Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kropek » 15.08.2018, 19:08

O ku*** :) koledzy cie chyba bardzo mocno okłamali, ale w zasadzie kogo to obchodzi, inaczej wyglądalo to wśród poważnych osób z jednej i drugiej strony, inaczej wśród takich pizd jak ty, koniec tematu bo nie ma z takimi jak ty na forum o czym rozmawiać, bo c**** wiesz.
Obrazek



SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: SMSDonJuan » 15.08.2018, 23:48

Tifo1946 pisze:
14.08.2018, 15:16
Panowie trzymajcie chociaż poziom w tym dziale.

".... to w końcu przystańcie na nasze wielokrotne propozycje..."
Krótko i na temat.
To może odniesiesz się do odpowiedzi na telefony '' nie, bo będzie z Wami Śląsk ''?
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

Czytelnik1979
Posty: 342
Rejestracja: 23.08.2015, 16:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Czytelnik1979 » 16.08.2018, 11:52

Zagłębie wypomina komuś liczby wyjazdowe :-D :-D :-D ??? Dobre, teraz to się uśmiałem...

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 16.08.2018, 20:35

kropek pisze:
15.08.2018, 19:08
O ku*** :) koledzy cie chyba bardzo mocno okłamali, ale w zasadzie kogo to obchodzi, inaczej wyglądalo to wśród poważnych osób z jednej i drugiej strony, inaczej wśród takich pizd jak ty, koniec tematu bo nie ma z takimi jak ty na forum o czym rozmawiać, bo c**** wiesz.
I vice versa Siwaku.:)
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

Muertes
Posty: 35
Rejestracja: 19.12.2016, 22:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Muertes » 17.08.2018, 13:36

Ja tak btw. tego FC w Legnicy. Odkąd jeżdżę na Zagłębie, czyli jakieś 15 lat, widzę pełno osób z Lcy. Nie piszę tego żeby Wam dopierodlić bo nie po to tu jestem. Piszę tylko jakie sa fakty. Przyjedźcie kiedyś incognito na parking 1h przed meczem. Pospacerujcie, a zobaczycie mnóstwo blach DL. Ucząc się w Legnicy na uczelni wyższej (nie jestem z Lubina ani Lcy) poznałem tam bardzo dużo ludzi, których w weekendy widywałem na stadionie. Nic tego nie zmieni :)

Co do liczb. Zagłębie jest w totalnej d**** od dwóch lat. U siebie chujowo, na wyjeździe chujowo. Nie wiem co ma na to wpływ, ale dobrze nie jest. Wy nie umiecie prowadzić normalnej dyskusji tylko sobie wzajemnie dopierdalać? Kto lepszy, kto gorszy, no japierdole, chyba te wakacje dają wam się we znaki.

Football Saturday
Posty: 53
Rejestracja: 19.12.2016, 14:56

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Football Saturday » 17.08.2018, 16:42

Muertes pisze:
17.08.2018, 13:36
Ja tak btw. tego FC w Legnicy. Odkąd jeżdżę na Zagłębie, czyli jakieś 15 lat, widzę pełno osób z Lcy. Nie piszę tego żeby Wam dopierodlić bo nie po to tu jestem. Piszę tylko jakie sa fakty. Przyjedźcie kiedyś incognito na parking 1h przed meczem. Pospacerujcie, a zobaczycie mnóstwo blach DL. Ucząc się w Legnicy na uczelni wyższej (nie jestem z Lubina ani Lcy) poznałem tam bardzo dużo ludzi, których w weekendy widywałem na stadionie. Nic tego nie zmieni :)

Co do liczb. Zagłębie jest w totalnej d**** od dwóch lat. U siebie chujowo, na wyjeździe chujowo. Nie wiem co ma na to wpływ, ale dobrze nie jest. Wy nie umiecie prowadzić normalnej dyskusji tylko sobie wzajemnie dopierdalać? Kto lepszy, kto gorszy, no japierdole, chyba te wakacje dają wam się we znaki.
Od dwóch lat każda ekipa z Dolnośląska jest ma słabe liczby u siebie czy na wyjeździe.

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: SMSDonJuan » 17.08.2018, 17:15

Muertes pisze:
17.08.2018, 13:36
Ja tak btw. tego FC w Legnicy. Odkąd jeżdżę na Zagłębie, czyli jakieś 15 lat, widzę pełno osób z Lcy. Nie piszę tego żeby Wam dopierodlić bo nie po to tu jestem. Piszę tylko jakie sa fakty. Przyjedźcie kiedyś incognito na parking 1h przed meczem. Pospacerujcie, a zobaczycie mnóstwo blach DL. Ucząc się w Legnicy na uczelni wyższej (nie jestem z Lubina ani Lcy) poznałem tam bardzo dużo ludzi, których w weekendy widywałem na stadionie. Nic tego nie zmieni :)

Co do liczb. Zagłębie jest w totalnej d**** od dwóch lat. U siebie chujowo, na wyjeździe chujowo. Nie wiem co ma na to wpływ, ale dobrze nie jest. Wy nie umiecie prowadzić normalnej dyskusji tylko sobie wzajemnie dopierdalać? Kto lepszy, kto gorszy, no japierdole, chyba te wakacje dają wam się we znaki.
Blachy DL i kibice Zagłębia na uczelni.. Weź pod uwagę, że zarówno tablice, jak i ludzie na uczelni to ludzie z wiosek i miasteczek, które ma opanowane Zagłębie.
Natomiast bardzo możliwe, że ludzie z Legnicy przyjeżdżali lub dalej przyjeżdżają obejrzeć ekstraklase w Lubinie. Jednak czy to są kibice? Zwykłe ogórki i Janusze- o jakimkolwiek FC nie ma mowy, chyba, że w głowie któregoś z tych Januszy.
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

Muertes
Posty: 35
Rejestracja: 19.12.2016, 22:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Muertes » 17.08.2018, 18:28

Uwierz, że na wyjazdy też jeżdżą. A studiowałem z ludźmi z Legnicy :)

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 17.08.2018, 18:58

O liczbę w Krakowie się nie martw, wiedz że Miedź biorąc dzieci, harcerzy i c*** wie kogo nie przeskoczy Zagłębia na wszystkich pułapach kibicowskich i tyle.
Chyba to było twoje myślenie życzeniowe,a nie realia.To tak już absolutnie koncząc temat-kto,gdzie,w ilu.

ZywiecZdroj
Posty: 79
Rejestracja: 03.11.2013, 15:55

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ZywiecZdroj » 17.08.2018, 19:00

Przestańcie już pierdolić o jakimś FC Zagłębia w Legnicy, bo nie ma, nie było i nigdy nie będzie czegoś takiego. Podobnie w odwrotną stronę, nie zdziwiłoby mnie jakby nagle jakaś część ludzi zaczęłaby jeździć do Legnicy na ekstraklasę popatrzeć. To tyle, nic więcej. Jak dla mnie siła danego FC powinna być wyrażona jakąkolwiek pozycją na mieście. Daleko jest mi do Miedzi, ale proponuję lodu na ochłodę.

Jeśli chodzi o liczby to aktualnie każda ekipa na dolnym śląsku jest totalnie w d**** w tym temacie i nie zanosi się na zmiany tego trendu. Będzie tylko gorzej, ale niektórzy potrzebują czasu, żeby to zrozumieć. Zwróćmy uwagę na liczby teoretycznie tego największego w regionie - Śląska. Przecież ich liczby na przeciętnym meczu u siebie są wręcz żałosne jak na potencjał miasta i regionu. To jeśli ekipa z największym potencjałem ludzkim w regionie tak się prezentuje to nie dziwmy się, że pozostałe ekipy mają słabe lub beznadziejne liczby.

Co do Miedzi to mają chłopaki swoje 5 minut związane z awansem do ekstraklasy, ale przecież to wszystko wróci do normy prędzej niż później jak nie będzie sukcesu sportowego. I tak w każdym mieście/regionie w Polsce.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 17.08.2018, 19:34

Będzie tylko gorzej, ale niektórzy potrzebują czasu, żeby to zrozumieć. Zwróćmy uwagę na liczby teoretycznie tego największego w regionie - Śląska. Przecież ich liczby na przeciętnym meczu u siebie są wręcz żałosne jak na potencjał miasta i regionu
Nie jest do końca tak jak piszesz bo:
"Z czternastu klubów, które uczestniczyły zarówno w rozgrywkach 2016/2017, jak i w 2017/2018 największy wzrost frekwencji zanotował Śląsk Wrocław (średnio 1659 osób więcej). Poza nim wskaźnik ten poprawił się w Lechu Poznań, Pogoni Szczecin, Wiśle Kraków, Arce Gdynia oraz w Koronie Kielce".

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ratujmy trzmiele » 17.08.2018, 20:11

"Zwróćmy uwagę na liczby teoretycznie tego największego w regionie - Śląska."
Zwracam uwagę - teoretycznie?No bądźmy poważni
Bączyński - wzrost frekwencji o 1659 głów ,w nieteoretycznie największym w regionie Wrocławiu,to..no wiesz;)
O! A tak przy okazji.
Karolina Jaworzyna Śląska.Kiedyś czytałem ciekawą relację z ich wyjazdu,prehistoria,ale zapadła w pamięci.
Się dzieje się tam coś jeszcze?

fanatyk.
Posty: 113
Rejestracja: 17.09.2009, 15:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: fanatyk. » 18.08.2018, 00:21

Jaka liczba ,,wielkiego'' Zagłębia Lubin i okolic w Krakowie ?

Muertes
Posty: 35
Rejestracja: 19.12.2016, 22:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Muertes » 18.08.2018, 10:44

71 osób.

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: domin 1982 » 18.08.2018, 17:36

Karkonosze działaja coś?

kretowisko
Posty: 38
Rejestracja: 03.03.2018, 11:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kretowisko » 18.08.2018, 18:55

ratujmy trzmiele pisze:
17.08.2018, 20:11
"Zwróćmy uwagę na liczby teoretycznie tego największego w regionie - Śląska."
Zwracam uwagę - teoretycznie?No bądźmy poważni
Bączyński - wzrost frekwencji o 1659 głów ,w nieteoretycznie największym w regionie Wrocławiu,to..no wiesz;)
O! A tak przy okazji.
Karolina Jaworzyna Śląska.Kiedyś czytałem ciekawą relację z ich wyjazdu,prehistoria,ale zapadła w pamięci.
Się dzieje się tam coś jeszcze?
1659 osob wzrostu to sporo, szczególnie jak przeliczy się to na procentowy wzrost. Na Śląsku brakuje "wynikowców" - ot taki region (tu nie ma 5-6 polkoleń kibiców tak jak w rdzennej Polsce). Są wyniki - jest frekwencja... gdyby Śląsk był jedyny w regionie (tak jak Lech) frekwencja oscylowałaby w okolicach 15-20tys, a gdyby walczył o najwyższe cele - nie byłoby zle. Mimo wszytko Śląsk ma dobrą frekwencję ...tylko stadion za duży ;)

laputadelcapitol
Posty: 45
Rejestracja: 17.05.2013, 00:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: laputadelcapitol » 18.08.2018, 22:54

Pojebało cię Krecie? Komu kibicowali w Polsce 120, 150 czy 180 lat temu? Różnica pomiędzy Śląskiem a Resovua czy Cracovią to maksymalnie jedno pokolenie. Oprócz miedzi i srebra chyba tam coś szkodliwego ryjecie, bo co jeden to większy debil...
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ratujmy trzmiele » 18.08.2018, 23:52

Zaległości z historii idzie nadrobić
Braków we łbie, w synchronizacji kontekstu tekstu na tak poważnym portalu ,nikt nie wybacza - laputo [hm]

kretowisko
Posty: 38
Rejestracja: 03.03.2018, 11:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kretowisko » 18.08.2018, 23:58

laputadelcapitol pisze:
18.08.2018, 22:54
Pojebało cię Krecie? Komu kibicowali w Polsce 120, 150 czy 180 lat temu? Różnica pomiędzy Śląskiem a Resovua czy Cracovią to maksymalnie jedno pokolenie. Oprócz miedzi i srebra chyba tam coś szkodliwego ryjecie, bo co jeden to większy debil...

kretowisko
Posty: 38
Rejestracja: 03.03.2018, 11:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kretowisko » 19.08.2018, 00:07

kretowisko pisze:
18.08.2018, 23:58
laputadelcapitol pisze:
18.08.2018, 22:54
Pojebało cię Krecie? Komu kibicowali w Polsce 120, 150 czy 180 lat temu? Różnica pomiędzy Śląskiem a Resovua czy Cracovią to maksymalnie jedno pokolenie. Oprócz miedzi i srebra chyba tam coś szkodliwego ryjecie, bo co jeden to większy debil...
to co wcześniej napisałem nie przeszło
jesteś głąbem, który raczej niczego nie rozumie

laputadelcapitol
Posty: 45
Rejestracja: 17.05.2013, 00:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: laputadelcapitol » 19.08.2018, 10:08

ratujmy trzmiele pisze:
18.08.2018, 23:52
Zaległości z historii idzie nadrobić
Braków we łbie, w synchronizacji kontekstu tekstu na tak poważnym portalu ,nikt nie wybacza - laputo [hm]
No słucham erudytów ( Kreta i trzmiela) z wioski żyjącej z rycia w ziemi. Jakiez to braki powinienem uzupełnić wobec namów jakiś anonimowych świerszczy ze wsi? Konkrety proszę.
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo - kibicowsko

Post autor: kropek » 19.08.2018, 10:11

A Ty ruska k**** z czego żyjesz ? Gdyby nie huta byś wpierdalał w tej Legnicy kamienie
Obrazek

laputadelcapitol
Posty: 45
Rejestracja: 17.05.2013, 00:05

Re: Województwo - kibicowsko

Post autor: laputadelcapitol » 19.08.2018, 10:20

kropek pisze:
19.08.2018, 10:11
A Ty ruska k**** z czego żyjesz ? Gdyby nie huta byś wpierdalał w tej Legnicy kamienie
To chyba nie do mnie się niunia sprułaś? W każdym bądź razie, nie mam nic wspólnego z Legnicą.
Mając jednak wybór, zdecydowania Legnica w perspektywie 10 lat będzie dużo lepszym do życia niż ten wasz Pakistan miedziowy.

Wspomnicie moje słowa pizdy lubińskie.
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kropek » 19.08.2018, 10:55

Kopalnia będzie działać pizdo dużo dłużej niż 10 lat, poza tym drugiego Wałbrzycha tu na pewno nie będzie, więc sklej wary.
Obrazek

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 19.08.2018, 13:17

Nie piszcie z tym głąbem o nicku "kropek".
Ten gość to jakaś życiowa porażka jego starych.
Wiedze czerpie z FB,SO, i kibice.net...
Niech sobie pisze, fajnie robi obciach Siwakom, ale wy nie reagujcie na jego wpisy.. To troll internetowy, albo pies.
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Doktor P(r)awica » 19.08.2018, 13:21

laputadelcapitol pisze:
18.08.2018, 22:54
Pojebało cię Krecie? Komu kibicowali w Polsce 120, 150 czy 180 lat temu? Różnica pomiędzy Śląskiem a Resovua czy Cracovią to maksymalnie jedno pokolenie. Oprócz miedzi i srebra chyba tam coś szkodliwego ryjecie, bo co jeden to większy debil...
Ale co ty człowieku sie tak zmarszczyłeś. To co napisał użytkownik powyżej akurat miało sens.
Spójrz na Tabelę Wszechczasów, tytuły itp. Tak naprawdę nie licząc Górnika Zabrze (z wiadomych powodów) wszystkie utytułowane kluby są przedwojenne. Wisły, Legie, Lechy, Ruchy itp. Dopiero wg wikipedii pojawia się Pogoń (zero Mistrzostw Polski) oraz Śląsk (dwa mistrzostwa) a całą dziesiątke zamyka Zagłębie Lubin (również dwa tytuły). Przyznasz, że wspomniane przeze mnie kluby to nie są jakieś tuzy naszej polskiej ligi.
W mojej ocenie również jest to teza dość prawdziwa. Nie ma tu tradycji wspierania tych klubów, tej całej otoczki, która jest w okół przedwojennych klubów. Jasne, ruch kibicowski jako zjawisko to co innego i akurat Śląsk Wrocław wymieniany jest w gronie klubów z długą historią tegoż ruchu) ale młyny, ekipy, flagi, skini itd to jedno, a sama frekwencja, tradycje itp to co innego. Żaden klub powojenny (nie licząc właśnie Górnika Zabrze) nie osiągnął de facto nic w polskiej piłce (chyba, że uznamy za wielkie sukcesy liczbę Mistrzostw Polski na poziomie Stali Mielec, z szacunkiem oczywiście do Stali) Dlatego żaden klub typu Pogoń, Śląsk czy Lechia Gdańsk nie ma wielkich tradycji, oddanych rzeszy zwykłych fanów z dziada pradziada itp. Ja to tak przynajmniej odbieram mając na uwadze i pamiętając jak to bywało w Krakowie i jaki tam był klimat w okół Wisły.
I tak jak napisałem, to co napisał kretowisko jak dla mnie nie jest jakąś bzdurą, frekwencji nie tworzą młyny. To nie czasy Oporowskiej. Tyle, że pojawia się pytanie. Co kogo akurat na tym forum powinna obchodzić ogólna frekwencja na stadionie? Ma to znaczenie że na stadionie w meczu z Lechem było 19 tys a na meczu poniedziałkowym z Pogonią Szczecin będzie o 10 tys mniej? Chyba tu temat powinien dotyczyć liczb w młynie, prezentacji młyna, liczb na wyjazdach, a akurat co do liczb wyjazdowych to przecież Śląsk w tym temacie stoi dobrze od lat i raczej niewiele ekip może mówić, że jeździ lepiej od nas, a że mało ludzi ogólnie na stadionie? Dziwicie sie? Rok temu Śląsk na 15 meczy wyjazdowych wygrał zero. Tylko masochiści chcą oglądać te popisy.

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 19.08.2018, 14:06

Ferment, użytkownik "Kropek" dla Twojej wiedzy bardzo czynnie działa od lat na scenie kibicowskiej, więc trzy chuje w bok. A że trzyma się swojego zdania stanowczo, to druga sprawa. Więc nie siej fermentu pajacu. Kolejna sprawa, użytkownik "Muertes" nie jest żadnym kibicem ZL, i nie ma prawa być tutaj głosem kibiców Zagłębia.


Doktor Prawica zgodzę się z tym co napisałeś. Niestety poziom Polskiej piłki jest jaki jest, i o ogólnej frekwencji nie ma co dyskutować nawet. Swoje też zrobiła runda mistrzowska.Moim zdaniem jest przesyt meczy, a porównaniu do lat gdy nie było tych runf mistrzowskich. Mecz to było święto, i czekału się z utęsknieniem i na ciśnieniu. A teraz, np w maju/czerwcu mecze są co trzy dni, co siłą rzeczy nie nakręca nowych, potncjalnych fanatyków.

Każdy normalny wie jak to wygląda na Dolnośląskiej scenie, więc skończcie z tym pierdoleniem, bo się czytaćtych głupot nie da.
laputadelcapitol - idź na jakiś trening, czy rower zamiast chuliganić i bić w klawiaturę :)

laputadelcapitol
Posty: 45
Rejestracja: 17.05.2013, 00:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: laputadelcapitol » 19.08.2018, 18:03

@Doktor - oczywiście że nie ma i nigdy nie było klimatu na piłkę we Wrocławiu, chodziło mi tylko i wyłącznie o ilość pokoleń a raczej sposób ich liczenia znamionujących walkę o byt w szkole specjalnej. Reszta mi koło c**** lata, ale jest z grubsza jak napisał a Ty powtórzyłeś.

@kropek - zasłona milczenia leszczu
@oqq - jak ja zaczynałem jeździć to ZL nie istniało w świadomości żadnego z kibiców w Polsce i z dość duża sympatią przyglądam się jak wracacie w niebyt. Leszek wtedy był oficjalnym klubem konfidentów a ty i kropek zapewne poznawaliscie pierwsze literki, wiec mnie na treningi nie wysyłaj, za krótki jesteś.
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 19.08.2018, 18:21

Ale żeś teraz zaimponował wszystkim.
Dalej bij w klawiaturę chuliganie :)

laputadelcapitol
Posty: 45
Rejestracja: 17.05.2013, 00:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: laputadelcapitol » 19.08.2018, 18:28

Oqq pisze:
19.08.2018, 18:21
Ale żeś teraz zaimponował wszystkim.
Dalej bij w klawiaturę chuliganie :)
Myślisz pajacu, że takie niskich lotów szydzenie, robi wrażenie na ludziach którzy cokolwiek znaczą?
Mylisz się.
Rzadko cokolwiek tutaj pisze, bo nie jesteście nawet tłem dla tła dawnej sceny. Zwykłe pizdy bite pasem.
EOT i c*** wam w kopalnie.
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kropek » 19.08.2018, 18:55

Ojej ojej stary chuligan, c*** kogo obchodzi kim jesteś i byłeś, pizgasz jakieś bzdury w klawiaturę to dostajesz odpowiedź, teraz zawijaj swoje wybujałe ego i W**********
Obrazek

Muertes
Posty: 35
Rejestracja: 19.12.2016, 22:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Muertes » 19.08.2018, 19:34

Oqq pisze:
19.08.2018, 14:06
Kolejna sprawa, użytkownik "Muertes" nie jest żadnym kibicem ZL, i nie ma prawa być tutaj głosem kibiców Zagłębia.
Akurat tu się mylisz. Na Zagłębie i wyjazdy jeździłem 15 lat więc nie p****** mi ze nie moge się wypowiadać o aktualnej sytuacji w klubie na trybunach Bo mam takie samo prawo mówić jak Ty. Pzdr

Eden Hazardzista
Posty: 35
Rejestracja: 21.11.2016, 08:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Eden Hazardzista » 19.08.2018, 20:42

Witam. Mam pytanie jesli chodzi o Lechię Dzierżoniów i ogólnie Dzierżoniów. Dzieje sie tam cos? Swego czasu glosno bylo o FC Ruchu z Dzierżoniowa ale czy na nie na wyrost? Teren Slaska czy Ruchu? Ktora ekipa ogarnia (o ile) miejscowa Lechie?

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: siwy123 » 19.08.2018, 21:54

Eden Hazardzista pisze:
19.08.2018, 20:42
Witam. Mam pytanie jesli chodzi o Lechię Dzierżoniów i ogólnie Dzierżoniów. Dzieje sie tam cos? Swego czasu glosno bylo o FC Ruchu z Dzierżoniowa ale czy na nie na wyrost? Teren Slaska czy Ruchu? Ktora ekipa ogarnia (o ile) miejscowa Lechie?
W Dzierżoniowie od pewnego czasu nie dzieje się nic specjalnego. Klimat kibicowski podupadł. Lechia Dzierżoniów to jednocześnie FC Ruchu. Lidery z tej ekipy są poza granicami kraju i jak wracają to wtedy na moment coś tam się ożywia.

Eden Hazardzista
Posty: 35
Rejestracja: 21.11.2016, 08:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Eden Hazardzista » 20.08.2018, 08:01

siwy123 pisze:
19.08.2018, 21:54
Eden Hazardzista pisze:
19.08.2018, 20:42
Witam. Mam pytanie jesli chodzi o Lechię Dzierżoniów i ogólnie Dzierżoniów. Dzieje sie tam cos? Swego czasu glosno bylo o FC Ruchu z Dzierżoniowa ale czy na nie na wyrost? Teren Slaska czy Ruchu? Ktora ekipa ogarnia (o ile) miejscowa Lechie?
W Dzierżoniowie od pewnego czasu nie dzieje się nic specjalnego. Klimat kibicowski podupadł. Lechia Dzierżoniów to jednocześnie FC Ruchu. Lidery z tej ekipy są poza granicami kraju i jak wracają to wtedy na moment coś tam się ożywia.
Dzieki za odp.

Czytelnik1979
Posty: 342
Rejestracja: 23.08.2015, 16:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Czytelnik1979 » 20.08.2018, 20:30

Fajnie, nawet bardzo fajnie się czyta jak się krety kłócą, więcej i częściej panowie !!!!

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ratujmy trzmiele » 22.08.2018, 01:16

No słucham erudytów ( Kreta i trzmiela) z wioski żyjącej z rycia w ziemi. Jakiez to braki powinienem uzupełnić wobec namów jakiś anonimowych świerszczy ze wsi? Konkrety proszę.
[/quote]

Bardzo proszę ,więc śpieszę z odpowiedzią-
nie mam dziś ochoty zawracać sobie Tobą d***
Nartka

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Edekzkrainykredek » 23.08.2018, 19:35

kropek pisze:
19.08.2018, 10:55
Kopalnia będzie działać pizdo dużo dłużej niż 10 lat, poza tym drugiego Wałbrzycha tu na pewno nie będzie, więc sklej wary.
Optymista z ciebie. Akurat tak się składa że z obenych złóz w Lubienie wydobycie przewidywane jest jeszcze na 5-10 lat.
Kombinat może się zdecydować na sięgnięcie jeszcze do złóż głębokich co jednak podwyższy koszty wydobycia. Wydobycie ze złóż głębokich szacowane jest na około 20 lat. Czyli nawet w optymistycznym wariancie za 25-30 lat kopalnia w Lubinie zostanie zamknięta. I co się wtedy stanie z górniczym miasteczkiem? Wałbrzych jest dwa razy większy terytorialnie i miał dwa razy więcej ludności niż Lubin obecnie i niestety do dziś jest w zapaści po likwidacji kopalni. Ale.......Wałbrzych mimo wszystko ma szansę na rozwój bo leży w Sudetach, a więc na terenie atrakcyjnym turystycznie (zimą narciarstwo, latem turystyka górska, itp.). Co ma Lubin? Nic. A nie, ma w okolicy syf w postaci największego w Europie zbiornika odpadów poflotacyjnych. Z resztą KGHM już od pewnego czasu przygotowuje się na zamknięcie kopalni i opuszczenie Lubina. Stąd inwestycje w kopalnie w Ameryce, nabywanie terenów i budowa biurowców we Wrocławiu i lokowanie w tymże Wrocławiu swoich centrów rozwojowych i laboratoriów.
Tak więc powoli możesz zacząć się zastanawiać nad swoją i miasteczka przyszłością.
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

monterinio
Posty: 186
Rejestracja: 04.01.2012, 20:00

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: monterinio » 23.08.2018, 21:21

Pięknie sie Edku rozwinąłeś tylko co to ma wspólnego z tematem dolnośląskie kibicowsko ? Odnośnie twojego posta to jest jedyna rzecz której zazdroszczę wrocławianom - to te śliczne studentki z całego kraju które walą sie jak domki w Sarajewie :D

Muertes
Posty: 35
Rejestracja: 19.12.2016, 22:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Muertes » 24.08.2018, 08:26

Edekzkrainykredek pisze:
23.08.2018, 19:35
kropek pisze:
19.08.2018, 10:55
Kopalnia będzie działać pizdo dużo dłużej niż 10 lat, poza tym drugiego Wałbrzycha tu na pewno nie będzie, więc sklej wary.
Optymista z ciebie. Akurat tak się składa że z obenych złóz w Lubienie wydobycie przewidywane jest jeszcze na 5-10 lat.
Kombinat może się zdecydować na sięgnięcie jeszcze do złóż głębokich co jednak podwyższy koszty wydobycia. Wydobycie ze złóż głębokich szacowane jest na około 20 lat. Czyli nawet w optymistycznym wariancie za 25-30 lat kopalnia w Lubinie zostanie zamknięta. I co się wtedy stanie z górniczym miasteczkiem? Wałbrzych jest dwa razy większy terytorialnie i miał dwa razy więcej ludności niż Lubin obecnie i niestety do dziś jest w zapaści po likwidacji kopalni. Ale.......Wałbrzych mimo wszystko ma szansę na rozwój bo leży w Sudetach, a więc na terenie atrakcyjnym turystycznie (zimą narciarstwo, latem turystyka górska, itp.). Co ma Lubin? Nic. A nie, ma w okolicy syf w postaci największego w Europie zbiornika odpadów poflotacyjnych. Z resztą KGHM już od pewnego czasu przygotowuje się na zamknięcie kopalni i opuszczenie Lubina. Stąd inwestycje w kopalnie w Ameryce, nabywanie terenów i budowa biurowców we Wrocławiu i lokowanie w tymże Wrocławiu swoich centrów rozwojowych i laboratoriów.
Tak więc powoli możesz zacząć się zastanawiać nad swoją i miasteczka przyszłością.
Z cyklu w d**** byłeś i gówno widziałeś. To, że we Wrocławiu jest Cuprum nie oznacza, że ładują kasę tylko we Wrocław. Poza tym, nie wiem czy wiesz Sherlocku, ale KGHM to nie tylko miedź - proponuję trochę poczytać książek i publikacji naukowych. Wiesz co jest między Lubinem a Legnicą i ciągnie się aż po Zgorzelec? Złoże węgla brunatnego, które KGHM będzie wydobywał. Miedzi jest jeszcze spokojnie na 40 lat więc twoje pierdolenie możesz sobie schować w buty. Ciekawe też dlaczego populacja Lubina rośnie a Legnicy maleje :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, fajnie_jest, hanysek6448, Oberschlesien14, rafalks1908, ryskar i 169 gości