www.warhouse.pl

Kibicowskie Świętokrzyskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibolek1983 » 10.10.2016, 19:41

Z tego co pamiętam Korona ze Smykowa skroiła Radoszyce wtedy z batonami w rękach. Było nawet jakieś tłumaczenie z ich strony, że nikogo pałkami nie uderzyli tylko postraszyli :-)
.



Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 10.10.2016, 20:06

Jak to korona zawsze odmawia starć i tu wlaśnie wynika że miasto jest WIDZEWskie

WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 10.10.2016, 20:13

Te wszystkie fanpage są jakies pojebane. Strach cokolwiek napisać gdziekolwiek bo od razu przerabiają to swoją mega sensacje. Czatuja by wrzucic cokolwiek jako pierwsi, dodadza do tego jakies "kumaty" opis i tworz historie na tydzien czasu.

airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 10.10.2016, 22:52

Busko - NAPRZÓD

Lecimy w 8 osób autami, zaraz za Jędrzejowem,czeka KSZO w 7 aut. Nie podejmujemy rękawicy w związku z dużą przewagą. Nasza porażka

zgadnijkto
Posty: 50
Rejestracja: 04.05.2016, 20:41

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: zgadnijkto » 11.10.2016, 07:24

Nie wiem jak z flagami tam było ale jeżeli chodzi o Radoszyce to tam jest raczej Widzew. Najpierw jeździli na Koronę a później zaczęli na Widzew bo jak się tłumacza "Widzew daje im pieniądze na busy" xD
BHBD

WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 11.10.2016, 09:21

Jeśli mówisz o tych samych osobach które teraz jeżdżą z Radoszyc na Widzew to mało to prawdopodobne. Musieli mieć po 10 lat gdy na tą Koronę jeździli :)

Te Wasze rewelacje jak to Widzew inwestuje w Świętokrzyskie są coraz lepsze. Najpierw Widzew nam robi turniej w Końskich (w momencie gdy na Widzewie kasiora szła na adwokatów za c**** jedrasa) teraz sie dowiadujemy, że opłacaliśmy busy chłopakom z Radoszyc. Co będzie kolejne ? Kupią nam auta byśmy mieli czym jeździć ?

Spójrzcie u siebie. Vlepki Korony fc Końskie wydał Smyków (sami sie na Waszym forum przyznali).

tkn73
Posty: 4
Rejestracja: 27.06.2016, 21:56

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: tkn73 » 11.10.2016, 17:37

Z tymi vlepkami to już większej głupoty się nie dało wymyślić ? Skończcie już pierdolic bo to się już nudne robi !

WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 11.10.2016, 17:53

tkn73 pisze:Z tymi vlepkami to już większej głupoty się nie dało wymyślić ? Skończcie już pierdolic bo to się już nudne robi !
Na priv masz ksywe chlopaka ktory sie tym pochwalil na waszym forum. Zanim zaczeliscie "tworzyc" Fc Końskie. Jakie pierdolenie ? Normalna wymiana zdań.

geke
Posty: 7
Rejestracja: 29.12.2011, 12:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: geke » 11.10.2016, 22:12

kibolek1983 pisze:Z tego co pamiętam Korona ze Smykowa skroiła Radoszyce wtedy z batonami w rękach. Było nawet jakieś tłumaczenie z ich strony, że nikogo pałkami nie uderzyli tylko postraszyli :-)
z Marsami, Twixami czy może Bounty? Bo chłopaki ze Smykowa nie musieli sprzętu używać. Więc nie siej farmazonów zaczerpniętych z internetu od tłumaczących się obsrańców.
WIDZEW KOŃSKIE pisze: Spójrzcie u siebie. Vlepki Korony fc Końskie wydał Smyków (sami sie na Waszym forum przyznali).
Ty tak na poważnie?

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibolek1983 » 11.10.2016, 22:55

geke pisze:
kibolek1983 pisze:Z tego co pamiętam Korona ze Smykowa skroiła Radoszyce wtedy z batonami w rękach. Było nawet jakieś tłumaczenie z ich strony, że nikogo pałkami nie uderzyli tylko postraszyli :-)
z Marsami, Twixami czy może Bounty? Bo chłopaki ze Smykowa nie musieli sprzętu używać. Więc nie siej farmazonów zaczerpniętych z internetu od tłumaczących się obsrańców.

Przecież kretynie przyznała się Koronka ze Smykowa, że był sprzęt w łapie. Było to napisane na forum Korony takim starym w żółto- czerwonej grafice. Goście od Was jeszcze im odpisywali, że fakt go nie użycia nie jest taki ważny ponieważ inaczej podchodzisz do gościa, który ma przedłużenie ręki. Na tym samym forum na którym mapę rysowaliście dla Legii gdzie turniej macie, żeby wiedzieli gdzie po flagi przyjechać. Widać za młody jesteś i nie pamiętasz takich rzeczy.
.

geke
Posty: 7
Rejestracja: 29.12.2011, 12:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: geke » 11.10.2016, 23:09

kibolek1983 pisze:
geke pisze:
kibolek1983 pisze:Z tego co pamiętam Korona ze Smykowa skroiła Radoszyce wtedy z batonami w rękach. Było nawet jakieś tłumaczenie z ich strony, że nikogo pałkami nie uderzyli tylko postraszyli :-)
z Marsami, Twixami czy może Bounty? Bo chłopaki ze Smykowa nie musieli sprzętu używać. Więc nie siej farmazonów zaczerpniętych z internetu od tłumaczących się obsrańców.

Przecież kretynie przyznała się Koronka ze Smykowa, że był sprzęt w łapie. Było to napisane na forum Korony takim starym w żółto- czerwonej grafice. Goście od Was jeszcze im odpisywali, że fakt go nie użycia nie jest taki ważny ponieważ inaczej podchodzisz do gościa, który ma przedłużenie ręki. Na tym samym forum na którym mapę rysowaliście dla Legii gdzie turniej macie, żeby wiedzieli gdzie po flagi przyjechać. Widać za młody jesteś i nie pamiętasz takich rzeczy.
Najwyższa pora uświadomić sobie, że używając obelg w internecie w tym przypadku do mnie nie daje Ci żadnej przewagi a wręcz deklasuje Cię i pokazuje jak mało inteligentny jesteś. Nie znam "Koronki ze Smykowa", ale Korone ze Smykowa. O moją rzetelność informacji nie musisz się martwić a to co przeczytałeś na forum to słabo pamiętasz. Mogę Ci podać link do starego forum Korony to się doinformujesz. Więc proszę Cię nie siej farmazonów, nie siej propagandy. Myślę, że gdyby w tamtej sprawie było coś nie tak to chłopaki z Radoszyc chcieli by rewanżu a teraz...siedem lat później to za późno na dywagacje.
A co do mojego wieku to również możesz się mylić.
Ale najważniejsze - internet jako źródło informacji nie zawsze się sprawdza.

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibolek1983 » 11.10.2016, 23:58

Pitu pitu...

Tak jak mówiłem, chłopaki z Radoszyc mówili że był sprzęt a gość ze Smykowa się przyznał że od nich ktoś miał pałę w łapie. Przeczytaj pierwsze dwa posty od góry kumaczu.

[link]
.

zgadnijkto
Posty: 50
Rejestracja: 04.05.2016, 20:41

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: zgadnijkto » 12.10.2016, 12:16

WIDZEW KOŃSKIE pisze:Jeśli mówisz o tych samych osobach które teraz jeżdżą z Radoszyc na Widzew to mało to prawdopodobne. Musieli mieć po 10 lat gdy na tą Koronę jeździli :)

Te Wasze rewelacje jak to Widzew inwestuje w Świętokrzyskie są coraz lepsze. Najpierw Widzew nam robi turniej w Końskich (w momencie gdy na Widzewie kasiora szła na adwokatów za c**** jedrasa) teraz sie dowiadujemy, że opłacaliśmy busy chłopakom z Radoszyc. Co będzie kolejne ? Kupią nam auta byśmy mieli czym jeździć ?

Spójrzcie u siebie. Vlepki Korony fc Końskie wydał Smyków (sami sie na Waszym forum przyznali).
of
Słuchaj ja nie zamierzam rozwalać kolejnego tematy ale powiem Ci tyle. Ja wiem swoje, a Ty swoje. Masz z tym problem?? Widocznie bardzo Cię to boli. To była luźna moja osobista opinia. Koniec tematu
BHBD

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 12.10.2016, 17:20

Mam pytanie kiedyś na Ceramice Opoczno była flaga FC SCYZORY niewiecie czy z Kielc jezdzil ktoś na Ceramike

Opoczno
Posty: 14
Rejestracja: 20.05.2016, 17:50

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Opoczno » 12.10.2016, 18:09

Janosik69 pisze:Mam pytanie kiedyś na Ceramice Opoczno była flaga FC SCYZORY niewiecie czy z Kielc jezdzil ktoś na Ceramike
Dwóch kiboli z małej miejscowości chyba w Świętokrzyskim, w tym jeden studiował w Kielcach. Dlatego FC Scyzory.

geke
Posty: 7
Rejestracja: 29.12.2011, 12:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: geke » 12.10.2016, 18:17

kibolek1983 pisze:Pitu pitu...

Tak jak mówiłem, chłopaki z Radoszyc mówili że był sprzęt a gość ze Smykowa się przyznał że od nich ktoś miał pałę w łapie. Przeczytaj pierwsze dwa posty od góry kumaczu.

[link]
No tak z tamtych postów można wywnioskować, że ktoś coś miał aby przegonić lojtków łapiących za kamienie ponieważ nie umieli sami obronić flag. KAMIEŃ=SPRZĘT. Ale ja nie muszę z żadnych postów wnioskować ponieważ mam info z pierwszej ręki. W każdym bądź razie flagi zostały zdobyte BEZ UŻYCIA sprzętu i takie było oficjalne stanowisko chłopaków a ludzie z Radoszyc musieli się jakoś tłumaczyć ponieważ nie mieli jakichkolwiek szans na odwet/rewanż z chłopakami ze Smykowa.
Dlatego na tym możemy zakończyć ten temat ponieważ nie zmienię Twojej opinii o tym zajściu, opinii, którą opierasz informacjami z internetu tym bardziej, że jesteś nastawiony na stu procentową napinke na Koronę.
Także koniec tematu, to nie była akcja na całą Polskę aby po siedmiu latach o tym dyskutować.
Bez odbioru.

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibolek1983 » 12.10.2016, 19:18

geke pisze: No tak z tamtych postów można wywnioskować, że ktoś coś miał aby przegonić lojtków łapiących za kamienie ponieważ nie umieli sami obronić flag. KAMIEŃ=SPRZĘT. Ale ja nie muszę z żadnych postów wnioskować ponieważ mam info z pierwszej ręki. W każdym bądź razie flagi zostały zdobyte BEZ UŻYCIA sprzętu i takie było oficjalne stanowisko chłopaków a ludzie z Radoszyc musieli się jakoś tłumaczyć ponieważ nie mieli jakichkolwiek szans na odwet/rewanż z chłopakami ze Smykowa.
Dlatego na tym możemy zakończyć ten temat ponieważ nie zmienię Twojej opinii o tym zajściu, opinii, którą opierasz informacjami z internetu tym bardziej, że jesteś nastawiony na stu procentową napinke na Koronę.
Także koniec tematu, to nie była akcja na całą Polskę aby po siedmiu latach o tym dyskutować.
Bez odbioru.
Ja osobiście też znałem chłopaka od nich który u Was opisywał zajście ze sprzętem. Nie rozmawiałem z nim nigdy na ten temat ponieważ kontakt się urwał troszkę wcześniej. Dla mnie gościu jest w 100% wiarygodny, tak jak dla Ciebie ludzie ze Smykowa. Dla Ciebie Radoszyce się tłumaczą, a dla mnie właśnie Smyków. Podam Ci głupi, ale podobny przykład- wyjdziesz na solo z typem który w jednej ręce ma kosę? może później ów zawodnik stwierdzić, że bił Cię po gębie tylko prawą ręką a kosa w lewej nie została użyta więc Twoja porażka. Ciężko też ufać takiej osobie przy propozycji rewanżu prawda? I nie jestem nastawiony w 100% na napinkę na Koronę. Po prostu wiem, jak często ta ekipa koloryzuje i kłamie dlatego też ciężko mi zaufać ich rewelacją... Dla mnie również koniec tematu, ponieważ Partyzant Radoszyce jest obecnie ekipą nie aktywną i raczej tak zostanie na długo, a akcja jak dobrze zauważyłeś już stara i szkoda dalej ciągnąć tą rozmowę.
.

Fanatyk z Radoszyc
Posty: 6
Rejestracja: 12.10.2016, 19:36

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Fanatyk z Radoszyc » 12.10.2016, 19:53

Mieszkam w Radoszycach i zdania są podzielone . Ja osobiście jestem za moim ukochanym klubem PARTYZANT RADOSZYCE chodzę , kibicuję. Na mecze przychodzi mało osób same dziadki . Po meczu z kolegami (5 osób + stare dziadki ) śpiewamy ,, Literka GKS " itp.
Pozdrawiam Fanatyk z Radoszyc

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 12.10.2016, 20:58

Neptun nawet mlynu nie wystawil na meczu z korona

husaria1683
Posty: 44
Rejestracja: 12.10.2016, 22:40

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: husaria1683 » 12.10.2016, 23:12

darek.1 pisze:A to już jest inna rzecz, zgody, a ludzie niezwiązani z kibicowskim KSZO. Nie będę tutaj siał wywodów ani prowokował, wiedzą i ci i ci , i ci co obserwowali też. Mam (miałem) w Ostrowcu dużo znajomych, i pamiętam, że tego roku, któryś gadał, jak wyglądała akcja mobilizacyjna w Ostrowcu. A może mi się to przyśniło...
Tak było dlatego Stalówka jako obserwator tego "honorowego" grillowania ukarała później kszoków podając się za inną ekipe. Połamali ich w lesie a ci popłakali się Lechowi.

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibolek1983 » 12.10.2016, 23:51

husaria1683 pisze:
darek.1 pisze:A to już jest inna rzecz, zgody, a ludzie niezwiązani z kibicowskim KSZO. Nie będę tutaj siał wywodów ani prowokował, wiedzą i ci i ci , i ci co obserwowali też. Mam (miałem) w Ostrowcu dużo znajomych, i pamiętam, że tego roku, któryś gadał, jak wyglądała akcja mobilizacyjna w Ostrowcu. A może mi się to przyśniło...
Tak było dlatego Stalówka jako obserwator tego "honorowego" grillowania ukarała później kszoków podając się za inną ekipe. Połamali ich w lesie a ci popłakali się Lechowi.

O kur** hahaha :-D
.

Fanatyk z Radoszyc
Posty: 6
Rejestracja: 12.10.2016, 19:36

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Fanatyk z Radoszyc » 13.10.2016, 18:52

Są tu jacyś kibice z powiatu Koneckiego?

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 13.10.2016, 22:24

Fanatyk z Radoszyc pisze:Są tu jacyś kibice z powiatu Koneckiego?
Tak ja jesteem

Fanatyk z Radoszyc
Posty: 6
Rejestracja: 12.10.2016, 19:36

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Fanatyk z Radoszyc » 14.10.2016, 08:26

Za kim jesteś?

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 14.10.2016, 10:29

Fanatyk z Radoszyc pisze:Za kim jesteś?
WIDZEW a ty

Fanatyk z Radoszyc
Posty: 6
Rejestracja: 12.10.2016, 19:36

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Fanatyk z Radoszyc » 14.10.2016, 13:26

PARTYZANT RADOSZYCE Najlepszy klub :-)

szklanka
Posty: 111
Rejestracja: 15.04.2012, 18:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: szklanka » 14.10.2016, 14:51

dobra radoszyce przestancie ze sobą dyskutować an forum spotkajcie sie lepiej pod sklepem i tam bedziecie wymieniać poglądy kto za kim jest chciaz jak tak patrze na fakatyka z radoszyc i janosika to pewnie jedna i ta sama osoba :)
Polish Groundhopper

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 14.10.2016, 15:08

szklanka pisze:dobra radoszyce przestancie ze sobą dyskutować an forum spotkajcie sie lepiej pod sklepem i tam bedziecie wymieniać poglądy kto za kim jest chciaz jak tak patrze na fakatyka z radoszyc i janosika to pewnie jedna i ta sama osoba :)
ha mylisz sie

kibic75
Posty: 185
Rejestracja: 28.04.2013, 16:27

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibic75 » 14.10.2016, 15:33

KSZO w Lublinie
[link]

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: riko » 14.10.2016, 16:22

Jaka liczba Kszo i ich zgód/układów?

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: JP90% » 14.10.2016, 17:24

W środę na drugim końcu Polski , Lech wspmaga KSZO w Lublinie (500 km) w 140 osób konkretnej załogi. Podróż bez atrakcji.

HaTe
Posty: 5
Rejestracja: 27.08.2016, 20:31

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: HaTe » 14.10.2016, 22:22

riko pisze:Jaka liczba Kszo i ich zgód/układów?
KSZO - 167
Lech - 132
Powiślanka - 57
Arka - 12

zgadnijkto
Posty: 50
Rejestracja: 04.05.2016, 20:41

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: zgadnijkto » 15.10.2016, 19:00

Pytanie do Wisły Sandomierz ilu was było w CK na meczu bo 3 autokary widziałem i troszkę aut.
BHBD

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 16.10.2016, 00:49

Ok. 340 w tym 187 GKS i 50 Siarka.

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: DiglettOi » 16.10.2016, 10:25

E to po waszej liczbie widac ze ta flaga wasza "krolowa ziemi swietokrzyskiej" pasuje idealnie hehe cale.100 osob z snd ;)
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 16.10.2016, 11:23

DiglettOi pisze:E to po waszej liczbie widac ze ta flaga wasza "krolowa ziemi swietokrzyskiej" pasuje idealnie hehe cale.100 osob z snd ;)
Nie mamy w swoim posiadaniu flagi KRÓLOWA ZIEMI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ.

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: DiglettOi » 16.10.2016, 12:28

A to sorry, myslalem ze ten transparent wywieszony w Ostrowcu to jednak flaga. Co nie zmienia faktu, ze nieco sie przeceniacie. Tak czy inaczej powodzenia, bo dzieki wam nieco sie ruszylo w tym wojewodztwie. Pzdr
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 16.10.2016, 15:59

Relacja z Kielc i Tarnobrzega:
15.10.2016 zapisze się w historii Ruchu Kibicowskiego w Sandomierzu.
Nigdy przedtem nie mieliśmy okazji zaliczyć w jeden dzień dwóch meczy i nigdy też nie mieliśmy tak niezręcznej sytuacji kiedy to między sobą grały obie nasze zgody. Co prawda były sytuacje gdzie różne grupy wspierały jednego dnia dwie nasze zgody i zaliczały mecz WISŁY, ale były to skromne delegacje.
Kilkanaście dni przed meczem kiedy już termin spotkania był znany , zaproponowaliśmy naszym zgodom przełożenie meczu w Tarnobrzegu na godzinę 15:00 tak aby umożliwić nam zaliczenie dwóch wyjazdów jednego dnia. Kluby dogadały się między sobą i już wtedy było wiadomo, że licznie Wiślacka brać pokaże się w Kielcach i Tarnobrzegu jednego dnia!
Lista wyjazdowiczów w Bełchatowie ekspresowo rosła, co również i dla nas było dodatkową mobilizacją. Kilka dni przed meczem, opierając się na zapisach było już wiadome, że pobijemy 3 swoje wyjazdowe rekordy: Najliczniejszy wyjazd WISŁY (280 os), najliczniejsze wsparcie dla GKS-u (96 os) i najliczniejszy wyjazd do Kielc (140 os). Do pobicia z dwóch rekordów znacznie przyczynili się nasi bracia.
Na ten mecz nie musieliśmy przeprowadzać konkretnej mobilizacji - ograniczyliśmy się do wpisów i plakatów na portalach społecznościowych i tradycyjnie jak co wyjazd 2 transparentów informujących o wyjeździe. Samą zachętą był liczny przyjazd naszych braci z Bełchatowa.
Dzień przed meczem, a dokładnie kilka minut przed 13 dostajemy informację o przyznanym przez ŚZPN zakazie za nasze zachowanie w Sędziszowie i kolejny już wybryk w tym sezonie. Zakaz wyjazdowy na 2 mecze.. Nie było żadnej możliwości aby się odwołać ponieważ w Świętokrzyskim Związku panuje taki burdel, że osoba do której nas skierowano twierdzi, że jeszcze nie jest formalnie powołana do komisji.. ;) Mimo wszystko postanawiamy się wybrać do Kielc pod stadion, robiąc tym samym na przekór starym leśnym dziadkom.
Pod stadionem rezerw Korony nie mamy możliwości aby oglądać spotkanie - widoczność ZEROWA.. Mimo wszystko zaznaczamy kilkakrotnie naszą obecność. Kilkanaście minut po naszym przyjeździe pod stadion dojeżdża załoga braci z Bełchatowa. Łącznie jest nas ok. 340! Co jest nowym rekordem wyjazdowym!
Co do liczby - Wiślaków 102 + konkretne wsparcie naszych zgód - 187 GKS Bełchatów i 50 Siarka Tarnobrzeg! Serdecznie dziękujemy!
Po kilkudziesięciu minutach przebywania pod stadionem - zarzucamy kilkakrotnie przyśpiewki zgodowe, motywujemy piłkarzy do zwycięstwa oraz zaznaczamy, ze mimo zakazu jesteśmy z nimi.
Nasza obecność do końca meczu pod Kieleckim stadionem nie miała najmniejszego sensu i udajemy się na Tarnobrzeg gdzie czekał nas pojedynek naszych zgód!
Sytuacja niecodzienna - ale już z początkiem sezonu postanawiamy, że mecze w rundzie jesiennej i na wiosnę będziemy oglądać z sektorów gości. Decyzja została przedyskutowana z osobami decyzyjnymi naszych zgód i przez nich uszanowana, tak więc podważając ploteczki wyssane z palca - nasza zgoda z Siarkowcami ma się dobrze co mogą potwierdzić liczby w jakich wspieramy się w tym sezonie. Oczywiście dołożymy wszelkich starań aby na wiosnę w podobnej liczbie pojawić się na Sektorze Gości w Bełchatowie wraz z Siarkowcami.
Co do meczu z Torfiorzami melduje się 98 Wiślaków - kilka osób z racji obowiązków zaliczyło tylko wyjazd do Kielc, kilka osób przez obowiązki mogła być tylko na meczu w Tarnobrzegu.
Na płocie wieszamy 6 swoich flag - KSIĘSTWO SANDOMIERSKIE, OBROŃCY SIEDMIU WZGÓRZ, GALICJA, TADEUSZA KRÓLA, TRZEŚŃ oraz JOKERA. Torfiorze na swoich meczach prowadzą protest i ograniczają doping do kilku przyśpiewek oraz śpiewów zgodowych. Delegacja Wiślaków pozdrowiła Siarkowców, a Ci zachęcili nas do dwustronnych śpiewów i odpowiadania na przyśpiewkę - BYŁA BĘDZIE JEST.. z sektora gości oczywiście poszła konkretna i głośna odpowiedź! :)
Na meczu GKS zaprezentował oprawę - składającą się z Folii na płot, pirotechniki i transparentów. Siarkowcy natomiast przez cały mecz głośno dopingowali swoich zawodników.
Po meczu wraz z braćmi z Bełchatowa, udajemy się na Rynek Starego Miasta gdzie robimy sobie grupową fotkę i korzystając z okazji GKS nagrywa krótką zapowiedź na najbliższy mecz z Radomiakiem. Wszystko w asyście pirotechniki. Nie brakowało głośnych zgodowych śpiewów, które towarzyszyły nam przez cały sobotni dzień!
Po wizycie na Starówce udajemy się do jednego z lokali gdzie przez kilka godzin gościmy naszych braci z Bełchatowa!
Był to ciekawy dzień pełen kibolskich atrakcji. Dzień, który zintegrował nas z braćmi i pomógł w nawiązaniu kolejnych znajomości, dzięki czemu nasza zgoda będzie podtrzymywana przez kolejna lata przez kolejne pokolenia!
galeria i jakieś video na fp - SANDOMIERSKA SZLACHTA

smyk
Posty: 34
Rejestracja: 31.05.2014, 23:08

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: smyk » 16.10.2016, 23:19

Co takiego narobiliście w tym Sędziszowie, że wlepili wam zakazy aż na dwa wyjazdy?

obiektywista_
Posty: 40
Rejestracja: 10.06.2016, 10:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: obiektywista_ » 17.10.2016, 09:55

KSZO nie wsparło ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: szpakowski77 i 380 gości