www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nisc » 09.12.2017, 08:22

Po przeczytaniu powyzszych postow stwierdzam zgodnosc z prawda teorii ewolucji wstecznej, widze ze niedlugo pojawia sie na sektirach akwaria dla zwiekszajacej sie ilosci obecnych tam pantofelkow i ameb.
TYBET JEST SERBSKI



Pan Hans
Posty: 58
Rejestracja: 10.07.2016, 09:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pan Hans » 09.12.2017, 08:47

Gedania-Przestan pierdolic bzdury.Co Karwiny mowia?

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk » 09.12.2017, 08:59

pewnie to co insynuuje '''zawilina''.

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zawilina » 09.12.2017, 09:36

gedania - czy ja gdzieś napisałem o dominacji w Gdyni? albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo chciałeś udać kumatego wariata.

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk » 09.12.2017, 10:14

Czytanie za zrozumieniem? Jak sama nazwa wskazuje osrodek metropolitalny ''Trojmiasto (3-miasto)'' obejmuje... (ile miast?) Wiec chyba logiczne jest, ze do nikogo nalezec nie moze, chyba, ze mowimy o tej ''tradycji''.

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 09.12.2017, 12:14

Gedania Gdansk pisze:
09.12.2017, 06:01
Zawilina pisze:
08.12.2017, 16:05
Pytanie całkiem poważne,jak to się mówi,bez napinki. choć może na takie wyglądać. ale na prawde chciałbym poznać wersje śledzi. jak wszyscy wiemy,nie idzie Arce od dawien dawna z Lechią. i nie pisze tego złośliwie,po prostu takie są fakty. ale na derbach zawsze śpiewacie "trójmiasto jest nasze ..." rozumiem gdyby to były jakieś 2 przypadkowe porażki ale to jest ciąg od 10-15 lat. jak to więc się ma do "waszego trójmiasta"? czy na prawde uważacie,ze jest wasze czy po prostu śpiewacie "dla tradycji"? prosze o normalne odp,bez licytacji itp
Co tam Trojmiasto, Arki juz nawet w Gdyni nie ma. Eksponowana flaga ''Gdynia'' najpierw w barwach Wisly, teraz Lechii, czy Karwiny mowia wszystko na ten temat.
Tak jak wasze Kartuzy, Sopot, a ponad 20 lat temu Gdańsk...

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk » 09.12.2017, 12:44

20 lat temu to mieliscie mega bandy( z flagami oczywiscie) z Obluza i Janowa...

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: S.J. » 09.12.2017, 18:44

DoZo pisze:
09.12.2017, 10:56
S.J. pisze:
08.12.2017, 17:41
Zawilina pisze:
08.12.2017, 16:05
Pytanie całkiem poważne,jak to się mówi,bez napinki. choć może na takie wyglądać. ale na prawde chciałbym poznać wersje śledzi. jak wszyscy wiemy,nie idzie Arce od dawien dawna z Lechią. i nie pisze tego złośliwie,po prostu takie są fakty. ale na derbach zawsze śpiewacie "trójmiasto jest nasze ..." rozumiem gdyby to były jakieś 2 przypadkowe porażki ale to jest ciąg od 10-15 lat. jak to więc się ma do "waszego trójmiasta"? czy na prawde uważacie,ze jest wasze czy po prostu śpiewacie "dla tradycji"? prosze o normalne odp,bez licytacji itp
Nie jestem kibicem Arki ,ale wydaje mi się ,że to coś na zasadzie przyśpiewki Legii "dwie bramki Kucharczyk i dwie Saganowski i Legia ma mistrza Polski " Jak wiadomo Saganowski już od kilku lat nie gra w piłkę nożną ,a pomimo to dalej tak śpiewają :) Poza tym chyba w każdym klubie kibice śpiewają ,że są najlepsi i tak dalej ;)
Cho... ci o pieśń "W tramwaju jest tłok" z fragmentem "dwie bramki - Kucharczyk, dwie bramki - Dąbrowski ..."?

Tak ,ta piosenka u Was z roku na rok ewoluuje ,bo znam kilka wersji ,ale nie ma się co dziwić bo piłkarze odchodzą .Ale jak się nie mylę o Saganowskim było śpiewane jeszcze przez spory czas po jego odejściu ;)

np.

"Dwie bramki Radovic i dwie Rafał Wolski "

https://www.youtube.com/watch?v=0RXb4Pce1to

"Dwie bramki Radovic i dwie Saganowski "

https://www.youtube.com/watch?v=lLSbq6RI3tQ

Może jak już jesteśmy przy tym, to wymieni ktoś wszystkie wersje tej piosenki ? I jaka była pierwsza wersja i jaka jest obecnie śpiewana ?:)

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 09.12.2017, 20:04

Gedania Gdansk pisze:
09.12.2017, 12:44
20 lat temu to mieliscie mega bandy( z flagami oczywiscie) z Obluza i Janowa...
Karwiny oczywiście pominąłeś niechcąco, czy może głupio było wspomnieć?
Są ludzie którzy z wymienionych przez ciebie dzielnic dalej jeżdżą na Lechię, więc może nie "mega bandy" ale "egzamin" z fanatyzmu i wierności mają zdany...

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk » 10.12.2017, 03:45

Karwiny pominalem niechcaco, przeciez nikt nie zmieni/ zmienia historii. Z racji planowania urbanistycznego byly bialo- zielone, a teraz sa zolto-niebieskie. Inne postrzeganie tego tematu jest zaklinaniem rzeczywistosci.
''Są ludzie którzy z wymienionych przez ciebie FC( Sopot,Osowa) dalej jeżdżą na Arke, więc może nie "mega bandy" ale "egzamin" z fanatyzmu i wierności mają zdany... ''

ggfh3
Posty: 15
Rejestracja: 21.09.2016, 16:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ggfh3 » 10.12.2017, 10:12

Takie pojedyncze osoby ,czy kilkuosobowe grupki są lub były praktycznie wszędzie od Wejherowa po Gdańsk.Osobiście znam Arkowców z Przymorza czy Oliwy,a w końcówce lat 80 na wyjazdach Arki bywał gość ze Śródmiescia Gdańska,żeby nie było pamiętam też Lechistów z Wejherowa, ze Wzgórza i Obłuża.Większość jeżdzi dalej i nie afiszuje się z tym w swoim miejscu zamieszkania z wiadomych względów.Zresztą dzisiaj wiele z tych osób to ludzie koło pięćdziesiątki.

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 10.12.2017, 11:17

Gedania Gdansk pisze:
10.12.2017, 03:45
Karwiny pominalem niechcaco, przeciez nikt nie zmieni/ zmienia historii. Z racji planowania urbanistycznego byly bialo- zielone, a teraz sa zolto-niebieskie. Inne postrzeganie tego tematu jest zaklinaniem rzeczywistosci.
''Są ludzie którzy z wymienionych przez ciebie FC( Sopot,Osowa) dalej jeżdżą na Arke, więc może nie "mega bandy" ale "egzamin" z fanatyzmu i wierności mają zdany... ''
Porównując obecnie Sopot do Janowa z lat 90 narażasz się na śmieszność. Osowa to z racji położenia "inna para kaloszy" I kiedy ostatni raz widziałeś flagę Obłuża na Lechii? Bo flaga Sopotu wisi u was regularnie...

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kilof » 10.12.2017, 11:31

PCHLG pisze:
10.12.2017, 11:17
Gedania Gdansk pisze:
10.12.2017, 03:45
Karwiny pominalem niechcaco, przeciez nikt nie zmieni/ zmienia historii. Z racji planowania urbanistycznego byly bialo- zielone, a teraz sa zolto-niebieskie. Inne postrzeganie tego tematu jest zaklinaniem rzeczywistosci.
''Są ludzie którzy z wymienionych przez ciebie FC( Sopot,Osowa) dalej jeżdżą na Arke, więc może nie "mega bandy" ale "egzamin" z fanatyzmu i wierności mają zdany... ''
Porównując obecnie Sopot do Janowa z lat 90 narażasz się na śmieszność. Osowa to z racji położenia "inna para kaloszy" I kiedy ostatni raz widziałeś flagę Obłuża na Lechii? Bo flaga Sopotu wisi u was regularnie...
Daruj se polemike z tym głąbem. Widać na kilometr, że to jakaś prowo-gimba z gdyni.

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk » 10.12.2017, 13:02

PCHLG pisze:
10.12.2017, 11:17
Gedania Gdansk pisze:
10.12.2017, 03:45
Karwiny pominalem niechcaco, przeciez nikt nie zmieni/ zmienia historii. Z racji planowania urbanistycznego byly bialo- zielone, a teraz sa zolto-niebieskie. Inne postrzeganie tego tematu jest zaklinaniem rzeczywistosci.
''Są ludzie którzy z wymienionych przez ciebie FC( Sopot,Osowa) dalej jeżdżą na Arke, więc może nie "mega bandy" ale "egzamin" z fanatyzmu i wierności mają zdany... ''
Porównując obecnie Sopot do Janowa z lat 90 narażasz się na śmieszność. Osowa to z racji położenia "inna para kaloszy" I kiedy ostatni raz widziałeś flagę Obłuża na Lechii? Bo flaga Sopotu wisi u was regularnie...
Janowo z lat '90 to max 10 osob, ktore z biegiem lat coraz bardziej wymieralo, prawde mowiac smieszne to porownanie do Sopotu gdzie byla/jest grupa Arkowcow i to nie wynikowcow. Na pewno ''minusem PR-owym'' dla nich jest to, ze nie robia smiesznych fotek, nie prowadza fanpejdzow czy nie niszcza noca grafow. Dziwna ta Wasza propaganda Sopotu, miasto z roku na rok co raz bardziej umiera, Wy tez nie macie stamtad oszalamiajacych liczb, aczkolwiek historycznie wiadomo: Zoppot= WMG.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nisc » 10.12.2017, 14:49

10 Lechistow w Janowie? Ze wspominanych czasow pamietam 3, jednego z Obluza, jednego z Plyty Redlowskiej i tyle, reszta to Karwiny, pamietajcie ze to nie byly czasy tysiecznych mlynow, kazdy jezdzacy predzej czy pozniej byl rozpoznawany
TYBET JEST SERBSKI

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: glwtrcd » 10.12.2017, 16:13

Transportt1 pisze:
08.12.2017, 21:14
Takich przykladów jest mnóstwo w naszym kraju. Dla przykładu podam flagę Górnika Z. "Władcy górnego śląska" gdzie Ruch chciał to zweryfikować lecz nie wyszli.
To teraz powiedz kiedy scie chcieli w ostanich latach sie sprawdzic i niewyszlismy?

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 10.12.2017, 17:20

Gedania Gdansk pisze:
10.12.2017, 13:02
PCHLG pisze:
10.12.2017, 11:17
Gedania Gdansk pisze:
10.12.2017, 03:45
Karwiny pominalem niechcaco, przeciez nikt nie zmieni/ zmienia historii. Z racji planowania urbanistycznego byly bialo- zielone, a teraz sa zolto-niebieskie. Inne postrzeganie tego tematu jest zaklinaniem rzeczywistosci.
''Są ludzie którzy z wymienionych przez ciebie FC( Sopot,Osowa) dalej jeżdżą na Arke, więc może nie "mega bandy" ale "egzamin" z fanatyzmu i wierności mają zdany... ''
Porównując obecnie Sopot do Janowa z lat 90 narażasz się na śmieszność. Osowa to z racji położenia "inna para kaloszy" I kiedy ostatni raz widziałeś flagę Obłuża na Lechii? Bo flaga Sopotu wisi u was regularnie...
Janowo z lat '90 to max 10 osob, ktore z biegiem lat coraz bardziej wymieralo, prawde mowiac smieszne to porownanie do Sopotu gdzie byla/jest grupa Arkowcow i to nie wynikowcow. Na pewno ''minusem PR-owym'' dla nich jest to, ze nie robia smiesznych fotek, nie prowadza fanpejdzow czy nie niszcza noca grafow. Dziwna ta Wasza propaganda Sopotu, miasto z roku na rok co raz bardziej umiera, Wy tez nie macie stamtad oszalamiajacych liczb, aczkolwiek historycznie wiadomo: Zoppot= WMG.
Rozumiem że sugerujesz że osoby z "Janova" jeżdżące na Lechię od lat 90 to "wynikowcy", i w czym niby osoby te są gorsze od waszych jednostek w Sopocie?
Nie ma się co dziwić że śledzie nie robią sobie fotek itp. bo w Sopocie mieliby na prawdę ciężko więc wolą być bardziej incognito (tak jak nasi na waszych terenach).
Co do propagandy Sopotu to też nie wiem o co chodzi bo nasz fc ma się tam bardzo dobrze.
Podsumowując temat flag fc, to w Gdyni jest więcej Lechistów niż was w trzech waszych fc (Zakopane, Nowa Huta, Sopot) razem wziętych a każdy z nich ma flagę...

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gedania Gdansk » 11.12.2017, 05:54

Konczac dyskusje co do Zakopanego i NH ( choc po tym jak szybko Wisla odpowiedziala flaga ''Gdynia'' efekt zamierzony sie udal) zgoda, Sopot to normalnie dzialajacy FC i zadna propaganda tego nie zmieni...

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kibic ze Śląska » 11.12.2017, 12:26

glwtrcd pisze:
10.12.2017, 16:13
Transportt1 pisze:
08.12.2017, 21:14
Takich przykladów jest mnóstwo w naszym kraju. Dla przykładu podam flagę Górnika Z. "Władcy górnego śląska" gdzie Ruch chciał to zweryfikować lecz nie wyszli.
To teraz powiedz kiedy scie chcieli w ostanich latach sie sprawdzic i niewyszlismy?
Zapytaj kogos od was z bandy a nie tutaj..

anonimous78
Posty: 2
Rejestracja: 11.12.2017, 10:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: anonimous78 » 11.12.2017, 14:01

PCHLG pisze:
10.12.2017, 17:20
Podsumowując temat flag fc, to w Gdyni jest więcej Lechistów niż was w trzech waszych fc (Zakopane, Nowa Huta, Sopot) razem wziętych a każdy z nich ma flagę...
Bez sensu porównanie.

Równie dobrze mogę powiedzieć, że w Gdańsku jest więcej arkowców, niż w Tuchomiu, Piszu, Lisewie, Łęgowie, Jantarze i Sopocie razem wziętych a każde z nich ma flagę na Lechii... Tylko, że Gdańsk ma prawie pół miliona mieszkańców. Nawet jak jest tam mała procentowo ilość osób, które się przeprowadziły z Gdyni to i tak będzie to duża liczba kibiców Arki. Większa, niż suma lechistów z tych mniejszych miejscowości i niespełna 40tyś Sopotu...

Stąd nie rozumiem, dlaczego ktoś na poziomie, jak Ty może takie porównania na forum dawać.

Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Łagodny » 11.12.2017, 16:09

nowa19ts06huta pisze:
10.12.2017, 13:22
Z czystej ciekawosci, Ruch Radzionków ma jakies sukcesy na polu chuliganskim w przeszlosci?
Trudno tu mówić o jakiś większych sukcesach gdy sami byliśmy i jesteśmy małą ekipą bez poważnej "chuliganki".
Choć przegrane to dla nas sukcesem były ustawki z Górnikiem Zabrze, Włókniarzem Częstochowa, Elaną Toruń i ostatnio Myszkowem (a raczej Ruchem Chorzów, bo z Myszkowa nikogo nie było ...). Wjechaliśmy również Szczakowiance na zbiórkę w Jaworznie przed wyjazdem do nas. A na co dzień to wiadomo, różne dzielnicowe starcia z lokalnym rywalem. Raz przegrane, raz wygrane jak to bywa w derbowych miastach. To tyle z tych ostatnich lat bo nie będę wracać do bardzo dalekiej przeszłości.

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: szwadron97 » 11.12.2017, 16:44

A ten z Chorzowa co napisał że Lublin i Radom to jaki miał nich he?

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wichrowe wzgorze » 11.12.2017, 19:51

Lata 90 i początki XIX wieku Arka miała silna bandę. Teraz(z całym szacunkiem dla Nich) ale są o wiele słabsi.
Co się stało?

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: rick.k » 11.12.2017, 20:09

Arka nigdy nie miała jakiejś silnej a tym bardziej licznej bandy. To raczej reszta byla wtedy slaba i siedziala na laurach. Arka miała swoje 5 czy 10 minut, była prekursorem pewnego stylu ze Zbyszkiem na czele i to tyle. Ciagla gra w 3 czy 2 lidze zaowocowala checia pokazania sie w PL a nie bylo wtedy internetu w obecnym wydaniu. Warunki brzegowe wtedy 20 lat temu a teraz to dwie inne rzeczywistosci. Na tamte czasy byla moze najlepsza, teraz jest inaczej. Nie da sie tego porownac.

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 11.12.2017, 20:32

Gedania Gdansk pisze:
11.12.2017, 05:54
Konczac dyskusje co do Zakopanego i NH ( choc po tym jak szybko Wisla odpowiedziala flaga ''Gdynia'' efekt zamierzony sie udal) zgoda, Sopot to normalnie dzialajacy FC i zadna propaganda tego nie zmieni...
Idąc takim tokiem rozumowania to czekam kiedy pojawią sie wasze flagi typu Malbork, Starogard Gdański czy Skarszewy.
Równie dobrze mogę powiedzieć, że w Gdańsku jest więcej arkowców, niż w Tuchomiu, Piszu, Lisewie, Łęgowie, Jantarze i Sopocie razem wziętych a każde z nich ma flagę na Lechii... Tylko, że Gdańsk ma prawie pół miliona mieszkańców. Nawet jak jest tam mała procentowo ilość osób, które się przeprowadziły z Gdyni to i tak będzie to duża liczba kibiców Arki. Większa, niż suma lechistów z tych mniejszych miejscowości i niespełna 40tyś Sopotu...
No i byś skłamał.

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: rick.k » 11.12.2017, 21:08

Dobra koniec tej napinki. Karwiny byly w latach 90 zdominowane przez kibicow Lechii, wiekszosc przez klimat skinheads a moze jakies 50% czulonklimat pilki i Lechii. Potem w nowych czasach tj.latach 2000 i dalej był doslownie jeden mega zawodnik z 1 linii Lechii- Tomek, moj kolega ze szkoly. Jest sporo sympatykow urodzonych w pierwszej polowie lat 70. Obecnie Karwiny to Arka i paru starych wiernych aktywnych kibicow Bałtyku, nota bene z mieszanego rodzenstwa, tj. jeden braciak za Arka a drugi za Baltykiem ale oboje na 100%. Taki galimatias. Takich rodzin znam co najmniej trzy :)

anonimous78
Posty: 2
Rejestracja: 11.12.2017, 10:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: anonimous78 » 12.12.2017, 11:08

PCHLG pisze:
11.12.2017, 20:32
No i byś skłamał.
W Gdańsku mieszka wiele osób, które przeprowadziły się z Gdyni, Wejherowa, Rumi, Kościerzyny, Tczewa itp, które kibicują Arce. Jest więc w Gdańsku duża populacja śledzi. Tak jak w Gdyni lechistów. Miasta są blisko siebie i nie da się tego uniknąć.

Twój argument logicznie jest bez sensu bo jak z 1tyś wsi + 37tyś Sopotu, (który ma jedną z najwyższych średnich wieku w kraju) ma być taka wielka ilość kibiców Lechii?:) Gdańsk ma prawie 500tyś a, więc ponad 10krotnie więcej. ... Statystycznie to niemożliwe, więc poza napinką nic innego nie znajduje w Twojej wypowiedzi.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: htsk4 » 12.12.2017, 11:52

Że wam się chce kłócić gdzie ktoś mieszka.W Gdyni mieszka np.osoba,którą śmiało można uznać za jedną z legend kibicowskiej Lechii,z drugiej strony na Przymorzu mieszka nieprzypadkowy kibic Arki.Nie wiem jak jest na Arce,ale na Lechii zdarzały się i zdarzają wyjazdy, na których osób z Gdyni jest kilkanaście,ot np wrzucony tutaj dzisiaj filmik z awantury z Widzew-Lechia,tam z Gdyni były ze 3 przedziały dobrych chłopaków
( z dzielnic wymienionych przez nisca:) ).Nie wiem też czemu,tak bardzo piszący tutaj arkowcy upierają się przy jakieś sile sopockiej Arki.Jest tam Sz.,kilku jego kolegów ,to wszystko.Szczerze mówiąc ,to z Arki bardzo konkretne typy mieszkały w Osowej(nie mam pojęcia czy jeszcze mieszkają),przy których Sopot nie znaczy dosłownie nic.Oczywiście nie znaczy to ,że Osowa nie jest za Lechią,bo jest.Sopot też jest za Lechią,i choćby mieszkało tam nawet 10 tyś ludzi,za Lechią będzie zawsze.I nie zmieni tego kilku arkowców tam mieszkających.Jeszcze kilku słów o Janowie.Była tam grupka lechistów z klimatów skins,może i 10 osób.I to umarło.Pamiętam jednak nasz wyjazd (chyba Lębork) gdy na peronie w Rumi dosiadała się do nas gdzieś tak dyszka osób w barwach Lechii.Pamiętam,że byłem w ciężkim szoku,bo to i dużą liczba jak na tak ciężki teren i barwy i praktycznie tylko ze 3 psów na peronie.Więc jacyś lechiści,uśpieni i w ukryciu jednak są.
Good Night Left Side

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: glwtrcd » 12.12.2017, 12:11

kibic ze Śląska pisze:
11.12.2017, 12:26
glwtrcd pisze:
10.12.2017, 16:13
Transportt1 pisze:
08.12.2017, 21:14
Takich przykladów jest mnóstwo w naszym kraju. Dla przykładu podam flagę Górnika Z. "Władcy górnego śląska" gdzie Ruch chciał to zweryfikować lecz nie wyszli.
To teraz powiedz kiedy scie chcieli w ostanich latach sie sprawdzic i niewyszlismy?
Zapytaj kogos od was z bandy a nie tutaj..
Raczej niemusze bo wiem jak sytuacja wyglada.
A jak ty jestes z Ruchu to lepiej ty popytaj...

Nanana
Posty: 1
Rejestracja: 12.12.2017, 12:29

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Nanana » 12.12.2017, 12:52

Gedania Gdansk pisze:
10.12.2017, 03:45
Karwiny pominalem niechcaco, przeciez nikt nie zmieni/ zmienia historii. Z racji planowania urbanistycznego byly bialo- zielone, a teraz sa zolto-niebieskie. Inne postrzeganie tego tematu jest zaklinaniem rzeczywistosci.
''Są ludzie którzy z wymienionych przez ciebie FC( Sopot,Osowa) dalej jeżdżą na Arke, więc może nie "mega bandy" ale "egzamin" z fanatyzmu i wierności mają zdany... ''
Śledziuchy z Sopotu to faktycznie test wierności mają zdany ale do spierdalania i błagania o litość i pomoc przechodniów .
Ostatnie derby pokazały całą siłę waszego wielkiego fc. Flaga na meczu a na mieście nic was nie widać. Placzace dziady w samce i na trójmiasto.pl . Na dzielnicach nikogo. Zero młodych. Zero dzialania. Fc widmo

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 12.12.2017, 18:58

anonimous78 pisze:
12.12.2017, 11:08
PCHLG pisze:
11.12.2017, 20:32
No i byś skłamał.
W Gdańsku mieszka wiele osób, które przeprowadziły się z Gdyni, Wejherowa, Rumi, Kościerzyny, Tczewa itp, które kibicują Arce. Jest więc w Gdańsku duża populacja śledzi. Tak jak w Gdyni lechistów. Miasta są blisko siebie i nie da się tego uniknąć.

Twój argument logicznie jest bez sensu bo jak z 1tyś wsi + 37tyś Sopotu, (który ma jedną z najwyższych średnich wieku w kraju) ma być taka wielka ilość kibiców Lechii?:) Gdańsk ma prawie 500tyś a, więc ponad 10krotnie więcej. ... Statystycznie to niemożliwe, więc poza napinką nic innego nie znajduje w Twojej wypowiedzi.
Statystycznie to jest niemożliwe żeby miasto typu Zabrze miało lepszą frekwencje od np. takiej Warszawy a jednak chyba tak jest?
Rozumiem że posiadasz dane ile biletów zamawiają kibice z wymienionych wcześniej fc Lechii i ile jeździ z Sopotu że dajesz takie porównania?
Temat się zaczął od flagi Arki z Sopotu a ty mi tu wyjeżdżasz z jakimiś statystykami "1tys. wsiami".

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: rick.k » 12.12.2017, 19:27

Sopot byl zawsze bialo zielony i tak jest obecnie. Co nie znaczy, ze nie ma tam kibicow Arki, ktorzy nie stanowia zadnej znaczacej sily. Tak tez jest na Karwinach, gdzie sa kibice Lechii i Baltyku ale nie sa zadna sila. Nie wiem ilu starych z Lechii mieszka jeszcze na Karwinach (roczniki 72-78) ale jakby sie zebrali to moglo by byc ciekawie hehe. Przypominam, ze na Karwinach mieszkal kiedys jeden zawodnik z Arki J. ktory skladal kazdego tamtejszego Lechiste z S. na czele.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie » 13.12.2017, 00:34

Faktem jest, że przyśpiewka areczki ,, trójmiasto do nas należy`` jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Chociaż wydaje mi się, że w Gdyni raczej to nie jest śpiewane, napinka na Lechie przed meczami Arki i po meczach jest ogromna, . Tutaj więcej usłyszycie śpiewów anty Lechia niż o Arce, ale akurat ta przyśpiewka o trójmieście raczej nie jest śpiewana. Lechia regularnie wyjaśnia śledzi w Gdyni i takie rzeczy się szybko rozchodzą w osiedlach. Sami śledzie na zamkniętych grupach na FB udostępniają sobie filmy z akcji Lechii. To że Gdynia należy do Arki to jest chyba jasne.
2007 kultowa flaga śledzi Władcy północy plus dwie inne Chylonia i Rewa zostają spalone. http://youtube.com/watch?t=63s&v=poWsL75PMiw

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 15.12.2017, 08:22

Bo mi szkoda na ciebie klawiatury
za kim jestes?

Mały1234
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 15:23

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mały1234 » 15.12.2017, 12:40

Mam pytanie o flagę Łowcy Psów kiedy ostatnio wisiała?

Zgody 28
Posty: 134
Rejestracja: 30.08.2012, 14:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zgody 28 » 15.12.2017, 19:21

Który zespół w Polsce zapoczątkował sytuację w której swój młyn umieścił za bramką a nie na prostej? Mam świadomość tego, że układy trybun na stadionach były różne, ale kojarzy mi się tylko Górnik Zabrze i Widzew Łódź. Po stadionach plątam się od 1988 r.

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zawilina » 15.12.2017, 19:51

walka__o_przetrwanie pisze:
13.12.2017, 00:34
Faktem jest, że przyśpiewka areczki ,, trójmiasto do nas należy`` jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Chociaż wydaje mi się, że w Gdyni raczej to nie jest śpiewane, napinka na Lechie przed meczami Arki i po meczach jest ogromna, . Tutaj więcej usłyszycie śpiewów anty Lechia niż o Arce, ale akurat ta przyśpiewka o trójmieście raczej nie jest śpiewana. Lechia regularnie wyjaśnia śledzi w Gdyni i takie rzeczy się szybko rozchodzą w osiedlach. Sami śledzie na zamkniętych grupach na FB udostępniają sobie filmy z akcji Lechii. To że Gdynia należy do Arki to jest chyba jasne.
2007 kultowa flaga śledzi Władcy północy plus dwie inne Chylonia i Rewa zostają spalone. http://youtube.com/watch?t=63s&v=poWsL75PMiw
No i właśnie tak jest,że śpiewają ją bardzo często. na ostatnich derbach nawet kilka razy. ale nie tylko na meczach z Lechią. stąd właśnie było moje pytanie,które jak widać troche się rozlało.
I nie chodziło mi (jak to potem niektórzy zaczęli przeinaczać),że Lechia rządzi w Gdyni. ale bardziej o to które to trójmiasto należy do Arki. bo chyba nie to w którym zbiera regularne smary zostawiając swoich kolegów na pożarcie.

A.M.D.G.
Posty: 215
Rejestracja: 30.07.2011, 23:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: A.M.D.G. » 15.12.2017, 20:27

Zgody 28 pisze:
15.12.2017, 19:21
Który zespół w Polsce zapoczątkował sytuację w której swój młyn umieścił za bramką a nie na prostej? Mam świadomość tego, że układy trybun na stadionach były różne, ale kojarzy mi się tylko Górnik Zabrze i Widzew Łódź. Po stadionach plątam się od 1988 r.
Arka, Pogoń,
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 15.12.2017, 20:53

DoZo(L) pisze:
15.12.2017, 18:48
nrth pisze:
15.12.2017, 08:22
Bo mi szkoda na ciebie klawiatury
Wybrałeś wcześniej zdjęcie, które bardziej pasowało do twojej naciąganej wersji, a teraz strugasz głupka. Mi szkoda ciebie.
Podziwiam twój upór, ale, wybacz, nie podejmę dyskusji, myśl sobie co tam chcesz. Przy okazji sprawdź relację w NL z turnieju kibicowskiego w Sosnowcu w roku bodajże 99 gdzie pominięto nasza obecność a była ona w pewien sposób wiążąca w pewnych kwestiach. Może wtedy zrozumiesz że często punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
Może wytoczysz krucjatę przeciw strugania głupka w swoim otoczeniu.
za kim jestes?

magura
Posty: 81
Rejestracja: 10.07.2015, 11:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: magura » 19.12.2017, 22:21

Po odpaleniu rac nad flagą ACAB i uczczeniu pamięci zastrzelonego przez CBŚ nie mogę jakoś dopasować tego zachowania do wspaniałych opraw patriotycznych ku czci : Żołnierzy Wyklętych, Powstańców itp.
Jak robiący to godzą patriotyczne nastawienie, miłość do swojego kraju z hołdowaniem przestępcom (podobnie będzie pewnie u zgody znad Wisły).
Jak patriota wyobraża sobie kraj,rozwinięty, nowoczesny, bezpieczny ? Bez policji, straży miejskiej itp.? Jak to miałoby wyglądać?
Czy ktoś się nie za bardzo zakręcił w tym wszystkim ? Czy ten patriotyzm to nie wydmuszka, alibi dla działań stricte kibicowskich?
Zawsze byłem przeciwny polityce na stadionach w tej formie, bo koniec końców prowadzi to do hipokryzji

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: domek7, DrysAG, Harald, jacob91, jestesmywaszastolica, Oberschlesien14, rafalks1908 i 502 gości