Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Zamekkamieniec
Posty: 9
Rejestracja: 03.12.2013, 19:46
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Zamekkamieniec » 09.12.2013, 20:49

[quote
A jak jest oficjalnie - Zamek uznaje się za ekipę pro-Śląsk czy "apolitycznie"? Są u Was w młynie barwy Śląska? W Jaworzynie osoby obecne z flagą twierdziły, że jesteście pro-Górnik.
[/quote]

oczywiście że są barwy Śląska. A co do wyjazdu do Jaworzyny to pojechała ''ekipa" chyba tych starszych co kiedyś byli za Górnikiem i dla tego mówili ze sa za Górnikiem . Teraz W Kamieńcu Są Czasy Śląska Wrocław, więc w Kamieńcu też podział jest ale większy Śląska podejrzewam !!!!



kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kibic0 » 09.12.2013, 21:04

Powiedzmy sobie otwarcie że w Strzegomiu są grupy jeżdżące na Śląska i na Zagłebie ale jak każdy kto choć trochę się interesuje ruchem kibicowskim to wiadomo iż do czołowych FC na swoich klubach nie należą. Ile brakuje np. FC Strzegom do FC Chojnów na Zagłebiu czy FC Strzegom do FC Nowa Ruda na Śląsku nikogo przekonywać nie trzeba. Oczywiście każdy jak na swoje możliwości działa tyle ile jest w stanie. Miasto jest reprezentowane poprzez flagi na meczach swoich drużyn i dość dużą ilość napisów na murach, które co rusz jedni zamazują drugim. Nie kojarze sobie też wątków aby te FC działały na polu bitewnym.
W Strzegomiu też jest grupa młodzieżowców która ma konflikt z miejscowym Śląskiem. Zaczęli pojawiać się na meczach w Świdnicy i tak w dużym skrócie można opisać pojawienie się sympatii świdnickich w Strzegomiu. Czas pokaże jak to wszystko ukształtuje się w przyszłości.

Strzegom to jedyne miasto na Dolnym Śląsku w którym są aż 3 grupy które reprezentują zupełnie inne interesy. W sumie to jedyny taki przpadek w naszym regionie gdzie miasta w 99% są kogoś albo nikogo.

Odnośnie relacji Górnik - Zagłębie to neutralnie jest już z +/- 10 lat. Nikt nikomu nie wchodzi w drogę. Po prostu nie ma nic.

Co do sympatii pro - wałbrzyskich w Kamieńcu Ząbkowickim to pierwsze słysze. W latach 80- tych były osoby co jeździły z Kłodzka ale o Kamieńcu nic nie wiem. Może to jacyś starzy ludzie którzy przeprowadzili się z Wałbrzycha do Kamieńca i stąd też taki wątek się pojawia (zapewne mocno zakrapiany %) i nie należy traktować go poważnie.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

Zamekkamieniec
Posty: 9
Rejestracja: 03.12.2013, 19:46
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Zamekkamieniec » 09.12.2013, 21:13

no dokładnie. dobrze ujęte ostatnie zdania :)

blakuś
Posty: 222
Rejestracja: 11.11.2013, 22:16

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: blakuś » 10.12.2013, 08:35

kibic0 pisze:Powiedzmy sobie otwarcie że w Strzegomiu są grupy jeżdżące na Śląska i na Zagłebie ale jak każdy kto choć trochę się interesuje ruchem kibicowskim to wiadomo iż do czołowych FC na swoich klubach nie należą. Ile brakuje np. FC Strzegom do FC Chojnów na Zagłebiu czy FC Strzegom do FC Nowa Ruda na Śląsku nikogo przekonywać nie trzeba. Oczywiście każdy jak na swoje możliwości działa tyle ile jest w stanie. Miasto jest reprezentowane poprzez flagi na meczach swoich drużyn i dość dużą ilość napisów na murach, które co rusz jedni zamazują drugim. Nie kojarze sobie też wątków aby te FC działały na polu bitewnym.
W Strzegomiu też jest grupa młodzieżowców która ma konflikt z miejscowym Śląskiem. Zaczęli pojawiać się na meczach w Świdnicy i tak w dużym skrócie można opisać pojawienie się sympatii świdnickich w Strzegomiu. Czas pokaże jak to wszystko ukształtuje się w przyszłości.

Strzegom to jedyne miasto na Dolnym Śląsku w którym są aż 3 grupy które reprezentują zupełnie inne interesy. W sumie to jedyny taki przpadek w naszym regionie gdzie miasta w 99% są kogoś albo nikogo.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, wiedziałem że kiedyś w Strzegomiu ludzie jeździli na Górnik Wałbrzych, ale nie podejrzewałem że w miasteczku teraz są 3 różne ekipy.
Są jakieś osiedla opanowane przez fanów wybranego klubu ?
Na AKS Strzegom jest jakiś ruch kibicowski ? Czy typowy piknik ?

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 10.12.2013, 18:27

Na AKS nic się nie dzieje.

Lonely Rider
Posty: 44
Rejestracja: 08.12.2011, 19:35

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Lonely Rider » 10.12.2013, 23:13

Zamekkamieniec pisze:
A jak jest oficjalnie - Zamek uznaje się za ekipę pro-Śląsk czy "apolitycznie"? Są u Was w młynie barwy Śląska? W Jaworzynie osoby obecne z flagą twierdziły, że jesteście pro-Górnik.
oczywiście że są barwy Śląska. A co do wyjazdu do Jaworzyny to pojechała ''ekipa" chyba tych starszych co kiedyś byli za Górnikiem i dla tego mówili ze sa za Górnikiem . Teraz W Kamieńcu Są Czasy Śląska Wrocław, więc w Kamieńcu też podział jest ale większy Śląska podejrzewam !!!!
kibic0 pisze: Co do sympatii pro - wałbrzyskich w Kamieńcu Ząbkowickim to pierwsze słysze. W latach 80- tych były osoby co jeździły z Kłodzka ale o Kamieńcu nic nie wiem. Może to jacyś starzy ludzie którzy przeprowadzili się z Wałbrzycha do Kamieńca i stąd też taki wątek się pojawia (zapewne mocno zakrapiany %) i nie należy traktować go poważnie.
Zamekkamieniec pisze:no dokładnie. dobrze ujęte ostatnie zdania :)
Czyli na Zamku wspólnie działają młodzi, którzy są za Śląskiem i przychodzą na mecze w barwach Śląska oraz starsi sympatyzujący z Górnikiem (osoby nieprzypadkowe, skoro jeżdżą na wyjazdy z flagą), a w waszym młynie były też barwy Lecha i żadnej ze stron taka sytuacja nie przeszkadza?

zamkovia
Posty: 9
Rejestracja: 25.02.2010, 08:48

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zamkovia » 10.12.2013, 23:16

W Kamieńcu nie ma żadnego podziału na kibiców Górnika czy Śląska. Dawniej też tak nie było. Wszyscy wspólnie dopingowali dopingują rodzimy klub. Kibiców Górnika w naszym "mieście" można policzyć na palcach, jednej ręki...Nie aktywni od co najmniej 20 lat... (teraz można ich spotkać na meczach Ślaska :))Inaczej sprawa się ma odnośnie Śląska. Tu sympatyków jest zdecydowanie więcej, nie ma jednak oficjalnego FC. Od początku powstania grupy dopingującej Zamek ustalono, że nie mieszamy Śląska i Zamku. Owszem, na naszych meczach widoczne są barwy Śląska, lecz nigdy w czasie dopingu nie wspominamy o wrocławskim klubie. Dziwi mnie fakt, że postrzegani jesteśmy jako Górnik, przed teraźniejszym sezonem słyszałem zgoła inne zdanie, że wszędzie bliżej Wałbrzycha, postrzegani jesteśmy jako Śląsk...pozdrawiam

zamkovia
Posty: 9
Rejestracja: 25.02.2010, 08:48

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zamkovia » 10.12.2013, 23:18

Lonely Rider pisze:
Zamekkamieniec pisze:
A jak jest oficjalnie - Zamek uznaje się za ekipę pro-Śląsk czy "apolitycznie"? Są u Was w młynie barwy Śląska? W Jaworzynie osoby obecne z flagą twierdziły, że jesteście pro-Górnik.
oczywiście że są barwy Śląska. A co do wyjazdu do Jaworzyny to pojechała ''ekipa" chyba tych starszych co kiedyś byli za Górnikiem i dla tego mówili ze sa za Górnikiem . Teraz W Kamieńcu Są Czasy Śląska Wrocław, więc w Kamieńcu też podział jest ale większy Śląska podejrzewam !!!!
kibic0 pisze: Co do sympatii pro - wałbrzyskich w Kamieńcu Ząbkowickim to pierwsze słysze. W latach 80- tych były osoby co jeździły z Kłodzka ale o Kamieńcu nic nie wiem. Może to jacyś starzy ludzie którzy przeprowadzili się z Wałbrzycha do Kamieńca i stąd też taki wątek się pojawia (zapewne mocno zakrapiany %) i nie należy traktować go poważnie.
Zamekkamieniec pisze:no dokładnie. dobrze ujęte ostatnie zdania :)
Czyli na Zamku wspólnie działają młodzi, którzy są za Śląskiem i przychodzą na mecze w barwach Śląska oraz starsi sympatyzujący z Górnikiem (osoby nieprzypadkowe, skoro jeżdżą na wyjazdy z flagą), a w waszym młynie były też barwy Lecha i żadnej ze stron taka sytuacja nie przeszkadza?
Lecha? To był jakiś odosobniony przypadek gościa, który zafascynowany był gra Kolejorza w pucharach, kibic telewizyjny, a między nami nie ma nigdy żadnych zgrzytów

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 11.12.2013, 06:02

"Nie aktywni od co najmniej 20 lat... (teraz można ich spotkać na meczach Ślaska :))"
Ciebie śmieszy ta sytuacja? To tylko pokazuje jak to u Was wygląda i jaką jesteście ekipą.
Zresztą nie mój cyrk nie moje małpy.
Mam pytanie do kogoś z Lechii Ddz.(Kazor?) czy kiedykolwiek w swojej historii Lechia miała jakichś fanów zorganizowanych w Pieszycach?

KazoR_1987
Posty: 688
Rejestracja: 22.06.2007, 18:49
Lokalizacja: DzieRzoniow

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KazoR_1987 » 11.12.2013, 07:20

Pieszyce 100 % Lechia i 100 % Ruch Bardzo zgrabna paczka jak na takie miasteczko ;)
'' Nie liczy sie odleglosc liczy sie fanatyzm '' fc DzieRzoniow

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 11.12.2013, 07:39

Nie było tam nigdy fanów Bielawianki, Śląska?

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 11.12.2013, 08:49

Ostatnio w Pieszycach obecny Piast Nowa Ruda z Bielawianką i były lekkie spiny z miejscowymi więc Lechia nadal tam jest.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 11.12.2013, 13:31

DOLNOSLAZAK pisze:Nie było tam nigdy fanów Bielawianki, Śląska?
Jacyś kibice sukcesu i nowego stadionu na pewno by się znalazły. Jeżeli jednak mówimy o zorganizowanych grupach to nigdy takich nie było.

zamkovia
Posty: 9
Rejestracja: 25.02.2010, 08:48

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zamkovia » 11.12.2013, 19:12

DOLNOSLAZAK pisze:"Nie aktywni od co najmniej 20 lat... (teraz można ich spotkać na meczach Ślaska :))"
Ciebie śmieszy ta sytuacja? To tylko pokazuje jak to u Was wygląda i jaką jesteście ekipą.
Zresztą nie mój cyrk nie moje małpy.
Mam pytanie do kogoś z Lechii Ddz.(Kazor?) czy kiedykolwiek w swojej historii Lechia miała jakichś fanów zorganizowanych w Pieszycach?
A co mam płakać z tego powodu? To są ludzie mający więcej niż 35 lat, jeżdżą tam z czystej ciekawości. A co do naszej ekipy, to nigdy nie uważaliśmy się za chuliganów, kiboli czy jak tam kto chce to nazywać. U nas są normalni ludzie, żyjący pasją piłki nożnej a przy okazji dopingują swój ukochany klub i chyba tylko dlatego, że na "wiosce", jak to kiedyś ktoś nazwał, potrafimy się nieźle zorganizować, niektórzy nas nie lubią. Przejawy kibolstwa i chamsta zdarzają się lecz są szybko eliminowane. Ot taki kibicowski światek w Kamieńcu. Z A M K O V I A ! ! !

duajkamieniaa
Posty: 128
Rejestracja: 18.02.2010, 19:27

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: duajkamieniaa » 11.12.2013, 19:25

zamkovia pisze:
DOLNOSLAZAK pisze:"Nie aktywni od co najmniej 20 lat... (teraz można ich spotkać na meczach Ślaska :))"
Ciebie śmieszy ta sytuacja? To tylko pokazuje jak to u Was wygląda i jaką jesteście ekipą.
Zresztą nie mój cyrk nie moje małpy.
Mam pytanie do kogoś z Lechii Ddz.(Kazor?) czy kiedykolwiek w swojej historii Lechia miała jakichś fanów zorganizowanych w Pieszycach?
A co mam płakać z tego powodu? To są ludzie mający więcej niż 35 lat, jeżdżą tam z czystej ciekawości. A co do naszej ekipy, to nigdy nie uważaliśmy się za chuliganów, kiboli czy jak tam kto chce to nazywać. U nas są normalni ludzie, żyjący pasją piłki nożnej a przy okazji dopingują swój ukochany klub i chyba tylko dlatego, że na "wiosce", jak to kiedyś ktoś nazwał, potrafimy się nieźle zorganizować, niektórzy nas nie lubią. Przejawy kibolstwa i chamsta zdarzają się lecz są szybko eliminowane. Ot taki kibicowski światek w Kamieńcu. Z A M K O V I A ! ! !
kulturalny klub kibica hej hej :))

jezdze pks-em
Posty: 132
Rejestracja: 02.01.2012, 20:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jezdze pks-em » 11.12.2013, 20:29

hehe,dobry jest,rozbawił mnie...
„To czas pełen wrogich słów – rzucanych przeciwko nam. Wzniesiony na gruzach gubiących wartości – wszystkich parszywych kłamstw. To ludzie nie warci nic – trucizna dla naszej krwi”…

zamkovia
Posty: 9
Rejestracja: 25.02.2010, 08:48

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zamkovia » 11.12.2013, 20:56

jezdze pks-em pisze:hehe,dobry jest,rozbawił mnie...
minie trochę lat, a zmienisz poglądy, uwierz

Lonely Rider
Posty: 44
Rejestracja: 08.12.2011, 19:35

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Lonely Rider » 11.12.2013, 21:27

Powtarzam się, ale to, co tu czytam tylko mnie utwierdza w tym zdaniu. Zamek to "ekipa", na którą trzeba raczej patrzeć z przymrużeniem oka. Na Śląsku powinni się cieszyć, że nie tworzycie oficjalnego FC.

zamkovia
Posty: 9
Rejestracja: 25.02.2010, 08:48

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zamkovia » 11.12.2013, 21:46

Lonely Rider pisze:Powtarzam się, ale to, co tu czytam tylko mnie utwierdza w tym zdaniu. Zamek to "ekipa", na którą trzeba raczej patrzeć z przymrużeniem oka. Na Śląsku powinni się cieszyć, że nie tworzycie oficjalnego FC.
co nie oznacza, że jesteśmy w ciemię bici...przekoanał się o tym niedawno pewien FC, nota bene Śląska Wrocław...

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 12.12.2013, 07:28

Zamkovia chyba pomyliłeś fora.

Zamekkamieniec
Posty: 9
Rejestracja: 03.12.2013, 19:46
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Zamekkamieniec » 12.12.2013, 16:49

Nie rzecz w tym , Tylko nie rozumiem jednego :) Jak jakiś gościu może pisać na forum że Kibice z Kamieńca Ząbkowickiego są jakimiś fanatykami Górnika Wałbrzych a w rzeczywistości tak nie jest!!!!!!!

a co do tego ;
co nie oznacza, że jesteśmy w ciemię bici...przekoanał się o tym niedawno pewien FC, nota bene Śląska Wrocław...
a wtedy dochodzi do Bójki w mijscowości Krosnowice gdzie Zamek Kamieniec grał z tamtejszą Orlętą... Gdzie jeden z FC Śląska Wrocław Napada na Kibiców Kamieńca. i upss w tym że właśnie tamta ekipa jeździ bardzo często na mecze Śląska. a z tego co mi wiadomo to jedna z ekip
FC Śląska Wrocław usłyszała że Kamieniec jest za Górnikiem ,to postanowili się zemścić ..
Jeszcze raz pisze tu Jesteśmy kibicami Naszej miejscowej Drużyny ZAMEK KAMIENIEC :)

jezdze pks-em
Posty: 132
Rejestracja: 02.01.2012, 20:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jezdze pks-em » 14.12.2013, 14:49

Opisze ktos ekipe Victoria Świebodzice?Wiadomo ze są z Górnikiem i cząsto ich wspierają,cos wiecej mozna.
„To czas pełen wrogich słów – rzucanych przeciwko nam. Wzniesiony na gruzach gubiących wartości – wszystkich parszywych kłamstw. To ludzie nie warci nic – trucizna dla naszej krwi”…

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 14.12.2013, 17:34

Byli ekipą pro-Górnik, trzymali też z Polonią Świdnica. Od jakiegoś czasu działająca tam ekipa N.W.O.K. 1989 (Na Wschód od Kolejowej) zaczęła się wykruszać i nic konkretnego tam się teraz nie dzieje, ludzie zbierają się tam tylko piknikowo. Wcześniej zbierali się w 20-40 osób, czasem wybierali na wyjazd. Na Górniku dalej działa FC Świebodzice. Nie oznacza to, że NWOK całkiem przestał istnieć - w przerwie letniej przed tym sezonem przykładowo wsparli finansowo obóz dla młodych piłkarzy. Kibolstwa jednak tam się już nie uświadczy.

borsuk1234
Posty: 35
Rejestracja: 15.12.2013, 00:04

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: borsuk1234 » 15.12.2013, 00:12

Witam, pytanie do kogoś z Miedzianki. Na meczu z Lechem oprócz Śląska,Bielska,Promienia i Resovii wspierało Was też Dynamo Drezno i Okocimski Brzesko. O ile obecność Resovii mnie aż tak nie dziwi (stara zgoda, kontakty pozostają), to co wy macie wspólnego z tymi dwiema ekipami?

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 15.12.2013, 10:20

jamabrzuszna pisze:zawsze pewną ciekawostką był dla mnie klub z Piechowic.Lechia za swoich najlepszych czasów grała nawet w 2 lidze [sic!].całkiem sympatyczny stadion,przyjemna okolica.coś się tam dzieje w tej chwili?
przy okazji spytam również o Julię? Szklarska to już zupełnie oderwana od klimatów mieścina?zakładając oczywiście ,że w ogóle coś się tam kiedyś działo.
Znałem kiedyś kibiców Legii z Piechowic, takich całkiem kumatych. Do tej pory chyba na murze przy głównej drodze jest duży napis Legia Warszawa. Ogólnie podobnie jak i Szklarska to pustynia kibicowska. W Szklarskiej można chodzić w barwach dowolnej drużyny, zwłaszcza w sezonie letnim gdzie jest dużo turystów, max co może spotkać to krzywe spojrzenie. W te wakacje widziałem przykładowo kilka osób w barwach Lecha. Oficjalnie to tereny Karkonoszy ale aktywnych kibiców z tego miasteczka to można spokojnie doliczyć się na palcach jednej ręki.

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 15.12.2013, 16:30

Lwówek Śląski- Zagłębie to wiadomo ale czy Karkonosze rzeczywiście mają tam swój FC ?

KSK1953
Posty: 10
Rejestracja: 11.12.2013, 11:54
Lokalizacja: WŁADCY SUDETÓW

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KSK1953 » 15.12.2013, 19:01

Andrus pisze:Lwówek Śląski- Zagłębie to wiadomo ale czy Karkonosze rzeczywiście mają tam swój FC ?
Tak mamy swój FC we Lwówku.

Gór1946nik
Posty: 25
Rejestracja: 18.04.2013, 23:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Gór1946nik » 16.12.2013, 01:41

KSK1953 pisze:
Andrus pisze:Lwówek Śląski- Zagłębie to wiadomo ale czy Karkonosze rzeczywiście mają tam swój FC ?
Tak mamy swój FC we Lwówku.
Dosyć śmiesznie to brzmi. Jesteście Fan Klubem Śląska i macie swóje FC? Fan klub w fan klubie :)

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 16.12.2013, 07:20

Skoro działąją również jako osobna ekipa to ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Bo można wymienić więcej takich przykładów. Pierwszy, który przychodzi mi do głowy to Lechia Dzierżoniów, która jest FC Ruchu a mimo to ma swoje FC/miasta/miasteczka, z których ludzie jeżdżą na Lechię. Na pewno w całej Polce jest więcej takich klubów.

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 16.12.2013, 08:58

Chojniczanka, Piast Nowa Ruda cała masa klubów by się znalazła.
Karkonosze z tego co wiem mają więcej FC bo oprócz Lwówka jeszcze Kaczorów, Kowary, Wleń.

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 16.12.2013, 11:53

Osobną sprawą są liczby takich fc. Ich istnienie bierze się najczęściej po prostu z chęci posiadania fc, w dodatku jak największej ich liczby bo zwiększa to prestiż jakiejśtam ekipy. Stąd takie wynalazki jak FC Lwówek Karkonoszy i dziesiątki jak nie setki innych przykładów w Polsce. Oczywiście trzeba też oddać skalę, że tym czym dla ekipy ekstraklasowej jest fc skupiający 100 fanatyków tym przykładowo dla Lechii Dzierżoniów jest fc skupiający 10 kiboli.

KSK1953
Posty: 10
Rejestracja: 11.12.2013, 11:54
Lokalizacja: WŁADCY SUDETÓW

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KSK1953 » 16.12.2013, 11:55

Nasze najaktywniejsze FC to Kowary,Kaczorów i Wleń.
Więcej informacji na PW.

Ottello
Posty: 7
Rejestracja: 22.11.2013, 14:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Ottello » 16.12.2013, 12:13

KazoR_1987 pisze:Pieszyce 100 % Lechia i 100 % Ruch Bardzo zgrabna paczka jak na takie miasteczko ;)
Jakie fc ma Lechia Dzierżoniów? Pieszyce? Niemcza? Jeszcze jakieś inne miejscowości?

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 16.12.2013, 14:05

Ottello pisze:
KazoR_1987 pisze:Pieszyce 100 % Lechia i 100 % Ruch Bardzo zgrabna paczka jak na takie miasteczko ;)
Jakie fc ma Lechia Dzierżoniów? Pieszyce? Niemcza? Jeszcze jakieś inne miejscowości?
Niemcza to małe miasteczko, z którego obecnie mało osób udziela się na Lechii, ale są. Można tam również spotkać jakieś jednostki utożsamiające się ze Śląskiem. Jak to w tego typu mieścinkach każdy się z jażdym zna i raczej nie whchodzą sobie w drogę. Co do innych miejscowośći to aktywnie działają: Pieszyce, Roztocznik, Tuszyn.

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 16.12.2013, 16:22

Niemcza to w tej chwili pustynia kibicowska. Jeśli ktoś jest za Lechią to już się nie udziela. Na Niemczance od dawna też nic się nie dzieje. Parę osób piknikowo jeździ na Śląsk.

Pretorian88
Posty: 32
Rejestracja: 15.12.2013, 23:30

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Pretorian88 » 16.12.2013, 16:58

Jak wygląda sytuacja w Mysłakowicach i okolicznych wioskach (miejscowościach) bo byłem ostatnio u znajomych i na kilku murach znalazłem wrzuty typu j**** Śląsk, wrzuty Lecha i Zagłębia Lubin.

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 17.12.2013, 16:49

Pustynia i ewentualni tv-fani. Napisy to raczej przejezdni robili.

radeon6
Posty: 7
Rejestracja: 02.01.2013, 12:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: radeon6 » 19.12.2013, 14:50

KSK1953 pisze:Nasze najaktywniejsze FC to Kowary,Kaczorów i Wleń.
Więcej informacji na PW.
Kowary to fc Śląska,wy jesteście Fc Śląska i waszym Fc są Kowary(fc Ślaska)????Rozumiem że na wasze mecze w barwach Miedzi i pozostałych zgód Śląska można śmigać bez problemu??

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 19.12.2013, 15:22

Osobiście dla mnie trochę dziwna jest sytuacja z Kowarami. Mają zgodową flagę "Braci się nie traci", vlepki również zgodowe Olimpia&Karkonosze i na meczu wyjazdowym u nas nie tylko pozdrawiali Karkonosze ale mówili, że są ich zgodą..

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Mirek Jowisz » 19.12.2013, 22:12

Z tego co słyszałem to w ogóle Karkonosze jakąś dziwną akcje zrobiły i obiły kolesia ze Śląska i to w pare osób. Raczej nie wróżę im dobrej przyszłości.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości