Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
KSK1953
Posty: 10
Rejestracja: 11.12.2013, 11:54
Lokalizacja: WŁADCY SUDETÓW

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KSK1953 » 23.12.2013, 12:32

Mirek Jowisz pisze:Z tego co słyszałem to w ogóle Karkonosze jakąś dziwną akcje zrobiły i obiły kolesia ze Śląska i to w pare osób. Raczej nie wróżę im dobrej przyszłości.
Widać że c**** wiesz także się nie udzielaj.



marshal
Posty: 44
Rejestracja: 25.03.2013, 21:10

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: marshal » 24.12.2013, 09:47

bobodajże4 pisze:Witam, pytanie do kogoś z Miedzianki. Na meczu z Lechem oprócz Śląska,Bielska,Promienia i Resovii wspierało Was też Dynamo Drezno i Okocimski Brzesko. O ile obecność Resovii mnie aż tak nie dziwi (stara zgoda, kontakty pozostają), to co wy macie wspólnego z tymi dwiema ekipami?
Resovia wiadomo zgoda upadła, kontakty i szacunek pozostał i parę osób przyjechało na czyjeś zaproszenie
Okocimski bodajze zaprosił Miedź będące w Brzesku na piwo, później Okocimski był w Legnicy na mieście.
Dynamo pierwszy raz zostało zaproszone na mecz do Legnicy z Flota. Dokładnie osoby z fc Bautzen. Na Lechu obecna część grupy Ultras Dynamo. Ostatnio delegacja Miedzi na wyjeździe Dynama na Arminie. Ot takie prywatne kontakty jak w przypadku Okocimskiego.

borsuk1234
Posty: 35
Rejestracja: 15.12.2013, 00:04

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: borsuk1234 » 29.12.2013, 14:31

Dzięki za odpowiedź, rozmawiałem ostatnio z pewną osobą i mówiła własnie, że z Okocimskim mieliście jakiś dym na Sandecje ? jeśli coś pomieszałem to sorry.
Zadał ktoś tu wcześniej dobre pytanie, skoro Karkonosze są FC Śląska to w takim razie jak to by było pokazywać sie z barwami Miedzi w Jeleniej Górze? Bo Karkonosze u Was w Legnicy spokojnie sie przemieszczali przez nikogo nie niepokojeni (oczywiscie, ze względu na Śląsk) lecz ciekawi mnie ich postawa na swoich terenach.
Jechałem z wielkopolski do Was na mecz z Arką z tego co rozmawiałem,widziałem to coraz więcej ludzi chodzi na mecze i to z miejscowości należących do Zagłębia (pamiętam Chojnów, Złotoryje i kilku ogarniętych kibiców z Prochowic) czyli widać, że w "zaglębiu miedziowym" robi sie ciekawie.
Miedź Legnica posiada jakieś dobre, zorganizowane fan cluby?
Pozdrawiam, kibic Astry Krotoszyn

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 29.12.2013, 17:36

Ze względu na "stare czasy",to Miedzianka raczej nie przepada za Karkonoszami,no ale wiadomo,że nie będzie afer z wiadomego powodu.

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 29.12.2013, 18:12

Co do Jeleniej Góry..tam też nie ma monolitu, że wszyscy idą za Śląskiem.
Jest sporo osób w młynie Karkonoszy, które nie przepadają obecnie za Śląskiem (co nie oznacza, że blisko im do Górnika czy Zagłębia).
Mało tego mimo, iż nie napiszę tego sam Śląsk publicznie, w końcu tajemnica poliszynela,heheh sporo fanów zwłaszcza ze starych fc...chętnie by pogoniło Karkonosze z Wrocławia.
Na razie jest jak jest, widać, że trochę się w Jeleniej Górze polepszyło, pojawił się młyn, wyjazdy.
Zobaczymy jak będzie na wiosnę....zawsze to ciekawiej w regionie.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 29.12.2013, 19:23

A jak ma być monolit skoro była kosa,na dodatek WKS i KSK to ekipy z jednego regionu.
Ideału nigdy nie będzie.

toperson
Posty: 6
Rejestracja: 26.11.2012, 19:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: toperson » 30.12.2013, 22:24

Bączyński pisze:A jak ma być monolit skoro była kosa,na dodatek WKS i KSK to ekipy z jednego regionu.
Ideału nigdy nie będzie.
Tego jednego zrozumieć nie potrafię. Kilka lat temu jebali Śląska na cały regulator, a teraz mają rozkminy, czy kochać, czy tylko tolerować. Może się mylę, ale to chyba ewenement na skalę światową, taka zmiana poglądów...

Kibol z Młyna
Posty: 3
Rejestracja: 16.12.2013, 13:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Kibol z Młyna » 31.12.2013, 10:41

Co się dzieje z Lechią Dzierżoniów ? Bo ostatnio w TMK w "Lidze Pod Lupą" nie było ich w podsumowaniu jak jeżdżą trzecioligowcy.

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 31.12.2013, 11:02

Wyjazdy pod szyldem Lechii idą im ostatnio nienajlepiej jednak pamiętaj, że podsumowanie w TMK nie jest żadnym wyznacznikiem gdyż nigdy nie ma i nie będzie tam wszystkich trzecioligowych wyjazdów a czasem zdarzają się dziwne liczby.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 31.12.2013, 15:10

Kibol z Młyna pisze:Co się dzieje z Lechią Dzierżoniów ? Bo ostatnio w TMK w "Lidze Pod Lupą" nie było ich w podsumowaniu jak jeżdżą trzecioligowcy.
Ostatnio obecni jako FC Ruchu w 60 osób w Lubinie. Wioskowe wyjazdy raczej odpuszczają choć na tych ważniejszych się pojawiają. Ostatnio kilkanaście osób na Stilonie (w tym samym czasie trochę osób na Arce z Ruchem), wcześniej dobry wyjazd do Świdnicy i Bielawy. U siebie dobra liczba na meczu z Promieniem. Brak informacji w TMK nie oznacza braku działalności :)

zdrowa krowa
Posty: 133
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zdrowa krowa » 02.01.2014, 14:27

Jakiś czas temu widziałem w Dzierżoniowie stary,dość spory napis na ścianie LECHIA-GÓRNIK-POLONIA. Miała miejsce kiedyś taka zgoda?Chodziło raczej o Świdnicę i Wałbrzych.
Nie dla mnie przyjaźń Polsko-niemiecka, niemców nienawidzę od dziecka.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 02.01.2014, 15:47

Owszem miała miejsce taka zgoda. Obecnie obie te ekipy zaliczają się do kos Lechii.

gregory88
Posty: 72
Rejestracja: 27.01.2012, 00:13

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: gregory88 » 02.01.2014, 16:11

KaczyP pisze:Owszem miała miejsce taka zgoda. Obecnie obie te ekipy zaliczają się do kos Lechii.
z Górnikiem mieliscie zgode ale z Polonia? cos kojarze ze kiedys Polonia chciala was dojechac jak byliscie na meczu Górnika . mógl bys napisac kiedy zekomo ta zgode z Polonia mieliscie ?

SwidnickiMKS
Posty: 29
Rejestracja: 26.05.2010, 20:37

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: SwidnickiMKS » 02.01.2014, 16:36

gregory88 pisze:
KaczyP pisze:Owszem miała miejsce taka zgoda. Obecnie obie te ekipy zaliczają się do kos Lechii.
z Górnikiem mieliscie zgode ale z Polonia? cos kojarze ze kiedys Polonia chciala was dojechac jak byliscie na meczu Górnika . mógl bys napisac kiedy zekomo ta zgode z Polonia mieliscie ?
Byla zgoda gdzies w okolicach 97/98 i nie potrfala zbyt dlugo.

jezdze pks-em
Posty: 132
Rejestracja: 02.01.2012, 20:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jezdze pks-em » 02.01.2014, 17:54

Kamienna Góra to w 100% tereny Górnika,czy cos sie zmieniło w tej kwesti?niech ktos to opisze.
„To czas pełen wrogich słów – rzucanych przeciwko nam. Wzniesiony na gruzach gubiących wartości – wszystkich parszywych kłamstw. To ludzie nie warci nic – trucizna dla naszej krwi”…

deziderata
Posty: 17
Rejestracja: 12.10.2010, 21:19

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: deziderata » 02.01.2014, 18:20

A jak wyglądają fc Bolków i fc Jawor, działają coś ?

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 02.01.2014, 18:46

Działają. Jawor ostatnio tworzy dosyć fajnego grafa http://kibiceslaska.pl/wp-content/uploa ... 589414.jpg

Oba FC udzielają się dosyć dobrze na trybunach Śląska, obecni na bodaj każdym meczu, także na meczach zgód ( osobiście spotkałem osoby z oby FC na PP Miedź-Lech itp.).
Jawor, Bolków, Strzegom czy też dalej na zachód Barcinek (oddzielnie od FC Jelenia Góra) działają i mają się dobrze. Ostatnio także Jawor i Barcinek wraz z FC Zgorzelec obecne na wyjazdowym meczu koszykarskiego Śląska z Turowem Zgorzelec.

Co do Kamiennej Góry- 100 % Górnik, jeden z lepszych FC Górnika jak się nie mylę ( zaraz po Świdnicy ) nawet w okolicy (Marciszów, Krzeszów) widoczne wrzuty Górnika.
Czasem też bodaj Górnik udzielał się na lokalnej Olimpii, dzieję się coś na niej czy jednak piknik ?

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 03.01.2014, 12:34

Zgoda Polonii z Lechią była niejako następstwem ocieplenia się stosunków na linii Lechia - Górnik. Trwała ona bardzo krótko i z powrotem zamieniła się w kosę. Lechia miała dobre stosunki z Karkonoszami co też było iskierką prowadzącą do pogorszenia się stosunków jeleniogórzan z Polonią i Górnikiem. Podczas meczu Karkonosze - Wisła Poloniści obili (lub próbowali) obić Lechię wspierającą KSK i wtedy Karki ujęły się za Lechią. Podjazdy Polonii do Lechii zdarzyły się także na meczach Górnika jeszcze przed zgodą. Po części zgoda Lechia - Górnik padła m.in. przez podejście kibiców ze Świdnicy do Lechii. Co ciekawe, także przez kibiców Polonii padła zgoda Górnik - Szombierki ;).

FC Bolków i FC Jawor działają. Bolków to raczej skład piknikowy ale Jawor to normalny FC, cały czas na swoim niezłym poziomie.

Kamienna i okolice oczywiście 100% Górnik. Na Olimpii w chwili obecnej nikt się nie udziela.

marshal
Posty: 44
Rejestracja: 25.03.2013, 21:10

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: marshal » 04.01.2014, 14:20

Miedź Legnica posiada jakieś dobre, zorganizowane fan cluby?
Pozdrawiam, kibic Astry Krotoszyn
FC Miedzi które jeżdża na wyjazdy i ogólnie działają to Miłkowice, Rzeszotary, Krotoszyce

zubri
Posty: 83
Rejestracja: 10.12.2011, 11:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zubri » 04.01.2014, 23:30

Wszystkie w/w miejscowości to zwykłe wiochy pod miastem także nic imponującego
Zagłębie Lubin Ponad Wszystko

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: 071 » 05.01.2014, 11:49

Wy też jesteście wiochą spod miasta,a uważacie się za imponującą ekipę...A tak poważnie to co za różnica czy fc wywodzi się z miejscowości o małej liczbie mieszkańców,ważne jak działają,czy są wytrwali w tym co robią.
ŚLĄSK&MOTOR

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 05.01.2014, 16:40

marshal pisze:
Miedź Legnica posiada jakieś dobre, zorganizowane fan cluby?
Pozdrawiam, kibic Astry Krotoszyn
FC Miedzi które jeżdża na wyjazdy i ogólnie działają to Miłkowice, Rzeszotary, Krotoszyce
No i Prochowice. Na meczu z Lechem w młynie blisko 50 osób z Prochowic i jego okolic... Z tego co wiem zamówili/lub zamawiają też własne czapki f-c Prochowice w barwach Miedzi.

Nie dziwię się wpisowi kibica ZL, na tym samym forum w innym temacie kiedyś wyczytałem, że mają swoje f-c nawet we Wrocławiu... ot, taki kompleks małomiasteczkowości.:).
Mieszkasz w małej wiosce, musisz sie dowartościować, a że akurat kafejka w MOPS-ie jest otwarta, to piszę co ślina na język przyniesie.:)
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

fanatyk.
Posty: 113
Rejestracja: 17.09.2009, 15:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: fanatyk. » 05.01.2014, 17:44

Gdzie Ty te 50 osób widziałeś z Prochowic na Miedzi ? nie siej już fermentu ziomek na tą chwilę Miedź nie posiada żadnego FC z prawdziwego zdarzenia jedynie jeżdżą kibice z okolicznych wiosek na mecze i to by było na tyle.

eMKaeSiak1946
Posty: 32
Rejestracja: 30.04.2012, 19:39

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: eMKaeSiak1946 » 05.01.2014, 17:50

Więc zaprzeczacie że Miłkowice, Rzeszotary czy Krotoszyce to nie są wiochy?
To że robicie sobie oficjalne fc na wioskach to wasza sprawa. Świadczy to tylko o waszej słabości.

PS. Te 50 osób to pewnie janki chcące zobaczyć Lech.
Imponująco wyglądał wasz młyn na meczu z Kolejarzem... Stróże
tatarak pisze:
Biskup pisze:Zagłębie po zycia kres
http://www.youtube.com/watch?v=KFS8S6mW45Q
0:58 min
Jak to pierwszy raz zobaczyłem to aż mi ciary przeszły... Przezajebisty doping Zagłębia.

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 05.01.2014, 19:26

Osobiście gdy byłem w Prochowicach kilka razy widziałem tam jedynie ślady ZL, na meczu Prochowiczanki siedzieli ludzie z gadżetami ZL. Kiedyś gadałem z kibicem Miedzi, który powiedział mi, że nie ma czegoś takiego jak FC Prochowice bo rządzi tam ZL, niemniej jest tam kilka osób za Miedzią.

Gór1946nik
Posty: 25
Rejestracja: 18.04.2013, 23:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Gór1946nik » 05.01.2014, 20:57

071 pisze:Wy też jesteście wiochą spod miasta,a uważacie się za imponującą ekipę...A tak poważnie to co za różnica czy fc wywodzi się z miejscowości o małej liczbie mieszkańców,ważne jak działają,czy są wytrwali w tym co robią.

Jak na 70 tysięczne miasto Lubin całkiem dobrze nawiązuje walkę ze Śląskiem, a tym bardziej często i gęsto męczy sąsiadkę z Legnicy. Wracając do tematu w Bolesławcu coś się dzieje na miejscowym BKSie czy już tylko Zagłębie? Coś mi się o uszy obiło że ktoś tam śmiga na Śląska prawda to?

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kropek » 05.01.2014, 21:10

Gór1946nik pisze:
071 pisze:Wy też jesteście wiochą spod miasta,a uważacie się za imponującą ekipę...A tak poważnie to co za różnica czy fc wywodzi się z miejscowości o małej liczbie mieszkańców,ważne jak działają,czy są wytrwali w tym co robią.

Jak na 70 tysięczne miasto Lubin całkiem dobrze nawiązuje walkę ze Śląskiem, a tym bardziej często i gęsto męczy sąsiadkę z Legnicy. Wracając do tematu w Bolesławcu coś się dzieje na miejscowym BKSie czy już tylko Zagłębie? Coś mi się o uszy obiło że ktoś tam śmiga na Śląska prawda to?
Farmazon, każdy objaw kibicowania innej drużynie niż ZL był tępiony w zarodku. Na BKSie się nic nie dzieje, chłopaki się skupili na Zagłębiu/
Obrazek

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 05.01.2014, 21:13

Zapewniam Cię, że więcej już osób jeździ z Wałbrzycha na Śląsk niż z Bolesławca, jednostki są w każdym mieście.
Porównując Lubin i Wrocław, każdy zaczyna od ilości mieszkańców, fakt jest różnica.
Ale dla mnie różnica znacznie uwidacznia się przy dbaniu o fc jak i zwykłych kibiców, zarówno przez samych fanatyków Zagłębia jak i klub z Lubina.Marketing (wpływy KGHM, więc kasa)promocje, zniżki, reklama.....gdyby Śląsk miał takich speców od działania to przy obecnie nowym stadionie, niedawnym mistrzostwie..powinien zalać na zielono całe województwo...a tak poza falą Januszy, która ma obecnie czas odpływu..kilkoma nowymi fc, które nie grzeszą ogarnięciem..ma wciąż te same tereny.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 05.01.2014, 21:31

gdyby Śląsk miał takich speców od działania
Sprawa jest prosta-do tej pory Śląsk miał partacza za szefa marketingu,który zmarnował najlepsze 3 lata w historii klubu.
Co do nawiązywania walki ZL ze Śląskiem,to ja bym to nazwał w miarę skutecznym bronieniem się,bo większość akcji inicjuje Śląsk.W ostatnich latach kilkukrotnie na terenie Zagłębia,co tym bardziej jest na plus dla WKS.
Zagłębie natomiast we Wrocławiu nie poszalało nigdy.

borsuk1234
Posty: 35
Rejestracja: 15.12.2013, 00:04

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: borsuk1234 » 05.01.2014, 23:38

zubri pisze:Wszystkie w/w miejscowości to zwykłe wiochy pod miastem także nic imponującego
sorry kolego... ale nie zachowujesz sie wporządku... piszesz do mnie PW, trzęsiecie gaciami jak tylko słyszycie, że ktoś ze Złotoryi czy Chojnowa wpada na Miedzianke a tu taki durnowaty wpis aby tylko "osłabić" rywala... zajmijcie sie swoimi fc.. Z Chojnowa macie 50% juz liczby wyjazdowej. Piszecie by sprawdzić młyn na Kolejarzu Stróże.. Wy sprawdzcie swój, ale na Ruchu Chorzów. Osobiście znam z Prochowic chłopaków którzy działają na Miedzi, Zagłebia w Prochowicach praktycznie już nie ma..
Nie bronie Miedzianki tylko jestem obiektywny.. a wielu osobom tu tego brakuje.

zubri
Posty: 83
Rejestracja: 10.12.2011, 11:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zubri » 06.01.2014, 13:02

borsuk1234 pisze:
zubri pisze:Wszystkie w/w miejscowości to zwykłe wiochy pod miastem także nic imponującego
sorry kolego... ale nie zachowujesz sie wporządku... piszesz do mnie PW, trzęsiecie gaciami jak tylko słyszycie, że ktoś ze Złotoryi czy Chojnowa wpada na Miedzianke a tu taki durnowaty wpis aby tylko "osłabić" rywala... zajmijcie sie swoimi fc.. Z Chojnowa macie 50% juz liczby wyjazdowej. Piszecie by sprawdzić młyn na Kolejarzu Stróże.. Wy sprawdzcie swój, ale na Ruchu Chorzów. Osobiście znam z Prochowic chłopaków którzy działają na Miedzi, Zagłebia w Prochowicach praktycznie już nie ma..
Nie bronie Miedzianki tylko jestem obiektywny.. a wielu osobom tu tego brakuje.
Dlaczego niby zachowuje się nie w porządku? Zapytałem Cię na PW o jedną sytuację, a mój post był całkowicie do czegoś innego. Pisałeś kolego kiedyś że jesteś kibicem Astry Krotoszyn? Widzę że najlepiej wiesz o naszym terenie z nas wszystkich, samemu będąc z innego województwa?
Zagłębie Lubin Ponad Wszystko

borsuk1234
Posty: 35
Rejestracja: 15.12.2013, 00:04

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: borsuk1234 » 06.01.2014, 14:31

Tak, ale to nie znaczy, że nie wiem co się dzieję bo często goszcze w tych rejonach.. i znam naprawdę wporządku ludzi z Zaglębia czy Miedzianki. Nie ma sensu pisać w necie Ty jesteś słaby bo masz FC na wiosce, a my kozaki bo wszędzie dookoła- sam o tym wiesz. Jedno jest pewne-w tym rejonie jest ciekawie. Z mojej strony koniec tematu, chętnie podyskutuje na PW.

mistro
Posty: 17
Rejestracja: 10.02.2013, 22:36

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: mistro » 06.01.2014, 23:09

FC Miedzi które jeżdża na wyjazdy i ogólnie działają to Miłkowice, Rzeszotary, Krotoszyce[/quote]

Proszę Cię, te miejscowości to wioski, których liczba mieszkańców wynosi około 1000 osób. Gdyby poważne ekipy miały wliczać kilka osób z wiosek i kwalifikować ich jako FC to miałyby takich Fan Clubów setki!! Sama Miedzianka wydając szaliki z nazwami tych wiosek i ogłaszając je jako FC pokazuje jak poważnie tą ekipę trzeba traktować- trzecia liga kibicowska- FC zero.

adiKOLEJORZ
Posty: 125
Rejestracja: 28.02.2013, 14:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: adiKOLEJORZ » 06.01.2014, 23:28

Bączyński pisze:
gdyby Śląsk miał takich speców od działania
Sprawa jest prosta-do tej pory Śląsk miał partacza za szefa marketingu,który zmarnował najlepsze 3 lata w historii klubu.
Co do nawiązywania walki ZL ze Śląskiem,to ja bym to nazwał w miarę skutecznym bronieniem się,bo większość akcji inicjuje Śląsk.W ostatnich latach kilkukrotnie na terenie Zagłębia,co tym bardziej jest na plus dla WKS.
Zagłębie natomiast we Wrocławiu nie poszalało nigdy.
to najwidoczniej nie wszystko wiesz
Obrazek

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Mirek Jowisz » 07.01.2014, 00:01

Nie wiem czy to dobry temat, jeżeli nie to proszę o przeniesienie w lepsze miejsce. Wywiad z grupą Ultras Silesia na stronce ultras-tifo
http://www.ultras-tifo.net/interviews/2 ... esia-.html

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 07.01.2014, 08:51

fanatyk. pisze:Gdzie Ty te 50 osób widziałeś z Prochowic na Miedzi ? nie siej już fermentu ziomek na tą chwilę Miedź nie posiada żadnego FC z prawdziwego zdarzenia jedynie jeżdżą kibice z okolicznych wiosek na mecze i to by było na tyle.
Jako kibic ZL który był w tym czasie w młynie Miedzi, na meczu Miedzi z Lechem pewnie dokładnie zliczyłeś ludzi i sprawdziłeś ich dowody, skąd są itp.. i z pełną świadomością nabazgrałeś to co powyżej.
To, że osprayowaliście Prochowice, nie oznacza, że jest tam wasz mega FC. Bo idąc takim tokiem rozumowanie to wy jesteście FC Wisły bo ostatnio Lubin był mocno przez Wiślaków pokolorowany.
eMKaeSiak1946 pisze:Więc zaprzeczacie że Miłkowice, Rzeszotary czy Krotoszyce to nie są wiochy?
To że robicie sobie oficjalne fc na wioskach to wasza sprawa. Świadczy to tylko o waszej słabości.

Jeśli słabość, bądź siłę ekipy określa się poprzez liczbę ich FC, to szczerze Ci współczuje

PS. Te 50 osób to pewnie janki chcące zobaczyć Lech.
Imponująco wyglądał wasz młyn na meczu z Kolejarzem... Stróże
Kolega powyżej napisał, że

"Gdzie Ty te 50 osób widziałeś z Prochowic na Miedzi ?"

To w końcu jak ?? Było te 50 osób czy nie :) heh.. Zacznijcie mówić jednym głosem, bo się strasznie motacie... reprezentujecie jedną ekipę a na forum dwa różne zdania.
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

VANTHEMAN
Posty: 14
Rejestracja: 07.12.2010, 22:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: VANTHEMAN » 07.01.2014, 10:23

Czyli fakt, że (nawet zakładając, że to prawda) 50 osób pojechało na mecz Miedzi czyni Prochowice jej fanclubem? To w takim razie Legnica jest fanclubem ZL, bo osób z tego miasta na Stadionie w Lubinie jest mnóstwo, tymbardziej na takich jak ten Miedzi z Lechem. Podobnie jak z Jeleniej Góry, Wołowa czy innych miast, które na codzień są fanklubami Śląska.

Dajcie spokój, śmieszna napinka.

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 07.01.2014, 11:54

VANTHEMAN pisze:Czyli fakt, że (nawet zakładając, że to prawda) 50 osób pojechało na mecz Miedzi czyni Prochowice jej fanclubem? To w takim razie Legnica jest fanclubem ZL, bo osób z tego miasta na Stadionie w Lubinie jest mnóstwo, tymbardziej na takich jak ten Miedzi z Lechem. Podobnie jak z Jeleniej Góry, Wołowa czy innych miast, które na codzień są fanklubami Śląska.

Dajcie spokój, śmieszna napinka.
Masz rację, że śmieszna, tylko że ja nigdzie nie napisałem, że Prochowice są oficjalnym FC Miedzi. Gość z ZL napisał,że Prochowice są Fc Zagłębia.
Napisałem tylko że dużo ludzi z Prochowic jeździ na mecze Miedzi i to siadają w młynie. Jak widać, koleżkę z ZL strasznie to zabolało, gdyż jak poczytasz wyżej fani ZL nie dopuszczają do siebie myśli, że ktoś z miast "zawsze wiernych" Zagłębiu, zaczyna jeździć na mecze ich wrogów.
Podobna sytuacja jest w Polkowicach, gdzie są osoby co jeżdżą na Chrobrego z Polkowic, ale pisanie o tym jak widzisz strasznie boli kibiców ZL.

Napisałem że:
"Z tego co wiem zamówili/lub zamawiają też własne czapki f-c Prochowice w barwach Miedzi."


Czy jest to prawdą ? Nie wiem, ale na pewno od potwierdzania tej informacji nie są fani ZL.
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

mistro
Posty: 17
Rejestracja: 10.02.2013, 22:36

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: mistro » 07.01.2014, 12:41

ferment pisze:
VANTHEMAN pisze:Czyli fakt, że (nawet zakładając, że to prawda) 50 osób pojechało na mecz Miedzi czyni Prochowice jej fanclubem? To w takim razie Legnica jest fanclubem ZL, bo osób z tego miasta na Stadionie w Lubinie jest mnóstwo, tymbardziej na takich jak ten Miedzi z Lechem. Podobnie jak z Jeleniej Góry, Wołowa czy innych miast, które na codzień są fanklubami Śląska.

Dajcie spokój, śmieszna napinka.
Masz rację, że śmieszna, tylko że ja nigdzie nie napisałem, że Prochowice są oficjalnym FC Miedzi. Gość z ZL napisał,że Prochowice są Fc Zagłębia.
Napisałem tylko że dużo ludzi z Prochowic jeździ na mecze Miedzi i to siadają w młynie. Jak widać, koleżkę z ZL strasznie to zabolało, gdyż jak poczytasz wyżej fani ZL nie dopuszczają do siebie myśli, że ktoś z miast "zawsze wiernych" Zagłębiu, zaczyna jeździć na mecze ich wrogów.
Podobna sytuacja jest w Polkowicach, gdzie są osoby co jeżdżą na Chrobrego z Polkowic, ale pisanie o tym jak widzisz strasznie boli kibiców ZL.

Napisałem że:
"Z tego co wiem zamówili/lub zamawiają też własne czapki f-c Prochowice w barwach Miedzi."


Czy jest to prawdą ? Nie wiem, ale na pewno od potwierdzania tej informacji nie są fani ZL.
To jak NIE WIESZ to po co piszesz? Nick adekwatny

ISeeDeadHaters
Posty: 74
Rejestracja: 19.04.2013, 10:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ISeeDeadHaters » 08.01.2014, 18:54

Kolega "ferment" dostosowuje się idealnie do swojego nicku, jego argumenty są z d*** wyjęte, informacje pewnie od ziomeczków z fejsa; tekst z Polkowicami to marna prowokacja. Co do Lubania i okolic, to ta "pustynia" coraz bardziej przybiera na pomarańczowym kolorze.
sHy! pisze:
Bączyński pisze:
Trochę o kpine zakrawa brak wyjazdu na dosyć nieodległy teren, biorąc pod uwagę poziom netonapinki na pobliskiego Chrobrego i Zagłębie
A co,Wielkie Zagłębie chciało zrobić zasadzkę?
Akurat co do Miedzi,to nie wiem skąd Twoje zdziwienie,przecież nie od dziś jedne wyjazdy traktują priorytetowo a inne odpuszczają.Taka ich specyfika.Niedawno byli w przyzwoitej liczbie w Grudziądzu także nie musisz bać o ich formę.
'jesteśmy zawsze tam' ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: RE-MI i 200 gości