Kibicowska Wielkopolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 03.12.2016, 12:24

To dobrze, że czytasz ze zrozumieniem.



asterka
Posty: 8
Rejestracja: 08.10.2013, 16:48

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: asterka » 03.12.2016, 13:33

ogarniety_typ pisze:To dobrze, że czytasz ze zrozumieniem.
Moja wina, myślałem o czymś innym... a wyszło jak wyszło. Sorry.

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Ultra1312Style » 05.12.2016, 12:19

To trzeba przeczytać. Ciekawy tekst dla wszystkich pasjonatów wielkopolskiego światka kibicowskiego...
[link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 05.12.2016, 14:38

stary zgred pisze:Północ Wielkopolski ogarnia Piła a południe Gostyń .
A wschód i zachód?

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: stary zgred » 05.12.2016, 19:17

Otwórz sobie atlas z mapą Wielkopolski i jak się trochę orientujesz to sam odpowiesz sobie na pytanie w których miastach są prężnie działające Fc Lecha.

KSDGW
Posty: 18
Rejestracja: 28.11.2016, 21:40

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: KSDGW » 05.12.2016, 20:31

Bialyman pisze:
ogarniety_typ pisze: Dziwne, że Twoim koledzy pytani poza Grodziskiem o to za kim są, nagle nie kibicują lub są za Lechem :).
Po co takie pisanie? Przecież coś takiego działa w dwie strony.
Pewnie ze dziala w dwie strony i tu sie zgodze.Odnosnie zerwania zgody nie bede sie wypowiadal Tobie bo nie masz z tym nic wspolnego wiec Cie niedotyczy.A kto ma wiedziec dlaczego padla ten wie.

ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 05.12.2016, 21:32

KSDGW pisze:
Bialyman pisze:
ogarniety_typ pisze: Dziwne, że Twoim koledzy pytani poza Grodziskiem o to za kim są, nagle nie kibicują lub są za Lechem :).
Po co takie pisanie? Przecież coś takiego działa w dwie strony.
Pewnie ze dziala w dwie strony i tu sie zgodze.Odnosnie zerwania zgody nie bede sie wypowiadal Tobie bo nie masz z tym nic wspolnego wiec Cie niedotyczy.A kto ma wiedziec dlaczego padla ten wie.
Wasi zgodowicze twierdzą, że ze zgodą to jak z kobietą. Raz jest dobrze, a raz źle. Gratuluję w takim razie podejścia. Kto był kim w tym związku ? :)

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 06.12.2016, 11:38

stary zgred pisze:Otwórz sobie atlas z mapą Wielkopolski i jak się trochę orientujesz to sam odpowiesz sobie na pytanie w których miastach są prężnie działające Fc Lecha.
Niektórym żeby wyczuli nutkę ironii to trzeba od razu milion buziek powklejać. Szczególnie interesuje mnie zdanie na temat wschodu wielkopolski innych postronnych forumowiczów :)

Bialyman
Posty: 26
Rejestracja: 10.07.2014, 16:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Bialyman » 06.12.2016, 12:38

ogarniety_typ pisze:
Wasi zgodowicze twierdzą, że ze zgodą to jak z kobietą. Raz jest dobrze, a raz źle. Gratuluję w takim razie podejścia. Kto był kim w tym związku ? :)
Ciebie sprawa zgody i jej zerwania nie powinna w ogóle interesować, a już przynajmniej nie tutaj.
Zajmij się swoim podwórkiem. :)

ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 06.12.2016, 20:15

Bialyman pisze:
ogarniety_typ pisze:
Wasi zgodowicze twierdzą, że ze zgodą to jak z kobietą. Raz jest dobrze, a raz źle. Gratuluję w takim razie podejścia. Kto był kim w tym związku ? :)
Ciebie sprawa zgody i jej zerwania nie powinna w ogóle interesować, a już przynajmniej nie tutaj.
Zajmij się swoim podwórkiem. :)
Nie Ty mi będziesz mówił czym i gdzie mam się interesować. Możesz ewentualnie nie odpodwiadać na niewygodne dla was pytania.

Bialyman
Posty: 26
Rejestracja: 10.07.2014, 16:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Bialyman » 07.12.2016, 01:24

Gdybyś chciał na te niewygodne pytania znać odpowiedź to wiedziałbyś gdzie uderzyć z zapytaniem, więc nie rżnij głupa.
Na ogólnym forum nikt Ci takiej odpowiedzi nie da, tym bardziej ja albo chłopak który kilka dni temu się zarejestrował.

antonimacierewicz
Posty: 8
Rejestracja: 12.05.2016, 14:38

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: antonimacierewicz » 07.12.2016, 15:40

Edward1488 pisze:
stary zgred pisze:Północ Wielkopolski ogarnia Piła a południe Gostyń .
A wschód i zachód?
nie ma podziału wschód zachód jest tylko taki jak kolega wymienił czyli północ południe.

mariuszek321
Posty: 103
Rejestracja: 14.07.2016, 20:42

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: mariuszek321 » 07.12.2016, 16:31

a KKS co ogarnia ?

RobertWlkp
Posty: 131
Rejestracja: 17.11.2016, 18:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: RobertWlkp » 07.12.2016, 18:58

mariuszek 321@ Kalisz to z pewnością ewenement w wielkopolsce pamiętam ich mecze we Wrześni czy okolicznych miejscowościach na przestrzeni kilku sezonów i z pewnością w tej lidze się marnowali. Gabarytowo robili świetne wrażenie i z pewnością mieli często pod górkę bo psy i włodarze klubów dostawali sraczki jak mieli się gdzieś pojawić. Taka specyfika ligi. Co do ich fc to działo się coś w podkaliskich Błaszkach. No ale nie jestem z Kalisza i nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z fc może ktoś z Kalisza się wypowie. Chyba forumowicz SKUP był z Kalisza. Ogólnie korzystnie że awansowali.

mariuszek321
Posty: 103
Rejestracja: 14.07.2016, 20:42

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: mariuszek321 » 07.12.2016, 19:38

Ale ogólnie to chyba poziom Ovi,Górnika Konin i bez podjazdu do Lecha ?

RobertWlkp
Posty: 131
Rejestracja: 17.11.2016, 18:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: RobertWlkp » 07.12.2016, 20:03

Powiem tak z ostatnich kilku/kilkunastu lat wykroili z flag kilka mniejszych ekip pro Lech z wielkopolski między innymi Victorię Września, Konin, Jarocin no i byli prawdziwą zmorą Warty Poznań którą skroili z tego co pamiętam dwukrotnie między innymi z ogromnej flagi Rodowici Poznaniacy więc w lokalnych wojenkach sukcesy osiągali tego im odmówić nie można. Generalnie są zdecydowanie bardziej agresywni niż mniejsze ekipy z wielkopolski i na stadionach gdzie się pojawiają widać że nie są to oglądacze piłki ;) Co do podjazdu do Lecha cóż napewno nie tak liczni ale to zrozumiałe. Ostatnio chyba mieli jakieś przygody na trasie dzięki Lechowi. Nie będę się tu bawił we wróżby co by się stało gdyby spotkali się z główną ekipą Kolejorza. jak podkreślam zdecydowanie inny garniutur niż większość ekipek w naszym regionie i porównywanie ich do ,,mniejszych,, Jest sporym nietaktem mimo że mi z nimi nie po drodze. Solidne wojenki napewno z Koninem i Ostrowem dodają kolorytu chyba najbardziej jednolitemu regionowi w Polsce.

listonosz1
Posty: 21
Rejestracja: 06.04.2013, 11:50

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: listonosz1 » 08.12.2016, 08:54

mariuszek321 pisze:a KKS co ogarnia ?


Żydki to se ogarniają, ale z partyzanta i ze sprzętem. Zbiórki obowiązkowo pod teatrem, żeby byli zawsze na widoku.
Tak działa ta 2ga siła w Wielkopolsce.

ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 08.12.2016, 11:26

Bialyman pisze:Gdybyś chciał na te niewygodne pytania znać odpowiedź to wiedziałbyś gdzie uderzyć z zapytaniem, więc nie rżnij głupa.
Na ogólnym forum nikt Ci takiej odpowiedzi nie da, tym bardziej ja albo chłopak który kilka dni temu się zarejestrował.
Pytałem i nie ma znaczenia czy to forum, czy normalna rozmowa - cały czas jest to temat tabu. Skoro kilka dni temu się zarejestrował to niech sklei wary, jeśli nie ma nic mądrego do powiedzenia. Do zobaczenia.

SKUP
Posty: 562
Rejestracja: 27.02.2007, 22:36
Lokalizacja: Miasto Kalisz

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: SKUP » 08.12.2016, 18:09

listonosz1 pisze:
mariuszek321 pisze:a KKS co ogarnia ?


Żydki to se ogarniają, ale z partyzanta i ze sprzętem. Zbiórki obowiązkowo pod teatrem, żeby byli zawsze na widoku.
Tak działa ta 2ga siła w Wielkopolsce.
Po pierwsze to chyba każdy klub gdzieś ma swoją miejscówkę gdzie organizują wyjazdy dla wszystkich.

Po drugie to podaj fakty gdzie był używany sprzęt ? No i chyba na tym to polega żeby organizować akcje z partyzanta. ;)

Po trzecie z Twoich wypowiedzi wynika, że nie należy Ciebie brać na poważnie.
...Autonomia Kaliska...

KSDGW
Posty: 18
Rejestracja: 28.11.2016, 21:40

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: KSDGW » 08.12.2016, 19:57

ogarniety_typ pisze:
Bialyman pisze:Gdybyś chciał na te niewygodne pytania znać odpowiedź to wiedziałbyś gdzie uderzyć z zapytaniem, więc nie rżnij głupa.
Na ogólnym forum nikt Ci takiej odpowiedzi nie da, tym bardziej ja albo chłopak który kilka dni temu się zarejestrował.
Pytałem i nie ma znaczenia czy to forum, czy normalna rozmowa - cały czas jest to temat tabu. Skoro kilka dni temu się zarejestrował to niech sklei wary, jeśli nie ma nic mądrego do powiedzenia. Do zobaczenia.
Ogarniety typ jest raczej malo ogarniety odpowiedzialem Ci na wczesniejsze pytanie odnosnie naszej zgody i jak bys byl ogarnietym typem to bys zrozumial ze nic wiecej nie uzyskasz z mojej strony ale ze zbyt ogarniety nie jestes nadal drazysz temat.A wary to ma sklejona Twoja Stara i przez to Ty drazysz tutaj temat zamiast drazyc jej c.....Owszem zarejestrowany od paru dni a ma to jakies znaczenie???

listonosz1
Posty: 21
Rejestracja: 06.04.2013, 11:50

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: listonosz1 » 08.12.2016, 20:27

Serio tak myślisz, że nie należy mnie brać na poważnie? Przypomnij sobie pewną waszą jesienną akcję za miedzą. Jak zaatakowaliście i czym sobie pomagaliście. Atak po długiej obczajce jak nie było się komu bić. A można było upiec 2 pieczenie przy jednym ogniu c'nie?
Akcja, jakby nie było, na plus.

ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 08.12.2016, 20:51

KSDGW pisze:
ogarniety_typ pisze:
Bialyman pisze:Gdybyś chciał na te niewygodne pytania znać odpowiedź to wiedziałbyś gdzie uderzyć z zapytaniem, więc nie rżnij głupa.
Na ogólnym forum nikt Ci takiej odpowiedzi nie da, tym bardziej ja albo chłopak który kilka dni temu się zarejestrował.
Pytałem i nie ma znaczenia czy to forum, czy normalna rozmowa - cały czas jest to temat tabu. Skoro kilka dni temu się zarejestrował to niech sklei wary, jeśli nie ma nic mądrego do powiedzenia. Do zobaczenia.
Ogarniety typ jest raczej malo ogarniety odpowiedzialem Ci na wczesniejsze pytanie odnosnie naszej zgody i jak bys byl ogarnietym typem to bys zrozumial ze nic wiecej nie uzyskasz z mojej strony ale ze zbyt ogarniety nie jestes nadal drazysz temat.A wary to ma sklejona Twoja Stara i przez to Ty drazysz tutaj temat zamiast drazyc jej c.....Owszem zarejestrowany od paru dni a ma to jakies znaczenie???
Tym postem pokazałeś wasz poziom - słoma z butów :) Większe 'H' na karku sobie poróbcie, to będziecie szybciej biegać. Kto jest szybszy, Ty czy Grema ?

GB1922
Posty: 4
Rejestracja: 30.03.2015, 14:44

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: GB1922 » 09.12.2016, 12:13

Wnioskuje że jesteś z Wolsztyna względnie Rakoniewic,jarasz się pogonieniem tego typka w kilku na jakimś festynie u was bo rzeczywiście miało to miejsce,ale jak już ktoś tu napisał że to działa w dwie strony,a jak nie wiesz o co chodzi to popytaj kolegów jak chcieli zapolować na dzieciaków odbierających czapki i kto palił wrotki lub waszą obczajkę na naszym meczu domowym chyba z Lwówkiem,ale mogę się mylić,nie chce mi się tu rozwodzić bo takich sytuacji jest sporo,na pewno w obie strony,ale siejesz tutaj gościu propagandę,wpadacie nam na mecz w NT koalicją pewni siebie,dostajecie w******* i odwracanie kota ogonem,ale jak w Strzyżewie gonicie całą watahą 8 typów,uprzednio wysyłając obczajkę kto tam jest wogóle to wielkie zwycięstwo i nie mów że tak nie było,bo to będzie po prostu ściema,wasza megalomania powala na kolana.

ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 09.12.2016, 12:32

GB1922 pisze:Wnioskuje że jesteś z Wolsztyna względnie Rakoniewic,jarasz się pogonieniem tego typka w kilku na jakimś festynie u was bo rzeczywiście miało to miejsce,ale jak już ktoś tu napisał że to działa w dwie strony,a jak nie wiesz o co chodzi to popytaj kolegów jak chcieli zapolować na dzieciaków odbierających czapki i kto palił wrotki lub waszą obczajkę na naszym meczu domowym chyba z Lwówkiem,ale mogę się mylić,nie chce mi się tu rozwodzić bo takich sytuacji jest sporo,na pewno w obie strony,ale siejesz tutaj gościu propagandę,wpadacie nam na mecz w NT koalicją pewni siebie,dostajecie w******* i odwracanie kota ogonem,ale jak w Strzyżewie gonicie całą watahą 8 typów,uprzednio wysyłając obczajkę kto tam jest wogóle to wielkie zwycięstwo i nie mów że tak nie było,bo to będzie po prostu ściema,wasza megalomania powala na kolana.
Co wy byście bez tego NT zrobili ? Czym byście sobie mordę wycierali ? Uznajemy to za naszą porażkę choć stanowiliśmy mniejszą część grupy. Nasza wina ,że jedziecie na wyjazd w 8 ? Spierdalanie to już nie porażka ? Co z Krutlą ? Co z autobusem ? Co z flagą ? Podsumuj sobie wszystko, to może nabierzecie trochę pokory, bo jak na razie to jebiecie nas tylko na YouTube :) Na żadnym innym meczu nikogo od nas nie było.

GB1922
Posty: 4
Rejestracja: 30.03.2015, 14:44

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: GB1922 » 09.12.2016, 14:00

Wiedzieliście,że w Strzyżewie nas nie będzie,ale ok wjechaliście pogoniliście 8 łebków i tyle,w NT było znacznie grubiej i nikt sobie tym mordy nie wyciera,flagi negować nie zamierzam bo to fakt oczywisty,tylko że my wiele rzeczy zostawiamy dla siebie,a Ty tu zaczynasz temat z ganianiem jednego typa po Wolsztynie jakby był c*** wie kim,tak to ja też mogę ksywami zacząć rzucać,szczególnie ludzi z Rakoniewic,ale przecież to wasza integralna część FC,co do meczy u nas ewidentnie rozpoznany jeden typów z obczajki,co do Krutli i autobusu masz pw,jak się upewnię że mówimy o tym samym to uzupełnię o to odpowiedz.

ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 09.12.2016, 17:08

GB1922 pisze:Wiedzieliście,że w Strzyżewie nas nie będzie,ale ok wjechaliście pogoniliście 8 łebków i tyle,w NT było znacznie grubiej i nikt sobie tym mordy nie wyciera,flagi negować nie zamierzam bo to fakt oczywisty,tylko że my wiele rzeczy zostawiamy dla siebie,a Ty tu zaczynasz temat z ganianiem jednego typa po Wolsztynie jakby był c*** wie kim,tak to ja też mogę ksywami zacząć rzucać,szczególnie ludzi z Rakoniewic,ale przecież to wasza integralna część FC,co do meczy u nas ewidentnie rozpoznany jeden typów z obczajki,co do Krutli i autobusu masz pw,jak się upewnię że mówimy o tym samym to uzupełnię o to odpowiedz.
Skąd niby wiedzieliśmy? To był wyjazd po wyjeździe,nie wyszło raz,odkuliśmy się na następnym. Gamon został pogoniony, pokazując tego dnia swój charakter i przynależność do klubu. Mógłbym Ci podać wiele takich przykładów i to nie z X lat wstecz. Chyba wiem lepiej czy ktoś jechał od nas obczajać. Sprawdziłeś mu flepy ? PW już dostałeś.

GB1922
Posty: 4
Rejestracja: 30.03.2015, 14:44

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: GB1922 » 09.12.2016, 17:56

Choćby z fejsbuków i innych gówien,gdzie wyraznie było okreslone na jakie wyjazdy jedziemy i na tych byliśmy,nie wszystkim pasuje jeżdzenie w kółko po tych samych wiochach.Drążysz temat tego typa a to działa w dwie strony,typ który został rozpoznany był z wami na akcji więc jaki wniosek? Żeby nie było,ta cała Krutla na wasz plus tyle że to bardziej burda jakich wiele na różnej maści imprezach,ale nie chce mi się licytować,temat chyba na tą chwile wyczerpany.

ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 09.12.2016, 18:13

GB1922 pisze:Choćby z fejsbuków i innych gówien,gdzie wyraznie było okreslone na jakie wyjazdy jedziemy i na tych byliśmy,nie wszystkim pasuje jeżdzenie w kółko po tych samych wiochach.Drążysz temat tego typa a to działa w dwie strony,typ który został rozpoznany był z wami na akcji więc jaki wniosek? Żeby nie było,ta cała Krutla na wasz plus tyle że to bardziej burda jakich wiele na różnej maści imprezach,ale nie chce mi się licytować,temat chyba na tą chwile wyczerpany.
Więc wniosek taki, że był z innego FC,np. NT ? Jaka burda? Wszystko działo się z dala od osób postronnych na drodze. Po obu stronach nieprzypadkowe osoby. Twierdzisz , że gdy podstawiliśmy wam autobus na bitkę były podejrzenia ,że jesteśmy z ZL. Nie, byliśmy sami, a Wy nie wsiedliscie do niego w dniu meczu, we własnym mieście. Tyle.

GB1922
Posty: 4
Rejestracja: 30.03.2015, 14:44

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: GB1922 » 09.12.2016, 18:24

Oczywiście że nieprzypadkowe osoby a pisze że było inaczej,chodziło mi o okolicznosci ale to najmniej istotne,z autobusem napisałem jak to wygladało z naszej perspektywy i autobus nie był podstawiony a skończyło się na telefonach jeśli mamy być precyzyjni,faktem jest że taka propozycja padła,czy byliście sami to tego wiedzieć nie moglismy ,podejrzenie że nie jestescie sami było uzasadnione.Teraz to chyba temat wyczerpany.

onlyZKS
Posty: 18
Rejestracja: 29.12.2016, 20:08

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: onlyZKS » 11.01.2017, 18:17

Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o zgody i kosy Stali Ostrów ? Czy fani tej drużyny jeżdżą też na Lecha ?

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 12.01.2017, 21:21

Wolsztyniacy nagle sobie przypominają temat Grodziska, bo doskonale znają nasze obecne położenie.

To nie problem zapuścić szczura i wspólnych dilerów podpytać co się dzieję, zaczynać znowu spinkę w necie oraz... szczerze? Truć d***.
Nikt już poważnie tego tematu u nas nie traktuje, bo część "ekipy" obecnie zastanawia się, który krawat założyć na spotkanie z potencjalnymi sponsorami przy reaktywacji Klubu. Część poszła w sport i ma w d**** ryzykować zdrowie na takie tematy. A Ci którzy mogliby jeszcze coś podziałać większość życia spędzają za granicą.

Sorry, ale nikt mentalnie nie będzie siedział w tym samym punkcie co 5-10 lat temu dodatkowo znając Wasze podejście do kwestii honoru.
Wypominacie naszej stronie to, że zasłaniamy się tematem Tomyśla tłumacząc się tym, że Was było mniej, że ekipa nie taka.
Skoro widzieliście, że jest Was mniej to po jaki c*** przychodziliście na stadion, a później bezpośrednio pod nasz sektor?
Tego dnia było w Tomyślu z nami bodaj 13 osób z Górnika. Czyli mniej więcej tyle samo ile typów tablic rejestracyjnych przeróżnych wielkopolskich powiatów, gdy tydzień później w kilka dych zaatakowaliście ośmiu nastolatków.

Zauważ, że to ZAWSZE WY ATAKUJECIE NAS i mówić możemy jedynie o Waszych "tryumfach".
A co to za zwycięstwa? Jaka Krutla? Przecież to nawet nie byli ludzie związani z Waszym FC. Jeśli jesteś "kimś" w tym Waszym towarzystwie to doskonale wiesz, że z Waszej strony przyjechali ludzie, przed którymi respekt czuje cała okolica i to nie z pobudek kibicowskich. Gdyby to byli "zwykli śmiertelnicy" to jeszcze tej samej nocy byśmy tam wrócili. Ale na pewne ksywki i nazwiska reaguje się racjonalnie.

Co to za zwycięstwo z tym podstawieniem autobusu? Zadzwoniliście do nas wracając pociągiem z meczu Legia-Lech. To się działo przy okazji meczu nazajutrz Dyskobolia-Zagłębie Lubin.
Kto o zdrowych zmysłach poszedłby na taki układ? Zwłaszcza, że mieliśmy 101% pewności, że nie jesteście sami. Uwierz mi - to nie jest problem podstawić "zwiad" przy Waszych zbiórkach. Poza tym wielu z nas ma znajomości wśród kibiców Kolejorza, którzy potwierdzają naszą tezę. Oczywiście zaatakowanie nas w tym dniu pod kasami przez ochronę to przypadek. Tym samym zbiegiem okoliczności bodaj 2/3 kolejki później te same osoby... Machały do nas na derbach zza sektora buforowego.

Problem leży w tym, że to Wy możecie atakować nas - my Was nie. To Wy możecie nas kroić i strzelać w nasze napisy na murach, lecz my nie. Dlaczego? Bo nikt nie będzie kalkulował czy poszło o lokalne spiny tylko pójdzie fama "Grodzisk atakuje Lecha", a to tylko na Waszą korzyść żeby znów kilka FC Was wspomogło. I skończcie pierdolenie, że tak nie jest. Bo wystarczyło, że trafiliśmy kiedyś auto z Rakoniewic / Ruchocic. To niedość, że frajerzy zagonili i spędziłem noc na dołku, to następnego dnia po południu dostaliśmy przekopkę od Legionu Piła w Chodzieży - WŁAŚNIE ZA TO AUTO.

Nikt nie jest głupi żeby podnosić rękę na Lecha, bo skończy się jak w Lesznie albo i gorzej. To fakt, że atakowały nas w przeszłości FC Lecha wykreował przekonanie, że jesteśmy anty Lech. Ale chyba każdy z IQ powyżej normy zdaje sobie sprawę, że nie ma c****. Mrówka choćby się osrała to słonia nie pokona.

Mamy teraz poważniejsze problemy na głowie niż temat FCW. Teraz niedość, że jak się w jakichś okolicznościach spotkamy to na ustalonych przez Was zasadach + sami zapłacimy ewentualne kary, bo Klub będzie finansowany przez nas. Ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro większość z Was myśli, że Bułgarska to kanał na youtube, a nie ulica, na które mieści się stadion rzekomo ukochanej drużyny.
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: domin 1982 » 18.01.2017, 09:29

W Pniewach jakiś ruch kibicowski istnieje?? Dzieje się coś na Sokole Pniewy?

Szczypiorniak1922
Posty: 2
Rejestracja: 18.01.2017, 17:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Szczypiorniak1922 » 18.01.2017, 17:10

GB1922

Sztywną ekipą to Wy nigdy nie byliście…. dobra propaganda kilka wywiadów do czasopism czy portali kibicowskich tylko po to by sobie zbudować jakiś tam PR w Polsce… ;-) a tak to wuchta przypałowych akcji i tyle, „kwasy” w tak małej grupce, rozpady przyjaźni, wyjebka całej grupy na siano przez małolata od Was, do tego mało kibolskie postępowanie i zachowanie w wielu kwestiach, także nikogo nawet nie dziwi że Łęczyca Was pogoniła. Teraz pewnie będzie wielkie „bratanie się” z Kaliszem. To Wy się robicie za „władców” tej części WLKP i to WY tak bardzo nienawidzicie Lecha. Mogłoby być ciekawie gdyby jakiś czas temu DWL-ka trafiła na mecz z Dyskobolią, bodaj w wielkpolskim pucharze Polski czy to nawet w lidze jeszcze przed waszym rozwiązanie. Bluzgali byście wtedy na Lecha i tak cisnęli po Lechu jak ciśniecie po okolicznych FC? Czy może strach by nie pozwolił? I nawet młyna byście nie wystawili? Jesteście strasznymi hipokrytami i zachowujecie się tak jak wiatr zawieje albo sytuacja tego od Was wymaga, a pisanie Grodzisk 100% Dyskobolia to już w ogóle kpina. Jest wuchta wiary z Grodziska co jeździ na mecze do Poznania, owszem są to osoby niezwiązane z klimatem kibicowskim, ale takich osób jest naprawdę sporo i to nie tylko 40-50latków ale chłopaków w wieku 20-stu paru lat i pewnie z każdym kolejnym rokiem tych osób będzie jeszcze wiecej,a Wam pozostanie robie sobie dalej pozytywnego PR-u w necie oraz sianie propagandy. Czasem tez jakiegoś „swojego” mieszkańca skroicie z Lechowej czapki czy szalika i to wszystko. Lepiej byście się wzieli za swoją „młodzież” i nauczyli ich pewnych zasad które w kibicowskim świecie a są im obce…

Szczypiorniak1922
Posty: 2
Rejestracja: 18.01.2017, 17:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Szczypiorniak1922 » 18.01.2017, 17:34

Tylko Dyskobolia.

Tak bo Wy teraz to krawaty polówki Freda Perry i czapki Henri Lloyda ;-) Chłopie zacznij pisać prawdę pół województwa na ośmiu waszych małolatów? Farmazon jakich mało. Zresztą większość co napisałeś to „pod siebie” i swoją ekipę. Bo w Chodzieży powody też były chyba trochę inne co nie? I w******* nie był tylko: „WŁASNIE ZA TO AUTO” To właśnie WY rozpowiadaliście że macie pozwolenie od Litara na atakowanie okolicznych FC Lecha, że z „góry” nic Wam nie grozi i może sobie robić co Wam się podoba w okolicy. To Wy wybieraliście wyjazdy i jeździliście tylko tam gdzie blisko było FC Lecha, by cisnąć po Lechu, miejscowych i się napinać. Np. Stęszew, Szamotuły, Bolewicko i dalej można by wymieniać. W Poznaniu nikt Was poważnie nie traktuje, bo to nie ta liga, nikt na Was nie jest wielce cięty, nikt po Was nie ciśnie nie robi, całej anty propagandy(w przeciwieństwie do Was), jakiś grafik o prawdziwych kibicach a nie „niebiesko- biały przebierańcach” To Wy jesteście Anty Lech a nie odwrotnie, i podkreślacie to na każdym kroku swoim zachowaniem i działaniami. Więc nie wiem skąd raptem wypieranie się tego wszystkiego. I masz racje mrówka choćby się osrała słonia nie pokona, ale nie oznacza to tego że nie możecie być i że nie jesteście ANTY LECH. Także nie pisz głupot, skoro u Was są nawet tacy ludzie którzy z nienawiści do Lecha kibicują Legii ;-) Ewenement w całym województwie, by Wielkopolanin był za Warszawiakiem( i nie chodzi tu o płaszczyznę kibicowską tylko), ale czego się nie robi z nienawiści ;-)

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 19.01.2017, 14:16

Tak bo Wy teraz to krawaty polówki Freda Perry i czapki Henri Lloyda ;-) Chłopie zacznij pisać prawdę
Z tymi krawatami to generalnie chodziło o coś innego. Sprawdź sobie w słowniku znaczenia słowa metafora, zamiast śledzić nasze życie prywatne na portalach społecznościowych pod kątem tego w co kto się ubiera.

Ta bzdura z Chodzieżą połączona z jakąś opowiastką o Litarze.
W odróżnieniu od Ciebie uczestniczyłem w obu wydarzeniach, które miały na to wpływ i doskonale zdaje sobie sprawę z ich wzajemnej zależności. Więc nie jestem pewien kto powinien zacząć pisać prawdę.
jakiś grafik o prawdziwych kibicach a nie „niebiesko- biały przebierańcach” To Wy jesteście Anty Lech a nie odwrotnie
Kolejny dowód na to, że ta dyskusja nie ma sensu. Nie zrozumiałeś kolego to jak już tracę czas na te pyskówki to Ci wytłumaczę. W tej grafice nie było ani grama spinki do Lecha tylko do frajerów, którzy przerzucili się z Dyskobolii na Lecha. ku***, serio? Tak trudno było wyłapać przekaz...?
Ciężko się to w ogóle czyta, bo jest różnica pomiędzy JAKIŚ GRAFIK a JAKICHŚ GRAFIK. ;)
rozpady przyjaźni, wyjebka całej grupy na siano przez małolata od Was
Mi się żadna przyjaźń nie rozpadła, a już na pewno nie na SZTYWNYM GRUNCIE KIBICOWSKIM.
także nikogo nawet nie dziwi że Łęczyca Was pogoniła
Nikt nikogo nie pogonił. Gdybyście kiedykolwiek mieli przyjemność działać jako niezależna ekipa w żaden sposób nie związana z okolicznymi FC. To byś może to pojął, dlaczego zakończyła się zgoda kibiców klubów spod Łodzi i spod Poznania. Jesteś sztywny i kumaty to pewnie doskonale wiesz do jakich przetasowań w zgodach i układach doszło. Wystarczy tłumaczyć się takim jak Ty w jednym województwie.

Mogłoby być ciekawie gdyby jakiś czas temu DWL-ka trafiła na mecz z Dyskobolią, bodaj w wielkpolskim pucharze Polski czy to nawet w lidze jeszcze przed waszym rozwiązanie. Bluzgali byście wtedy na Lecha i tak cisnęli po Lechu jak ciśniecie po okolicznych FC? Czy może strach by nie pozwolił? I nawet młyna byście nie wystawili? Jesteście strasznymi hipokrytami
Rozumiem, że Wy na naszym miejscu byście wystawili młyn i bluzgali na Lecha? Aaaa. Zapomniałem. W Wolsztynie jak i innych okolicznych Grodziskowi miasteczkach N I K T nie działa na własny rachunek, tylko każdy istnieje pod szyldem Fan Clubu Lecha.
To Wy wybieraliście wyjazdy i jeździliście tylko tam gdzie blisko było FC Lecha, by cisnąć po Lechu, miejscowych i się napinać. Np. Stęszew, Szamotuły, Bolewicko i dalej można by wymieniać.
A gdybyśmy tam nie pojechali to byś napisał, że napinaliśmy się na youtubach, a nie byliśmy na meczu.
Dobrze, że wspomniałeś te miejscowości, bo to świetne przykłady na to co tłumaczę w swoich wypocinach i co ogólnie ma miejsce od wielu lat.
W Stęszewie nie graliśmy z Lechem Poznań tylko z Lipnem Stęszew. Mimo to co druga osoba miała na sobie barwy Lecha.
W Szamotułach również nie graliśmy z Lechem Poznań tylko Spartą Szamotuły, a tam miejscowi odlecieli tak, że przez większość meczu dopingowali Arkę Gdynia i KSZO Ostrowiec.
W Tomyślu to już sam nie wiem z kim my wtedy graliśmy. Bynajmniej nie był to Lech Poznań, a pod sektor podchodzi grupa ludzi w ciuchach z herbami Lecha i krzyczy coś o Lechu.
To właśnie takie sytuacje wykreowały obecne realia, a nie my. Bo może rzeczywiście wiele razy ponosiła nas zbyt duża pewność siebie i fantazja, ale koniec końców jest taki, że nikt nie jest kretynem żeby się porywać na czołową ekipę w Europie mieszkając w samym centrum jej terenu.

W zasadzie to nie pisze już tego do Ciebie, bo i tak mam pewne obawy, że nie zrozumiesz. Ale mam nadzieję, że postronni obserwatorzy, którzy mają więcej oleju w głowie wyciągną z tego sens. A Ty dalej wpajaj małolatom odpowiednie dla światka kibicowskiego zasady. Bo ja generalnie niebardzo chcę żyć wg takich zasad, że jak pobijesz, zbluzgasz i zwyciężasz - to jesteś z Wolsztyna. A jak jesteś pobity i zbluzgany to jesteś z Lecha.

Na koniec.
Także nie pisz głupot, skoro u Was są nawet tacy ludzie którzy z nienawiści do Lecha kibicują Legii ;-) Ewenement w całym województwie, by Wielkopolanin był za Warszawiakiem( i nie chodzi tu o płaszczyznę kibicowską tylko), ale czego się nie robi z nienawiści ;-)
Jak przybijaliśmy zgodę z Górnikiem to była taka fama, że kibicujemy Widzewowi (W Rakoniewicach nawet były wrzuty na murach o jebaniu nas i Widzewa).
Zgody z Górnikiem już nie ma to jesteśmy kibicami Legii... Na dodatek mamy w ekipie araba, murzyna i dwóch pedałów, którzy ruchają się z cyganami. Oczywiście wszyscy są 100% Anty Lech. I bluzgają na Lecha.
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Sławol79 » 19.01.2017, 16:42

TYLKO DYSKOBOLIA pytanie z innej beczki:Jak wygląda sprawa reaktywacji waszego klubu?

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 19.01.2017, 17:07

Na jesień startujemy w B klasie.
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Sławol79 » 19.01.2017, 18:05

TYLKO DYSKOBOLIA pisze:Na jesień startujemy w B klasie.
A sprawa stadionu? Będziecie grać u siebie w Grodzisku,czy jak przed rozwiązaniem w Ptaszkowie?

makab
Posty: 1
Rejestracja: 19.01.2017, 21:22

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: makab » 19.01.2017, 21:28

Na dzień dzisiejszy macie jakieś zgody/układy? Oraz macie jakieś FC?
(pytanie do Dyskobolii)

A jak wygląda sprawa z Poznaniem? Jakie grupy działają najprężniej w Poznaniu i WKLP- chodzi mi o dzielnice/sekcje oraz FC?

TLP-FCW
Posty: 1
Rejestracja: 20.01.2017, 10:13

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: TLP-FCW » 20.01.2017, 10:22

Zamknijcie już te klawiatury jeden z drugim. Nie macie gdzie wyjaśniać sobie spraw po tylu latach tylko tutaj na tym przypałowym forum? Piszcie sobie na priv jak nie możecie wytrzymać klawiaturowego ciśnienia. "Tylko Dyskobolia" miesiąc wytrzymałeś bez zaczepki? za długo był spokój widzę. Daj sobie na wstrzymanie . BEZ ODBIORU

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Xsexx i 178 gości