Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
nieskumalemtypa
Posty: 34
Rejestracja: 05.05.2015, 01:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieskumalemtypa » 06.11.2020, 18:43

Chodziło mi o Tarnowską, nie dopisałem



490
Posty: 227
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Małopolska kibolska

Post autor: 490 » 06.11.2020, 19:18

Kilka dobrych lat temu Tarnovia wydawała się być na wymarciu. W ostatnich latach widać progres. Pytanie co miało na to wpływ? Powrót chłopaków z emigracji? wyjścia z puchy? I jeszcze odnośnie ich to ,czy mają jakiś zorganizowany fc w w którejś z małopolskich miejscowosci?
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Małopolska kibolska

Post autor: bez-napinki » 06.11.2020, 23:13

KSN pisze:
06.11.2020, 18:04
nieskumalemtypa pisze:
06.11.2020, 17:21
Czy Widzew i Ruch zaprosił już kibiców Unii do siebie?
Na meczech i turniejach Unia widziana wiele razy. O ile się nie myle 2 razy Remi Cup wygrali.
To była Unia Oświęcim. ;)

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ..::1952::.. » 07.11.2020, 17:23

nieskumalemtypa pisze:
06.11.2020, 17:21
Czy Widzew i Ruch zaprosił już kibiców Unii do siebie?
Bez spiny z mojej strony w kierunku Unii, ale powiedz po co Ruchowi i Widzewowi ekipa 15-letnich dzieciaków ? Do tego tym dzieciom nie po drodze z Karpatami i Stalą Rzeszów.

Co do Tarnowa, to powiem że jakaś żenada ze strony Unistów.Sporo pro-wiślackich napisów, gównie "Wisła Sharks", do tego napisy "WRWE", "Psychosharks".Jak można zmalować kilka osiedli napisami ekip, z którymi nie ma się nic wspólnego ? Może ktoś z Unii by się odniósł do tego ?

Można też dostrzec z Tarnowie kilka napisów "Widzew Łódź", choć to raczej nie Uniści malowali.

kibol32
Posty: 174
Rejestracja: 31.07.2011, 12:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kibol32 » 08.11.2020, 12:37

Dawno nie było słychać o tej Unii. Pamiętam ich flagę "Sztywne prawa i zasady". Już chyba nikt nie jeździ, nie ma o czym dyskutować.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 08.11.2020, 14:01

Błękitni.

nieskumalemtypa
Posty: 34
Rejestracja: 05.05.2015, 01:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieskumalemtypa » 08.11.2020, 17:01

..::1952::.. pisze:
07.11.2020, 17:23
nieskumalemtypa pisze:
06.11.2020, 17:21
Czy Widzew i Ruch zaprosił już kibiców Unii do siebie?
Bez spiny z mojej strony w kierunku Unii, ale powiedz po co Ruchowi i Widzewowi ekipa 15-letnich dzieciaków ? Do tego tym dzieciom nie po drodze z Karpatami i Stalą Rzeszów.

Co do Tarnowa, to powiem że jakaś żenada ze strony Unistów.Sporo pro-wiślackich napisów, gównie "Wisła Sharks", do tego napisy "WRWE", "Psychosharks".Jak można zmalować kilka osiedli napisami ekip, z którymi nie ma się nic wspólnego ? Może ktoś z Unii by się odniósł do tego ?

Można też dostrzec z Tarnowie kilka napisów "Widzew Łódź", choć to raczej nie Uniści malowali.
Właśnie w tej sprawie kierowałem moje pytanie. Na jednym z osiedli są napisy na ścianie odnoszące się do Ruchu i Widzewa. Jestem bardzo ciekawy co kierowało nimi pisząc to.

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Małopolska kibolska

Post autor: szwadron97 » 09.11.2020, 08:21

nieskumalemtypa pisze:
08.11.2020, 17:01
..::1952::.. pisze:
07.11.2020, 17:23
nieskumalemtypa pisze:
06.11.2020, 17:21
Czy Widzew i Ruch zaprosił już kibiców Unii do siebie?
Bez spiny z mojej strony w kierunku Unii, ale powiedz po co Ruchowi i Widzewowi ekipa 15-letnich dzieciaków ? Do tego tym dzieciom nie po drodze z Karpatami i Stalą Rzeszów.

Co do Tarnowa, to powiem że jakaś żenada ze strony Unistów.Sporo pro-wiślackich napisów, gównie "Wisła Sharks", do tego napisy "WRWE", "Psychosharks".Jak można zmalować kilka osiedli napisami ekip, z którymi nie ma się nic wspólnego ? Może ktoś z Unii by się odniósł do tego ?

Można też dostrzec z Tarnowie kilka napisów "Widzew Łódź", choć to raczej nie Uniści malowali.
Właśnie w tej sprawie kierowałem moje pytanie. Na jednym z osiedli są napisy na ścianie odnoszące się do Ruchu i Widzewa. Jestem bardzo ciekawy co kierowało nimi pisząc to.
Może przyznają się że są fc Wisły dlatego te napisy

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 09.11.2020, 10:12

..::1952::.. pisze:
07.11.2020, 17:23
nieskumalemtypa pisze:
06.11.2020, 17:21
Czy Widzew i Ruch zaprosił już kibiców Unii do siebie?
Bez spiny z mojej strony w kierunku Unii, ale powiedz po co Ruchowi i Widzewowi ekipa 15-letnich dzieciaków ? Do tego tym dzieciom nie po drodze z Karpatami i Stalą Rzeszów.

Co do Tarnowa, to powiem że jakaś żenada ze strony Unistów.Sporo pro-wiślackich napisów, gównie "Wisła Sharks", do tego napisy "WRWE", "Psychosharks".Jak można zmalować kilka osiedli napisami ekip, z którymi nie ma się nic wspólnego ? Może ktoś z Unii by się odniósł do tego ?

Można też dostrzec z Tarnowie kilka napisów "Widzew Łódź", choć to raczej nie Uniści malowali.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 09.11.2020, 10:23

..::1952::.. pisze:
07.11.2020, 17:23

Bez spiny z mojej strony w kierunku Unii, ale powiedz po co Ruchowi i Widzewowi ekipa 15-letnich dzieciaków ? Do tego tym dzieciom nie po drodze z Karpatami i Stalą Rzeszów.

Co do Tarnowa, to powiem że jakaś żenada ze strony Unistów.Sporo pro-wiślackich napisów, gównie "Wisła Sharks", do tego napisy "WRWE", "Psychosharks".Jak można zmalować kilka osiedli napisami ekip, z którymi nie ma się nic wspólnego ? Może ktoś z Unii by się odniósł do tego ?

Można też dostrzec z Tarnowie kilka napisów "Widzew Łódź", choć to raczej nie Uniści malowali.
Co do Unii Oświęcim, to kiedyś Ruch napisał, że są fanclubem i myślę (i patrząc jak do tej pory wygląda ich współpraca) tak też są postrzegani. Też ich układ z Igloopolem był na wyraźne polecenie Ruchu, co ludzie znający jednych lub drugich mogliby rozwinąć ten jakby nie patrzeć ciekawy wątek.

Co do Tarnowa, to zapewne napisy wykonane przez "młodych gniewnych" zapatrzonych w Wisłe i cały układ WRWE, myślących, że takie działania przybliżą ich do dokoptowania do układu (WRWEUt hehe) Czysta głupota, która raczej nie wyjdzie im na zdrowie. Myślę, że nie każdemu kibicowi Unii się takie działania podobają i ogólnie średnio świadczą o tym ruchu kibicowskim u Jaskółek.

Auschwitzcommandos
Posty: 21
Rejestracja: 26.02.2018, 01:13

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Auschwitzcommandos » 09.11.2020, 14:19

/quote]

Co do Unii Oświęcim, to kiedyś Ruch napisał, że są fanclubem i myślę (i patrząc jak do tej pory wygląda ich współpraca) tak też są postrzegani. Też ich układ z Igloopolem był na wyraźne polecenie Ruchu, co ludzie znający jednych lub drugich mogliby rozwinąć ten jakby nie patrzeć ciekawy wątek.

[/quote]

A napisała to Ekipa PF, UN czy Niebiescy.Pl? A może jakaś pojedyncza persona? Jak napisze, że Twoją matkę wali pół dzielni to też uwierzysz? :) Jeśli chcesz wiedzieć jak jest między Unią a Ruchem to zapytaj kogoś ogarniętego z Oświęcimia czy Górnego Śląska. Unia jest raczej z tych ekip, które wyznają zasadę "im mniej w necie tym mniejszy przypał". Dlatego nie o wszystkim dowiesz się na kibice net czy stadionowych oprawcach. Polecam zająć się swoim podwórkiem bo u nas wszystko gra ;)

Co do Igloopolu zostaliśmy tam kiedyś zaproszeni i tak złapaliśmy wspólne tematy. Nikt z Ruchu w to nie ingerował. Z czasem jednak układ musiał przejść do historii.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 09.11.2020, 14:53

Ogólnie rozkminy typu ktos najebany krzyknął Lechia Gdańsk (też już takie były) i czy ekipa szuka układu. Dajcie spokój.

ot co
Posty: 100
Rejestracja: 24.03.2017, 11:42

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ot co » 09.11.2020, 18:21

kat. pisze:
09.11.2020, 14:53
Ogólnie rozkminy typu ktos najebany krzyknął Lechia Gdańsk (też już takie były) i czy ekipa szuka układu. Dajcie spokój.
Ale p********* paziu.Nie masz logicznego wytłumaczenia, to jak zwykle jakieś bzdury piszesz.Ale ok.Przypomnij sobie wasze "5 minut" i twoich kolegów chodzących w barwach wspomnianej przez ciebie Lechii Gdańsk (np Dr.. z Jasnej), albo Legii Warszawa (Chr... z Mościć).Celowo ci pisze kto się bujał w takich barwach, żebyś nie pierdolił głupot.

Mało tego.Wasz ówczesny przywódca Wie... powiedział wam i napisał na waszym forum, że na mecze Unii można przychodzić w barwach Lechii Gdańsk.Tylko bajkopisarze nie piszcie, że tak nie było.Jak nie znacie tematu, to zapytajcie Wie...... .

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 09.11.2020, 19:36

Przecież sam pisałem, że na Unii zawsze były rozmaite klubowe sympatie, oczywiście z dominującą wiślacką.

Ale skoro się dopierdalasz, to zapewne nie pamiętasz, w jakich barwach chodziliście w swoich "5 minutach". Co tam barwy - kogo wspieraliście albo chcieliście (bo np. Polonia W. zaliczyła zero, więc dopingowaliście ją sami).

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Monster96 » 10.11.2020, 11:11

Auschwitzcommandos pisze:
09.11.2020, 14:19


A napisała to Ekipa PF, UN czy Niebiescy.Pl? A może jakaś pojedyncza persona? Jak napisze, że Twoją matkę wali pół dzielni to też uwierzysz? :) Jeśli chcesz wiedzieć jak jest między Unią a Ruchem to zapytaj kogoś ogarniętego z Oświęcimia czy Górnego Śląska. Unia jest raczej z tych ekip, które wyznają zasadę "im mniej w necie tym mniejszy przypał". Dlatego nie o wszystkim dowiesz się na kibice net czy stadionowych oprawcach. Polecam zająć się swoim podwórkiem bo u nas wszystko gra ;)

Co do Igloopolu zostaliśmy tam kiedyś zaproszeni i tak złapaliśmy wspólne tematy. Nikt z Ruchu w to nie ingerował. Z czasem jednak układ musiał przejść do historii.
To już chyba komandosie zapomniałeś jak się tutaj wykłócałeś z różnymi ludźmi po dokoptowaniu do Ruchu zanim ten miał jeszcze układ z Wisłą, albo może to dla ciebie za stare czasy. Milczenie w necie wybrałeś ze względu na przypał, czy ze względu, że lepiej pewne kwestie przemilczeć, jak te gdzie ktoś z Wisły wam tu wytykał sympatie do innych klubów, od Górnika po Legie? :)

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 11.11.2020, 21:16

ot co pisze:
09.11.2020, 18:21
kat. pisze:
09.11.2020, 14:53
Ogólnie rozkminy typu ktos najebany krzyknął Lechia Gdańsk (też już takie były) i czy ekipa szuka układu. Dajcie spokój.
Ale p********* paziu.Nie masz logicznego wytłumaczenia, to jak zwykle jakieś bzdury piszesz.Ale ok.Przypomnij sobie wasze "5 minut" i twoich kolegów chodzących w barwach wspomnianej przez ciebie Lechii Gdańsk (np Dr.. z Jasnej), albo Legii Warszawa (Chr... z Mościć).Celowo ci pisze kto się bujał w takich barwach, żebyś nie pierdolił głupot.

Mało tego.Wasz ówczesny przywódca Wie... powiedział wam i napisał na waszym forum, że na mecze Unii można przychodzić w barwach Lechii Gdańsk.Tylko bajkopisarze nie piszcie, że tak nie było.Jak nie znacie tematu, to zapytajcie Wie...... .

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fluor » 11.11.2020, 22:00

odp od Rodowity1928

pokolenia odniose się do tego co napisałeś.
Jeśli chodzi o kolegę H. z Mościć to przez kolegów z osiedla był tolerowany. Nigdy w barwach Legii na meczu piłkarskim nie był. Był i jest kibice żużlowej Unii przy czym nie widzialem go w barwach Legii nawet na żużlu a na żużlu różne kwiatki przez prawie 20 lat kibicowania Jaskółka widziałem..

Co do W. to fakt to jeden ze naszych starych liderów którego bardzo się baliście...😉 W starych czasach barwy Lechii były tolerowane na naszych meczach z racji prywatnych znajomości zawiązanych przy okazji wyjazdów Wisły i turniejów kibicowskich. Zresztą jeśli chodzi o stare czasy to Lechia była darzona dużo większa sympatią.niz pozostałe zgody Wisly. To działało też w jakimś stopniu w drugą strone
Kilkukrotnie byłem w Gdansku w barwach Unii za czasów TKWM i nigdy nie spotkałem się z wrogością a raczej z sympatią.

Co do napisów to mógł je zrobić ktoś od nas,. ktoś z Krakowa ktokolwiek...na Woli od kilku miesięcy wisi bazgroł MZKS Arka Gdynia i czy ktoś od nas wywleks to na ogólnopolskie forum? Bądźmy poważni...

ot co
Posty: 100
Rejestracja: 24.03.2017, 11:42

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ot co » 12.11.2020, 18:06

kat. pisze:
09.11.2020, 19:36
Przecież sam pisałem, że na Unii zawsze były rozmaite klubowe sympatie, oczywiście z dominującą wiślacką.

Ale skoro się dopierdalasz, to zapewne nie pamiętasz, w jakich barwach chodziliście w swoich "5 minutach". Co tam barwy - kogo wspieraliście albo chcieliście (bo np. Polonia W. zaliczyła zero, więc dopingowaliście ją sami).
Miałem ci odpisać - standard z waszej strony, albo farmazony, albo odbijanie piłeczki.Nigdy nie odniesiecie się do tego co trzeba.Ale tak to jest jak nie ma argumentów.Ale w tym przypadku (i nie pierwszy raz) chociaż Rodowity1928 potrafi się odnieść do konkretnych sytuacji.Chyba jeden w miarę normalny od was.

Rodowity1928 pisanie o baniu się W. to trochę Cię poniosło.W. przez wiele lat był uważany za jedną z trzech osób od Was, która jest coś warta.Reszta to były wówczas zwykłe leszcze.Z resztą W. nie raz i nie dwa miał okazję się wykazać, to z nigdy z nich nie skorzystał.

O napisach pisały na forum raczej osoby nie mieszkające w Tarnowie, a na pewno nikt z Tarnovii.

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rodowity1928 » 12.11.2020, 21:38

ot co pisze:
12.11.2020, 18:06
kat. pisze:
09.11.2020, 19:36
Przecież sam pisałem, że na Unii zawsze były rozmaite klubowe sympatie, oczywiście z dominującą wiślacką.

Ale skoro się dopierdalasz, to zapewne nie pamiętasz, w jakich barwach chodziliście w swoich "5 minutach". Co tam barwy - kogo wspieraliście albo chcieliście (bo np. Polonia W. zaliczyła zero, więc dopingowaliście ją sami).
Miałem ci odpisać - standard z waszej strony, albo farmazony, albo odbijanie piłeczki.Nigdy nie odniesiecie się do tego co trzeba.Ale tak to jest jak nie ma argumentów.Ale w tym przypadku (i nie pierwszy raz) chociaż Rodowity1928 potrafi się odnieść do konkretnych sytuacji.Chyba jeden w miarę normalny od was.

Rodowity1928 pisanie o baniu się W. to trochę Cię poniosło.W. przez wiele lat był uważany za jedną z trzech osób od Was, która jest coś warta.Reszta to były wówczas zwykłe leszcze.Z resztą W. nie raz i nie dwa miał okazję się wykazać, to z nigdy z nich nie skorzystał.

O napisach pisały na forum raczej osoby nie mieszkające w Tarnowie, a na pewno nikt z Tarnovii.
Nie chcę wchodzić w zbędna polemikę chciałem tylko wiedzieć w jakim kontekście używasz słowa "wówczas" jeśli piszesz o latach waszej absolutnej dominacji powiedzmy lata 97-2002:to fakt to były trzy osoby które trzymały nas przy życiu , natomiast w latach późniejszych pojawiła się cała masa młodego narybku roczników 3-4 lata młodszych od W które doprowadziły was do niemal całkowitego wymarcia. Przetrwaliscie jedynie dzięki zgodzie z Ksc. Zmierzam do tego że nie ma co przekłamywać rzeczywistości bo zaraz napiszecie że w zasadzie to Unia w najlepszych czasach miała c*** nie bandę a wy to w zasadzie sami zrezygnowaliście z kibicowania bo wam się znudziło...

Co do użytkownika 1952 to jestem wielkim fanem jego twórczości ;) być może nie jest od was aczkolwiek śledząc jego posty ciezko nie odnieść wrażenia która część miasta faworyzuje choć trzeba przyznać że jakaś wiedzę o mieście ma niekoniecznie do końca zgodna ze stanem faktycznym. Jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: LejTeCole » 13.11.2020, 07:03

[/quote]
Mnatomiast w latach późniejszych pojawiła się cała masa młodego narybku roczników 3-4 lata młodszych od W które doprowadziły was do niemal całkowitego wymarcia. Przetrwaliscie jedynie dzięki zgodzie z Ksc. Zmierzam do tego że nie ma co przekłamywać rzeczywistości bo zaraz napiszecie że w zasadzie to Unia w najlepszych czasach miała c*** nie bandę a wy to w zasadzie sami zrezygnowaliście z kibicowania bo wam się znudziło...
[/quote]

Dokładnie. Też odnoszę wrażenie że waszym przeciwnikom d*** trochę odżyła i już zapomnieli że przez bardzo długi okres musieli chodzić kanałami. Z drugiej strony trzeba też uczciwie powiedziec że wasze "ruchy" kibicowskie dają im ostatnio pożywkę do drwin.

ot co
Posty: 100
Rejestracja: 24.03.2017, 11:42

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ot co » 14.11.2020, 18:42

Rodowity1928 pisze:
12.11.2020, 21:38
Nie chcę wchodzić w zbędna polemikę chciałem tylko wiedzieć w jakim kontekście używasz słowa "wówczas" jeśli piszesz o latach waszej absolutnej dominacji powiedzmy lata 97-2002:to fakt to były trzy osoby które trzymały nas przy życiu
No powiedzmy, że te lata, o których piszesz.Choć precyzując to trzeba sięgnąć kilka lat do przodu, czyli od 93 do 02/03.Nie pamiętam dokładnie, w którym roku W i M się pojawili na Unii, ale te pierwsze lata, gdzie u Was była kicha, to jeszcze na pewno nie ich czasy.
Rodowity1928 pisze:
12.11.2020, 21:38
natomiast w latach późniejszych pojawiła się cała masa młodego narybku roczników 3-4 lata młodszych od W
Zgadza się.Bo do zmiany sytuacji przyczynili się głównie chłopaki z VBH i potem sporo Waszej zdolnej młodzieży.Z samych Barbarians do biegały wtedy ze 3 osoby,w tym Mił..., którego to bardziej na siłę ciągnęli koledzy.Bo nie był to "typowy" kibic, w sensie chodzi o to, że Mił.... i kilku inny wówczas wciągnęliście na siłę w szeregi Barbarians.Większość z nich szybko odbiła, a Mił... był przez kilka lat ciągnięty na siłę, aż w końcu dał sobie spokój i znalazł innych kolegów.Co do tej Waszej zdolnej i licznej wtedy młodzieży, to nie wiem jak tego nie można było wykorzystać na "szerszą skalę".Mało tego, raptem po kilku latach sporo z nich dało sobie spokój, albo bardzo ograniczyło swoją aktywność.
Rodowity1928 pisze:
12.11.2020, 21:38
Zmierzam do tego że nie ma co przekłamywać rzeczywistości bo zaraz napiszecie że w zasadzie to Unia w najlepszych czasach miała c*** nie bandę a wy to w zasadzie sami zrezygnowaliście z kibicowania bo wam się znudziło...
Nic takie nie twierdzę i nic Wam nie ujmuję.

LejTeCole pisze:
13.11.2020, 07:03
Dokładnie. Też odnoszę wrażenie że waszym przeciwnikom d*** trochę odżyła i już zapomnieli że przez bardzo długi okres musieli chodzić kanałami.
To odnosisz złe wrażenie.Każdy zna miejsce w szeregu i wiadomo, że jest jeszcze sporo do zrobienia.A to, że czasem dyskutuje się, np na tym forum o różnych czasach, to inny temat.

energyy
Posty: 310
Rejestracja: 02.05.2007, 13:08
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Re: Małopolska kibolska

Post autor: energyy » 29.11.2020, 13:00

Milik pisze:
06.11.2020, 08:10
Siemanko, przeglądam nowy numer TMK, mógłby ktoś odpisać jakich wymiarów jest ta malowana w 48h sektorówka, szczerze powiem ze mega ogarnięta ekipa rasowych graficiarzy nie zrobiłaby tego w 48h.
Dzięki za pochwałę, przekaże chłopakom :)

Tu filmik z derbów, na początku są fotki z malowania sektorówki, kolejne oskarżenia o jej "kupienie" to na prawdę tylko utwierdzenie nas, że odjebaliśmy kawał dobrej roboty.
[link]

Marcin
Posty: 3065
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Marcin » 07.03.2021, 20:12

Protest kibiców Sandecji pod ratuszem | 06.03.2021
https://www.youtube.com/watch?v=pdt5JXarpD4

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ..::1952::.. » 30.05.2021, 10:56

Jak wiadomo kibice Unii Tarnów znani są z tego, że od zawsze zawyżają swoje liczby i spuszczają zasłonę milczenia, gdy im coś nie wyjdzie, albo zaliczają porażki.Sprostowanie ich farmazonów i podsumowanie ich "działalności" tylko z ostatnich kilku dni.

Unia Tarnów - Poprad Muszyna 22 maja
Zdjęcia wykonane przez samych kibiców Unii.Na zdjęciach ciężko doliczyć się 100 osób,a bajkopisarze z Unii podali liczbę 160,w tym 30 Wisła.
Obrazek
Obrazek

Unia Tarnów - Lubań Maniowy 26 maja
W tle sektor na którym kręcą młyn na piłce.
Obrazek
Obrazek

W dniu wczorajszym były rozgrywane derby Tarnowa Metal-Unia.Z Unii niespełna 30 osób, bez flag,z chujowym transparentem.Na wcześniejszym meczu Metal-Unia, unistów było 60-65, podali liczbę ponad 120.Zobaczymy ile zawyżą po wczorajszym meczu.
Obrazek

A żeby podsumować obraz nędzy i rozpaczy w wykonaniu Unii Tarnów.
Wczoraj przed derbami Tarnowa był rozgrywany żużel na Unii z jakimiś Wilkami Krosno.Pikniki z Krosna zajęły sektor na którym uniści kręcą młyn i powiesili flagę w miejscu gdzie flagi wiesza Unia!!
Obrazek
[/quote]

konrad.D
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2012, 17:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: konrad.D » 11.06.2021, 11:56

Pewnie chciała o kolejnym konfidencie napisac, ale zapomniala :(

[link]

Hipokryzja pełną gębą, kolejny raz przerzut i konfident(chodzący w koszulce ''smierć konfidentom'') zostaje przez nasz profil ujawniony, a koleżanki jak to maja w zwyczaju nie robią nic jak w przypadku arbuza i innych udając, że wszystko jest ok. Cytując pewnego pejsa ''jeśli takich nie będziemy trzymać, to nie będzie miał z nami kto biegać'' - to akurat fakt, każda frajerska ku*** zostaje w miejskim burdelu przy bandrowskiego 9 przygarnięta z otwartymi ramionami. Mimo wrzucenia papierów to konfidentka patryk cichowski-mucha dalej biega z ekipą frajerów bez zasad, która w swoich szeregach miala juz milicjantów,konfidentów, a nawet c****! Ostatni jego występ w Jarocinie pokazał, że ich przydupasy z jaroty akceptują konfidenckie zapędy koleżanek. Kibolska Cracovia jak widać zajmuje się wrzucaniem spraw z łódzkiego podwórka, natomiast jakoś ciężko się im odnieść do konfidenckich braci z Tarnowa, tolerancja konfidentów chyba weszła już w nawyk pasiastym krakusom.

Na zdjęciach poniżej można zobaczyć tłumaczenie konfidentki, że jak się ma 14 lat to nie rozjebanie oraz zdjęcia z meczu z Jarocina w ostatni weekend i pewnego grubasa w przymalych ciuchach, który zgrywa gangstera,a lata z rozjebusem...

Vlepy wydane przez nas w 2010 roku cały czas aktualne 8)

tarnovia = wielka konfidencka rodzina

qwepoi
Posty: 60
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Małopolska kibolska

Post autor: qwepoi » 11.06.2021, 21:43

UrzadSkarbowy pisze:
11.06.2021, 12:32
Cały Tarnów to jedna wielka beka - wyjaśniać sobie takie sprawy przez IG...ku*** następne będzie co - ustawki na Tinderze? :D
w sedno, może na badoo uda wam się umówić na spotkanie ?

w miare obiektywny
Posty: 79
Rejestracja: 30.08.2015, 16:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: w miare obiektywny » 12.06.2021, 12:03

konrad.D pisze:
11.06.2021, 11:56
Kibolska Cracovia jak widać zajmuje się wrzucaniem spraw z łódzkiego podwórka, natomiast jakoś ciężko się im odnieść do konfidenckich braci z Tarnowa, tolerancja konfidentów chyba weszła już w nawyk pasiastym krakusom.
Śmiech, że ekipa wąchająca się z Wisłą K. ma czelność Cracovii zarzucać konfidenctwo. Pomijając fakt, że cały Tarnów od zawsze przerzuca się tego typu oskarżeniami, białkami. U jednych i u drugich konfidentów, byłych policjantów, gadów, aktualnych ochroniarek jest mnóstwo, ale nikt z tym nic nie robi - tylko prerzucacie się gównem na forum, gdzie każdy ma dostęp. Zrobiliście (jedni i drudzy) z Tarnowa pośmiewisko już dawno. Ciężko traktować kogokolwiek tam poważnie. Dziwię się, że ekipy z Krakowa chcą jeszcze z Wami trzymać, choć znając życie to kwestia interesów.

Mareczek86
Posty: 309
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Mareczek86 » 12.06.2021, 18:39

A kim Cracovia jest by jej nie zarzucać konfidenstwa? Nie ma świętej ekipy

halodrol
Posty: 759
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: halodrol » 13.06.2021, 19:22

Jakie 18 lat debilu pierdolony. Że ty jeszcze masz czelność pisać pod tym nickiem po tylu kompromitacjach...

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Łysy z Huty » 14.06.2021, 00:19

Przecież zarówno Wisła jak i Cracovia na tym forum jest siebie warta.Tak jak Tarnovia i Unia.Jedni wytykają coś drugim mając sporo za uszami.

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Małopolska kibolska

Post autor: UrzadSkarbowy » 14.06.2021, 11:07

2DZ pisze:
14.06.2021, 11:05
Czy ktoś się orientuje, ilu żydów było w pierwszym transporcie do KL Auschwitz (z Tarnowa?)?
[link]
Obrazek

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 14.06.2021, 14:47

Pierwsze transporty były zorientowane wybitnie na "groźnych" Polaków. W Tarnowie, jak w całej Galicji, mieszkało mnóstwo Żydów (ca. 45%), ale w pierwszych transportach mogli się znaleźć tylko przez przypadek i jako "polscy działacze" itp.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Polish Power » 17.06.2021, 09:48

Widzę że dość często się zdarza że Unia i Tovia rozgrywają mecze u siebie w tym samym dniu i o tej samej porze :) to chyba jedyne miasto derbowe w Polsce gdzie taka sytuacja ma miejsce

Cyklon
Posty: 124
Rejestracja: 18.01.2013, 19:05

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Cyklon » 17.06.2021, 11:34

W Łodzi też się zdarza.
Biały front

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Polish Power » 18.06.2021, 22:45

W tym samym dniu w Łodzi tak, ale o tej samej godzinie napewno nie.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zupełnie Zielony. » 23.06.2021, 19:27

liczby wyjazdowe pisze:
23.06.2021, 17:54
Bo kojarzę że w okolicach 2010 gdy jeszcze piłkarze Podhala kopali się po okręgówkach to stara ekipa nawet tam zaliczała wyjazdy a teraz gdy zaliczyli sporo awansów i już stabilnie macie 4 ligę to nic się nie dzieje na trybunach? Nowy Targ stał się pustynią kibicowską?
Nie 4 ligę a III i to wysoko w tabeli. Tak czy owak dwa razy tam byliśmy (jako Wisłoka) i zero oznak (jakichkolwiek) kibicowskich.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

obserwatorr88
Posty: 88
Rejestracja: 11.06.2016, 15:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: obserwatorr88 » 23.06.2021, 23:52

liczby wyjazdowe pisze:
23.06.2021, 17:54
Wymieni ktoś aktualnie aktywne ekipy z woj. małopolskiego?
Bo mam wrażenie że z roku na rok wygląda to coraz słabiej?
Wiadomo ciężko być drugim podkarpaciem przez krakowską rywalizację i skupieniu się większości miast na fc TSW lub KSC.
Ale kiedyś Unia O. trzymała z Górnikiem Brzeszcze i KS Olkusz - dzisiaj te dwie ekipy niaktywne?
Beskid trzyma/ł z Górnikiem Libiąż - ten klub chyba zniknął z mapy już chwilę temu, kibice odpuścili, nie chcą reaktywować klubu sami?
Skawa Wadowice, Skawinka Skawina, Fablok Chrzanów - dzieje się coś tam czy od lat już nic?
Osobne pytanie do kogoś z Nowego Targu, wiem że zawsze kręciliście młyn na hokeju, nadal tak jest?
Bo kojarzę że w okolicach 2010 gdy jeszcze piłkarze Podhala kopali się po okręgówkach to stara ekipa nawet tam zaliczała wyjazdy a teraz gdy zaliczyli sporo awansów i już stabilnie macie 4 ligę to nic się nie dzieje na trybunach? Nowy Targ stał się pustynią kibicowską?
Ks Olkusz po odpuszczeniu przez miejscowa Giekse pustynia tak samo jak w Libiążu
i Wadowicach. Nie wiem czy do wymarłych ekip można zaliczyć przypadki wystwienia jednego młyna w rundzie. W Brzeszczach sporadycznie coś sie pojawia Hejnał też pojawi się na 2 swoich meczach w rundzie w sumie częsciej wsierali Unie. W Skawinie raz mieli młyn chyba prze ostatnie kilka lat podobnie w Chrzanowie.
W Alwerni wystawiają młyn ? Kiedys robili nawet fajne oprawy. Sporo ekipek wioskowych swego czasu działało Wisła Łączany itp klubiki

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: sandro88 » 24.06.2021, 15:43

liczby wyjazdowe pisze:
23.06.2021, 17:54
Wymieni ktoś aktualnie aktywne ekipy z woj. małopolskiego?
Bo mam wrażenie że z roku na rok wygląda to coraz słabiej?
Wiadomo ciężko być drugim podkarpaciem przez krakowską rywalizację i skupieniu się większości miast na fc TSW lub KSC.
Ale kiedyś Unia O. trzymała z Górnikiem Brzeszcze i KS Olkusz - dzisiaj te dwie ekipy niaktywne?
Beskid trzyma/ł z Górnikiem Libiąż - ten klub chyba zniknął z mapy już chwilę temu, kibice odpuścili, nie chcą reaktywować klubu sami?
Skawa Wadowice, Skawinka Skawina, Fablok Chrzanów - dzieje się coś tam czy od lat już nic?
Osobne pytanie do kogoś z Nowego Targu, wiem że zawsze kręciliście młyn na hokeju, nadal tak jest?
Bo kojarzę że w okolicach 2010 gdy jeszcze piłkarze Podhala kopali się po okręgówkach to stara ekipa nawet tam zaliczała wyjazdy a teraz gdy zaliczyli sporo awansów i już stabilnie macie 4 ligę to nic się nie dzieje na trybunach? Nowy Targ stał się pustynią kibicowską?
Dobrze napisane "stara ekipa", na piłkę się jeżdziło bo wtedy grali tam Nasi koledzy. Później wszystko się pojebało i w NT jest lipa jak c***, ci którzy teraz są " kibicami" w pare osób pojadą do Gorlic i tyle. Jak chodzi o piłke to w NT jakoś nigdy nie było na nią ciśnienia, a szkoda bo rywali w grupie mamy dobrych. Hokej? Młyn teraz bardziej taki jak na hokeju na zachodzie czyli piknikowy.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zupełnie Zielony. » 24.06.2021, 19:42

liczby wyjazdowe pisze:
24.06.2021, 18:35
oraz ciekawie i co warte uwagi regularnie zaczyna się prezentować Grybovia Grybów
Pozwól że poraz kolejny cb zacytuje. Hmm, Grybovia? Cos tam drgnęło u Kolejarza Stróże - przy okazji pytanie. Jakie relacje są między w/w a Glinikiem? fc? / układ?
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Małopolska kibolska

Post autor: N_ » 26.06.2021, 20:11

Kolejarza Stróże 5 minut już minęło skoro wtedy nie dorobili się "jakieś ogarniętych" fanów to teraz tym bardziej ;)
http://www.youtube.com/user/czarni

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kejkejkej, Rampampam, zgredos i 145 gości