Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Osaka » 22.07.2020, 19:33

Najwazniejsz ze ty jestes GIT . A ile ja mam wyjazdow tego sie nie mart bo pewnie o minimum 150 wiecej od Ciebie. No i dalej komus ciukaj bo to jedyne co potrafisz . Powodzenia gangusie i wez juz zluzuj bo jebnie ci gumka.



elokwętny_lizak
Posty: 306
Rejestracja: 20.12.2011, 13:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: elokwętny_lizak » 22.07.2020, 19:37

Osaka pisze:
22.07.2020, 19:33
Najwazniejsz ze ty jestes GIT . A ile ja mam wyjazdow tego sie nie mart bo pewnie o minimum 150 wiecej od Ciebie. No i dalej komus ciukaj bo to jedyne co potrafisz . Powodzenia gangusie i wez juz zluzuj bo jebnie ci gumka.
To współczuję twoim kolegom po szalu że mają takie zaplecze.

afryka
Posty: 40
Rejestracja: 03.09.2010, 21:33

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: afryka » 22.07.2020, 19:42

Zupełnie ZIelony nikt ci nie zabiera szacunku za te lata na szlaku bo choć ciebie nie lubię to muszę przyznać ze szanuje to ile lat jeździsz , za chuligana to się nie masz może teraz ale kilka lat temu w necie pozowałes na chuligana nr 1 na Wisłoce a sam wiesz ze zawodnik do bicie z ciebie żaden i to są fakty , a teraz może się ustosunkujesz do konfidentów i absolwenta klasy policyjnej w waszej bandzie

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kusy_jest_boski » 22.07.2020, 20:12

afryka pisze:
22.07.2020, 19:42
sam wiesz ze zawodnik do bicie z ciebie żaden i to są fakty
Nie znam gościa, ale wiedzę mam ze gabaryty to nie wszystko. Kiedyś takiego grubasa widziałem co z góry sie smiali chłopy jeszcze przed walką że bedzie cyrk a grubas był nieprzeciętnie lubiący sie tłuc i walke z gladiatorem z postawy wygrał, odwrotnie tez widziałem jak patyczak co w bicepsie miał tyle ile ja w nadgarstku pięknie obskoczył i napukał osiłkowi prosto z gym

afryka
Posty: 40
Rejestracja: 03.09.2010, 21:33

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: afryka » 22.07.2020, 21:00

kusy_jest_boski pisze:
22.07.2020, 20:12
afryka pisze:
22.07.2020, 19:42
sam wiesz ze zawodnik do bicie z ciebie żaden i to są fakty
Nie znam gościa, ale wiedzę mam ze gabaryty to nie wszystko. Kiedyś takiego grubasa widziałem co z góry sie smiali chłopy jeszcze przed walką że bedzie cyrk a grubas był nieprzeciętnie lubiący sie tłuc i walke z gladiatorem z postawy wygrał, odwrotnie tez widziałem jak patyczak co w bicepsie miał tyle ile ja w nadgarstku pięknie obskoczył i napukał osiłkowi prosto z gym
Prawda , ale w tym konkretnym przypadku to wiem ze z tym aspektem kibicowskiego rzemiosła nie radzi sobie Pan Zupełnie Zielony , ale zaznaczam jeszcze ze szanuje go za 30 lat na szlaku , dalej chuligani Wisłoki nie zabiorą swojego głosu na temat rozjebusów i aspiranta w ekipie , w sumie ich sprawa ale później niech nie płaczą że kilka osób się rozjebało na ekipę .

Daffy666
Posty: 81
Rejestracja: 14.05.2019, 17:14

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Daffy666 » 22.07.2020, 21:35

Zupełnie Zielony. pisze:
21.07.2020, 17:49
wino i śpiew pisze:
21.07.2020, 10:43
Uwaga, zaraz wjedzie zupełnie zielony i wszystko naprawi hehe. To nie tak jak wszyscy myślicie....
Słuchaj pacjencie, po pierwsze mój nick zaczyna sie z dużych liter, najwyrażniej masz z tym problem ale nie tylko.
"Rewelacje" aferzystek z Igloopolu są nam znane od dawna, tak samo jak od dawna tylko na internecie moga nam próbowac zaszkodzic. Tyle w tym temacie.
ps. Z Wisłoki nikt sie nie wypowiada na tym portalu, to samo dotyczy mnie, tak więc teraz szczekajcie ile sił na internecie, tyle tylko możecie!

hahahahahha no nie wierze z balwana dojebal 1200 postow i sie nie wypowiada prawda boli ? hahahah

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Monster96 » 23.07.2020, 07:02

Osaka pisze:
22.07.2020, 12:48
Wszyscy co kiedykolwiek mieli z wami jakies kontakty leja na was jak na najgorszych obsrancow . Przykladem jest wasz ostatni wielki uklad hools z Unia Oswiecim ktora stwierdzila ze jestescie banda c**** i was odjebala gdy spierdoliliscie przed Wisloka na PKP.
Tutaj akurat, to kibice Unii zrobili na siłę frajerów z Igloopolu, bo jak chłop z Oświęcimia bez walki oddawał flagi (w tym jedną Igloopolu) koalicji Bielskie Zagłębie & Beskid, to wtedy jakoś wszystko było w porządku. Ktoś tu nawet pisał kulisy tego zdarzenia i późniejszych wyjaśnień i zapewnień Oświęcimian.

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: LejTeCole » 23.07.2020, 07:38

Monster96 pisze:
23.07.2020, 07:02
Osaka pisze:
22.07.2020, 12:48
Wszyscy co kiedykolwiek mieli z wami jakies kontakty leja na was jak na najgorszych obsrancow . Przykladem jest wasz ostatni wielki uklad hools z Unia Oswiecim ktora stwierdzila ze jestescie banda c**** i was odjebala gdy spierdoliliscie przed Wisloka na PKP.
Tutaj akurat, to kibice Unii zrobili na siłę frajerów z Igloopolu, bo jak chłop z Oświęcimia bez walki oddawał flagi (w tym jedną Igloopolu) koalicji Bielskie Zagłębie & Beskid, to wtedy jakoś wszystko było w porządku. Ktoś tu nawet pisał kulisy tego zdarzenia i późniejszych wyjaśnień i zapewnień Oświęcimian.
No tu Igloopol to rzeczywiście wyszedł jak Zabłocki na mydle. Ale to tak huczne zapowiedźi i oczywiście groźne chuligańskie łączone gadżety. Po wszystkim można skwitować- głupio wyszło. Gdyby Igloopol olał ich po oddaniu flag to wyszedłby z twarzą, dał im szansę a po nastepnej akcji Unia sprytnie się wymiksowała robiąc z nich frajerów.

Greenheart
Posty: 48
Rejestracja: 05.10.2019, 14:28

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Greenheart » 23.07.2020, 10:44

Sprytnie czy nie ale nie wolno zapominac , że pozniej Igloopol palil wroty po tym jak chcieli zaatakowac (?) Wisłoke co bylo bardzo slabe. Wiec nikt tu nie jest bez winy.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Monster96 » 23.07.2020, 12:10

Greenheart pisze:
23.07.2020, 10:44
Sprytnie czy nie ale nie wolno zapominac , że pozniej Igloopol palil wroty po tym jak chcieli zaatakowac (?) Wisłoke co bylo bardzo slabe. Wiec nikt tu nie jest bez winy.
Z tego co pamiętam była to ich wspólna akcja. I z tego co pamiętam, to nikt tam nie został, tylko wszyscy uciekli. Popraw jeśli się mylę.

StatystykKalkulator

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: StatystykKalkulator » 23.07.2020, 12:39

Zupełnie Zielony. pisze:
22.07.2020, 18:59
Tak czytam te rewelacje i nie wierze, weż jeden z drugim jezdzij na wyjazdy bez przerwy 30 lat, zalicz 500 wyjazdów bo tyle wszystkich mam. Nigdy się nie uważałem z jakiegos chuligana ale swoje przeżyłem. Na forum jestem z wolnej stopy (indywidualnie) i na szczeście jest wielu z którymi mozna kulturalnie powspominać i ocenic pewne sprawy z biegiem czasu - nawet jeśli nam jest nie po drodze, a reszta.... reszta to zwykłe zakomlepsione k**** wypisujące nie stworzone bzdury.
Wariacie, to ze ty zmarnowałeś życie na jeżdżenie po wioskach za jakąś Wisłoka Dębica to twój biznes tylko nie wiem po co się tak uzewnetrzniasz i czego tu oczekujesz z tego tytułu, współczucia?

Jestes podręcznikowym przykładem internetowej łajzy kopanej w dupe w realnym zyciu, internet to twoje jedyne pole bitwy i tutaj kpisz z tego Igloopolu jak tylko się da ale już jak wychodzisz z domu to temu samemu Igloopolowi oddajesz barwy za darmo albo uciekasz to powiedz na c*** ty w ogole jeździłeś te 30 lat i „swoje przeżyłeś”?

„Wez jezdzij” itp to zakładam takie naleciałości z twojej Ukrainy? Przy 1200 postach mógłbyś chociaż z szacunku opanować podstawy języka w którym probujesz się porozumiewać.

I tak jak mówisz - cała Polska ma kompleksy względem waszej charakternej bandy z wielkiego miasta. Dokładnie tak jest. Homer i reszta są ok a ty jestes gladiator jak z 300 i tego się trzymajmy. KSW !!

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ardian » 23.07.2020, 13:07

Co ty p********* kalkulatorze... Na c*** jeździł? Zmarnował życie na jeżdżenie za swoim klubem? Ty się jebnij w łeb tym kalkulatorem, to może zrozumiesz, że właśnie na tym polega kibicowanie. Napiszesz na tym forum chociaż jeden sensowny post kiedyś?

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kat. » 23.07.2020, 13:18

Tak oftopowo: przypomniał mi się jakiś stary opis Śląska jak to jechali do Dębicy, w którym co parę zdań pojawiała się ta Ukraina. No dobra, u nas też się często jebało wszystko na wschód od Wisłoki (rzeki) od Ukraińców, ale ludzie z ziem, gdzie po wojnie były masowe przesiedlenia i potężne "zastrzyki" ukraińskiej krwi powinni trochę wyhamować.

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: RaryTaS » 23.07.2020, 13:37

Niezły megaloman z tego statystyka. Daleko mi do Wisłoki z wiadomych względów, ale chłop przejeździł kupę lat a ten że zmarnował czas na jeżdżenie po wioskach. Jak Lechia startowała od A-klasy to rozumiem, że odpuszczałeś jeżdżenie za ukochanym klubem po wiochach?

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Pique » 23.07.2020, 13:46

Dajcie spokój statystykowi prujdupie i nie wkurwiajcie go, bo poda wasze dane osobowe na forum i powiąże z jakąś akcją.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Monster96 » 23.07.2020, 14:20

Statystyk pierdoli wyjazdy po wioskach. Woli bezpieczne wyjazdy specjalem albo autokarami na drugi koniec Polski, po których może wspominać jak długo to on w trasie nie był, ale niestety nic się nie działo.

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wacus.. » 23.07.2020, 14:58

Gość jest na szlaku od 30 lat, 500 wyjazdów a jakaś parowa mu ciśnie ze zmarnował swoje życie jeżdżąc po wioskach - statystyk pochwał ile Ty masz wyjazdów bo w każdym temacie Cię pełno, w każdym temacie ludzi wyzywasz itd, tak właśnie upada ruch kibicowski w Polsce, teraz soe liczy kto więcej hajsu ne lewo narobi, ile torebek ma w szafie itd.. smutne jak c***..
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Greenheart
Posty: 48
Rejestracja: 05.10.2019, 14:28

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Greenheart » 23.07.2020, 15:18

Monster96 pisze:
23.07.2020, 12:10
Greenheart pisze:
23.07.2020, 10:44
Sprytnie czy nie ale nie wolno zapominac , że pozniej Igloopol palil wroty po tym jak chcieli zaatakowac (?) Wisłoke co bylo bardzo slabe. Wiec nikt tu nie jest bez winy.
Z tego co pamiętam była to ich wspólna akcja. I z tego co pamiętam, to nikt tam nie został, tylko wszyscy uciekli. Popraw jeśli się mylę.
Jak najbardziej masz rację, bardziej chodzi mi o to, że robiąc akcję u siebie w mieście, atakując swojego największego derbowego rywala powinno się grać pierwsze skrzypce. Jak dla mnie wstydem jest, że gdy jakaś ekipa przyjeżdża wspomóc braci , pada decyzja o zaatakowaniu Wisłoki a ostatecznie wszyscy uciekają bez podjęcia walki - totalna porażka.
Poza tym uważam, że Igloopol jest od wielu już lat w naprawdę słabiej formie podobnie jak kilka innych ekip na podkarpaciu i na przestrzeni lat zaliczył naprawdę dotkliwe porażki.
Ale to tylko moje zdanie i nikt musi się z nim zgadzać a podyskutować na poziomie zawsze mogę.

bernard
Posty: 13
Rejestracja: 30.01.2018, 11:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: bernard » 23.07.2020, 16:21

W normalnej ekipie wyjazdy z konfidentami i psami to jest powód raczej do wstydu a nie chwalenia sie , czasami lepiej jest mniej wyjazdow w normalnym towarzystwie niz wiecej w kulawym
Piątka przybita z konfidentem , wspolne spiewy z psem , w autokarze wspolne picie , h.. z zasadami wazne ze wyjazd sie odbył , zero charakteru , a pozniej chwali ze ma 500 wyjazdow i za to żąda szacunku , swiat stanął na glowie

Miszmasz
Posty: 125
Rejestracja: 03.10.2011, 16:29

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Miszmasz » 23.07.2020, 16:33

bernard pisze:
23.07.2020, 16:21
W normalnej ekipie wyjazdy z konfidentami i psami to jest powód raczej do wstydu a nie chwalenia sie , czasami lepiej jest mniej wyjazdow w normalnym towarzystwie niz wiecej w kulawym
Piątka przybita z konfidentem , wspolne spiewy z psem , w autokarze wspolne picie , h.. z zasadami wazne ze wyjazd sie odbył , zero charakteru , a pozniej chwali ze ma 500 wyjazdow i za to żąda szacunku , swiat stanął na glowie
Otoz to..
kat. pisze:
23.07.2020, 13:18
Tak oftopowo: przypomniał mi się jakiś stary opis Śląska jak to jechali do Dębicy, w którym co parę zdań pojawiała się ta Ukraina. No dobra, u nas też się często jebało wszystko na wschód od Wisłoki (rzeki) od Ukraińców, ale ludzie z ziem, gdzie po wojnie były masowe przesiedlenia i potężne "zastrzyki" ukraińskiej krwi powinni trochę wyhamować.
Brak logicznego myślenia to powszechne zjawisko w tym środowisku, inny przykład wytykanie, że wiocha, małe miasto a później biją piątki z chłopakami z takich miescin które różnią się od tych wyśmiewanych tym, że są FC jego klubu

belgston
Posty: 44
Rejestracja: 31.05.2019, 00:21

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: belgston » 23.07.2020, 19:34

Daffy666 pisze:
22.07.2020, 21:35
Zupełnie Zielony. pisze:
21.07.2020, 17:49
wino i śpiew pisze:
21.07.2020, 10:43
Uwaga, zaraz wjedzie zupełnie zielony i wszystko naprawi hehe. To nie tak jak wszyscy myślicie....
Słuchaj pacjencie, po pierwsze mój nick zaczyna sie z dużych liter, najwyrażniej masz z tym problem ale nie tylko.
"Rewelacje" aferzystek z Igloopolu są nam znane od dawna, tak samo jak od dawna tylko na internecie moga nam próbowac zaszkodzic. Tyle w tym temacie.
ps. Z Wisłoki nikt sie nie wypowiada na tym portalu, to samo dotyczy mnie, tak więc teraz szczekajcie ile sił na internecie, tyle tylko możecie!

hahahahahha no nie wierze z balwana dojebal 1200 postow i sie nie wypowiada prawda boli ? hahahah
Świat staje na głowie, jakieś internetowe prujduy m.in jak Daffy, który boi się ujawnić nawet kolegom po szalu ciśnie chłopa, który przysłowiowe zęby zjadł jeżdżąc za ukochanym klubem, nie odpuszczając wyjazdów, poświecając prywatne życie. Takie spierdolone czasy, że jeden z drugim dzieciakiem czują się bezkarni w internecie i myślą, że mogą wszystko i wszędzie. j**** was małolatki.

BeneNatus
Posty: 21
Rejestracja: 02.10.2016, 12:20
Lokalizacja: Polska

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: BeneNatus » 23.07.2020, 22:56

Belgston tak to wygląda. Wiem z autopsji, że kibice, którzy wspierają klub powiedzmy od roku (czesto pracujacy i oplacajacy przez sponsora/marketing) bardziej błyszczą i mają wiecej do powiedzenia w internecie i uwazaja sie za c*** wie co, niz charakterni ludzie, chłopy co poznały smak najnizszych lig i ludzie ktorzy oddali serce za klub. komercja
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

— Józef Piłsudski

kakashi
Posty: 34
Rejestracja: 01.08.2017, 15:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kakashi » 24.07.2020, 00:15

ZZielony pewnie to czyta, więc mu przypomnę. Jakiś czas temu prowadziłem z nim (i chyba z kimś jeszcze z Wisłoki) polemikę, gdzie trochę po mnie pojechali.
ZZielony - te fakty powyżej w filmiku to pikuś. Brat jednego z waszych jest pracownikiem KW w Rzeszowie. Albo o tym nie wiecie, albo to tolerujecie. A tolerować nie powinniście, choćby ze względu na wydział, w którym pracuje - newralgiczny, jeśli chodzi o sprawy kibicowskie.

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ardian » 24.07.2020, 00:21

I ten gość twoim zdaniem powinien zastrzelić brata czy podłożyć bombę pod budynek?

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 24.07.2020, 00:42

Tak jak ktos napisal predzej, czasami lepiej pojezdzic gorzej i wypadac gorzej w wielu aspektach niz tolerowac kurestewo w swoich szeregach. Jesli buduje sie swoja "potege" na konfidentach , absolwentach policji i obcokrajowcach by tylko bylo wiecej na wyjazdach i by wiesc prym to zwykle kurestwo. Kiedys juz Zielonego pytalem czy gdyby ich przywodca ktorego ciagle bronia byl by czarny jak np Izu Ugonoh ale swietnie by wladal polskim jezykiem i pojawial by sie na Marszu Niepodległości jak ich przywodca tez moglby byc ich liderem? "Postepowa" ekipa ktora przytrzyma i zgarnie kazdego... ale chlop ma w opisie ze hip hop wywodzacy sie od czarnych to hanba podczas gdy jego lider ma marokańskie korzenie... przeciez to jakas ku*** parodia

jaroslawiak
Posty: 4
Rejestracja: 03.05.2019, 21:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: jaroslawiak » 24.07.2020, 01:04

kat. pisze:
23.07.2020, 13:18
Tak oftopowo: przypomniał mi się jakiś stary opis Śląska jak to jechali do Dębicy, w którym co parę zdań pojawiała się ta Ukraina. No dobra, u nas też się często jebało wszystko na wschód od Wisłoki (rzeki) od Ukraińców, ale ludzie z ziem, gdzie po wojnie były masowe przesiedlenia i potężne "zastrzyki" ukraińskiej krwi powinni trochę wyhamować.

jaroslawiak
Posty: 4
Rejestracja: 03.05.2019, 21:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: jaroslawiak » 24.07.2020, 01:14

jaroslawiak pisze:
24.07.2020, 01:04
kat. pisze:
23.07.2020, 13:18
Tak oftopowo: przypomniał mi się jakiś stary opis Śląska jak to jechali do Dębicy, w którym co parę zdań pojawiała się ta Ukraina. No dobra, u nas też się często jebało wszystko na wschód od Wisłoki (rzeki) od Ukraińców, ale ludzie z ziem, gdzie po wojnie były masowe przesiedlenia i potężne "zastrzyki" ukraińskiej krwi powinni trochę wyhamować.
Dokładnie,najwięcej ukrów mieszka w pomorskim i dolnośląskim przesledlonych po akcji "Wisła" a jakiś zjeb będzie pisał że Podkarpacie to Ukraina. Heh

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Monster96 » 24.07.2020, 12:23

Greenheart pisze:
23.07.2020, 15:18
Monster96 pisze:
23.07.2020, 12:10
Greenheart pisze:
23.07.2020, 10:44
Sprytnie czy nie ale nie wolno zapominac , że pozniej Igloopol palil wroty po tym jak chcieli zaatakowac (?) Wisłoke co bylo bardzo slabe. Wiec nikt tu nie jest bez winy.
Z tego co pamiętam była to ich wspólna akcja. I z tego co pamiętam, to nikt tam nie został, tylko wszyscy uciekli. Popraw jeśli się mylę.
Jak najbardziej masz rację, bardziej chodzi mi o to, że robiąc akcję u siebie w mieście, atakując swojego największego derbowego rywala powinno się grać pierwsze skrzypce. Jak dla mnie wstydem jest, że gdy jakaś ekipa przyjeżdża wspomóc braci , pada decyzja o zaatakowaniu Wisłoki a ostatecznie wszyscy uciekają bez podjęcia walki - totalna porażka.
Poza tym uważam, że Igloopol jest od wielu już lat w naprawdę słabiej formie podobnie jak kilka innych ekip na podkarpaciu i na przestrzeni lat zaliczył naprawdę dotkliwe porażki.
Ale to tylko moje zdanie i nikt musi się z nim zgadzać a podyskutować na poziomie zawsze mogę.
Oczywiście Kolego, jednak myślę, że oddanie flagi pozostawionej przez układowicza bez walki jest dużo gorsze niż wspólna ucieczka. Poza tym w kuluarach mówi się o jeszcze kilku różnych próbach tej załogi, gdzie jednak kalkulatory wzięły górę (np. ROW jadący na derby Dębicy).
Oczywiście, Igloopol ma ogromny dołek patrząc na ich liczby, niedoszłe spotkanie z Chełmianką czy szukanie wsparcia wśród takich ekip jak Unia Oświęcim czy Hejnał Kęty, do tego wewnętrzne konflikty.

belgston
Posty: 44
Rejestracja: 31.05.2019, 00:21

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: belgston » 24.07.2020, 13:19

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jakieś dzieciaki żądają wyjaśnień na rozjebanym forum, skąd wiedzę czerpią tacy kryminalni dziennikarze jak jadczakowa i potem wrzucają takie rzeczy na tvny i inne gówna. Skoro jeden z drugim, tyle znaczycie w swoich ekipach, wręcz można rzec jesteście osobami decyzyjnymi to wykonajcie telefon do Wisłoki i wyjaśnijcie sprawę, skoro aż tak Wam na serduszku leży. Nic trudniejszego hooligany.

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: ..::1952::.. » 24.07.2020, 17:18

patriota85 pisze:
22.07.2020, 19:07
Nie do końca wszyscy.Bo nadal są kontakty na linii Igloopol - Unia Tarnów.Przed pandemią wspomagali się po cichu na meczach.Ale o tym w necie cisza.
Dokładnie.Ciekawe co na to Stal Sanok ?
patriota85 pisze:
22.07.2020, 19:07
Co ciekawe w szeregach Unii Tarnów jest również od zajebania frajerów (ochroniarki, stażyści i praktykanci z komendy i Zakładów Karnych, uczeń klasy policyjnej, przerzuty itd.Dawniej klawisze.)
To tylko wierzchołek góry lodowej.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Towariszcz Komandir » 24.07.2020, 17:29

Jeśli chodzi o Tarnow to zarowno w tarnovii jak i unii jest podobne szambo.Najbardziej mnie smieszy jak jedni drugich cisną a u siebie mają taki sam gnój.
:lol:

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wiernyioddany » 24.07.2020, 17:43

To wszystko pokazuje jak przez ostatnie kilka lat skurwiło się środowisko kibicowskie. Kiedyś to była grupa do której każdy chciał należeć ze względu na wiele zasad, a teraz ? 60,przerzuty, psy i ochroniarki w ekipach i wiele innych skrzywień .

A za c**** nie mogę zrozumieć jak kibol do kibola wyskakuje z ...gazem , atrybutem od zawsze kojarzonym z policyjnym ścierwem i ochroniarzami .
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: ..::1952::.. » 24.07.2020, 17:47

Towariszcz Komandir pisze:
24.07.2020, 17:29
Jeśli chodzi o Tarnow to zarowno w tarnovii jak i unii jest podobne szambo.Najbardziej mnie smieszy jak jedni drugich cisną a u siebie mają taki sam gnój.
Na Tarnovii dawno zrobiono porządki.Na Unii większość tego frajerstwa to tam to wszystko "trzyma".Swoim obecnym i byłym zgodom i układom wciskając farmazony,że ci frajerzy to nie są frajerzy, albo że ich już nie ma.Ale dobra, bo to temat o Podkarpaciu.Może ktoś z Dębicy, albo Mościc wypowie się o ich kontaktach ?

nightmare88!
Posty: 30
Rejestracja: 18.09.2017, 18:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: nightmare88! » 25.07.2020, 10:55

Czyżby prysł mit o nieskazitelnej i honorowej Wisłoce? Górnik wiadomo-te same problemy-psy w ekipie,uczniowie w szkólkach policyjnych i jakieś klawisze chyba.
Nieciekawie to wygląda.
Ciekawe jak zachowa sie Siarka?
Honor czy lojalność.Raczej to pierwsze.Pewnie teraz bliżej im do Reski.A najbardziej zadowolony będzie Mielec.

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 25.07.2020, 15:07

Ciężko się z tym nie zgodzić. Ekipa która niejednokrotnie zarzucała innym "niehonorowość" i uchodziła za naprawdę nieskazitelną w oczach sporej grupy a tu takie kwiatki wychodzą. Szkoda że teraz brakuje chęci do ustosunkowania się do tego wszystkiego.

El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: El General » 25.07.2020, 17:21

Kto dzisiaj trafił Sovie? Z video widać że przewaga mocno po stronie atakujących.

sixth Sense
Posty: 189
Rejestracja: 02.04.2017, 09:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: sixth Sense » 25.07.2020, 17:49

El General pisze:
25.07.2020, 17:21
Kto dzisiaj trafił Sovie? Z video widać że przewaga mocno po stronie atakujących.
Poczekaj na relacje obu stron , jest też drugi filmik który pokazuje trochę inaczej liczby.

stiv1972
Posty: 87
Rejestracja: 21.04.2013, 19:34

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: stiv1972 » 25.07.2020, 17:55

o jest sixth adwokat Resovii

Nill
Posty: 70
Rejestracja: 03.12.2015, 09:17
Lokalizacja: Polska

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Nill » 25.07.2020, 17:55

Kogo interesują liczby na zasadzce ... ogarnijcie się ! Stal & Karpaty win :)

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: PolowaPolski » 25.07.2020, 19:12

stiv1972 pisze:
25.07.2020, 17:55
o jest sixth adwokat Resovii
sixthowi baaardzo daleko do Resovii ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gdańszczanin, ksd i 142 gości