www.warhouse.pl

Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: WSO » 21.05.2018, 22:22

peaker87 pisze:
21.05.2018, 22:18
Sovia się cieszy że wpadnie do 2 ligi 😂 będą dobre mecze szczególnie z Ruchem i SSW , kamień na kamieniu z tego kurnika na Wyspiańskiego nie zostanie 😉
Obiecujesz?
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!



ślusarz
Posty: 197
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: ślusarz » 21.05.2018, 22:24

[/quote]

A czy ta stara karma się kiedyś skończyła. Od zawsze nas jebali, policja zawijała chłopaków i stawiali zarzuty wyssane z palca a sędziowie dawali surowe wyroki. To jest właśnie wymiar sprawiedliwości, i tolerowanie takich ludzi w środowisku jest niedopuszczalne. Świat kibicowski przyjął takie zasady bo poniekąd właśnie wymiar sprawiedliwości zrobił z nich bandytów za drobne wykroczenia. Rozumiem że z wiekiem zmienia się światopogląd, ale wtedy wpierdala się kiełbaski i siedzi na kanapie z pilotem w ręce a nie napierdala posty.
[/quote]

Chłopie litości,przestań pisać o zasadach w świecie kibicowskim.Aktualny świat kibicowski zamienił łyse głowy na żel na włosach,spodnie dresowe i tzw."bojówki" na obcisłe na d**** i łydkach rurki do tego obowiązkowo koszulki groźne chuligańskie w jednych ekipach a w drugich imprezowo/dyskotekowo/lansiarskie i do tego torebki na ramieniu.Zasady skończyły się co najmniej kilkanaście lat temu.

Nie odbijając od tematu podkarpacia - ile osób z Resovii i Stali zostało już zawiniętych po awanturze na rynku? Po internecie lata informacja,że tymczasowo aresztowane zostały 2 osoby:jedna z Torunia i jeden mieszkaniec górnego śląska...

Abrakadabra1410
Posty: 173
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Abrakadabra1410 » 21.05.2018, 22:26

kacper12 pisze:
21.05.2018, 22:14
nisc pisze:
21.05.2018, 18:57
Przyp...sie o prace w wymiarze sprawiedliwosci..rozumiem ze powraca stara karma czyli ACAB 99% ....jasne zgwalca Wam zone siostre corke opierd...chalupe zaj....samochod ...zabija kogos z rodziny...to Wy wszyscy forumowicze sztywni jak kaczka na miesiecznicy morda w kubel i sami wymierzycie sprawiedliwosc...no juz jeden z drugim skladac sztywne deklaracje pajace...

Tuwumianin szacunek za zacna prezentacje na derbach
A czy ta stara karma się kiedyś skończyła. Od zawsze nas jebali, policja zawijała chłopaków i stawiali zarzuty wyssane z palca a sędziowie dawali surowe wyroki. To jest właśnie wymiar sprawiedliwości, i tolerowanie takich ludzi w środowisku jest niedopuszczalne. Świat kibicowski przyjął takie zasady bo poniekąd właśnie wymiar sprawiedliwości zrobił z nich bandytów za drobne wykroczenia. Rozumiem że z wiekiem zmienia się światopogląd, ale wtedy wpierdala się kiełbaski i siedzi na kanapie z pilotem w ręce a nie napierdala posty.
Kacper jak noga Ci się na szlaku poslizgnie to polecisz do papuga no nie? Staż w sądzie to norma w tym zawodzie. A chyba lepiej mieć kolesia z zajawką w ekipie czy na pikniku niż nie...

El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: El General » 21.05.2018, 22:47

Lepiej mieć prawnika w ekipie niż araba.

D-ca
Posty: 3
Rejestracja: 18.11.2016, 20:11

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: D-ca » 21.05.2018, 22:48

Myślicie że ten cały tuwimianin. napisze wam prawdę co on w tym sądzie robił on wam napiszę to co wy chcecie przeczytać a tak naprawdę nie wiadomo co on w tym sądzie robił i dla kogo

kacper12
Posty: 14
Rejestracja: 20.05.2018, 16:09

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kacper12 » 21.05.2018, 23:14

ślusarz pisze:
21.05.2018, 22:24
A czy ta stara karma się kiedyś skończyła. Od zawsze nas jebali, policja zawijała chłopaków i stawiali zarzuty wyssane z palca a sędziowie dawali surowe wyroki. To jest właśnie wymiar sprawiedliwości, i tolerowanie takich ludzi w środowisku jest niedopuszczalne. Świat kibicowski przyjął takie zasady bo poniekąd właśnie wymiar sprawiedliwości zrobił z nich bandytów za drobne wykroczenia. Rozumiem że z wiekiem zmienia się światopogląd, ale wtedy wpierdala się kiełbaski i siedzi na kanapie z pilotem w ręce a nie napierdala posty.
[/quote]

Chłopie litości,przestań pisać o zasadach w świecie kibicowskim.Aktualny świat kibicowski zamienił łyse głowy na żel na włosach,spodnie dresowe i tzw."bojówki" na obcisłe na d**** i łydkach rurki do tego obowiązkowo koszulki groźne chuligańskie w jednych ekipach a w drugich imprezowo/dyskotekowo/lansiarskie i do tego torebki na ramieniu.Zasady skończyły się co najmniej kilkanaście lat temu.

Nie odbijając od tematu podkarpacia - ile osób z Resovii i Stali zostało już zawiniętych po awanturze na rynku? Po internecie lata informacja,że tymczasowo aresztowane zostały 2 osoby:jedna z Torunia i jeden mieszkaniec górnego śląska...
[/quot

Ja nie oceniam ludzi po wyglądzie, ale są osoby które tak robią, też nie będę ich oceniał. Jeżeli ty masz z tym problem to podejdź do takiej persony porozmawiaj może poznasz ich motywację dlaczego tak się ubierają. Natomiast nie sądzę by ubiór miał wpływ na zachowanie danej osoby w danym momencie.

bernard
Posty: 13
Rejestracja: 30.01.2018, 11:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: bernard » 22.05.2018, 01:17

Wisłoka najbardziej prawilna ekipa - po co prawnik jak wystarczą modły do Allaha

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Artur Polska » 22.05.2018, 05:55

Dajcie już spokój na temat Wisloki czy Morsow ... Inaczej rozjebiemy kolejny temat!

kacper12
Posty: 14
Rejestracja: 20.05.2018, 16:09

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kacper12 » 22.05.2018, 09:12

Abrakadabra1410 pisze:
21.05.2018, 22:26
kacper12 pisze:
21.05.2018, 22:14
nisc pisze:
21.05.2018, 18:57
Przyp...sie o prace w wymiarze sprawiedliwosci..rozumiem ze powraca stara karma czyli ACAB 99% ....jasne zgwalca Wam zone siostre corke opierd...chalupe zaj....samochod ...zabija kogos z rodziny...to Wy wszyscy forumowicze sztywni jak kaczka na miesiecznicy morda w kubel i sami wymierzycie sprawiedliwosc...no juz jeden z drugim skladac sztywne deklaracje pajace...

Tuwumianin szacunek za zacna prezentacje na derbach
A czy ta stara karma się kiedyś skończyła. Od zawsze nas jebali, policja zawijała chłopaków i stawiali zarzuty wyssane z palca a sędziowie dawali surowe wyroki. To jest właśnie wymiar sprawiedliwości, i tolerowanie takich ludzi w środowisku jest niedopuszczalne. Świat kibicowski przyjął takie zasady bo poniekąd właśnie wymiar sprawiedliwości zrobił z nich bandytów za drobne wykroczenia. Rozumiem że z wiekiem zmienia się światopogląd, ale wtedy wpierdala się kiełbaski i siedzi na kanapie z pilotem w ręce a nie napierdala posty.
Kacper jak noga Ci się na szlaku poslizgnie to polecisz do papuga no nie? Staż w sądzie to norma w tym zawodzie. A chyba lepiej mieć kolesia z zajawką w ekipie czy na pikniku niż nie...
Słuszna uwaga, natomiast dla uściślenia aplikacje/staż można odbyć w kancelariach prawnych, urzędach ale można też w sądach i prokuraturze. Osoby chcące wykonywać zawody prawnicze mają wybór.

Osaka
Posty: 206
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Osaka » 22.05.2018, 10:26

Przeciez ten Tuwimianin to zwykly fredzel jest ktorym nikt nigdy niezawracalby sobie glowy. Stalo sie inaczej bo zaczol komentowac cala Polske najebal przeszlo 600 ciekawskich postow i wiekszosc o arabach zydach sedziach z Wisloki. To w koncu miara sie przebrala i zostalo pokazane ze to zwykla ku*** pracujaca w sadzie. Pozniej sie wybiela ze to staz.Jaki staz ty k**** bylas pomocnikiem sedziego w sadzie wiec jestes bita ku***. Moze niektorym nieprzeszkadza ze jezdzi z nimi i jest w ekipie pomocnik sedziego w sadzie. Nagle po naglosnieniu jego sprawy stal sie zwyklym piknikiem jezdrzacym na mecze. Wiec Tuwimianin skoro jestes zwyklym pikolem od dzisiaj zamilcz k**** w komentowaniu Wisloki i innych ekip.

Leelito
Posty: 6
Rejestracja: 18.08.2017, 18:10

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Leelito » 22.05.2018, 10:36

A Ty Osaka mając na czele bandy araba też nie powinieneś zabierać głosu, czy to już się nie liczy?

Osaka
Posty: 206
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Osaka » 22.05.2018, 11:07

Nie liczy sie pedzlu, nie jestem z Wisloki.

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: BogHonorOjczyzna » 22.05.2018, 13:21

Skończcie już... Co z tego, że arab skoro jak ktoś pisał jest katolikiem? Inna sprawa gdyby wyznawał Allaha.

Tak samo nie rozumiem zamieszania wokół tuwimianina.

Ja kiedyś kiedyś przyjąłem mandat od policji, zamiast sztywniutko go podrzeć i napluć im w ryja, mogę być w ekipie?

ch_31
Posty: 220
Rejestracja: 30.10.2009, 14:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: ch_31 » 22.05.2018, 13:32

BogHonorOjczyzna pisze:
22.05.2018, 13:21
Skończcie już... Co z tego, że arab skoro jak ktoś pisał jest katolikiem? Inna sprawa gdyby wyznawał Allaha.

Tak samo nie rozumiem zamieszania wokół tuwimianina.

Ja kiedyś kiedyś przyjąłem mandat od policji, zamiast sztywniutko go podrzeć i napluć im w ryja, mogę być w ekipie?
Co ty p*********? Co z tego, że katolikiem? To co jak by Wisłoka miała samych arabów katolików i trybuny wyłącznie ciapate to Ok ? A po czym poznajesz, że to katolik? Śledzisz go jak idzie do kościoła czy przepytałeś go na wyrywki z dekalogu? Wisłoka jest Arabska i tyle. A ten Julian Tuwim to wogole kabaret. Ja rozumiem jakby na Igloopolu linie malował albo był cieciem a nie w ekipie. Wstyd jak c***.

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: BogHonorOjczyzna » 22.05.2018, 13:45

ch_31 pisze:
22.05.2018, 13:32
BogHonorOjczyzna pisze:
22.05.2018, 13:21
Skończcie już... Co z tego, że arab skoro jak ktoś pisał jest katolikiem? Inna sprawa gdyby wyznawał Allaha.

Tak samo nie rozumiem zamieszania wokół tuwimianina.

Ja kiedyś kiedyś przyjąłem mandat od policji, zamiast sztywniutko go podrzeć i napluć im w ryja, mogę być w ekipie?
Co ty p*********? Co z tego, że katolikiem? To co jak by Wisłoka miała samych arabów katolików i trybuny wyłącznie ciapate to Ok ? A po czym poznajesz, że to katolik? Śledzisz go jak idzie do kościoła czy przepytałeś go na wyrywki z dekalogu? Wisłoka jest Arabska i tyle. A ten Julian Tuwim to wogole kabaret. Ja rozumiem jakby na Igloopolu linie malował albo był cieciem a nie w ekipie. Wstyd jak c***.
Ja nie dzielę ludzi ze względu na kolor skóry, bardziej na to jakiego boga wyznają. Skoro mówi po polsku, wierzy w tego samego boga co ja, szanuję naszą kulturę i na dodatek ma polskie korzenie to dla mnie nawet pół Wisłoki może być "arabskiej". To, że jest bardziej opalony i d*** na niego lecą jakoś przeboleję...

El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: El General » 22.05.2018, 14:26

Jeśli jest po naszej stronie wiary to taki arab to prawie nie arab ;) w przeciwieństwie do ciapatego z Resovii który zdaje się był typowym muzułmańcem?

A Murzyn w Stali Sanok? Jeśli był katolikiem i czuł się Polakiem to wszystko ok?

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ukochane Miasto » 22.05.2018, 14:54

lubię czytać o Podkarpaciu bo ciekawie tam u Was i mam sentyment związany z byłą pracą.
ale śmiać mi się chce z twej wyliczanki o kolorach skóry..
także lekko złośliwie i cynicznie zadam pytanie ..co tu zrobić z takim fantem???!
August Agbola O’Brown ps "ALI" . Powstanie Warszawskie
"wstyd" , co na to żyjący żołnierze AK i Powstańcy !? Ja p******* ,armagiedon ..

ludzie odpuśćcie trochę..człowiek po studiach prawniczych też pies??! :-0

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: BogHonorOjczyzna » 22.05.2018, 15:00

El General pisze:
22.05.2018, 14:26
Jeśli jest po naszej stronie wiary to taki arab to prawie nie arab ;) w przeciwieństwie do ciapatego z Resovii który zdaje się był typowym muzułmańcem?

A Murzyn w Stali Sanok? Jeśli był katolikiem i czuł się Polakiem to wszystko ok?
To zależy jeszcze z jakiego plamienia...

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Averno » 22.05.2018, 15:06

Co ma religia do tego? Ja sram na każdą religie, jestem też antychrześcijański i uważam się za Polaka oraz uważam że to wcale nie jest "moja" religia ze względu na pochodzenie. W d**** mam jego religie, chodzi o hipokryzję, Wisłoka uczestniczy w marszach, krzyczy pewnie hasło przeciwko przyjmowaniu uchodźców ze wschodu, a później ma arabskiego hooligana w ekipie . Pajace i tyle , wstyd

El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: El General » 22.05.2018, 15:07

Ludożerców z archipelagu Galapagos

kacper12
Posty: 14
Rejestracja: 20.05.2018, 16:09

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kacper12 » 22.05.2018, 15:38

Averno pisze:
22.05.2018, 15:06
Co ma religia do tego? Ja sram na każdą religie, jestem też antychrześcijański i uważam się za Polaka oraz uważam że to wcale nie jest "moja" religia ze względu na pochodzenie. W d**** mam jego religie, chodzi o hipokryzję, Wisłoka uczestniczy w marszach, krzyczy pewnie hasło przeciwko przyjmowaniu uchodźców ze wschodu, a później ma arabskiego hooligana w ekipie . Pajace i tyle , wstyd
Jeżeli możesz to podaj definicję na której opierasz swoje przeświadczenie że jesteś Polakiem.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Averno » 22.05.2018, 22:15

Na poważnie zadałeś takie pytanie ? Co za łeb....

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: BogHonorOjczyzna » 22.05.2018, 23:45

Raz na wozie raz pod wozem. Kiedyś my kolonizowaliśmy świat, teraz kolonizują nas. Wrąca normalne zasady to wszystko wróci na swój tor, no chyba że. Co do pytania o rasę, a co jeśli jest biały muzułmanin? Piątkę mam z nim zbić tylko dlatego, że jest biały? Wolę murzyna katolika. :)

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: dziuraweportki » 23.05.2018, 10:39

Wklejam info z innego tematu - czy można prosić o opis Przemyśla?
dziuraweportki pisze:
23.05.2018, 10:29
Zupełnie Zielony. pisze:
21.05.2018, 14:50
El General pisze:
20.05.2018, 22:43
Zastanawia mnie jak wygląda życie kibola w takim małym derbowym mieście jak Dębica.

Miasto mniej jak 50 tysięcy mieszkańców, dwa derbowe kluby. Przecież tam okazji do starć pewnie jest masa na porządku dziennym.
Kibole się muszą mijać bardzo często na mieście czy okolicach rynku. Właśnie jak tam jest na rynku? Jedna ekipa go trzyma w ręku tak jak w Rzeszowie (do niedawna bo coś tam się teraz zmienia) czy też jest jakiś neutral? Jak to jest?
Było juz pisane! W skrócie: granica ciągnie się od zachodu linią kolejową poprzez PKP mniej więcej do ul. Kościuszki a potem ul. Rzeszowską aż na sam wschodni kraniec miasta. Wszystko na PN Igloopol na PD Wisłoka. Spotkań / starć jest dużo ale nie piszemy (Wisłoka) o tym na internetach, wystarczy że jedni i drudzy wiedzą jak JEST. Na mieście nikt się nie mija, Igloopol (obecnie aktywne rejony) to w zasadzie tylko jedna duża dzielnica za torami "Zatorze". W zasadzie mają tam wszystko (takie miasto w mieście ;) ) więc nie potrzebują iść "na miasto". Rynek / Centrum to tylko i wyłącznie Wisłoka (patrz: mapka z w/w granicą).
Pociągnę na koniec jeszcze jednym pytaniem - jak to ludnościowo się przekłada? Rzecz jasna nie chodzi mi to o wyliczanie median, % i innych cudów, ale które rejony są bardziej zamieszkałe, gdzie jest więcej osiedli - północ czy południe?

taksobiewpadlem
Posty: 62
Rejestracja: 18.02.2018, 19:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: taksobiewpadlem » 23.05.2018, 10:58

Przemyśl kibicowsko upadł . Czuwaj od blisko 8 lat jest w mocnym kryzysie skolei Polonia od około 2 lat też mocno podupadła. Oczywiście jedni i drudzy raz na jakiś czas wykażą jakąś aktywność ale na chwilę obecną jest to bardzo niski poziom.

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: dziuraweportki » 23.05.2018, 11:14

Wszystko jasne.

Wyjazdowicz 64
Posty: 70
Rejestracja: 08.05.2018, 08:25

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Wyjazdowicz 64 » 23.05.2018, 11:19

D-ca pisze:
21.05.2018, 22:48
Myślicie że ten cały tuwimianin. napisze wam prawdę co on w tym sądzie robił on wam napiszę to co wy chcecie przeczytać a tak naprawdę nie wiadomo co on w tym sądzie robił i dla kogo
[/quot

tak pracownik sądu...praktykant aplikacji sedziowskiej. moze sie nie znam ale prawnik to chyba praktyki w kancelari adwokackiej czy nie????...gosciu jezdzi na Ruch...zarejestrowany na forum niebieskich udziela sie..a teraz co zwykla sedzina z morsów....czym różni sie staż w sadzie a czym jest chodzenie do szkoły sredniej do klasy mundurowej....co jest gorszym kurestwem praktyki w sadzie pomoc sedziemu prokuratorom w pracy. bycia na rozprawach jako pracownik aplikant sądowy ..a uczen szkoly sredniej o profilu mundurowym....

bernard
Posty: 13
Rejestracja: 30.01.2018, 11:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: bernard » 23.05.2018, 12:03

różni się tym że on nie ma wyboru , musi odjebać ten staż (jak takie staże wyglądają to każdy student mozę opisać) , gość który wybrał szkołę miał wybór

Osaka
Posty: 206
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Osaka » 23.05.2018, 12:45

On tez mial wybor,udzielajac sie kibicowsko wiedzial ze praca w wymiarze sprawiedliwosci to gwozdz do trumny. Wybral pomocnika sedziego w sadzie Rejonowym wiec jest zwykla bita ku***. I przestancie go juz wybielac.

Maraton uśmiechu
Posty: 244
Rejestracja: 04.04.2013, 19:50
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Maraton uśmiechu » 23.05.2018, 14:16

Nie będę nikogo bronić ani oskarżać ale chciałbym powiedzieć że trzeba być konsekwentnym i mówiąc A trzeba również powiedzieć B. Jeżeli prawnika czy stażystę na prawnika traktujemy na równi z psami, prokuratorem czy sędzią to wynajmując potem takiego gościa aby reprezentował was na sali sądowej to jesteście zwykłymi rozjebusami i konfiturami. I c*** wam wtedy za to w d***.
„Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań.”

Leelito
Posty: 6
Rejestracja: 18.08.2017, 18:10

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Leelito » 23.05.2018, 14:27

Maraton uśmiechu pisze:
23.05.2018, 14:16
Nie będę nikogo bronić ani oskarżać ale chciałbym powiedzieć że trzeba być konsekwentnym i mówiąc A trzeba również powiedzieć B. Jeżeli prawnika czy stażystę na prawnika traktujemy na równi z psami, prokuratorem czy sędzią to wynajmując potem takiego gościa aby reprezentował was na sali sądowej to jesteście zwykłymi rozjebusami i konfiturami. I c*** wam wtedy za to w d***.
I na tym można by zakończyć.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kat. » 23.05.2018, 14:31

Po prostu niektórzy albo mają naście lat, albo żyją w jakiejś dżungli. Nie rozwiodą się w razie konieczności, tylko upierdolą żonie łeb, na dzieci będą mieć wyjebane, żadnych spadków po rodzicach nie przyjmą, bo będą prawilnie żyć z bramek i narkotyków.

Gwoli ścisłości: na studiach są praktyki i rzeczywiście są fikcyjne. Staże są po studiach i o nie trzeba się starać, chyba że przymusowo kierują cię z urzędu.

Jak już dopierdalać to o to, że sądy rodzinne, bo o nich chyba mowa, orzekają w sprawach nieletnich, czyli poniekąd karnie.

kacper12
Posty: 14
Rejestracja: 20.05.2018, 16:09

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kacper12 » 23.05.2018, 14:49

Nie pierdolcie że aplikację/staż trzeba robić w sądach bo to kłamstwo można staże odbywać np. w kancelariach prawnych i urzędach! Nikt też przymusowo nie skieruje cię do pracy w sądzie, zawsze możesz znaleźć coś na swoją rękę i odmówić gdy urząd pracy ci takie coś zaproponuje. Chłop robił w sądzie i dobrze wiedział że to przypał, kilka postów wyżej cisnął Wisłokę że na ich mecze przychodzą sędziowie a okazało się że sam jest pałą.

Osaka
Posty: 206
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Osaka » 23.05.2018, 16:12

Studia prawnicze to nie podstawowka gdzie wysylaja cie starzy.Pseudofan napisal ze chlop dziala od zawsze u nich w ekipie. Wiec skoro tak jest to majac skonczone 18 lat idac na studia prawnicze wiedzial ze albo woz albo przewoz. Wybral studia i ekipe. Do tego jebal sie do kazdego ze pala a tu takie kwiatki wychodza. A wy ciagle pierdolicie ze to tylko staz. ku*** wybrala bycie prawnikiem wiedzac dokladnie ze jest z ekipy Igloopolu wiec jest zwykla szmata. Byl pomocnikiem sedziego w sadzie ,chyba sam sie tam wybral a nie starzy go wyslali.Wiec zamknijcie juz te mordy z tym ku*** placzem o litosci.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Averno » 23.05.2018, 16:18

BogHonorOjczyzna pisze:
22.05.2018, 23:45
Raz na wozie raz pod wozem. Kiedyś my kolonizowaliśmy świat, teraz kolonizują nas. Wrąca normalne zasady to wszystko wróci na swój tor, no chyba że. Co do pytania o rasę, a co jeśli jest biały muzułmanin? Piątkę mam z nim zbić tylko dlatego, że jest biały? Wolę murzyna katolika. :)
Polska nie kolonizowala . A ja wolę jeśli już ktoś wyznaje religie ,żeby nie był fanatykiem religijnym , polscy Tatarzy wykazali się w historii nacjonalizmem , ale ty od takich ludzi , wolisz przybijać Pione z brudasami, jak tylko wierza w bajki judeo- chrześcijańskie 😀

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: BogHonorOjczyzna » 23.05.2018, 17:13

Polska nie kolonizowała ale podbijała. Kolega nie pytał o naród polski ale o rasę jako ogół i w gwoli ścisłości polscy Tatarzy nie są biali. Pytanie z czystej ciekawości. Masz do wyboru za sąsiadów mieć białych muzułmanów czy czarnych chrześcijan, kogo wybierasz?:)

hejhej
Posty: 230
Rejestracja: 01.01.2009, 21:56

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: hejhej » 23.05.2018, 17:19

Czy Wy wszyscy tutaj dobrze się czujecie ? Jakie to ma znaczenie że gość pracuje w Sądzie ? Nawet gdyby był sędzią to co z tego ? Gwoli ścisłości, każdy sąd dzieli się na poszczególne wydziały: cywilne (spadki, sprawy o zapłatę pomiędzy osobami fizycznymi, rozwody i większość spraw dotyczących życia codziennego każdego z nas), rodzinne (alimenty, kontakty dzieci z rodzicami, czynności przekraczające zakres zwykłego zarządu majątkiem dziecka), pracy (wszelkie sprawy związane z zatrudnieniem), gospodarcze (sprawy o zapłatę pomiędzy przedsiębiorcami i inne pomiędzy przedsiębiorcami), księgi wieczyste(nieruchomości), KRS (spółki, rejestracja spółek).

Wyróżniamy także Wydział Karny, i w zasadzie o to moglibyście się przyjebać, bo wiadomo jakiego typu sprawami się zajmuje. Ale nawet gdyby, to przecież asystent sędziego nie ma w ogóle żadnego głosu co do orzekania o wymiarze kary i nie uczestniczy w rozprawach, jego rola sprowadza się w zasadzie do przygotowywania uzasadnień wyroków dla sędziego.

Tak więc sami się zastanówcie o czym wy w ogóle debatujecie.

KSW
Posty: 205
Rejestracja: 22.03.2007, 09:23

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: KSW » 23.05.2018, 17:19

Do Tuwimianina :

Ty gruby niemyty wieprzu , to że pracujesz w sądzie to my wedzieliśmy od dawna , ale nie jesteśmy takimi matołami żeby od razu robić transparenty na Ciebie ( bo taki śmieć nas gówno obchodzi ) jak twoi koledzy z Igloopolu co walczą tylko internetem. Przypomnij sobie jak w 2009 przyszedłeś z prokuratorką na sprawe A... od nas ( tego co go tu od arabów wyzywasz ) - brałeś aktywny udział w przewodzie w tym w oględzinach filmiku który był dowodem w sprawie przeciwko A... . Szczyt bezczelności i co to nie jest dojebane ? Drugi raz znów spotkałeś A... w prokuraturze , gdy miał przedstawiane zarzuty również w 2009 roku , byłeś przy przesłuchaniu siedziałeś sobie jak ku*** koło prokuratora i słuchałeś .

I jeszcze ty będziesz tu głos zabierał ? na jaki temat śmieciu ? zamknij morde albo się zdziwisz za niedługo - ciekawe czy tak sztywno się zachowasz jak tu to ładnie przedstawiasz .

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: info z TMK » 23.05.2018, 17:33

A j mam takie pytanie prawilniaki. Jak to jest z tymi, którzy poszli do wojska? Też są bitą kurwą, bo przecież współpracować muszą z psami, choćby przy okazji duzych imprez jak mistrzostwa Europy czy Swiatowe Dni Młodzieży? Znajomy poszedł do wojska, i teraz nie wiem czy następnym razem podać mu rękę czy zbluzgać? :-D

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Averno » 23.05.2018, 17:43

ten Ahmed, też nie powinen nigdy być w polskiej ekipie i zero jakielkowiek wspolczucia, zadne pdw.
Oj jak Wisłoka płacze, co z tego ze arab, dobrze się napierdalał i kręcił kebaba na wyjeździe.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fiatbrava i 498 gości