www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Oberschlesien14
Posty: 655
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oberschlesien14 » 20.12.2017, 09:51

Na pewno nie policji w obecnym kształcie gdzie ręka myję rękę i byle głupek stoi ponad prawem. Serio trzeba takie rzeczy tłumaczyć?



okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: okospoko » 20.12.2017, 10:43

magura pisze:
19.12.2017, 22:21
Po odpaleniu rac nad flagą ACAB i uczczeniu pamięci zastrzelonego przez CBŚ nie mogę jakoś dopasować tego zachowania do wspaniałych opraw patriotycznych ku czci : Żołnierzy Wyklętych, Powstańców itp.
Jak robiący to godzą patriotyczne nastawienie, miłość do swojego kraju z hołdowaniem przestępcom (podobnie będzie pewnie u zgody znad Wisły).
Jak patriota wyobraża sobie kraj,rozwinięty, nowoczesny, bezpieczny ? Bez policji, straży miejskiej itp.? Jak to miałoby wyglądać?
Czy ktoś się nie za bardzo zakręcił w tym wszystkim ? Czy ten patriotyzm to nie wydmuszka, alibi dla działań stricte kibicowskich?
Zawsze byłem przeciwny polityce na stadionach w tej formie, bo koniec końców prowadzi to do hipokryzji
Na pierwszą część pytania nie zamierzam odpowiadać bo to na pewno nie miejsce do tego typu rzeczy.
Co do drugiej części to wydaje mi się , że nie rozumiesz kilku podstawowych kwestii lub za bardzo jesteś przesiąknięty tym co pooglądasz w tv .
Zacznijmy od tego , że dość ważne jest pytanie czy odpowiada ci prawo w Polsce ? Czy nie uważasz , że niektóre przepisy są debilne ? Czy nie uważasz , że niektóre z nich są krzywdzące i czy nie uważasz , że niektóre osoby rządzące czy nawet te po prostu wyżej postawione śmieją się z innych,wykorzystują , mają o wiele większe przywileje niż ci z niższych sfer i czy często nawet przynoszą wstyd Polsce ?
W skrócie pisząc,ja jak i wiele ludzi których znam uważa , że nasze prawo jest debilne i jest w nim wiele głupich przepisów dodatkowo sytuacja w Polsce jest jaka jest.
Gdy już odpowiesz sobie sam na te pytania czas zadać kolejne : jak nazwiesz ludzi którzy egzekwują debilne prawo ?

Kolejna kwestia to założenia,obowiązki a realia.
W dzisiejszych czasach do policji często idą ludzie nie z chęci szeroko rozumianej pomocy innym ludziom a np z takich powodów jak fakt zarobku w miarę dobrych pieniędzy i szybkiej emerytury czy faktu zemsty za to , że byli wyśmiewani czy gnębieni w przeszłości i wstępując do policji chcą "odbić" się na stare lata mając większe prawa i paralizator .
Wszystko oparte jest na głupocie , układach o czym nie dowiesz się z faktów.

Na koniec jeszcze jedno pytanie do ciebie . Jak to działa , że gdy ma miejsce takie zdarzenie jak to z Krakowa to nagle pojawia się wiele osób które krytykuje postawę kibiców a gdy np chłopak zostaje skatowany na śmierć na komendzie jest cisza i akurat wtedy nie wylewasz tutaj swoich przemyśleń?

magura
Posty: 81
Rejestracja: 10.07.2015, 11:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: magura » 20.12.2017, 11:21

Ja nie oglądam praktycznie tv więc argument chybiony.
Twój wpis w 90 % zostałby poparty przez Federacje Anarchistyczną. Państwo jako wróg z wszystkimi aparatami przymusu.
Dalej nie wiem jak miałoby wyglądać państwo idealne dla kibica patrioty

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: okospoko » 20.12.2017, 12:36

magura pisze:
20.12.2017, 11:21
Ja nie oglądam praktycznie tv więc argument chybiony.
Twój wpis w 90 % zostałby poparty przez Federacje Anarchistyczną. Państwo jako wróg z wszystkimi aparatami przymusu.
Dalej nie wiem jak miałoby wyglądać państwo idealne dla kibica patrioty
Pisząc "to co oglądasz w tv" miałem na myśli ogół mediów czyli czytanie gazet, czytanie newsów na różnych stronach i wiele innych . Większość ludzi w dzisiejszych czasach ślepo wierzy w to co wyczyta czy poogląda lub usłyszy - media sterują nimi jak bezmózgami .
To kto by poparł mój wpis mało mnie interesuje , trzeba myśleć samemu a nie pozwolić by ktoś to robił za ciebie i śmieszą mnie ludzie którzy myślą , że każdy kto ma jakieś "ale" do policji jest degeneratem , nie ma pomysłu na to jak to powinno wyglądać itd. a jego "ale" nie jest niczym poparte...
Ja może i bym nie był przeciwnikiem tego by były odpowiednie władze wykonujące swoją pracę ale ważne żeby nie wyglądało to tak jak teraz , czyli np na bezprawiu czy złodziejstwu niektórych organów.

I skoro tak bronisz tej drugiej strony to jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytania z poprzedniego posta ?

benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: benyRBHOpoczno » 20.12.2017, 12:41

DoZo(L) pisze:
20.12.2017, 12:18
nrth pisze:
15.12.2017, 20:53
DoZo(L) pisze:
15.12.2017, 18:48
Wybrałeś wcześniej zdjęcie, które bardziej pasowało do twojej naciąganej wersji, a teraz strugasz głupka. Mi szkoda ciebie.
Podziwiam twój upór, ale, wybacz, nie podejmę dyskusji, myśl sobie co tam chcesz. Przy okazji sprawdź relację w NL z turnieju kibicowskiego w Sosnowcu w roku bodajże 99 gdzie pominięto nasza obecność a była ona w pewien sposób wiążąca w pewnych kwestiach. Może wtedy zrozumiesz że często punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
Może wytoczysz krucjatę przeciw strugania głupka w swoim otoczeniu.
A mnie bawi twój brak konsekwencji. Wybaczę, jak dasz 'link' do przywołanej przez ciebie relacji w NL tj. opisu turnieju, którego "byliście" uczestnikiem.
A mnie bawi to, że masz się za Omnibusa, a kibiców rożnych drużyn za idiotów. Ty jesteś Adonai, Alfa i Omga. Początek i Koniec. Nieomylny Pan, Doskonały, a cała reszta się przeciw tobie sprzysięgła. I dziwnym trafem opowieści rożnych ludzi się są całkowicie odmienne od twoich. Więc albo wszyscy kłamią albo ty pływasz w obłokach.

PS. tak, tak obchodzę już Święto Świateł od 13 grudnia, Jutro ostatni dzień,a ty nie zapomnij, że przedwojenna Warszawa była największym skupiskiem „narodu wybranego” zaraz po Nowym Yorku. Weź ty sobie badania zrób, bo może w katolickim zakonie dziadków ci trzymali, żeby przetrwać mogli.
PPS Nie wyślij się na odpowiedź i tak cie zleje. Ja jestem podpisy z ksywki ekipy i nazwy miasta, no chyba tylko imie i nazwisko mógłbym podać żeby łatwiej było mnie zidentyfikować.

magura
Posty: 81
Rejestracja: 10.07.2015, 11:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: magura » 20.12.2017, 12:44

okospoko - nie trudno odpowiedzieć "tak" na postawione pytania, gdyż nie żyjemy w Państwie idealnym. Tak postawione pytania nic nie zmieniają. Pytanie moje jest takie jak pogodzić stadionową (i nie tylko) aktywność z patriotyzmem, który ma prowadzić do poprawy kraju? Jak to zrobić? Czy całkowita negacja działań władzy jakakolwiek by była coś wnosi?
Czy to nie jest ogólna schizofrenia czy może tylko chłodna kalkulacja, by przykryć niechlubne dla ogółu działania patriotycznym PR-em?
Postaraj się i odpisz a nie rzucaj mi tu frazesami o katujących policjantach, bo nie mam już niestety 20 czy 30 lat (policjantem też nie jestem)

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: okospoko » 20.12.2017, 13:30

magura pisze:
20.12.2017, 12:44
okospoko - nie trudno odpowiedzieć "tak" na postawione pytania, gdyż nie żyjemy w Państwie idealnym. Tak postawione pytania nic nie zmieniają. Pytanie moje jest takie jak pogodzić stadionową (i nie tylko) aktywność z patriotyzmem, który ma prowadzić do poprawy kraju? Jak to zrobić? Czy całkowita negacja działań władzy jakakolwiek by była coś wnosi?
Czy to nie jest ogólna schizofrenia czy może tylko chłodna kalkulacja, by przykryć niechlubne dla ogółu działania patriotycznym PR-em?
Postaraj się i odpisz a nie rzucaj mi tu frazesami o katujących policjantach, bo nie mam już niestety 20 czy 30 lat (policjantem też nie jestem)
Sam zacząłeś dyskusje przytaczając sytuację o której huczą ostatnio media a bardziej reakcję kibiców Lecha na ową sytuację by ostatecznie wyrazić sprzeciw ogólnemu znienawidzeniu policji w środowiskach kibicowskich więc dlaczego ktoś w odpowiedzi nie może dać przykładu torturowania chłopaka na komendzie ?
Jak dla mnie jest to tym gorsze bo organ który z założenia powinien zwalczać takie zachowanie samemu się go dopuścił , a piszę to głównie po to by dać przykład jeden z wielu , dlaczego jest takie a nie inne podejście do policji.
Co do tego czy całkowita negacja działań władzy coś wnosi do poprawy kraju jakakolwiek ona by nie była to oczywiście , że tak.
Jak dla mnie każdy człowiek ma prawo do tego by się z czymś nie zgadzać i debilne prawo a tym bardziej organy je egzekwujące negować by nie powiedzieć za dużo...
Zresztą w moim odczuciu przedstawiasz to trochę tak jak byś sam zdawał sobie sprawę ,że jest jest wiele rzeczy robionych niewłaściwie przez nasze władze ale lepiej nie negować wszystkiego bo to nic nie wnosi...
Sama negacja może pokazać ludziom , że z czymś się nie zgadzamy bo coś jest złe a poza tym nie okłamujmy się ale jest cześć ludzi którzy mają pomysł co zmienić .
Nie będę się tu rozpisywał bo potrzebował bym ogromu czasu by opisać od a do z jakie zmiany bym widział które przyniosły by poprawę sytuacji naszego kraju ale podstawą na pewno jest sprzeciwienie się budowaniu wszystkiego na układach i bezprawiu.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hdg » 20.12.2017, 18:29

Kiedyś krążyła po necie opowieść o gwałcie Ruchu na jednym ze swoich kibiców w ramach chrztu wyjazdowego,zastanawia mnie czy faktycznie takie zdarzenie miejsce. Za czasów forum kibice.pl nawet pewna znana osoba z R wyjaśniała tą sytuację .

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hdg » 20.12.2017, 20:57

listonosz to osobna"bajka"

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: KaczyP » 20.12.2017, 22:16

hdg pisze:
20.12.2017, 20:57
listonosz to osobna"bajka"
Taka sama bajka ja ta o Madrycie, chrzcie, listonoszu, itd.

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 21.12.2017, 21:59

Mecze Ruchu Chorzów z GKSem Katowice i Zagłębiem Sosnowiec na wiosnę mają się odbyć na stadionie śląskim ,i tu pytanie jaką pojemność ma śląski po modernizacji ? I jeszcze związane z tym ,na ile procent pojemności stadionu mogą liczyć kibice gości ?
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

pepsicola
Posty: 25
Rejestracja: 02.09.2010, 20:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pepsicola » 21.12.2017, 22:15

Juz widze jak mecz bedzie z kibicami gosci.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tuwimianin. » 21.12.2017, 22:22

WODA GAZOWANA2 pisze:
21.12.2017, 21:59
Mecze Ruchu Chorzów z GKSem Katowice i Zagłębiem Sosnowiec na wiosnę mają się odbyć na stadionie śląskim ,i tu pytanie jaką pojemność ma śląski po modernizacji ? I jeszcze związane z tym ,na ile procent pojemności stadionu mogą liczyć kibice gości ?
SŚ ma pojemność 55 211 miejsc.
IGLOOPOL DĘBICA

StefanBatory
Posty: 153
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: StefanBatory » 22.12.2017, 00:37

WODA GAZOWANA2 pisze:
21.12.2017, 21:59
Mecze Ruchu Chorzów z GKSem Katowice i Zagłębiem Sosnowiec na wiosnę mają się odbyć na stadionie śląskim ,i tu pytanie jaką pojemność ma śląski po modernizacji ? I jeszcze związane z tym ,na ile procent pojemności stadionu mogą liczyć kibice gości ?
Niby 10 000, umiejscowiony od strony wschodniej. Nie wiem za to ile bufory zajmuja.

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 22.12.2017, 01:01

pepsicola pisze:
21.12.2017, 22:15
Juz widze jak mecz bedzie z kibicami gosci.
No chyba jedyną osobą która może sprawić ,że nie wpuszczą kibiców gości jest Wojewoda ,który przyczynił się już kilka razy do tego ,że sektory gości na Śląsku w hitowych meczach świeciły pustkami :/ Myślę ,że kibice GKSu i Zagłębia postarają się ,żeby nie dostać zakazu wyjazdowego na te mecze .Może być też tak ,że kibice GKSu wejdą , na stadionie dojdzie do jakiejś "awanturki" ,albo będzie zdaniem pzpnu za dużo piro i "sprawiedliwi " z komisji ligi będą mieli pretekst żeby nie wpuścić Zagłębia ,bo mecze Ruch-GKS i Ruch -Zagłębie ,dzieli terminowo tylko 2 tygodnie ..
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

antekkk
Posty: 7
Rejestracja: 15.09.2017, 22:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: antekkk » 23.12.2017, 14:17

Olimpia Grudziądz - GKM?
Olimpia - WFCG?
Założyłem konto tylko po to, by wyrazić swoją opinie.

TH898
Posty: 2
Rejestracja: 24.12.2017, 16:27
Lokalizacja: Skawina

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: TH898 » 24.12.2017, 16:33

Powie mi ktoś co się dzieje z taką ekipą z małopolski jak Okocimski Brzesko ? Z tego co pamiętam swego czasu byli dość aktywni , radzili sobie z dużo większymi ekipami typu Sandecja czy Tarnovia / Unia a od dłuższego czasu słuch o nich zaginął. Swego czasu chyba też dość sporo Wiślaków tam było , jak to się teraz ma ? Miasto ucichło ?

fan79
Posty: 83
Rejestracja: 30.05.2010, 13:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: fan79 » 24.12.2017, 19:18

Czy polskie drużyny piłkarskie grały z drużynami z Francji w ramach europejskich pucharów? Tak do 15 lat wstecz.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: rzutkarny » 24.12.2017, 19:29

Lech-Lens, Wisła-Valenciennes

Murnauer
Posty: 7
Rejestracja: 09.08.2007, 18:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Murnauer » 24.12.2017, 19:33

Jak już wspomniał przedmówca w 2005 roku w Pucharze Intertoto grał Lech Poznań z RC Lens. Wtedy do Francji wybrała się około 300-osobowa grupa z Poznania w tym bardzo zgrabna załoga sekcji sportowo-gimnastycznej, która wykonała kilka telefonów po francuskich ekipach, ale żadna z nich nie była zainteresowana harcami. Na tym meczu z dobrej strony pokazali się również gospodarze, którzy licznie wypełnili swój sektor. Trzy lata później w ramach Pucharu UEFA ponownie Lech podejmował drużynę z Francji i była to AS Nancy. Odbył się wtedy jeden pojedynek na stadionie przy Bułgarskiej, który niczym szczególnym nie zapisał się w kibicowskiej historii.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: info z TMK » 24.12.2017, 19:35

rzutkarny pisze:
24.12.2017, 19:29
Lech-Lens, Wisła-Valenciennes
Wisła grała z Nancy z tego co pamiętam a nie z Valenciennes. Przed meczem Wisła pogoniła Nancy pod stadionem.

fan79
Posty: 83
Rejestracja: 30.05.2010, 13:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: fan79 » 25.12.2017, 00:03

Jakoś za wiele tego nie ma. Takie szczęście w losowaniach czy jakieś kryteria terytorialne? I nie chodzi rundy eliminacyjne.

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: espana » 25.12.2017, 10:59

TH898 pisze:
24.12.2017, 16:33
Powie mi ktoś co się dzieje z taką ekipą z małopolski jak Okocimski Brzesko ? Z tego co pamiętam swego czasu byli dość aktywni , radzili sobie z dużo większymi ekipami typu Sandecja czy Tarnovia / Unia a od dłuższego czasu słuch o nich zaginął. Swego czasu chyba też dość sporo Wiślaków tam było , jak to się teraz ma ? Miasto ucichło ?
charakterystyczny dla malomiasteczkowych ekip kryzys. To prawda, że kiedyś wojowali z większymi, ale póki co to historia

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 25.12.2017, 11:51

Dodajmy do tego buraczaną ligę. Coś tam młodzi działają u podstaw, w tym sezonie zebrali młynek na mecz z Orłem Dębno, może awans (a jest duża szansa) i perspektywa wypadów do Tarnowa czy Gorlic sprawi, że coś w Brzesku ruszy do przodu.

koscik_Okocimski
Posty: 52
Rejestracja: 26.02.2007, 22:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: koscik_Okocimski » 25.12.2017, 21:09

Okocimski aktualnie sportowa 5 liga ( zasięg powiat brzeski i bocheński). Coś tam się dzieje, ale to lokalnie bez fajerwerków. Tak jak kolega wyżej napisał, jest szansa na awans i czas pokaże czy będzie lepiej.
Młodzi mają gówno do gadania bo nic nie robią.
OKOCIMSKI BRZESKO

Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Biały, » 25.12.2017, 21:18

rzutkarny pisze:
24.12.2017, 19:29
Lech-Lens, Wisła-Valenciennes
Na pewno jeszcze Dyskobolia - Bordeaux, Dyskobolia - Lens i Amica - Auxerre

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 25.12.2017, 22:10

Mógłby ktoś napisać jak jest w Wąbrzeźnie? Kto tam rządzi? Elana?
Września 100% Lech Poznań!

Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kappa » 26.12.2017, 10:56

Biały, pisze:
25.12.2017, 21:18
rzutkarny pisze:
24.12.2017, 19:29
Lech-Lens, Wisła-Valenciennes
Na pewno jeszcze Dyskobolia - Bordeaux, Dyskobolia - Lens i Amica - Auxerre
Do tej listy jeszcze można dopisać GieKSa-Bordeaux
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.

TH898
Posty: 2
Rejestracja: 24.12.2017, 16:27
Lokalizacja: Skawina

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: TH898 » 26.12.2017, 13:09

koscik_Okocimski pisze:
25.12.2017, 21:09
Okocimski aktualnie sportowa 5 liga ( zasięg powiat brzeski i bocheński). Coś tam się dzieje, ale to lokalnie bez fajerwerków. Tak jak kolega wyżej napisał, jest szansa na awans i czas pokaże czy będzie lepiej.
Młodzi mają gówno do gadania bo nic nie robią.
A jak wygląda u was z miejscową Wisła ? Janusze czy działają coś ? Nieopodal dość mocne FC Wisły (Bochnia) więc w razie " w" chyba mają dobre wsparcie.

koscik_Okocimski
Posty: 52
Rejestracja: 26.02.2007, 22:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: koscik_Okocimski » 26.12.2017, 16:51

Szczerze to nie wiem co tam u Nich.
OKOCIMSKI BRZESKO

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: halodrol » 26.12.2017, 20:05

Nie wiem czy bardzo aktywna od pewnego czasu Bochnia przypadkiem nie patrzy z pogardą na totalnie nieaktywne Brzesko...

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: JanuszKRK » 26.12.2017, 21:02

Wisły i Okocimskiego nic nie łączy, kosy tez nie ma wiec Wiślacka Bochnia ma wyjebane. A w Brzesku jest sporo Wiślaków rowniez.

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: halodrol » 26.12.2017, 21:20

To jest w ogóle dyskusja do przeniesienia do tematu o Małopolsce. Brzesko zawsze było za Wisłą więc logiczne, że z powodu odległości trzymali z Bochnią, ale ponieważ od lat Brzesko nie wychowało nikogo z zacięciem sportowym a Bochnia od około roku powoli staje się jednym z czołowych FC pod tym względem to jak napisałem patrzą na nich z bardzo małym poważaniem.

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: S.J. » 28.12.2017, 08:16

Nie wiedziałem gdzie wrzucić .Coś w stylu "gotuj z Klimą " gniazdowy Lecha Poznań .Znalezione na forum Legii .Ciekawy komentarz się tam też pojawił ,mianowicie ,żeby wyobrazić sobie Starucha w fartuchu gotującego dla klubowej telewizji Legii hahaha rozwaliło mnie to jak sobie wyobraziłem .Co o tym sądzicie ,wszędzie hasła "precz z nowoczesnym futbolem" itd ,a tu gniazdowy prawie jak celebryta z programu kulinarnego ,czy idzie to w dobrą stronę ????

https://www.youtube.com/watch?v=JmM8ZfxCYX8&t=334s

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: sztwny_obiektywny » 28.12.2017, 14:43

Na wstępie zastrzegam, ze moje pytanie nie ma na celu wywołania prowokacji. Od dawna nurtuje mnie jak przedstawia się ranking ekipa na Ślasku poza podium. Wiadomo pierwsze trzy miejsca dla Ruchu, Górnika i Gieksy. Ale jak sytuacja przedstawia się dalej, kto następny? Polonia Bytom, GKS Jastrzębie, GKS Tychy, ROW, moze ktos inny? Prosze o konstruktywne odpowiedzi

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bad1 » 28.12.2017, 22:07

Jak dla mnie Bytom,Tychy,Piast,Jastrzębie oczywiście nie wliczam Zagłębia....

UrzadSkarbowy
Posty: 1077
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: UrzadSkarbowy » 29.12.2017, 10:25

z tym Lechem jak dla mnie nic dziwnego, coś od swoich dla swoich ;)
Obrazek

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: patriota85 » 29.12.2017, 12:47

Bad1 pisze:
28.12.2017, 22:07
Jak dla mnie Bytom,Tychy,Piast,Jastrzębie oczywiście nie wliczam Zagłębia....
Piast przed Jastrzębiem, dobre sobie:).Pomijając ultraskę, to w każdym kibicowskim aspekcie (wyjazdy, chuliganka, jakość) GKS J-bie bije Piasta na głowę.Ogólnie to nie te czasy i nie miejsce na takie rankingi.

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: _Piast1945 » 29.12.2017, 15:03

patriota85 pisze:
29.12.2017, 12:47
Bad1 pisze:
28.12.2017, 22:07
Jak dla mnie Bytom,Tychy,Piast,Jastrzębie oczywiście nie wliczam Zagłębia....
Piast przed Jastrzębiem, dobre sobie:).Pomijając ultraskę, to w każdym kibicowskim aspekcie (wyjazdy, chuliganka, jakość) GKS J-bie bije Piasta na głowę.Ogólnie to nie te czasy i nie miejsce na takie rankingi.
Nikt sie ze soba nie bil ale za to ty juz wiesz wrozbita.

Olo88pl
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2017, 17:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Olo88pl » 29.12.2017, 16:37

Kibice Jagielloni nie dawno otwarli swoj ośrodek "kibice razem" z projektu rządowego. I na otwarcie zaprosili m.in. swojego prezydenta znanego ze zwalczania kiboli :D oraz członka Nowoczesnej Petru :D
[link]

Upadek tej ekipy niesamowity w ostatnich latach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: halbregg, Holdek i 237 gości