województwo Zachodniopomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 04.07.2022, 10:00

northside pisze:
03.07.2022, 12:09
Gedania Gdansk pisze:
28.06.2022, 05:37
bez litosci pisze:
27.06.2022, 18:27

Szkoda, że ta Gwardia nie jest taka skora do wspierania Olimpu na jakimkolwiek meczu. Zresztą o czym tu gadać, im ciężko się zebrać u siebie, a co dopiero działać coś. Białogard pokazał swoją klasę wobec Olimpu pośmiechując sie z chłopaków, którzy pojechali na puchar do Kołobrzegu - szkoda że nie wsparli ich na tym meczu;) a do FC Krosino nie było problemu :D zresztą bardzo dobrze, że Olimp wybrał działanie tylko na swoim podwórku, nie ma tam ekipy hoolsów, ale są ludzie, którzy chodzą na mecze dla klubu, a nie pokazówki i interesów. Co to za interes wspierać Gwardię, a potem bać się wyjechać poza miasto, bo za rogiem czai się Kotwica, Pogoń i reszta "rodziny". Niestety, ale samotnie chłopaki za wiele nie zdziałają, zwlaszcza z tak silnymi rywalami wokoło, a sojusznika do wsparcia póki co nie widać.
No Jo, kolegom z Tczewa muszę o tym wspomnieć ;)
Porównać Tczew do Złocieńca...Hit
Brak umiejętności logicznego rozumienia tekstu czytanego… Kit



Miliard
Posty: 4
Rejestracja: 05.07.2022, 12:23

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Miliard » 06.07.2022, 15:30

Poszło info o walce TPAG z Karpatami, mam pytanie do kogoś z Pogoni czy jakieś wasze FC miało kiedyś walkę na własne konto?
1928

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Futbolobnazony87 » 06.07.2022, 15:59

Miliard pisze:
06.07.2022, 15:30
Poszło info o walce TPAG z Karpatami, mam pytanie do kogoś z Pogoni czy jakieś wasze FC miało kiedyś walkę na własne konto?
Na pewno Pogoń (FC Jawrzno) vs Zagłębie Sosnowiec 3x3 - wygrana Zagłębia 2009 rok jak się nie mylę. Czy było coś jeszcze to nie wiem. Może ktoś z Pogoni ci odpowie

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 17.07.2022, 21:41

Flota to istnieje na swoim fane page na Facebooku na którym wstawiają gdzie wkleili wlepki. I pomyśleć, że te kmioty kiedyś tak mocno kłapały mordami . A teraz po prostu ich nie ma... Co do Złocieńca to dobrze, że tam się pokolenia zmieniły, odziwo mieli jaja i się pokazali w Kołobrzegu i to bez tych "starych napinaczy internetowych" . Dostali jasny przekaz i w sumie na dobre im to wychodzi.

Śliwka
Posty: 57
Rejestracja: 23.06.2021, 16:26

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Śliwka » 19.07.2022, 22:58

Wiadomo dlaczego Flota z całkiem mocnej ekipy praktycznie wymarła?
Jest to spowodowane dominacją Pogoni w mieście i upadek sportowy Floty czy były też jakieś inne powody?
:P

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: szwadron97 » 21.07.2022, 20:26

Śliwka pisze:
19.07.2022, 22:58
Wiadomo dlaczego Flota z całkiem mocnej ekipy praktycznie wymarła?
Jest to spowodowane dominacją Pogoni w mieście i upadek sportowy Floty czy były też jakieś inne powody?
Pogoń nawet flagi nie ma Świnoujście wiec zadnego wplywu Pogoni ze Świnoujscia nigdy zreszta nie slyszalem zeby Pogon tam byla jakas sila flage mieli kiedys w malych ekipach poziom sportowy odgrywa duza role

zakopane1
Posty: 80
Rejestracja: 20.08.2021, 09:31

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: zakopane1 » 25.07.2022, 14:48

Flota się mobilizuje na mecz z Hutnikiem Szczecin, chcą w końcu wystawić młyn

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Oden2 » 25.07.2022, 15:20

Jako ze w temacie komentarze trwa wojna izrael vs palestyna to zapytam tutaj. Czy Pogon wspierala swojego ziomka z Feyenoordu na gali KSW?

Graczyk_1
Posty: 60
Rejestracja: 18.04.2022, 18:40

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Graczyk_1 » 15.08.2022, 12:20

zakopane1 pisze:
25.07.2022, 14:48
Flota się mobilizuje na mecz z Hutnikiem Szczecin, chcą w końcu wystawić młyn
Zebrali się na ten mecz, a jeżeli tak to w jakiej liczbie?

Frycow
Posty: 52
Rejestracja: 20.07.2022, 16:18

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Frycow » 15.08.2022, 20:55

cichociemny pisze:
15.08.2022, 15:12
Graczyk_1 pisze:
15.08.2022, 12:20
zakopane1 pisze:
25.07.2022, 14:48
Flota się mobilizuje na mecz z Hutnikiem Szczecin, chcą w końcu wystawić młyn
Zebrali się na ten mecz, a jeżeli tak to w jakiej liczbie?
13.08.2022r. FLOTA ŚWINOUJŚCIE - Hutnik Szczecin
Po dwóch latach wracamy z dopingiem na stadionie przy Matejki 22!! Na inauguracje zbieramy się w ok 70 osób w tym delegacje Falubazu Zielona Góra (4) oraz Vinety Wolin (6) wszystkim dziękujemy za wsparcie!! Wywieszamy flagę Flota Świnoujście oraz ACAB ziomali z Zielonej a także 3 transparenty : Kadis PDW, Zibi PDW oraz Kacu wracaj do zdrowia! Na początek 1 połowy robimy małą Argentynę czyli rzucamy serpentyny i konfetti a sędzia postanawia przerwać na chwilę mecz... Atmosfera na trybunach może nie była tak gorąca jak w Buenos Aires lecz z każdą następna zdobytą bramką było coraz lepiej!! Okazałe zwycięstwo 5 do 0 i wspólna zabawa z piłkarzami po meczu! FLOTA NIGDY NIE ZGINIE!!
Ciekawe jak to się rozwinie i czy coś z tego wyjdzie. Czas pokaże.

Kibicfan1987
Posty: 35
Rejestracja: 25.05.2019, 12:44

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kibicfan1987 » 03.09.2022, 17:22

leniwiec pisze:
13.02.2022, 12:19
No inaczej by was nie było;)
Mnie tylko zastanawia jedno ?odkąd bratacie z Kołobrzegiem bardzo intensywnie komentujecie sytuację Gwardii Koszalin . Patrzac na historię nawet poszlakowo nic ta Kotwica nie zrobiła tej Gwardii ale odkąd ma zgodę z wielkim klubem bo za taki trzeba was uważać bez napinki bo mimo kryzysu zawsze byliście uważani za mocna ekipę . Natomiast dziwi mnie ta sytuacja bo Gwardia faktycznie ma kryzys ale jednak to ta Gwardia więcej razy coś zrobiła tej Kotwicy niż ona

Miliard
Posty: 4
Rejestracja: 05.07.2022, 12:23

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Miliard » 05.09.2022, 23:01

Nie moje podwórko ale z tego co wiem to ekipy typu Gwardia i Flota jak mają wyjazd w powiaty typu Stargardzki, Goleniowski, Policki, nie wiem w jakim powiecie jest Dębno i Chojna to nigdy nie jadą "incognito" wystarczy sprawdzić "facebooka". Zawsze oficjalna zbiórka, nr telefonu do Kotwicy czy Pogoni mają na 100% więc wydzwonić się nie ma problemu. Jakieś podchody, jakieś telefony, napinka w Internecie ale przez ostanie 3,4 lata chyba cisza na Pomorzu Zachodnim po za oświadczeniami na "S.O". Prawda jest taka że Pogoń może mieć mocniejsze fan cluby od ekipy Gwardii Koszalin nie wspominając o Flocie która na ten moment nie znaczy nic a kontakty Falubazu z Górnikiem Konin bardziej pchają ten temat w strone Koszalina. Ktoś pisał o Olimpie Złocieniec... myślę że na Pomorzu Zachodnim zawsze będzie to "ekipa" pro Koszalińska, biorąc pod uwagę że wieszają "Chuliganśką" flage na derbach Gwardii z Kotwicą a tu piszą ze działają na własne konto. A telefony ze Złocieńca do Białogardu czy Koszalina grzały by sie jakby jakaś ekipa "Pro Pogoń" lub FC się na nich ustawiła.
Nie wiem kto tam jeszcze działa na własne konto ale Karlino to wiadomo w Rodzinie Pogoni, Barlinek bardziej w strone Szczecina.
O Błękitnych Stargard czy Vinecie nie ma nawet co pisać bo chyba te dwie ekipy na tym samym Poziomie. Tak jak napisałem to nie moje podwórko ale chyba wszyscy widzą jak to wygląda.
1928

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 06.09.2022, 10:01

Miliard pisze:
05.09.2022, 23:01
Nie moje podwórko ale z tego co wiem to ekipy typu Gwardia i Flota jak mają wyjazd w powiaty typu Stargardzki, Goleniowski, Policki, nie wiem w jakim powiecie jest Dębno i Chojna to nigdy nie jadą "incognito" wystarczy sprawdzić "facebooka". Zawsze oficjalna zbiórka, nr telefonu do Kotwicy czy Pogoni mają na 100% więc wydzwonić się nie ma problemu. Jakieś podchody, jakieś telefony, napinka w Internecie ale przez ostanie 3,4 lata chyba cisza na Pomorzu Zachodnim po za oświadczeniami na "S.O". Prawda jest taka że Pogoń może mieć mocniejsze fan cluby od ekipy Gwardii Koszalin nie wspominając o Flocie która na ten moment nie znaczy nic a kontakty Falubazu z Górnikiem Konin bardziej pchają ten temat w strone Koszalina. Ktoś pisał o Olimpie Złocieniec... myślę że na Pomorzu Zachodnim zawsze będzie to "ekipa" pro Koszalińska, biorąc pod uwagę że wieszają "Chuliganśką" flage na derbach Gwardii z Kotwicą a tu piszą ze działają na własne konto. A telefony ze Złocieńca do Białogardu czy Koszalina grzały by sie jakby jakaś ekipa "Pro Pogoń" lub FC się na nich ustawiła.
Nie wiem kto tam jeszcze działa na własne konto ale Karlino to wiadomo w Rodzinie Pogoni, Barlinek bardziej w strone Szczecina.
O Błękitnych Stargard czy Vinecie nie ma nawet co pisać bo chyba te dwie ekipy na tym samym Poziomie. Tak jak napisałem to nie moje podwórko ale chyba wszyscy widzą jak to wygląda.
Akurat jeśli chodzi o napinkę to Kołobrzeg i Karlino przoduje: „Jesteśmy siłą o której wam się nie śniło” ;) szkoda, że nie chcą podjąć rękawicy z tak ochoczo zapraszanymi do spotkania adresatami tego hasła…

zakopane1
Posty: 80
Rejestracja: 20.08.2021, 09:31

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: zakopane1 » 06.09.2022, 10:15

Vineta coś tam próbowała się podlizać Flocie i być mocno anty-Pogoń ale FCWK i Kamień Pomorski szybko ich naprostowali.

KibicPolski
Posty: 14
Rejestracja: 28.08.2011, 14:11

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: KibicPolski » 06.09.2022, 19:27

Może ktoś zorientowany w temacie opisać jak wygląda sytuacja kibicowska w miejscowaściach na południu zachodniopomorskiego ?
Mam na myśli min. Takie miejscowości jak:
Barlinek
Choszczno
Dębno
Myślibórz
Lipiany
Pełczyce

Kibicfan1987
Posty: 35
Rejestracja: 25.05.2019, 12:44

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kibicfan1987 » 07.09.2022, 15:28

zakopane1 pisze:
06.09.2022, 10:15
Vineta coś tam próbowała się podlizać Flocie i być mocno anty-Pogoń ale FCWK i Kamień Pomorski szybko ich naprostowali.
[/quote
Wolin od dawna jest pro Flota ale też jeździ na Pogon :) to samo ludzie ze Świnoujścia jeżdżą na Twardowskiego

zakopane1
Posty: 80
Rejestracja: 20.08.2021, 09:31

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: zakopane1 » 07.09.2022, 15:52

Wolin swego czasu próbował jako jedyny w okolicy być anty Pogoń co się dla tych wiejskich napinaczy źle skończyło. Jeszcze za czasów meczu z Gryfem Kamień Pomorski jak coś tam płotem trzęśli w 2018 to pare bluzgów na Pogoń poleciało i okrzyki pro-Flota. Z Gryfem wtedy chyba Gryfino na trybunach było obecne, potem Vineta próbowała jeszcze do Świtu Skolwin się przymilać i po meczu paru chłopaków z północnych dzielnic powiedziało im po męsku, że takie zachowania tolerowane nie będą.

bez litosci
Posty: 17
Rejestracja: 16.03.2017, 12:17

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: bez litosci » 07.09.2022, 17:42

Miliard pisze:
05.09.2022, 23:01
Ktoś pisał o Olimpie Złocieniec... myślę że na Pomorzu Zachodnim zawsze będzie to "ekipa" pro Koszalińska, biorąc pod uwagę że wieszają "Chuliganśką" flage na derbach Gwardii z Kotwicą a tu piszą ze działają na własne konto. A telefony ze Złocieńca do Białogardu czy Koszalina grzały by sie jakby jakaś ekipa "Pro Pogoń" lub FC się na nich ustawiła.
jedna wielka bzdura. To dlaczego te telefony po wjeździe Kotwicy na stadion Olimpu nie grzały się sie do Koszalina i Białogardu? Gdzie Gwardia i Białogard był jak Olimp grał puchar z Kotwicą? Tamten mecz z flagą na derbach był ostatnim z gościnnym udziałem kibiców Olimpu i od tamtej pory Olimp nie wspierał Gwardii, a tym bardziej Gwardia Olimpu,bo to doświadczyć to już w ogóle ciężko;)
Tak jak pisałeś na początku - to nie Twoje podwórko, więc nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia, a tym bardziej w imieniu jakiejkolwiek ekipy.

Miliard
Posty: 4
Rejestracja: 05.07.2022, 12:23

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Miliard » 07.09.2022, 21:54

bez litosci pisze:
07.09.2022, 17:42
Miliard pisze:
05.09.2022, 23:01
Ktoś pisał o Olimpie Złocieniec... myślę że na Pomorzu Zachodnim zawsze będzie to "ekipa" pro Koszalińska, biorąc pod uwagę że wieszają "Chuliganśką" flage na derbach Gwardii z Kotwicą a tu piszą ze działają na własne konto. A telefony ze Złocieńca do Białogardu czy Koszalina grzały by sie jakby jakaś ekipa "Pro Pogoń" lub FC się na nich ustawiła.
jedna wielka bzdura. To dlaczego te telefony po wjeździe Kotwicy na stadion Olimpu nie grzały się sie do Koszalina i Białogardu? Gdzie Gwardia i Białogard był jak Olimp grał puchar z Kotwicą? Tamten mecz z flagą na derbach był ostatnim z gościnnym udziałem kibiców Olimpu i od tamtej pory Olimp nie wspierał Gwardii, a tym bardziej Gwardia Olimpu,bo to doświadczyć to już w ogóle ciężko;)
Tak jak pisałeś na początku - to nie Twoje podwórko, więc nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia, a tym bardziej w imieniu jakiejkolwiek ekipy.
A w imieniu jakiej Ekipy się wypowiadam? Po za Tym widzę że Ty jestes bardzo zorientowany w temacie więc może opisz sytuacje w Zachodnio Pomorskim.
1928

1.9.4.6
Posty: 151
Rejestracja: 28.09.2012, 13:34

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: 1.9.4.6 » 07.09.2022, 22:12

Co do Floty ciekawy teraz mecz mają z Gwardia. Wiadomo gwardia kosa Floty od lat. Oficjalnie na plakatach zapowiedzią meczu Gwardia jak i Flota mają herby odwrócone do góry kołami jak to przy kosie. Także ciekawa sytuacja czy Konin bd wspierał Gwardie na wyjeździe w Świnoujściu a po drugiej stronie Falubaz ekipę Floty. Czy pozostaną neutralne bez wspomagania. Wiadomo nie raz się zdarzało że kosy miały wspólna zgodę nawet przykład Apator Ruch Elana czy też Zagłębie Legia Pogoń.

Ps. Czy 2001 roku ( jeśli ktoś pamięta ) Gwardia wspomagała Arkę na wyjeździe w Świnoujściu ? Wtedy mocna awantura i chyba ucieczka Floty.
... Support Your Local Football Team ..

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 08.09.2022, 09:08

1.9.4.6 pisze:
07.09.2022, 22:12
Co do Floty ciekawy teraz mecz mają z Gwardia. Wiadomo gwardia kosa Floty od lat. Oficjalnie na plakatach zapowiedzią meczu Gwardia jak i Flota mają herby odwrócone do góry kołami jak to przy kosie. Także ciekawa sytuacja czy Konin bd wspierał Gwardie na wyjeździe w Świnoujściu a po drugiej stronie Falubaz ekipę Floty. Czy pozostaną neutralne bez wspomagania. Wiadomo nie raz się zdarzało że kosy miały wspólna zgodę nawet przykład Apator Ruch Elana czy też Zagłębie Legia Pogoń.

Ps. Czy 2001 roku ( jeśli ktoś pamięta ) Gwardia wspomagała Arkę na wyjeździe w Świnoujściu ? Wtedy mocna awantura i chyba ucieczka Floty.
Tak, wsparli Nas symbolicznie:)
Jo, było dosyć mocno, Flota uciekła ze stadionu zostawiając swoje flagi. Następnie po głowie dostali świnoujscy „ludzie z miasta” w kamizelkach ochrony. Niestety bardzo dużo problemów pózniej bezpośrednio po meczu jak i po wysrywach w mediach po czasie.

Śnieżnobiały
Posty: 223
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Śnieżnobiały » 08.09.2022, 09:21

Gedania, część osób od Was płynęła promem do Świnoujścia? Tak mi się przypomniało teraz, że jak byłem na skokach w Zakopcu w 2002 roku to gadałem z typami od Was i opowiadali o tym wyjeździe.

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 08.09.2022, 09:39

Śnieżnobiały pisze:
08.09.2022, 09:21
Gedania, część osób od Was płynęła promem do Świnoujścia? Tak mi się przypomniało teraz, że jak byłem na skokach w Zakopcu w 2002 roku to gadałem z typami od Was i opowiadali o tym wyjeździe.
Nie rozumiem, wyjazd był kołowy wiec jak inaczej można dostać się pod stadion jak nie promem? Ani tunelu, ani tym bardziej lotniska jeszcze nie ma tam z tego co wiem.

Śnieżnobiały
Posty: 223
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Śnieżnobiały » 08.09.2022, 09:53

Dobra, kumam o co chodzi. Zamuliłem trochę, hehe.

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 10.09.2022, 13:20

Dziś w Szczecinie rządzi Zawisza. Ekipa Pogoni woli się uganiać za Gwardiami, Miedziami i Flotami a wróg, który kilkukrotnie ich upokorzył (dwie ustawki w czasach "nowożytnych", skrojenie flag w latach 90), wpadł dobrą ekipą i jest nie do ruszenia. Różnica skali. Zawsze łatwiej się terroryzuje dużo słabszych. Stąd np. szacunek dla koalicji GKS/Górnik która potrafiła ustawić się na speca Zagłębia Sosnowiec, wiedząc, że łatwej przeprawy tam nie będzie. Z całym szacunkiem dla Pogoni, która ma świetne liczby, wyjazdy, nowy stadion, itd. ma swoje pięć minut bez dwóch zdań - czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić by stanęli oni z Kotwicą na specjal ZS, Zawiszy czy Lecha? Ano nie. https://www.facebook.com/PolscyKibice/p ... 9603525568

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: grubsonet » 10.09.2022, 13:25

Michalek pisze:
10.09.2022, 13:20
Dziś w Szczecinie rządzi Zawisza. Ekipa Pogoni woli się uganiać za Gwardiami, Miedziami i Flotami a wróg, który kilkukrotnie ich upokorzył (dwie ustawki w czasach "nowożytnych", skrojenie flag w latach 90), wpadł dobrą ekipą i jest nie do ruszenia. Różnica skali. Zawsze łatwiej się terroryzuje dużo słabszych. Stąd np. szacunek dla koalicji GKS/Górnik która potrafiła ustawić się na speca Zagłębia Sosnowiec, wiedząc, że łatwej przeprawy tam nie będzie. Z całym szacunkiem dla Pogoni, która ma świetne liczby, wyjazdy, nowy stadion, itd. ma swoje pięć minut bez dwóch zdań - czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić by stanęli oni z Kotwicą na specjal ZS, Zawiszy czy Lecha? Ano nie. https://www.facebook.com/PolscyKibice/p ... 9603525568
Akurat Pogoń jest bardzo aktywna i ma więcej walk w ostatnich kilku latach niż Zawisza czy Lech

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Proof » 10.09.2022, 13:43

grubsonet pisze:
10.09.2022, 13:25
Michalek pisze:
10.09.2022, 13:20
Dziś w Szczecinie rządzi Zawisza. Ekipa Pogoni woli się uganiać za Gwardiami, Miedziami i Flotami a wróg, który kilkukrotnie ich upokorzył (dwie ustawki w czasach "nowożytnych", skrojenie flag w latach 90), wpadł dobrą ekipą i jest nie do ruszenia. Różnica skali. Zawsze łatwiej się terroryzuje dużo słabszych. Stąd np. szacunek dla koalicji GKS/Górnik która potrafiła ustawić się na speca Zagłębia Sosnowiec, wiedząc, że łatwej przeprawy tam nie będzie. Z całym szacunkiem dla Pogoni, która ma świetne liczby, wyjazdy, nowy stadion, itd. ma swoje pięć minut bez dwóch zdań - czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić by stanęli oni z Kotwicą na specjal ZS, Zawiszy czy Lecha? Ano nie. https://www.facebook.com/PolscyKibice/p ... 9603525568
Akurat Pogoń jest bardzo aktywna i ma więcej walk w ostatnich kilku latach niż Zawisza czy Lech
troche odleciałeś z Tą aktywnością Pogoni i Lecha obie ekipy są tak samo aktywne w ostatnim czasie tylko Lech robi to w duzo wiekszych liczbach od Pogoni która raczej walczy w umowionych walkach po 15-20 osob

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: grubsonet » 10.09.2022, 13:52

Proof pisze:
10.09.2022, 13:43
grubsonet pisze:
10.09.2022, 13:25
Michalek pisze:
10.09.2022, 13:20
Dziś w Szczecinie rządzi Zawisza. Ekipa Pogoni woli się uganiać za Gwardiami, Miedziami i Flotami a wróg, który kilkukrotnie ich upokorzył (dwie ustawki w czasach "nowożytnych", skrojenie flag w latach 90), wpadł dobrą ekipą i jest nie do ruszenia. Różnica skali. Zawsze łatwiej się terroryzuje dużo słabszych. Stąd np. szacunek dla koalicji GKS/Górnik która potrafiła ustawić się na speca Zagłębia Sosnowiec, wiedząc, że łatwej przeprawy tam nie będzie. Z całym szacunkiem dla Pogoni, która ma świetne liczby, wyjazdy, nowy stadion, itd. ma swoje pięć minut bez dwóch zdań - czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić by stanęli oni z Kotwicą na specjal ZS, Zawiszy czy Lecha? Ano nie. https://www.facebook.com/PolscyKibice/p ... 9603525568
Akurat Pogoń jest bardzo aktywna i ma więcej walk w ostatnich kilku latach niż Zawisza czy Lech
troche odleciałeś z Tą aktywnością Pogoni i Lecha obie ekipy są tak samo aktywne w ostatnim czasie tylko Lech robi to w duzo wiekszych liczbach od Pogoni która raczej walczy w umowionych walkach po 15-20 osob
Może i masz rację tylko śmieszy mnie takie pisanie jak wyżej.Pogoń przeszła wewnętrzny kryzys X lat temu zanim było to modne w całej PL,mieli wiele wpadek i porażek ale ogarnęli się w porę kibicowsko wyglądają mocno pod każdym względem,odbudowali klub od niskich lig,nie poszli na łatwiznę jak Lech.Dzień i weekend trwa jeszcze wszystko się może zdarzyć :)

Mafjan
Posty: 1
Rejestracja: 10.09.2022, 15:44

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Mafjan » 10.09.2022, 15:55

Michalek pisze:
10.09.2022, 13:20
Dziś w Szczecinie rządzi Zawisza. Ekipa Pogoni woli się uganiać za Gwardiami, Miedziami i Flotami a wróg, który kilkukrotnie ich upokorzył (dwie ustawki w czasach "nowożytnych", skrojenie flag w latach 90), wpadł dobrą ekipą i jest nie do ruszenia. Różnica skali. Zawsze łatwiej się terroryzuje dużo słabszych. Stąd np. szacunek dla koalicji GKS/Górnik która potrafiła ustawić się na speca Zagłębia Sosnowiec, wiedząc, że łatwej przeprawy tam nie będzie. Z całym szacunkiem dla Pogoni, która ma świetne liczby, wyjazdy, nowy stadion, itd. ma swoje pięć minut bez dwóch zdań - czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić by stanęli oni z Kotwicą na specjal ZS, Zawiszy czy Lecha? Ano nie. https://www.facebook.com/PolscyKibice/p ... 9603525568
Dwie ustawki zapomniales chyba dodac ze w pierwszej gdzie Zawisza atakowal dostali po łbie dopiero jak sie podniesli bo ich nie dobili wtedy przechylili szale na swoja strone , no i druga gdzie wzieli swoje wszystkie zgody i uklady :))
Ekipa Zawiszy wielka mobilizacja i 100+ osob w Szcecienie heh

Kibicfan1987
Posty: 35
Rejestracja: 25.05.2019, 12:44

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kibicfan1987 » 10.09.2022, 21:03

Michalek pisze:
10.09.2022, 13:20
Dziś w Szczecinie rządzi Zawisza. Ekipa Pogoni woli się uganiać za Gwardiami, Miedziami i Flotami a wróg, który kilkukrotnie ich upokorzył (dwie ustawki w czasach "nowożytnych", skrojenie flag w latach 90), wpadł dobrą ekipą i jest nie do ruszenia. Różnica skali. Zawsze łatwiej się terroryzuje dużo słabszych. Stąd np. szacunek dla koalicji GKS/Górnik która potrafiła ustawić się na speca Zagłębia Sosnowiec, wiedząc, że łatwej przeprawy tam nie będzie. Z całym szacunkiem dla Pogoni, która ma świetne liczby, wyjazdy, nowy stadion, itd. ma swoje pięć minut bez dwóch zdań - czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić by stanęli oni z Kotwicą na specjal ZS, Zawiszy czy Lecha? Ano nie. https://www.facebook.com/PolscyKibice/p ... 9603525568
Trochę racji masz bo żadna ekipa top w Polsce nie bierze na poważnie ekipę Portowcow tak jak napisałeś biją się po 20 osób ostatnio wygrana walka ze Stilonem też pewnie z dobrą ekipa ale to nie Lech to nie choćby Lechia czy też Arka ...o ich największą kosa a właściwie tak mi się wydaje ZS w ogóle uważa że chuligańska sprawa w Szczecinie jest na etapie 4 ligi

TadzioNorek
Posty: 119
Rejestracja: 05.01.2013, 20:16

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: TadzioNorek » 10.09.2022, 21:57

Pogoń od wielu lat była w głębokim kryzysie chuligańskim i praktycznie nie mieli ekipy do bicia. Od jakiegoś czasu się odbudowali i naprawdę mają solidna ekipę co pokazali w kilku umówionych walkach. Do czołówki im daleko ale naprawdę widać u nich progres i naprawdę nie widzę sensu żeby się do nich dopieprzac.
.

Graczyk_1
Posty: 60
Rejestracja: 18.04.2022, 18:40

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Graczyk_1 » 17.09.2022, 20:20

Ciekawie dzisiaj na meczu Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin.

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Egon1983 » 18.09.2022, 01:14

Jedna fana do góry kołami, druga na lewą stronę ... Brawo Gwardia, brawo ...https://www.facebook.com/photo/?fbid=51 ... 4490410940

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: ban82 » 18.09.2022, 05:21

Co za popierdolony zwyczaj przyszedł, żeby na 60 czy 80 osób, jedna osoba miała szal swojego klubu.

Onyks
Posty: 48
Rejestracja: 21.04.2019, 22:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Onyks » 18.09.2022, 09:47

Sporo się działo w Świnoujściu po stronie Floty ich zgoda z Falubazu a po stronie Gwardii Koszalin ich ziomale Górnik Konin. A jak wiadomo od jakiegoś czasu Falubaz i Górnik Konin wspólne wyjazdy. Ciekawe jak to się teraz między Koninem i ZG życie potoczy i którą stronę te ekipy obiorą?

trzecigarnitur
Posty: 68
Rejestracja: 13.02.2014, 14:06

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: trzecigarnitur » 18.09.2022, 10:04

Onyks pisze:
18.09.2022, 09:47
Sporo się działo w Świnoujściu po stronie Floty ich zgoda z Falubazu a po stronie Gwardii Koszalin ich ziomale Górnik Konin. A jak wiadomo od jakiegoś czasu Falubaz i Górnik Konin wspólne wyjazdy. Ciekawe jak to się teraz między Koninem i ZG życie potoczy i którą stronę te ekipy obiorą?
I jeszcze pewnie Falubaz i Gornik na siebie bluzgali :) co tylko jest najlepszym podsumowaniem poltyki ukladowo/zgodowej Falubazu w ostatnich latach. Gornik tez nie lepszy, raz sa z ŁKSem z Wloclawka, a pozniej z ekipa pro-Arka, czyli Gwardia

Onyks
Posty: 48
Rejestracja: 21.04.2019, 22:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Onyks » 18.09.2022, 15:43

[link] Całe zajście

trzecigarnitur
Posty: 68
Rejestracja: 13.02.2014, 14:06

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: trzecigarnitur » 18.09.2022, 17:59

Jak jeszcze ktos napisze ze Falubaz i Gornik bili sie meidzy soba to chyba padne ze smiechu.

Miliard
Posty: 4
Rejestracja: 05.07.2022, 12:23

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Miliard » 18.09.2022, 19:30

Akcja Gwardii na plus ale pół "ekipy" z zakazami po tym meczu. I jak to jest z tym Górnikiem Konin i Falubazem?
1928

S.J.
Posty: 1048
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: S.J. » 18.09.2022, 21:51

Onyks pisze:
18.09.2022, 15:43
[link] Całe zajście
No rzeczywiście wszystko na tym filmie widać :) Duży plus dla Gwardii ,że wykorzystując ,że Flota zajęta jest oprawą wykorzystali dobry moment na atak ,ale Flota też podjęła rękawice ,nie tak jak np.Polonia Przemyśl kiedy atakowała Wisłoka ze zgodami .Osobna kwestia to kibice Falubazu ,od kiedy Zagłębie Lubin ich pogoniło ,mam wrażenie ,że na siłę szukają układów z ekipami "piłkarskimi " ,jak ktoś może to niech wymieni ich teraźniejszych układowiczów ,bo ja już się pogubiłem :/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gość123, Oberschlesien14, pasik_88 i 182 gości