Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

CzeskaKorona
Posty: 110
Rejestracja: 27.09.2022, 20:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: CzeskaKorona » 26.12.2022, 15:39

Witalski pisze:
26.12.2022, 11:44
Jeszcze gorsze od tego totenkopfu są te trzy szóstki.Ten cały hanneman był jebanym satanistą,wyznawcą lucyfera.Powinien zawisnąć już za życia na jakiejś latarni albo drzewie razem z resztą zespołu.
Można jakieś zródło? co najmniej dwie osoby z sleyera sa chrześcijanami(Tom Araya,Kerry King). podaj jakieś źródło

przykładowy utwór z słusznym chrześcijańskim przekazem
https://www.youtube.com/watch?v=toMmX0OAm4E:)



kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 26.12.2022, 19:54

Ten cały szatan i zło w ich twórczości to taki znak czasów jak nie przykładając swasty na naszych stadionach w dawnych latach.
Dla mnie hipokryzja i $$$$, bo jak już ktoś robi hajs na ideologii (jakiejkolwiek), to niech w to wierzy albo spierdala. I nie, nie chodzi mi o to, że jak ktoś gra jakieś grindy, to musi mieć na koncie z 10 głów.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Towariszcz Komandir » 26.12.2022, 21:49

Gdyby to był tylko znak czasów i robienie czegoś na pokaz to jeszcze można byłoby to jakoś przełknąć, ale tak niestety nie jest. Poczytaj o illuminatach, poczytaj co na ten temat miał do powiedzenia chociażby Tupac Shakur, poczytaj o Klubie 27. Niestety czczenie lucyfera, okultystyczne rytuały i wiele innych podłych czynów(niestety z udziałem dzieci) to praktyki popularne wśród celebrytów - muzyków, aktorów oraz szeroko pojętych elit. Jak ktoś ze znanych ludzie próbował coś więcej na ten temat powiedzieć to dopadał go seryjny samobójca albo po prostu niszczono mu życie uzależniając od narkotyków czy leków.
Możesz w to wierzyć, lub nie. Ja wolałbym nie wierzyć i żyć w przekonaniu, że to tylko teorie spiskowe i bzdury.
:lol:

NiÏkodem
Posty: 31
Rejestracja: 19.12.2022, 13:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: NiÏkodem » 27.12.2022, 14:40

Siedzę w finansach, wiem co mówię. Działaj, chłopaku!

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 28.12.2022, 14:53

Towariszcz Komandir pisze:
26.12.2022, 21:49
Gdyby to był tylko znak czasów i robienie czegoś na pokaz to jeszcze można byłoby to jakoś przełknąć, ale tak niestety nie jest. Poczytaj o illuminatach, poczytaj co na ten temat miał do powiedzenia chociażby Tupac Shakur, poczytaj o Klubie 27. Niestety czczenie lucyfera, okultystyczne rytuały i wiele innych podłych czynów(niestety z udziałem dzieci) to praktyki popularne wśród celebrytów - muzyków, aktorów oraz szeroko pojętych elit. Jak ktoś ze znanych ludzie próbował coś więcej na ten temat powiedzieć to dopadał go seryjny samobójca albo po prostu niszczono mu życie uzależniając od narkotyków czy leków.
Możesz w to wierzyć, lub nie. Ja wolałbym nie wierzyć i żyć w przekonaniu, że to tylko teorie spiskowe i bzdury.
Ma daj, "szatański" metal to jak reprezentowanie biedy przez kolesi ze złotymi łańcuchami w innych klimatach. Nasz rodzimy satanistyczny celebryta to już chyba tego Piaska musi wydymać, żeby pokazać jaki jest true i necro. Zresztą, nasza scena otwarcie poszła w kierunku celebryckiej zgnilizny i teraz te szatanisty przebierają się za baby, wdziewając pończoszki, więc jak dla mnie lepiej żeby spierdalali do zgniłych piwnic i próbowali upolować jakiegoś kota w hołdzie Lucyferowi.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 28.12.2022, 17:34

Oj, byli w pytaniach na śniadanie i innych pierdołach, ale co do reszty masz rację.

Mnie chodziło o te Gruzje, Biesy i inne pierdoły.

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ..::1952::.. » 29.12.2022, 15:47

kat. pisze:
28.12.2022, 17:34
W temacie "Małopolska kibolska" przewijają się niewygodne tematy dotyczące "Twojej" "ekipy". Zamiast udawać kumatego w każdym temacie odniósł byś się do "swojej" "ekipy".A jak nie znasz szczegółów, to zapytaj kolegów.Bo chyba jakiś nielicznych tam masz ?

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: info z TMK » 02.01.2023, 23:28

[link] Co to za strona? Tu każdy może napisać co sobie chce czy o co chodzi? bo z nudów przeglądając trafiłem na takie coś. Tu na przykładzie akurat Zagłębia ale pytam o tym ogólnie.

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Proof » 03.01.2023, 09:51

info z TMK pisze:
02.01.2023, 23:28
[link] Co to za strona? Tu każdy może napisać co sobie chce czy o co chodzi? bo z nudów przeglądając trafiłem na takie coś. Tu na przykładzie akurat Zagłębia ale pytam o tym ogólnie.
Pewnie nikodem prowadzi te strone

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Futbolobnazony87 » 04.01.2023, 06:16

info z TMK pisze:
02.01.2023, 23:28
[link] Co to za strona? Tu każdy może napisać co sobie chce czy o co chodzi? bo z nudów przeglądając trafiłem na takie coś. Tu na przykładzie akurat Zagłębia ale pytam o tym ogólnie.
Też przeglądałem ta stronę jakiś czas temu. Pewnie z nudów jakiś dzieciak ją prowadzi. W dziale ustawki jest kabaret bo są tam też wspisane zwykłe zasadzki albo walki które nie miały miejsce zresztą na stadionowych jest podobnie...

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 22.01.2023, 09:43

Najbardziej od ok. 3 lat mnie trapi, że ogółem środowisko kibicowskie jedzie po rozjebusach, 60-sionach, kontaktach/trenowaniu z psami/, przerzutach, Rakowie że sympatyzuje z "trzaskowskiew" polszewikiem, majciarzach w ekipach a nikt nie robił zajebistej jazdy po T. z Craxy co współpracował za siano przy książce pismaka-komucha szkalującego inna ekipę. Wiem, że kiedyś za same kontakty z osobami mediów anty-kibicowskich byłaby jazda w c*** i taki delikwent nie miałby prawa czy ochoty na pokazanie się na własnym stadionie. Tylko że to przeszło przez większego echa - bez szopek typu transy, przyśpiewki, race - groźne teledyski? Może mam żal, że straciłem około 40 zeta, ale seryjnie - większe gówno co czytałem to tylko wysrywy niejakiego pajaca golkowskiego od fantastyki. Co do celebryty z kałuży co wszystkim ta ksywka jest znajoma, nawet za granicą - to ta c****** publikacja się powinna nazywać "historia kibicowska Krakowa wg. Tycy ft. towarzysz szmadciak". Młodsi koledzy pana T, jak to przeczytają to musza mieć dysonans poznawczy - to skoro w latach 90. byli tak zajebiści, to czemu jeden z ich guru musi ściemniać i dawać upust swoim kompleksom razem z niewiastą lekkich obyczajów z pedał-enu?
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: factoryproject » 22.01.2023, 20:34

Nie wiem ile masz lat i jak się angażowałeś powiedzmy przez ostatnie 10-15 lat w ruch kibicowski, ale jeżeli masz coś w głowie to dobrze wiesz że wszystko opiera sie na hajsie.
Dobre chłopaki zostały pogonione(znam temat po sobie także nikt mi nie napisze, że nie mam racji) a cóż szczurki latajądla tych bogatszych to wie jak wygląda.

Ludzie w miarę charakterni z roczników 70-90 sobie odpuścili (pisze o prawdziwych fanatykach) a młodzież cóż...
Ś.P. Zbyszek Rybak miał rację.
Ich szło 2 tamtych 10 i by sie cięzko czuli...

jar2789
Posty: 101
Rejestracja: 11.09.2017, 09:29

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jar2789 » 31.01.2023, 11:31

Pytanko do dwóch ekpi, którzy mają topowe zgody..
Czy KSZO i Olimpia Elbląg ostatnio z kimś zbierały grzybki?..Jak tak to jak poszło?

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: le_suiveur » 01.02.2023, 18:05

[link]

Za chwile w Donbasie pojawi się batalion składający się głównie z kiboli RUS

tak tylko pytam
Posty: 117
Rejestracja: 03.04.2015, 17:46

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tak tylko pytam » 01.02.2023, 18:32

jar2789 pisze:
31.01.2023, 11:31
Pytanko do dwóch ekpi, którzy mają topowe zgody..
Czy KSZO i Olimpia Elbląg ostatnio z kimś zbierały grzybki?..Jak tak to jak poszło?
Zgody KSZO z Lechem i Arką , to idealny przykład papierowych zgód.Arka KSZO-ków nie wspiera praktycznie w ogóle.Lech wesprze KSZO od wielkiego dzwonu, najczęściej w liczbach 4-5 osób.Były dosłownie pojedyncze przypadki, że ich konkretnie wsparli.
KSZO pojawiaja się na meczach Lecha i Arki najczęściej w Kielcach, czy Mielcu.Dawniej jeździli na mecze do Poznania, czy Gdyni jak Korona tam grała.Tak to KSZO raz do roku jedzie na mecz do Poznania w sile 1 fury:).Takie to "zgody".

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Salowy_Choroszcz » 01.02.2023, 19:24

Dexter 1908 pisze:
01.02.2023, 18:44
Skąd wiesz kiedy KSZO pojawia się w Poznaniu?
Jakby ta zgoda była papierowa to Lech by już dawno to skończył
Co do Arki to jestem w stanie się zgodzić.
Wiemy że to ty Nikodem, jedziemy po ciebie.
OoO Biały Honor Biała Duma

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Salowy_Choroszcz » 01.02.2023, 20:26

Dexter 1908 pisze:
01.02.2023, 19:49
To się zdecyduj bo raz piszesz że jestem u was,może rozdwojenie jaźni macie?:)
Na mojej zmianie siedziałeś grzecznie, znowu musiałeś spierdolić.
OoO Biały Honor Biała Duma

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mertens » 01.02.2023, 20:37

Ten ciul zaś wam uciekł, salowy weźcie sie ku*** do roboty
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

bednar
Posty: 645
Rejestracja: 12.09.2009, 18:04
Lokalizacja: Kozienice

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bednar » 01.02.2023, 21:49

pięknie się czyta wpisy tych co w d**** byli i gówno widzieli :)

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Darrecki » 02.02.2023, 16:42

tak tylko pytam pisze:
01.02.2023, 18:32
jar2789 pisze:
31.01.2023, 11:31
Pytanko do dwóch ekpi, którzy mają topowe zgody..
Czy KSZO i Olimpia Elbląg ostatnio z kimś zbierały grzybki?..Jak tak to jak poszło?
Zgody KSZO z Lechem i Arką , to idealny przykład papierowych zgód.Arka KSZO-ków nie wspiera praktycznie w ogóle.Lech wesprze KSZO od wielkiego dzwonu, najczęściej w liczbach 4-5 osób.Były dosłownie pojedyncze przypadki, że ich konkretnie wsparli.
KSZO pojawiaja się na meczach Lecha i Arki najczęściej w Kielcach, czy Mielcu.Dawniej jeździli na mecze do Poznania, czy Gdyni jak Korona tam grała.Tak to KSZO raz do roku jedzie na mecz do Poznania w sile 1 fury:).Takie to "zgody".
A co was tak nagle zaczęła boleć ta zgoda KSZO&Lech? Zgoda trwa od 1992r. wielopokoleniowe kontakty są zachowane i nieważna jest w tym przypadku forma obu ekip. A Lech jest na tyle dobrą bandą, że bez zgód sobie poradzi.

Ta zgoda jest inną niż te dzisiejsze powstające, na każdym kroku, gdzie w większości wiadomo na jakiej zasadzie powstają...

Takich prawdziwych, trwających już lata, można by policzyć na palcach jednej ręki, dlatego szacun za to dla obu ekip i niech zgoda trwa sobie w najlepsze.

geograf_qlp
Posty: 3
Rejestracja: 02.02.2023, 18:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: geograf_qlp » 02.02.2023, 18:14

Byłem kiedyś w Ostrowcu.

Kumątyinaczej
Posty: 74
Rejestracja: 19.01.2023, 17:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kumątyinaczej » 02.02.2023, 20:36

Co dzieje się z flagami zgodowymi ekip które zerwały?
Po prostu leżą gdzieś w magazynie czy są niszczone?

Kumątyinaczej
Posty: 74
Rejestracja: 19.01.2023, 17:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kumątyinaczej » 02.02.2023, 20:51

Cracovia z reską to ma kose synu.

Medokiin08
Posty: 77
Rejestracja: 15.01.2023, 10:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Medokiin08 » 02.02.2023, 20:55

Sory źle spojrzałem😅

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 02.02.2023, 22:46

Kumątyinaczej pisze:
02.02.2023, 20:36
Co dzieje się z flagami zgodowymi ekip które zerwały?
Po prostu leżą gdzieś w magazynie czy są niszczone?
Taki "kumaty bandyta" jak ty nie wie takich rzeczy? 🤣

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 03.02.2023, 20:46

Kumatyinaczej pisze:
03.02.2023, 06:09
PCHLG pisze:
02.02.2023, 22:46
Kumątyinaczej pisze:
02.02.2023, 20:36
Co dzieje się z flagami zgodowymi ekip które zerwały?
Po prostu leżą gdzieś w magazynie czy są niszczone?
Taki "kumaty bandyta" jak ty nie wie takich rzeczy? 🤣
Niestety to nie ja pedofilu... Idź się lepiej na kamerkach pobaw 😉
To po co się odzywasz, synu garbatego "żymianina"? 🤣

Darrecki
Posty: 126
Rejestracja: 10.12.2017, 09:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Darrecki » 04.02.2023, 10:09

Fajny artykuł na temat powstania zgody Lech KSZO

KOSY, ZGODY, UKŁADY LECHA POZNAŃ #2

LECH POZNAŃ - KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, CZYLI NAJSTARSZA ZGODA LECHA.

Może się wydawać, że klub z Ostrowca jest małym klubem, który nic nigdy nie osiągnął. W 1 lidze (obecnej Ekstraklasie) występował trzykrotnie, gdzie zajął kolejno: 17, 15 i 13 miejsce. Dodatkowo trzykrotnie doszedł do 1/8 finału Pucharu Polski, co jak na ten zespół jest bardzo dobrym wynikiem.

Na samym początku powinienem wspomnieć o tym, że Lech w latach 80. - 90. miał zgodę z dużą częścią Polski. Jedna z nich była między Lechem a Koroną Kielce. Przyjaźń ta była dość słaba, pojawiały się pojedyncze kontakty między kibicami obu zespołów. Warto wiedzieć, że czasami w Poznaniu na meczach pojawiali się kibice z Kielc. Prawdopodobnie przyczyną tej zgody były podobne przyjaźnie oraz wrogowie. Oba zespoły stały po jednej stronie "barykady" zgód i kos. Podobną zgodę miał zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego, który również przyjaźnił się z Koroną Kielce.

Pierwsze kontakty między KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim a Lechem Poznań miały miejsce w 1992 roku. To właśnie wtedy narodziła się znajomość i przyjaźń między kibicami obu zespołów.

Lecha na meczu przeciwko Siarce Tarnobrzeg, która dopiero awansowała do 1 ligi, wspierało aż 100 kibiców KSZO, którzy oznajmili, że w Ostrowcu panuje wielka sympatia do Lecha. Prawdopodobnie przyczyną tej miłości do Kolejorza było to, że w czasach II Wojny Światowej wielu Poznaniaków zostało przesiedlonych w okolice Ostrowca, przez co w następne pokolenia wpajano miłość do Poznańskiej Lokomotywy. Tym samym pociągiem co Kolejorz, Korona Kielce podróżowała na mecz ze Stalą Stalowa Wola. Po integracji kibiców Lecha, KSZO i Korony wszyscy razem udali się do Tarnobrzega. Tak właśnie zaczęła się trwająca, aż do dziś przyjaźń Lecha Poznań z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim.

Obecnie przyjaźń obu klubów jest dość silna, a nierzadko na trybunach przy Bułgarskiej możemy dostrzec kibiców z Ostrowca, szczególnie na meczach przeciwko Legii. Lech za to pomaga KSZO, gdy ten rozgrywa swoje mecze w okolicy Poznania.

Ostatnio przyjaźń na linii Lech Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski nabrała nowego znaczenia. Klub z Ostrowca rozpoczął kolejny etap wdrażania procedury klubu partnerskiego Lecha Poznań. Jest to świetna wiadomość i zarazem kolejny krok do odbudowy piłki młodzieżowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Najzdolniejsi zawodnicy KSZO będą zapraszani na turnieje, testy, oraz treningi jednego z najlepszych klubów naszego kraju, a trenerzy grup wiekowych będą mogli odbywać szkolenia, brać udział w konferencjach metodycznych i korzystać z programów szkoleniowych Lecha. Oczywiście ten krok został podjęty z dwóch powodów: Kolejorz ma najlepszą akademię szkolenia młodzieży w Polsce oraz przyjaźń między kibicami obu klubów.

Mam nadzieję, że dowiedzieliście się skąd pojawiła się przyjaźń między Lechem Poznań i KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim. Co sądzicie o naszej najstarszej zgodzie?

Następna część pojawi się przy dobrej aktywności pod tym postem.

PS. Jakiej zgodzie/kosie mam się przyjrzeć w następnej części?

#LechPoznań
#ROADTOPRAGUE

Źródło: FB Lech Poznań News

jcb
Posty: 63
Rejestracja: 29.01.2012, 21:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jcb » 04.02.2023, 12:05

Darrecki pisze:
04.02.2023, 10:09
Fajny artykuł na temat powstania zgody Lech KSZO

KOSY, ZGODY, UKŁADY LECHA POZNAŃ #2

LECH POZNAŃ - KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, CZYLI NAJSTARSZA ZGODA LECHA.

Może się wydawać, że klub z Ostrowca jest małym klubem, który nic nigdy nie osiągnął. W 1 lidze (obecnej Ekstraklasie) występował trzykrotnie, gdzie zajął kolejno: 17, 15 i 13 miejsce. Dodatkowo trzykrotnie doszedł do 1/8 finału Pucharu Polski, co jak na ten zespół jest bardzo dobrym wynikiem.

Na samym początku powinienem wspomnieć o tym, że Lech w latach 80. - 90. miał zgodę z dużą częścią Polski. Jedna z nich była między Lechem a Koroną Kielce. Przyjaźń ta była dość słaba, pojawiały się pojedyncze kontakty między kibicami obu zespołów. Warto wiedzieć, że czasami w Poznaniu na meczach pojawiali się kibice z Kielc. Prawdopodobnie przyczyną tej zgody były podobne przyjaźnie oraz wrogowie. Oba zespoły stały po jednej stronie "barykady" zgód i kos. Podobną zgodę miał zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego, który również przyjaźnił się z Koroną Kielce.

Pierwsze kontakty między KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim a Lechem Poznań miały miejsce w 1992 roku. To właśnie wtedy narodziła się znajomość i przyjaźń między kibicami obu zespołów.

Lecha na meczu przeciwko Siarce Tarnobrzeg, która dopiero awansowała do 1 ligi, wspierało aż 100 kibiców KSZO, którzy oznajmili, że w Ostrowcu panuje wielka sympatia do Lecha. Prawdopodobnie przyczyną tej miłości do Kolejorza było to, że w czasach II Wojny Światowej wielu Poznaniaków zostało przesiedlonych w okolice Ostrowca, przez co w następne pokolenia wpajano miłość do Poznańskiej Lokomotywy. Tym samym pociągiem co Kolejorz, Korona Kielce podróżowała na mecz ze Stalą Stalowa Wola. Po integracji kibiców Lecha, KSZO i Korony wszyscy razem udali się do Tarnobrzega. Tak właśnie zaczęła się trwająca, aż do dziś przyjaźń Lecha Poznań z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim.

Obecnie przyjaźń obu klubów jest dość silna, a nierzadko na trybunach przy Bułgarskiej możemy dostrzec kibiców z Ostrowca, szczególnie na meczach przeciwko Legii. Lech za to pomaga KSZO, gdy ten rozgrywa swoje mecze w okolicy Poznania.

Ostatnio przyjaźń na linii Lech Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski nabrała nowego znaczenia. Klub z Ostrowca rozpoczął kolejny etap wdrażania procedury klubu partnerskiego Lecha Poznań. Jest to świetna wiadomość i zarazem kolejny krok do odbudowy piłki młodzieżowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Najzdolniejsi zawodnicy KSZO będą zapraszani na turnieje, testy, oraz treningi jednego z najlepszych klubów naszego kraju, a trenerzy grup wiekowych będą mogli odbywać szkolenia, brać udział w konferencjach metodycznych i korzystać z programów szkoleniowych Lecha. Oczywiście ten krok został podjęty z dwóch powodów: Kolejorz ma najlepszą akademię szkolenia młodzieży w Polsce oraz przyjaźń między kibicami obu klubów.

Mam nadzieję, że dowiedzieliście się skąd pojawiła się przyjaźń między Lechem Poznań i KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim. Co sądzicie o naszej najstarszej zgodzie?

Następna część pojawi się przy dobrej aktywności pod tym postem.

PS. Jakiej zgodzie/kosie mam się przyjrzeć w następnej części?

#LechPoznań
#ROADTOPRAGUE

Źródło: FB Lech Poznań News
O ŁKS też tak macie ładnie napisane ?

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: le_suiveur » 14.02.2023, 19:46

Obrazek

Serio w Poznaniu bilety są już po 60 zł? przecież za chwile ceny biletów bedą kosztować tyle ile kilka lat temu kosztował cały wyjazd

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: le_suiveur » 14.02.2023, 19:46

Obrazek

Serio w Poznaniu bilety są już po 60 zł? przecież za chwile ceny biletów bedą kosztować tyle ile kilka lat temu kosztował cały wyjazd

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Saverok » 14.02.2023, 20:44

patrickpbt pisze:
14.02.2023, 19:46
Obrazek

Serio w Poznaniu bilety są już po 60 zł? przecież za chwile ceny biletów bedą kosztować tyle ile kilka lat temu kosztował cały wyjazd
patrickpbt, za kim jesteś?
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oqq » 14.02.2023, 23:18

A czy coś nie tak nspisal, że pytasz z jakiej jest ekipy?
Tak, dostaliśmy z Poznania bilety w cenie 60 zł.

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Saverok » 14.02.2023, 23:51

Ależ ja nie piszę, że napisał nieprawdę :)
Ale poczytaj typa posty, co napierdala chyba z trzech kont tutaj i zawsze się dopierdala do kosztów wyjazdu, biletów, organizacji itp a jakoś skory nie jest pochwalić się komu kibicuje.

Broń Boże, nie piję do stawek biletów za mecz, bo to już rodzi patologię i kluby czują nosem, że mogą zarobić na kibicach przyjezdnych (vide ostatni mecz, nawet nie z Polski, PSG - Bayern, co Bawarczycy mieli bilety na sektor gości po 75 ojro. Na złotówki to by się chłop załamał. Z resztą, zdzierstwo w c***).

To nie kibice mają wpływ na cennik biletów. Nie wiem jak to się ma do regulaminu rodzimego, zjebanego związku PN, ale niby bilety na sektor gości ma być w takiej samej cenie jak porównywalny, najtańszy (żeby się nikt nie przyjebał, bez ulg) sektor gospodarzy.

Tyle, że fanatycy i tak pojadą, a pizdy (nie licząc małolatów, którym może braknąć kasy) pojadą.

Też chciałbym y bilety dla gości były unormowane z góry dla gości i nie byłoby trzody.



A powracając do tematu: na rzecz kogo i kiedy zdarzyło się, że ZS straciło flagę? :) żeby, ku***, jakiś nikodem nie wyskoczył, to nie chodzi mi o podżeganie tematu, tylko ciekaw jestem ile trwa ich nieprzerwana pasja w zdobywaniu flag.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Saverok » 14.02.2023, 23:59

Ależ ja nie piszę, że napisał nieprawdę :)
Ale poczytaj typa posty, co napierdala chyba z trzech kont tutaj i zawsze się dopierdala do kosztów wyjazdu, biletów, organizacji itp a jakoś skory nie jest pochwalić się komu kibicuje.

Broń Boże, nie piję do stawek biletów za mecz, bo to już rodzi patologię i kluby czują nosem, że mogą zarobić na kibicach przyjezdnych (vide ostatni mecz, nawet nie z Polski, PSG - Bayern, co Bawarczycy mieli bilety na sektor gości po 75 ojro. Na złotówki to by się chłop załamał. Z resztą, zdzierstwo w c***).

To nie kibice mają wpływ na cennik biletów. Nie wiem jak to się ma do regulaminu rodzimego, zjebanego związku PN, ale niby bilety na sektor gości ma być w takiej samej cenie jak porównywalny, najtańszy (żeby się nikt nie przyjebał, bez ulg) sektor gospodarzy.

Tyle, że fanatycy i tak pojadą, a pizdy (nie licząc małolatów, którym może braknąć kasy) pojadą.

Też chciałbym y bilety dla gości były unormowane z góry dla gości i nie byłoby trzody.



A powracając do tematu: na rzecz kogo i kiedy zdarzyło się, że ZS straciło flagę? :) żeby, ku***, jakiś nikodem nie wyskoczył, to nie chodzi mi o podżeganie tematu, tylko ciekaw jestem ile trwa ich nieprzerwana pasja w zdobywaniu flag.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Saverok » 15.02.2023, 00:10

nie pojadą*
Pod pod postem którego nie da się edytować.

Zjebana moderacja nie potrafi tego uregulować, a "nie widzi" kont zjebów, co tu farmazony napierdalają i nie potrafią, bez tego forum, żyć. Niejeden tu pisał, że to nie przypadek, by robić ruch na forum.
Tylko zastanówcie się, modzi, że ruch byłby większy, gdyby można było tutaj popisać z ludźmi, którzy na serio jeżdżą i mają argumenty, a nie trzymać dzieci czy upośledzonych (nie, że szydzę, ale nikoś jest po paraliżu), co rozpierdolą każdy temat.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

olek765
Posty: 404
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: olek765 » 15.02.2023, 21:46

Jakie ekipy poza Lens mają młyn na prostej?

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: plemplem81 » 15.02.2023, 22:49

Z Włoch - tak na szybko licząc - Battipagliese, Empoli, Piacenza, Pro Patria, Sangiovanese, Vis Pesaro, aktualnie też częściowo Monopoli (ekipa Bad Boys, bo szajka Army Korps pozostała na łuku) oraz cała masa pomniejszych ekip mających jako stadion tylko jedną trybunę i sektor gości typu Manduria, Saronno, Pistoiese, Vigor Lamezia...
Obrazek

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pierre89 » 15.02.2023, 23:28

W Polsce całkiem niedawno miał Górnik Konin, W Europie Zrinjski Mostar w Bośni. W Argentynie ma np All Boys, Argentinos Juniors, Nueva Chicago, Barracas Central, Villa Dalmine.

CelticBhoy
Posty: 97
Rejestracja: 19.03.2007, 13:46

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: CelticBhoy » 15.02.2023, 23:49

plemplem81 pisze:
15.02.2023, 22:49
Z Włoch - tak na szybko licząc - Battipagliese, Empoli, Piacenza, Pro Patria, Sangiovanese, Vis Pesaro, aktualnie też częściowo Monopoli (ekipa Bad Boys, bo szajka Army Korps pozostała na łuku) oraz cała masa pomniejszych ekip mających jako stadion tylko jedną trybunę i sektor gości typu Manduria, Saronno, Pistoiese, Vigor Lamezia...
We Włoszech, z takich bardziej znanych ekip, to jeszcze Cosenza (Anni Ottanta et consortes na prostej, koalicja UC 1978 na łuku).
This is CELTIC - my religion.
"What a fuckin shame. It used to be a Paradise, now it's a Little Palestine"

Drabas
Posty: 46
Rejestracja: 05.10.2021, 13:42
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Drabas » 16.02.2023, 00:29

W Polsce m.i. GieKSa, Hutnik Kraków, Górnik Wałbrzych, Polonia Warszawa, Czuwaj Przemyśl, Gwardia Koszalin i pewnie jeszcze więcej by się znalazło.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyk, Bodzio BSSHG, czas_na_okulary, gdańszczanin, misiekacab, wojtaz_chojny i 273 gości