Województwo Opolskie - Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
oczamba
Posty: 14
Rejestracja: 21.11.2013, 13:12

Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: oczamba » 21.11.2013, 13:23

Tak jak w temacie.

-Brzeg
-Głogówek
-Głubczyce
-Głuchołazy
-Gogolin
-Gorzów Śląski
-Grodków
-Kędzierzyn-Koźle
-Kietrz
-Kluczbork
-Kolonowskie
-Korfantów
-Krapkowice
-Leśnica
-Lewin Brzeski
-Namysłów
-Niemodlin
-Nysa
-Olesno
-Opole
-Otmuchów
-Ozimek
-Paczków
-Praszka
-Prudnik
-Strzelce Opolskie
-Ujazd
-Wołczyn
-Zawadzkie
-Zdzieszowice



O.O
Posty: 13
Rejestracja: 28.07.2013, 10:25

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: O.O » 21.11.2013, 13:49

Jak Wygląda sytuacja w Prudniku? Pytam bo przejeżdżając w tych okolicach widziałem parę wrzutów Piasta

MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: MłodyHKS » 21.11.2013, 15:16

Jako, że jestem kibicem z Opolszczyzny (Ruch Zdzieszowice), to przedstawię wam swoją ocenę tutejszej "sceny" kibicowskiej:
Najlepszymi ekipami są bezsprecznie Chemik Kędzierzyn i Odra Opole. Z tym, że gdyby nie zgody i FC Odry, to ta miałaby nie miałaby tak wiele do powiedzenia. Chemik ma układ z Rakowem, który wydaje się, że obu stronom wyszedł na dobre. Na miejscu trzecim dałbym MKS Kluczbork, klub z zaledwie 10-letnią historią, ale ma swoich kibiców, ostatnio byli oni u nas w ok. 40 osób na sektorze gości. Na dalszych pozycjach: Ruch Zdzieszowice, Start Namysłów, Małapanew Ozimek, Unia Krapkowice zbierająca się od "wielkiego dzwonu".
W Zdzieszowicach nie ma FC Odry, jest za to w miarę dobrze działający FC Górnika Zabrze, nie działający na Ruchu Zdzieszowice. Są też pojedyncze jednostki innych klubów, ale na mieście da się ujrzeć tylko grafy Ruchu Zdzieszowice i Górnika Zabrze.

Jano83
Posty: 5
Rejestracja: 21.11.2013, 16:28

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Jano83 » 21.11.2013, 16:51

Witam wszystkich kibiców od dawna czytam forum ale postanowiłem się dopiero teraz zarejestrować gdyż nie mogę czytać bzdur Odnośnie Odry , Osoba Mlody HKS chyba nie zna realiów sceny kibicowskiej na Opolsczyznie . Faktem jest ze wiodącymi Ekipami są Tu Odra oraz Chemik lecz po co wypisywać bzdury ze gdyby nie Fc i zgody to Odra nic by nie miala do powiedzenia . To jak by przywołać Widzew do tablicy oraz inne ekipy i powiedzieć ze bez Fc was nie ma troszkę pokory .
Kibicowska Opolszczyzna jest dość zróżnicowana a za sprawa tego ze Odra nie odnosiła sukcesów a tułaczka po niższych liga dawała alternatywę innym ekipa nie szczególnie z regionu

Ps Mlody HKS twoja ekipa na pewno Władcami Opolszczyzny nie może sie nazwać :) chodz śpiewanie wam dobrze wychodzi jacy to nie jesteście zajebiści a dla kibicowskiej braci wasze zdjęcie] z wizyty w Opolu :)
[link]

Torcida Świony
Posty: 43
Rejestracja: 14.08.2013, 17:45

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Torcida Świony » 21.11.2013, 17:23

-Brzeg-Fc Sląśka Wrocław
-Głogówek- brak informacji
-Głubczyce-Odra
-Głuchołazy-Odra
-Gogolin-brak informacji
-Gorzów Śląski- brak informacji
-Grodków-brak informacji
-Kędzierzyn-Koźle-Miejscowy Chemik kilka osób z Górnika Zabrze
-Kietrz-Włókniarz który jest fc Odry Wodzisław
-Kluczbork-Miejscowy MKS
-Kolonowskie- brak informacji
-Korfantów- brak informacji
-Krapkowice-Odra i kilka osób z Górnika Zabrze
-Leśnica- miejscowy LZS
-Lewin Brzeski - Odra
-Namysłów-Miejscowy Start
-Niemodlin - chyba fc Odry
-Nysa- Śląsk Wrocław chyba
-Olesno- jest Odra jest Górnik i MKS ale jest spokojnie
-Opole-wiadomo
-Otmuchów-Odra
-Ozimek-Odra
-Paczków-Sparta,stracili w opolu flage
-Praszka-brak
-Prudnik-Odra
-Strzelce Opolskie-Odra
-Ujazd- brak informacji
-Wołczyn-miejscowa Polonia
-Zawadzkie-Odra
-Zdzieszowice-Miejscowy Ruch, dobry fc Górnika Zabrze
Lipiny&Chropaczów

O.O
Posty: 13
Rejestracja: 28.07.2013, 10:25

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: O.O » 21.11.2013, 17:43

Wg mnie w Paczkowie Sparta już nie działa przynajmniej jest o tym cicho, na pewno kilka osób jezdzi na Śląska, poza tym:
Grodków-Śląsk, i chyba pare osób z Odry
Nysa-Odra i Śląsk wydaje mi się ze troszkę więcej Odry
Niemodlin-Silny fc Odry

Torcida Świony
Posty: 43
Rejestracja: 14.08.2013, 17:45

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Torcida Świony » 21.11.2013, 18:10

O.O-Pisałem to co wiedziałem
Lipiny&Chropaczów

Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Biały, » 21.11.2013, 18:43

Prudnik - Piast Gliwice
Ujazd - Chemik

MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: MłodyHKS » 21.11.2013, 20:24

Jano83 pisze:Witam wszystkich kibiców od dawna czytam forum ale postanowiłem się dopiero teraz zarejestrować gdyż nie mogę czytać bzdur Odnośnie Odry , Osoba Mlody HKS chyba nie zna realiów sceny kibicowskiej na Opolsczyznie . Faktem jest ze wiodącymi Ekipami są Tu Odra oraz Chemik lecz po co wypisywać bzdury ze gdyby nie Fc i zgody to Odra nic by nie miala do powiedzenia . To jak by przywołać Widzew do tablicy oraz inne ekipy i powiedzieć ze bez Fc was nie ma troszkę pokory .
Kibicowska Opolszczyzna jest dość zróżnicowana a za sprawa tego ze Odra nie odnosiła sukcesów a tułaczka po niższych liga dawała alternatywę innym ekipa nie szczególnie z regionu

Ps Mlody HKS twoja ekipa na pewno Władcami Opolszczyzny nie może sie nazwać :) chodz śpiewanie wam dobrze wychodzi jacy to nie jesteście zajebiści a dla kibicowskiej braci wasze zdjęcie] z wizyty w Opolu :)
[link]
Widzę gościu, że mnie nie zrozumiałeś, tak jak chciałem. Mam tu na myśli, że bez zgód i FC, Odra nie miałaby takich szans przeciwko Chemikowi, jakie ma obecnie. A co do mojej ekipki, widzę że się nieźle spiąłeś, heh, to przyznaję - nie jesteśmy Władcami Opolszczyzny. Jest nas niewielu, ale staramy się działać możliwie najprężniej, i nie ma co porównywać naszych możliwości do możliwości grup kiboli Odry i Chemika, bo to jest zupełnia inna "bajka".

Torcida Świony
Posty: 43
Rejestracja: 14.08.2013, 17:45

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Torcida Świony » 21.11.2013, 20:26

a w tym Prudniku ten fc piastoli jest aktywny?Jezdza a mecze grafy gadzety itp:
Lipiny&Chropaczów

oczamba
Posty: 14
Rejestracja: 21.11.2013, 13:12

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: oczamba » 22.11.2013, 14:27

Jak sie mają FC Chemika i Odry? Są takie miasta gdzie są kibice obydwu klubów?

LIPTON18
Posty: 93
Rejestracja: 12.05.2007, 11:29

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: LIPTON18 » 22.11.2013, 15:24

Torcida Świony pisze: -Głubczyce-Odra
-Grodków-brak informacji
-Kluczbork-Miejscowy MKS
-Kolonowskie- brak informacji
-Namysłów-Miejscowy Start
-Nysa- Śląsk Wrocław chyba
-Prudnik-Odra
-Głubczyce - tu raczej pustynia kibicowska
-Grodków - kiedyś Odra, obecnie pojawia się tam Śląsk
-Kluczbork - owszem miejscowy MKS nr 1 ale są jeszcze kibice Śląska i Odry po kilka osób
-Kolonowskie - parę osób za Odrą
-Namysłów - Miejscowy Start czyli fc Śląska
-Nysa - jak dla mnie zdecydowanie Odra, bywam tam u ziomka który studiuje w Nysie, po tym co widziałem stwierdzam, że główną siłą jest tam Odra
-Prudnik - kilka lat temu mocno jeździli na Piasta, obecnie chyba się posypało

mikky7
Posty: 1
Rejestracja: 03.12.2013, 12:04

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: mikky7 » 03.12.2013, 12:13

Z tym, że gdyby nie zgody i FC Odry, to ta miałaby nie miałaby tak wiele do powiedzenia. Chemik ma układ z Rakowem, który wydaje się, że obu stronom wyszedł na dobre.

Na miejscu trzecim dałbym MKS Kluczbork, klub z zaledwie 10-letnią historią, ale ma swoich kibiców, ostatnio byli oni u nas w ok. 40 osób na sektorze gości.
Smile PlzZZzzz…(Usman Malik)…!!!

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: brunobannani » 03.12.2013, 12:32

a jak w Opolskim wyglda sytuacja z fc wiekszych klobow spoza wojewodztwa? no Torcida Opolskie to?
s

Torcida Świony
Posty: 43
Rejestracja: 14.08.2013, 17:45

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Torcida Świony » 04.12.2013, 18:06

Działają cały czas obecnie troch slabiej ze wzgledu na budowe stadionu
Lipiny&Chropaczów

LIPTON18
Posty: 93
Rejestracja: 12.05.2007, 11:29

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: LIPTON18 » 04.12.2013, 19:03

Torcida Świony pisze:Działają cały czas obecnie troch slabiej ze wzgledu na budowe stadionu
Ale dojebałeś teraz, z tego co piszesz to wynika jasno, że ta cała Torcida Opolskie działa tylko poprzez jeżdzenie na mecze u siebie, to by tu dużo wyjaśniało ich siłe :)

Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Biały, » 04.12.2013, 21:36

A KSG ma jakiś fan club w którymś z miast, czy wszyscy z opolskiego działają pod szyldem "torcida opolskie"?

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 04.12.2013, 21:58

LIPTON18 pisze:
Torcida Świony pisze:Działają cały czas obecnie troch slabiej ze wzgledu na budowe stadionu
Ale dojebałeś teraz, z tego co piszesz to wynika jasno, że ta cała Torcida Opolskie działa tylko poprzez jeżdzenie na mecze u siebie, to by tu dużo wyjaśniało ich siłe :)
Tobie akurat najmniej do tego.
Biały, Górnicy są w Zdzieszowicach i w Krapkowicach głównie.

O.O
Posty: 13
Rejestracja: 28.07.2013, 10:25

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: O.O » 04.12.2013, 22:35

Obiektywnie patrząc to Torcida Opolskie może być 3 siłą w województwie o ile o jakiejś sile możemy tutaj mówić bo do Odry i na pewno Chemika startu nie mają..

strzybnica
Posty: 22
Rejestracja: 21.06.2013, 22:05

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: strzybnica » 04.12.2013, 22:56

Biały, pisze:A KSG ma jakiś fan club w którymś z miast, czy wszyscy z opolskiego działają pod szyldem "torcida opolskie"?
Tak, to raczej wyglada.Najlepiej niech ktos z Odry Opole wypowie sie w tej sprawie jak 'oleska51'.Ja troche pojezdzilem w okolicach Strzelec Opolskich oraz od Pyskowic w strone Zawadzkiego, to Torcida przoduje zwlaszcza w odwracaniu erek na przydroznych przystankach pks.
palaczzaba pisze:Wogóle mam wrażenie, że za niedługo to będziemy każde miasteczko i wieś gdzie może jest trzech kibiców na krzyż analizować i się jeszcze wykłócać kogo te miasto.
ż@bol pisze:Show must go on ;)

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: FC PRUDNIK » 11.12.2013, 22:08

Torcida Świony pisze:-Brzeg-Fc Sląśka Wrocław
-Głogówek- brak informacji
-Głubczyce-Odra
-Głuchołazy-Odra
-Gogolin-brak informacji
-Gorzów Śląski- brak informacji
-Grodków-brak informacji
-Kędzierzyn-Koźle-Miejscowy Chemik kilka osób z Górnika Zabrze
-Kietrz-Włókniarz który jest fc Odry Wodzisław
-Kluczbork-Miejscowy MKS
-Kolonowskie- brak informacji
-Korfantów- brak informacji
-Krapkowice-Odra i kilka osób z Górnika Zabrze
-Leśnica- miejscowy LZS
-Lewin Brzeski - Odra
-Namysłów-Miejscowy Start
-Niemodlin - chyba fc Odry
-Nysa- Śląsk Wrocław chyba
-Olesno- jest Odra jest Górnik i MKS ale jest spokojnie
-Opole-wiadomo
-Otmuchów-Odra
-Ozimek-Odra
-Paczków-Sparta,stracili w opolu flage
-Praszka-brak
-Prudnik-Odra???
-Strzelce Opolskie-Odra
-Ujazd- brak informacji
-Wołczyn-miejscowa Polonia
-Zawadzkie-Odra
-Zdzieszowice-Miejscowy Ruch, dobry fc Górnika Zabrze
Kolezko nie wiem skąd takie info wziąłeś ale Prudnik od lat należy do Piasta i tak bedzie w najbliższych latach,są tam pojedyncze sztuki z Chemika czy tez jakieś dziady z Odry ale miasto jest Niebiesko-Czerwone-Piast !
w Nysie jest Sląsk a w Kędzierzynie kibice Górnika to głównie pajace z mostostalu co biegają z psami jak ich Chemik pokroi....jest tez tam Piast ale są to pojedyncze sztuki o których nie warto wspominać zeby zaraz nie było płaczu tak jak i na Piasta jezdzą chłopaki z Namysłowa....
czy tez ze Zdzieszowic ale nie ujawniają sie puki co...
W woj.opolskim rządzi bezapelacyjnie Chemik K K ,pózniej Odra a dalej jak kto uważa choć nie zapominajmy ze są tutaj tez kibice Legi rozsiani po róznych miastach czy tez wioskach,maja jakąs tam nazwe ale zapomniałem jej ,smigaja na mecze do Wawy w pare sztuk ale np juz w Gliwicach na meczu Piast-Legia było ich kilkudziesięciu z woj.opolskiego...
_____________
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

wykrys
Posty: 36
Rejestracja: 04.03.2007, 11:11
Lokalizacja: Wro

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: wykrys » 11.12.2013, 22:47

FC PRUDNIK pisze: tak jak i na Piasta jezdzą chłopaki z Namysłowa....
czy tez ze Zdzieszowic ale nie ujawniają sie puki co...

_____________
Piast opanował prawie całe Opolskie. Strach się bać.
Skąd ty wziąłeś te osoby jeżdżące na Piast z Namysłowa? Chyba nawet sam w to nie wierzysz, prawda?

Podejrzany o napinke
Posty: 374
Rejestracja: 03.09.2010, 21:45

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Podejrzany o napinke » 11.12.2013, 22:53

Przecież Namysłów to również WKS Śląsk

Ultra2012
Posty: 79
Rejestracja: 14.03.2012, 12:18

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Ultra2012 » 11.12.2013, 23:05

Namysłów to przede wszystkim Start, który jest za Śląskiem. Reszta to są naprawdę pojedyncze, nic nie znaczące osoby.

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: FC PRUDNIK » 11.12.2013, 23:36

wykrys pisze:
FC PRUDNIK pisze: tak jak i na Piasta jezdzą chłopaki z Namysłowa....
czy tez ze Zdzieszowic ale nie ujawniają sie puki co...

_____________
Piast opanował prawie całe Opolskie. Strach się bać.
Skąd ty wziąłeś te osoby jeżdżące na Piast z Namysłowa? Chyba nawet sam w to nie wierzysz, prawda?
A czy napisałem ze są to jakieś konkretne liczby? znasz wszystkich w Namysłowie ze jesteś taki pewny tego ze nikt do Nas nie jezdzi? dasz se reke uciąć???
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

Zott 1945
Posty: 135
Rejestracja: 27.08.2011, 23:28

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Zott 1945 » 12.12.2013, 01:18

Cos dla was skitrancy.....chyba zpomnieliscie......ogolnie.....http://www.youtube.com/watch?v=G-mGmZMgDnQ tyle w temacie studenci.....

duajkamieniaa
Posty: 128
Rejestracja: 18.02.2010, 19:27

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: duajkamieniaa » 12.12.2013, 06:59

W Opolu są jakieś zorganizowane -/+ grupy Legii i Widzewa?pytam bo widziałem vlepki jednych i drugich fc Opole.

winston
Posty: 1083
Rejestracja: 27.02.2007, 11:50
Lokalizacja: Troche w lewo, ciut w prawo

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: winston » 12.12.2013, 09:04

duajkamieniaa pisze:W Opolu są jakieś zorganizowane -/+ grupy Legii i Widzewa?pytam bo widziałem vlepki jednych i drugich fc Opole.
Szczerze w to wątpię. W Opolu jest cała masa studentów więc i takie rzeczy jak te vlepki mogą się spokojnie pojawić. Z resztą jak ja studiowałem w Opolu to ileż to człowiek 2-osobowych FC poznał ;)

tutenchamon
Posty: 30
Rejestracja: 17.03.2013, 15:26

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: tutenchamon » 12.12.2013, 10:16

Nie ma żadnej zorganizowanej grupy innej drużyny niż Odra w Opolu.

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: FC PRUDNIK » 12.12.2013, 10:33

Sile Piasta? My znamy swoje miejsce w szeregu i nikt z Nas nie zamierza tutaj udawać c*** wie jaką ekipe w przeciwienstwie do Was,zrobiliśćie se sweet focie w Rzymie i myślicie ze teraz jesteście bogami a zycie zwerfikuje jak jest naprawde bo pewnie 1/3 ekipy ze zdjecia nie jezdzi na codzien na mecze tylko od swieta gdy trzeba sie pokazac przed Legią!~
O Prudnik sie nie martw...
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

duajkamieniaa
Posty: 128
Rejestracja: 18.02.2010, 19:27

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: duajkamieniaa » 12.12.2013, 10:45

[link] jako ciekawostka, niestety wspomnianej wyżej vlepki Widzewa nie mam zdjęcia.Ciekawe, bo mieszkając już kilka lat w Opolu, nie widziałem innej działalności tych ''fc'' poza naklejkami .

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: FC PRUDNIK » 12.12.2013, 11:18

Z tego co mi wiadomo to działa na Południu Polski jakaś ekipka Legi która skupia kibiców L z miast,miasteczek czy tez wiosek z tej czescI Polski wiec pewnie i w Opolu znajdziemy kibiców L, tak jak i w Gliwicach,Kedzierzynie K i innych miasteczkach...ale są to pewnie pojedyncze sztuki ktore nie stanowią u siebie w miescie zadnej siły.
Kolega Robotopo siedzi pewnie w temacie< w końcu to jego zgoda> to moze on sie wypowie jak to jest z tą Legią w tych rejonach....
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: DK08 » 12.12.2013, 12:11

Myślę że najlepszym opisem tego FC Prudnik jest jego podpis, a dokładniej "Nieliczni", hehe

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: FC PRUDNIK » 12.12.2013, 12:13

Dwie wiadomości,jedną od dzielnicowego a druga to rachunek za internet...Kolego na c*** sie prujesz ? Biją cie w domu ze szukasz dowartościowania w necie czy tez w gimbazie nauczyciel cie skrzywdził?nudzi ci sie to wejdz se na czaterie i o moje liczby wyjazdowe nie musisz sie martwic .zresztą kończe polemike z Tobą bo twoja głupota mnie juz niczym nie zaskoczy a i jeszcze jedno...powiesz jak to jest z tą Legią....???
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

zabol81
Posty: 2
Rejestracja: 12.12.2013, 15:46

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: zabol81 » 12.12.2013, 16:01

jak przeczytalem te pierdolenie od kolesia z prudnika i innych to az musialem sie tu zalogowac.....obiektywnie napisze wam tak:w opolskim bezapelacyjnie rzadzi odra,ktora ma dobry chuliganski sklad,i tych chemikow to jak przyjdzie do sprawdzenia sie na ubitej ziemi zleja jak male dzieci,obecnie ze zdzieszowic i krapkowic jezdzi troche malolatow ktorzy w sumie to w d**** byli i c**** widzieli,daj im boze zeby sie wyrobili,bo jak narazie to chemik i odra to dla nich nie ta liga chuligansko.....a cala ta torcida opolskie to jak narazie zajmuje sie wlepkami szaliczkami i smyczami,a c**** tam dzialaja!!!takie moje prywatne zdanie na temat tego co sie dzieje na opolskiej ziemi.

CNZ
Posty: 31
Rejestracja: 17.06.2011, 12:50

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: CNZ » 12.12.2013, 17:11

zabol81 pisze:jak przeczytalem te pierdolenie od kolesia z prudnika i innych to az musialem sie tu zalogowac.....obiektywnie napisze wam tak:w opolskim bezapelacyjnie rzadzi odra,ktora ma dobry chuliganski sklad,i tych chemikow to jak przyjdzie do sprawdzenia sie na ubitej ziemi zleja jak male dzieci,obecnie ze zdzieszowic i krapkowic jezdzi troche malolatow ktorzy w sumie to w d**** byli i c**** widzieli,daj im boze zeby sie wyrobili,bo jak narazie to chemik i odra to dla nich nie ta liga chuligansko.....a cala ta torcida opolskie to jak narazie zajmuje sie wlepkami szaliczkami i smyczami,a c**** tam dzialaja!!!takie moje prywatne zdanie na temat tego co sie dzieje na opolskiej ziemi.
Zalogowałeś się to teraz wyjdź i ochłoń.

son-goku
Posty: 46
Rejestracja: 04.12.2012, 18:25

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: son-goku » 12.12.2013, 18:21

zabol81 pisze:jak przeczytalem te pierdolenie od kolesia z prudnika i innych to az musialem sie tu zalogowac.....obiektywnie napisze wam tak:w opolskim bezapelacyjnie rzadzi odra,ktora ma dobry chuliganski sklad,i tych chemikow to jak przyjdzie do sprawdzenia sie na ubitej ziemi zleja jak male dzieci,obecnie ze zdzieszowic i krapkowic jezdzi troche malolatow ktorzy w sumie to w d**** byli i c**** widzieli,daj im boze zeby sie wyrobili,bo jak narazie to chemik i odra to dla nich nie ta liga chuligansko.....a cala ta torcida opolskie to jak narazie zajmuje sie wlepkami szaliczkami i smyczami,a c**** tam dzialaja!!!takie moje prywatne zdanie na temat tego co sie dzieje na opolskiej ziemi.
Skad ten obiektywizm? Jestes chociaz z woj Opolskiego? Podpisujesz sie zabol a najezdzasz na te wasza opolska Torcide
Poco wogole ta duskusja? W Opolskim sa kibice Odry i Chemika potem dlugo,dlugo nic i cala reszta ktora mimo ze sobie gdzies tam jezdzi to nic nie znaczy

Sorry za brak polskich znakow

zabol81
Posty: 2
Rejestracja: 12.12.2013, 15:46

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: zabol81 » 12.12.2013, 18:33

tak jestem z opolskiego,jestem zabolem,a czy najezdzam na torcide opolska to twoje zdanie....niech wkoncu do nich dotrze ze malowanie po murach tak naprawde c**** znaczy!!!ulica weryfikuje wszystko...

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: FC PRUDNIK » 12.12.2013, 19:13

zabol81 pisze:jak przeczytalem te pierdolenie od kolesia z prudnika i innych to az musialem sie tu zalogowac.....obiektywnie napisze wam tak:w opolskim bezapelacyjnie rzadzi odra,ktora ma dobry chuliganski sklad,i tych chemikow to jak przyjdzie do sprawdzenia sie na ubitej ziemi zleja jak male dzieci,obecnie ze zdzieszowic i krapkowic jezdzi troche malolatow ktorzy w sumie to w d**** byli i c**** widzieli,daj im boze zeby sie wyrobili,bo jak narazie to chemik i odra to dla nich nie ta liga chuligansko.....a cala ta torcida opolskie to jak narazie zajmuje sie wlepkami szaliczkami i smyczami,a c**** tam dzialaja!!!takie moje prywatne zdanie na temat tego co sie dzieje na opolskiej ziemi.
Lepiej zacznij Pierdolić bo ci sperma do głowy uderza!
Chemik proponuje od jakiegoś czasu spotkanie Odrze i jakoś im ciągle odmawiają.
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: MłodyHKS » 12.12.2013, 19:27

Wyjazdy dużo mówią o aktualnej sile danej ekipy. Tak prezentują się wyjazdy ekip z woj. opolskiego w rundzie jesiennej 2013:
1. ODRA OPOLE - Bytów 74 (470 km), Głogów 106 (209 km), Bytom 250 (obiektywnie; podano, że pomiędzy 200 a 300; 104 km), Zielona Góra ok. 60 (220 km), Ostrów Wielkopolski 0 (zamknięty sektor), Stargard Szczeciński 75 (504 km), Jarocin ok. 160 (190 km)
2. CHEMIK KĘDZIERZYN - Łubniany 88 (67 km), Prudnik 78 (52 km), Lewin Brzeski 103 (75 km), Brzeg 178 (97 km)
3. MKS KLUCZBORK - Głogów 4 (198 km), Bytom 43 (94 km), Częstochowa 9 (73 km), Opole 203 (47 km), Sosnowiec 11 (134 km), Bytów 5 (436 km), Zdzieszowice 48 (73 km), Katowice 4 (110 km)
4. START NAMYSŁÓW - Radzionków 40, Skra Częstochowa 8
5. RUCH ZDZIESZOWICE - 38-40 osób w Opolu na meczu z Odrą (35 km)

P.S. Chcę oficjalnie zdementować informację, jaka przez cześć osób nadal jest powtarzana. Od ponad roku kibice Ruchu Zdzieszowice działają na swoje własne konto, nie mając nic wspólnego z FC Górnika Zabrze. Relacje pomiędzy obiema ekipami są neutralne. Tak więc "kibice" Odry Opole zrobili duży błąd wrzucając swe hasełka w nie tym miejscu gdzie ewentualnie mogliby to zrobić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości