Województwo Lubuskie kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
FWS**
Posty: 5
Rejestracja: 02.09.2012, 15:29
Lokalizacja: Zielona Góra

Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FWS** » 02.11.2013, 21:36

Dyskusja jak w podobnych tematach



Ultra-Projects
Posty: 162
Rejestracja: 15.05.2010, 19:30

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ultra-Projects » 03.11.2013, 11:34

Raczej niewielka tu będzie dyskusja - najmniejsze województwo w kraju, ekip tyle co kot napłakał :)
Obrazek
http://ultra-projects.manifo.com/
Profesjonalne projektowanie graficzne

www.grafikakibica.com - największe i najlepsze forum dot. grafik kibicowskich w sieci

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Sławol79 » 05.11.2013, 16:43

Aktywne ekipy:Falubaz Zielona Góra,Stilon Gorzów,Stal Gorzów,Pogoń Świebodzin,Promień Żary,Orzeł Miedzyrzecz.Nie wiem czy jeszcze działają Czarni Żagań i Ilianka Rzepin? Komu kibicują w tych miastach:Skwierzyna,Gubin i Krosno Odrzańskie?

felix88
Posty: 23
Rejestracja: 27.01.2011, 19:23

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: felix88 » 05.11.2013, 17:38

Sławol79 pisze:Aktywne ekipy:Falubaz Zielona Góra,Stilon Gorzów,Stal Gorzów,Pogoń Świebodzin,Promień Żary,Orzeł Miedzyrzecz.Nie wiem czy jeszcze działają Czarni Żagań i Ilianka Rzepin? Komu kibicują w tych miastach:Skwierzyna,Gubin i Krosno Odrzańskie?
Pogoń Świebodzin od dawna nieaktywna, co do Skwierzyny to FC Stilonu, Krosno to FC Falubazu, w Gubinie kibice miejscowej Cariny i chyba Falubazu. Czarni Żagań i Ilanka jak najbardziej aktywne, z aktywnych ekip to na pewno trzeba dodać Polonie Słubice oraz zbierających się na niektórych meczach u siebie i okazyjnie jeżdżących na wyjazdy kibiców Celulozy Kostrzyn, Lubuszanina Drezdenko, Polmo Kożuchów, Dozametu Nowa Sól, Budowlanych Lubsko, Stali Jasień czy Sprotavii Szprotawa. Ze sportów halowych aktywny AZS Gorzów na koszykówce.
100% anty antifa

1946ZG
Posty: 18
Rejestracja: 02.07.2013, 01:58

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: 1946ZG » 05.11.2013, 18:06

Aktywne ekipy: Stilon Gorzów, Promień Żary, Falubaz Zielona Góra, Polonia Słubice, Stal Gorzów, Ilanka Rzepin, Czarni Żagań. Od czasu do czasu działa też Polmo Kożuchów, Dozamet Nowa Sól (tylko młodzi), Sprotavia Szprotawa, Budowlani Lubsko, Stal Jasień, Carina Gubin, Orzeł Międzyrzecz, Celuloza Kostrzyn czy Lubuszanin Drezdenko oraz Lechia Zielona Góra (ze względu na brak klubu tylko patriotycznie). Do wymarłych ekip należy zaliczyć Pogoń Świebodzin, Łucznika Strzelce, Pogoń Skwierzynę (likwidacja klubu), Tęcze Krosno Odrz., Odrę Bytom Odrz. czy Meblarza Nowe Miasteczko.

KrychaKSD
Posty: 30
Rejestracja: 14.01.2012, 18:23
Lokalizacja: Dozamet Nowa Sól

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: KrychaKSD » 05.11.2013, 20:19

1946ZG pisze:Dozamet Nowa Sól (tylko młodzi)
Działamy cały czas, a nie "od czasu do czasu".

Ultra-Projects
Posty: 162
Rejestracja: 15.05.2010, 19:30

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ultra-Projects » 05.11.2013, 21:27

Napewno Czarni aktywni ? jakiś czas temu, jeżeli mnie pamięć nie myli, zawiesili działalność (chyba)
Obrazek
http://ultra-projects.manifo.com/
Profesjonalne projektowanie graficzne

www.grafikakibica.com - największe i najlepsze forum dot. grafik kibicowskich w sieci

psdesign.vgh.pl
Posty: 37
Rejestracja: 16.04.2011, 22:48

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: psdesign.vgh.pl » 08.11.2013, 09:34

Na Teczy Krosno Odrz nie bylo nigdy jakiejs specjalnej aktywnej grupy, w tamtym roku zbieralo sie z 10 mlodych (srednia wieku 13-14 lat) i cos tam krzyczeli, ale ja bym tego do grup kibicowskich nie zaliczal :)
WWW.PSDESIGN.VGH.PL Wykonujemy projekty vlepek, smyczek, szali, flag, buttonów, bannerów, PROJEKTY W WEKTORACH !! ZAPRASZAMY!

marshal
Posty: 44
Rejestracja: 25.03.2013, 21:10

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: marshal » 08.11.2013, 11:43

Ostatnio zrobiło się ciekawie w regionie od kiedy zgodę przybił Chrobry ze Stilonem, Miedź układ z Promieniem a Zagłębie z Falubazem. mnie interesuje jak przed tym podziałem sił miały stosunki np Promień z Falubazem?

beneko
Posty: 6
Rejestracja: 08.11.2013, 11:10

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: beneko » 08.11.2013, 12:30

psdesign.vgh.pl pisze:Na Teczy Krosno Odrz nie bylo nigdy jakiejs specjalnej aktywnej grupy, w tamtym roku zbieralo sie z 10 mlodych (srednia wieku 13-14 lat) i cos tam krzyczeli, ale ja bym tego do grup kibicowskich nie zaliczal :)
Byli, jak jeszcze miałeś z 6 lat i sikałeś do góry ;)
"Ostatnio zrobiło się ciekawie w regionie od kiedy zgodę przybił Chrobry ze Stilonem, Miedź układ z Promieniem a Zagłębie z Falubazem. mnie interesuje jak przed tym podziałem sił miały stosunki np Promień z Falubazem?"
Najlepiej jak wypowie się ktoś z obu ekip, ale z tego co się obiło o uszy i gdzieś przeczytało stosunki były neutralne. Zresztą parę osób z Promienia chodziło na KSF.


Moja subiektywna ocena w najsłabszym kibicowsko województwie:

1) Stilon Gorzów Wlkp. - najlepsi w regionie od wielu lat

2) Falubaz Zielona Góra - nr 1 ultras i (h) na żużlu, zresztą ultras na poziomie wielu ekstraligowych ekip w kraju. Liczne i regularne wyjazdy.

3) Promień Żary - od wielu lat konkretna ekipa na każdym wyjeździe, od niedawna układ z Miedzią.

przepaść

4) Stal Gorzów Wlkp. - jest, głownie ultras, nękani przez Stilon.

przepaść

kolejność dowolna:

fc Falubaz - Sulechów - jeden z lepszych fc Falubazu, działają też:
Świebodzin, Gubin, Lubsko, Cybinka, Nowa Sól.

Dozamet Nowa Sól - byli i są. Duży kryzys w ekipie. Chyba (?) chłopaki przyjęli do wiadomości o przewadze Falubazu w mieście.

Polonia Słubice - kiedyś w ekipie Polonii kibice Pogoni Szczecin, Legii i Lecha, stąd nastąpił podział w ekipie, od niedawna reaktywacja.

Orzeł Międzyrzecz - fc Stilonu - w miarę aktywni

Ilanka Rzepin - fc Lecha - j/w

Celuloza Kostrzyn n/Odrą - działają

AZS Gorzów Wlkp. - piknikowa ekipa

Sprotavia Szprotawa, Polmo Kożuchów - są

Lubuski fc Lecha - ze względu na bliskość Poznania są, głównie ultras, nie wiem jak liczna ekipa.

Południe województwa śmiga na Zagłębie, ale są to przeważnie piknikowe jednostki.
Na północy są fani Pogoni Szczecin.

Potwierdzam: "Do wymarłych ekip należy zaliczyć Pogoń Świebodzin (kiedyś bardzo dobry skład), Łucznika Strzelce, Pogoń Skwierzynę (likwidacja klubu), Tęcze Krosno Odrz., Odrę Bytom Odrz. czy Meblarza Nowe Miasteczko." Dodam carinę Gubin i jednak Lechię Zielona Góra, po fuzji z UKP.

BezCenzury
Posty: 6
Rejestracja: 04.11.2013, 15:13

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: BezCenzury » 08.11.2013, 12:58

Promień lepszy od Stali Gorzów ?? no nie wiem ..

Swoją droga stosunki Promienia i Falubazu to było coś więcej niż neutralnie
Żaranie obecni na kilku turniejach Falubazu , wizyty w zg itp. Ciekawe dlaczego poszło to w inna stronę , ale tego się nie dowiemy ;)

FWS**
Posty: 5
Rejestracja: 02.09.2012, 15:29
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FWS** » 08.11.2013, 13:57

Pod jakim wzgledem Stilon najlepszy w regionie od wielu lat ? Falubaz i Stilon pod wzgledem h podobny poziom, pod kazdym innym wzgledem Falubaz lepszy Wiec gdzie ta dominacja Stilonu ? bez napinki pytam

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 08.11.2013, 15:39

Odnośnie Promienia, stosunki były dobre bywali u nas na turniejach , imprezach , cześć jezdziła na Falubaz.
Wyrbali swoją drogę .
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

KaZuYa
Posty: 36
Rejestracja: 28.12.2008, 21:05

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: KaZuYa » 08.11.2013, 16:14

Co do Falubaz -Promień jak kolega wyżej napisał każdy poszedł w swoja stronę tylko , że jeszcze nie tak dawno Falubazowi było bliżej do Gdańska , Wrocławia tzn Sparty Wrocław gdzie są też kibice Śląska i Falubaz raczej we Wrocławiu czuł się bezpieczny z małymi wyjątkami a teraz wiemy jak jest .

beneko
Posty: 6
Rejestracja: 08.11.2013, 11:10

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: beneko » 08.11.2013, 16:15

BezCenzury pisze:Promień lepszy od Stali Gorzów ?? no nie wiem ..
a dlaczego nie ? Tak jak napisałem to moja subiektywna ocena.

Może Promień nie ma takich opraw jak Stal, nie pojedzie na kilka wyjadów w sezonie w takiej ilości (ale pojedzie na wszystkie), jednak to zdecydowanie inna publika, inny klimat meczów. Dla mnie chłopki z Żar to skład charakterny, który od wielu lat pracuję na swoją markę, dodam dobrą markę. Stąd moja opinia i informacja, że to trzecia siła w województwie.


Ciężko jest porównać ekipy żużlowe z piłkarskimi. Inny klimat wyjazdów, inna ilość.
To jest region gdzie speedway jest dyscypliną sportu nr 1.

Dla ZKS-u miejsce 1 na podium. Można się spierać kto lepszy KSF/ZKS.
Falubaz nr 1 pod względem ultras - to bez dwóch zdań.
Wyjazdy - ciężko porównać. Stilon jest wszędzie od wielu lat, mimo wielu przeciwności. Wyjazdów piłkarskich jest więcej niż żużlowych, a i też wyjazdy na wioski ni należą do atrakcyjnych jak wyjazd na finał Speedway Ekstraligi. Więc nr 1 dla ZKS.

Emocje sportowe - niech napiszą zainteresowane ekipy.

Tyle ode mnie. Tak zupełnie bez napinki, do miłej dyskusji.
Pozdrawiam

Żółtas
Posty: 2
Rejestracja: 11.09.2012, 22:20

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Żółtas » 08.11.2013, 16:56

beneko pisze:
Może Promień nie ma takich opraw jak Stal, nie pojedzie na kilka wyjadów w sezonie w takiej ilości (ale pojedzie na wszystkie)
Pokaż mi na jakim wyjeździe Stal zaliczyła 0. A poza tym weź pod uwagę to, że Promień ma znacznie bliższe wyjazdy od Stali, czyli łatwiej jest być na każdym wyjeździe.

1946ZG
Posty: 18
Rejestracja: 02.07.2013, 01:58

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: 1946ZG » 08.11.2013, 18:05

beneko pisze:
psdesign.vgh.pl pisze:Na Teczy Krosno Odrz nie bylo nigdy jakiejs specjalnej aktywnej grupy, w tamtym roku zbieralo sie z 10 mlodych (srednia wieku 13-14 lat) i cos tam krzyczeli, ale ja bym tego do grup kibicowskich nie zaliczal :)
Byli, jak jeszcze miałeś z 6 lat i sikałeś do góry ;)
"Ostatnio zrobiło się ciekawie w regionie od kiedy zgodę przybił Chrobry ze Stilonem, Miedź układ z Promieniem a Zagłębie z Falubazem. mnie interesuje jak przed tym podziałem sił miały stosunki np Promień z Falubazem?"
Najlepiej jak wypowie się ktoś z obu ekip, ale z tego co się obiło o uszy i gdzieś przeczytało stosunki były neutralne. Zresztą parę osób z Promienia chodziło na KSF.


Moja subiektywna ocena w najsłabszym kibicowsko województwie:

1) Stilon Gorzów Wlkp. - najlepsi w regionie od wielu lat

2) Falubaz Zielona Góra - nr 1 ultras i (h) na żużlu, zresztą ultras na poziomie wielu ekstraligowych ekip w kraju. Liczne i regularne wyjazdy.

3) Promień Żary - od wielu lat konkretna ekipa na każdym wyjeździe, od niedawna układ z Miedzią.

przepaść

4) Stal Gorzów Wlkp. - jest, głownie ultras, nękani przez Stilon.

przepaść

kolejność dowolna:

fc Falubaz - Sulechów - jeden z lepszych fc Falubazu, działają też:
Świebodzin, Gubin, Lubsko, Cybinka, Nowa Sól.

Dozamet Nowa Sól - byli i są. Duży kryzys w ekipie. Chyba (?) chłopaki przyjęli do wiadomości o przewadze Falubazu w mieście.

Polonia Słubice - kiedyś w ekipie Polonii kibice Pogoni Szczecin, Legii i Lecha, stąd nastąpił podział w ekipie, od niedawna reaktywacja.

Orzeł Międzyrzecz - fc Stilonu - w miarę aktywni

Ilanka Rzepin - fc Lecha - j/w

Celuloza Kostrzyn n/Odrą - działają

AZS Gorzów Wlkp. - piknikowa ekipa

Sprotavia Szprotawa, Polmo Kożuchów - są

Lubuski fc Lecha - ze względu na bliskość Poznania są, głównie ultras, nie wiem jak liczna ekipa.

Południe województwa śmiga na Zagłębie, ale są to przeważnie piknikowe jednostki.
Na północy są fani Pogoni Szczecin.

Potwierdzam: "Do wymarłych ekip należy zaliczyć Pogoń Świebodzin (kiedyś bardzo dobry skład), Łucznika Strzelce, Pogoń Skwierzynę (likwidacja klubu), Tęcze Krosno Odrz., Odrę Bytom Odrz. czy Meblarza Nowe Miasteczko." Dodam carinę Gubin i jednak Lechię Zielona Góra, po fuzji z UKP.
Co do FC Falubazu w Cybince, Gubinie czy Lubsku to chyba humorystycznie napisałeś? :) To samo Nowa Sól :D Na Polonii Słubice żaden podział nie był przyczyną protestu, Ilanka Rzepin to na chwilę obecną ekipa na własne konto nie żadne FC Lecha (LFC z Rzepina to obecnie inna ekipa), Celuloza Kostrzyn działa raz do roku ciężko to nazwać działalnością. Na północy fani Pogoni poza Kostrzynem to już historia, a brać pod uwagę jakieś jednostki to równie dobrze w Gorzowie wyjdzie na to że jest Lech :) To że Lechia jako klub nie istnieje nie znaczy że ekipa wymarła. Subiektywnie numerem jeden w województwie jest niepodważalnie Stilon i tu liczby czy oprawy mają małe znaczenie, wystarczy zobaczyć jakość młynów, żużel nie od dziś wiadomo że to bardziej sielanka ([link]) :)

lubuszanin881
Posty: 17
Rejestracja: 26.08.2013, 05:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: lubuszanin881 » 08.11.2013, 18:22

Nie wiem czy jest cos bardziej debilnego niz internetowe wyklocanie sie kto jest od kogo lepszy. Potem sa jakies kwiatki ze "jakosc mlyna" (bo na jakims tam zdjeciu jest paru lepasow), ze zera na wyjazdach (ale tamci maja blizej), ze brzydkie oprawy, ze tamci maja mniej wrzutow na murach, tu akcja na minus (bo ktos tam palil wroty albo nie odebral telefonu). Po co takie pierdolenie? Od siebie moge napisac ze zarowno Stilon i Falubaz trzymaja poziom nieosiaglny jak na razie dla reszty wojewodztwa. Stal i Promien dopiero staraja sie pewien poziom osiagnac bo to dosyc mlode ekipy. O reszcie mozna powiedziec ze jest, stara sie i dziala na miare swoich mozliwosci.

szklanka
Posty: 111
Rejestracja: 15.04.2012, 18:18

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: szklanka » 08.11.2013, 22:43

Żółtas pisze:
beneko pisze:
Może Promień nie ma takich opraw jak Stal, nie pojedzie na kilka wyjadów w sezonie w takiej ilości (ale pojedzie na wszystkie)
Pokaż mi na jakim wyjeździe Stal zaliczyła 0. A poza tym weź pod uwagę to, że Promień ma znacznie bliższe wyjazdy od Stali, czyli łatwiej jest być na każdym wyjeździe.

Co ty p********* o jakiś zerach na wyjazdach.Żużel to całkiem inny klimat niż piłka nożna więc nie ma co porównywać liczb wyjazdowych.
obydwie ekipy to bandy c****, tak jak ich śmieszne układy :)
Polish Groundhopper

lubiesiebawic
Posty: 48
Rejestracja: 17.04.2011, 16:42

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: lubiesiebawic » 09.11.2013, 14:18

beneko pisze: 2) Falubaz Zielona Góra - nr 1 ultras i (h) na żużlu, zresztą ultras na poziomie wielu ekstraligowych ekip w kraju. Liczne i regularne wyjazdy.
Czasy świetności pod względem opraw i jakości dopingu mają już chyba za sobą. Dalej jakiś poziom jest trzymany, ale chyba po zmianie warty zdecydowali się pójść w drugą stronę.


No i brawa dla pana szklanka za ostatnie zdanie w poście, takich użytkowników potrzeba na forum, a na pewno pójdzie ono w jeszcze lepszym kierunku. Banda baranów.
PISANE PRZEZE MNIE POSTY PRZEDSTAWIAJĄ MOJE PRYWATNE OPINIE

BezCenzury
Posty: 6
Rejestracja: 04.11.2013, 15:13

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: BezCenzury » 09.11.2013, 14:45

Ale Wy jesteście groźni przez internet :) :)




lubuszanin881 pisze:Nie wiem czy jest cos bardziej debilnego niz internetowe wyklocanie sie kto jest od kogo lepszy. Potem sa jakies kwiatki ze "jakosc mlyna" (bo na jakims tam zdjeciu jest paru lepasow), ze zera na wyjazdach (ale tamci maja blizej), ze brzydkie oprawy, ze tamci maja mniej wrzutow na murach, tu akcja na minus (bo ktos tam palil wroty albo nie odebral telefonu). Po co takie pierdolenie? Od siebie moge napisac ze zarowno Stilon i Falubaz trzymaja poziom nieosiaglny jak na razie dla reszty wojewodztwa. Stal i Promien dopiero staraja sie pewien poziom osiagnac bo to dosyc mlode ekipy. O reszcie mozna powiedziec ze jest, stara sie i dziala na miare swoich mozliwosci.
I na tym można zakończyć polemikę w tym temacie.

lubuszanin881
Posty: 17
Rejestracja: 26.08.2013, 05:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: lubuszanin881 » 09.11.2013, 15:06

Ja proponuje zakonczyc rozkminy kto jest lepszy bo ma wieksze bicepsy na zdjeciu a nie rozmowe ogolnie. Lubuskie jest wbrew pozorom ciekawe kibicowsko. Duzo maly ekipek ktore staraja sie dzialac, fan klub Lecha porozrzucany po calym województwie, paru Widzewiaków, sasiedztwo FC Pogonii (Dębno, Chojna), powoli dominujący płd. województwa Falubaz, Stilon który stara się zdominować północ (Międzyrzecz, Skwierzyna, Lubniewice), Promień związany z Miedzią i Stal związana z Kotwa.... jest o czym pisać.

Ultra-Projects
Posty: 162
Rejestracja: 15.05.2010, 19:30

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ultra-Projects » 09.11.2013, 17:12

fc Falubaz - Sulechów - jeden z lepszych fc Falubazu, działają też:
Świebodzin, Gubin, Lubsko, Cybinka, Nowa Sól.
W Cybince i Gubinie nie ma FC Falubazu
Obrazek
http://ultra-projects.manifo.com/
Profesjonalne projektowanie graficzne

www.grafikakibica.com - największe i najlepsze forum dot. grafik kibicowskich w sieci

WhiteStilon
Posty: 10
Rejestracja: 29.05.2011, 22:30

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: WhiteStilon » 09.11.2013, 21:46

Lubniewic Stilon nie musi dominować bo od wielu wielu lat jest to miasto czysto Stilonowskie gdzie panuje jedyna słuszna wiara w Stilon.
Ponadto Orzeł Międzyrzecz jest fan clubem Stilonu lecz u siebie działa na meczach aktywnie dopingując Orła i zalicza wyjazdy.

wiktoria rott
Posty: 4
Rejestracja: 25.09.2013, 21:11

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: wiktoria rott » 09.11.2013, 21:51

Po dzisiejszym meczu w Nowej Soli wychodzi na to, że ekipa Polmo, to tylko i wyłącznie FC Falubazu, dali rade.

FCh'92!
Posty: 24
Rejestracja: 21.01.2010, 15:53

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FCh'92! » 10.11.2013, 13:15

Co do "zachodniego pasa granicznego" to w okolicach lat 2000-2005 ze Słubic czy Kostrzyna a nawet miejscowości w okolicach Zielonej Góry jeździło sporo osób na Pogoń. To były jeszcze czasy jazdy pociągiem do Szczecina, wiec wszyscy spotykali sie w pociągach, stąd ludzie się znali, wiedzieli że z tej czy z tej miejscowości jeżdżi się na Pogoń itp.
Jako ciekawostke mogę podać, że ze Słubic na Pogoń jeźdźił m.in. znany obecnie bramkarz Łukasz Fabiański ;) Obecnie ciężko stwierdzić jak to wygląda obiektywnie, era motoryzacji zrobiła swoje, pojedyńcze osoby dalej jeżdżą, lecz nie są to już takie liczby jak kiedyś.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna - Nigdy się nie kończy !!

Ficefski
Posty: 32
Rejestracja: 15.10.2011, 16:50
Lokalizacja: FSL

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ficefski » 10.11.2013, 15:44

Obecnie w Słubicach Pogoń to już historia ;)

lubuszanin881
Posty: 17
Rejestracja: 26.08.2013, 05:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: lubuszanin881 » 11.11.2013, 22:33

Kibice Pogoni z Dębna udzielali się jakiś czas temu na miejscowym Dębie? I jak to jest z Osadnikiem z Myśliborza? Mnie zawsze interesowały małe ekipki. Polonia Słubice, Ilianka Rzepin itd. mają jakieś FC i zgody? Bo z tego co się orientuje to taka na przykład Celuloza ma zgodę z Lubuszaninem Drezdenko i jakieś fc też posiadają.

PS. StilonWhite: Wiem, podałem Lubniewice jako miejsce gdzie Stilon jest bardzo aktywny.

BezCenzury
Posty: 6
Rejestracja: 04.11.2013, 15:13

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: BezCenzury » 11.11.2013, 22:44

lubuszanin881 pisze:Kibice Pogoni z Dębna udzielali się jakiś czas temu na miejscowym Dębie? I jak to jest z Osadnikiem z Myśliborza? Mnie zawsze interesowały małe ekipki. Polonia Słubice, Ilianka Rzepin itd. mają jakieś FC i zgody? Bo z tego co się orientuje to taka na przykład Celuloza ma zgodę z Lubuszaninem Drezdenko i jakieś fc też posiadają.

PS. StilonWhite: Wiem, podałem Lubniewice jako miejsce gdzie Stilon jest bardzo aktywny.
Chyba w tej rundzie ta zgoda Celulozy została zerwana , ale nie jestem pewny

Jak to jest z tą działalnością Czarnych Żagań ? działają na swoich meczach czy może na Chrobrym ?

Ficefski
Posty: 32
Rejestracja: 15.10.2011, 16:50
Lokalizacja: FSL

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ficefski » 11.11.2013, 23:15

lubuszanin881 PW.

Antyzsbks7
Posty: 16
Rejestracja: 09.12.2013, 15:45

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Antyzsbks7 » 30.01.2014, 13:51

[link]

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Andrus » 31.01.2014, 16:45

Iłowa, Gozdnica - dzieje się tam coś ?

MJO
Posty: 28
Rejestracja: 03.09.2012, 10:09

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: MJO » 05.02.2014, 09:34

Trzy sezony wstecz był tam nieiwielki młynek.
MOTO JELCZ OŁAWA

RockyMarciano
Posty: 18
Rejestracja: 01.02.2014, 21:58

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: RockyMarciano » 06.02.2014, 23:31

Czy mógłby ktoś dokładniej przedstawić sytuację w Nowej Soli i Świebodzinie?
Stilon wymienia Pogoń jako kosę, a jak jest z Lechem, można mówić o sytuacji neutralnej?

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 07.02.2014, 06:30

Nowa Sól to ciągle działający ( pisze ciagle bo częśc pisze ze ich nie ma , a są ) Dozamet i Falubaz

Świebodzin to FC FAlubazu i LEcha gdzie cześto coś sie dzieje
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

ZCE
Posty: 3
Rejestracja: 12.12.2013, 11:50

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: ZCE » 07.02.2014, 20:28

RockyMarciano pisze:Czy mógłby ktoś dokładniej przedstawić sytuację w Nowej Soli i Świebodzinie?
Stilon wymienia Pogoń jako kosę, a jak jest z Lechem, można mówić o sytuacji neutralnej?
Z Lechem neutralnie i tyle na ten temat.
Sven pisze:
Oberschlesien14 pisze:olimpia elblad zrywa zgode z legia na koszt bksu

Prawda czy framazon?
Neodym pisze:Olimpia Elbląd może tak. Olimpia Elbląg niekoniecznie :)

roymakay
Posty: 24
Rejestracja: 27.11.2012, 12:54

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: roymakay » 07.02.2014, 21:09

chyba kolega chciał żeby mu odpowiedział ktoś konkretny ze Stilonu a nie jakis 2 postowiec:)

RockyMarciano
Posty: 18
Rejestracja: 01.02.2014, 21:58

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: RockyMarciano » 07.02.2014, 23:51

FALUBAZ ULTRAS pisze:Nowa Sól to ciągle działający ( pisze ciagle bo częśc pisze ze ich nie ma , a są ) Dozamet i Falubaz
Obie ekipy nie wchodzą sobie w drogę? Dozamet obecnie nie ma zgód, a jak to wyglądało w przeszlości?
FALUBAZ ULTRAS pisze:Świebodzin to FC FAlubazu i LEcha gdzie cześto coś sie dzieje
Domyślam się, że ilościowo znaczna przewaga Falubazu, bo nie słyszałem o jakimś mocnym fc Lecha z tego miasta...

slonecznazks
Posty: 133
Rejestracja: 29.04.2012, 13:34

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: slonecznazks » 07.02.2014, 23:54

Lechici ze Świebodzina jeżeli są, to zapewne wchodzą w skład Lubuskiego FC Lecha.

ZCE
Posty: 3
Rejestracja: 12.12.2013, 11:50

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: ZCE » 08.02.2014, 00:06

roymakay pisze:chyba kolega chciał żeby mu odpowiedział ktoś konkretny ze Stilonu a nie jakis 2 postowiec:)
Aha to jeżeli ktoś ma 2 posty tzn. że nie jest kumaty? żałosne...
Sven pisze:
Oberschlesien14 pisze:olimpia elblad zrywa zgode z legia na koszt bksu

Prawda czy framazon?
Neodym pisze:Olimpia Elbląd może tak. Olimpia Elbląg niekoniecznie :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzekus, fiatbrava, glwtrcd, Kolor83, kumitsu, Oswaldo, Prezes74 i 143 gości