województwo Zachodniopomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 25.07.2016, 23:15

dftkl4493 pisze:(..)W ostateczności jako potwierdzenie dla innych osób może być to, że w sprawie Wałcza wypowiadają się osoby ze Szczecina czy innych FC(...)
Żaden argument. Myślisz że wszyscy muszą mieć swoich przedstawicieli na kibic netowni, by prostować farmazony? Wyobraź sobie że istnieje dużo ciekawszych miejsc do aktywności poza internetem.



Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 26.07.2016, 07:32

A.P.A ale to głównie Ty tu farmazonami strzelasz i to takimi, że nawet szkoda Ci je obalać. Nadmienię tylko, że Drawsko liczy się w jeżdżeniu na Pogoń od 10 lat a nie prawie 40 jak sugerujesz i po notorycznym ganianiu przez Złocieniec zrezygnowali nawet ze wspierania swojej drużyny czyli Drawy (WSPIERAJ SWÓJ LOKALNY KLUB!). 15 lat temu w Drawsku nie wiedziano jeszcze co to szalik dla drużyny piłkarskiej. Jeśli chodzi o skalę kumatości to Złocieniec obojętnie czy jeździł na Gwardię czy jak teraz do Poznania zawsze wciągał nosem Drawsko, o czym jak wspominałem świadczy choćby liczba awantur między tymi dwoma mieścinami. Czyli nieoficjalne f-c, "kilka" osób które nawet kiedyś umieściło tu statystyki wyjazdów na Lecha - czego w waszym wypadku na bank nigdy nie doczekamy - jest dużo lepsze niż wasze "oficjalne, 40 letnie" f-c. O Świdwinie też uświadomił Cię typek powyżej, z tym się absolutnie zgadzam, jak takie pipidówy i 5 osób na krzyż mają być oficjalnym f-c, to niedługo będziecie tych f-c mieli tysiąc. O Wałczu się nie wypowiadam, rzadko tam jestem, ale też nigdy niczym konkretnym nie zasłynęli poza zebraniem po głowach na pamiętnym turnieju.

dftkl4493
Posty: 4
Rejestracja: 24.07.2016, 03:24

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: dftkl4493 » 26.07.2016, 17:56

kolaboracja_PL pisze:Nie Ty będziesz mi mówił czy mogę lub czy nie wypowiadać się awanturniku. Twoje wypowiedzi pełne są nieprawdziwych założeń, ale nawet ich prostować nie będę bo nie ma takiej potrzeby. Przez cztery dni pokątnie oczywiście wraz z chłopakami których nie ma w Twojej ocenie przebiegłem miasteczko wzdłuż i wszerz w barwach których nienawidzisz bawiąc się nie cicho - jak zawsze w tej bądź co bądź urokliwej w mojej ocenie miejscowości, więc wybacz że nie jestem przepełniony lękiem lub też poddaję w wątpliwość Twoje słowa.
Mieliśmy szczęście że Cię nie spotkaliśmy - powiesz.. może. Wałcz to pustynia jakich setki w województwie - powiesz.. może. Żadne FC w Twojej ocenie - niech będzie, ale paru z Pogoni którzy zmieniliby Twoje zdanie w parę chwil tam naprawdę od wielu lat się dobrze bawi, więc jak ja mam z Tobą polemizować. Wielkie szczęście dla nich że Cię do tej pory unikali i tyle.

Wszystkiego dobrego, Orle.
Jakich nie prawdziwych założeń? Nikt tu, ani nigdzie indziej nie potwierdzi aktywności tego "oficjalnego" FC, bo po po prostu jej nie ma.
Te farmazony to tylko ty widziałeś w swojej głowie, ale nawet jeśli ktoś raz do roku przyjedzie i sobie polata gdzieś tam w parę osób... to znaczy, że działa WWP na mieście i na Pogoni?
Czemu osoby które wcześniej tak chętnie działały na pogoni nagle przestały może z nimi pogadaj? Po za tym nikogo tu nie ma do zmieniania zdania, bo już ktoś im jej zmienił raz na zawsze i tyle się skończyło wraz z flagą i nie tylko.

Śmieszne, ze teraz parę osób, które wyjechało do Szczecina z Wałcza i okolic mieszka tam od x lat czy zostało po studiach chcę być jako "Wałcz" mimo ze z samego Wałcza nikt nie lata regularnie, albo po prostu w ukryciu.To w dzisiejszych czasach ma się nazywać oficjanym FC?
Akcją się popisali w sumie wywieszając transa na mecz Pogoń-Lech WWP w.... Szczecinie... :D

Dalej tkwijcie w swoich farmazonach, ale nic wam to nie da, bo dalej będzie mieli słaby młyn w mieście gdzie mieszka ponad 400 tysięcy osób... i słabą bandę.Na tym się temat kończy może spytaj kolegów jak Ci opowiedzą jak było w Rzymie :) i dlaczego was Legia wyjebała.

Na temat Wałcza już się nie będę wypowiadał, bo wszystko jest jasne i nie ma co męczyć tematu.Wy pewnie będziecie dalej tkwić w swoim, ale nic wam to nie da :)


A.P.A- jak już cytujesz, to całe zdanie i może w tedy zrozumiesz o co chodzi, bo tak to jedynie działasz jak wyborcza.

Michalek- Co do Drawska masz racje, może w przeciwieństwie do Wałcza jeżdżą tam osoby na Pogoń i wyjazdy, i mają swoje grafy, ale po za tym ich skład i możliwości to na pewno nie czołowy FC :) Wystarczy znaleźć parę fotek i coś tam wiedzieć co pewnie wiesz na temat ich :)

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: leniwiec » 26.07.2016, 20:43

... i dlaczego was Legia wyjebała...


To cię przekreśla.

Apiaceae
Posty: 93
Rejestracja: 19.12.2008, 23:27

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Apiaceae » 26.07.2016, 23:14

dftkl4493 pisze:
kolaboracja_PL pisze:Nie Ty będziesz mi mówił czy mogę lub czy nie wypowiadać się awanturniku. Twoje wypowiedzi pełne są nieprawdziwych założeń, ale nawet ich prostować nie będę bo nie ma takiej potrzeby. Przez cztery dni pokątnie oczywiście wraz z chłopakami których nie ma w Twojej ocenie przebiegłem miasteczko wzdłuż i wszerz w barwach których nienawidzisz bawiąc się nie cicho - jak zawsze w tej bądź co bądź urokliwej w mojej ocenie miejscowości, więc wybacz że nie jestem przepełniony lękiem lub też poddaję w wątpliwość Twoje słowa.
Mieliśmy szczęście że Cię nie spotkaliśmy - powiesz.. może. Wałcz to pustynia jakich setki w województwie - powiesz.. może. Żadne FC w Twojej ocenie - niech będzie, ale paru z Pogoni którzy zmieniliby Twoje zdanie w parę chwil tam naprawdę od wielu lat się dobrze bawi, więc jak ja mam z Tobą polemizować. Wielkie szczęście dla nich że Cię do tej pory unikali i tyle.

Wszystkiego dobrego, Orle.
Jakich nie prawdziwych założeń? Nikt tu, ani nigdzie indziej nie potwierdzi aktywności tego "oficjalnego" FC, bo po po prostu jej nie ma.
Te farmazony to tylko ty widziałeś w swojej głowie, ale nawet jeśli ktoś raz do roku przyjedzie i sobie polata gdzieś tam w parę osób... to znaczy, że działa WWP na mieście i na Pogoni?
Czemu osoby które wcześniej tak chętnie działały na pogoni nagle przestały może z nimi pogadaj? Po za tym nikogo tu nie ma do zmieniania zdania, bo już ktoś im jej zmienił raz na zawsze i tyle się skończyło wraz z flagą i nie tylko.

Śmieszne, ze teraz parę osób, które wyjechało do Szczecina z Wałcza i okolic mieszka tam od x lat czy zostało po studiach chcę być jako "Wałcz" mimo ze z samego Wałcza nikt nie lata regularnie, albo po prostu w ukryciu.To w dzisiejszych czasach ma się nazywać oficjanym FC?
Akcją się popisali w sumie wywieszając transa na mecz Pogoń-Lech WWP w.... Szczecinie... :D

Dalej tkwijcie w swoich farmazonach, ale nic wam to nie da, bo dalej będzie mieli słaby młyn w mieście gdzie mieszka ponad 400 tysięcy osób... i słabą bandę.Na tym się temat kończy może spytaj kolegów jak Ci opowiedzą jak było w Rzymie :) i dlaczego was Legia wyjebała.

Na temat Wałcza już się nie będę wypowiadał, bo wszystko jest jasne i nie ma co męczyć tematu.Wy pewnie będziecie dalej tkwić w swoim, ale nic wam to nie da :)


A.P.A- jak już cytujesz, to całe zdanie i może w tedy zrozumiesz o co chodzi, bo tak to jedynie działasz jak wyborcza.

Michalek- Co do Drawska masz racje, może w przeciwieństwie do Wałcza jeżdżą tam osoby na Pogoń i wyjazdy, i mają swoje grafy, ale po za tym ich skład i możliwości to na pewno nie czołowy FC :) Wystarczy znaleźć parę fotek i coś tam wiedzieć co pewnie wiesz na temat ich :)
Wy z Lecha to umiecie siać propagandę jak stara baba mak.Idąc waszym tokiem rozumowania napiszę,że w 200 osobowym Kłodkowie (powiat gryficki) powinno być Wasze FC,bo jest jeden typek co coś pojeździł,popisał na przystanku z blahy falistej i ma ręcznik plażowy niebiesko biały ,zaś w 25 tysięcznym Wałczu i okolicach zapewne nigdy nikogo nie ma/nie było o granatowo-bordowym sercu,szaliku i bilecie z Twardowskiego...
A ja mam dwie sprawy... jedna dla zakazowiczów lub ich zanjomych... czy u was w miastach policja również zrobiła zebranie wszystkich zakazowiczów? dosłownie parodia hehe... a drugie dotyczy mojego..odkurzacza...strasznie słabo wsysa...patrzałem nic nie jest zatkane poprostu nie ma siły...w czym moze lezec problem?

...,,Ten sam problem ma ŁKS, brak lokalnego rywala".
....dlatego w Łomży jest jak jest :)

cierpki
Posty: 9
Rejestracja: 18.07.2016, 00:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: cierpki » 26.07.2016, 23:47

dftkl4493 pisze::) i dlaczego was Legia wyjebała.
Grubszy znawca tematu :)

psychopig
Posty: 169
Rejestracja: 26.02.2007, 18:25

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: psychopig » 27.07.2016, 00:30

Raczej śmierdziel z Sosnowca.
Obrazek

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 28.07.2016, 10:26

Michalek pisze:A.P.A ale to głównie Ty tu farmazonami strzelasz i to takimi, że nawet szkoda Ci je obalać. Nadmienię tylko, że Drawsko liczy się w jeżdżeniu na Pogoń od 10 lat a nie prawie 40 jak sugerujesz i po notorycznym ganianiu przez Złocieniec zrezygnowali nawet ze wspierania swojej drużyny czyli Drawy (WSPIERAJ SWÓJ LOKALNY KLUB!). 15 lat temu w Drawsku nie wiedziano jeszcze co to szalik dla drużyny piłkarskiej. Jeśli chodzi o skalę kumatości to Złocieniec obojętnie czy jeździł na Gwardię czy jak teraz do Poznania zawsze wciągał nosem Drawsko, o czym jak wspominałem świadczy choćby liczba awantur między tymi dwoma mieścinami. Czyli nieoficjalne f-c, "kilka" osób które nawet kiedyś umieściło tu statystyki wyjazdów na Lecha - czego w waszym wypadku na bank nigdy nie doczekamy - jest dużo lepsze niż wasze "oficjalne, 40 letnie" f-c. O Świdwinie też uświadomił Cię typek powyżej, z tym się absolutnie zgadzam, jak takie pipidówy i 5 osób na krzyż mają być oficjalnym f-c, to niedługo będziecie tych f-c mieli tysiąc. O Wałczu się nie wypowiadam, rzadko tam jestem, ale też nigdy niczym konkretnym nie zasłynęli poza zebraniem po głowach na pamiętnym turnieju.
TMK 02/2016.

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 28.07.2016, 10:30

dftkl4493 pisze:A.P.A- jak już cytujesz, to całe zdanie i może w tedy zrozumiesz o co chodzi, bo tak to jedynie działasz jak wyborcza.
A dlaczego mam się odnosić do wszystkiego? Odniosłem się do tego i koniec.

Ostatnie posty pokazały Wasz "poziom". "Skończ Waść wstydu oszczędź." ;)

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 28.07.2016, 11:26

W TMK są akurat w tym artykule te same farmazony które tu powielasz w imię przysłowia "kłamstwo powtórzone sto razy stanie się prawdą". Fani Legii ze Szczecinka powstali i zorganizowali się na Wielimiu w okolicach 97-98 roku i około 10 lat później przygarnęli Drawę na jakiś okres czasu a tu raptem oficjalny f-c Pogoni z Drawska ma prawie 40 lat? Czemu więc cokolwiek zaczęło być o nich słychać w okolicach lat mocno ponad 2000 rok, wcześniej w Drawsku na meczach nigdy nie było pół kumatej jednostki, nigdy nie widziałem także flagi Drawsko na Pogoni np.w latach 90ch. Co innego takie bastiony jak Gryfice czy Choszczno, te za Pogonią są kilkadziesiąt lat i gołym okiem widać duże wpływy Pogoni w tych miasteczkach od wielu, wielu lat. A np.po świdwinie rok można chodzić i nie spotkać nikogo w barwach. Pamiętam za to flagę świdwin z Lecha z lat 90ch.

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 28.07.2016, 13:01

Przecież tam nie ma sformułowania że OFICJALNY FC istnieje od 40 lat, jest za to że osoby stamtąd jeździły już od lat 80. co jest faktem i tyle. Nie wiem więc o co Ty walczysz?

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 28.07.2016, 13:33

Zresztą jest różnica pomiędzy od 40 lat, a od lat 80. równie dobrze może to być 27 lat. Nie manipuluj.

Solmyr09
Posty: 11
Rejestracja: 25.08.2014, 11:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Solmyr09 » 30.07.2016, 23:51

Michałku czemu wszystkie nazwy miast piszesz z wielkiej litery a Świdwin z małej? Jakiś kompleks? A ten rok, to może po Świdniku śmigałeś, bo ludzi w barwach można spotkać w naszym mieście codziennie.

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 31.07.2016, 10:24

Czysty przypadek, nie mam absolutnie żadnych kompleksów w stosunku do waszego cygańskiego miasteczka bo i z jakich przyczyn, kibice ze Świdwina nigdy nie zasłynęli niczym w skali choćby swojego powiatu czy gminy. I nie mylę Świdnika ze Świdwinem, bo z racji zawodu jestem w Twojej mieścinie bardzo, bardzo często i tysiąc razy łatwiej tam spotkać grupę Cyganów niż kibica w barwach (poza tym z czym do ludzi, Avia ma kibiców od dawien dawna, a nie że 5 osób kilka lat jeździ na Lecha, potem na Kotwicę a teraz na Pogoń). Może akurat mam takiego, kurde pecha, ale jakoś w Szczecinku, Koszalinie, Kołobrzegu, Białogardzie czy Trzebiatowie spotkać kogoś w barwach to nie problem (piszę o miastach w których jestem tak często jak w Twojej mini-Legnicy) a w Świdwinie to chyba zdarzenie, które potem lokalne portale opisują przez dwa miesiące.

RedRum
Posty: 76
Rejestracja: 26.02.2007, 20:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: RedRum » 31.07.2016, 11:02

Od Legnicy trzy chuje w bok pajacu.
jednego fury:)

Solmyr09
Posty: 11
Rejestracja: 25.08.2014, 11:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Solmyr09 » 05.08.2016, 22:33

W Świdwinie mieszkam od 7 lat i nigdy nie byłem na Kotwie czy Lechu. Próbuje z ziomkiem wyciągnąć to posraną mieścinę z kibicowskiego marazmu, ale łatwiej by mi chyba było przekonać tych gamoni do przejścia na islam. Niemniej jednak takie słowa jak:
A np.po świdwinie rok można chodzić i nie spotkać nikogo w barwach
możesz pomiędzy bajki włożyć. Nie wiem też jaki wykonujesz zawód, ale jak chodzisz (przynajmniej tak twierdzisz) cały dzień po Świdwinie to dziwne, że nie spotkałeś nikogo w barwach. Bo ja przecież też chodzę po tym mieście i widuję. Nie wspominają, że w nich latam od rana do wieczora.
Grupę cyganów, czy raczej stare cyganiory z małymi kaniaresami? Fakt, że nawet taka reprezentacja to wstyd dla miasta, ale jak ostatni raz ta zaraza zaczęła szumieć na mieście to nawet w wiadomościach mówili o żniwie jakie zebrali po Swoich wyczynach. Więc z łaskie Swojej proszę nie oczerniaj ludzi, których nie znasz. Świdwin to dziura kibicowska ok, ale obrażać jej nie pozwolę.

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: 750ml » 08.08.2016, 22:35

Ehhh ku*** najpierw padł Walcz później padło Drawsko wy się tak nie rozpędzajcie bo za dwie strony tematu padną Gryfice a dalej to już tyllo Bałtyk wam zostanie do przepłynięcia

Na temat FC musi wam wystarczyć tyle że każde z wyżej wymienionych FC jest obecne na prawie każdym wyjeździe
Więc MY wciąż ba scenie a obsrańców to boli

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: 750ml » 08.08.2016, 22:53

Wy z Lecha to umiecie siać propagandę jak stara baba mak.Idąc waszym tokiem rozumowania napiszę,że w 200 osobowym Kłodkowie (powiat gryficki) powinno być Wasze FC,bo jest jeden typek co coś pojeździł,popisał na przystanku z blahy falistej i ma ręcznik plażowy niebiesko biały ,zaś w 25 tysięcznym Wałczu i okolicach zapewne nigdy nikogo nie ma/nie było o granatowo-bordowym sercu,szaliku i bilecie z Twardowskiego...

Nie no z tym Kłodkowem to sobie jaj z kibice net nie róbmy, bo on tam nie mieszka tylko w Holandii i jego siłą jest napinka na fejsbuniu, a ten napis na przystanku to oni na Legie przerobili ale teraz już się nie da tam nic zrobić przerobić ;-)

wolnyczlowiek
Posty: 11
Rejestracja: 20.05.2011, 21:41
Lokalizacja: Drawsko P.

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: wolnyczlowiek » 17.08.2016, 08:58

Było setki razy już trzepane. Drawsko było podzielone na Pogoń i Drawę. Ci z Pogoni owszem bywali na meczach Drawy ( tak jest do teraz) ale nie udzielali się praktycznie nigdy oprócz akcji na Gwardię ( chyba 2009) i raz na wracający Złocieniec ( koło 2012). Na Pogoń jeżdżą już niektórzy od lat 80, sporo 90 i coraz więcej współcześnie. Co do chłopaków na Drawie. Mieli swoje 5 min i kilka spięć ze Złocieńcem, ot tutejszy klimat. Potem dzięki działalności zarządu Drawy, akcji w Chociwlu i kilku innych podobnych sprawa się wykruszyła i część z nich dołączyła do wyjazdowiczów Pogoni. Pierdolenie, że FC ZDR to jakaś mała zbieranina to już kompletny absurd... Co do flagi. Pierwsza powstała w 2006 tylko dlatego, że na takową trzeba sobie zasłużyć. Dzisiaj nie ma wyjazdu Pogoni bez Drawska, Tak było, jest i będzie. Już nie raz było wałkowane , że mimo odległości od Szczecina to miasto jest jednorodne kibicowsko, a barwy Pogoni są na porządku dziennym.

josefxxx
Posty: 1
Rejestracja: 14.10.2016, 23:50

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: josefxxx » 14.10.2016, 23:52

Ktoś wie jak sytuacja ma się w Bobolicach?

LPZ
Posty: 3
Rejestracja: 28.12.2014, 00:20

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: LPZ » 15.10.2016, 07:37

Fc drawsko miało fajne grafy tylko szkoda że się pomazały i znikły

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 19.10.2016, 19:02

Dobrze że się pochwaliłeś.

Maksimus
Posty: 5
Rejestracja: 21.08.2016, 00:46

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Maksimus » 22.10.2016, 21:44

Jak na dzień dzisiejszy wygląda rozkład sił w zachodniopomorskim?

szklanka
Posty: 111
Rejestracja: 15.04.2012, 18:18

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: szklanka » 22.10.2016, 22:16

a jak ma wyglądać ? numer jeden to od lat Pogoń zajmująca różne miasta/miasteczka (Świnoujście,Wolin Choszczno,GryficeGoleniówGryfino,Kamien Pomorski,Kołobrzeg Łobez,Świdwin)
W Kołobrzegu też Legia, ale zapewne nie wchdzodzą sobie w drodze z Kotwicą która notabene jest juz chyba na nowo w rodzinie Pogoni :)
Stargard jako jedyne miasto gdzie oprócz Pogoni jest miejscowy klub z którym granatowo-bordowym nie po drodze czyli Błekitni
Później Szczecinek gdzie z tego co się orientuje jest Legia (ostatni mecz w Szczecinie gdzie na płocie widnieje duża flaga Szczecinek) ale swego czasu jeździli z tego miasta na Lecha.

Numer dwa to jakby nie patrzeć Koszalinska Gwardia.
Polish Groundhopper

Śmiechu BeczKa
Posty: 36
Rejestracja: 22.03.2013, 13:52
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Śmiechu BeczKa » 23.10.2016, 11:45

szklanka pisze:a jak ma wyglądać ? numer jeden to od lat Pogoń zajmująca różne miasta/miasteczka (Świnoujście,Wolin Choszczno,GryficeGoleniówGryfino,Kamien Pomorski,Kołobrzeg Łobez,Świdwin)
W Kołobrzegu też Legia, ale zapewne nie wchdzodzą sobie w drodze z Kotwicą która notabene jest juz chyba na nowo w rodzinie Pogoni :)
Stargard jako jedyne miasto gdzie oprócz Pogoni jest miejscowy klub z którym granatowo-bordowym nie po drodze czyli Błekitni
Później Szczecinek gdzie z tego co się orientuje jest Legia (ostatni mecz w Szczecinie gdzie na płocie widnieje duża flaga Szczecinek) ale swego czasu jeździli z tego miasta na Lecha.

Numer dwa to jakby nie patrzeć Koszalinska Gwardia.

Z tym numerem dwa to ostro dojebales bo Gwardia na sama myśl w tym momencie o Kotwicy ma juz kupe i trase zmienia , czasy sie zmienily ale nie bede sie rozpisywal na tym policyjnym forum

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 23.10.2016, 14:03

A Kotwica w ogóle jeździ gdzieś na wyjazdy czy jest tylko fanclubem/rodziną Pogoni? Ile osób w Bytomiu?

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: info z TMK » 23.10.2016, 14:20

Kotwica na jakiej zasadzie dziala z Pogonia? Jako fc czy bardziej uklad? Flota z tego co sie orientuje poszla w swoja strone i przestala byc fc Pogoni? Pewnie powodem byla Kotwica.

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: leniwiec » 23.10.2016, 14:41

W TMK nie napisali ?

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: info z TMK » 23.10.2016, 14:55

leniwiec pisze:W TMK nie napisali ?
No wyobraz sobie,ze nie napisali, i liczylem na pomoc Twojej osoby!

Lukasz80
Posty: 234
Rejestracja: 17.08.2007, 22:45
Lokalizacja: Koszalin

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Lukasz80 » 23.10.2016, 18:40

Śmiechu BeczKa pisze:
szklanka pisze:a jak ma wyglądać ? numer jeden to od lat Pogoń zajmująca różne miasta/miasteczka (Świnoujście,Wolin Choszczno,GryficeGoleniówGryfino,Kamien Pomorski,Kołobrzeg Łobez,Świdwin)
W Kołobrzegu też Legia, ale zapewne nie wchdzodzą sobie w drodze z Kotwicą która notabene jest juz chyba na nowo w rodzinie Pogoni :)
Stargard jako jedyne miasto gdzie oprócz Pogoni jest miejscowy klub z którym granatowo-bordowym nie po drodze czyli Błekitni
Później Szczecinek gdzie z tego co się orientuje jest Legia (ostatni mecz w Szczecinie gdzie na płocie widnieje duża flaga Szczecinek) ale swego czasu jeździli z tego miasta na Lecha.

Numer dwa to jakby nie patrzeć Koszalinska Gwardia.

Z tym numerem dwa to ostro dojebales bo Gwardia na sama myśl w tym momencie o Kotwicy ma juz kupe i trase zmienia , czasy sie zmienily ale nie bede sie rozpisywal na tym policyjnym forum

Trochę cie chłopaku wyobraznia poniosła.Czasy się zmieniają ale wy dalej jesteście królami farmazonu.

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 25.10.2016, 21:15

A co Ty nazywasz farmazonem stary cepie ? To już nie Twoje czasy, mentalność się zmieniła. Jak masz wątpliwości to telefon macie i czekamy na propozycję nawet jeśli wystawicie te swoje EM czy jak to tam się nazywało i udowodnimy kto jest tutaj numerem dwa, bo na trasie to nie macie jaj za bardzo żeby się przekonać jak jest.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: nisc » 25.10.2016, 21:35

dla mnie jeśli Kotwica rzeczywiście przejęła pałeczkę na środkowym Pomorzu, to z uwagi na ponad dekadę niegdysiejszych "starć" z zawsze tym samym wynikiem, jest to coś takiego jakby Bałtyk zaczął rządzić w Gdyni...a ty hFk zdaje się też do najmłodszych nie należysz ;-) więc niech pamięta wół jak cielęciem był
TYBET JEST SERBSKI

Lukasz80
Posty: 234
Rejestracja: 17.08.2007, 22:45
Lokalizacja: Koszalin

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Lukasz80 » 25.10.2016, 21:44

hfK pisze:A co Ty nazywasz farmazonem stary cepie ? To już nie Twoje czasy, mentalność się zmieniła. Jak masz wątpliwości to telefon macie i czekamy na propozycję nawet jeśli wystawicie te swoje EM czy jak to tam się nazywało i udowodnimy kto jest tutaj numerem dwa, bo na trasie to nie macie jaj za bardzo żeby się przekonać jak jest.

Zeby być numerem dwa to trzeba się ruszyć poza województwo.Jakbyście nie uciekali przed psami to byście widzieli,że wyszliśmy do was mimo,że nas było dwa razy mniej.Z mojej strony koniec dyskusji bo polemika z wami to jak kopanie się z koniem.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Leon_88_OR » 25.10.2016, 22:29

No wlasnie Panowie jak juz jestesmy w tym temacie ,to moze ktos ogarniety wystosuje oficjalne stanowisko Kotwy?
Z tego co sie orientuje to ostatnie lata dla kiboli z Kolobrzegu bywaly rozne. Bywalo lepiej ,bywaly sygnaly o FC Legii ,otwarcie nowego stadionu ,bywaly becki od Orkana i Gryfa w Goscicinie ale jakos starali sie jezdzic pokazywac chocby na kadrze. wiec jak to jest
Co ma wisieć nie utonie...

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 26.10.2016, 08:41

Aha czyli według rozumowania koszalinskiego to jeśli ktoś jeździ za Tobą a Ty nie podejmujesz rękawic to o niczym nie świadczy , przestańcie już sciemniac że się wysypaliscie, bo tak uciekaliscie, że Nas prawie porozjezdzaliscie, ostatnio kupa przy okazji Waszego wsparcia koninskich w Wolniewicz, gdzie sciemnieliscie, że nie jedziecie a potem zostajecie wyczajeni, dostajecie telefon żebyście się zatrzymali i wyjdziemy w takich liczbach w jakich jesteście żebyście znowu nie plakali że może być Nas więcej. W Kołobrzegu dostaliście konkretny w*******, oczywiście na usprawiedliwienie zaslaniacie się że to od Pogoni a nie od Nas hehe. Co do Orkana , Kotwica nie była i nie będzie nigdy niczyim FC, w tej wiosce o której napisałeś to przygody miała inna ekipa więc pomyliłeś fakty, a My działamy i mamy się dobrze. Z wyjazdami ciężej bo sa dłuższe i ciezkie ale staramy się zaliczać je w miarę naszych możliwości .

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kefirjagodowy » 26.10.2016, 09:48

Czyli takie szybkie pytanie, bo wszystko się w zach-pom miesza.

Pogoń - Kotwica - dobre stosunki? bo raz się lubicie, a raz "kamieniarze ch*j wam w twarze ze strony Pogoni do Kotwy za czasów 3 ligi.

Pogoń - Flota - stosunki neutralne? Tutaj też raz Flota była pozdrawiana, potem nie, potem wspólnie na sektorach Pogoni, następnie w klatce gości za czasów 1 ligi.

BiałyKibic
Posty: 14
Rejestracja: 01.10.2016, 14:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: BiałyKibic » 26.10.2016, 19:28

Pogoń-Kotwica raczej dobre
Pogoń-Flota nie ma żadnych stosunków...

BiałyKibic
Posty: 14
Rejestracja: 01.10.2016, 14:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: BiałyKibic » 09.11.2016, 14:26

Polonia Warszawa-Kotwica Kołobrzeg
Info już było w necie, Kotwica wspierana w 26 osób z Pogoni.

eMigrant86
Posty: 15
Rejestracja: 15.08.2016, 22:02

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: eMigrant86 » 14.11.2016, 19:04

Jeżeli Kotwica wróciła do "rodziny" to naturalnie następnym krokiem może być odnowienie stosunków z MKS Karlino.
Wydaje się, że Kotwa w zasadzie "odkryła" właściwą dla Siebie proszczecińską tożsamość która przynieść może sporo korzyści.
Zachodniopomorskie idąc zza krajowym trendem również serwuje nam zatem"niespodziewane" rozwiązania.

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 18.11.2016, 17:55

Nie wiem co to znaczy termin "rodzina", dla Nas nie istnieje coś takiego jak rodzina. Stosunki z Karlinem nigdy dobre już nie będą , wybrali tak jak wybrali i Nasze drogi się rozeszły i tyle. Kotwica jest prokołobrzeska :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: saha07, Timador, Xsexx i 164 gości