województwo Zachodniopomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 07.11.2013, 21:17

Temat wojewódzki jak każdy inny, chyba takiego nie było jeszcze

Szczecin - Pogoń
Koszalin - Gwardia
Stargard - 95 % Pogoń, 5 % "ekipy" Błękitnych
Kołobrzeg - Kotwica, Legia
Świnoujście - Flota
Szczecinek - Wielim/Legia, Pogoń
Mrzeżyno - Kotwica
Police - Pogoń
Wałcz - Pogoń
Białogard - Gwardia
Mielno - Gwardia
Goleniów - Pogoń
Gryfino - Pogoń
Gryfice - Pogoń
Nowogard - Pogoń
Świdwin - Pogoń, Kotwica
Choszczno - Pogoń
Darłowo - Darłovia
Barlinek - Pogoń Barlinek, Kilka osób ze Stali Gorzów
Dębno - Pogoń
Pyrzyce - Pogoń
Drawsko Pomorskie - Pogoń
Łobez - Pogoń
Trzebiatów - Pogoń
Kamień Pomorski - Pogoń
Chojna - Pogoń
Karlino - MKS
Międzyzdroje - Pogoń, Flota
Wolin - Pogoń, Flota
Lipiany - Pogoń
Barwice - Pogoń
Mirosławiec - Pogoń
Dobra - Pogoń


Generalnie województwo opanowane przez Pogoń Szczecin i średnio się tutaj dzieje.
Dużo miasteczek pro Pogoń ale nie są jakoś zorganizowani. Wypisałem miasta zorganizowane, mniej lub bardziej. Co do innych ekip to nuda. Gwardia całe miasto dla siebie i kilka FC, najlepszy FC chyba Białogard. Kotwica z mniejszego miasta i ze słabszymi FC. Flota to ciągle w kryzysie, teraz zawieszona działalność domowa, FC wymarłe Międzyzdroje i Wolin. Błękitni Stargard to jakieś nie porozumienie pod każdym względem o czym przekonała się Kotwica.

Poza tym jednostki innych klubów jak Lech Poznań.



GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: GtWładzię » 07.11.2013, 21:19

i temat można zamknąć:)

to już się kameruje
Posty: 247
Rejestracja: 24.03.2012, 23:40

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: to już się kameruje » 07.11.2013, 23:01

Interesuje mnie Świdwin.Jest tam kumata grupa jeżdżąca na Kotwice lub Pogoń?
Obrazek

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Krzesełko Stadionu » 08.11.2013, 08:10

Kolego a w Wałczu to niema juz Widzewa i Legii czy zapomniales dopisac?

wolnyczlowiek
Posty: 11
Rejestracja: 20.05.2011, 21:41
Lokalizacja: Drawsko P.

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: wolnyczlowiek » 08.11.2013, 11:45

jeszcze Złocieniec, do niedawna fc Gwardii, teraz już mniej zorganizowani ale oprócz miejscowego Olimpa jeżdżą na Lecha

Pozorymylą
Posty: 60
Rejestracja: 15.07.2009, 09:59

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Pozorymylą » 08.11.2013, 12:41

W Świnoujściu nie ma kibiców Pogoni ? Jakoś trudno w to uwierzyć. W Karlinie też nie ?

RSD
Posty: 215
Rejestracja: 25.11.2009, 23:28
Lokalizacja: Piaseczno

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: RSD » 08.11.2013, 12:46

Czy dzieje się coś w miejscowości Chociwel ?

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 08.11.2013, 13:32

Widzew FC Wałcz ? Jakieś jednostki może tak, ale główną siłą w mieście jest Pogoń (WWP) i tyle w tym temacie. Co do Legii to nie, nie ma takiego FC.

Chociwel,miejscowy Piast coś tam czasami kręcił, kilka dosłownie jednostek też na Pogoń jeździ. W Świnoujściu są kibice Pogoni ale nie zorganizowani, jest nawet flaga FC Świnoujście. W Karlinie są kibice Pogoni.

Złocieniec nic specjalnego oprócz kilku małolatów i meneli.

Z FC Pogoni nie wymienionych wyżej to jeszcze Wysoka Kamieńska - miasteczko niedaleko Świnoujścia.

mlody123
Posty: 16
Rejestracja: 30.08.2012, 21:41

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: mlody123 » 08.11.2013, 14:38

Pogoń głowna siła w Wałczu ? Wiecej tam wrzutów Lechii niż Pogoni.

MKS Pogoń Barlinek
Posty: 45
Rejestracja: 27.05.2010, 16:23
Lokalizacja: Polska Zachodnia

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: MKS Pogoń Barlinek » 08.11.2013, 15:42

aLvaro pisze:Temat wojewódzki jak każdy inny, chyba takiego nie było jeszcze
Barlinek - Pogoń Barlinek, Kilka osób ze Stali Gorzów
Barlinek - Pogoń Barlinek, parę osób ze Stilonu Gorzów, Stali Gorzów, Lecha Poznań/Cracovii i Pogoni Szczecin. Temat Barlinka można zakończyć.

Darłoviak
Posty: 301
Rejestracja: 27.06.2010, 20:19

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Darłoviak » 08.11.2013, 15:53

aLvaro o jakiej Dobrej piszesz? Nowogardzkiej czy Szczecińskiej?bo jeżeli tej pierwszej to chyba trochę Cię poniosło z Pogonią tam... Dodał bym jeszcze do tego twojego wpisu Myślibórz-- miejscowy Osadnik, Stilon.. Nie wymieniłeś też Szczecinka w którym jest Wielim fc Legii, plus jakieś jednostki Darzboru które jeżdzą na Lecha..

peerni
Posty: 1
Rejestracja: 03.11.2013, 11:21
Lokalizacja: Stargard

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: peerni » 08.11.2013, 16:19

Był taki temat
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=24043

Ale proponowałbym umieszczanie tu relacji ekip z niższych lig, trzecioligowcy mają już taki temat.
A co do naszego województwa, zapomniałes dopisać:
- Wysoką Kamieńską - Pogoń.
RSD pisze:Czy dzieje się coś w miejscowości Chociwel ?
Z 2 lata temu coś się działo na miejscowym Piaście. Fotki z sezonu 2010/11
[link]
[link]
[link]

Obecnie są osoby jeżdzące na Pogoń, chyba zaniechali kręcenia coś u siebie, a jeżeli się myle niech mnie ktoś poprawi

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 08.11.2013, 16:32

Wysoką Kamieńską - Pogoń
Napisałem w drugim poście swoim w tym temacie ;)
Jeszcze co do ekipek pro Pogoń - Grot Gardno.
aLvaro o jakiej Dobrej piszesz? Nowogardzkiej czy Szczecińskiej?bo jeżeli tej pierwszej to chyba trochę Cię poniosło z Pogonią tam..
O Szczecińskiej, wiem, miejscowość malutka i bliska Szczecina, ale kilka osób wzięło się tam za ogarnianie okolicznych miejscowości i samej Dobrej.

Dobra Nowogardzka, tam jest bodajże klub Sarmata Dobra i coś tam się bawią/bawili w ultraske u siebie, jakieś wyjazdy zaliczali...
.. Nie wymieniłeś też Szczecinka w którym jest Wielim fc Legii, plus jakieś jednostki Darzboru które jeżdzą na Lecha..
Jest przecież w pierwszym poście o Szczecinku (Szczecinek - Wielim/Legia, Pogoń) A Darzboru nie wymieniłem, słyszałem od chłopaków z Wielimia, że nic nie są warci, ekipa konfitur i mobilizują się tylko na derby... Btw, ostatnio padła zgoda Pogoń Barlinek - Darzbór.

Darłoviak
Posty: 301
Rejestracja: 27.06.2010, 20:19

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Darłoviak » 08.11.2013, 17:38

Jeżeli chodzi o Szczecińską to się zgadzam..Co do Dobrej Nowogardzkiej to tam jest Sarmata i jak na takie miasteczko całkiem zgrabnie działali.. Ale nie tylko w ultraske się bawili.. Szczecinka nie zauważyłem mój błąd.. Co do Darzboru- to opinia nie tylko Wielimia jest taka na ich temat.. co nie zmienia faktu że jakieś jednostki utożsamiają się z tym klubem który nomen omen już nie długo pociągnie.. Co do fc Widzewa w Wałczu-- byli napewno.. "Obrońcy Wału Pomorskiego"??? ale czy dalej są aktywni ciężko stwierdzić choć na jakimś meczu Widzewa widoczna fana "Zachodniopomorskie"?gdzie były wypisane Wałcz Człopa i coś jeszcze chyba.. Co do mieścinek fan clubowych jeszcze dodałbym Sławno jako fc Słupskiego Gryfa.. choć czy oni jeszcze istnieją?? ciężko stwierdzić.. fana nie dawno na jakimś wyjeżdzie Gryfa wisiała.. Ale jak to liczna grupa nie mam pojęcia...

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 08.11.2013, 18:00

Pewnie Ci chodzi o taką flagę Widzewa...

Obrazek

A Nie wiem jak te ich FC się nazywa, ale Pogoń to Wojownicy Wału Pomorskiego. Sława Sławno na własny rachunek też działała, skromny młyn, jakieś vlepki...nic więcej.

lp-nfc
Posty: 5
Rejestracja: 11.02.2011, 22:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: lp-nfc » 08.11.2013, 18:19

Ustronie Morskie i Sarbinowo- Lech Poznań + jednostki z Kołobrzegu, Koszalina, Dobrzycy, Białogardu jako Nadmorski FC od 2004 roku, ale pewnie legijne niedopatrzenie założyciela tematu :)
Ludzi niezrzeszonych a sympatyzujących z Lechem w zachodniopomorskim dużo wiecej niż jednostki. Pozdro i bez napinki xd

Siódemka
Posty: 84
Rejestracja: 06.09.2012, 20:20

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Siódemka » 08.11.2013, 18:49

Barwice-fc Wielimia.Bobolice-fc Gwardii.Bialy Bor to chyba sympatyzuje za Legia.

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Tricolores » 08.11.2013, 23:37

W Sławnie są ludzie z Gryfa Słupsk
[email protected]
FB - STORMstreetwear

white88
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2012, 12:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: white88 » 09.11.2013, 00:17

wolnyczlowiek pisze:jeszcze Złocieniec, do niedawna fc Gwardii, teraz już mniej zorganizowani ale oprócz miejscowego Olimpa jeżdżą na Lecha
jeszcze kilka jednostek jeździ na Legię i Pogoń, chociaż więcej jest za Lechem. Co do Olimpu.. więcej osób woli jeździć na Lecha, Legię czy Pogoń niż wspierać swój lokalny klub, mimo to jest trochę osób, które udzielają się na Olimpie, z trochę mizernym skutkiem, gdyż klub czeka na akceptacje przez komisje ligi stadionu, klimat meczu jest tam o niebo lepszy niż na tym chujowym euroboisku przez co wiele ludzi olewa mecze ;) Na wiosnę okaże się jaki jest prawdziwy potencjał kibiców ze Złocieńca ;)

nazwa
Posty: 22
Rejestracja: 21.07.2013, 17:40

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: nazwa » 09.11.2013, 18:21

to już się kameruje pisze:Interesuje mnie Świdwin.Jest tam kumata grupa jeżdżąca na Kotwice lub Pogoń?
Są pojedyncze osoby z Kotwicy albo Pogoni, o ile jeszcze jeżdżą. Kilka lat temu był jeszcze konkretny FC Kotwicy.

Gerd323
Posty: 30
Rejestracja: 15.04.2012, 21:34

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Gerd323 » 09.11.2013, 20:43

Czy w Myśliborzu aktywni są kibice Stali Gorzów ?

FCh'92!
Posty: 24
Rejestracja: 21.01.2010, 15:53

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FCh'92! » 10.11.2013, 12:54

lp-nfc pisze:Ustronie Morskie i Sarbinowo- Lech Poznań + jednostki z Kołobrzegu, Koszalina, Dobrzycy, Białogardu jako Nadmorski FC od 2004 roku, ale pewnie legijne niedopatrzenie założyciela tematu :)
Ludzi niezrzeszonych a sympatyzujących z Lechem w zachodniopomorskim dużo wiecej niż jednostki. Pozdro i bez napinki xd
A wiesz ilu ludzi jest sympatyzujących z Pogonia w wlkp ?? Tylko po co o takich pisać, skoro siedzą w norach i pełna konspiracja ?

Już bardziej widoczni są piknikowi fani Stali Gorzów, gdzie od czasu do czasu można na południowych ziemach zachodniopomorskiego (Hrabstwo Chojeńskie, choć nie tylko) spotkać matkę z córka z szaliczkiem Stali za tylna szybą lub jakiś 60 letnich dziadów którzy z meczu Pogoni jadą na żużel do Gorzowa. Nie stanowią żadnej siły, żadnego zagrożenia ale ze względu na bliskość bywaja na meczach w Gorzowie i to jest fakt. Fani sportów motorowych którego brakuje w Szczecinie.

Ogólnie południowy rejon szczecińskich wpływów jest czysty z obcych barw, nikt się nie wychyla, jedyne barwy jakie można spotkać to prawilne granat i bordo.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna - Nigdy się nie kończy !!

lubiesiebawic
Posty: 48
Rejestracja: 17.04.2011, 16:42

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: lubiesiebawic » 10.11.2013, 18:25

Gerd323 pisze:Czy w Myśliborzu aktywni są kibice Stali Gorzów ?
Nic zorganizowanego, pojedyncze jednostki.
PISANE PRZEZE MNIE POSTY PRZEDSTAWIAJĄ MOJE PRYWATNE OPINIE

Moe
Posty: 544
Rejestracja: 20.10.2008, 21:01

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Moe » 11.11.2013, 14:01

Tak z ciekawości:
Jak w Szczecinku po rozpadzie zgody Pogoni z Legią? Nadal jeździcie na oba te kluby, czy raczej tylko Legia?
czuję jak oblepia mnie przeciętność

Osadnik Myślibórz
Posty: 3
Rejestracja: 18.05.2013, 18:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Osadnik Myślibórz » 16.11.2013, 21:37

W Myśliborzu przede wszystkim Osadnik, większość z tej ekipy jeździ na Stilon. Poza tym jednostki Pogoni Szczecin i Stali Gorzów.

FCh'92!
Posty: 24
Rejestracja: 21.01.2010, 15:53

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FCh'92! » 17.11.2013, 12:08

I akurat piszesz to po wczorajszym dniu ? Przypadek ? :)

Mówisz zachodniopomorskie - myślisz Pogoń !!
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna - Nigdy się nie kończy !!

UltrasObserwator
Posty: 12
Rejestracja: 10.12.2011, 19:34
Lokalizacja: Południe

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: UltrasObserwator » 18.11.2013, 09:56

Jak sytuacja w miejscowościach takich jak!
Kurzycko
Kłosów
Mieszkowice
Czelin
Najważniejsza jest WIERNOŚĆ

FCh'92!
Posty: 24
Rejestracja: 21.01.2010, 15:53

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FCh'92! » 18.11.2013, 10:52

Rejon Ziemi Chojeńskiej należący do FC Chojna.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna - Nigdy się nie kończy !!

DAR88
Posty: 10
Rejestracja: 14.09.2009, 16:19

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: DAR88 » 19.11.2013, 17:48

Moe pisze:Tak z ciekawości:
Jak w Szczecinku po rozpadzie zgody Pogoni z Legią? Nadal jeździcie na oba te kluby, czy raczej tylko Legia?
Trochę podobne pytanie, czy coś się zmieniło po rozpadzie zgody Pogoń - Legia między wami a MKS Karlino, bo jak wiadomo Szczecinek to fc Legii a Karlino dość wyraźnie pracuje na konto Pogoni. Zrozumiałe jest tez to że te same osoby wspierają swoje lokalne kluby. Może być PW.

Torcida Świony
Posty: 43
Rejestracja: 14.08.2013, 17:45

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Torcida Świony » 19.11.2013, 18:35

a w swinoujsciu? tylko flota czy pogon tez obecna
Lipiny&Chropaczów

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 20.11.2013, 21:56

Wojewodztwo Zachodniopomorskie ostatnimi laty to jeden wielki kryzys od Pogoni Szczecin i jej Fan Cluby zaczynajac (wystarczy spojrzec jak zanikl ruch kibicowski na lokalnych klubikach w Gryficach, Plotach czy Trzebiatowie by siegnac tylko po pierwsze z brzegu przyklady) a na Gwardii Koszalin i jej f-c, Flocie Swinoujscie, Kotwicy Kolobrzeg i koalicji Szczecinek-Karlino-Drawsko (dwie ostatnie ekipy koalicji oprocz niezaliczania wyjazdow nie wystawiaja juz nawet praktycznie mlynow na meczach u siebie) konczac. Wojewodztwa oscienne prezentuja sie o wiele lepiej na tym poziomie, smiem nawet twierdzic ze na ta chwile nawet wojewodztwo Lubuskie ma conajmniej porownywalny potencjal bo Falubaz mozna smialo w wielu dziedzinach kibicowskiego zywota porownac do Pogoni zas Stilon na ta chwile prezentuje sie lepiej niz reszta ekip wojewodztwa.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 21.11.2013, 01:13

Nie można kwestionować tego, że są nr1 w województwie, jednak słabną z roku na rok.
Co do koalicji S-K-D. Karlino ciągnie w stronę Kołobrzegu, a młodzież ze Szczecinka to tylko czarne kumate kurtki i nic więcej.

fdm
Posty: 48
Rejestracja: 12.04.2011, 17:40

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: fdm » 21.11.2013, 02:39

Michalek pisze:...
Miło, że tak wysoko cenisz Pogoń Szczecin, że uważasz iż jest u nas jeden wielki kryzys. Czołowa ekipa wyjazdowa zeszłego sezonu, średnia frekwencja u siebie 6500 - czyli największa spośród wszystkich starych stadionów (tu dla Mnie też zawodzimy, powinno być gładko 10000). Młyn w kilku ostatnich meczach 1000-2500, kilka bardzo fajnych opraw. Chuligańsko faktycznie kiepskie czasy... Zgadzam się, że stać nas na więcej, na powrót do czołówki, jednak na to trzeba jeszcze poczekać. Póki co, to wszystko idzie w dobrym kierunku. Podsumowując, kryzys pod aspektem "h", reszta poziom całkiem dobry.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 21.11.2013, 14:40

Czołowa ekipa wyjazdowa spragniona ekstraklasowych boisk. :)

kovalus
Posty: 9
Rejestracja: 19.08.2013, 12:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kovalus » 28.11.2013, 01:38

Jeśli coś się dzieje w Zachodniopomorskim to jest to raczej progres jeśli chodzi o zainteresowanie PS, dobre liczby FC na wyjazdach (FzgW specjalnie dla Ciebie - liczby lepsze niż w 1 sezonie w ekstraklapie). Nie ma co się oszukiwać wyniki też robią swoje, młodzi słysząc, że starzy znów jeżdżą Pogoń zaczynają się mocno interesować.

Co do Świdwina to jest to chyba na dziś miasto opanowane przez Pogoń.
Widzew w Wałczu - nie ma nawet co wspominać, już pewnie te jednostki, które jeżdżą na Lecha z tamtych okolic, gdyby się zebrały to by stanowiły lepszą bandę.

UltrasObserwator - raczej niewiele, ale są to rejony opanowane w zupełności przez PS.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 28.11.2013, 15:54

Specjalnie dla ciebie sprawdziłem suche liczby, posiłkowałem się 12zawodnikiem.pl i wniosek się nasuwa sam nie jeździcie lepiej niż w zeszłym roku. Więc nie p****** usprawiedliwia was tylko mecz z Ruchem w poniedziałek co jak wiadomo nie jest dobrym terminem. :)

Jak wyglada sytuacja w Szczecinku? Wiadomo, że Wielim był w "portowej rodzinie", ale i był FC Legii.

kovalus
Posty: 9
Rejestracja: 19.08.2013, 12:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kovalus » 29.11.2013, 01:48

Mówiłem o liczbach FC na wyjazdach, a nie samych liczbach wyjazdowych.

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Wnuk Edwarda » 29.11.2013, 11:13

FzgW pisze:Specjalnie dla ciebie sprawdziłem suche liczby, posiłkowałem się 12zawodnikiem.pl i wniosek się nasuwa sam nie jeździcie lepiej niż w zeszłym roku. Więc nie p****** usprawiedliwia was tylko mecz z Ruchem w poniedziałek co jak wiadomo nie jest dobrym terminem. :)

Jak wyglada sytuacja w Szczecinku? Wiadomo, że Wielim był w "portowej rodzinie", ale i był FC Legii.
Ale co Ty porównywałeś? Poznań, Lubin czy Warszawę? Wiadomo, że na takich wyjazdach jest spory odsetek "zwiedzaczy stadionu", ale tak jest chyba wszędzie, a tu liczby dość zbliżone. Porównaj sobie, dla przykładu: Kraków, Nowy Sącz, Wrocław czy Elbląg.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 29.11.2013, 14:43

Jaki odsetek liczb wyjazdowych stanowia na Pogoni kibice z fanclubow tego nie mam zielonego pojecia, ale jesli chodzi o udzielanie sie na lokalnych klubikach to prezne niegdys jak na wielkosc swoich miescinek ekipki typu Energetyk Gryfino, Chemik Police, MKS Karlino, Drawa Drawsko, Sparta Gryfice, Dab Debno, Osadnik, Rega Trzebiatow i inne sympatyzujace z Pogonia sa w tej chwili albo cieniem tych samych ekipek sprzed lat lub po prostu nie istnieja i skupily sie wylacznie na kibicowaniu Pogoni. Wielim napisal na tym forum juz raz ze wybral warszawska Legie.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 30.11.2013, 12:57

Wnuk Edwarda pisze:
FzgW pisze:Specjalnie dla ciebie sprawdziłem suche liczby, posiłkowałem się 12zawodnikiem.pl i wniosek się nasuwa sam nie jeździcie lepiej niż w zeszłym roku. Więc nie p****** usprawiedliwia was tylko mecz z Ruchem w poniedziałek co jak wiadomo nie jest dobrym terminem. :)

Jak wyglada sytuacja w Szczecinku? Wiadomo, że Wielim był w "portowej rodzinie", ale i był FC Legii.
Ale co Ty porównywałeś? Poznań, Lubin czy Warszawę? Wiadomo, że na takich wyjazdach jest spory odsetek "zwiedzaczy stadionu", ale tak jest chyba wszędzie, a tu liczby dość zbliżone. Porównaj sobie, dla przykładu: Kraków, Nowy Sącz, Wrocław czy Elbląg.
Porównałem mecze z drużynami z którymi już graliście proste nie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, dorianjd, NG_M i 148 gości