www.warhouse.pl

Kibicowska Wielkopolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 14.02.2014, 15:09

Kosa na ostry sprzet.

Rocky jak tam sytuacja w Piotrkowie Trybunalskim specjalisto od elaboratow w kazdym temacie.
Wezcie zamknijcie ten temat w pizdu!
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!



RockyMarciano
Posty: 18
Rejestracja: 01.02.2014, 21:58

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: RockyMarciano » 14.02.2014, 22:58

Słowem nie napisałem o sytuacji w Piotrkowie kłamco, bo mało o niej wiem. Jest tam typowa forumowa spina, w której nie brałem udziału, wręcz przeciwnie... Jedyne dłuższe posty w swej karierze napisałem tutaj. Rozumiem, że chciałbyś zamknięcia tematu, bo 4 zdania, to już dla Ciebie elaborat i masz z tym trudności... Ja już się nie będę udzielał, żeby Ci pomóc ;) Prośba tylko na koniec taka, że jak coś komuś zarzucasz, to trzymaj się faktów, no chyba że nie rozumiesz sensu czytanych zdań. Wtedy sam się zamknij. Bez odbioru :)

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 18.02.2014, 09:52

Jedyne miejsce na ziemi, które możemy określić mianem naszego FC to malutkie Kąkolewo. Są oczywiście kibice z innych miejscowości, ale nie będziemy pajacować i określać jednostek mianem FC.

Nie ma już czegoś takiego jak FC: Rakoniewice, Opalenica, Pogoń Świebodzin, Obra Zbąszyń, Nietkowice itd.

Po skrojeniu flagi w Wolsztynie (były plotki, że frajer który ją stracił po prostu ją oddał żeby mieć spokój na "dzielnicy") i spadku z ekstraklasy wykruszyły się parówki (z tego co mi wiadomo kilka tych parów odnalazło się na Gromie Wolsztyn). Zostało kilku chłopaków, ale o żadnym FC nie ma mowy.

Sporo osób pro-Dyskobolia jest też w Granowie i Kamieńcu
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

Drago3030
Posty: 5
Rejestracja: 20.07.2013, 18:52

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Drago3030 » 18.02.2014, 12:30

Co do sytuacji w Gnieźnie to Start postrzegany jest wśród ekip żużlowych jako ekipa młodych chłopaczków w bluzach JP napinających się za płotu. Może w przyszłości będą stanowic coś w mieście, na dzień dzisiejszy raczej nie mają żadnego startu do przodującego tam Lecha. Zresztą jak zaczną się wychylac to wątpię, żeby Lech im na to na mieście pozwolił, aczkolwiek liczę, że z tych młodych chłopaków coś wyrośnie i stworzą dobra bandę.

StartGniezno
Posty: 11
Rejestracja: 30.05.2013, 08:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: StartGniezno » 18.02.2014, 18:10

Start postrzegany jako ekipa młodych chłopaczków w bluzach JP? To chyba pomyliły Ci się osoby,grupy... widocznie dużo się zmieniło od Twojej ostatniej wizyty.
Moje konto jest jedynym oficjalnym kontem kibiców Startu na tym forum.

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 19.02.2014, 06:41

Nic mu sie nie pomyliło !!
Tak dokładnie jest. Pokazaliście to z nami , nawet na forum nie wiadomo kto sie od Was wypowiada oficjalnie. Pospinaliście sie na meczu z nami , póżniej tu na forum aby osoba decyzyjna ,,wyjaśniła - przeprosiła,, za te spiny.
No chyba ze wszystko sie zmianiło w trakcie sezonu.
Jeżeli chodzi o Lecha to też ciekaw jestem stosunków bo podczas meczu pełno ludzi widziałem w barwach Kolejorza.
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 19.02.2014, 12:00

Nie tak calkiem dawno Falubaz 'byl bardzo zajety w pracy' jak dostal propozycje. Stosunki beuehehe. Dorosnijcie idioci.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 19.02.2014, 12:02

Jeszcze jedno, jak Ty Falubaz Ultras jestes jedynym i oficjalnym glosem Falubazu na tym zjebanym forum, to nalezy tylko pogratulowac!
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

trzecigarnitur
Posty: 68
Rejestracja: 13.02.2014, 14:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: trzecigarnitur » 19.02.2014, 16:09

barwy Lecha na stadionie w Gnieznie to oczywista oczywistosc.A takze na wyjazdach zdarza sie ujrzec kibica Lecha w barwach(np koszulka)w sektorze Startu.Oczywiscie zaraz napadna mnie netchuligani ze to ''nikt z ekipy'',''pikniki''-nic poza stwierdzeniem wyzej nie napisalem,wiec nie bede sie wdawal w polemike..
Dodam takze ze jest ochrona na meczach w Gnieznie (Bokser?) gdzie na czele stoi kilku milych panow z dziarami Lecha i w smyczach.Ochrona ta jest bardzo spieta a najbardziej spinaja sie(a moze spinali,bo nie wiem czy jeszcze stoja) i zawijaja kibicow gosci wlasnie ow osobniki z emlematami i dziarami Lecha.

StartGniezno
Posty: 11
Rejestracja: 30.05.2013, 08:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: StartGniezno » 19.02.2014, 18:50

Więc wyjaśnie w skrócie. Co do propozycji, nie miała miejsca żadna odmowa ze strony Falubazu. Co do barw Lecha na stadionie w Gnieźnie tak jak napisałem wcześniej barwy Lecha na stadionie Startu się zdarzają, ale nie w młynie!
Do trzecigarnitur: tutaj się mylisz.
Co do Ochrony (Bokser) z tymi dziarami, smyczkami Lecha to mnie ubawiłeś :) Potwierdzam w pełni Twoje słowa dotyczące spinania się ochrony.

Co do bluz JP i innych wynalzków to powiem wam tak w każdym mieście znajdują się takie wynalazki, raczej nikt normalny tak się nie zachowuje, a z drugiej strony co do naszej ekipy to KMWTW :)
Moje konto jest jedynym oficjalnym kontem kibiców Startu na tym forum.

wszystkowiedzący
Posty: 9
Rejestracja: 05.01.2014, 20:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: wszystkowiedzący » 19.02.2014, 18:58

Wielkopolska jest mega nudnym regionem :) Zaraz dowiemy się, że Mocarze Opatówek rządzą na pograniczu łódzkiego i WLKP, a Start Gniezno budzi postrach aż po Kujawy :) Boksera zostawcie Zdzisławowi ;)

Rowerki jeżdżące w koło się strasznie uaktywniły.

beny33
Posty: 66
Rejestracja: 18.01.2013, 20:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: beny33 » 19.02.2014, 23:34

wszystkowiedzący pisze:Wielkopolska jest mega nudnym regionem :) Zaraz dowiemy się, że Mocarze Opatówek rządzą na pograniczu łódzkiego i WLKP, a Start Gniezno budzi postrach aż po Kujawy :) Boksera zostawcie Zdzisławowi ;)

Rowerki jeżdżące w koło się strasznie uaktywniły.
Twój post był tak potrzebny jak kurwie majtki.
UMIESZ LICZYĆ? LICZ KALORIE!

NapiFCW
Posty: 5
Rejestracja: 03.11.2010, 22:21

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: NapiFCW » 20.02.2014, 15:37

[quote="TYLKO DYSKOBOLIA"]

Po skrojeniu flagi w Wolsztynie (były plotki, że frajer który ją stracił po prostu ją oddał żeby mieć spokój na "dzielnicy") i spadku z ekstraklasy wykruszyły się parówki (z tego co mi wiadomo kilka tych parów odnalazło się na Gromie Wolsztyn). Zostało kilku chłopaków, ale o żadnym FC nie ma mowy.

Tyle lat mineło a Wy dalej żyjecie plotkami jak ona została stracona ? Nie lepiej było zadzwonić do FCW i sie dowiedzieć w jaki sposób ją przejęli? Przecież tel na pewno mieliście a jak nie to żaden problem by było go uzyskać od tych paru wiernych waszemu klubowi... przecież chodziło o waszą flagę i o to jak się zachować wobec osoby która ją straciła.

NapiFCW
Posty: 5
Rejestracja: 03.11.2010, 22:21

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: NapiFCW » 20.02.2014, 15:45

i zapewniam Cię, że nie było tak łatwo jak napisałeś w nawiasie.

laseroz
Posty: 18
Rejestracja: 10.12.2011, 15:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: laseroz » 20.02.2014, 18:18

Stało się i na pewno nikt dziś nie żyje domysłami czy wykroiliście typa z fany w proporcji 10/1, czy też wspomagając się koleżkami spoza Wolsztyna.

NapiFCW
Posty: 5
Rejestracja: 03.11.2010, 22:21

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: NapiFCW » 20.02.2014, 19:54

jak widać wolicie żyć "domysłami" skoro do dzisiaj nie wiecie w jaki sposób WASZA flaga została stracona. Każdy może mieć inne podejście do barw. Natomiast nie piszcie na tym forum jakieś brednie czy jak to nazywacie plotki. Jak się czegoś nie wie to się nie pisze wcale. I zakończmy na tym bo nikomu nie zależy aby było pisane na tym forum o tym, a szczegolnie o czyms co miało miejsce pare lat temu.

citizen
Posty: 77
Rejestracja: 24.12.2008, 20:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: citizen » 24.02.2014, 14:50

Banti pisze:
leszczynianin pisze: Wynalazek to teraz Twój post. Rocky w paru zdaniach w 100% opisał sytuację w Lesznie i taka jest rzeczywistość, czy Ci (Wam) się to podoba czy nie. Nawet informacje o Legii są prawdziwe. Jednak flaga "Leszno" odnosiła się do miejscowości Leszno, ale pod tej pod Warszawą. Nie zmienia to faktu, że wielu leszczynian w mniejszym lub większym stopniu z Legią sympatyzuje.
Przecież ja w zadnym swoim poście nie zaprzeczyłem stwierdzeniu, że macie kisiel w gaciach na samą myśl o tym co może was spotkać jak zaczniecie za dużo fikać. Spotkajmy się, jak to ująłeś ty albo twój kolega z "ekipy" w waszych mc donaldach, wy gryzonie leszczyńskie hłehłehłe.

Myślę,że dyskusja jest zbędna. W Lesznie jacyś ludzie jeżdżą sobie na Lecha i niech jeżdżą jeśli chcą,maja w d**** żużel a ja mam w d**** Lecha co mi to przeszkadza? Pracuje z gościem z Waszego FC Leszno ,jara się wyjazdami na piłkę niech sobie popierdala mam w to wyjebane ,tak samo jak on ma wyjebane w żużel.

Na wlepki także nie rywalizujemy !

Ktoś napisał,że w Lesznie część ludzi sympatyzuje z Legią - to prawda ,część starszej ekipy która na Legię jeździła już jak grali z Barceloną chyba w roku 1988 (może ktoś poprawić) ,też mi c**** do tego.

A później była zgoda ze Śląskiem i do dziś Śląsk lubiany jest w Lesznie przez niektórych ludzi ,pamiętają się jeszcze ze wspólnych wyjazdów,może dlatego gul Ci skacze za te lata 80-90 (tak tak wiem historia) gdy Wasze fc z Rawicza czy Kościana przy każdej okazji dawały z buta (np na wyjazdach na kosza na Polonię Leszno),czy wizyta w Poznaniu a na sektorze gości flaga Unii i pozdrowienia dla Unii Leszno...Domyślam się,że o tym nie wiesz,popytaj starszych kolegów.

I pewnie dlatego to Leszno jest Ci (Wam) słomką w oku ,bo tutaj Lech nigdy nie był lubiany przez wszystkich ,tak jak w reszcie byłego województwa leszczyńskiego i pewnie nigdy nie będzie.

Zresztą tak jak napisałem wali mnie to,że ktoś jeździ sobie do Poznania i kibicuje Lechowi ,jego sprawa. Jeśli jara go to niech pozamazuje sobie napisy i polansuje się z kolegami po dyskotekach,ubierze jakąś chuligańską bluzę,krzyknie j**** Unię - jeśli ma to mu ulżyć to powodzenia.

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: duchtrybun » 24.02.2014, 15:44

Gdybyś miał wyjebane tak jak twierdzisz, to nie pisałbyś tego wywodu. Internet to jedyne takie miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi swoim zdaniem. Wszystko kończy się dla Was po wyjściu z chaty, jak na balety w Lesznie wpada Lech, to Was po prostu nie ma. I nie ma o co się kolego spinać, bo tak jest, jesteście małą ekipą, która może porządzić co najwyżej w sieci.

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: kolaboracja_PL » 24.02.2014, 17:01

@duchtrybun - gość z loginem "citizen" wyjaśnił Ci sprawę jak małemu dziecku a Ty nadal nic nie rozumiesz. Po prostu musisz się pogodzić że sprawy tam tak wyglądają i tyle. Nie ma co się denerwować niepotrzebnie.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 24.02.2014, 19:44

Widzisz Citizen, tak się rozpisałeś, w tyle rzeczy masz wyjebane a ciągle jesteś tylko zwykłym internetowym gryzoniem. Dlaczego tak piszesz opłotkami, że masz wyjebane, napisz, że jesteś antyLech na oficjalu. Napiszesz czy za duże ryzyko?:) Ja o tych waszych 'sympatiach' doskonale wiem, tylko czym one chłopaku były i są powodowane, no? AntyRawicz, AntyKościan i od pewnego czasu antyGostyń,, miasta mniejsze (i podobno takie zaścianki) a zawsze wy do nich na pełnym kompleksie. Chcielibyście coś, ale za krótkie nogi i ręce. Pozostaje pisanie po necie, mazanie po ścianach o jebaniu, by potem wypierać się, że to jakieś szczawie a nie ta wasza ekipa.
Tak się zapierałeś, że kolega od dyskotek nie z ekipy, ale z Ciebie taki sam przypałowiec - pajacuje, że wiara z Gostynia robi co chce im na mieście. No mega powód do dumy dla tej waszej "ekipy". Banda pinokia i jej internetowy herszt. Nie odpisuj, bo chyba mnie zaraziłeś i teraz to ja mam wyjebane na Ciebie pinokio.
P.S. Pozostał wam jeszcze Widzew do lubienia:) Żegnam.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 24.02.2014, 19:46

Ze swojej kariery wyjazdowej pamiętam z lat 90 tych jak na meczach z nami sporo osób było w szalach Sląska.
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

citizen
Posty: 77
Rejestracja: 24.12.2008, 20:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: citizen » 24.02.2014, 21:10

Banti pisze:Widzisz Citizen, tak się rozpisałeś, w tyle rzeczy masz wyjebane a ciągle jesteś tylko zwykłym internetowym gryzoniem. Dlaczego tak piszesz opłotkami, że masz wyjebane, napisz, że jesteś antyLech na oficjalu. Napiszesz czy za duże ryzyko?:) Ja o tych waszych 'sympatiach' doskonale wiem, tylko czym one chłopaku były i są powodowane, no? AntyRawicz, AntyKościan i od pewnego czasu antyGostyń,, miasta mniejsze (i podobno takie zaścianki) a zawsze wy do nich na pełnym kompleksie. Chcielibyście coś, ale za krótkie nogi i ręce. Pozostaje pisanie po necie, mazanie po ścianach o jebaniu, by potem wypierać się, że to jakieś szczawie a nie ta wasza ekipa.
Tak się zapierałeś, że kolega od dyskotek nie z ekipy, ale z Ciebie taki sam przypałowiec - pajacuje, że wiara z Gostynia robi co chce im na mieście. No mega powód do dumy dla tej waszej "ekipy". Banda pinokia i jej internetowy herszt. Nie odpisuj, bo chyba mnie zaraziłeś i teraz to ja mam wyjebane na Ciebie pinokio.
P.S. Pozostał wam jeszcze Widzew do lubienia:) Żegnam.
Masz rację,dyskusja z Tobą to jak kopanie się z koniem.

Bywaj.

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 25.02.2014, 21:35

citizen pisze:
Banti pisze:
leszczynianin pisze: Wynalazek to teraz Twój post. Rocky w paru zdaniach w 100% opisał sytuację w Lesznie i taka jest rzeczywistość, czy Ci (Wam) się to podoba czy nie. Nawet informacje o Legii są prawdziwe. Jednak flaga "Leszno" odnosiła się do miejscowości Leszno, ale pod tej pod Warszawą. Nie zmienia to faktu, że wielu leszczynian w mniejszym lub większym stopniu z Legią sympatyzuje.
Przecież ja w zadnym swoim poście nie zaprzeczyłem stwierdzeniu, że macie kisiel w gaciach na samą myśl o tym co może was spotkać jak zaczniecie za dużo fikać. Spotkajmy się, jak to ująłeś ty albo twój kolega z "ekipy" w waszych mc donaldach, wy gryzonie leszczyńskie hłehłehłe.

Myślę,że dyskusja jest zbędna. W Lesznie jacyś ludzie jeżdżą sobie na Lecha i niech jeżdżą jeśli chcą,maja w d**** żużel a ja mam w d**** Lecha co mi to przeszkadza? Pracuje z gościem z Waszego FC Leszno ,jara się wyjazdami na piłkę niech sobie popierdala mam w to wyjebane ,tak samo jak on ma wyjebane w żużel.

Na wlepki także nie rywalizujemy !

Ktoś napisał,że w Lesznie część ludzi sympatyzuje z Legią - to prawda ,część starszej ekipy która na Legię jeździła już jak grali z Barceloną chyba w roku 1988 (może ktoś poprawić) ,też mi c**** do tego.

A później była zgoda ze Śląskiem i do dziś Śląsk lubiany jest w Lesznie przez niektórych ludzi ,pamiętają się jeszcze ze wspólnych wyjazdów,może dlatego gul Ci skacze za te lata 80-90 (tak tak wiem historia) gdy Wasze fc z Rawicza czy Kościana przy każdej okazji dawały z buta (np na wyjazdach na kosza na Polonię Leszno),czy wizyta w Poznaniu a na sektorze gości flaga Unii i pozdrowienia dla Unii Leszno...Domyślam się,że o tym nie wiesz,popytaj starszych kolegów.

I pewnie dlatego to Leszno jest Ci (Wam) słomką w oku ,bo tutaj Lech nigdy nie był lubiany przez wszystkich ,tak jak w reszcie byłego województwa leszczyńskiego i pewnie nigdy nie będzie.

Zresztą tak jak napisałem wali mnie to,że ktoś jeździ sobie do Poznania i kibicuje Lechowi ,jego sprawa. Jeśli jara go to niech pozamazuje sobie napisy i polansuje się z kolegami po dyskotekach,ubierze jakąś chuligańską bluzę,krzyknie j**** Unię - jeśli ma to mu ulżyć to powodzenia.
Ale o c**** tobie chodzi w tym momencie?

Uosiu8484
Posty: 1
Rejestracja: 26.02.2014, 06:13

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Uosiu8484 » 26.02.2014, 06:25

manto23 pisze:Co do Rawicza jak tam wygląda na obecną chwile? Ravia Rawicz to wymarła ekipa? Bo na miejscowym Kolejarzu nic się chyba nie dzieje. Jak wygląda w Środzie Wlkp.? Polonia coś działa? czy tylko Fc Środa Wlkp.
FC Rawicz Lecha dalej istnieje.

Na Ravii fajnie się działo dwa lata temu, przyszło do pewnego wyjazdu, paru kłótni w trasie i się posypało...

Na Kolejarzu Rawicz jakiś czas temu, kilkunastoosobowa grupa młodych chłopaczków próbowała coś działać ale w pewnym momencie chyba zabrakło im zapału...

Coś tu czytałem o pograniczu WLKP i Śląsku Wrocław. Rawicz jest tym pograniczem, jako że mieszkam w Rawiczu, znam w miarę dobrze też okoliczne wioski to powiem, że Śląska u nas nie ma. Ludzie ze Żmigrodu, którzy przyjeżdżają do szkół w Rawiczu jedynie co to vlepki rozklejają po dworcu, to wszystko. Na Unię jeżdżą raczej tylko 'pikniki', osoby które choćby troszkę były w temacie nie darzą sympatią leszczyńskich Byków. ;) Bojanowo można by powiedzieć, że jest pół na pół ale tak bardziej ku Lechowi zwrócone.

No i jednoosobowa rawicka chuliganka Widzewa Łódź... To chyba wsio o Rawiczu. ;)

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Viclav » 27.02.2014, 13:13

Działo się coś kiedyś na Mieszku Gniezno albo Kotwicy Kórnik?
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

bobas
Posty: 55
Rejestracja: 22.03.2007, 11:21

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: bobas » 27.02.2014, 16:08

Działo się coś kiedyś na Mieszku Gniezno albo Kotwicy Kórnik?
Na Mieszko Gniezno był kręcony przez jakiś czas niewielki młynek.
SUPPORT YOUR LOCAL FOOTBALL TEAM

MichalKF
Posty: 32
Rejestracja: 10.09.2013, 19:36
Lokalizacja: Astra Krotoszyn

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: MichalKF » 27.02.2014, 22:04

Mieszko Gniezno w 2003 roku na pewno zaliczył wyjazd do Krotoszyna, w meczu barażowym o awans do III ligi. Byli wtedy z flagą z logo sponsora, wówczas występowali w rozgrywkach jako Mieszko Faber Gniezno. U siebie w meczu rewanżowym także wystawili kilkudziesięcioosobowy młyn.
TYLKO ASTRA KROTOSZYN

Bambi
Posty: 173
Rejestracja: 29.05.2011, 21:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Bambi » 28.02.2014, 11:38

Jak to było w Pniewach za czasów 1 ligi? Wiem że było tam sporo awantur ale młody wtedy byłem i moge się mylic. :)
:)

sabaton
Posty: 6
Rejestracja: 05.05.2013, 21:52

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: sabaton » 28.02.2014, 21:21

citizen cos słyszałeś gówno wiesz.Śląsk lubiany w Lesznie??W LESZNIE NUMER 1 TO UNIA,NUMER 2 TO LECH KTÓRY MA MAŁY FC W MIEŚCIE I WIELU KIBICÓW UNII TYCH PIKNIKOWYCH I TYCH CO NALEŻĄ DO RÓŻNYCH GRUP KIBICOWSKICH TEŻ prywatnie KIBICUJE LECHOWI A NUMER 3 TO KIBICE LEGII.A KIBICÓW ŚLĄSKA TO MOZNA POLICZYĆ NA PALCACH DwÓCH RąK I PEWNIE JESSZCZE KILKA PALCY WOLNYCH ZOSTANIE.NA MECZACH UNII OBOWIAZUJA BARWY UNII A TO KOMU KTO KIBICUJE W PIŁCE JEST JEGO PRYWATNĄ SPRAWĄ.LESZNO MA SWOJA SPECYFIKĘ I TYLE.NIBY NIE JEST MIASTEM KOLEJORZA ALE KOLEJORZ W TYM MIESCIE SWOICH FANÓW MA.na barcelone do Warszawy to tez dopytaj jak było z tym wyjazdem a nie p********* trzy po trzy.w tym pociagu jechała jeszcze jedna ekipa żuzlowa i leszczyniacy udajacy sie na to spotkanie zostali rozpoznani.a co było dalej to sie dowiedz u swojego żródła.I nie ma co sie spinać, Unia ekipy hools na dzień dzisiajeszy nie ma a dla lecha nie są żadnym przeciwnikiem żeby lech miał na nich ciśnienie.a barwy slaska mozna było w lesznie zobaczyć do 94r.

roymakay
Posty: 24
Rejestracja: 27.11.2012, 12:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: roymakay » 28.02.2014, 23:14

wez wyłącz tego caps-locka idioto

kibic75
Posty: 185
Rejestracja: 28.04.2013, 16:27

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: kibic75 » 28.02.2014, 23:54

FALUBAZ ULTRAS pisze:Ze swojej kariery wyjazdowej pamiętam z lat 90 tych jak na meczach z nami sporo osób było w szalach Sląska.
A pamiętasz spotkanie z Lechem w Głogowie?;)

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 01.03.2014, 06:37

Heh pamiętam tylko z opisów i opowieści .
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: daniKSC » 04.03.2014, 22:57

Zolpidem pisze:Temat sprowadził się do mitologii i wypisywaniu o jakichś dziadkach oglądających i wspominających stare czasy i piłkę Legii, oraz skutecznie bunkrującym się w Wlkp Widzewie aktywnym w regionie jak wchodzi raz na rok na sektor w Poznaniu i na tym kończy aktywność, chyba że opłaci baner reklamowy w mieście zza monitora przelewem, co za pierdoły po co tracić czas na takie wynalazki :)
przecież nikt na poważnie nie bierze tych rewelacji

beny33
Posty: 66
Rejestracja: 18.01.2013, 20:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: beny33 » 08.03.2014, 20:38

[link]

Na dole po prawej kibice w bluzach Lecha. Ale tutaj dalej będą się upierać, że Ovia i Lech to oddzielna ekipa.
UMIESZ LICZYĆ? LICZ KALORIE!

Waluta
Posty: 55
Rejestracja: 08.11.2010, 18:48

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Waluta » 11.03.2014, 00:02

Czy wam się podoba czy nie w Ostrowie jest Lech, a w Kaliszu Widzew. Niespełna 20km między tymi miastami.
http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/waluty/currency.html?gclid=CJyR94ir1LMCFYta3godLjwAVg

WidzewRTS
Posty: 129
Rejestracja: 06.05.2007, 14:23
Lokalizacja: Z Ziemi Obiecanej

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: WidzewRTS » 12.03.2014, 09:12

Zolpidem pisze:Temat sprowadził się do mitologii i wypisywaniu o jakichś dziadkach oglądających i wspominających stare czasy i piłkę Legii, oraz skutecznie bunkrującym się w Wlkp Widzewie aktywnym w regionie jak wchodzi raz na rok na sektor w Poznaniu i na tym kończy aktywność, chyba że opłaci baner reklamowy w mieście zza monitora przelewem, co za pierdoły po co tracić czas na takie wynalazki :)
Bardzo mało wiesz kolego. Tym bardziej bardzo mało wiesz jak wszystko wyglądało przed tamtym meczem Lech - Widzew.
Widzew Łódź

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 12.03.2014, 20:51

Oj widać, że Wielkopolska stała się kolejnym topowym kompleksem Widzewioków. Co Red Bullsy umarły, Łódź i Mazowsze już przejęliście, że musicie teraz farmazonić w temacie o Pyrlandii?
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

WidzewRTS
Posty: 129
Rejestracja: 06.05.2007, 14:23
Lokalizacja: Z Ziemi Obiecanej

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: WidzewRTS » 13.03.2014, 09:13

To nie jest kompleks i pod żadnym względem nie pisze o przejmowaniu Wielkopolski. Chcę tylko uświadomić, że nie z za ekranu komputera było wszystko załatwiane przed tamtym meczem z Lechem. Tym bardziej bilboard reklamowy :). Typ nie ma o tym pojęcia o piszę!
Widzew Łódź

StartGniezno
Posty: 11
Rejestracja: 30.05.2013, 08:06

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: StartGniezno » 16.03.2014, 22:56

1965033_224805544377286_1927001643_n.jpg
1965033_224805544377286_1927001643_n.jpg (118.72 KiB) Przejrzano 23255 razy
Dziś spotykamy się w 50 osób na trybunie krytej z powodu deszczu, a nie jak to miało mieć miejsce wcześniej na 10-tce. Wieszamy jedną flage. Celem spotkania jest trening dopingu oraz wspólna integracja. Rozwieszamy transparent z folii WSZYSCY DO GRUDZIĄDZA! oraz odpalamy piro.
Moje konto jest jedynym oficjalnym kontem kibiców Startu na tym forum.

maroslaw11
Posty: 21
Rejestracja: 27.08.2013, 17:03

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: maroslaw11 » 19.03.2014, 18:00

Czy Olimpia Poznań miała swoich fanatyków w czasach 1-ligowych??
Jak Lech odnosił się do Olimpii??
Był neutral jak w stosunku do Warty, czy kosa??

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19acab45, Bugi2017, Gość123, laweta54321, mali2323, Mikser84, Oryginalny, Wnuk Edwarda, Xsexx i 232 gości