www.warhouse.pl

Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kub1
Posty: 60
Rejestracja: 03.04.2012, 21:27

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kub1 » 27.01.2018, 22:51

Z tego co mi wiadomo to Nafta Jedlicze nie dziala na wlasna reke tylko jako FC Karpat.



hanys
Posty: 342
Rejestracja: 01.03.2007, 14:32
Lokalizacja: Sączersowo

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: hanys » 06.02.2018, 19:29

tuwimianin. pisze:
24.01.2018, 13:37
Tak jak już wspomniałem kibice Igloopol-u ( głównie z ulicy Świętosława ) założyli w 1997 roku klub KP Dębica ( potem Kolejarz ), który grając najpierw w B,A-klasie, potem w V lidze połączył się z Igloopol-em ( W 1996 r. miejsce Igloopolu Dębica w lidze zajęło Podkarpacie Pustynia, a Igloopol zajął się tylko szkoleniem młodzieży. Powrócił do rozgrywek seniorskich w 2003 r. po fuzji z Kolejarzem ). Teraz mamy układ chuligański z Unią Oświęcim i Hejnałem Kęty oraz przyjacielskie kontakty z Ruch-em Chorzów.
Tuwimianin a w sezonie 96/97 nie graliscie jako Igloopol w 4 lidze?? Bo pierwszy mecz od ktorego zaczela sie moja przygoda z kibicowaniem to był ostatni mecz rundy w 96 r i to jak mnie pamiec nie myli z Wami.
Mialem gdzies jeszcze skan naszego zina Bianconeri z opisem tego meczu.
Pozdrawiam
Gia Ta Panta Mazi Sas - Pisti Mehri Tanato
[link]" target="_blank

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: tuwimianin. » 06.02.2018, 21:41

Wtedy już było Podkarpacie Pustynia, ale kibice dopingowali nadal Igloopol, pamiętam zbiórkę na ostatni mecz tego sezonu u mnie na osiedlu, który był w Pustyni z wami, była mobilizacja u nas ( wspierał nas wtedy Czuwaj ), ale nie przyjechaliście. Zaraz potem Podkarpacie też padło, a resztę historii już opisałem. Pozdrawiam
IGLOOPOL DĘBICA

rado
Posty: 84
Rejestracja: 27.02.2007, 10:49
Lokalizacja: znienacka

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: rado » 17.02.2018, 20:04

Czy mógłby ktoś kumaty opisać sytuacje w Przemyślu??
Pamietam że kiedyś było dużo słychać o Czuwaju (układ z Zag. Sosnowiec liczne turnieje wspieranie ich itp) o Loni jakby mniej w latach 2000+ miała chyba jakiś kryzys?? i mniej było o nich słychać. Dziś niby więcej o Loni a Czuwaj w cieniu i chociaż ostatnio zaskoczył i dobrze pokazał się w Sosnowcu, wiec żyją i maja się dobrze choć grają gdzieś po okregowkach.
Czy może ktoś (wiem ze będzie ciężko) opisać sytuacje w mieście jako to się na przestrzeni ostatnich 20 +|- lat?
j**** Tfuska ! "

Pan Krab
Posty: 93
Rejestracja: 18.08.2017, 21:18

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Pan Krab » 17.02.2018, 20:25

Na Podkarpaciu mamy nową koalicje. Dziś Resovia, Stal Sanok, JKS i Sarzyna atakowali Polonię Przemyśl jadącą na Wisłe.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: WileTheBest » 17.02.2018, 20:29

rado pisze:
17.02.2018, 20:04
Czy mógłby ktoś kumaty opisać sytuacje w Przemyślu??
Pamietam że kiedyś było dużo słychać o Czuwaju (układ z Zag. Sosnowiec liczne turnieje wspieranie ich itp) o Loni jakby mniej w latach 2000+ miała chyba jakiś kryzys?? i mniej było o nich słychać. Dziś niby więcej o Loni a Czuwaj w cieniu i chociaż ostatnio zaskoczył i dobrze pokazał się w Sosnowcu, wiec żyją i maja się dobrze choć grają gdzieś po okregowkach.
Czy może ktoś (wiem ze będzie ciężko) opisać sytuacje w mieście jako to się na przestrzeni ostatnich 20 +|- lat?
I jak sytuacja na mieście z banderkurwami wygląda u was?
Września 100% Lech Poznań!

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: srututu » 17.02.2018, 20:42

Pan Krab pisze:
17.02.2018, 20:25
Na Podkarpaciu mamy nową koalicje. Dziś Resovia, Stal Sanok, JKS i Sarzyna atakowali Polonię Przemyśl jadącą na Wisłe.
Ahh te nowe koalicje. Szkoda, że Wisłoka i Siarka wyjebali lachę na Resovie bo mogłoby być jeszcze ciekawiej.

rado
Posty: 84
Rejestracja: 27.02.2007, 10:49
Lokalizacja: znienacka

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: rado » 17.02.2018, 20:51

WileTheBest pisze:
17.02.2018, 20:29
rado pisze:
17.02.2018, 20:04
Czy mógłby ktoś kumaty opisać sytuacje w Przemyślu??
Pamietam że kiedyś było dużo słychać o Czuwaju (układ z Zag. Sosnowiec liczne turnieje wspieranie ich itp) o Loni jakby mniej w latach 2000+ miała chyba jakiś kryzys?? i mniej było o nich słychać. Dziś niby więcej o Loni a Czuwaj w cieniu i chociaż ostatnio zaskoczył i dobrze pokazał się w Sosnowcu, wiec żyją i maja się dobrze choć grają gdzieś po okregowkach.
Czy może ktoś (wiem ze będzie ciężko) opisać sytuacje w mieście jako to się na przestrzeni ostatnich 20 +|- lat?
I jak sytuacja na mieście z banderkurwami wygląda u was?
Na c*** rozmywasz temat ???
Lepiej zajmij się „swoim” spoconym Prezydentem Jaśkiem Poznania który pojechał do Izraela uczynić czynny żal i przeprosić !
Ponawiam pytanie.
j**** Tfuska ! "

taksobiewpadlem
Posty: 62
Rejestracja: 18.02.2018, 19:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: taksobiewpadlem » 18.02.2018, 22:34

rado pisze:
17.02.2018, 20:04
Czy mógłby ktoś kumaty opisać sytuacje w Przemyślu??
Pamietam że kiedyś było dużo słychać o Czuwaju (układ z Zag. Sosnowiec liczne turnieje wspieranie ich itp) o Loni jakby mniej w latach 2000+ miała chyba jakiś kryzys?? i mniej było o nich słychać. Dziś niby więcej o Loni a Czuwaj w cieniu i chociaż ostatnio zaskoczył i dobrze pokazał się w Sosnowcu, wiec żyją i maja się dobrze choć grają gdzieś po okregowkach.
Czy może ktoś (wiem ze będzie ciężko) opisać sytuacje w mieście jako to się na przestrzeni ostatnich 20 +|- lat?
Jakiś czas temu padło już to pytanie i zostało to w miarę obiektywnie opisane , dokładnie na 8 stronie tego tematu.
Napisałeś :" i chociaż ostatnio zaskoczył i dobrze pokazał się w Sosnowcu, wiec żyją i maja się dobrze choć grają gdzieś po okregowkach"
Mógłbyś wyjaśnić o co dokładnie chodzi? Jak dla mnie wsparcie Zagłębia w obliczu zaliczania notorycznych zer wyjazdowych swojej własnej druzyny od około 8 lat czy nie podejmowaniu rękawic na trasie powinno wykluczyć stwierdzenie "mają się dobrze".
Trzeba przyznać,że nie wymarli ale myślę ,że stwierdzenie kryzys nie będzie tu nadużyciem.
Fakt faktem wydaje mi się , że z Zagłębiem są w stanie powalczyć z każdym ale już bez ich wsparcia na chwilę obecną nie są w stanie za wiele zdziałać.

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: subagazi » 18.02.2018, 23:25

ta Polona Przemysl musi byc chyba mocna skoro 5 ekip musialo sie na nia ustawiac?

Osaka
Posty: 206
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Osaka » 19.02.2018, 00:08

Tak Polonia jest bardzo mocna w biegach przelajowych. Pewnie dlatego ustawilo sie 5 ekip .

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: srututu » 19.02.2018, 00:30

Osaka pisze:
19.02.2018, 00:08
Tak Polonia jest bardzo mocna w biegach przelajowych. Pewnie dlatego ustawilo sie 5 ekip .
i Ty coś wypominasz? Polonia sama też się ustawia w koalicjach na pojedyncze ekipy, więc nie ma sensu takie pierdolenie. Takie czasy, że nikt się nie ustawia już ekipa v ekipa, tylko koalicja vs ekipa/koalicja. Nikt w tych czasach nie działa też sam - po prostu.

Polonia miała okazje się wykazać na meczu z Wisłoką i zabrakło chętnych do wyjścia na murawę. I tyle.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Terroor » 19.02.2018, 18:10

Koniec już pejsovii :) ciekawe co wybrał "P" Wisła czy pejsovia

stiv1972
Posty: 87
Rejestracja: 21.04.2013, 19:34

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: stiv1972 » 19.02.2018, 18:25

żydku z łodzi dadzą sobie rade i ćććiiii bo bedze cyklon b

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: merek13 » 19.02.2018, 18:48

Ciężki bój na Podkarpaciu będzie a możę i na całym wschodzie.Wisła nie dawała RR wsparcia.UT słaba a koalicja Stalówki krąży wokoło.Mimo wszystko nowa koalicja słabsza jeszcze od FIRMY.No to teraz czas na...Motor!Myśliwy stanie się zwierzyną!

piertollto
Posty: 12
Rejestracja: 02.09.2016, 21:40

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: piertollto » 19.02.2018, 20:37

Resovia dobrze postąpiła ,że nawiązała (dawny) układ z JKS-em i wraz ze Stalą Sanocką powstała koalicja na podkarpaciu ,która w tej chwili ze względu na układ Jarosławian z GKS Kat. staje sie anty WRWE . Wisła olała Resovie postawiła na Polonie a sama Sovia zdała sobie sprawe ,że skoro Stal i Karpaty są akceptowane przez Widzew a Lonia przez Wisłę ,to była w tej układance najbardziej niedopasowanym trybem .Szkoda mi tylko ze Resovia zajebała okrutnie i chyba sama o tym wie,zgody z taką ekipa jaki jest Łódzki KS ale to już Ich problem

stiv1972
Posty: 87
Rejestracja: 21.04.2013, 19:34

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: stiv1972 » 19.02.2018, 20:57

tej zgody z ŁKS to dużo osób żałowało interesy ...............osób decyzyjnych a cóż Wisła się przejedzie na swojej hipokryzji

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Terroor » 19.02.2018, 21:40

A wiadomo kogo już "P" wybrał ?

taksobiewpadlem
Posty: 62
Rejestracja: 18.02.2018, 19:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: taksobiewpadlem » 19.02.2018, 21:43

srututu pisze:
19.02.2018, 00:30
Osaka pisze:
19.02.2018, 00:08
Tak Polonia jest bardzo mocna w biegach przelajowych. Pewnie dlatego ustawilo sie 5 ekip .
i Ty coś wypominasz? Polonia sama też się ustawia w koalicjach na pojedyncze ekipy, więc nie ma sensu takie pierdolenie. Takie czasy, że nikt się nie ustawia już ekipa v ekipa, tylko koalicja vs ekipa/koalicja. Nikt w tych czasach nie działa też sam - po prostu.

Polonia miała okazje się wykazać na meczu z Wisłoką i zabrakło chętnych do wyjścia na murawę. I tyle.
Trzeba przyznać , że Polonia zaliczyła chyba największa porażkę w ich historii i byłem prawie pewny , że to już definitywny koniec chociaż jak widać coś tam jeszcze próbują mimo to tego zajścia już się zmazać nie da nigdy.

Co do nowej koalicji to ciekawe czy UT jest brana w niej pod uwagę bo Unia NS to raczej pewne. Sama Resovia mimo tej koalicji i tak prowadzi jak dla mnie bardzo głupią politykę sojuszników. Odchodzą od Stalówki bo ci skumali się z Polonią by po jakimś czasie chcieć do nich dołączyć. Odrzucają ŁKS by skumać się z Wisłą gdzie juz była Polonia i ostatecznie kończy się to jak widać.
W zasadzie połączenie sił z JKS to zawsze wsparcie ekipy która jest blisko ale też trzeba brać pod uwagę , że w Jarosławiu ostatnio widoczny jest kryzys.

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: srututu » 19.02.2018, 21:43

piertollto pisze:
19.02.2018, 20:37
Resovia dobrze postąpiła ,że nawiązała (dawny) układ z JKS-em i wraz ze Stalą Sanocką powstała koalicja na podkarpaciu ,która w tej chwili ze względu na układ Jarosławian z GKS Kat. staje sie anty WRWE . Wisła olała Resovie postawiła na Polonie a sama Sovia zdała sobie sprawe ,że skoro Stal i Karpaty są akceptowane przez Widzew a Lonia przez Wisłę ,to była w tej układance najbardziej niedopasowanym trybem .Szkoda mi tylko ze Resovia zajebała okrutnie i chyba sama o tym wie,zgody z taką ekipa jaki jest Łódzki KS ale to już Ich problem
Gówno prawda, piszesz takie głupoty, że się to w głowie nie mieści. Resovia pojebała Wisłę na rzecz nowego układu, jednym słowem - zdała sobie sprawę, że Wisła jest im potrzebna jak rybie ręcznik. Nie zawsze jest tak, że ten teoretycznie większy i silniejszy porzuca tego mniejszego. Przestań siać ferment.

piertollto
Posty: 12
Rejestracja: 02.09.2016, 21:40

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: piertollto » 19.02.2018, 22:25

To właśnie pisałem, że Resovia związała układ bo przejrzała na oczy i zobaczyła że z Wisłą nic dobrego nie wychodzi, kolego że tak się wyrażę bez spiny i czytaj spokojnie

AB ORIENTE LUX
Posty: 1
Rejestracja: 19.02.2018, 22:23

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: AB ORIENTE LUX » 20.02.2018, 00:31

Czytam ten temat z lekkim niedowierzaniem.
Czy niektórzy z was są choćby minimalnie poważni i obiektywni??Opinie na temat Resovii ,że niby przejrzała na oczy i dała pstryczka w nos Wiśle.To ta Jakby napisać że Messi olał Barce i gra w Ceramice Opoczno,bo ta pierwsza nie ma charakteru.
Ja rozumie że kibicowscy oponenci Wiślaków,mogą snuć historie niestworzone,sam ten klub darzę słabym szacunkiem.Niemniej jednak to co w swej historii wykonali kibice Resovii to katastrofa.
Zerwanie 30 letniej zajebistej zgody z ŁKSem,dla szmalu lansu przy którym trzeba lizać d*** i być obsmarkańcem dla większości Wiślaków DRAMAT.Wyskoczenie na zaproszenie Widzewa,to nie było honorowe podjęcie rękawicy,tylko spuszczeniem sobie wpierdolu w zamian za postanie sobie parę tygodni dłużej w młynie Wiślaków.
Po 30 latach z ŁKS potrafili pierdolić farmazony że zerwali zgodę bo łodzianie są niecharakterni i wielka Resovia ciśnie w wielki świat,po czym nawet najwięksi fani tej zgody z Łodzi czy znajomki z Zawiszy uznali Resovie ...za wiadomo co.
Po latach Podkarpackiej Ośmiornicy ,Resovia twierdziła że musiała holować SSW,i że zgoda padła bo też ekipa bez charakteru.
Niesamowite...
ŁKS zbratał się z Lechem (pewnie według Resovii też mało charakternym)
SSW samodzielnie wymiatała na Podkarpaciu ,a później wolała się związać z wieloletnim wrogiem niż byłym przyjacielem
Teraz Resovia wolała JKS I Nową Sarzynę niż działanie w topowym układzie,choć od wielu lat dwoiła się i troiła żeby pooddychać przez chwile tym samym powietrzem co wielki kibicowski świat.
ku*** SERIO???
A stan na dzisiaj to przebieranie nogami i czekanie na info od Wisłoki i Siarki ,czy będą na tyle życzliwi i dadzą im się pobawić we wspólnym ogródku!

gary81
Posty: 13
Rejestracja: 17.02.2018, 00:38

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: gary81 » 20.02.2018, 00:48

dla mnie najdziwniejsze jest to jak szybko można zmienić strone w tym kibicowskim świecie! wszak to RR w ramie w ramie z ŁKSem walczyła na jednej z większych awantur w Chorzowie(Ruch-ŁKS)! by teraz po 12-13 latach siedzieć na Wiśle z Ruchem! czy któraś z ekip miała podobną historie? pytam z ciekawości i podaje przykład Resovii bo inny nie przychodzi mi do głowy!oczywiscie chodzi o lata po 2000 roku!

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Adiś » 20.02.2018, 05:56

Ruch i Wisła ...
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

Gogglebox
Posty: 74
Rejestracja: 17.02.2018, 09:33

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Gogglebox » 20.02.2018, 08:20

AB ORIENTE LUX pisze:
20.02.2018, 00:31
Czytam ten temat z lekkim niedowierzaniem.
Czy niektórzy z was są choćby minimalnie poważni i obiektywni??Opinie na temat Resovii ,że niby przejrzała na oczy i dała pstryczka w nos Wiśle.To ta Jakby napisać że Messi olał Barce i gra w Ceramice Opoczno,bo ta pierwsza nie ma charakteru.
Ja rozumie że kibicowscy oponenci Wiślaków,mogą snuć historie niestworzone,sam ten klub darzę słabym szacunkiem.Niemniej jednak to co w swej historii wykonali kibice Resovii to katastrofa.
Zerwanie 30 letniej zajebistej zgody z ŁKSem,dla szmalu lansu przy którym trzeba lizać d*** i być obsmarkańcem dla większości Wiślaków DRAMAT.Wyskoczenie na zaproszenie Widzewa,to nie było honorowe podjęcie rękawicy,tylko spuszczeniem sobie wpierdolu w zamian za postanie sobie parę tygodni dłużej w młynie Wiślaków.
Po 30 latach z ŁKS potrafili pierdolić farmazony że zerwali zgodę bo łodzianie są niecharakterni i wielka Resovia ciśnie w wielki świat,po czym nawet najwięksi fani tej zgody z Łodzi czy znajomki z Zawiszy uznali Resovie ...za wiadomo co.
Po latach Podkarpackiej Ośmiornicy ,Resovia twierdziła że musiała holować SSW,i że zgoda padła bo też ekipa bez charakteru.
Niesamowite...
ŁKS zbratał się z Lechem (pewnie według Resovii też mało charakternym)
SSW samodzielnie wymiatała na Podkarpaciu ,a później wolała się związać z wieloletnim wrogiem niż byłym przyjacielem
Teraz Resovia wolała JKS I Nową Sarzynę niż działanie w topowym układzie,choć od wielu lat dwoiła się i troiła żeby pooddychać przez chwile tym samym powietrzem co wielki kibicowski świat.
ku*** SERIO???
A stan na dzisiaj to przebieranie nogami i czekanie na info od Wisłoki i Siarki ,czy będą na tyle życzliwi i dadzą im się pobawić we wspólnym ogródku!
Kontakty Wisły z Resovia zaczęły się jeszcze długo przed rozpadem TKWM i zerwaniu przez LKS/Resovia zgody. Więc Twoje wywody możesz sobie wsadzić. Tak samo na Wiśle są osoby w ekipie bardzo związane z Resovia więc o tym lizaniu d*** to bym tak głośno nie mówił. Ogólnie sytuacja bardzie złożona niż się może wydawać

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Jakop » 20.02.2018, 09:48

O czym tu gadać? Wisła chciała grać na dwa fronty z Polonią i Resovią. Resovia tam jeździła oficjalnie od ilu lat? Od roku czy dwóch, jak nie więcej? Mimo to nie doczekali się przybicia układu ani żadnego KONKRETNEGO wsparcia na jakieś akcje. To w końcu się wkurwili i wybrali inną opcję. Proste i logiczne. Mimo niewielkiej odległości pomiędzy Rzeszowem a Krakowem (autostradą jak się zasuwa to nieco ponad godzinę). Słyszał ktoś o jakiś akcjach Wisły z Resovią? Raz czekali na Stal Rz. o ile dobrze pamiętam i tyle, a potem sobie grali w piłkę na turniejach z tymi samymi Stalowcami.

I szczerze ktoś by liczył na to żeby Wisła pomoże Resovii w walce z koalicją Polonii/Stalówki?

Świrlandia mimo kryzysu da lepsze wsparcie Resoviakom w bojach z "rodziną" aniżeli Smarksy (którzy by w ogóle nie pomagali). Czysta kalkulacja i odnowienie starej przyjaźni.

koniuszko m
Posty: 10
Rejestracja: 29.11.2017, 13:28

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: koniuszko m » 20.02.2018, 10:28

Bardzo dobrze tu zostało przytoczone że co taka Wisła mogla pomoc Resovi .
Załosna ta Wisła nawet jak im Stal RZ zaproponowała chrzciny po weselu Res-Rts tez taki niewygodny ukrywany fakt bo to przecie fiskarsharks .Patologia po całosci!!!A co do nowego układu pozyjemy zobaczymy ale ta Polonia to bedzie tera biedna jak wujkowie i ciocie ze Stalówek nie bedą nosiły welonu.
Never say never and remember forever is a very long time...

taksobiewpadlem
Posty: 62
Rejestracja: 18.02.2018, 19:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: taksobiewpadlem » 20.02.2018, 10:57

Jakop pisze:
20.02.2018, 09:48

Świrlandia mimo kryzysu da lepsze wsparcie Resoviakom w bojach z "rodziną" aniżeli Smarksy (którzy by w ogóle nie pomagali). Czysta kalkulacja i odnowienie starej przyjaźni.
Ja też uważam , że JKS da trochę więcej ale chodzi o sam fakt , że Resovia prowadzi naprawdę głupią politykę zgodową.

edzio27
Posty: 4
Rejestracja: 13.02.2018, 21:26

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: edzio27 » 20.02.2018, 13:10

JW tym wszystkim wisła wydymała sovie jak i unie mościce

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: srututu » 20.02.2018, 13:28

piertollto pisze:
19.02.2018, 22:25
To właśnie pisałem, że Resovia związała układ bo przejrzała na oczy i zobaczyła że z Wisłą nic dobrego nie wychodzi, kolego że tak się wyrażę bez spiny i czytaj spokojnie
Wybacz - zmęczony po robocie byłem i kilka zdań inaczej w moich oczach widziało. Niekoniecznie jest tak, że Wisła wybrała Polonia, bo Sharksi dobrze wiedzą, że Polonia nie ma podjazdu do Resovii chuligańsko - po prostu frustracja ekipy z Rzeszowa była już tak duża, że postanowili iść w inną stronę. Moim zdaniem - układ z JKS'em sprawi, że może nie będą siłą taką jak rodzina Stalówki, aczkolwiek mają te kilka dyszek więcej do pomocy. Bo do tego dochodzi Unia Nowa Sarzyna, Unia Tarnów i nagle robi się pięć ekip, które mogą wspomóc ich w walce z w/w koalicją.

Jeszcze raz powtórzę: Szkoda, że Wisłoka i Siarka nie chcieli w to pójść, bo wtedy zrobiłoby się naprawdę ciekawie bo na Południu i Wschodzie zrobiłyby się takie trzy koalicje, wszystkie anty koaliacja Stal Rzeszów&Stalówka&Karpaty&Polonia&Łada i te kilka mniejszych typu Przeworsk i Leżajsk.

Aktualnie to wygląda mniej więcej tak...


SSW, Polonia, Łada, Stal Rzeszów, Karpaty i te mniejszy w/w.
Resovia, Stal Stanok, JKS, Unia Tarnów (też pewnie będą działać), Unia Nowa Sarzyna
Siarka&Wisłoka&Wisła Sandomierz
Wschodnia Horda
Stal Mielec&Czarni Jasło - tu niestety brak aktywności tych dwóch ekip.
No i pojedyncze ekipy takie jak Czuwaj, które nie mają większego wsparcia na Podkarpaciu i mogą szukać również kontaktów w tych koalicjach.

Kolejność przypadkowa, nie doszukujcie się niczego. Jednak w kuluarach słychać, że pewne koalicje jeszcze mogą się połączyć i stworzyć jedną całość. Takie czasy niestety, że każdy szuka układów, żeby nie wyłapać wpierdolu czasem. Ogólnie zrobiło się bardzo ciekawie, a może być jeszcze ciekawiej bo ptaszki ćwierkają...

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kat. » 20.02.2018, 14:50

że Resovia prowadzi naprawdę głupią politykę zgodową.
Czemu głupia? Bardzo podobna do tej, jaką po rozpadzie PO prowadziła Stalówka. Wszystko się zacieśnia, każdy pilnuje swojego podwórka, każdy szuka sprzymierzeńców możliwie blisko.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 20.02.2018, 15:38

srututu pisze:
20.02.2018, 13:28
Jeszcze raz powtórzę: Szkoda, że Wisłoka i Siarka nie chcieli w to pójść...
Powiem tylko jedno. Kwestią czasu jest to, kiedy te zbieraniny bawiące się w krucjaty rozsypią się i to z wielkim hukiem.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Kalafior18p
Posty: 90
Rejestracja: 29.05.2011, 15:42

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Kalafior18p » 20.02.2018, 16:24

Już widzę jak Resovia lata z Wisłoką. Dobre. Do tej pory te ekipy statystycznie biły się przynajmniej raz w roku. Siarce na rękę byłaby nowa koalicja, dalekie wyjazdy do porządnych firm, coraz silniejszy lokalny rywal ale zejdźcie na ziemię połączonych koalicji nie będzie.

Zbedny_balast
Posty: 81
Rejestracja: 13.03.2015, 15:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zbedny_balast » 20.02.2018, 16:41

Kalafior18p pisze:
20.02.2018, 16:24
Już widzę jak Resovia lata z Wisłoką. Dobre. Do tej pory te ekipy statystycznie biły się przynajmniej raz w roku. Siarce na rękę byłaby nowa koalicja, dalekie wyjazdy do porządnych firm, coraz silniejszy lokalny rywal ale zejdźcie na ziemię połączonych koalicji nie będzie.
nigdy nie mów nigdy hehe

edzio27
Posty: 4
Rejestracja: 13.02.2018, 21:26

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: edzio27 » 20.02.2018, 17:18

Wisłoka nie będzie w tej koalicji ze względu na unie mościce -nie jestem kibicem Wisłoki to są moje przemyślenia

taksobiewpadlem
Posty: 62
Rejestracja: 18.02.2018, 19:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: taksobiewpadlem » 20.02.2018, 17:23

kat. pisze:
20.02.2018, 14:50
że Resovia prowadzi naprawdę głupią politykę zgodową.
Czemu głupia? Bardzo podobna do tej, jaką po rozpadzie PO prowadziła Stalówka. Wszystko się zacieśnia, każdy pilnuje swojego podwórka, każdy szuka sprzymierzeńców możliwie blisko.
A śledziłeś ich poczynania od rozpadu PO włącznie?
Resovia odeszła od Stalówki bo nie tolerowała u jej boku Polonii. Następnie czy tam już prędzej ( bo jak ktoś to pisał to dość złożone ) zaczęli jeździć na Wisłę i z czasem coraz bardziej starali się o ich względy a była tam już Polonia , nie mówiąc , że z czasem doszły do Wisły kolejne ekipy które nie dażyły ich sympatią jak Widzew czy Elana a Resovia zaczęła już ogarniać nawet oficjalne wyjazdy na Wisłe, wtedy obecność tych ekip już im nie przeszkadzała ?
Tutaj można jeszcze dodać przybicie układu z UT , która aktualnie nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu chuligańskiego...
W między czasie chcieli nawet powrócić do koalicji Stalówki z Polonią włącznie.
Ostatecznie przyjęli do siebie JKS i Unię NS i tym samym w jakimś tam stopniu wkurwili Wisłe i zapewne Ruch. Nie mówiąc już nawet o tym , że odeszli od ŁKS'u by ukierunkować się pod Wisłę. Zapewne w ich całej polityce można by było coś jeszcze znaleźć ale to i tak dużo.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: patriota85 » 20.02.2018, 17:26

Wisłoka - w przeciwieństwie do innych ekip - może ma na tyle honoru, że nie będzie się układała ze swoimi kosami.

Co do byłej zgody ŁKS-Resovia, to fakt bardzo długa zgoda.Ale prawda jest taka, że w ostatnim czasie wspieranie było słabe i zero jakiegokolwiek wspólnego działania, jak to miało miejsce we wcześniejszych latach.

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Rodowity1928 » 20.02.2018, 17:42

edzio27 pisze:
20.02.2018, 17:18
Wisłoka nie będzie w tej koalicji ze względu na unie mościce -nie jestem kibicem Wisłoki to są moje przemyślenia
Chyba Ci ta Unia kilka guzów nabiła na tym żydowskim ryju skoro najebałeś całe trzy posty a dwa są o Nas. :)

edzio27
Posty: 4
Rejestracja: 13.02.2018, 21:26

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: edzio27 » 20.02.2018, 20:48

Rodowity1928 pisze:
20.02.2018, 17:42
edzio27 pisze:
20.02.2018, 17:18
Wisłoka nie będzie w tej koalicji ze względu na unie mościce -nie jestem kibicem Wisłoki to są moje przemyślenia
Chyba Ci ta Unia kilka guzów nabiła na tym żydowskim ryju skoro najebałeś całe trzy posty a dwa są o Nas. :)
Nie jestem żydem ale wszyscy w około wiedzą jaką ekipą jesteście że tyle zgód i układów chyba nikt nie przerobił tyle co wy

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Rodowity1928 » 20.02.2018, 21:16

edzio27 pisze:
20.02.2018, 20:48
Rodowity1928 pisze:
20.02.2018, 17:42
edzio27 pisze:
20.02.2018, 17:18
Wisłoka nie będzie w tej koalicji ze względu na unie mościce -nie jestem kibicem Wisłoki to są moje przemyślenia
Chyba Ci ta Unia kilka guzów nabiła na tym żydowskim ryju skoro najebałeś całe trzy posty a dwa są o Nas. :)
Nie jestem żydem ale wszyscy w około wiedzą jaką ekipą jesteście że tyle zgód i układów chyba nikt nie przerobił tyle co wy
I tym postem udowadniasz, że jesteś zwykłym internetowym szczurkiem który pisze byle pisać.

Tak dla ciebie i tobie podobnych. Ostatnie 15 lat to zgody( układy :) ) z Karpatami, Glinikiem i Wisłą + od kilku lat układ z chłopakami z Węgier ( ETO GYOR ). Po zerwaniu układu przez Wisłę odnawiamy kontakty z naszą byłą zgodą z przełomu lat 80/90 Resovią.

Pewnie jest kilka/kilkadziesiąt innych ekip w kraju których sympatie zmieniały się dużo częściej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: AndyTAG, bandaPL, CzBCz, UrzadSkarbowy, yurez i 194 gości