KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

kibic6721
Posty: 2
Rejestracja: 30.04.2016, 22:00

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: kibic6721 » 30.04.2016, 22:22

Według mnie FC Jagiellonii powinno się dzielić na kilka koszyków
I koszyk:wszystkie dzielnice Białegostoku,Bielsk Podlaski,Hajnówka,Grajewo,Ełk,Sokółka,Wysokie Mazowieckie
II koszyk:Boćki,Dąbrowa Białostocka,Mońki,Supraśl,Krynki,Czarna Białostocka,Sidra
III koszyk:Mielnik,Brańsk,Boćki,Wasilków,Tykocin,Łapy,Gródek
IV koszyk(mało kibiców Jagi w tych miastach):Sejny,Zambrów,Siemiatycze



kibic6721
Posty: 2
Rejestracja: 30.04.2016, 22:00

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: kibic6721 » 03.05.2016, 21:24

Czy ktoś mi poda relacje pomiędzy klubami z Podlasia z niższych lig (zgody,układy,kosy)?

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: dziuraweportki » 04.08.2016, 19:22

Pytanie do Jagielloni - są gdzieś relacje i/lub zdjęcia z meczu w PP w Pruszczu Gdańskim dekadę temu?

FCNantes
Posty: 17
Rejestracja: 24.01.2013, 15:26

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: FCNantes » 04.08.2016, 20:13

kibic6721 pisze:Według mnie FC Jagiellonii powinno się dzielić na kilka koszyków
I koszyk:wszystkie dzielnice Białegostoku,Bielsk Podlaski,Hajnówka,Grajewo,Ełk,Sokółka,Wysokie Mazowieckie
II koszyk:Boćki,Dąbrowa Białostocka,Mońki,Supraśl,Krynki,Czarna Białostocka,Sidra
III koszyk:Mielnik,Brańsk,Boćki,Wasilków,Tykocin,Łapy,Gródek
IV koszyk(mało kibiców Jagi w tych miastach):Sejny,Zambrów,Siemiatycze
Dosc slugo juz mnie nie bylo w ojczyznie ale kiedys mialem tam swoja "milosc" i to miasteczko bylo bardzo zolto czerwone, az tak sie pozmienialo??

montana1974
Posty: 54
Rejestracja: 30.09.2012, 10:40

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: montana1974 » 05.08.2016, 01:21

Sejny nie są Fc Jagi po tym jak stracili flagę na rzecz Wigier. Nikt z Sejn nie udziela się na Jadze.

netowy_kibol
Posty: 12
Rejestracja: 04.02.2014, 14:06

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: netowy_kibol » 12.09.2016, 12:18

Porównanie młynów z minionego weekendu dwóch najlepszy w województwie ekip (po Jadze oczywiście):

WIGRY SUWAŁKI na meczu z Pogonią Siedlce (I liga)
Obrazek
Obrazek

ŁKS ŁOMŻA na meczu z Widzewem Łódź (III liga)
Obrazek
Obrazek

Na reszcie nic się raczej ciekawego nie dzieje, czego przykładem Olimpia Zambrów na meczu z Rozwojem Katowice (II liga)
Obrazek

Wpis jest bez napinki.

KGB
Posty: 13
Rejestracja: 08.05.2016, 22:51

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: KGB » 12.09.2016, 15:46

Na Jagiellonia-Wisła 18 646 widzów .

Obrazek

Podsumowując w województwie Jagiellonia i długo długo nic .

Łomżyca
Posty: 92
Rejestracja: 30.06.2011, 18:24

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Łomżyca » 12.09.2016, 16:03

Jeżeli frekwencją oceniasz ekipy to możesz sobie pisać że długo długo nic. Co wam z tych 16 tys pikników jak nie potraficie w swoim mieście się wysypać na grupę 25 osób albo wyjść banda na bandę. Wiem ze macie problemy więc się nie będę tu spinał ale mam dosyć tej Twojej propagandy KGB. No i wyżej ta fota Wigier jest ucięta więc nie odzwierciedla rzeczywistego "wyglądu " młyna. Nasz region to kibicowska bieda. Trzymam kciuki za każdą reaktywacja, nawet wroga. Piona.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: isis » 12.09.2016, 16:37

Nie będę się tu spinał a jednak się spiąłeś. Na twoją bandę c**** jeszcze wystarczy ;)

Jednorazowy11
Posty: 124
Rejestracja: 11.09.2016, 02:44

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Jednorazowy11 » 12.09.2016, 19:19

isis pisze:Nie będę się tu spinał a jednak się spiąłeś. Na twoją bandę c**** jeszcze wystarczy ;)
O ile zbierzecie minimum dwukrotną przewagę :)

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: isis » 12.09.2016, 20:12

Ty się już nawet nie ośmieszaj takimi wpisami.

MisUszatek
Posty: 262
Rejestracja: 03.05.2007, 10:28
Lokalizacja: Łomża

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: MisUszatek » 13.09.2016, 11:23

Do osób z Łomży: nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą. Niech sobie żyją w swoim świecie :)
Łomżyński Klub Sportowy

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: obiektywnyFAN » 13.09.2016, 19:17

poza Jagą to raczej daleko daleko nikt.
jeszcze pytanko jakie stosunki panują na linii Wigry - ŁKS Łomża?

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: ZW1957 » 13.09.2016, 20:32

MisUszatek pisze:Do osób z Łomży: nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą. Niech sobie żyją w swoim świecie :)
Po co pisać o tym że pojawiliście się w 25 osób w centrum miasta? O godzinie o której główna drużna Jagi gra mecz na stadionie... Wiesz pewnie co miało się odbyć w ten sam dzień ale przez stróżów prawa się nie odbyło. Raz już zostaliście ustawieni w szereg.
Obrazek

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: isis » 13.09.2016, 21:08

MisUszatek pisze:Do osób z Łomży: nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą. Niech sobie żyją w swoim świecie :)
Wy na serio tak myślicie że Jagiellonia jest w tak chujowej formie? Hahahahaha Nie wiem co tam ćpiecie, ale ćpajcie dalej :) Fajnie się to czyta :)
Was obsrańcy latami nie można było się doprosić żebyście wyszli na ubitą ziemię. Obsrywaliście się przyjeżdżać zapraszani na jakiekolwiek turnieje kibicowskie w województwie wymyślając głupoty, a teraz piszesz gościu że nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą.
''Wielki'' ŁKS Łomża aż tak bardzo urósł? :) Rośnijcie, rośnijcie :)

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: janko-81 » 13.09.2016, 21:41

obiektywnyFAN pisze:poza Jagą to raczej daleko daleko nikt.
jeszcze pytanko jakie stosunki panują na linii Wigry - ŁKS Łomża?

Skąd wiesz, że daleko nikt? Po wpisie oceniam, że nie jesteś z województwa Podlaskiego skoro nie wiesz, jakie stosunki mają tam między sobą główne ekipy więc tym bardziej nie masz pojęcia o rozkładzie sił tutaj.

Kto jest drugi w województwie wiadomo było od dawna, ale tylko Wigry upewniły się dostając w******* u siebie przy okazji meczu Sparty z Wigrami II w Suwałkach.

Ogólnie to tak jak Łomżyca napisał cienko u nas jest w regionie wszystkie miasteczka skupione są na Fan Clubowaniu Jagiellonii, oddzielne ekipy to tylko ŁKS Łomża + Sparta i Wigry noi wszyscy nawzajem mają ze sobą kosę. Kiedyś dosyć tam działała Sparta Augustów ale oni też chyba nie byli całkowicie samodzielną ekipą. Nie do końca wiadomo jak to jest w Zambrowie na Olimpii, czy młyn ogarnia tam Legia czy Jaga, ale ogólnie to nie ma co ich brać pod uwagę nawet. Brak wyników sportowych w województwie Podlaskim, 2 sezony ŁKSu w dzisiejszej I lidze i trzeci sezon Wigier tam to trochę za mało.
isis pisze:Was obsrańcy latami nie można było się doprosić żebyście wyszli na ubitą ziemię.

Za to Wy pewni siebie przyjeżdżacie w 132 osoby na walkę umówioną po 70 hehe.

SzymonLG
Posty: 7
Rejestracja: 17.10.2008, 19:15

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: SzymonLG » 13.09.2016, 21:51

Sparta Augustów działa coś jeszcze? Jeśli to nie jest jakąś tajemnicą, to możecie napisać jakieś liczby u siebie w młynie i na wyjazdach? I czy to nadal ekipa pro-legijna/fc Legii?

MisUszatek
Posty: 262
Rejestracja: 03.05.2007, 10:28
Lokalizacja: Łomża

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: MisUszatek » 14.09.2016, 13:06

isis pisze:
MisUszatek pisze:Do osób z Łomży: nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą. Niech sobie żyją w swoim świecie :)
Wy na serio tak myślicie że Jagiellonia jest w tak chujowej formie? Hahahahaha Nie wiem co tam ćpiecie, ale ćpajcie dalej :) Fajnie się to czyta :)
Was obsrańcy latami nie można było się doprosić żebyście wyszli na ubitą ziemię. Obsrywaliście się przyjeżdżać zapraszani na jakiekolwiek turnieje kibicowskie w województwie wymyślając głupoty, a teraz piszesz gościu że nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą.
''Wielki'' ŁKS Łomża aż tak bardzo urósł? :) Rośnijcie, rośnijcie :)
Czytając Twoje wypociny tylko bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie wiesz o czym piszesz. Bez odbioru.
Łomżyński Klub Sportowy

netowy_kibol
Posty: 12
Rejestracja: 04.02.2014, 14:06

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: netowy_kibol » 14.09.2016, 13:07

obiektywnyFAN pisze:jeszcze pytanko jakie stosunki panują na linii Wigry - ŁKS Łomża?
kosa
SzymonLG pisze:Sparta Augustów działa coś jeszcze? Jeśli to nie jest jakąś tajemnicą, to możecie napisać jakieś liczby u siebie w młynie i na wyjazdach? I czy to nadal ekipa pro-legijna/fc Legii?
Sparta jest prolegijna, ale nie wiem jak i czy działają teraz.

Obiektywnie patrząc na wszystkie aspekty kibicowania, to Jagiellonia jest numerem jeden w województwie i tylko debil może tego nie rozumieć. Wpływ na to ma wiele czynników jak poziom rozgrywek, wielkość miasta, tradycja ruchu kibicowskiego, etc. O drugie miejsce rywalizują Wigry z ŁKS-em i tu już można się sprzeczać, kto jest w danej chwili lepszy.

JWWedrzyn
Posty: 22
Rejestracja: 20.08.2016, 00:34

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: JWWedrzyn » 14.09.2016, 13:38

isis pisze:
MisUszatek pisze:Do osób z Łomży: nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą. Niech sobie żyją w swoim świecie :)
Wy na serio tak myślicie że Jagiellonia jest w tak chujowej formie? Hahahahaha Nie wiem co tam ćpiecie, ale ćpajcie dalej :) Fajnie się to czyta :)
Was obsrańcy latami nie można było się doprosić żebyście wyszli na ubitą ziemię. Obsrywaliście się przyjeżdżać zapraszani na jakiekolwiek turnieje kibicowskie w województwie wymyślając głupoty, a teraz piszesz gościu że nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą.
''Wielki'' ŁKS Łomża aż tak bardzo urósł? :) Rośnijcie, rośnijcie :)
ISIS pajacu ty i ubita ziemia? Nie pisz o rzeczech które jedynie widzisz na YT i ciebie nie tycza. Ty nawet na mecze nie jeździsz, kiedy Jaga jedzie na wyjazd, ty odpalasz kibice.net. Zajmnij sie domem,rodziną, psem czy starym autem.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: isis » 14.09.2016, 15:32

Nie wiem z jakiej kupy gówna wypełzłeś, bo nie za bardzo wiadomo, ale wpełźnij tam z powrotem.

Brylant88
Posty: 46
Rejestracja: 03.03.2010, 09:38

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Brylant88 » 14.09.2016, 19:06

janko-81 pisze:[

Za to Wy pewni siebie przyjeżdżacie w 132 osoby na walkę umówioną po 70 hehe.
Jak widzisz w tamtym momencie było kilka osób co chciało Wam pokazać miejsce w szeregu. I co z tego, że tyle przyjechało? Biło się tylu ilu trzeba. Jak masz coś do zarzucenia to nie podejmuj polemiki, bo nie widzę sensu po takim czasie. Fakt jest taki, że zostaliście sporwadzeni do parteru. A że przy okazji było faktycznie trochę "skakania" po głowach to właśnie rozchodzi się o Wasz kompleks Białegostoku-nie odpowiadaj na ten zarzut, bo jest to moje osobiste zdanie potwierdzone, że tak to ujmę i nie będę podejmować polemiki na ten temat.
Lepiej odpowiedz skąd wzieliście wtedy te 70 osób :) ale nie będziemy się przecież spinać po takim czasie.

Jak dla mnie to wybaczcie ale nawet w tej chwili i sytuacji w Białymstoku nie macie po prostu startu. Chyba, że w takich 5 vs 5 czy coś bo wiadomo, że "raz do roku to i kura pierdnie" i Wam by się mogło udać.

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: janko-81 » 15.09.2016, 00:50

Brylant88 pisze:Jak widzisz w tamtym momencie było kilka osób co chciało Wam pokazać miejsce w szeregu. I co z tego, że tyle przyjechało? Biło się tylu ilu trzeba.

Hehe o tak ? Szkoda tylko, że jak dojechaliście to cała grupa wyszła od razu jak do bicia, zresztą ponad 100 osób brało czynny udział w walce, a później kolejni jeszcze dobiegali na katowanie. Osobiście znam wiele osób z Jagi i sami przyznali po latach, że bardzo chujowo się wtedy Wasza ekipa zachowała, ale nie mogliście sobie pozwolić na wpadkę jak to określili.

Nikt nie twierdzi, że nie jesteście lepsi (większe miasto, Ekstraklasa od paru lat itp) ale chyba jednak ten ŁKS na jakiś szacunek zasługuje? Nie raz zostaliście przez nas ukłuci co zresztą mogliście obejrzeć sobie na meczu u nas z Warmią. Zresztą bywało że my byliśmy zebrani i chętni a Wy nie mieliście składu (np wyjazd ze Spartą do Raczek), nawet u Was w Białymstoku więc nie p****** głupot, że zawsze macie tylu chętnych by nas ustawić. Mogę również ironicznie zapytać gdzie wtedy były te 132 osoby? Najlepiej zakończyć tą bezsensowną rozmowę, Wy macie kryzys będąc liderem Ekstraklasy, a my od 90 lat tułamy się po 3,4 czy 5ątych ligach za wyjątkiem dwóch sezonów na zapleczu Ekstraklasy 10 lat temu.

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: BekazWas » 15.09.2016, 07:17

Czyli co gdyby była ekstraklasa w Łomży to by Białystok był rozjebywany?

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: isis » 15.09.2016, 08:03

MisUszatek pisze:
isis pisze:
MisUszatek pisze:Do osób z Łomży: nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą. Niech sobie żyją w swoim świecie :)
Wy na serio tak myślicie że Jagiellonia jest w tak chujowej formie? Hahahahaha Nie wiem co tam ćpiecie, ale ćpajcie dalej :) Fajnie się to czyta :)
Was obsrańcy latami nie można było się doprosić żebyście wyszli na ubitą ziemię. Obsrywaliście się przyjeżdżać zapraszani na jakiekolwiek turnieje kibicowskie w województwie wymyślając głupoty, a teraz piszesz gościu że nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy nie wiedzą o czym piszą.
''Wielki'' ŁKS Łomża aż tak bardzo urósł? :) Rośnijcie, rośnijcie :)
Czytając Twoje wypociny tylko bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie wiesz o czym piszesz. Bez odbioru.
To zapytaj chłopaków z Gryfa Gródek, może oni będą wiedzieć coś więcej.

Jednorazowy11
Posty: 124
Rejestracja: 11.09.2016, 02:44

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Jednorazowy11 » 15.09.2016, 08:07

BekazWas pisze:Czyli co gdyby była ekstraklasa w Łomży to by Białystok był rozjebywany?
A gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem ?

Co to za pytanie,
mozna wymienic wiele akcji w , ktorych jedni i drudzy odmawiali badz przegrali

Odnosnie walki, kto był ten wie jak to wyglądało. Tak jak pisal kolega wyżej, w kuluarach ludzie z Jagi potrafili normalnie to przyznać.
Skonczmy z bezsensownymi spinkami

Brylant88
Posty: 46
Rejestracja: 03.03.2010, 09:38

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Brylant88 » 15.09.2016, 09:38

janko-81 pisze:

Hehe o tak ? Szkoda tylko, że jak dojechaliście to cała grupa wyszła od razu jak do bicia, zresztą ponad 100 osób brało czynny udział w walce, a później kolejni jeszcze dobiegali na katowanie. Osobiście znam wiele osób z Jagi i sami przyznali po latach, że bardzo chujowo się wtedy Wasza ekipa zachowała, ale nie mogliście sobie pozwolić na wpadkę jak to określili.

Nikt nie twierdzi, że nie jesteście lepsi (większe miasto, Ekstraklasa od paru lat itp) ale chyba jednak ten ŁKS na jakiś szacunek zasługuje? Nie raz zostaliście przez nas ukłuci co zresztą mogliście obejrzeć sobie na meczu u nas z Warmią. Zresztą bywało że my byliśmy zebrani i chętni a Wy nie mieliście składu (np wyjazd ze Spartą do Raczek), nawet u Was w Białymstoku więc nie p****** głupot, że zawsze macie tylu chętnych by nas ustawić. Mogę również ironicznie zapytać gdzie wtedy były te 132 osoby? Najlepiej zakończyć tą bezsensowną rozmowę, Wy macie kryzys będąc liderem Ekstraklasy, a my od 90 lat tułamy się po 3,4 czy 5ątych ligach za wyjątkiem dwóch sezonów na zapleczu Ekstraklasy 10 lat temu.
Nie wiem kto Ci co mówił i do czego się przyznawał i w sumie to mnie to mało interesuje. Jak wspomniałem, po latach można gdybać. Mi osoby z Łomży mówiły, że z waszej strony biły się osoby nie mające za wiele wspólnego z kibicowaniem. Ale nie będę tego rozstrząsać bo dowodów prawie nie mam, oprócz gościa od Was który spotkał kumpla z kryminału z naszej strony :) Ale jak pisałem, dla mnie temat zamknięty. Prawda była taka, że dostaliście po głowie i to jest niezaprzeczalny fakt.
Co do szacunku ja nigdzie nie napisałem, że nie mam do Was szacunku. Po prostu wg mnie to Wy macie coś do udowodnienia. Dostaliście i kiedyś po 7 czy tam 8, dostaliście w wiekszej liczbie. Kiedyś psy uratowały Wam flagę u Was w mieście. Było kilka innych akcji- czasy zamierzchłe i nieistotne juz.
Dla mnie jesteście drugą siłą na Podlasiu ale tylko drugą i z całym właśnie szacunkiem ale nie macie startu- owszem, nie twierdzę, że nie utrzecie nosa czy to fanclubom czy coś. Ale, że tak powiem z Jagą jako główną ekipa wg mnie nie macie startu. Pod względem ilości, jakości i wogóle. Zresztą jeździ was po 20-50 maks.
Jednorazowy11 pisze:
BekazWas pisze:Czyli co gdyby była ekstraklasa w Łomży to by Białystok był rozjebywany?
A gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem ?

Co to za pytanie,
mozna wymienic wiele akcji w , ktorych jedni i drudzy odmawiali badz przegrali

Odnosnie walki, kto był ten wie jak to wyglądało. Tak jak pisal kolega wyżej, w kuluarach ludzie z Jagi potrafili normalnie to przyznać.
Skonczmy z bezsensownymi spinkami
Rozmawiamy o spięciach między Jagą, a Łożmą? :D Ciekawe :)

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: obiektywnyFAN » 15.09.2016, 15:00

janko-81 pisze:
Brylant88 pisze:Jak widzisz w tamtym momencie było kilka osób co chciało Wam pokazać miejsce w szeregu. I co z tego, że tyle przyjechało? Biło się tylu ilu trzeba.
Nie raz zostaliście przez nas ukłuci co zresztą mogliście obejrzeć sobie na meczu u nas z Warmią.
tak z ciekawości co się działo na tym meczu ŁKS-Warmia?

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: janko-81 » 15.09.2016, 22:25

obiektywnyFAN pisze:
janko-81 pisze:
Brylant88 pisze:Jak widzisz w tamtym momencie było kilka osób co chciało Wam pokazać miejsce w szeregu. I co z tego, że tyle przyjechało? Biło się tylu ilu trzeba.
Nie raz zostaliście przez nas ukłuci co zresztą mogliście obejrzeć sobie na meczu u nas z Warmią.
tak z ciekawości co się działo na tym meczu ŁKS-Warmia?
Odbyła się prezentacja większości fantów Jagiellonii jakie mieliśmy w tamtej chwili (teraz wiadomo kolekcja się powiększyła, bo na tamtym meczu nie zostało to spalone, czekamy na lepszą okazję.) Wywieszone były jedynie te w barwach Jagiellonii (bez Klubowych które działają też jako FC) Ponad 50 szali, kilkanaście koszulek, bluz, 2 małe flagi, czapki itp

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: ZW1957 » 16.09.2016, 11:18

janko-81 pisze:
obiektywnyFAN pisze: Odbyła się prezentacja większości fantów Jagiellonii jakie mieliśmy w tamtej chwili (teraz wiadomo kolekcja się powiększyła, bo na tamtym meczu nie zostało to spalone, czekamy na lepszą okazję.) Wywieszone były jedynie te w barwach Jagiellonii (bez Klubowych które działają też jako FC) Ponad 50 szali, kilkanaście koszulek, bluz, 2 małe flagi, czapki itp

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oj boli was to boli aby od kilku lat wywieszać wciąż te same rzeczy...

Tak dla przypomnienia kto rządzi na podlasiu
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OypS-tnL5mQ[/youtube]
Obrazek

tlen
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 18:00

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: tlen » 16.09.2016, 23:00

janko-81 pisze:
Odbyła się prezentacja większości fantów Jagiellonii jakie mieliśmy w tamtej chwili (teraz wiadomo kolekcja się powiększyła, bo na tamtym meczu nie zostało to spalone, czekamy na lepszą okazję.) Wywieszone były jedynie te w barwach Jagiellonii (bez Klubowych które działają też jako FC) Ponad 50 szali, kilkanaście koszulek, bluz, 2 małe flagi, czapki itp

Podstępne dranie ! A my sądziliśmy, że te wszystkie łomżyńskie fury pod galeriami to po zakupy ! Mimo wszystko szacun, my byśmy musieli chyba pół stadionu Wam wykroic , zeby uzbierac tyle szali...

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Oden2 » 16.09.2016, 23:30

Trafic szaliki Jagi na podlasiu to tak jak by trafic szaliki Legii w warszawie, dobrze wiecie komu ta szaliki pozabieraliscie.

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: janko-81 » 16.09.2016, 23:43

tlen pisze:Podstępne dranie ! A my sądziliśmy, że te wszystkie łomżyńskie fury pod galeriami to po zakupy ! Mimo wszystko szacun, my byśmy musieli chyba pół stadionu Wam wykroic , zeby uzbierac tyle szali...

Rozgryzłeś nas !!

ZW1957 pisze:Oj boli was to boli aby od kilku lat wywieszać wciąż te same rzeczy...
Hehe powieszone było raz , ze 2 lata temu bo strasznie mobilizowaliście się wspierać Wasz FC w Łomży, to żeby Wam milej się oglądało mecz zostało to zaprezentowane :)
Oden2 pisze:Trafic szaliki Jagi na podlasiu to tak jak by trafic szaliki Legii w warszawie, dobrze wiecie komu ta szaliki pozabieraliscie.

Tak wiemy, np możesz zapytać chłopaków z dwóch busów z Sokółki jadących do Białego na mecz, niektórych to nawet nie trzeba było prosić tak szybko wyskakiwali z barw hehe :)

Wy na serio myślicie, że jesteście niezniszczalni w województwie i nie da się Was skroić?

A jeśli już coś próbujesz insynuować to przypomnij sobie jak po jednym z meczów jeszcze za czasów II ligi u nas Twoi koledzy przyjeżdżali do Łomży i kroili szale nawet dziewczynom, niestety ta nieszczęsna piątka chojraków została trafiona później przez naszych.

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Oden2 » 17.09.2016, 00:02

Dobrze wiesz o co mi chodzi, barwy Jagi znajdziesz wszedzie w calym wojewodztwie, w sklepach, na autach, balkonach i gdzie kolwiek Janusz sobie wymysli. Po wasze trzeba jechac do Lomzy ewentualnie Londynu. Co byscie tu miski gadali, dalej jestescie tylko Lomza.

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: wichrowe wzgorze » 02.10.2016, 20:46

Wystarczy podjechać na mecz Jagiellonii do Białegostoku. Odczekać z godzinę po meczu, wbić się na jakiekolwiek osiedle i małolatom, którzy pija jednego browara na pięciu zabrać szaliki ;)

Łatwiej trafić Jagiellonii szaliki w Białymstoku czy na podlasiu, niż ŁKS Łomża.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Leon_88_OR » 02.10.2016, 20:58

Korzystajac ze sposobnosci ze temat Podlasia wrocil. Moze ktos opisac aktualna sytuacje na Orletach Radzyn? Mialem kiedys tam znajomego jednak kontakt sie urwal a ,ekipka calkiem zgrabna jak na poziom rozgrywek swoich kopaczy ,dzialali ,krecili mlyn ,oprawy ,jakies harce tez mialy miejsce w ich wykonaniu w moich czasach oczywiscie ,a jak jest teraz? bo chlopaki zapal mieli i to spory...
Co ma wisieć nie utonie...

Stylowy Maniek
Posty: 22
Rejestracja: 05.10.2016, 22:39

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Stylowy Maniek » 07.10.2016, 17:16

Leon_88_OR pisze:Korzystajac ze sposobnosci ze temat Podlasia wrocil. Moze ktos opisac aktualna sytuacje na Orletach Radzyn? Mialem kiedys tam znajomego jednak kontakt sie urwal a ,ekipka calkiem zgrabna jak na poziom rozgrywek swoich kopaczy ,dzialali ,krecili mlyn ,oprawy ,jakies harce tez mialy miejsce w ich wykonaniu w moich czasach oczywiscie ,a jak jest teraz? bo chlopaki zapal mieli i to spory...

Orlęta Radzyń chyba zgodę z Dynamem Brześć miały, rzeczywiście dobra ekipa, działająca na swoją korzyść jak pamiętam (bo np Orlęta Łuków wybrały Legię :) )

dd2
Posty: 118
Rejestracja: 12.08.2016, 18:58

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: dd2 » 02.05.2017, 15:05

Moglby ktos obiektywnie opisac sytuacje w Zambrowie? Nie znalazlem tematu II ligi wiec pisze tu.

Brylant88
Posty: 46
Rejestracja: 03.03.2010, 09:38

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: Brylant88 » 23.05.2017, 18:56

Była Łomża na Ursusie? Bo coś cisza w temacie, a trochę czasu już mineło.

Czyżby kolejne 0?

MisUszatek
Posty: 262
Rejestracja: 03.05.2007, 10:28
Lokalizacja: Łomża

Re: KIBICOWANIE NA PODLASIU DAWNIEJ I DZIŚ

Post autor: MisUszatek » 23.05.2017, 22:21

Brylant88 pisze:Była Łomża na Ursusie? Bo coś cisza w temacie, a trochę czasu już mineło.

Czyżby kolejne 0?
Po problemach z transportem do Warszawy dociera 8 osób.
Łomżyński Klub Sportowy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: creep1908, JKZS, Kickers, Samsung4, Timador, Xsexx i 162 gości