Kibicowskie Świętokrzyskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 31.10.2021, 02:03

Po Korona - Widzew "czerwone swietokrzyskie" też było mocno aktywne?



WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 31.10.2021, 07:42

airmax360 pisze:
31.10.2021, 02:03
Po Korona - Widzew "czerwone swietokrzyskie" też było mocno aktywne?
Tak jak pisałem wyżej. Nie będziemy pisać o żadnym tego typu sytuacjach w necie. Także nie wiem o czym mówisz kolego z fc Jędrzejów.

Raz na wozie raz pod wozem.

Ps. Czy ludzie którzy upadają na walce zanim się do nich dobiegnie mogą zaliczyć walkę do swojej biografii ? ;)

Z mojej strony koniec tematu.

WIDMO
Posty: 34
Rejestracja: 16.03.2014, 21:03

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDMO » 31.10.2021, 17:36

WIDZEW KOŃSKIE pisze:
30.10.2021, 18:27
WIDMO pisze:
30.10.2021, 18:06
WIDZEW KOŃSKIE pisze:
29.10.2021, 19:50


My jesteśmy. Widmo napisz tak z ciekawości Twoja definicje aktywnego fan clubu. I jakie są różnice pomiędzy dominacja w mieście od wyrównanej sytuacji. I przytocz ostatnia akcje tego waszego fc. Nie będziemy się zagłębiać w jakieś tajne akcje. Ale napisz cokolwiek. Tylko nie p****** że nie wrzucają w neta bo jak działali to wszystkie zdjęcia na FB były. Także ten argument nie przejdzie. Różnica między nami w Świętokrzyskim a koroniarzami jest taka że w tych naszych miastach ludzie są z Widzewem od ponad 30 lat ( Ci ludzie są nadal aktywnymi kibolami). Kochają Widzew i są z nim na dobre i złe. Poświęcili mu wiele. Bardzo wiele. I gdy przychodziły gorsze miesiące to potrafili się zmobilizować i zrobić wszystko by kolejne 30 lat nasze miasta były widzewskie. Nie wiem co będzie za 15 lat ale na chwilę obecną te 3 miasta są nasze. Może nie tak jak 15 lat temu ale nadal to my tam rozdajemy karty. I zanim odpiszesz. Mówimy o sytuacji w miastach. To że kielecka Korona gdy zbierze skład sportowy jest mocniejsza od nas to zupełnie inna para kaloszy. Ale sami koroniarze z tych miasta nie są w stanie odpowiedzieć nam gdy wchodzimy w tryb działania ;)

Rozgadałem się ale czytać się nie chce tych opowieści.
Jak na wstępie. Napisz kolego swoją definicję. I może pochwal się skąd jesteś. O ile się nie wstydzisz :)
Śmiem stwierdzić, że parę razy mogliśmy się gdzieś "minąć, ale tu chyba nie o tym.

Definicjami można się przerzucać na prawo i lewo. To, że Korona z Końskich nadal jeździ, co dobrze wiesz, jest faktem. Nie raz utarli wam nosa, Wy nie raz się zbłazniliscie, imo skrojone koszulki po spotkaniu przed jednym z wyjazdów Korony chyba 2 lata temu. O tym było u Was cicho, jak nigdy, co tylko pokazuje, że konecka Korona nie trzyma się aż tak źle, jak się tutaj pisze. Ale ok, to było 2 lata temu. Pytanie, co się działo przez te 2-3 lata?

Nikt nie przekrzykuje się, że macie doła, że Korona zyskuje. Jednak obiektywnie, pisanie, że chłopaki przestają istnieć, no, mija się z prawdą. Czas pewnie i tak zweryfikuje.
Jeśli było cicho o czymś to widocznie chcieliśmy żeby było cicho. I raczej już zawsze będzie cicho. Kto ma wiedzieć co wtedy było ten wie. I nie ma znaczenia co o tym myślisz Ty lub ktokolwiek inny. Nie będę wchodził w to kto co i kiedy.

Dzięki za odpowiedź. Tak jak mówisz. Czas zweryfikuje wszystko.
Wywołałeś mnie swoim pytaniem do tablicy bezpośrednio dlatego też przytoczyłem tę sytuację.

Co do reszty, racja. Jak zwykle zweryfikuje życie. Co do innych sytuacji tak Jak wspomniałeś nie wszyscy muszą o tym wiedzieć.

airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 01.11.2021, 22:24

WIDZEW KOŃSKIE pisze:
31.10.2021, 07:42
airmax360 pisze:
31.10.2021, 02:03
Po Korona - Widzew "czerwone swietokrzyskie" też było mocno aktywne?
Ps. Czy ludzie którzy upadają na walce zanim się do nich dobiegnie mogą zaliczyć walkę do swojej biografii ? ;)

to już musisz popytać wśród swoich - dotyczy to relacji, gdzie nas temat dotyczył

airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 07.12.2021, 00:02

pare zaległości

KORONA - Widzew 28 osób
Nida Oksa - NAPRZÓD 18 osób
GKS Katowice - KORONA 16 osób
GKS Górno - NAPRZÓD 11 osób
KORONA-GKS Tychy 20 osób
GKS Jastrzębie - KORONA 5 osób

na dwóch ostatnich meczach w Jędrzejowie pojawili się goście z Orląt Kielce i Grodu Ćmińsk, którzy dopingowali swoje zespoły, Piknikowe grupy, ale jednak :)

ziomal1910
Posty: 180
Rejestracja: 27.09.2009, 21:17

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: ziomal1910 » 07.12.2021, 11:11

Panie z jedrzejowa istniejecie że was Korona uważa jeździcie w okolicach Kielc na wyjazdy krzywdy wam nie zrobią gorzej z waszymi wyjazdami np pod Ostrowcem dym w Starachowicach na pewno pamiętacie dym na starze jak spierdalaliscie ze stadionu szpital.kolega od was ma niezłą szrame pomoc mial...

ziomal1910
Posty: 180
Rejestracja: 27.09.2009, 21:17

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: ziomal1910 » 07.12.2021, 11:20

Panie airmax na priw

airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 07.12.2021, 11:56

30.03.2003 był mega zajebistym wyjazdem i przeżyciem.
13 osób dzielnie walczyło, a nawet 2 razy przegoniło w c*** liczbiejsza ekipę Staru.
Szpital był, kontuzje były, co jest normalne.

Reszty Twojego wpisu nie chce mi się komentować...

panprzejazdem
Posty: 1
Rejestracja: 13.12.2021, 12:19

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: panprzejazdem » 13.12.2021, 12:31

Siemka w weekend byłem przejazdem w koneckim i takie moje pytanie bo załapałem się na galę w Radoszycach mma Wirtuoz . WIdziałem że pojedyncze osoby z widzewa były na hali jak i kilku samych zawodników brało udział w gali z widzewa bo trybuny się ożywiały wtedy . Na wjeździe do Radoszyc można było zauważyć kilka wrzutów widzewskich nie pierwszej piękności ale były . Czy ta miejscowość jest widzewska działa razem coś z Końskimi czy raczej tam pustynia i nikt się nie udziela ??

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 19.04.2022, 13:40

Star Starachowice ma sporą szansę na awans do III ligi (IV grupy). Próbowałem szukać jakiś wiadomości (aktualnych stron) ale zero. Jak tam sprawa obecnie wygląda? Jeżdżą coś? jakieś młyny? Może ktoś zna jaką stronkę gdzie można śledzić ich poczynania? Kolejne pytanie to jak sprawa wygląda w mieście bo z tego co czaję Star kibicuje także jako FC Widzewa. Kiedyś także słyszałem o fc Legii a jak jest teraz? Ktoś coś więcej?
ps. Na Starze byłem raz w 2002 roku było nas wtedy trzech w klatce (przyjechaliśmy pociągiem).
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Adventurer
Posty: 112
Rejestracja: 04.04.2019, 17:13

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Adventurer » 19.04.2022, 14:50

SKS Star=FC Widzew
Jesli chodzi o Legie to kiedys byli , teraz zostali tv fani, bez barw na miescie

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: jestesmywaszastolica » 19.04.2022, 22:00

Przecież te osoby z Legii, które były aktywne to mają teraz z 50 lat. Po prostu z różnych przyczyn, te kilkanaście lat temu młode pokolenie wybrało Widzew i w sumie tyle w temacie :)

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: C1365O » 20.04.2022, 12:11

gniewoszplamisty22 pisze:
19.04.2022, 23:11
Pytanie do kogoś z Korony. Jak to się stało że doszło do sytuacji ze zostaliście praktycznie bez zgody żadnej.Zła polityka, błedy czy o co chodzi. Kiedyś mieliście troche zgód ukadów a teraz zostaliście praktycznie sami(plus Jedrzejów)
Czy ja wiem czy brak zgód i układów to zła polityka lub błędy?
Mieli kontakty z RKS Radomsko, potem Górnik, a ostatnio Slavia. To, że na dzień dzisiejszy nie mają nic przybitego to może być wręcz przeciwnie dobra polityka.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: info z TMK » 20.04.2022, 12:41

C1365O pisze:
20.04.2022, 12:11
gniewoszplamisty22 pisze:
19.04.2022, 23:11
Pytanie do kogoś z Korony. Jak to się stało że doszło do sytuacji ze zostaliście praktycznie bez zgody żadnej.Zła polityka, błedy czy o co chodzi. Kiedyś mieliście troche zgód ukadów a teraz zostaliście praktycznie sami(plus Jedrzejów)
Czy ja wiem czy brak zgód i układów to zła polityka lub błędy?
Mieli kontakty z RKS Radomsko, potem Górnik, a ostatnio Slavia. To, że na dzień dzisiejszy nie mają nic przybitego to może być wręcz przeciwnie dobra polityka.
Ze Spartakiem Trnava mieli uklad a nie Slavia, jeali nic nie pomylilem. A z RKS Radomsko to nie Naprzod mial, kontakty?

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: C1365O » 20.04.2022, 12:46

info z TMK pisze:
20.04.2022, 12:41
C1365O pisze:
20.04.2022, 12:11
gniewoszplamisty22 pisze:
19.04.2022, 23:11
Pytanie do kogoś z Korony. Jak to się stało że doszło do sytuacji ze zostaliście praktycznie bez zgody żadnej.Zła polityka, błedy czy o co chodzi. Kiedyś mieliście troche zgód ukadów a teraz zostaliście praktycznie sami(plus Jedrzejów)
Czy ja wiem czy brak zgód i układów to zła polityka lub błędy?
Mieli kontakty z RKS Radomsko, potem Górnik, a ostatnio Slavia. To, że na dzień dzisiejszy nie mają nic przybitego to może być wręcz przeciwnie dobra polityka.
Ze Spartakiem Trnava mieli uklad a nie Slavia, jeali nic nie pomylilem. A z RKS Radomsko to nie Naprzod mial, kontakty?
Faktycznie to raczej Trnava.
RKS z KSN łączyło coś dużo wcześniej. Później Korona bodajże w 50 osób wsparła RKS w Zelowie.

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Oden2 » 20.04.2022, 12:56

Korona z Gornikiem Zabrze miala przybity uklad jakis rok(?) temu

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Darrecki » 20.04.2022, 15:45

Korona jest po prostu słaba. Dlatego też rozpadła się zgoda z Polonią W-wa czy Mielcem. Poznał się też szybko na nich Górnik Z., dlatego do niczego konkretniejszego nie doszło. Miasto niby spore, ale jednak bez potencjału kibicowskiego. Zbiło ich kiedyś KSZO, nie licząc pojedynczych akcji na trasie i Legia wpadła na turniej krojąc większość flag. W Sandomierzu na PP też nie pokazali się z dobrej strony paląc wrotki przed kszokami i wiślakami.

tak tylko pytam
Posty: 117
Rejestracja: 03.04.2015, 17:46

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: tak tylko pytam » 20.04.2022, 18:16

Darrecki pisze:
20.04.2022, 15:45
Korona jest po prostu słaba. Dlatego też rozpadła się zgoda z Polonią W-wa czy Mielcem.
Nie mam zamiaru robić za adwokata Korony, ale to Korona pozrywała zgody i układy, a nie na odwrót.Pozrywali z Polonią, Stalą Mielce i Sandecją, bo byli za słabi dla Korony.Zerwali z Cracovią, po tym jak Pasy chciały "zamrożenia" zgody.Noi zerwali ze Spartakiem Trnava, po tym jak ten zaczął się kumać z Banikiem Ostrava.

Oswaldo
Posty: 76
Rejestracja: 08.12.2017, 07:23

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Oswaldo » 21.04.2022, 09:27

Darrecki pisze:
20.04.2022, 15:45
Korona jest po prostu słaba. Dlatego też rozpadła się zgoda z Polonią W-wa czy Mielcem. Poznał się też szybko na nich Górnik Z., dlatego do niczego konkretniejszego nie doszło. Miasto niby spore, ale jednak bez potencjału kibicowskiego. Zbiło ich kiedyś KSZO, nie licząc pojedynczych akcji na trasie i Legia wpadła na turniej krojąc większość flag. W Sandomierzu na PP też nie pokazali się z dobrej strony paląc wrotki przed kszokami i wiślakami.
Ze zgodami to grubo odpłynąłeś bo to Korona zrywała (wewnętrzna polityka), bez wdawania się w szczegóły z szacunku dla byłych zgód, ale w Kielcach widać że nie wszystkim się spodobało zerwanie ze Stalą i Sandecją. Co do Cracovii ktoś ci wcześniej odpisał, że to Pasy chciały "zamrożenia", a Korona podziękowała za takie rozwiązanie, a pomimo to relacje pozostały na dobrym poziomie i sporo prywatnych kontaktów z Krakusami.

Czy Korona taka słaba? Spytaj tych co ostatnio z nimi walczyli, może Banik? Albo FC Widzewa? Albo kolegów z Sandomierza :D Jasne KSZO ich "zbiło" na ustawce 10 lat temu, a jeszcze 10 lat wcześniej wygrała Korona, co nie zmienia faktu że od przegranej ustawki to bilans starć na plus dla Korony. No i to "palenie wrotek w Sandomierzu" :D serio? Przecież tam się w sumie nic nie działo ;)

Co do potencjału kibicowskiego ziarnko prawdy jest, ale to wynika z braku sukcesów piłkarskich. Natomiast jeśli chodzi o potencjał miasta, to jeśli jesteś z Ostrowca, Włoszczowy czy innego Ożarowa to proszę, nie wypowiadaj się na ten temat :) Niech za trochę niechlubny przykład posłuży ochrona z byłego stadionu Korony, którą poznało parę ekip (popytaj kolegów co byli wtedy na meczu w Kielcach, jakie mieli propozycje od ochrony i co ich "uratowało"), to po skonfliktowaniu właśnie z "miastowymi" przypadł okres stagnacji na Koronie (wtedy miały miejsce porażki które wymieniłeś).

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Darrecki » 21.04.2022, 11:31

No tak, jeśli w pewnym sensie zalicza się porażkę, to najlepiej napisać, że nic się nie działo. OK, każdy może mieć swój pogląd na porażkę, nie będę już w to wnikał...
Zgodą z Polonią W-wa raczej nie wychodziła Koronie na dobre, bo wiadomo, że miała ciśnienie na nich przez to Legia, to samo z Cracovią, Wisła również miała na nich ciśnienie, ale to już historia... Korona dobrze wiedziała z kim się brata, więc na pewno brali to pod uwagę.
Wygrane z Płockiem, czy FC Widzewa nie dadzą od razu Koronie miejsca w TOP, więc można powiedzieć, że były to bitki na podobnym poziomie, więc nic spektakularnego tu nie widzę.
Najbardziej chyba bolesnym ciosem dla nich było wpadnięcie L na turniej kibiców i skrojenie dużej ilości flag, w sumie bez jakiejś większej bitki, czy postawienia się, co niestety jest tutaj na Duży minus.
Niewątpliwie w takim mieście jak Kielce (stolica województwa świętokrzyskiego) trochę rozczarowująca jest ich postawa na szlaku kibicowskim w przeciągu tych kilkunastu lat. Co do sukcesów piłkarskich to nie zgodzę się, że ich nie było, bo dłuższy czas mieli ekstraklasę czy teraz 1 ligę, więc czego chcieć więcej? Niektóre, lepsze ekipy, np. SSW nawet tego nie mają...
Co do teraźniejszości widać jak teraz młyn Korony się prezentuje, w moim odczuciu stać ich na więcej, ale że jest jak jest to już nie moja sprawa.
PS. nie jestem ze świętokrzyskiego nawet.

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: le_suiveur » 21.04.2022, 11:48

Ktoś wspomniał wątek kieleckiej ochrony za czasów Kolportera, która chyba była najkonkretniejsza w Polsce... Co się z nimi stało?

Oswaldo
Posty: 76
Rejestracja: 08.12.2017, 07:23

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Oswaldo » 21.04.2022, 13:45

Darrecki pisze:
21.04.2022, 11:31
No tak, jeśli w pewnym sensie zalicza się porażkę, to najlepiej napisać, że nic się nie działo. OK, każdy może mieć swój pogląd na porażkę, nie będę już w to wnikał...
Zgodą z Polonią W-wa raczej nie wychodziła Koronie na dobre, bo wiadomo, że miała ciśnienie na nich przez to Legia, to samo z Cracovią, Wisła również miała na nich ciśnienie, ale to już historia... Korona dobrze wiedziała z kim się brata, więc na pewno brali to pod uwagę.
Wygrane z Płockiem, czy FC Widzewa nie dadzą od razu Koronie miejsca w TOP, więc można powiedzieć, że były to bitki na podobnym poziomie, więc nic spektakularnego tu nie widzę.
Najbardziej chyba bolesnym ciosem dla nich było wpadnięcie L na turniej kibiców i skrojenie dużej ilości flag, w sumie bez jakiejś większej bitki, czy postawienia się, co niestety jest tutaj na Duży minus.
Niewątpliwie w takim mieście jak Kielce (stolica województwa świętokrzyskiego) trochę rozczarowująca jest ich postawa na szlaku kibicowskim w przeciągu tych kilkunastu lat. Co do sukcesów piłkarskich to nie zgodzę się, że ich nie było, bo dłuższy czas mieli ekstraklasę czy teraz 1 ligę, więc czego chcieć więcej? Niektóre, lepsze ekipy, np. SSW nawet tego nie mają...
Co do teraźniejszości widać jak teraz młyn Korony się prezentuje, w moim odczuciu stać ich na więcej, ale że jest jak jest to już nie moja sprawa.
PS. nie jestem ze świętokrzyskiego nawet.
Większość twoich postów dotyczy KSZOków więc coś z nimi musisz mieć...

Skończ już temat tego Sandomierza, bo się ośmieszasz, serio. Chłop chciał odbić fanty z sektorów Wisły, wyskoczyli za nim nie dobiegli nawet do połowy boiska, nie został zadany nawet jeden cios przeciwnikowi, a ty wypisujesz jakieś brednie o "porażce".

Po za tym przecież nikt z Korony nie stawia się w "TOP", to ty napisałeś jaka ta Korona słaba, więc podałem na szybko kilka przykładów, o innych nie musisz wiedzieć. A co do turnieju, widać że nie wiesz co tam się działo, dodam tylko że Legia była razem z Zagłębiem i BKS, ale nikt nie neguje tu porażki.

Jak na klub ze stosunkowo krótką historią, aktywność w ostatnich latach nie jest zła, nie kojarzę zer wyjazdowych, było dużo konkretnych liczbowo z dobrą prezentacją, kiedyś oprawy na świetnym poziomie, uprzykrzyć niektórym wyjazd też potrafią. A więc ta Korona chyba nie taka słaba jak ją próbujesz tu przedstawić.

Oswaldo
Posty: 76
Rejestracja: 08.12.2017, 07:23

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Oswaldo » 22.04.2022, 08:22

le_suiveur pisze:
21.04.2022, 11:48
Ktoś wspomniał wątek kieleckiej ochrony za czasów Kolportera, która chyba była najkonkretniejsza w Polsce... Co się z nimi stało?
"Szefu" gruby wyrok, reszta rozbita jako "zorganizowana grupa przestępcza", generalnie akcja jak w strukturach kibicowskich.

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 22.04.2022, 21:30

Darrecki pisze:
21.04.2022, 11:31
No tak, jeśli w pewnym sensie zalicza się porażkę, to najlepiej napisać, że nic się nie działo. OK, każdy może mieć swój pogląd na porażkę, nie będę już w to wnikał...
Zgodą z Polonią W-wa raczej nie wychodziła Koronie na dobre, bo wiadomo, że miała ciśnienie na nich przez to Legia, to samo z Cracovią, Wisła również miała na nich ciśnienie, ale to już historia... Korona dobrze wiedziała z kim się brata, więc na pewno brali to pod uwagę.
Wygrane z Płockiem, czy FC Widzewa nie dadzą od razu Koronie miejsca w TOP, więc można powiedzieć, że były to bitki na podobnym poziomie, więc nic spektakularnego tu nie widzę.
Najbardziej chyba bolesnym ciosem dla nich było wpadnięcie L na turniej kibiców i skrojenie dużej ilości flag, w sumie bez jakiejś większej bitki, czy postawienia się, co niestety jest tutaj na Duży minus.
Niewątpliwie w takim mieście jak Kielce (stolica województwa świętokrzyskiego) trochę rozczarowująca jest ich postawa na szlaku kibicowskim w przeciągu tych kilkunastu lat. Co do sukcesów piłkarskich to nie zgodzę się, że ich nie było, bo dłuższy czas mieli ekstraklasę czy teraz 1 ligę, więc czego chcieć więcej? Niektóre, lepsze ekipy, np. SSW nawet tego nie mają...
Co do teraźniejszości widać jak teraz młyn Korony się prezentuje, w moim odczuciu stać ich na więcej, ale że jest jak jest to już nie moja sprawa.
PS. nie jestem ze świętokrzyskiego nawet.
Widać

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Darrecki » 23.04.2022, 07:10

Rafix, przeczytałes coś na forum i chciałeś tym zabłysnąć? A znasz inne szczegóły...
Na chwilę obecną taka Korona, KSZO, czy Sandomierz który tutaj tak wytykacie nie ma nawet z czym podjeżdżać do Stalówki i taka jest prawda.

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 23.04.2022, 09:58

Darrecki pisze:
23.04.2022, 07:10
Rafix, przeczytałes coś na forum i chciałeś tym zabłysnąć? A znasz inne szczegóły...
Na chwilę obecną taka Korona, KSZO, czy Sandomierz który tutaj tak wytykacie nie ma nawet z czym podjeżdżać do Stalówki i taka jest prawda.
Prawda jest taka, że Motor sobie zajął ich trybunę w czasie meczu w Stalowej Woli.

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 23.04.2022, 10:21

Darrecki pisze:
23.04.2022, 07:10
Rafix, przeczytałes coś na forum i chciałeś tym zabłysnąć? A znasz inne szczegóły...
Na chwilę obecną taka Korona, KSZO, czy Sandomierz który tutaj tak wytykacie nie ma nawet z czym podjeżdżać do Stalówki i taka jest prawda.
Ty co komentarz błyszczysz.

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Darrecki » 23.04.2022, 11:13

Rafix pisze:
23.04.2022, 09:58
Prawda jest taka, że Motor sobie zajął ich trybunę w czasie meczu w Stalowej Woli.
Wiem, ale widzę że opierasz się tylko na tym co zostało na forum opisane, trochę mało...

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 23.04.2022, 11:57

Darrecki pisze:
23.04.2022, 11:13
Rafix pisze:
23.04.2022, 09:58
Prawda jest taka, że Motor sobie zajął ich trybunę w czasie meczu w Stalowej Woli.
Wiem, ale widzę że opierasz się tylko na tym co zostało na forum opisane, trochę mało...
Ale nad czym tu debatować? Dla Ciebie to nie jest porażka ale za to Korona odniosła ,,porażkę" w Sandomierzu. Skończ już się ośmieszać.

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Darrecki » 23.04.2022, 13:28

Gdzie napisałem że to nie jest porażka?

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 23.04.2022, 15:04

Darrecki pisze:
23.04.2022, 13:28
Gdzie napisałem że to nie jest porażka?
Jakieś głupie tłumaczenia ,,a znasz więcej szczegółów"

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Darrecki » 23.04.2022, 15:36

Szybko wrocileś z meczu...

Rafix
Posty: 245
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 23.04.2022, 16:02

Darrecki pisze:
23.04.2022, 15:36
Szybko wrocileś z meczu...
Jednak tępy jesteś a podsumowaniem postaci twojej będzie: ,,W Sandomierzu na PP też nie pokazali się z dobrej strony paląc wrotki przed kszokami i wiślakami".

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Darrecki » 23.04.2022, 20:15

Rafix pisze:
23.04.2022, 16:02
Darrecki pisze:
23.04.2022, 15:36
Szybko wrocileś z meczu...
Jednak tępy jesteś a podsumowaniem postaci twojej będzie: ,,W Sandomierzu na PP też nie pokazali się z dobrej strony paląc wrotki przed kszokami i wiślakami".
Widać że czerpiesz wiedzę tylko z tego co przeczytasz na forum...

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Darrecki » 23.04.2022, 22:06

Tu już różne wersje krążyły na temat końca zgód Korony. Zaczynacie się gubić Panowie...

Oswaldo
Posty: 76
Rejestracja: 08.12.2017, 07:23

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Oswaldo » 27.04.2022, 08:15

Darrecki pisze:
23.04.2022, 20:15
Rafix pisze:
23.04.2022, 16:02
Darrecki pisze:
23.04.2022, 15:36
Szybko wrocileś z meczu...
Jednak tępy jesteś a podsumowaniem postaci twojej będzie: ,,W Sandomierzu na PP też nie pokazali się z dobrej strony paląc wrotki przed kszokami i wiślakami".
Widać że czerpiesz wiedzę tylko z tego co przeczytasz na forum...
Pięknie się podsumowałeś...

mdm
Posty: 63
Rejestracja: 27.02.2007, 12:07

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: mdm » 06.05.2022, 23:08

Darrecki pisze:
20.04.2022, 15:45
W Sandomierzu na PP też nie pokazali się z dobrej strony paląc wrotki przed kszokami i wiślakami.
jak już kłamiesz to sprawdź wcześniej czy nie ma przypadkiem nagrań z danej sytuacji by się nie skompromitować
Gdzie to palenie wrotek przed kszokami i wiślakami?
https://www.youtube.com/watch?v=8KAMrx9bISM

Lukas45
Posty: 8
Rejestracja: 06.08.2013, 14:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Lukas45 » 08.05.2022, 22:27

Tak a propo Korony, w Jędrzejowie ostatnio dosyć często widzę więcej ludzi w barwach Legii niż Korony. Jędrzejów nie jest już takim mocnym bastionem Korony?

airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 22.08.2022, 23:38

Lukas45 pisze:
08.05.2022, 22:27
Tak a propo Korony, w Jędrzejowie ostatnio dosyć często widzę więcej ludzi w barwach Legii niż Korony. Jędrzejów nie jest już takim mocnym bastionem Korony?
Nie pisz głupot...

Naprzód Jędrzejów

Wspieramy Koronę na następujących meczach:
Korona - Legia 20 osób
Cracovia- Korona 9 osób
Korona - Śląsk 14 osób
Lechia - Korona 6 osób
Korona-Warta 35 osób

Po wystartowaniu naszej buraczanej ligi jesteśmy w weekend w 25 w Busku na meczu z Zenitem Chmielnik.
Mecz beż udziału publiczności, mimo to na patencie wbijamy na "stadion' przez plac budowy. Zjeżdżają się Psy, które chcą nas wyprowadzić, mimo wszystko zostajemy na obiekcie.

airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 30.09.2022, 12:10

Miedź Legnica - KORONA - 19 kiboli Naprzodu w dalekiej Legnicy
Polonia Białogon - NAPRZÓD - na kieleckim Białogonie melduje się ok 50 fanów, w tym ok 30 Scyzorów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BogHonorOjczyzna, kivloff, Pitfas, W.F.H. i 213 gości