www.warhouse.pl

Kibicowska Wielkopolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 23.01.2014, 23:57

mms pisze:
altgr pisze:Ja jestem strasznie ciekaw liczb, niech ktos zapyta o kazdy fc Widzewa i osiedle Lodzi w jakiej pojawili sie na jednym konkretnym wyjezdzi. Zsumujecie liczbe i okaz sie, ze bylo ich 2 x wiecej. Poprostu Widzew nie potrafi dalej zrozumiec, ze nie da sie wszedzie rzadzic i robic konkretne liczby, bo poprostu sami siebie przeliczacie. Macie bardzo duzo konkretnych fc i nie ma sie co bawic w jakies naprawde slabe i pokazywac na sile ich sile(zdjecia Widzewiakow z Wielkopolski czy Poludnia bez zamazanych twarzy dostepne na necie z roznych spotkan w knajpach, meczy i tak dalej - szalu nie ma, wiekszosc to sympatycy pilki i nie dziwne, ze niektorym fc przewodza....dziewczyny).
Nie rozwalajmy wątku, łódzkimi wymianami zdań. Bo na ŁKSie mimo małej ilości fc też macie słabe fc (Zgierz, Tomaszów). Nikt z nas nie twierdzi że nasz fc z Wlkp jest niebywale mocny i chuligańsko nastawiony. Ale też nie można pisać bzdur że Widzewa nie ma w Wielkopolsce, tym bardziej że mamy swoje miasta w tym województwie. Nikt też nie musi wyglądać 2x2 z mordą kryminalisty, ważne że chłopaki jeżdżą na mecze i niektórzy działają w inny sposób niż chuligański ku chwale Widzewa. Liczby też nie są powalające, bo nikt nie twierdzi że jest nas tam setki, tysiące czy miliony. Chłopaki jeżdżą w miarę możliwości, a liczba kilkadziesiąt osób z wielkopolskich miast na naszym meczu w Poznaniu jest na pewno zadowalająca. To tak ogólnikowo po części napisałem, bo zaraz jakieś edwardy, duchytrybun czy inne pizdo wyjce będą kłapać dziobem.
Pizdowyjcami to możesz nazywać swoich żydowskich koleżków po szalu bo chodzą po tej Wielkopolsce tak skitrani, że poza Kaliszem nikt ich nie widział :) No chyba, że tych z Bastionu Opatówek, ale o nich lepiej nie pisać na forum bo wiadomo psy czytają, a tam sama elita trybun :)



mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: mms » 24.01.2014, 01:10

Zapomniałem że na tym forum same hoolsy :) Nie będę się z dziećmi przekrzykiwał. A jak ktoś myśli że Widzew w WLKP to tylko Kalisz, Koźminek i Opatówek, to się grubo myli. Czerpcie dalej wiedzę z kibice.net :))

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: duchtrybun » 24.01.2014, 15:22

No to wymień te miasta (nie wsie), bo póki co zrobiłeś z siebie błazna, który grozi palcem.

SKUP
Posty: 562
Rejestracja: 27.02.2007, 22:36
Lokalizacja: Miasto Kalisz

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: SKUP » 24.01.2014, 16:24

Banti pisze:Opatowek - 1000 mieszkancow, Kozminek jakies 4 kola... w calej gminie:) Czy wy panowie na pewno o tych aglomeracjach rozmawiacie?
Jeden byl na wakacjach, drugi jest przedstawicielem handlowym, trzeci mieszka w bastionie ale jest za Widzewem.
W temacie o Zachodniopomorskim jeszcze lepsze kwiatki:]
Ogolnie tematy o tych dwoch wojewodztwach rozpoczete dla beki i na mega bece sie koncza. Jest moc.
Niedługo się tutaj dowiemy, że Kożminek jest silniejszy niż KKS Kalisz. ;)
...Autonomia Kaliska...

charlierinkle
Posty: 77
Rejestracja: 10.11.2013, 22:41

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: charlierinkle » 27.01.2014, 12:26

Banti pisze:Opatowek - 1000 mieszkancow, Kozminek jakies 4 kola... w calej gminie:) Czy wy panowie na pewno o tych aglomeracjach rozmawiacie?
Pewnie chodzi o aglomeracje kaliską z Opatówkiem i Koźminkiem ; )

Taka ciekawostka. KS Opatówek bodajże na rękawach (?) ma napis Tylko Widzew. Akurat sam tego nie widzialem, bo mecze mi koligowały, ale chłopaki z drużyny dali info.

MW LKS
Posty: 416
Rejestracja: 02.03.2007, 22:55
Lokalizacja: LKS Czarnylas - Biała Siła!

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: MW LKS » 28.01.2014, 16:34

Tak, wystarczy wejść na stronę i zobaczyć w galerię ;)
[link]
[link]

minioola1909
Posty: 81
Rejestracja: 28.12.2011, 22:07

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: minioola1909 » 28.01.2014, 22:41

zachęcam do czytania Podsumowanie ekip z Wielkopolski

[link]

zarowka
Posty: 218
Rejestracja: 03.05.2007, 19:33
Lokalizacja: 51°45'11.20''N 18°05'20.31''E

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: zarowka » 29.01.2014, 12:37

Banti pisze:Opatowek - 1000 mieszkancow, Kozminek jakies 4 kola... w calej gminie:) Czy wy panowie na pewno o tych aglomeracjach rozmawiacie?
Jeden byl na wakacjach, drugi jest przedstawicielem handlowym, trzeci mieszka w bastionie ale jest za Widzewem.
W temacie o Zachodniopomorskim jeszcze lepsze kwiatki:]
Ogolnie tematy o tych dwoch wojewodztwach rozpoczete dla beki i na mega bece sie koncza. Jest moc.
Opatówek - 3856
Koźminek (gmina) - 7539
tak ku gwoli ścisłości. Metropolie to nie są, ale po co takie pierdolenie?

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 29.01.2014, 19:30

zarowka pisze:
Banti pisze:Opatowek - 1000 mieszkancow, Kozminek jakies 4 kola... w calej gminie:) Czy wy panowie na pewno o tych aglomeracjach rozmawiacie?
Jeden byl na wakacjach, drugi jest przedstawicielem handlowym, trzeci mieszka w bastionie ale jest za Widzewem.
W temacie o Zachodniopomorskim jeszcze lepsze kwiatki:]
Ogolnie tematy o tych dwoch wojewodztwach rozpoczete dla beki i na mega bece sie koncza. Jest moc.
Opatówek - 3856
Koźminek (gmina) - 7539
tak ku gwoli ścisłości. Metropolie to nie są, ale po co takie pierdolenie?
Och przepraszam Ciebie i mieszkańców tych wichur, sorry miejscowości. Faktycznie pomyliłem się o ok. 3 tysiące w każdym przypadku:)
No właśnie, po co takie pierdolenie o jakichś mega fan clubach w "miastach" Wielkopolski w których to Widzew lub ktokolwiek inny rozdaje karty? Zmieni się coś w realu? Śmiem wątpić, jednakże niektórym bardzo niezbędne jest dowartościowanie się w necie. Inna sprawa, że nikt nie reaguje na ciśnięte bzdury... Beka, zatem beka.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

beny33
Posty: 66
Rejestracja: 18.01.2013, 20:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: beny33 » 29.01.2014, 19:58

Banti pisze:
zarowka pisze:
Banti pisze:Opatowek - 1000 mieszkancow, Kozminek jakies 4 kola... w calej gminie:) Czy wy panowie na pewno o tych aglomeracjach rozmawiacie?
Jeden byl na wakacjach, drugi jest przedstawicielem handlowym, trzeci mieszka w bastionie ale jest za Widzewem.
W temacie o Zachodniopomorskim jeszcze lepsze kwiatki:]
Ogolnie tematy o tych dwoch wojewodztwach rozpoczete dla beki i na mega bece sie koncza. Jest moc.
Opatówek - 3856
Koźminek (gmina) - 7539
tak ku gwoli ścisłości. Metropolie to nie są, ale po co takie pierdolenie?
Och przepraszam Ciebie i mieszkańców tych wichur, sorry miejscowości. Faktycznie pomyliłem się o ok. 3 tysiące w każdym przypadku:)
No właśnie, po co takie pierdolenie o jakichś mega fan clubach w "miastach" Wielkopolski w których to Widzew lub ktokolwiek inny rozdaje karty? Zmieni się coś w realu? Śmiem wątpić, jednakże niektórym bardzo niezbędne jest dowartościowanie się w necie. Inna sprawa, że nikt nie reaguje na ciśnięte bzdury... Beka, zatem beka.
W innych tematach są pytania i dyskusję na temat miejscowości których nawet na mapie nie ma a i tak przekrzykują się, że jest tam dwóch kibiców X drużyny a 3 i pół drużyny Y.
UMIESZ LICZYĆ? LICZ KALORIE!

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: mms » 29.01.2014, 20:35

Banti pisze:Och przepraszam Ciebie i mieszkańców tych wichur, sorry miejscowości. Faktycznie pomyliłem się o ok. 3 tysiące w każdym przypadku:)
No właśnie, po co takie pierdolenie o jakichś mega fan clubach w "miastach" Wielkopolski w których to Widzew lub ktokolwiek inny rozdaje karty? Zmieni się coś w realu? Śmiem wątpić, jednakże niektórym bardzo niezbędne jest dowartościowanie się w necie. Inna sprawa, że nikt nie reaguje na ciśnięte bzdury... Beka, zatem beka.
Próbujesz być prześmieszny, a robisz z siebie pajaca. Nigdzie nie jest napisane że są to mega fan cluby. Ktoś podważył że nie ma Widzewa w Wielkopolsce, więc dostał odpowiedź. A Kalisz, Opatówek czy Koźminek to nie jedyne miasta w Wielkopolsce, gdzie jest RTS. Grupy Widzewiaków są też w Dąbiu, Turku i Wronkach. Do tego pojedyncze osoby z różnych miast (min. Koło, Poznań). Wszyscy razem działają pod szyldem FC WLKP. Tyle

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 29.01.2014, 22:03

mms pisze: Próbujesz być prześmieszny, a robisz z siebie pajaca. Nigdzie nie jest napisane że są to mega fan cluby. Ktoś podważył że nie ma Widzewa w Wielkopolsce, więc dostał odpowiedź. A Kalisz, Opatówek czy Koźminek to nie jedyne miasta w Wielkopolsce, gdzie jest RTS. Grupy Widzewiaków są też w Dąbiu, Turku i Wronkach. Do tego pojedyncze osoby z różnych miast (min. Koło, Poznań). Wszyscy razem działają pod szyldem FC WLKP. Tyle
Dla Twojej oraz innych alf i omegów wiadomości:
Definicja miasta
Jednostka osadnicza o przewadze zwartej zabudowy i funkcjach nierolniczych, posiadająca prawa miejskie bądź status miasta nadany w trybie określonym odrębnymi przepisami. Główny Urząd Statystyczny [link]
Reszty nie będę komentował, bo i po co?
Nie pogrążaj się dalej i zakończmy temat.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

ziomek
Posty: 327
Rejestracja: 26.04.2007, 18:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ziomek » 29.01.2014, 22:16

minioola1909 pisze:zachęcam do czytania Podsumowanie ekip z Wielkopolski

[link]
Z tego podsumowania działalności ekip wielkopolskich wynika, że KKS Kalisz nie działa no chyba, ze oni nie są z WLKP w koncu sami o sobie mówią Autonomia Kaliska.

Mam pytanie do kogoś z Ostovii: na wasze poprzedniej stronie ostrovia.wf.cośtam w dziale media był skan artykułu z "Nigdy Więcej" obarczony zdjęciem ostrowskiej ekipy mówiący o tym jak to fani Ostrovii brzydzą się faszyzmem a ich wrogami jest neonazistowski KKS.
Kto był autorem tego pomysłu? Dlaczego to coś znaklazło się na wówczas oficjalnej stronie ekipy i w ogóle jak do tego doszło. Dodam do siebie, ze Ovia z lat 90tych widziałem jako mocno skinową (zresztą była jakaś zadyma w mediach ze organizowali koncert gdzie powieszono flagę ze swastą) stąd przeżyłem niejako szok gdy ileś tam lat temu natknąłem się na ową informację z tego paszkwila na było nie było oficjalnej stronie. kibicowskiej.
Niestety nie mam zapisnego tego pliku więc nie mogę przytoczyć go jako argumentu ale tak było.
Na końcu dodam iż chciałbym by ten post nie wywołaławantury tylko był przyczynkiem do uzyskania odpowiedzi
[link]

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: mms » 30.01.2014, 00:31

Banti pisze:Dla Twojej oraz innych alf i omegów wiadomości:
Definicja miasta
Jednostka osadnicza o przewadze zwartej zabudowy i funkcjach nierolniczych, posiadająca prawa miejskie bądź status miasta nadany w trybie określonym odrębnymi przepisami. Główny Urząd Statystyczny [link]
Reszty nie będę komentował, bo i po co?
Nie pogrążaj się dalej i zakończmy temat.
Jeśli to cie uszczęśliwi to niech będą miejscowości, wioski czy co tam chcesz. Pajacuj sobie do woli, nie będę dalej z debilem polemizował :)

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 30.01.2014, 11:26

Idź już panować do siebie do Łódzkiego i mnie nie obrażaj, bo Ci nigdzie nie pocisnąłem. Drążysz dalej z****** temat zamiast spuścić łeb i iść w c***.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Wreschen
Posty: 1
Rejestracja: 30.01.2014, 11:52

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Wreschen » 30.01.2014, 12:02

Edward1488 pisze:
manto23 pisze: Fc Września też nie jest w najlepszej formie.
Co masz na myśli?
Pewnie ma to na myśli, że FC Września nie ma jakiejkolwiek siły bojowej. Ich działalność polega na jeżdżeniu na mecze i pojawianiu się na uroczystościach typu rocznica Powstania Wielkopolskiego. Więc forma mizerna.
Na Victorii Września od jakiegoś czasu też nie ma młyna, ale chłopaki którzy kiedyś kręcili doping są na każdym meczu, czasami w jakiejś skromnej ekipce pojadą na wyjazd.
Września ma to do siebie, że jak nastała tzw. moda na Lecha, to wielu "kibiców" stwierdziło, że to obciach kibicować Victorii która gra tylko w 4 lidze. Wygodniej polansować się na Bułgarskiej i bezpiecznie pojechać na wyjazd w mocnej grupie.
Przy Victorii została grupka najwierniejszych i w sumie dobrze. A tzw. "fanatycy" lansują sie na Lechu.

Waluta
Posty: 55
Rejestracja: 08.11.2010, 18:48

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Waluta » 30.01.2014, 15:27

kolega wyżej ujął dokładnie jak wiekszość fc wypina się na swoje lokalne kluby bo wstyd chodzić czy jezdzić na mecze swojego miasta. Lepiej polansować się 50km dalej i być bezpiecznym niż jechać w 20osób na wyjazd i dostać w******* chuligany. Takie miasta w Wielkopolsce to min. Koło, Śrem, Słupca, Września,.
http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/waluty/currency.html?gclid=CJyR94ir1LMCFYta3godLjwAVg

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: duchtrybun » 30.01.2014, 17:50

Takie pierdolenie o Widzewie w WLKP to jak gadanie o Wiśle w Gdynii, ktoś tam gdzieś mieszka, ale wiadomo, że siła przebicia zerowa. W WLKP poza Widzewem, są też jednostki Legii i innych ekip, ale dobrze wiedzą, że gówno mogą i dlatego siedzą cicho. To samo radziłbym Widzewiakom, bo między tą internetową propagandą, a rzeczywistością, jest ogromna różnica...

WITAM2
Posty: 273
Rejestracja: 07.05.2011, 20:03

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: WITAM2 » 30.01.2014, 18:31

Czy ktoś z was ma jakiś problem? Jest kilkadziesiąt osób rozsianych w różnych częściach WLKP, czyli są razem jako fc a nie każda miasteczko czy miasto osobno, nikt nie pisał że to jakaś siła, ale rozumiem że wszystkie wasze fc to sami chuligani. Sami widzicie problemy tam gdzie ich nie ma.

manto23
Posty: 6
Rejestracja: 08.01.2014, 19:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: manto23 » 30.01.2014, 21:30

Wreschen: Chodziło mi dosłownie o to samo co napisałeś na temat Wrześni. Tak jak kolega wyżej napisał szkoda, że w Wielkopolsce są ekipy, które olały swoje miejscowe kluby i wszyscy jeżdzą na mecze Leche, ale teraz już się to nie zmieni chociaż coraz więcej ekip działa na swoje konto.

ostrovianin
Posty: 18
Rejestracja: 14.05.2007, 11:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ostrovianin » 30.01.2014, 22:53

ziomek pisze:
minioola1909 pisze:zachęcam do czytania Podsumowanie ekip z Wielkopolski

[link]
Z tego podsumowania działalności ekip wielkopolskich wynika, że KKS Kalisz nie działa no chyba, ze oni nie są z WLKP w koncu sami o sobie mówią Autonomia Kaliska.

Mam pytanie do kogoś z Ostovii: na wasze poprzedniej stronie ostrovia.wf.cośtam w dziale media był skan artykułu z "Nigdy Więcej" obarczony zdjęciem ostrowskiej ekipy mówiący o tym jak to fani Ostrovii brzydzą się faszyzmem a ich wrogami jest neonazistowski KKS.
Kto był autorem tego pomysłu? Dlaczego to coś znaklazło się na wówczas oficjalnej stronie ekipy i w ogóle jak do tego doszło. Dodam do siebie, ze Ovia z lat 90tych widziałem jako mocno skinową (zresztą była jakaś zadyma w mediach ze organizowali koncert gdzie powieszono flagę ze swastą) stąd przeżyłem niejako szok gdy ileś tam lat temu natknąłem się na ową informację z tego paszkwila na było nie było oficjalnej stronie. kibicowskiej.
Niestety nie mam zapisnego tego pliku więc nie mogę przytoczyć go jako argumentu ale tak było.
Na końcu dodam iż chciałbym by ten post nie wywołaławantury tylko był przyczynkiem do uzyskania odpowiedzi

Zdjęcie było zrobione przez kilku kibiców Ostrovii wraz z kolegami z osiedla kilkanaście lat temu (myślę że przynajmniej 15). Wtedy kilku z nas było z pokolenia "Jarocina" i to oni wpadli na ten pomysł. Zdjęcie faktycznie było potem na stronie która przez jakiś czas była strona jednego z tych osób - dopiero po jakimś czasie stała się oficjalną strona kibiców Ostrovii i zdjęcie i wszelkie motywy związane z lewą częścią zostały z niej usunięte i dostosowane do ogólnych poglądów kibiców Ostrovii czyli prawicowych. I tyle. Od kilku ładnych lat w naszych szeregach nie ma już osób które reprezentowały takie poglądy i w żaden sposób nie należy naszej obecnej grupy utożsamiać z tamtym zdjęciem.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 30.01.2014, 22:56

Skoro te wszystkie fan cluby Lecha to takie lansery i nic nie znaczące penery, to weźcie zróbcie na nich zasadzkę i im wpierdolcie. WLKP będzie wasza, wraz ze wszystkimi 'miastami' i 'wielkopolskim Drezdenkiem' włącznie. Proste jak jebanie, gryzonie:)
Czekam na następne prowokacyjne konta, macie jeszcze w zanadrzu: Posen, Gnesen, Schneidemühl, Shrimm, Schroda, Neutomischel i wiele, wiele innych. W razie czego chętnie służę pomocą drodzy Kongresowiacy:)
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

minioola1909
Posty: 81
Rejestracja: 28.12.2011, 22:07

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: minioola1909 » 30.01.2014, 23:43

ziomek pisze:
minioola1909 pisze:zachęcam do czytania Podsumowanie ekip z Wielkopolski

[link]
Z tego podsumowania działalności ekip wielkopolskich wynika, że KKS Kalisz nie działa no chyba, ze oni nie są z WLKP w koncu sami o sobie mówią Autonomia Kaliska.
Na końcu artykułu jest wyjaśnienie dlaczego KKS Kalisz nie jest opisany.

RockyMarciano
Posty: 18
Rejestracja: 01.02.2014, 21:58

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: RockyMarciano » 09.02.2014, 12:25

Psycha Mi Siada pisze:Kępno - czasami robią młyn i wieszają flagi, szkoda że prócz meczy z KKSem na który zawsze się spinają, wyjazdy to okolice tylko i Nowe Skalmierzyce bo mają z Pogonią zgodę, miasto typowo pod Lecha także nie ma co myśleć o jakiejś większej działalności kibicowskiej na Polonii.
Właśnie bardzo interesuje mnie Kępno, bo kiedyś czytałem, że chłopaki są jednocześnie fan clubem Arki i Lecha, czy jakoś tak (nawet flagę łączoną mieli Arka&Lech). Czy nadal w Kępnie jest taki nacisk na eksponowanie zgody Arka - Lech i wspólny fc? Może ktoś wyjaśni tę sytuację i jak jest obecnie, bo na oficjalnej str. Arki jest wpisany fan club Kępno.

charlierinkle
Posty: 77
Rejestracja: 10.11.2013, 22:41

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: charlierinkle » 11.02.2014, 22:15

Coś pomyliłeś.
Jedyna rzecz która się tu zgadza to fakt, że w Kępnie są kibice Lecha i Arki. Z tym, że Lecha jest FC, a co do Arki to pochodzi stąd kilku kibiców.

RockyMarciano
Posty: 18
Rejestracja: 01.02.2014, 21:58

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: RockyMarciano » 12.02.2014, 00:03

Może tak... spytałem bo właśnie nie byłem pewien o co chodzi dokładnie z tym Arka fc Kępno. Zresztą to bardzo ciekawe miasto najdalej od Poznania w Wlkp., kulturowo bliskie Śląskowi. Dużo osób studiuje we Wrocławiu, bo bliżej...
Jeśli chodzi o Wlkp., to jest Lech i jego fc. Jedyna ekipa, która oficjalnie "postawiła" się Lechowi w regionie, to KKS Kalisz. Nieoficjalnie robi to jeszcze Unia Leszno (nie chcą konkretnie narazić się Lechowi). W Lesznie czuć niechęć do Lecha, ale muszą tolerować jego mały miejscowy fc, żeby nie wkroczyć na wojenną ścieżkę z mocniejszym sąsiadem. Bardzo pozytywne nastawienie do Chrobrego Głogów. Część osób na Unii sympatyzuje z Legią. Trochę osób nawet jeździ na mecze do Warszawy. Kiedyś była na Legii flaga Leszno, ale nie wiem, czy chodzi o miasto, czy o znaną warszawską ulicę ;)
Ekipy, które są pro Lech, ale działają na własne konto i nie uważają się za fc Lecha, to:
Warta Poznań, Górnik Konin, Ostrovia Ostrów.
Z mniejszych ekip od Lecha odcięły się:
Dyskobolia Grodzisk (zgoda z Górnikiem Łęczna) i Amica Wronki (obecnie Błękitni).
Inne miasta, gdzie są kibice innych klubów niż Lech, to:
Wolsztyn (fc Lecha i fc Dyskobolii)
inne fc Dyskobolii, to: Rakoniewice, Nietkowice, Opalenica, co nie znaczy, że nie ma tam Lecha ;)
Międzychód (oprócz fc Lecha, część osób jeździ na Stal Gorzów)
Złotów (sympatie pro Legia)
Wyrzysk - Osiek (fc Zawisza)
Turek (fc Lecha i fc Widzewa)
Koło (fc Lecha i fc Widzewa)
Kłodawa (sporo Widzewa)
Opatówek (KKS Kalisz, Widzew)
Na pd. pograniczu trochę jednostek za Śląskiem Wrocław.
Reszta, to 100% Lech ;)

RockyMarciano
Posty: 18
Rejestracja: 01.02.2014, 21:58

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: RockyMarciano » 12.02.2014, 08:47

To może napiszesz, co jest farmazonem? Być może dane na temat Dyskobolii są stare, bo te fc funkcjonowały za czasów ekstraklasy, a zgoda jest z Górnikiem Łęczyca. Z przyzwyczajenia napisałem Łęczna... Ludzie z Leszna, którzy jeżdżą na Legię robią to indywidualnie, a nie jako Unia Leszno i nie jest ich dużo, choć jest to powszechnie lubiany i szanowany klub wśród fanów Unii.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 12.02.2014, 11:41

Tej Rocky, a skąd Ty jesteś, że tak "dobrze" znasz sytuację zarówno w Lesznie i Grodzisku? Znowu przedstawiciel handlowy czy masz wszędzie babcie do których jeździsz na wakacje?
W temacie WLKP nikt nic więcej nie wymyśli i przykład ostatniego osobnika potwierdza tylko, że będą tu się pojawiać co raz lepsze wynalazki ze swoimi informacjami z pierwszej ręki.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

ogarniety_typ
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2012, 21:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: ogarniety_typ » 12.02.2014, 13:39

W Wolsztynie żadnego FC Dyskobolii nie ma,po tym jak stracili flagę na rzecz miejscowego Lecha.

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Sławol79 » 12.02.2014, 19:12

W Opalenicy FC Dyskobolii to "melodia przeszłości". W tej chwili jest tam FC Lecha.

charlierinkle
Posty: 77
Rejestracja: 10.11.2013, 22:41

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: charlierinkle » 12.02.2014, 20:42

hahah co za wynalazek.

leszczynianin
Posty: 11
Rejestracja: 02.01.2012, 11:05

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: leszczynianin » 12.02.2014, 21:44

Banti pisze:Tej Rocky, a skąd Ty jesteś, że tak "dobrze" znasz sytuację zarówno w Lesznie i Grodzisku? Znowu przedstawiciel handlowy czy masz wszędzie babcie do których jeździsz na wakacje?
W temacie WLKP nikt nic więcej nie wymyśli i przykład ostatniego osobnika potwierdza tylko, że będą tu się pojawiać co raz lepsze wynalazki ze swoimi informacjami z pierwszej ręki.
Wynalazek to teraz Twój post. Rocky w paru zdaniach w 100% opisał sytuację w Lesznie i taka jest rzeczywistość, czy Ci (Wam) się to podoba czy nie. Nawet informacje o Legii są prawdziwe. Jednak flaga "Leszno" odnosiła się do miejscowości Leszno, ale pod tej pod Warszawą. Nie zmienia to faktu, że wielu leszczynian w mniejszym lub większym stopniu z Legią sympatyzuje.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 12.02.2014, 22:34

leszczynianin pisze: Wynalazek to teraz Twój post. Rocky w paru zdaniach w 100% opisał sytuację w Lesznie i taka jest rzeczywistość, czy Ci (Wam) się to podoba czy nie. Nawet informacje o Legii są prawdziwe. Jednak flaga "Leszno" odnosiła się do miejscowości Leszno, ale pod tej pod Warszawą. Nie zmienia to faktu, że wielu leszczynian w mniejszym lub większym stopniu z Legią sympatyzuje.
Przecież ja w zadnym swoim poście nie zaprzeczyłem stwierdzeniu, że macie kisiel w gaciach na samą myśl o tym co może was spotkać jak zaczniecie za dużo fikać. Spotkajmy się, jak to ująłeś ty albo twój kolega z "ekipy" w waszych mc donaldach, wy gryzonie leszczyńskie hłehłehłe.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

manto23
Posty: 6
Rejestracja: 08.01.2014, 19:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: manto23 » 13.02.2014, 00:03

Co za idiota haha nie wierze.

MW LKS
Posty: 416
Rejestracja: 02.03.2007, 22:55
Lokalizacja: LKS Czarnylas - Biała Siła!

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: MW LKS » 13.02.2014, 12:07

RockyMarciano pisze: Na pd. pograniczu trochę jednostek za Śląskiem Wrocław.
Reszta, to 100% Lech ;)
To zdanie jest w stylu, w Wrocławiu na Psim Polu, jest trochę Lecha, reszta to 100% Śląsk :)
Jakie miasta/wioski masz na myśli pisząc, że na pograniczu jest Śląsk, bo to bardzo ciekawe? Prędzej na pograniczu Dolnego Śląska z Wielkopolską, jest trochę jednostek z Lecha. Po sukcesach Śląska, znalazło się kilku takich, którym się nagle ubzdurało, że są kibicami Śląska, a skoro gra w europejskich pucharach, to trzeba jechać ;) Szkoda, że ta miłość trwała tylko z pół roku. Teraz znowu Polska liga c******, tylko manczestery, ale jak Lech zagra w europejskich pucharach, no to w drogę na Bułgarską ;) Tylko, że to nie są fanatycy i ich nie można brać na poważnie. Bo tacy fani to są w każdym mieście Polski, którzy kibicują aktualnemu mistrzowi kraju...
[link]

becikpl
Posty: 1
Rejestracja: 13.02.2014, 13:21

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: becikpl » 13.02.2014, 14:01

Wągrowiec:
Działa tu porządne FC Lecha oraz malutka ekipa Nielby Wągrowiec która działa i na "łapie" i na "nodze", młoda ekipa, na wyjazdy jeżdżą regularnie w kilka osób, co jakiś czas pojada w max 30 osób.
[link]

[link]

Większość kibiców Nielby jest też za Kolejorzem :)
Temat Widzewa w Wągrowcu nie istnieje.

Yahoo
Posty: 50
Rejestracja: 28.02.2007, 10:42
Lokalizacja: Leszno

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Yahoo » 13.02.2014, 18:55

Nikt z Unii Leszno się tu nie wypowiada więc proszę nie mylić wpisów jakiś ludzi którym wydaje się że coś wiedzą. Ci co mają wiedzieć wiedzą i koniec tematu Leszna i Unii.

RockyMarciano
Posty: 18
Rejestracja: 01.02.2014, 21:58

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: RockyMarciano » 14.02.2014, 01:28

Banti pisze:Tej Rocky, a skąd Ty jesteś, że tak "dobrze" znasz sytuację zarówno w Lesznie i Grodzisku?
Jasne... napisałem tu magisterium z dogłębną analizą na temat sytuacji w Lesznie, więc na bank trzeba było być do tego wielkim znawcą... Masz mnie...
Chyba rzeczywiście jestem z kosmosu, że się qrwa zalogowałem na to forum...
O samym Grodzisku słowem nie napisałem z wyjątkiem, że mają zgodę z Górnikiem Łęczyca i że nic ich nie łączy z Lechem. Podałem fc z czasów, gdy grali w ekstraklapie, za co sorki, ale to nie były farmazony, bo te fc kiedyś rzeczywiście działały. Od tego jest forum, że ktoś sprostował i napisał jak jest obecnie i o to chodzi. Proste...
Banti pisze:Znowu przedstawiciel handlowy czy masz wszędzie babcie do których jeździsz na wakacje?
Babcia... to chyba Tobie na drutach szalik zrobiła. Zresztą szkoda się zniżać do tego poziomu forumowego kozaczenia. Może Ciebie to rajcuje, ale to tylko wirtualny świat, więc nie ma co się podniecać.
Banti pisze:...informacjami z pierwszej ręki.
Rzuciłem kilka ogólników na temat Leszna, a tu qrwa reakcja jak za Kopernika, kiedy powiedział, że Ziemia się kręci wokół Słońca hahaha ;)
leszczynianin pisze:Wynalazek to teraz Twój post. Rocky w paru zdaniach w 100% opisał sytuację w Lesznie i taka jest rzeczywistość, czy Ci (Wam) się to podoba czy nie. Nawet informacje o Legii są prawdziwe. Jednak flaga "Leszno" odnosiła się do miejscowości Leszno, ale tej pod Warszawą. Nie zmienia to faktu, że wielu leszczynian w mniejszym lub większym stopniu z Legią sympatyzuje.
Dzięki leszczynianin, bo w tym wątku nie ma żadnej rzeczowej dyskusji tylko słabe epitety nie poparte argumentami...
Banti pisze:Przecież ja w zadnym swoim poście nie zaprzeczyłem stwierdzeniu, że macie kisiel w gaciach na samą myśl o tym co może was spotkać jak zaczniecie za dużo fikać. Spotkajmy się, jak to ująłeś ty albo twój kolega z "ekipy" w waszych mc donaldach, wy gryzonie leszczyńskie hłehłehłe.
Oficjalne Unia Leszno nie ma żadnej zgody i układu. Działają sobie na żużlu, robią swoje, więc o co Ci chodzi? Masz pretensje do ekipy z około 70 tys. miasta, że nie chce konfliktu z większym sąsiadem? Dla nich liczy się Unia i na tym się skupiają. Niejedno miasto podobnej wielkości mogłoby im pozazdrościć, a już historii klubu to na pewno (najwięcej mistrzostw Polski) :)
MW LKS pisze:Jakie miasta/wioski masz na myśli pisząc, że na pograniczu jest Śląsk, bo to bardzo ciekawe?
Żadne i nie wiem, co Ty masz na myśli, o ile w ogóle coś...
Wlkp jest właściwie jednolita kibicowsko, prawie sam Lech, więc wymieniłem kilka miejscowości, gdzie są też kibice innych klubów. Żeby oddać to w miarę dokładnie, napisałem, że w miejscowościach Wielkopolski blisko Wrocławia są nieujawniające się JEDNOSTKI kibicujące Śląskowi. Najczęściej osoby studiujące we Wrocławiu lub związane z tym miastem przez pracę, znajomych itp. Zwykli sympatycy (pewnie nie warci wspomnienia), a nie fanatycy. Wyjaśniam skoro to nie jest oczywiste...
Sprostowanie:
Nie napisałem o Starcie Gniezno i Astrze Krotoszyn, bo nie jestem pewien jak tam jest. Na pewno w obu miastach działają mocne fc Lecha.
W Turku popełniłem faux pas, bo napisałem o Lechu i Widzewie (w mniejszości, żeby znowu nie było awantury ;), a zapomniałem o Turze, który działa/ł na własny rachunek.
Yahoo pisze:Nikt z Unii Leszno się tu nie wypowiada więc proszę nie mylić wpisów jakiś ludzi którym wydaje się że coś wiedzą.
Nikt tu oficjalnego stanowiska kibiców Unii Leszno nie przedstawiał, to wolne forum i ja wypowiadam się i reprezentuję wyłącznie swoje opinie. To chyba jest jasne...

StartGniezno
Posty: 11
Rejestracja: 30.05.2013, 08:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: StartGniezno » 14.02.2014, 10:58

Start Gniezno, a FC Lecha to zupełnie inne ekipy już było pisane nie raz. W młynie Startu nie uświadczysz nikogo działającego w FC. Może na Samym stadionie znajdą się kibice Lecha, ale raczej takie, które nie działają aktywnie kibicowsko. Start Gniezno działa na swój rachunek.
Moje konto jest jedynym oficjalnym kontem kibiców Startu na tym forum.

Aldona51
Posty: 10
Rejestracja: 20.12.2012, 19:19

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Aldona51 » 14.02.2014, 13:18

Jeśli to dwie inne ekipy to jakie są relacje między Wami kosa czy raczej neutral?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19acab45, Dario1916, eŁKaSiak1908, Salowy_Choroszcz, W.F.H. i 294 gości