województwo Zachodniopomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 19.11.2016, 09:33

Jeśli nie wiecie co to znaczy rodzina to spytajcie swoich seniorów ze Szczecina, bo to oni wymyślili i operują tym pojęciem od kilku ładnych lat. Co do tej prokołobrzeskości wasala to gdy mieliście jechać do Bytomia wybraliście wyjazd z seniorem do Gdyni. Dla mnie wnioski są oczywiste, to nie jest relacja równego z równym, a seniora ze zdominowanym wasalem.



Kazik.
Posty: 1
Rejestracja: 19.11.2016, 13:52

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kazik. » 19.11.2016, 14:06

michalek na siłę sie prubujesz dojebać i zrobić z nas jakieś FC którym nigdy nie byliśmy i nie będziemy nazywając to rodziną. To gdzie byliśmy jak mieliśmy wyjazd do Bytomia to tylko i wyłącznie nasza sprawa, bo co cię tak ten Bytom boli ? przecież i tak nie czekaliście :D. Fakt może boleć bo przecież nie wspominacie miło naszego meczu z Polonią Bytom ;). A jeszcze co do tego , że to nie jest kontakt równego z równym to powiedz kim dla nas jest Pogoń skoro podczas swojego wyjazdy do Gdańska byli z nami w Warszawie ?
Czasy najebanych meneli skończyły się o czym uświadomili cię koledzy z Konina każdy wybiera opcje gdzie może się coś dziać.

P.S No może każdy bo niektórzy kłamią , że nie jadą albo się zrywają ;)

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 19.11.2016, 15:39

Nie jestem z Gwardii jeśli do tego pijesz.

Widzewski Wałcz
Posty: 9
Rejestracja: 10.01.2017, 15:25

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Widzewski Wałcz » 10.01.2017, 15:51

Jak czytam rozkminy o Wałczu to mnie trafia ... aż konto założyłem. Wałcz mentalnie to miasto Widzewa, choć obecnie b. wielu kibiców Lecha się pojawiło, Pogoń niegdyś bardzo widoczna od 2-3lat gdzieś przycichli i ich nie widać. Widzewiacy liczni choć większość starszej daty i przedstawiają aktywność piwosza, to i tak często jakaś delegacja na meczach w Łodzi się pojawiała (nowy stadion w Łodzi nasili wizyty), Pogoń się rozjechała po świecie i stali się niewidoczni, Lech dużo kibiców sukcesu i liczne wyjazdy jednostek ... Wałcz to kibicowsko kolorowe miasto, choć sumarycznie + gra wałeckiego Orła na wiochach od lat = wychodzi pustynia.
Pozdrawiam normalnych kibiców

BiałyKibic
Posty: 14
Rejestracja: 01.10.2016, 14:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: BiałyKibic » 17.01.2017, 15:15

Jakie FC ma Kotwica Kołobrzeg jeśli można wiedzieć? :)

BiałyKibic
Posty: 14
Rejestracja: 01.10.2016, 14:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: BiałyKibic » 19.01.2017, 20:19

I jak na liki Kotwica Kołobrzeg-Wielim Szczecinek?

Widzewski Wałcz
Posty: 9
Rejestracja: 10.01.2017, 15:25

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Widzewski Wałcz » 24.01.2017, 18:32

Kotwicę i Wielim łączy zgoda, relacje są równie ciepłe jak te z koszalińską Gwardią ...

zetka_kapy1948
Posty: 27
Rejestracja: 05.04.2016, 21:01

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: zetka_kapy1948 » 25.01.2017, 17:14

Widzewski Wałcz pisze:Jak czytam rozkminy o Wałczu to mnie trafia ... aż konto założyłem. Wałcz mentalnie to miasto Widzewa, choć obecnie b. wielu kibiców Lecha się pojawiło, Pogoń niegdyś bardzo widoczna od 2-3lat gdzieś przycichli i ich nie widać. Widzewiacy liczni choć większość starszej daty i przedstawiają aktywność piwosza, to i tak często jakaś delegacja na meczach w Łodzi się pojawiała (nowy stadion w Łodzi nasili wizyty), Pogoń się rozjechała po świecie i stali się niewidoczni, Lech dużo kibiców sukcesu i liczne wyjazdy jednostek ... Wałcz to kibicowsko kolorowe miasto, choć sumarycznie + gra wałeckiego Orła na wiochach od lat = wychodzi pustynia.
Pozdrawiam normalnych kibiców
\

chciales powiedziec, ze konfidencko to miasto Widzewa.
Wielokrotnie krojono wam barwy i przewaznie konczylo to sie na psiarni.

Zachodnipomorski
Posty: 3
Rejestracja: 27.01.2017, 09:23

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Zachodnipomorski » 27.01.2017, 09:27

BiałyKibic pisze:Jakie FC ma Kotwica Kołobrzeg jeśli można wiedzieć? :)

Świdwin, Mrzeżyno, Drzonowo, Dygowo i w zasadzie wszystkie mniejsze wioski Grzybowo, Dźwirzyno, Podczele, etc

Z Wielimem kosa

1.9.4.6
Posty: 151
Rejestracja: 28.09.2012, 13:34

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: 1.9.4.6 » 10.02.2017, 17:57

Zachodnipomorski pisze:
BiałyKibic pisze:Jakie FC ma Kotwica Kołobrzeg jeśli można wiedzieć? :)

Świdwin, Mrzeżyno, Drzonowo, Dygowo i w zasadzie wszystkie mniejsze wioski Grzybowo, Dźwirzyno, Podczele, etc

Z Wielimem kosa

Podczele to nie wioska tylko dzielnica Kołobrzegu. Więc nie wliczaj tego do FC.
... Support Your Local Football Team ..

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 12.03.2017, 19:03

Mam pytanie - czy kluby z regionu takie jak Sparta Węgorzyno, Astra Ustronie Morskie i Olimp Gościno mają lub miały normalnych kibiców? Oraz z innej beczki, czy Świt Skolwin zjawił się w tej kolejce w podkoszalińskim Manowie? A Kotwica Kołobrzeg w Legionowie?

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: SKG » 12.03.2017, 22:49

Michalek pisze:Mam pytanie - czy kluby z regionu takie jak Sparta Węgorzyno, Astra Ustronie Morskie i Olimp Gościno mają lub miały normalnych kibiców? Oraz z innej beczki, czy Świt Skolwin zjawił się w tej kolejce w podkoszalińskim Manowie? A Kotwica Kołobrzeg w Legionowie?
Kotwica i Świt na swoich wyjazdach okrągłe zero

Kapitan Stopczyk
Posty: 94
Rejestracja: 25.10.2013, 23:48

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kapitan Stopczyk » 13.03.2017, 12:01

Mam pytanie jak wyglądają kibicowsko miejscowości wzdłuż DK nr 10 z Wałcza na Stargard. Myślę o m.in. Mirosławcu, Kaliszu Pomorskim i Reczu. Poproszę o odpowiedź.

Amigoo
Posty: 46
Rejestracja: 21.02.2017, 09:27

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Amigoo » 13.03.2017, 17:02

Kapitan Stopczyk pisze:Mam pytanie jak wyglądają kibicowsko miejscowości wzdłuż DK nr 10 z Wałcza na Stargard. Myślę o m.in. Mirosławcu, Kaliszu Pomorskim i Reczu. Poproszę o odpowiedź.
Miejscowość Suchań- Pogoń Szczecin

STOCH
Posty: 28
Rejestracja: 21.02.2017, 10:06

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: STOCH » 14.03.2017, 08:20

Amigoo pisze:
Kapitan Stopczyk pisze:Mam pytanie jak wyglądają kibicowsko miejscowości wzdłuż DK nr 10 z Wałcza na Stargard. Myślę o m.in. Mirosławcu, Kaliszu Pomorskim i Reczu. Poproszę o odpowiedź.
Miejscowość Suchań- Pogoń Szczecin
Podobnie z innymi wyżej wymienionymi, no może poza Mirosławcem, jakiś czas temu udzielali się na miejscowym Mistralu. Czy aktualnie coś działają nie mam pojęcia.

Pozorymylą
Posty: 60
Rejestracja: 15.07.2009, 09:59

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Pozorymylą » 14.03.2017, 13:26

Sprzed 10 lat:
[link]

Teraz podobno "Sekcja Mirosławiec" jest częścią FC Wałcz Pogoni.

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 19.03.2017, 14:01

Ile Gwardii Koszalin w Środzie Wlkp? Kotwicy w Rybniku?

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: SKG » 20.03.2017, 15:18

Michalek pisze:Ile Gwardii Koszalin w Środzie Wlkp? Kotwicy w Rybniku?
Gwardii 22 osoby. Kotwicy po raz kolejny okrągłe 0

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 20.03.2017, 18:23

Wychodzi, że Kotwicy średnio służy ta rodzina Pogoni. Sami jak byli jeździli dużo lepiej.

siri0
Posty: 47
Rejestracja: 01.03.2017, 09:43

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: siri0 » 23.03.2017, 15:19

Pogoń walczy o lepszą frekwencję - rewanżowe spotkanie Pucharu Polski z Kolejorzem, kibice będą mogli zobaczyć jedynie za 10 zł. Więcej [link]

W szczecińskim klubie rozważają wprowadzenie tańszych biletów, które wpłynąć mają na poprawę frekwencji.

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 25.03.2017, 18:57

Michalek pisze:Wychodzi, że Kotwicy średnio służy ta rodzina Pogoni. Sami jak byli jeździli dużo lepiej.
Ty to zawsze wszystko najlepiej wiesz trolu internetowy szczególnie jeśli chodzi o Nas. Kumateria 100 % SLI

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 26.03.2017, 09:55

Ok, wywołana do tablicy kumata jednostka, ilu Was w Tarnobrzegu? Czy wszystko wiem najlepiej o Was - chyba nie, skoro ciekawią mnie Wasze liczby. Pultasz się do mnie jakby to moja wina była, że zachowujecie się jak fanclub i nigdzie nie jeździcie tylko na Pogoń i na ich akcje. Rozumiem, że może Cię to denerwować, ale musisz sobie zdać sprawę jak to wygląda z boku i znieść z honorem konsekwencja Waszych decyzji a nie bredzić o trollach.

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 26.03.2017, 10:35

Michalek pisze:Ok, wywołana do tablicy kumata jednostka, ilu Was w Tarnobrzegu? Czy wszystko wiem najlepiej o Was - chyba nie, skoro ciekawią mnie Wasze liczby. Pultasz się do mnie jakby to moja wina była, że zachowujecie się jak fanclub i nigdzie nie jeździcie tylko na Pogoń i na ich akcje. Rozumiem, że może Cię to denerwować, ale musisz sobie zdać sprawę jak to wygląda z boku i znieść z honorem konsekwencja Waszych decyzji a nie bredzić o trollach.
Chłopie, a może chlopczyku. Czytaj uważnie : gdziekolwiek nie pojawi się Nasz temat tam wskakujesz Ty że swoimi nowościami rodem z Gazety Wyborczej. Odpowiem Ci : Nas zero, mieliśmy i mamy inne plany i raczej nie powinno Cię to obchodzić jak jeździmy i gdzie. Od dawna nurtuje mnie pytanie właściwie z jakiej ekipy Ty jesteś bo Koszalina się wyparles a swoimi dogrywkami idealnie tam się dopasowujesz. Nie jesteśmy żadnym FC ani tymbardziej nie są to akcje Tylko Pogoni jak to opisales. Może niedługo już poznasz oficjalne stanowisko, ale zastanowimy się bo widzę że zainteresowanie jest spore a o to też chodzi w dzisiejszych czasach haha.

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: SKG » 26.03.2017, 21:57

hfK pisze:
Michalek pisze:Ok, wywołana do tablicy kumata jednostka, ilu Was w Tarnobrzegu? Czy wszystko wiem najlepiej o Was - chyba nie, skoro ciekawią mnie Wasze liczby. Pultasz się do mnie jakby to moja wina była, że zachowujecie się jak fanclub i nigdzie nie jeździcie tylko na Pogoń i na ich akcje. Rozumiem, że może Cię to denerwować, ale musisz sobie zdać sprawę jak to wygląda z boku i znieść z honorem konsekwencja Waszych decyzji a nie bredzić o trollach.
Chłopie, a może chlopczyku. Czytaj uważnie : gdziekolwiek nie pojawi się Nasz temat tam wskakujesz Ty że swoimi nowościami rodem z Gazety Wyborczej. Odpowiem Ci : Nas zero, mieliśmy i mamy inne plany i raczej nie powinno Cię to obchodzić jak jeździmy i gdzie. Od dawna nurtuje mnie pytanie właściwie z jakiej ekipy Ty jesteś bo Koszalina się wyparles a swoimi dogrywkami idealnie tam się dopasowujesz. Nie jesteśmy żadnym FC ani tymbardziej nie są to akcje Tylko Pogoni jak to opisales. Może niedługo już poznasz oficjalne stanowisko, ale zastanowimy się bo widzę że zainteresowanie jest spore a o to też chodzi w dzisiejszych czasach haha.
Chłopie nie dziw się, że ludzi interesują kibice której klub jest w 2 lidze (na szczęście w tym roku lecicie), zaliczacie 1-2 wyjazdy w rundzie, odkąd wróciliście do "rodziny" Pogoni bez nich się nie ruszacie poza Kolberg. W tym tygodniu ok coś tam zrobiliście, ale pozostałe zera wyjazdowe tłumaczy tylko wasza sraczka. Pogoń ma swój mecz, nie pomoże wam to od razu nie jedziecie. Samo się nasuwa na myśl, że jesteście zwykłym FC a nie samodzielną ekipą.
PS. Już kiedyś ktoś podobnie pisał na tym forum, nie jesteście Bradem Pittem, żebyście wzbudzali zainteresowanie.

sgfads
Posty: 75
Rejestracja: 19.03.2012, 13:01

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: sgfads » 26.03.2017, 22:05

SKG pisze:
Chłopie nie dziw się, że ludzi interesują kibice której klub jest w 2 lidze (na szczęście w tym roku lecicie), zaliczacie 1-2 wyjazdy w rundzie, odkąd wróciliście do "rodziny" Pogoni bez nich się nie ruszacie poza Kolberg. W tym tygodniu ok coś tam zrobiliście, ale pozostałe zera wyjazdowe tłumaczy tylko wasza sraczka. Pogoń ma swój mecz, nie pomoże wam to od razu nie jedziecie. Samo się nasuwa na myśl, że jesteście zwykłym FC a nie samodzielną ekipą.
PS. Już kiedyś ktoś podobnie pisał na tym forum, nie jesteście Bradem Pittem, żebyście wzbudzali zainteresowanie.
Nie sądzisz, że pierwsze i ostatnie zdanie wzajemnie się wykluczają ?:)

Miastowy
Posty: 8
Rejestracja: 26.03.2017, 22:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Miastowy » 26.03.2017, 22:09

Ktoś powie coś o Białogardzie? Dzieje się coś w tej mieścinie?

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: SKG » 26.03.2017, 22:34

sgfads pisze:
SKG pisze:
Chłopie nie dziw się, że ludzi interesują kibice której klub jest w 2 lidze (na szczęście w tym roku lecicie), zaliczacie 1-2 wyjazdy w rundzie, odkąd wróciliście do "rodziny" Pogoni bez nich się nie ruszacie poza Kolberg. W tym tygodniu ok coś tam zrobiliście, ale pozostałe zera wyjazdowe tłumaczy tylko wasza sraczka. Pogoń ma swój mecz, nie pomoże wam to od razu nie jedziecie. Samo się nasuwa na myśl, że jesteście zwykłym FC a nie samodzielną ekipą.
PS. Już kiedyś ktoś podobnie pisał na tym forum, nie jesteście Bradem Pittem, żebyście wzbudzali zainteresowanie.
Nie sądzisz, że pierwsze i ostatnie zdanie wzajemnie się wykluczają ?:)
Masz rację, źle to zabrzmiało :) Miałem na myśli to, że kibice Kotwicy obecnie myślą, że są wraz z Pogonią panami pomorza, tworzą niepokonaną koalicję i już cała Polska o nich będzie dyskutować, a zbudzają zainteresowanie tylko z powodu gry w 2 lidze.

Janusz Bąk
Posty: 21
Rejestracja: 25.03.2017, 11:45

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Janusz Bąk » 27.03.2017, 08:31

jeśli się nie mylę to nie tylko w ten weekend coś kombinowali ale w zeszły też , tylko że nie pisze się pokazówek jeśli do niczego nie doszło. Co z tego, że jeździcie (mniemam że ksg) skoro dodzwonic się do Was od tygodnia nie można

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: SKG » 27.03.2017, 09:16

Janusz Bąk pisze:jeśli się nie mylę to nie tylko w ten weekend coś kombinowali ale w zeszły też , tylko że nie pisze się pokazówek jeśli do niczego nie doszło. Co z tego, że jeździcie (mniemam że ksg) skoro dodzwonic się do Was od tygodnia nie można
Jak mniemam jesteś z Kołobrzegu, więc powinieneś wiedzieć, że się dodzwoniliście do gościa od nas. Dowiedzieliście się, że ze Środy nie wracamy na Koszalin, więc nie mów, że nie można się dodzwonić.

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 27.03.2017, 16:31

SKG pisze:
Janusz Bąk pisze:jeśli się nie mylę to nie tylko w ten weekend coś kombinowali ale w zeszły też , tylko że nie pisze się pokazówek jeśli do niczego nie doszło. Co z tego, że jeździcie (mniemam że ksg) skoro dodzwonic się do Was od tygodnia nie można
Jak mniemam jesteś z Kołobrzegu, więc powinieneś wiedzieć, że się dodzwoniliście do gościa od nas. Dowiedzieliście się, że ze Środy nie wracamy na Koszalin, więc nie mów, że nie można się dodzwonić.
ku*** Ty to na serio piszesz? Dzwonione było do Was już od wtorku i to do gościa który w Słupsku miał sie za osobe decyzyjna. Nie odbierał, jak odebrał to w dniu meczu i wyjazdu i powiedział tylko że go nie ma. Został poproszony o numer do kogoś kto pojechał do Środy Wlkp. Cisza. Wiec przestań takie farmazony pisać że My wiedzieliśmy o czymkolwiek. Dajcie namiary do gościa ktory nie zrobi z mordy d*** , bo ten malolat też obiecał pewna sprawę i do tej pory sie nie odezwał.

kakoko
Posty: 14
Rejestracja: 27.03.2017, 18:31

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kakoko » 27.03.2017, 18:45

Nie mój cyrk, nie moje małpy, ale się wypowiem, bo wkur*** mnie ta koszalińska obiektywność. Nie zauważyliście gwardziści że wy ciągle żyjecie przeszłością? Mówisz że Kotwica ma sraczke przed wyjazdami. Nie wydaje Ci się że sraczke to mieliście wy? Rymań, Wolin, Słupsk. Spie*dalanie po trasie, kłamstwa ze się nie jedzie, brak chęci do konfrontacji, to co do ku*wy nędzy jest jak nie sraczka? Jesteście ostatnimi osobami które mogą komukolwiek coś wypominać. I co do tego ze nazywasz Pogoń i Kotwicę władcami pomorza. Pomorza może nie, ale pomorza zachodniego na pewno. No bo kto im zagrozi ? Ekipa która chodzi ciągle z kupą w majtkach? Pokażcie ze jestescie wladcami pomorza, je*nijcie kogos, dążcie do konfrontacji, cokolwiek. Konin czemu was olał? Bo nic nie znaczycie i wolą działać z kimś z kim mogą cokolwiek zrobić. Prawda jest taka ze na dzień dzisiejszy NIC nie znaczycie i szkoda, bo przez to zachodniopomorskie jest nudnym województwem. Pogoń, Kotwica i nic więcej, bo Błękitni to nawet nie ekipa, a Flota juz nie istnieje praktycznie.

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: SKG » 27.03.2017, 20:53

hfK pisze:
SKG pisze:
Janusz Bąk pisze:jeśli się nie mylę to nie tylko w ten weekend coś kombinowali ale w zeszły też , tylko że nie pisze się pokazówek jeśli do niczego nie doszło. Co z tego, że jeździcie (mniemam że ksg) skoro dodzwonic się do Was od tygodnia nie można
Jak mniemam jesteś z Kołobrzegu, więc powinieneś wiedzieć, że się dodzwoniliście do gościa od nas. Dowiedzieliście się, że ze Środy nie wracamy na Koszalin, więc nie mów, że nie można się dodzwonić.
ku*** Ty to na serio piszesz? Dzwonione było do Was już od wtorku i to do gościa który w Słupsku miał sie za osobe decyzyjna. Nie odbierał, jak odebrał to w dniu meczu i wyjazdu i powiedział tylko że go nie ma. Został poproszony o numer do kogoś kto pojechał do Środy Wlkp. Cisza. Wiec przestań takie farmazony pisać że My wiedzieliśmy o czymkolwiek. Dajcie namiary do gościa ktory nie zrobi z mordy d*** , bo ten malolat też obiecał pewna sprawę i do tej pory sie nie odezwał.
To w takim razie powiedz mi z jakiej kur^a racji mamy was traktować poważnie ? Całe życie spierdalaliście, nie raz było do was dzwonione, a wy za każdym razem obiecujecie, że już jedziecie i wyjdziecie z aut a jak dochodzi co do czego to albo głuchy telefon albo spierdalacie. Na pewno pamiętasz waszą słynną akcję na Ogrodach jak spierdalacie bez podjęcia rękawicy we włanym mieście po wcześniejszej napince telefonicznej. Albo jak ku*** staliśmy 3 h w deszczu pod Koszalinem czekając na was, a wy jakimś cudem z pod Słupska teleportowaliście się pod Kołobrzeg i mówicie że możemy się bić ale pod Kołobrzegiem mimo wcześniejszych ustaleń.
Teraz dobraliście sobie koalicjanta, udała się wam jedna akcja (polo market) i już urośliście w piórka.
Całe życie spierdalacie, wystawiacie nas do wiatru i się dziwicie, że nie traktujemy was poważnie ? Przemyśl co piszesz, wróć pamięcią wstecz i sam odpowidz sobie na to pytanie.
PS. Jak tam kolega, serce zdrowe ? Ten co prosił żeby go nie bić bo ma zawał ? Hahaha

kakoko
Posty: 14
Rejestracja: 27.03.2017, 18:31

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kakoko » 27.03.2017, 21:35

Nie jestem z Kotwicy. Liczy się teraźniejszość, pamiętaj

SKG
Posty: 34
Rejestracja: 30.08.2015, 19:41

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: SKG » 27.03.2017, 21:44

kakoko pisze:Nie jestem z Kotwicy. Liczy się teraźniejszość, pamiętaj
Zdaje sobie sprawę że liczy się teraźniejszość, ale z przeszłości należy wyciągać wnioski i o niej pamiętać dokonując działania w teraźniejszości

Janusz Bąk
Posty: 21
Rejestracja: 25.03.2017, 11:45

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Janusz Bąk » 27.03.2017, 23:08

mieliśmy się bić po Waszym meczu w Siemyślu w zasadzie byliśmy już na polu wszyscy ale jak to później mówiliście "starzy nie wytrzymali ciśnienia", ustalenia były inne a wnioski każdy zna... Wasz powrót z Chojnic gdyby nie uprzejmy donos Waszej odwiecznej kosy (z czego później srał każdy ogranięty w rejonie) uratował Was od linczu. Normalnym jest że lata temu byliśmy za Wami i nigdy nikt tego nie podwarzał ale na dzien dzisiejszy lawirujecie jak tylko można. Ubić Was graniczy z cudem, bo jak już dojdzie co do czego to praktycznie rozjeżdzacie ludzi (vide Wolin) ,przypomnij sobie kto Was rozkurwił na Ogrodach w Kg , ale i tak macie swoją wersje. Obiektywnie patrząc na sytuacje "raz na wozie, raz pod wozem" ,czasy się zmieniły...

ojtamojtam
Posty: 21
Rejestracja: 02.03.2013, 15:32

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: ojtamojtam » 28.03.2017, 00:42

Kakokoko- Flota już praktycznie nie istnieje?
To że tutaj się nie wypowiadamy to nie znaczy że nie istniejemy.
Dla Twojego spokoju to mamy się bardzo dobrze :)

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Leon_88_OR » 28.03.2017, 01:02

i nagle wielka Kotwa sie odpalila ,a jeszcze pare lat temu obskakiwali w******* od Orkana i Gryfa w Goscicinie ,odpuszczali wyjazdy wszystkie ,Gwardia jechala ich jak chciala a teraz mowia ze terazniejszosc? Jaka wy macie terazniejszosc? bez paprykarza nic nie znaczycie...
Co ma wisieć nie utonie...

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 28.03.2017, 08:52

Kończymy Nasze wypowiedzi bo jeszcze przeogromny klub typu Orkan wraz ze swoimi pięcioma kibicami którzy raz sa a raz ich nie ma bo to zalezy jak im sie chce ,zawiera zdanie w temacie haha. Z tego co mi sie wydaje to byla wejherowska Arka ktora obila młodzież w pociągu. To prawda, ale ze Wy? Hahahaha... dobre. Mamy sie dobrze, od zawsze jeździmy raz lepiej raz gorzej w przeciwienstwie do Was . Raz istniejecie a raz Was nie ma. Zyjcie sobie dalej przeszloscia i swoimi przekonaniami. To tak jak coniektorzy do tej pory zyja kibicowskimi latami 90 .

potwierdzoneinfo
Posty: 113
Rejestracja: 25.02.2016, 10:44

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: potwierdzoneinfo » 28.03.2017, 15:03

jesteście pojebani, brakuje jeszcze tylko wskazania konkretnych osób, bo kiedy co i jak, to już wszystko podaliście. za takie info na komendzie byście byli pogonieni za konfidenctwo, a tu z własnej nieprzymuszonej woli prujecie się w necie. dramat.
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

Miastowy
Posty: 8
Rejestracja: 26.03.2017, 22:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Miastowy » 28.03.2017, 16:25

To tak samo z wami WIELKA KOTWICO. Raz jesteście, a raz was nie ma. Podajcie wszystkie swoje zera wyjazdowe choćby z tego sezonu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fiatbrava i 151 gości