Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 31.08.2019, 15:33

KRYZYS - w punkt!
Kiedyś "dziwka" była po prostu "dziwką", a dziś rozróżniamy na: "call girl", "studentka po godzinach", "dziewczyna do towarzystwa" etc... ;) Myślę że nie ma się nad czym zbytnio rozwodzić jeśli jednej i przede wszystkim drugiej stronie to pasuje. Mam tu na myśli sprawę Leżajska.
ps. To jest moje osobiste zdanie.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!



veb
Posty: 29
Rejestracja: 26.09.2010, 20:51

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: veb » 31.08.2019, 15:44

Zupełnie Zielony. pisze:
31.08.2019, 15:33
KRYZYS - w punkt!
Kiedyś "dziwka" była po prostu "dziwką", a dziś rozróżniamy na: "call girl", "studentka po godzinach", "dziewczyna do towarzystwa" etc... ;) Myślę że nie ma się nad czym zbytnio rozwodzić jeśli jednej i przede wszystkim drugiej stronie to pasuje. Mam tu na myśli sprawę Leżajska.
ps. To jest moje osobiste zdanie.
Zielony każdy ma swoje zdanie, ale jak już tak się odnosisz do całej sytuacji obu koalicjii to co powiesz na relację Resovii z waszą zgodą Siarką?
Jakby nie patrzeć p części też Was to dotyczy jako Wisłoki. Więc jak to jest? Chyba wszystkim możemy coś zarzucić ;)

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 31.08.2019, 15:55

1) Docelowo odniosłem się do Leżajska (opis Stali Rzeszów gdzie brak notki o nich) Jeszcze raz zaznaczam, wcześniej wpis bardziej na humorystycznie prosze traktować.To ich sprawa ;)
2) Jak się odnoszę? Hmm, coś ci opowiem, ilu tu już waliło konia że będziemy coś mieli z JKS Jarosław, sprawa wracała nawet dwa razy jak bumerang. Potem znów masturbacja że będziemy mieli oficjalnie coś z Resovią, nawet jeden się ze mną zakładał "o przekonanie" i co? i g#wno.
Wisłoka to ekipa z charakterem, mamy swoje zgody a to co zgody mają na boku to nie nasza sprawa. Było juz pisane nie raz, takie czasy.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

mortarthor
Posty: 99
Rejestracja: 17.10.2013, 03:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: mortarthor » 31.08.2019, 16:00

Stary Kibol pisze:
29.08.2019, 02:20
camillo pisze:
28.08.2019, 07:48
Stary Kibol pisze:
28.08.2019, 02:11


Większych jak Wy łajz niema ..najpierw tworząc z Sovią Podkarpacką Osmiornice A potem kumac się jak ku*** z ich największym wrogiem po zerwaniu waszej zgody
A Resovia to niby taka lepsza? A kto się po dupach z Siarka liże?
Tylko co to ma wspólnego z zamianą swojego wroga na przyjaciela?? Jak mieliście zgodę że Sovią to Stał Rzeszów jebaliscie na każdym kroku...A potem jak nigdy nic robicie sobie zgodę.. W derbowym mieście więc nie porównuj do lizania się Sovi z Siarką.wyscie zrobili Kurowski numer i tyle..Ale uczucie się Od Wisły w waszej la familia to normalne Wisła cisla Ruchowi od ku*** i potem układ wy Stali też od k**** i też układ.takze u Was to standardy kurestwo ma prawo bytu ..
Oj poniosło cię. To właśnie Resovia wydawała nie tak dawno gadżety z motywem anty-siarka, to na Wyspiańskiego spłonęła flaga Siarki (są zdjęcia i gadżetów i tym bardziej płonącej flagi). Ze Stalą fakt że była kosa nikt z jednej ani z drugiej strony temu nie zaprzecza, ale bez jakiejś mega nienawiści. Kurewski numer? Dla mnie to porzucenie wieloletniej zgody - ŁKS, na rzecz Wisły i jeszcze wypierane się pewnych spraw (vel nas w Marsylii nie było). Ktoś wspominał o KSZO to wam coś powiem pasiasty jeden z drugim. Kogo na niedługo później wyjeździe w Ostrowcu wyzywaliscie? Nas czy KSZOków? Tak, wtedy spiewaliscie " KSZO OSTROWIEC śmierdzi ch...", a nie Stalówka, a teraz będziecie próbowali kąsać tematem który został zamknięty na wyjeździe do Gdańska. A właśnie... Czy pojechaliscie później z nami do Gdańska wiedząc co się kręci? Wtedy jakoś wszystko było elegancko tylko strach w oczy zajrzał co (dobrze ze na Raków można było liczyć).
Prawo jazdy and Polonez

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: patriota85 » 31.08.2019, 18:12

mortarthor pisze:
31.08.2019, 16:00
To właśnie Resovia wydawała nie tak dawno gadżety z motywem anty-siarka, to na Wyspiańskiego spłonęła flaga Siarki (są zdjęcia i gadżetów i tym bardziej płonącej flagi).
Można jeszcze wspomnieć o meczu Siarka Tarnobrzeg-Resovia Rzeszów kilka lat temu, na którym typ z Sovii zrywa flagę/kawałek flagi Siarki, którą odbija piłkarz.

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kierowca_pks » 31.08.2019, 18:49

Od czasu awantury na meczu Ruchu z Wisłą wiosną 2016 a 3 miesiące później zgoda dziwią was jeszcze takie sytuacje na Podkarpaciu ? Bo mnie nie.

mortarthor
Posty: 99
Rejestracja: 17.10.2013, 03:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: mortarthor » 31.08.2019, 19:10

kierowca_pks pisze:
31.08.2019, 18:49
Od czasu awantury na meczu Ruchu z Wisłą wiosną 2016 a 3 miesiące później zgoda dziwią was jeszcze takie sytuacje na Podkarpaciu ? Bo mnie nie.
Tylko w relacji Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola trochę więcej wody w Sanie upłynęło to raz, a dwa, że Reska miała nieudane ruchy i Siarka to takie ich koło ratunkowe 'byle przykleić się i jeszcze przy tym zagrać na nosie Stalowce" . Tylko my się z tego śmiejemy bo może by zagrali na nosie jakby z Motorem układ przybili, a tutaj wyszła sraczk.. . Yyy... Siarka (😉) . Nawet starsi na meczu w Tarnobrzegu pokazali co myślą o takiej kompromitacji.
Prawo jazdy and Polonez

Lonsdale_London
Posty: 77
Rejestracja: 07.05.2007, 11:25

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Lonsdale_London » 31.08.2019, 21:06


to na Wyspiańskiego spłonęła flaga Siarki (są zdjęcia i gadżetów i tym bardziej płonącej flagi). Ze Stalą fakt że była kosa nikt z jednej ani z drugiej strony temu nie zaprzecza, ale bez jakiejś mega nienawiści. Kurewski numer? Dla mnie to porzucenie wieloletniej zgody - ŁKS, na rzecz Wisły i jeszcze wypierane się pewnych spraw (vel nas w Marsylii nie było).
Po 1. To Stalówka przywiozła tą flagę do Rzeszowa na mecz z Wisłoką i część ekipy Resovi nie przyszła na ten mecz, żeby nie stać z nimi na jednym sektorze.
Po 2. Na lini Stalówka-Stal Rz. Ciśnienie było mega konkretne, przez pewien okres prawie na każdy wyjazd Stali jeździła Resovia sama lub atakowała ze stalówka jako PO. Za każdym razem gdy Stal jechała na Lubelszczyznę, Stalówka czekała na trasie.
Po 3. Nie pisz o krzywych akcjach bo to co odjebala Stalówka z flagą Siarki to ciężko określić. W taki sposób to taka Sanovia Lesko może wejść w posiadanie flagi Lecha Poznań. Za taki numer powinno się jechać z nimi po krakowsku.

Leelito
Posty: 6
Rejestracja: 18.08.2017, 18:10

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Leelito » 31.08.2019, 22:43

Pytanie bez spiny Igloopol to jeszcze aktywny po ostatniej informacji o zerwaniu układu przez Unie Oświęcim ? Bo ostatnio cos cicho o nich a na wyjazdy raczej zawsze jeździli.

wuwu
Posty: 3
Rejestracja: 01.09.2012, 19:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wuwu » 31.08.2019, 23:46

Leelito pisze:
31.08.2019, 22:43
Pytanie bez spiny Igloopol to jeszcze aktywny po ostatniej informacji o zerwaniu układu przez Unie Oświęcim ? Bo ostatnio cos cicho o nich a na wyjazdy raczej zawsze jeździli.
może trochę spam, ale chciałbym kiedyś zobaczyć jak ktoś pisze bez ogródek "pytanie ze spiną" :)

SSW1938
Posty: 94
Rejestracja: 24.09.2016, 14:04

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: SSW1938 » 01.09.2019, 00:24

Lonsdale_London pisze:
31.08.2019, 21:06
Po 3. Nie pisz o krzywych akcjach bo to co odjebala Stalówka z flagą Siarki to ciężko określić. W taki sposób to taka Sanovia Lesko może wejść w posiadanie flagi Lecha Poznań. Za taki numer powinno się jechać z nimi po krakowsku.
Sami nas nazywacie derbowymi rywalami a w miastach derbowych... Poza tym gościu też odpiera...krzywe numery pod marketami więc nie miej pretensji do garbatego że dzieciaki ma proste.

LUFCIK82
Posty: 27
Rejestracja: 31.03.2018, 09:27

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: LUFCIK82 » 01.09.2019, 11:08

Okropnie się to wszystko czyta. Ludzie, którzy nie mają nic wspólnego z Resovią tworzą tu historię jak to padła zgoda ŁKS - em . Otóż napiszę tak ... pierdolenie. Gówno wiecie...

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 01.09.2019, 11:19

Leelito pisze:
31.08.2019, 22:43
Pytanie bez spiny Igloopol to jeszcze aktywny po ostatniej informacji o zerwaniu układu przez Unie Oświęcim ? Bo ostatnio cos cicho o nich a na wyjazdy raczej zawsze jeździli.
Drugie zero wyjazdowe, a dziś pewno będzie trzecie...
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Maraton uśmiechu
Posty: 244
Rejestracja: 04.04.2013, 19:50
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Maraton uśmiechu » 01.09.2019, 16:41

Zupełnie Zielony. pisze:
01.09.2019, 11:19
Leelito pisze:
31.08.2019, 22:43
Pytanie bez spiny Igloopol to jeszcze aktywny po ostatniej informacji o zerwaniu układu przez Unie Oświęcim ? Bo ostatnio cos cicho o nich a na wyjazdy raczej zawsze jeździli.
Drugie zero wyjazdowe, a dziś pewno będzie trzecie...
To co oni zawiesili działalność, bo pogoniliście ich z miejsca zbiórki (swojej)?
„Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań.”

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 01.09.2019, 20:28

Ten układ od samego początku budził w nas śmiech i zarazem nie dowierzanie że znaleźli się kolejni chętni (czyt. naiwni) aby z nimi trzymać. To było tylko kwestią czasu kiedy się na nich poznają. Wróble ćwierkają że koleżanki zawiesiły działalność, no ale nie mój cyrk i nie moje małpy ;)
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Football Saturday
Posty: 53
Rejestracja: 19.12.2016, 14:56

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Football Saturday » 01.09.2019, 20:48

" no ale nie mój cyrk i nie moje małpy " Tylko że na temat Igloopolu udzielasz się najwięcej :)

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 01.09.2019, 21:03

Z jednej strony szkoda a z drugiej już nawet mnie to nie dziwi. Wiele ekip na podkarpaciu(i nie tylko) przeżywa złe czasy a i takie ekipy jak np Stal Mielec grające w pierwszej lidze potrafią zawiesić działalność(tak wiem , że znowu jeżdzą ale chodzi o sam fakt).
Co do Igloopolu to mimo, że przez pewien czas nie mieli zera wyjazdowego to widac bylo , że "dołują" a ich derbowi rywale wręcz przeciwnie, co chyba tym bardziej utrudniało im życie. Czas pokaże jak się potoczą losy pewnych ekip.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 01.09.2019, 21:05

Zważ na to, że pytanie było skierowane do mnie. Ewentualne kolejne pytania proszę kierować do zainteresowanych.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

powazny
Posty: 38
Rejestracja: 25.01.2013, 22:28

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: powazny » 01.09.2019, 22:01

jestem szczerze zaskoczony mala (oczywiscie stosunkowo) liczba stali na Widzewie. wiele osob bylo przekonanych ze w takich warunkach jakie miala stal tzn.najlepszy okres wedlug nich samych w ich kibicowskiej historii,najlepsze zgody i uklady w historii,awans pilkarski do wymazonej 2 ligi,pozycja lidera po 7 kolejkach,bezpieczny wyjazd na ich wysniony latami Widzew,zero ograniczen...i co? 410 osob?!!! co to sie wydarzylo? przypomne tylko ze Resovia wykrecila swoj rekord 750 osob na Motor,po latach grania w 3 lidze bez jakichkolwiek szans na rozwoj pilkarski na tamten moment,a na sam Widzew w tamtym sezonie pojechalismy w 3 stowki mimo ze cztery dni przed meczem wyjazd byl odwolany bo Widzew wysylal rozne dziwne pisma robiac wszystko zebysmy nie przyjechali...

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 01.09.2019, 22:06

Sokół Sieniawa - WISŁOKA

[link]

[link]
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

peaker87
Posty: 80
Rejestracja: 03.06.2008, 12:31
Lokalizacja: rzeszów

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: peaker87 » 01.09.2019, 22:16

powazny pisze:
01.09.2019, 22:01
jestem szczerze zaskoczony mala (oczywiscie stosunkowo) liczba stali na Widzewie. wiele osob bylo przekonanych ze w takich warunkach jakie miala stal tzn.najlepszy okres wedlug nich samych w ich kibicowskiej historii,najlepsze zgody i uklady w historii,awans pilkarski do wymazonej 2 ligi,pozycja lidera po 7 kolejkach,bezpieczny wyjazd na ich wysniony latami Widzew,zero ograniczen...i co? 410 osob?!!! co to sie wydarzylo? przypomne tylko ze Resovia wykrecila swoj rekord 750 osob na Motor,po latach grania w 3 lidze bez jakichkolwiek szans na rozwoj pilkarski na tamten moment,a na sam Widzew w tamtym sezonie pojechalismy w 3 stowki mimo ze cztery dni przed meczem wyjazd byl odwolany bo Widzew wysylal rozne dziwne pisma robiac wszystko zebysmy nie przyjechali...
Pierdolnij się w łeb 👍 to twoje RR już nic nie znaczy w regionie 😉 wszyscy was wysmiali

powazny
Posty: 38
Rejestracja: 25.01.2013, 22:28

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: powazny » 01.09.2019, 22:48

nie ma lepszego potwierdzenia ze czlowiek ma racje w tym co pisze jak to ze jego oponent nie odnosi sie do faktow z wypowiedzi tylko wali teksty typu,glupi jestes i pierdolnij sie w leb,czyli stalowcy wiedza ze nie pyklo...tylko dlaczego,co bylo przyczyna,pytam tylko,ktos,cos?

mortarthor
Posty: 99
Rejestracja: 17.10.2013, 03:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: mortarthor » 02.09.2019, 01:37

powazny pisze:
01.09.2019, 22:01
jestem szczerze zaskoczony mala (oczywiscie stosunkowo) liczba stali na Widzewie. wiele osob bylo przekonanych ze w takich warunkach jakie miala stal tzn.najlepszy okres wedlug nich samych w ich kibicowskiej historii,najlepsze zgody i uklady w historii,awans pilkarski do wymazonej 2 ligi,pozycja lidera po 7 kolejkach,bezpieczny wyjazd na ich wysniony latami Widzew,zero ograniczen...i co? 410 osob?!!! co to sie wydarzylo? przypomne tylko ze Resovia wykrecila swoj rekord 750 osob na Motor,po latach grania w 3 lidze bez jakichkolwiek szans na rozwoj pilkarski na tamten moment,a na sam Widzew w tamtym sezonie pojechalismy w 3 stowki mimo ze cztery dni przed meczem wyjazd byl odwolany bo Widzew wysylal rozne dziwne pisma robiac wszystko zebysmy nie przyjechali...
Podobnie mieliśmy (Stalówka) z Koroną Kielce i pojechaliśmy mimo to w około 750 osób, także rekordu nie pobiliście 😉. Piszę tylko dlatego, że jak ktoś z Resovii wspomina ten wyjazd zawsze biadoli o tych czterech dniach, a trzeba było robić zapisy i wrazie czego oddawać kasę lub voucher na inny wyjazd tym co wplacili ewentualną zaliczkę , a nie wypłakiwać to jeszcze przez kilka sezonów.
Prawo jazdy and Polonez

Holtras
Posty: 100
Rejestracja: 10.08.2017, 14:47

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Holtras » 02.09.2019, 11:33

410 osób to i tak dobra liczba. To chyba nawet więcej niż wasz młyn na meczu z Olimpią.

PS
Relacja Unii Nowa Sarzyna:
Ustawiamy się w sobotę na rywala zza miedzy. Mamy info że do Gorzyc pojechało ich 5 aut. Zbieramy się w 15 i wyczekujemy ich na trasie. Przed N.S. nasza obczajka wyczaja 2 auta żydków. Jedzie za nimi. Wybiegamy na drogę z lasu pomiędzy NS a Leżajskiem. Niestety Pogoń nie była chętna do walki i omija nas szerokim łukiem. Wskakujemy do aut i gonimy ich do Leżajska. Cały czas próbujemy ich zatrzymać. Na pierwszym rondzie pojechali jak typowa blondynka czyli w lewo pod prąd hehe . Jeszcze chwilę ścigamy ich po mieście. Ale niestety chłopcy w koszulkach MZKS okazali się sprytniejsi od nas i nam spierdolili.

Stal Gorzyce - POGOŃ LEŻAJSK (31.08.2019)
Na tym wyjeździe 23 osoby. Stal bez młyna.
Po meczu rozdzielamy się na dwie grupy. Jedna jedzie jeszcze na inny mecz, a do Leżajska wraca dwa auta. Na tej trasie czeka ekipa, ale się nie zatrzymujemy. Z naszej perspektywy przeciwnik w sporej przewadze liczebnej, ale jeśli zechcą to może sami się określą. Tak czy inaczej uznajemy to zdarzenie za naszą porażkę.

peaker87
Posty: 80
Rejestracja: 03.06.2008, 12:31
Lokalizacja: rzeszów

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: peaker87 » 02.09.2019, 14:24

powazny pisze:
01.09.2019, 22:48
nie ma lepszego potwierdzenia ze czlowiek ma racje w tym co pisze jak to ze jego oponent nie odnosi sie do faktow z wypowiedzi tylko wali teksty typu,glupi jestes i pierdolnij sie w leb,czyli stalowcy wiedza ze nie pyklo...tylko dlaczego,co bylo przyczyna,pytam tylko,ktos,cos?
Bo macie ból d*** o Stal i ich układy, zobacz ile jest pierdolenia na ten temat. Czepiacie się ekip z układów i wgl.

fasci_nation
Posty: 100
Rejestracja: 17.08.2017, 22:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: fasci_nation » 02.09.2019, 14:37

Akcja rodzi reakcję. Na to jest nawet wzór fizyczny. Taki pan, Newton, go wymyślił.
Od dwóch tygodni sadzicie się jak popierdoleni na temat liczb wyjazdowych z Wejherowa i Stargardu, ale wam wolno, nie?

Holtras
Posty: 100
Rejestracja: 10.08.2017, 14:47

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Holtras » 02.09.2019, 14:52

BIV pisze:
02.09.2019, 11:46
Holtras. "Wasz" czyli? Sugerujesz, ze mlyn Resovii byl mniejszy jak 410 osob? Chyba, ze o kims innym piszesz, to zwracam honor.

Co do opisu UNS - Pogon, to szkoda, ze malo kto potrafi obiektywnie opisac swoja porazke (nie podjecie walki), jak Ty to opisales.
Z calym szacunkiem, ale wiem jak wygląda z bliska ta trybuna bo za małolata bywałem tam na zawodach i wcale dużej pojemności nie ma jak się z daleka wydaje. Chyba że staliscie tam mocno ściśnieci.

A te relacje nie są moje tylko znalezione na necie opisujące małe atrakcje z tego weekendu. Ja tu nic od siebie nie dodawałem.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: bez-napinki » 02.09.2019, 15:49

Pojechali w ponad 400 osób = pojechali słabo. Eksperci z kibice.net to stan umysłu.

fasci_nation
Posty: 100
Rejestracja: 17.08.2017, 22:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: fasci_nation » 03.09.2019, 20:27

Kiedyś powszechne było krojenie barw, teraz chyba trendy staje się "krojenie" stron w Internecie :) Po raz drugi w ciągu miesiąca pada oficjalny fp Resovii. I raczej nie jest to przypadek, czy pojedyncza podpierdolka.

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Stadionowy » 03.09.2019, 23:00

Czy ktoś mógłby wypisać pełne składy największych koalicji na Podkarpaciu biorąc pod uwagę zgody, układy, "rodzinę", ekipy działające jako FC, itp?

Z góry dzienx!

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Oden2 » 04.09.2019, 01:33

Nie rozumiem dlaczego kogos tutaj dziwi powtanie koalicji Sovia, Siarka, JKS, Stal S itd. przeciez po zjednoczeniu sie polowy wojewodztwa bylo pewne, ze naprzeciw stanie rownie liczna lub zblizona liczbowo koalicja. Nie da sie walczyc z 5-7 ekipami w pojedynke czy we dwoch. To nie oni sie zfrajerzyli, robiac ze wszystkich kos rodzine, to byla zwykla reakcja lub jak kto woli walka o przetrwanie.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 07.09.2019, 18:34

WISŁOKA - Wisła Puławy (gości brak)

[link]

[link]
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Pierre89 » 07.09.2019, 21:58

Polonia- Karpaty Krosno
[link]
Karpaty Krosno razem z Polonią w sektorze..

belgston
Posty: 44
Rejestracja: 31.05.2019, 00:21

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: belgston » 08.09.2019, 12:17

Pierre89 pisze:
07.09.2019, 21:58
Polonia- Karpaty Krosno
[link]
Karpaty Krosno razem z Polonią w sektorze..
Nie chcę nikogo tłumaczyć bo daleko mi do w/w ekip, ale mecz chyba w środę rozgrywany i to już któryś mecz tych ekip w ciągu kilku sezonów więc nie dziwie się wcale, że miernie to wygląda.

Maraton uśmiechu
Posty: 244
Rejestracja: 04.04.2013, 19:50
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Maraton uśmiechu » 09.09.2019, 12:50

Co obecnie dzieje się wokół Lechii Sędziszów Małopolski, czy całkowicie upadł tam ruch kibicowski i skupiono się na meczach Resovii?

Co z Naftą Jedlicze oraz Haczovią Haczów? To były chyba fc Karpat Krosno.

Czy Czarnovia Czarna oraz Kolbuszowianka Kolbuszowa działają na własny rachunek? Ci drudzy o ile pamiętam mieli jakieś wyjazdy ale to lata temu. Chyba nawet ktoś pisał że trzymają ze... Zrywem Dzikowiec i wleciały tu jakieś fotki.

Sanovia Lesko i Bieszczady Ustrzyki Dolne dalej mają zawieszoną działalność?

Żurawianka Żurawica nadal fc Polonii czy pustynia kibicowska?



Co niektóre pytania mogą wydawać się wręcz głupie, ale gdy w IV lidze podkarpackiej grało większość zespołów z kibicami (poza Stalówką, Stałą Rzeszów i Czuwajem - inne klasy rozgrywkowe) to ruch kibicowski w tym rejonie był chyba najciekawszy w Polsce.
„Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań.”

Holtras
Posty: 100
Rejestracja: 10.08.2017, 14:47

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Holtras » 09.09.2019, 14:09

Maraton uśmiechu pisze:
09.09.2019, 12:50

Czy Czarnovia Czarna oraz Kolbuszowianka Kolbuszowa działają na własny rachunek? Ci drudzy o ile pamiętam mieli jakieś wyjazdy ale to lata temu. Chyba nawet ktoś pisał że trzymają ze... Zrywem Dzikowiec i wleciały tu jakieś fotki.
W Czarnej na dzień dzisiejszy nic szczególnego się nie dzieje. Glownie z powodu emigracji jak i chujowych czasow.
Kolbuszowa też już nie działa u siebie. Jako FC też rewelacji ostatnio nie ma. Mają sztame, ale z Huraganem Przedbóż.
Zryw kręcił młyn tylko w jednym sezonie kiedy grał w IV lidze później to upadło.

belgston
Posty: 44
Rejestracja: 31.05.2019, 00:21

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: belgston » 09.09.2019, 15:54

Czasy takie, że tym mniejszym ekipom bardzo ciężko działać w tych czasach - albo mają świadomość, że zostaną szybko wytępione i nic z tego nie będzie, albo po prostu podpięły się pod te większe ekipy i działają jako zwykłe FC.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 09.09.2019, 18:45

Holtras pisze:
09.09.2019, 14:09
W Czarnej na dzień dzisiejszy nic szczególnego się nie dzieje. Glownie z powodu emigracji jak i chujowych czasow.
Nie nic szczególnego, tylko nic się nie dzieje i nie będzie się dziać! Dostali propozycję nie do odrzucenia- przyjęli ale... to był słomiany zapał. Tyle na ten temat i generalnie całego powiatu dębickiego.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

czeko1
Posty: 86
Rejestracja: 18.03.2018, 23:04

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czeko1 » 09.09.2019, 19:50

Co bylo napisane na transparencie Stali Rz. na meczu z Gieksa?

SW9KMK
Posty: 33
Rejestracja: 27.04.2010, 17:30

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: SW9KMK » 09.09.2019, 19:55

Kolbuszowianka ma dobre kontakty od 1994 roku z Korona Majdan Krolewski. Po drodze mieli jeszcze krotki zgodowy epizod z Kamaxem Kanczuga . Niestety obecny B klasowy klimat poteguje marazm. I tak szczescie ze klub istnieje I uratowal sie przed likwidacja.
Bachnat 3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arsi00, Gość123, KSH, M@rio, mietek888, pseudofan, qwerty1, Wotan88 i 199 gości