miejscu to będą biegać po całym miescie za kibicami co i tak jest nie uniknione po meczu.
Jak wpadnie na pomysł? Było spotkanie z policją i prezydentem miasta w zeszłym tygodniu, to na jaki jeszcze ma pomysł wpaść?
orthodox1981 pisze:Siejecie farmazony co do liczb i pytanie kolejny raz dlaczego nie chcecie walczyć bez sprzętu?
Idź gazuj lidla
orthodox1981 pisze:Nie chcę zaczepek tylko jak czytam że prezes woli oddać mecz walkowerem niż grać w mościcach to płakać mi się chcę jak można tak manipulować faktami
Niech ta wasza prezesina się w końcu zdecyduje, bo prosić się go nikt nie będzie.
Fakty macie takie jakie działacze przedstawią, my tak samo.
Nie wiem na co liczy wasz prezes? Mówi że nie będzie meczu albo będzie na Unii, a jak Unia dzwoni i pyta o organizacje meczu to "nie wiem"... czyli liczy na to, że zorganizuje bez widzów i sobie wpuści potem tylko swoich czy jak?
orthodox1981 pisze:Fakty są takie że ma być po 450 biletów i mecz w mościcach
I kto go organizuje i kogoś ktoś o tym poinformował? :))
Impreza masowa będzie?
nieskumalemtypa pisze:Tarnovia dostała 500 biletów mecz w Mościcach, najlepsze jest to ze nie wiadomo która ze stron zasiądzie w klatce gości ale wolalbym żeby to jednak była biało-czerwona strona
A kto jej te bilety dał?:)
Może dzisiaj się w końcu dowiemy...
Idź z kolegami pod tosir

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Walker » 30.03.2016, 21:36

A skąd się ta Tarnovia wzięła ? Na dołku po jednym meczu kadry spotkałem dwóch gości z Tarnovii. Wtedy to był szok. Nikt wcześniej o nich nie słyszał. Każdy wiedział że Tarnów to 100% Unia ( wtedy Jaskółki miały zwyżkę formy. Do tego przybicie sztamy z Wisłą)

Goście ci mówili że jakoś się trzymają bo mają zgraną bandę. Ale mówił o ok 20 osobach. Emigracje podobno mieli mocną.
I nagle co ? Rozmnożyli się ? Cała emigracja wróciła ? Nagle namówili bezklubowców ? Czy może przerzucili pół miasta?
Bez spiny, po prostu się pytam

Cracovia_Trzebinia
Posty: 3
Rejestracja: 31.03.2016, 08:23

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Cracovia_Trzebinia » 31.03.2016, 08:30

Kiedy Wisła w końcu przestanie palić jana i wypowie się na temat konfidenta biegającego w ich szeregach? Z tego co wiadomo papiery widzieli już parę miesięcy temu i dalej nic z tym nie robią.. Uważacie się za c*** wie kogo a nie umiecie jednego konfidenta z ekipy pogonić?!

Obrazek
NIELICZNI - FANATYCZNI
CRACOVIA FC TRZEBINIA!

Misiek88
Posty: 383
Rejestracja: 23.01.2011, 07:28

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Misiek88 » 31.03.2016, 12:56

Ostatnio byłem w najpopularniejszej dyskotece w Oświęcimiu i zaskoczył mnie koleś, który przez całą impreze paradował w smyczce Śląska Wrocław. Dużo jest Wisły w Oświęcimiu? to te same osoby które udzielają się na Unii? jeśli tak to co na to Ruch? W sumie wątpie, żeby to były te same osoby, bo jakby to wyglądało? koleś w jeden dzień idzie w smyczce Wisły, a na drugi ubiera bluzę z Ruchu? Ciekawie macie w tym Oświęcimiu.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: tuwimianin. » 31.03.2016, 14:25

Mam pytanie odnośnie Gorlic. Jakie są stosunki między fanami Glinika, a Wiślakami z tego miasta kosa/neutral czy może to te same osoby?
IGLOOPOL DĘBICA

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 31.03.2016, 14:26

Walker pisze:A skąd się ta Tarnovia wzięła ? Na dołku po jednym meczu kadry spotkałem dwóch gości z Tarnovii. Wtedy to był szok. Nikt wcześniej o nich nie słyszał. Każdy wiedział że Tarnów to 100% Unia ( wtedy Jaskółki miały zwyżkę formy. Do tego przybicie sztamy z Wisłą)

Goście ci mówili że jakoś się trzymają bo mają zgraną bandę. Ale mówił o ok 20 osobach. Emigracje podobno mieli mocną.
I nagle co ? Rozmnożyli się ? Cała emigracja wróciła ? Nagle namówili bezklubowców ? Czy może przerzucili pół miasta?
Bez spiny, po prostu się pytam
Unia będzie twierdzić jedno Tarnovia drugie. W wielkim skrócie od osoby, której bliżej do Unii. Obecne odrodzenie oparło się na osobach, które od lat wyrzekały się kibicowania Tarnovii ( w sumie dalej to robią po czym idą na mecz )pojawiła się persona, która skrzyknęła tychże osobników i tak to się zaczęło, jeżeli chodzi o emigrację to fakt faktem jest ich sporo z Tarnovii ale trzeba pamiętać czemu część z nich na emigracji się znalazła i nie chodzi mi tu o listy gończe czy potrzebę zarobku, część nigdy już do Tarnowa oficjalnie nie przyjedzie (wyroki itp) a reszta to osobniki na zasadzie im dalej za granicą od miasta tym więksi kibice (wiadomo brak konfrontacji z przeciwnikami) więc podsumowując tą kwestię na zdjęciu fajnie wyglądają ale wpływu na realia w Tarnowie większego nie mają. Jest jeszcze kwestia przerzutów i konfidentów w szeregach Tarnovii ale w to nawet mi się nie chce wchodzić. Ogólnie wybacz, bo napisałem to na wyjebce mając na względzie, że znając życie i realia tego forum zacznie się przekrzykiwanie w tym temacie. Jeżeli chodzi o czasy Tarnovii przed obecnym "odrodzeniem" już było to wiele razy wałkowane w tym wątku więc polecam cofnąć się kilka stron.


Co do pierdolenia o sprzęcie to jebnijcie się w głowę pejsy bo dobrze wiecie, że jedynie dzięki temu istniejecie w jakiejkolwiek formie. Sam jestem przeciwny lataniu z przedłużaczami bo doszło do tego, że małolaty zarówno z jednej jak i z drugiej strony spierdalają jak tylko dostrzegą coś w ręce u przeciwnika i przez to na dobrą sprawę nie dochodzi nawet do konfrontacji. Ale ku*** ile może być tego waszego pierdolenia o tym jacy jesteście honorowi a Unia zła biega ze sprzętem bo nie daje rady. Skoro tacy z was mocarze to gdzie przez te wszystkie lata byliście? Robiliście już w tym temacie z Ar. wielkiego rozpierdalacza co w Szczucienie z 30 chłopami się "zabawił" i nic mu się nie stało a na rynku małolatowi o połowę mniejszemu czapki nie potrafi ściągnąć i żeby było śmieszniej od kontry o mało nie spłynął. Internet swoje ulica swoje.

Zbedny_balast
Posty: 81
Rejestracja: 13.03.2015, 15:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbedny_balast » 31.03.2016, 14:54

Walker pisze:A skąd się ta Tarnovia wzięła ? Na dołku po jednym meczu kadry spotkałem dwóch gości z Tarnovii. Wtedy to był szok. Nikt wcześniej o nich nie słyszał. Każdy wiedział że Tarnów to 100% Unia ( wtedy Jaskółki miały zwyżkę formy. Do tego przybicie sztamy z Wisłą)

Goście ci mówili że jakoś się trzymają bo mają zgraną bandę. Ale mówił o ok 20 osobach. Emigracje podobno mieli mocną.
I nagle co ? Rozmnożyli się ? Cała emigracja wróciła ? Nagle namówili bezklubowców ? Czy może przerzucili pół miasta?
Bez spiny, po prostu się pytam

Można tak napisać, że większość ludzi teraz z Tarnovii to są oczywiście osoby, które przez kilka lat wypierały się na wszystkie możliwe sposoby,oddawały jakieś stare barwy bez bicia i nawet opowiadali do kamery kogo jebią :) Odwaga przychodziła tylko podczas weekendowych libacji i jakiś okrzykach pod osłoną nocy i oczywiście na internecie. Jest kilka osób z Tarnovii, które nawet jak były dojezdzane to nigdy się nie wyparły klubu, ale takich to można policzyć na palcach jednej ręki. I do takich ludzi mimo animozji klubowych można mieć szacunek, najbardziej bolą te osoby, które przysięgały,że nie maja nic wspólnego z kibicowaniem Tarnovii a po pewnym czasie pojawiają się na meczu jak gdyby nigdy nic. Czy namówili bezkluboców? Pewnie jakąś część też, wiele osób, które miało na mieście coś na pieńku z Unią, teraz może się jakoś odbić/odgryźć dochodząc do jakiejś innej grupy w tym przypadku jest to Tarnovia i na pewno nie jest to żadna miłość klubowa tylko czysta kalkulacja

bazylzbazaru
Posty: 81
Rejestracja: 29.12.2013, 01:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: bazylzbazaru » 31.03.2016, 17:41

Misiek88 pisze:Ostatnio byłem w najpopularniejszej dyskotece w Oświęcimiu i zaskoczył mnie koleś, który przez całą impreze paradował w smyczce Śląska Wrocław. Dużo jest Wisły w Oświęcimiu? to te same osoby które udzielają się na Unii? jeśli tak to co na to Ruch? W sumie wątpie, żeby to były te same osoby, bo jakby to wyglądało? koleś w jeden dzień idzie w smyczce Wisły, a na drugi ubiera bluzę z Ruchu? Ciekawie macie w tym Oświęcimiu.
Unia Oświęcim staje się coraz bardziej pro Ruch i nie zdziwiłbym się gdyby w niedalekiej przyszłości doszło tam do zmiany priorytetów, ale póki co nikt o tym głośno nie mówi ;)

nieskumalemtypa
Posty: 34
Rejestracja: 05.05.2015, 01:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieskumalemtypa » 31.03.2016, 18:01

Zbyszko_z_Bogdańca pisze:
Unia będzie twierdzić jedno Tarnovia drugie. W wielkim skrócie od osoby, której bliżej do Unii. Obecne odrodzenie oparło się na osobach, które od lat wyrzekały się kibicowania Tarnovii ( w sumie dalej to robią po czym idą na mecz )pojawiła się persona, która skrzyknęła tychże osobników i tak to się zaczęło, jeżeli chodzi o emigrację to fakt faktem jest ich sporo z Tarnovii ale trzeba pamiętać czemu część z nich na emigracji się znalazła i nie chodzi mi tu o listy gończe czy potrzebę zarobku, część nigdy już do Tarnowa oficjalnie nie przyjedzie (wyroki itp) a reszta to osobniki na zasadzie im dalej za granicą od miasta tym więksi kibice (wiadomo brak konfrontacji z przeciwnikami) więc podsumowując tą kwestię na zdjęciu fajnie wyglądają ale wpływu na realia w Tarnowie większego nie mają. Jest jeszcze kwestia przerzutów i konfidentów w szeregach Tarnovii ale w to nawet mi się nie chce wchodzić. Ogólnie wybacz, bo napisałem to na wyjebce mając na względzie, że znając życie i realia tego forum zacznie się przekrzykiwanie w tym temacie. Jeżeli chodzi o czasy Tarnovii przed obecnym "odrodzeniem" już było to wiele razy wałkowane w tym wątku więc polecam cofnąć się kilka stron.


Co do pierdolenia o sprzęcie to jebnijcie się w głowę pejsy bo dobrze wiecie, że jedynie dzięki temu istniejecie w jakiejkolwiek formie. Sam jestem przeciwny lataniu z przedłużaczami bo doszło do tego, że małolaty zarówno z jednej jak i z drugiej strony spierdalają jak tylko dostrzegą coś w ręce u przeciwnika i przez to na dobrą sprawę nie dochodzi nawet do konfrontacji. Ale ku*** ile może być tego waszego pierdolenia o tym jacy jesteście honorowi a Unia zła biega ze sprzętem bo nie daje rady. Skoro tacy z was mocarze to gdzie przez te wszystkie lata byliście? Robiliście już w tym temacie z Ar. wielkiego rozpierdalacza co w Szczucienie z 30 chłopami się "zabawił" i nic mu się nie stało a na rynku małolatowi o połowę mniejszemu czapki nie potrafi ściągnąć i żeby było śmieszniej od kontry o mało nie spłynął. Internet swoje ulica swoje.
Ty serio tak z tym wyrzekaniem sie Tarnovii, emigracja, rozjebusami, przerzutami, sprzetem kończac na rynku, małolacie i Ar ?
Bez przesady i napisałbym trochę obiektywizmu ale jego w Twojej wypowiedzi nawet nie ma grama. Czytając to zobaczyłem hipokryzje z Waszej strony. Odpuść chłopie troche z pisaniem takich wymalowanych postów

donaldMatole
Posty: 19
Rejestracja: 25.02.2013, 14:54

Re: Małopolska kibolska

Post autor: donaldMatole » 31.03.2016, 18:21

Misiek88 pisze:Ostatnio byłem w najpopularniejszej dyskotece w Oświęcimiu i zaskoczył mnie koleś, który przez całą impreze paradował w smyczce Śląska Wrocław. Dużo jest Wisły w Oświęcimiu? to te same osoby które udzielają się na Unii? jeśli tak to co na to Ruch? W sumie wątpie, żeby to były te same osoby, bo jakby to wyglądało? koleś w jeden dzień idzie w smyczce Wisły, a na drugi ubiera bluzę z Ruchu? Ciekawie macie w tym Oświęcimiu.
Osoby które jeździły na Wisłę już nie działają aktywnie na Unii i z tego co wiem dużo osób odpuściło mecze przy Reymonta. W Oświęcimiu jest zakaz noszenia barw innych klubów niż Unia Oświęcim. Być może był to ktoś z pobliskich Brzeszcz(Wiślacko-konfidenckich)

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 31.03.2016, 18:51

fluor pisze:
Leśny dziad pisze:
p********* znowu, z tym kropkowaniem ekspercie. Ja też sobie kropkowałem gości przyjeżdżających do Tarnowa w 2 lidze jak Resovia, Motor, Radomiak itd i ze zdjęcia wychodziło sporo mniej niż podawali. Zależy kto jakie ma zdjęcie i jak kropkuje. Było nas w pizdu więcej od was i jeszcze strzępisz ryja.
ja rozumiem ze ty wyznajesz zasade iz jesli fakty sa przecieko tobie tym gorzej dla faktow , to samo bolek , podpisal , wzial pieniadze ale to nie on , on tylko podpisal ubekowi lojalke i pokwitowanie wziecia pieniedzy (za donoszenie ) bo sie nad tym ubekiem zlitowal ,
tak czulem ze bedziesz chcial odwrocic uwage i palnac ze bylo nas mniej , tak bylo nas mniej trudno ale was bylo mniej niz to potem przedstawialiscie , wiec nie produkuj dalszych farmazonow w walesowskim stylu , szkoda ze ich sobie na pamiatke nie zachowalem chociaz nie wtedy twierdzilbys ze fotomontaz ,
800 , 1000 a 570 niech wam bedzie nawet 600 to znaczna roznica , pozdrawiam moscickich "matematykow"
oczywiście że było 1 000, wizualnie tyle było, patrząc na ogólną frekwencję, na pojemność wirażu (5,5 tys. widzów), na liczby osiedlowe, po prostu na oko - nikt normalny nie kropkował i nie liczył takiej ilości ludzi, bo chyba musiałby być P***********. Jak jesteś ekspertem od kryminalistyki to weź zdjęcia całego łuku o dużej rozdzielczości i sobie kropkuj poszczególne części i bacz czy ktoś jest zasłonięty czy nie.
Na drugich derbach u nas było pisane 550 w młynie około 800 w sumie na wirażu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak wg ciebie tu jest 570 to spoko, odejmując ok. 250 zgód to możesz powiedzieć że Unii było 320 hahaha

Po za tym patrz na siebie, bo jak robiliście relacje ze Szczucina u siebie ze słynną akcją, to szły wam liczby w górę aż doszliście do 150. I gówno to mnie obchodzi.:) To samo jak zaprzeczanie, że normalnie bez niczego wygoniliście Unię, czyli bez butli gazowych z którymi Cracovia wleciała na stadion i którymi gazowała, tych którzy byli na przodzie... i c***, zgazowali i tyle, tylko po co kłamać.
Płaczecie o małolatów którzy kroją trampkarzy, a mała konfitura która to robiła i posprzedawała kolegów lata teraz z waszymi młodymi. Wymiana dialogów z ekipą, która dumnie pisała, że wywodzi się z Mościckiej Unii i która 8 lat nie chodziła na mecze nie ma sensu.

Tak samo dyskusja o wioskach. Dla wielu bycie za Unią nie oznacza tam chodzenia na piłkę tylko na żużel.
nieskumalemtypa pisze:do kibiców Unii nie siejcie fermentu ze Tarnovia chce walkower oddac bo w tym nie ma ani grama prawdy. Lepiej żeby u Was się odbyły i to wiedza oby dwie strony, a jeżeli policja wpadnie na genialny pomysł aby mecz odbył się bez udziału publiczności to sobie sami w piete strzelają bo zamiast mieć wszystkich na miejscu to będą biegać po całym miescie za kibicami co i tak jest nie uniknione po meczu.
Jak wpadnie na pomysł? Było spotkanie z policją i prezydentem miasta w zeszłym tygodniu, to na jaki jeszcze ma pomysł wpaść?
orthodox1981 pisze:Siejecie farmazony co do liczb i pytanie kolejny raz dlaczego nie chcecie walczyć bez sprzętu?
Idź gazuj lidla
orthodox1981 pisze:Nie chcę zaczepek tylko jak czytam że prezes woli oddać mecz walkowerem niż grać w mościcach to płakać mi się chcę jak można tak manipulować faktami
Niech ta wasza prezesina się w końcu zdecyduje, bo prosić się go nikt nie będzie.
Fakty macie takie jakie działacze przedstawią, my tak samo.
Nie wiem na co liczy wasz prezes? Mówi że nie będzie meczu albo będzie na Unii, a jak Unia dzwoni i pyta o organizacje meczu to "nie wiem"... czyli liczy na to, że zorganizuje bez widzów i sobie wpuści potem tylko swoich czy jak?
orthodox1981 pisze:Fakty są takie że ma być po 450 biletów i mecz w mościcach
I kto go organizuje i kogoś ktoś o tym poinformował? :))
Impreza masowa będzie?
nieskumalemtypa pisze:Tarnovia dostała 500 biletów mecz w Mościcach, najlepsze jest to ze nie wiadomo która ze stron zasiądzie w klatce gości ale wolalbym żeby to jednak była biało-czerwona strona
A kto jej te bilety dał?:)
Może dzisiaj się w końcu dowiemy...


Obrazek
Obrazek

jak mozna z Tobą rozmawiac jak ze zrozumieniem czytac nie umiesz, wczesniej wyraznie napisalem ze na pierwszych derbach w ktorych zebraliscie sie wieksza iloscia faktycznie moglo byc 800-1000 os ale na kolejnych po tych derbach juz nie
choc wasi kolezcy po osiedlach podawali liczby od 1000 w zwyz a po wykropokowania liczba prawi 2x mniejsza
jesli twierdzisz ze na tych zdjeciach ktore wstawilem jest was chociaz 800 to nie mamy o czym rozmawac
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 31.03.2016, 19:08

nieskumalemtypa pisze:Ty serio tak z tym wyrzekaniem sie Tarnovii, emigracja, rozjebusami, przerzutami, sprzetem kończac na rynku, małolacie i Ar ? Bez przesady i napisałbym trochę obiektywizmu ale jego w Twojej wypowiedzi nawet nie ma grama. Czytając to zobaczyłem hipokryzje z Waszej strony. Odpuść chłopie troche z pisaniem takich wymalowanych postów
Co zabolało? Wszystko to co opisałem jestem wstanie poprzeć argumentami i dowodami tyle, że po c*** jak już nie raz i nie dwa były przedstawiane, a post nie miał być obiektywny bo w dyskusji z wami i tak nic to nie daje. Ale dobra pójdę Ci na rękę i dodam trochę obiektywizmu zgadzając się ze Zbędnym balastem, że jest u was kilka osób, które zasługują na minimalny szacunek bo nie wypierały się kibicowania mimo wielokrotnych nieprzyjemności z tym związanych. Tylko proszę Cię nie p****** mi, że to bajki wyssane z palca bo chyba już sami uwierzyliście w to co próbujecie wmówić ludziom. Tyle ode mnie, bez odbioru.

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 31.03.2016, 19:44

Zbyszko wracaj do Bogdańca a nie pisz głupot. Bo z Ar. To rozjebales system. Oj gdyby u Was nie było osób które się kibicowania wypierały i poprzerzucały. Najświeższy przykład Dwr.

Cracovia_Trzebinia
Posty: 3
Rejestracja: 31.03.2016, 08:23

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Cracovia_Trzebinia » 31.03.2016, 19:56

Skoro Unia Tarnów taka aktywna w temacie, to może ktoś się wypowie na temat konfidenta w wielkiej ekipie WSH? Bo nie wierzę, że nic na ten temat (dosyć głośny w wiślackim środowisku) nie wiecie?
NIELICZNI - FANATYCZNI
CRACOVIA FC TRZEBINIA!

handlarzVG
Posty: 25
Rejestracja: 28.01.2015, 20:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: handlarzVG » 31.03.2016, 20:25

To ze Tarnovia toleruje konfidentów to norma, nawet na ostatnim meczu Cracovii w niecieczy byl z nimi rozjebus z żabna, o którym wiedzą i go tolerują.

Rodowity1928
Posty: 94
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 31.03.2016, 21:23

Dziś do siedziby ZKS UNIA TARNÓW i TOZPN przyszło pismo od naszych derbowych rywalek w którym jednak odmawiają gry na stadionie miejskim w Tarnowie i proszą związek o możliwość gry u siebie. Gra na stadionie Unii wiązała się z koniecznością wysłania listy imiennej przez kibiców rywalki. Kibice rywalki kategorycznie odmówili.

Dla niewtajemniczonych. Skansen miejski w Tarnowie wyposażony jest w elektroniczny system identyfikacji kibiców. System ten musi być uruchamiany przy okazji imprezy masowej, tak sobie życzą psy ( na żużlu mimo imprezy masowej przymykają oko). System jest wadliwy i się wiesza w związku z czym aby usprawnić wejscie na stadion w dniu meczu wszyscy kibice gości zostali by wklepani do systemu wcześniej. Na takich samych zasadach wejście obowiązywało by NAS (UNIA). Czemu koszerni odmówili:) może strach przed utratą anonimowości :):):)


Pewnie żydowskie parchy łudzą, zagrają ten mecz u siebie, bez kibiców gości tylko co to za frajda? Będziecie wyzywać pusty sektor gości? My i tak będziemy pod bramami. j**** was.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fluor » 31.03.2016, 23:07

Do tych cytatów wyżej...

"Były to najspokojniejsze od lat derby Tarnowa. Na sektorze jest nas łącznie ok. 700-800 osób (liczba szacunkowa, do tego jak zwykle zakazy poza stadionem), z czego w samym młynie staje ok. 500 - 550 os. "

Tak wyglądał opis z 2006 z tych zdjęć tam podawanych...

PS. Na żużlu system identyfikacji musi być tylko na meczach podwyższonego ryzyka, na piłce przy imprezach masowych musi być bez względu na rangę, tak wynika z ustawy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aesthetic_Perfection, Kolor83, ksd, KsGWlkp., Magnat i 285 gości