www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

maki LP
Posty: 28
Rejestracja: 22.10.2016, 19:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: maki LP » 25.11.2017, 16:34

error04 pisze:
25.11.2017, 14:06
nikodem pisze:
18.11.2017, 17:31
Oczywiście...ale zauważ,że był 8-mio letni uklad,przyznasz,ze to jest kawałek życia kibicowskiego...my z dnia na dzień nie zaczeliśmy się przyjażnić i układ był na pewien okres czasu,a ze wszystko grało,to powstała po latach zgoda,a Wisly tak nie bron,bo wiem ze i u was jest podzielone zdanie na ich temat.
-A ten uklad powstal bo mieliscie dobre kontakty? Uklad powstal z kosy.
-Tak zaczeliscie sie przyjaznic z dnia na dzien. Bo chyba srednio sie "przyjazniliscie" w czasie gdy na linii Widzew-Lech bylo pozytywnie.
-Wasz uklad z Lechem niczym sie nie rozni od ukladu Ruch-Wisla czy Gornik-GKS czy innych podobnych.
Nikt z Widzew ani Ruchu nie udaje ze przed ukladem byla milosc. Lks probuje przekonac ze z Lechem bylo dobrze przed ukladem a to gowno prawda. To ze przybiliscie zgode po 8 latach ukladu jest jak najbardziej zrozumialem i tutaj nie ma czego sie czepiac.
A ten dalej swoje... Stary weź barana w ścianę... Albo zacznij czytać ze ZROZUMIENIEM!! Wielka Triada dalej istnieje, ŁKS dalej ma się dobrze z Zetką i Tychami, Więc nikt dla nikogo nie zrezygnował.. Układ Ruch - Wisła, Wymusił Koniec TKWM, wiec raczej coś innego... a w dodatku bijecie z partyzanta własnych rodaków... może miłości miedzy nami nie było, ale też nie było Bóg wie jakiej kosy tak jak z Wisłą czy Legią, Ruchem, Widzewem Itd więc nie dopisuj Historii i nie wklejaj filmików z dopingiem, bo Jesteś nudny..
„Twym obowiązkiem będzie walczyć z bronią w ręku.
Zwycięstwo będzie Twoją nagrodą,
zdrada karana jest śmiercią!”



error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: error04 » 26.11.2017, 13:45

maki LP pisze:
25.11.2017, 16:34

A ten dalej swoje... Stary weź barana w ścianę... Albo zacznij czytać ze ZROZUMIENIEM!! Wielka Triada dalej istnieje, ŁKS dalej ma się dobrze z Zetką i Tychami, Więc nikt dla nikogo nie zrezygnował.. Układ Ruch - Wisła, Wymusił Koniec TKWM, wiec raczej coś innego... a w dodatku bijecie z partyzanta własnych rodaków... może miłości miedzy nami nie było, ale też nie było Bóg wie jakiej kosy tak jak z Wisłą czy Legią, Ruchem, Widzewem Itd więc nie dopisuj Historii i nie wklejaj filmików z dopingiem, bo Jesteś nudny..
popytaj kolegow czy Lech nigdy nikomu na kadrze nie wpier...

Reszte zostawiam bez komentarza bo wasi szefowie napisali wszystko w oswadczeniu. Uklad z Lks przeciw Widzew&Ruch a to czy mieliscie kose czy nie to gowno ma tu do rzeczy. Chociaz nie wyobrazam sobie jak mogliscie wymieniac sie szalikami z widzewiakami i palac miloscia do Lks ;)

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hdg » 26.11.2017, 15:12

Jak kto sie stało że ROW odciął się od żużla? .Przecież większą część ich kibicowskiej drogi stanowił jeszcze kilkanaście lat temu czarny sport a potem nagle jakaś wewnętrzna kosa i postawienie tylko na piłkę? Sytuacja kompletnie dla mnie niezrozumiała

Berto R
Posty: 119
Rejestracja: 14.01.2010, 17:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Berto R » 28.11.2017, 06:12

matrixx pisze:
28.11.2017, 02:38
Trapi ? Raczej nie to tylko pewność
Że ruskie mają sto razy lepsze ekipy niż polacy
Lech,Ruch czy Lechia przy Yaroslavka,Union,Music Hall czy Einfach Jugend to zwykle gowno.

W Rosji mówi się o polskich "hools" czy polskiej scenie: sterydziarze, słabi, oni są lepsi, propagandzysci etc.
I szczerze mogli się już o tym przekonać z Belchatowem,Wroclawiem i Warszawa.
słaby to masz intelekt,daruj sobie pisanie tutaj... skąd tyle głąbów na forum się bierze to ja nie wiem.

a żeby nie rozmywać- czy jest szansa żeby ruskie zniosły wizy dla wszystkich chętnych by jechać na MŚ ?

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: el_romano » 28.11.2017, 09:34

Berto R pisze:
28.11.2017, 06:12
matrixx pisze:
28.11.2017, 02:38
Trapi ? Raczej nie to tylko pewność
Że ruskie mają sto razy lepsze ekipy niż polacy
Lech,Ruch czy Lechia przy Yaroslavka,Union,Music Hall czy Einfach Jugend to zwykle gowno.

W Rosji mówi się o polskich "hools" czy polskiej scenie: sterydziarze, słabi, oni są lepsi, propagandzysci etc.
I szczerze mogli się już o tym przekonać z Belchatowem,Wroclawiem i Warszawa.
słaby to masz intelekt,daruj sobie pisanie tutaj... skąd tyle głąbów na forum się bierze to ja nie wiem.

a żeby nie rozmywać- czy jest szansa żeby ruskie zniosły wizy dla wszystkich chętnych by jechać na MŚ ?
Z wizy zwolnieni są posiadacze biletów - FAN-ID.

Wnuk Edwarda
Posty: 376
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wnuk Edwarda » 28.11.2017, 22:28

matrixx pisze:
28.11.2017, 20:50
Berto R pisze:
28.11.2017, 06:12
słaby to masz intelekt,daruj sobie pisanie tutaj... skąd tyle głąbów na forum się bierze to ja nie wiem.

a żeby nie rozmywać- czy jest szansa żeby ruskie zniosły wizy dla wszystkich chętnych by jechać na MŚ ?
Legia - padła
Śląsk - padł
GKS B. - padł
Coś chcesz jeszcze dodać ? Trzy walki i trzy porażki, mają lepszych zawodników niż polscy gangsterzy.
To zbierz swoją ekipę i jedź im dojebac, by poprawić statystyki.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Morganfrii
Posty: 84
Rejestracja: 25.08.2017, 16:42

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Morganfrii » 29.11.2017, 13:00

Ciekawi mnie od jak dawna ekipa Górnika Łęczna jest bez zera wyjazdowego ?
Podobnie zastanawia mnie sytuacja na Podkarpaciu , która z ekip z tego województwa może się poszczycić długim okresem bez zera wyjazdowego?
Napewno będzie to Wisłoka , Stal Rz i Resovia chyba podobnie , a jest jeszcze ktoś inny ? Ewentualnie można mnie poprawić .

Holtras
Posty: 100
Rejestracja: 10.08.2017, 14:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Holtras » 29.11.2017, 13:30

Morganfrii pisze:
29.11.2017, 13:00
Ciekawi mnie od jak dawna ekipa Górnika Łęczna jest bez zera wyjazdowego ?
Podobnie zastanawia mnie sytuacja na Podkarpaciu , która z ekip z tego województwa może się poszczycić długim okresem bez zera wyjazdowego?
Napewno będzie to Wisłoka , Stal Rz i Resovia chyba podobnie , a jest jeszcze ktoś inny ? Ewentualnie można mnie poprawić .
Resovia nie jeździ na mecze pucharowe. Z okolic Podkarpacia jeszcze Wisła Sandomierz i Kszo Ostrowiec z tego co kojarzę to też nie odpuścili żadnego wyjazdu.

Morganfrii
Posty: 84
Rejestracja: 25.08.2017, 16:42

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Morganfrii » 29.11.2017, 14:04

Holtras pisze:
29.11.2017, 13:30
Morganfrii pisze:
29.11.2017, 13:00
Ciekawi mnie od jak dawna ekipa Górnika Łęczna jest bez zera wyjazdowego ?
Podobnie zastanawia mnie sytuacja na Podkarpaciu , która z ekip z tego województwa może się poszczycić długim okresem bez zera wyjazdowego?
Napewno będzie to Wisłoka , Stal Rz i Resovia chyba podobnie , a jest jeszcze ktoś inny ? Ewentualnie można mnie poprawić .
Resovia nie jeździ na mecze pucharowe. Z okolic Podkarpacia jeszcze Wisła Sandomierz i Kszo Ostrowiec z tego co kojarzę to też nie odpuścili żadnego wyjazdu.
Powiem szczerze , że nawet sobie nie zdawałem sprawy , że te ekipy od długiego czasu nie mają zer wyjazdowych na swoim koncie. Jesteś w stanie powiedzieć mniej więcej od jak długiego czasu? I mam rozumieć , że na puchary też jeżdżą ? W każdym razie dzięki za odpowiedź.

A co z resztą i Górnikiem?

Artist
Posty: 55
Rejestracja: 08.10.2010, 11:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Artist » 30.11.2017, 10:49

hdg pisze:
26.11.2017, 15:12
Jak kto sie stało że ROW odciął się od żużla? .Przecież większą część ich kibicowskiej drogi stanowił jeszcze kilkanaście lat temu czarny sport a potem nagle jakaś wewnętrzna kosa i postawienie tylko na piłkę? Sytuacja kompletnie dla mnie niezrozumiała
Pozwole sie wypowiedziec z pespektywy kibica KSG pamietajacego czasy jednosci. Verdeneri i Gladiators dzialali na zuzlu dopoki nie odrodzila sie sekcja pilkarska. Pozniej zaczynalo sie powoli wygaszanie, ktore przybralo na sile przez to, ze zuzlowi pikole tracili sporo barw czy to na miescie (czasy FC Odry, ktora dosc latwo kasowala barwy glownie zuzlowe) czy na wyjazdach (punktem zapalnym byl wyjazd do Rzeszowa w sezonie 2007. Stal latwo zdobyla zuzlowe barwy, gdyz glowne ekipy ROWu i Wisloki dojechaly pozniej niz pikniki). Jeszcze w tych czasach dzialalo pokolenie, ktore jezdzilo na mecze Gornika i mecze zuzlowego ROWu, jednak postepujace wkurwienie chlopakow z ekip spowodowalo, ze postanowili odpuscic zuzel i dac jasno o tym do zrozumeinia calej kibicowskiej Polsce (wielokrotne okrzyki "ROW Rybnik to tylko pilka", oprawa w Sonowcu, wywieszenie transu o tej tresci na meczu zuzlowym z Kolejarzem Opole). Zuzlofani sa sami sobie winni, przez przeswiadczenie ze "my jadymy na zuzel a zuzel to nie pilka" i brak odpowiedzialnosci za swoje barwy. Probowano odrodzic ruch kibicowski na zuzlu, lecz nie udalo sie tego dokonac na dluzej niz 3 lata (ostatnia grupa S.F.R.R. ma w swoim portfolio calkiem fajna sektorowke czy tez mala akcje w Ostrowie, po nawet chlopaki z sekcji pilkarskiej dali jasno do zrozumienia, ze oni nic z blamazem zuzlowej Ostrovii nie maja). Dopelnienieniem beznadzieji niech bedzie sytuacja po zakonczeniu dzialalanosci S.F.R.R. w tym sezonie. Zenujacy mlyn na meczu z Apatorem (chociaz po samym meczu przez nieuwage ochrony doszlo do bliskich rozmow pod klatka z Apatorem) i jeszcze bardziej zenujacy wyjazd do Leszna na ktorym pikole pokazali, ze sa niegodni noszenia tych barw (strata flagi i ogolna wiocha w kaltce). Nie ma nadzieji na to, ze bedzie lepiej. Sytuacja na chwile obecna wyglada tak, ze cala ekipa U/H dziala i bedzie dzialac na pilce, a Ci ktorzy pamietaja czasy jednosci pilki i zuzla na zuzlu dalej sie pojawiaja wcinajac slonecznik na luku a glodni kibicowskiego zycia jezdza do Zabrza na Gornik.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Polish Power » 30.11.2017, 14:10

Od jak dawna Ultrasi Górnika Zabrze mają zawieszoną działalność i z jakiego powodu ??

sixth Sense
Posty: 189
Rejestracja: 02.04.2017, 09:43

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: sixth Sense » 30.11.2017, 16:29

Holtras pisze:
29.11.2017, 13:30
Morganfrii pisze:
29.11.2017, 13:00
Ciekawi mnie od jak dawna ekipa Górnika Łęczna jest bez zera wyjazdowego ?
Podobnie zastanawia mnie sytuacja na Podkarpaciu , która z ekip z tego województwa może się poszczycić długim okresem bez zera wyjazdowego?
Napewno będzie to Wisłoka , Stal Rz i Resovia chyba podobnie , a jest jeszcze ktoś inny ? Ewentualnie można mnie poprawić .
Resovia nie jeździ na mecze pucharowe. Z okolic Podkarpacia jeszcze Wisła Sandomierz i Kszo Ostrowiec z tego co kojarzę to też nie odpuścili żadnego wyjazdu.
Stal Rzeszów nie ma 0 wyjazdowego od ponad 10 lat, jeździmy też na wszystkie mecze pucharowe ( mimo ,że przez 3 lata było u nas ok. 220 zakazów za mecz w Krośnie ) . Resovia natomiast zalicza zera za mecze pucharowe . Wisłoka chyba też nie ma zer wyjazdowych od dłuższego czasu - ale niech się określą sami .

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: patriota85 » 30.11.2017, 18:06

Artist pisze:
30.11.2017, 10:49
hdg pisze:
26.11.2017, 15:12
Jak kto sie stało że ROW odciął się od żużla? .Przecież większą część ich kibicowskiej drogi stanowił jeszcze kilkanaście lat temu czarny sport a potem nagle jakaś wewnętrzna kosa i postawienie tylko na piłkę? Sytuacja kompletnie dla mnie niezrozumiała
Pozwole sie wypowiedziec z pespektywy kibica KSG pamietajacego czasy jednosci. Verdeneri i Gladiators dzialali na zuzlu dopoki nie odrodzila sie sekcja pilkarska. Pozniej zaczynalo sie powoli wygaszanie, ktore przybralo na sile przez to, ze zuzlowi pikole tracili sporo barw czy to na miescie (czasy FC Odry, ktora dosc latwo kasowala barwy glownie zuzlowe) czy na wyjazdach (punktem zapalnym byl wyjazd do Rzeszowa w sezonie 2007. Stal latwo zdobyla zuzlowe barwy, gdyz glowne ekipy ROWu i Wisloki dojechaly pozniej niz pikniki). Jeszcze w tych czasach dzialalo pokolenie, ktore jezdzilo na mecze Gornika i mecze zuzlowego ROWu, jednak postepujace wkurwienie chlopakow z ekip spowodowalo, ze postanowili odpuscic zuzel i dac jasno o tym do zrozumeinia calej kibicowskiej Polsce (wielokrotne okrzyki "ROW Rybnik to tylko pilka", oprawa w Sonowcu, wywieszenie transu o tej tresci na meczu zuzlowym z Kolejarzem Opole). Zuzlofani sa sami sobie winni, przez przeswiadczenie ze "my jadymy na zuzel a zuzel to nie pilka" i brak odpowiedzialnosci za swoje barwy. Probowano odrodzic ruch kibicowski na zuzlu, lecz nie udalo sie tego dokonac na dluzej niz 3 lata (ostatnia grupa S.F.R.R. ma w swoim portfolio calkiem fajna sektorowke czy tez mala akcje w Ostrowie, po nawet chlopaki z sekcji pilkarskiej dali jasno do zrozumienia, ze oni nic z blamazem zuzlowej Ostrovii nie maja). Dopelnienieniem beznadzieji niech bedzie sytuacja po zakonczeniu dzialalanosci S.F.R.R. w tym sezonie. Zenujacy mlyn na meczu z Apatorem (chociaz po samym meczu przez nieuwage ochrony doszlo do bliskich rozmow pod klatka z Apatorem) i jeszcze bardziej zenujacy wyjazd do Leszna na ktorym pikole pokazali, ze sa niegodni noszenia tych barw (strata flagi i ogolna wiocha w kaltce). Nie ma nadzieji na to, ze bedzie lepiej. Sytuacja na chwile obecna wyglada tak, ze cala ekipa U/H dziala i bedzie dzialac na pilce, a Ci ktorzy pamietaja czasy jednosci pilki i zuzla na zuzlu dalej sie pojawiaja wcinajac slonecznik na luku a glodni kibicowskiego zycia jezdza do Zabrza na Gornik.
Średnio mnie interesuje co się dzieje na żużlu.Ale do uzupełnienia dodam, że żużlowy ROW stracił jeszcze flagę na konto Startu Gniezno.Noi sporo lat temu strata małej flagi na konto Unii Tarnów i jakieś tam barwówki/małe flagi zdobyła Odra Wodzisław.

Co do odcięcia się ROW-u od żużla, to pamiętam jak przed laty typ z Rybnika mówił, że w czasie gdy nie mieli sekcji piłkarskiej działali na żużlu, aby ruch kibicowski u nich przetrwał.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: glwtrcd » 30.11.2017, 18:17

Polish Power pisze:
30.11.2017, 14:10
Od jak dawna Ultrasi Górnika Zabrze mają zawieszoną działalność i z jakiego powodu ??
Ogolnie to niejest zawieszenie dzialaja

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kilof » 30.11.2017, 19:10

matrixx pisze:
28.11.2017, 02:38
Trapi ? Raczej nie to tylko pewność
Że ruskie mają sto razy lepsze ekipy niż polacy
Lech,Ruch czy Lechia przy Yaroslavka,Union,Music Hall czy Einfach Jugend to zwykle gowno.

W Rosji mówi się o polskich "hools" czy polskiej scenie: sterydziarze, słabi, oni są lepsi, propagandzysci etc.
I szczerze mogli się już o tym przekonać z Belchatowem,Wroclawiem i Warszawa.
Ale śmierdzisz jakimś ruskiem na kilometry. Postaw po 100 z najlepszych PL ekip i to z ruskich. Stawiam 1000zł że szybko by się to zakończyło, na naszą korzyść. U nas wiadomo co jest od kilku lat najważniejsze. I wiadomo, że w tej chwili każdy walczy z każdym, nie ma jedności. I jeżeli ruskie miałby mieć jakiekolwiek szanse, to tylko z tego powodu, że nasze podwórko nigdy nie było takie słabe i podzielone i pojebane jak w tej chwili.

Artist
Posty: 55
Rejestracja: 08.10.2010, 11:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Artist » 30.11.2017, 19:34

patriota85 pisze:
30.11.2017, 18:06
Artist pisze:
30.11.2017, 10:49
hdg pisze:
26.11.2017, 15:12
Jak kto sie stało że ROW odciął się od żużla? .Przecież większą część ich kibicowskiej drogi stanowił jeszcze kilkanaście lat temu czarny sport a potem nagle jakaś wewnętrzna kosa i postawienie tylko na piłkę? Sytuacja kompletnie dla mnie niezrozumiała
Pozwole sie wypowiedziec z pespektywy kibica KSG pamietajacego czasy jednosci. Verdeneri i Gladiators dzialali na zuzlu dopoki nie odrodzila sie sekcja pilkarska. Pozniej zaczynalo sie powoli wygaszanie, ktore przybralo na sile przez to, ze zuzlowi pikole tracili sporo barw czy to na miescie (czasy FC Odry, ktora dosc latwo kasowala barwy glownie zuzlowe) czy na wyjazdach (punktem zapalnym byl wyjazd do Rzeszowa w sezonie 2007. Stal latwo zdobyla zuzlowe barwy, gdyz glowne ekipy ROWu i Wisloki dojechaly pozniej niz pikniki). Jeszcze w tych czasach dzialalo pokolenie, ktore jezdzilo na mecze Gornika i mecze zuzlowego ROWu, jednak postepujace wkurwienie chlopakow z ekip spowodowalo, ze postanowili odpuscic zuzel i dac jasno o tym do zrozumeinia calej kibicowskiej Polsce (wielokrotne okrzyki "ROW Rybnik to tylko pilka", oprawa w Sonowcu, wywieszenie transu o tej tresci na meczu zuzlowym z Kolejarzem Opole). Zuzlofani sa sami sobie winni, przez przeswiadczenie ze "my jadymy na zuzel a zuzel to nie pilka" i brak odpowiedzialnosci za swoje barwy. Probowano odrodzic ruch kibicowski na zuzlu, lecz nie udalo sie tego dokonac na dluzej niz 3 lata (ostatnia grupa S.F.R.R. ma w swoim portfolio calkiem fajna sektorowke czy tez mala akcje w Ostrowie, po nawet chlopaki z sekcji pilkarskiej dali jasno do zrozumienia, ze oni nic z blamazem zuzlowej Ostrovii nie maja). Dopelnienieniem beznadzieji niech bedzie sytuacja po zakonczeniu dzialalanosci S.F.R.R. w tym sezonie. Zenujacy mlyn na meczu z Apatorem (chociaz po samym meczu przez nieuwage ochrony doszlo do bliskich rozmow pod klatka z Apatorem) i jeszcze bardziej zenujacy wyjazd do Leszna na ktorym pikole pokazali, ze sa niegodni noszenia tych barw (strata flagi i ogolna wiocha w kaltce). Nie ma nadzieji na to, ze bedzie lepiej. Sytuacja na chwile obecna wyglada tak, ze cala ekipa U/H dziala i bedzie dzialac na pilce, a Ci ktorzy pamietaja czasy jednosci pilki i zuzla na zuzlu dalej sie pojawiaja wcinajac slonecznik na luku a glodni kibicowskiego zycia jezdza do Zabrza na Gornik.
Średnio mnie interesuje co się dzieje na żużlu.Ale do uzupełnienia dodam, że żużlowy ROW stracił jeszcze flagę na konto Startu Gniezno.
Zgadza sie. Strata fany na rzecz Startu (Bełk) jak i ostatnia strata w Lesznie byly wlasnie najlepszym podsumowaniem tego, jak nedznie sie tam dzialo i teraz znowu dzieje (flaga w gnieznie zostala stracona bodaj sezon przed powstaniem S.F.R.R. a flaga w Lesznie pod koniec tego sezonu zaraz po zakonczonej dzialalnosci). Nie mam zamiaru tutaj niczego i nikogo tlumaczyc (uwazam tylko, ze zabraklo dogadania w pewnych kwestiach miedzy chlopakami dzialjacymi na pilce a chlopakami ktorzy chcieli zaszczepic na nowo kibicowska normalnosx na zuzlu). Sam jestem zdania ze obecnie kibicowsko "ROW Rybnik to tylko pilka" i tak pozostanie. Osobiscie zaluje, ze nie udalo sie na stworzyc czy tez wychowac ekipy, ktora mogla by robic swoje na zasadzie podobnej do tego co mozna spotkac w Tarnowie (Unia zuzlowa i pilkarska to oddzielne ekipy dzialajace na swoje konto, lecz majace do siebie szacunek i nie wchodza sobie w droge), bo potencjal jak najbardziej byl (przy jako takiej jezdzie zuzlowcow w ekstralidze frekwencja dobijala don 11 tysiecy), jednak mysle ze to juz jest ostateccznie zaprzepaszczona szansa. Zuzel w rybniku zostanie kojarzony z piknikiem w tym najgorszym wydaniu.

Stadionowy
Posty: 399
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Stadionowy » 30.11.2017, 21:39

Sytuację trochę stare ale ze względu na obecne relację obu ekip można chyba poruszyć

Jakie były proporcję przy sytuacji kiedy ŁKS trafia Lecha ( mecz z GB ?)

I czy ustawka tych ekip i zwycięstwo Lecha było "banda na bandę" ?

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: lobik » 01.12.2017, 11:21

matrixx pisze:
28.11.2017, 02:38
Trapi ? Raczej nie to tylko pewność
Że ruskie mają sto razy lepsze ekipy niż polacy
Lech,Ruch czy Lechia przy Yaroslavka,Union,Music Hall czy Einfach Jugend to zwykle gowno.

W Rosji mówi się o polskich "hools" czy polskiej scenie: sterydziarze, słabi, oni są lepsi, propagandzysci etc.
I szczerze mogli się już o tym przekonać z Belchatowem,Wroclawiem i Warszawa.
Wróżbita Maciej, to ty?
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hdg » 01.12.2017, 16:25

Dzieki za wyjaśnienie sytuacji mam jeszcze pyatnie ,w jakich latach na Żużlu działał ROW?Nic do nich nie mam ale nadal mimo wszystko dziwna sytuacja dla mnie to tak jakby wyparcie się swojej historii tradycji i przeszłosci kibicowskiej

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: patriota85 » 01.12.2017, 18:28

Stadionowy pisze:
30.11.2017, 21:39
I czy ustawka tych ekip i zwycięstwo Lecha było "banda na bandę" ?
Tak, banda na bandę.

storczyk88
Posty: 61
Rejestracja: 23.08.2015, 22:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: storczyk88 » 03.12.2017, 12:51

Trapi mnie to od jakiegoś czasu, czy na siatkówce są jakieś "poważniejsze" ekipy kibicowskie?

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 04.12.2017, 08:28

Nie ma

Kam88
Posty: 14
Rejestracja: 05.08.2017, 14:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kam88 » 04.12.2017, 08:40

matrixx pisze:
28.11.2017, 02:38
Trapi ? Raczej nie to tylko pewność
Że ruskie mają sto razy lepsze ekipy niż polacy
Lech,Ruch czy Lechia przy Yaroslavka,Union,Music Hall czy Einfach Jugend to zwykle gowno.

W Rosji mówi się o polskich "hools" czy polskiej scenie: sterydziarze, słabi, oni są lepsi, propagandzysci etc.
I szczerze mogli się już o tym przekonać z Belchatowem,Wroclawiem i Warszawa.
Więcej życia,mniej internetu i farmazonów co piszą.

Artist
Posty: 55
Rejestracja: 08.10.2010, 11:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Artist » 05.12.2017, 13:34

hdg pisze:
01.12.2017, 16:25
Dzieki za wyjaśnienie sytuacji mam jeszcze pyatnie ,w jakich latach na Żużlu działał ROW?Nic do nich nie mam ale nadal mimo wszystko dziwna sytuacja dla mnie to tak jakby wyparcie się swojej historii tradycji i przeszłosci kibicowskiej
Zaczynajac od konca: odejscie od zuzla mozna przypisac meczowi Stal Rzeszow - ROW Rybnik w sezonie 2007 przez wydarzenia temu meczu towarzyszace

Dzialalnosc na zuzlu w roznych wydaniach zaczela sie na poczatku lat 90tych a jako grupa Verdeneri od 2002 roku.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 05.12.2017, 13:36

W TMK miało czy nadal ma miejsce prezentowanie historii ekip pod tytułem Story. Czy był przedstawiony już GKS Katowice i GKS Tychy ?

Lays
Posty: 51
Rejestracja: 27.12.2016, 16:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Lays » 05.12.2017, 17:30

whiskey pisze:
05.12.2017, 13:36
W TMK miało czy nadal ma miejsce prezentowanie historii ekip pod tytułem Story. Czy był przedstawiony już GKS Katowice i GKS Tychy ?
GKS Tychy był przedstawiany parę miesięcy temu co do Katowic nie wiem

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 05.12.2017, 18:37

whiskey pisze:
05.12.2017, 13:36
W TMK miało czy nadal ma miejsce prezentowanie historii ekip pod tytułem Story. Czy był przedstawiony już GKS Katowice i GKS Tychy ?
GKS Katowice jak i Ruch byli przedstawiani na pewno w Ultrze, a także w TMK (Ruch na bank, w 191. numerze, czy GKS był to nie wiem).
Września 100% Lech Poznań!

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: info z TMK » 05.12.2017, 18:44

DoZo pisze:
05.12.2017, 17:55
Lays pisze:
05.12.2017, 17:30
whiskey pisze:
05.12.2017, 13:36
W TMK miało czy nadal ma miejsce prezentowanie historii ekip pod tytułem Story. Czy był przedstawiony już GKS Katowice i GKS Tychy ?
GKS Tychy był przedstawiany parę miesięcy temu co do Katowic nie wiem
A Legię Warszawa ktoś przedstawiał?
Nie. Może Ty się zdecydujesz na wspomnienia i będziemy mieli co poczytać w zimowe wieczory w którymś z najbliższych numerów TMK? :-D

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: info z TMK » 05.12.2017, 20:20

DoZo pisze:
05.12.2017, 19:59
info z TMK pisze:
05.12.2017, 18:44
DoZo pisze:
05.12.2017, 17:55
A Legię Warszawa ktoś przedstawiał?
Nie. Może Ty się zdecydujesz na wspomnienia i będziemy mieli co poczytać w zimowe wieczory w którymś z najbliższych numerów TMK? :-D
Rozważę propozycję, jeśli wyjaśnisz mi choćby to, dlaczego przez dłuższy okres twój tytuł emitował czytelne zdjęcia sprawców przekraczania prawa, jednocześnie (nie)świadomie zgłaszał odnośnym władzom o podejrzeniach popełniania przestępstw.
Umowa stoi?
Bardzo chętnie, lecz ja nie mam nic wspólnego z redakcją gazety, mój nick jest jaki jest "bo tak i c***" ;-). Ale możesz odezwać się do redakcji TMK i żądać im te pytanie a może przy okazji wyjaśniania tej kwestii, powstanie "Legia Warszawa story" ? :-D

pankropek
Posty: 32
Rejestracja: 18.04.2016, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pankropek » 05.12.2017, 21:49

Jak tam konfitura z ultras Górnik Zabrze, która będzie reprezentować Górnika w turnieju w fifie organizowanym przez GKS Tychy?

dres i kaptur
Posty: 241
Rejestracja: 29.10.2010, 21:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dres i kaptur » 06.12.2017, 17:40

pankropek pisze:
05.12.2017, 21:49
Jak tam konfitura z ultras Górnik Zabrze, która będzie reprezentować Górnika w turnieju w fifie organizowanym przez GKS Tychy?
o kogo ci niby chodzi?? dawaj konkrety, białko na pw jak tak twierdzisz!!!

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tuwimianin. » 06.12.2017, 18:01

matrixx pisze:
06.12.2017, 15:32
Kam88 pisze:
04.12.2017, 08:40
matrixx pisze:
28.11.2017, 02:38
Trapi ? Raczej nie to tylko pewność
Że ruskie mają sto razy lepsze ekipy niż polacy
Lech,Ruch czy Lechia przy Yaroslavka,Union,Music Hall czy Einfach Jugend to zwykle gowno.

W Rosji mówi się o polskich "hools" czy polskiej scenie: sterydziarze, słabi, oni są lepsi, propagandzysci etc.
I szczerze mogli się już o tym przekonać z Belchatowem,Wroclawiem i Warszawa.
Więcej życia,mniej internetu i farmazonów co piszą.
Polskie ekipy są słabe.

To jaką Ty ekipę i z jakiego kraju reprezentujesz, że takie osądy tutaj czynisz ? Pewnie naoglądałeś się ruskich na yt i p********* głupoty. Nikt choć trochę "siedzący w temacie" nie powie, że kacapy to jakieś leszcze, ale bez jaj qrwa.
IGLOOPOL DĘBICA

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: KSGKSW » 06.12.2017, 18:35

dres i kaptur pisze:
06.12.2017, 17:40
pankropek pisze:
05.12.2017, 21:49
Jak tam konfitura z ultras Górnik Zabrze, która będzie reprezentować Górnika w turnieju w fifie organizowanym przez GKS Tychy?
o kogo ci niby chodzi?? dawaj konkrety, białko na pw jak tak twierdzisz!!!
Dał Ci białko czy pali głupa ??

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zawilina » 08.12.2017, 16:05

Pytanie całkiem poważne,jak to się mówi,bez napinki. choć może na takie wyglądać. ale na prawde chciałbym poznać wersje śledzi. jak wszyscy wiemy,nie idzie Arce od dawien dawna z Lechią. i nie pisze tego złośliwie,po prostu takie są fakty. ale na derbach zawsze śpiewacie "trójmiasto jest nasze ..." rozumiem gdyby to były jakieś 2 przypadkowe porażki ale to jest ciąg od 10-15 lat. jak to więc się ma do "waszego trójmiasta"? czy na prawde uważacie,ze jest wasze czy po prostu śpiewacie "dla tradycji"? prosze o normalne odp,bez licytacji itp

S.J.
Posty: 1049
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: S.J. » 08.12.2017, 17:41

Zawilina pisze:
08.12.2017, 16:05
Pytanie całkiem poważne,jak to się mówi,bez napinki. choć może na takie wyglądać. ale na prawde chciałbym poznać wersje śledzi. jak wszyscy wiemy,nie idzie Arce od dawien dawna z Lechią. i nie pisze tego złośliwie,po prostu takie są fakty. ale na derbach zawsze śpiewacie "trójmiasto jest nasze ..." rozumiem gdyby to były jakieś 2 przypadkowe porażki ale to jest ciąg od 10-15 lat. jak to więc się ma do "waszego trójmiasta"? czy na prawde uważacie,ze jest wasze czy po prostu śpiewacie "dla tradycji"? prosze o normalne odp,bez licytacji itp
Nie jestem kibicem Arki ,ale wydaje mi się ,że to coś na zasadzie przyśpiewki Legii "dwie bramki Kucharczyk i dwie Saganowski i Legia ma mistrza Polski " Jak wiadomo Saganowski już od kilku lat nie gra w piłkę nożną ,a pomimo to dalej tak śpiewają :) Poza tym chyba w każdym klubie kibice śpiewają ,że są najlepsi i tak dalej ;)

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zawilina » 08.12.2017, 18:28

myśle,że jest właśnie tak jak mówisz. ale chodzi mi o to czy nie jest im głupio,przed samymi sobą,tak śpiewać mając świadomość ilości porażek. no bo żeby,tak jak pisałem wcześniej,różnica była minimalna to ok,rozumiem,licytacja. ale jednak w tym przypadku wygląda to przejrzyście.

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: troublemakeer » 08.12.2017, 18:43

a który derbowy rywal przyzna się do tego, że jest słabszy? Zresztą, cała nasza scena to farmazony, wystarczy poczytać relacje z jakichś akcji itd., zawsze milion wersji i nigdy nie wiadomo jak było na prawdę. Czekam aż ekipy będą latały z kamerkami go sport - myślę że wtedy okazałoby się, że nie jest tak kolorowo jak w internetowych relacjach. Nastały czasy, że internet przyjmie wszystko, gangsterzy z bram w podrabianych ciuchach armaniego poszli w stronę interesów i zaczął się wyścig, która ekipa jest groźniejsza na fotkach hehe ostatnio np. rozśmieszyło mnie jak pewna ekipa, która w internecie kreuje się na konkret bandę wybrała jakąś śmieszna galę walk zamiast meczu swojej drużyny. A może strach nie pozwolił jechać w nieprzyjazne tereny.. ot tacy fajterzy :)

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zawilina » 08.12.2017, 18:53

to co jest puszczane w świat to inna sprawa. bardziej chodzi mi o własne odczucia. dziś któryś śpiewa o "własności trójmiasta" mając w myślach kolejny oklep lub ucieczke sprzed tygodnia. fakt,że pewnie własnymi uczuciami się tu nikt nie podzieli więc ...

Transportt1
Posty: 1
Rejestracja: 31.08.2017, 18:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Transportt1 » 08.12.2017, 21:14

Takich przykladów jest mnóstwo w naszym kraju. Dla przykładu podam flagę Górnika Z. "Władcy górnego śląska" gdzie Ruch chciał to zweryfikować lecz nie wyszli.

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk » 09.12.2017, 06:01

Zawilina pisze:
08.12.2017, 16:05
Pytanie całkiem poważne,jak to się mówi,bez napinki. choć może na takie wyglądać. ale na prawde chciałbym poznać wersje śledzi. jak wszyscy wiemy,nie idzie Arce od dawien dawna z Lechią. i nie pisze tego złośliwie,po prostu takie są fakty. ale na derbach zawsze śpiewacie "trójmiasto jest nasze ..." rozumiem gdyby to były jakieś 2 przypadkowe porażki ale to jest ciąg od 10-15 lat. jak to więc się ma do "waszego trójmiasta"? czy na prawde uważacie,ze jest wasze czy po prostu śpiewacie "dla tradycji"? prosze o normalne odp,bez licytacji itp
Co tam Trojmiasto, Arki juz nawet w Gdyni nie ma. Eksponowana flaga ''Gdynia'' najpierw w barwach Wisly, teraz Lechii, czy Karwiny mowia wszystko na ten temat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aliens, Amigoo, Cyklon, elmo97, jelonki, ZapytujeWas i 182 gości