Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: C6chzR » 19.11.2019, 19:22

LatającyHolender pisze:
18.11.2019, 23:33
Ostatnio (w sumie już nie tak "ostatnio") większość kumaczy (szczególnie z terenów Śląska) używają słowa "Mordeczko", "Mordo". Skąd to wzięliście xeroboye? Teraz wszyscy są mordeczkami moimi, waszymi, naszymi hahahha szczególnie Wisła to teraz mordeczki i mordy hahaha. Straszna sprawa z tymi 'mordami'. Ale wycie na pół Polski sceny 'raperskiej'.
Czytam twoje posty i muszę ci napisać jesteś bardzo pewny siebie, aż trudno uwierzyć, że osoba tak pewna siebie napina się anonimowo i ciśnie innym przez internet. (z tą pewnością siebie napisałem tylko że względu na twój podpis)



szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: szwadron97 » 19.11.2019, 19:24

P.R.O.S.T.O pisze:
18.11.2019, 16:19
Zajebisty klimat. Tego właśnie brakuje obecnie na polskiej scenie, która chyba powoli wymiera. Smutne, ale prawdziwe.
Przecież sami kibole transparentami w wielu miastach domagali się nowych stadionów więc sami chcieli zabicia starych klimatów

StatystykKalkulator

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: StatystykKalkulator » 20.11.2019, 15:09

StatystykKalkulator pisze:
18.11.2019, 14:42
Witam i podbijam grzecznie pytanie do kogoś z Odry lub Chemika jeśli to oczywiście nie jest tajemnica. Podziękował
Pogrzebalem w internecie i chyba już wiem czemu nikt nie udziela odpowiedzi.... z fartem dla obu derbowych rywali

Obrazek
Obrazek

GIEKSA.FAN
Posty: 14
Rejestracja: 17.11.2016, 21:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: GIEKSA.FAN » 21.11.2019, 18:33

pajenk pisze:
21.11.2019, 14:52
mmm111 pisze:
19.11.2019, 19:04
dd2 pisze:
19.11.2019, 18:45

[link]
A ty naprawde liczysz, że kibolskie parchy będą reprezentować Polske? Przecież ci idioci z patriotyzmem czy z własny honorem nie mają nic wspólnego...
Stałoweczka trzyma z antypolska ekipa Brest, która oluwa polskich bohaterów.
Wisła, która zaprasza antypolskie brno, ale im nie przeszkadza, że dla nich są "polskimi żydami". O rucholach niewspominam, bo oni z polska nic wspólnego nie mają.
Widzewek, który kontaktuje się z antypolska sparta praga czy cska, która wielokrtonie pisała bzdury na temat Polaków np ---> kiedyś starcie Śląśk - CSKA.
ŁKS, który trzyma z naziolami z Ultras Sur, którzy kiedyś spiewali - "bomby na Polske".Czy antypolskim Spartekiem, pewnie dobrze razem przy piwku wspomianaja razem z Lechem, jak sie napierdalali Polakow w Warszawie.
Wielcy "obrońcy polskosci na ślasku" czyli GKS Jastrzebie zapraszajacy na swoje derby z Kato, antypolska ekipe z brna czy przyjazda na mecz naziolkow z Levskiego.

Ty naprawde czegoś oczekujesz od nich, przecież to goście z iq małpy na drzewie, jedząca banana.
Na takie coś, jak brno czy sparte prage nie warto zwracać uwage... tak samo na jakieś baniki,opavy itd. Pepiki to cipy.
cipę to ty masz zamiast mózgu

LatającyHolender
Posty: 55
Rejestracja: 12.08.2017, 17:29

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LatającyHolender » 22.11.2019, 01:28

C6chzR pisze:
19.11.2019, 19:22
LatającyHolender pisze:
18.11.2019, 23:33
Ostatnio (w sumie już nie tak "ostatnio") większość kumaczy (szczególnie z terenów Śląska) używają słowa "Mordeczko", "Mordo". Skąd to wzięliście xeroboye? Teraz wszyscy są mordeczkami moimi, waszymi, naszymi hahahha szczególnie Wisła to teraz mordeczki i mordy hahaha. Straszna sprawa z tymi 'mordami'. Ale wycie na pół Polski sceny 'raperskiej'.
Czytam twoje posty i muszę ci napisać jesteś bardzo pewny siebie, aż trudno uwierzyć, że osoba tak pewna siebie napina się anonimowo i ciśnie innym przez internet. (z tą pewnością siebie napisałem tylko że względu na twój podpis)
Czy ja komuś przez internet cisnę człowieku i pierwszy zaczynam? (jedynie przyznam, że czasami emocje i impuls wezmą górę jak czytam posty niektórych "kozaków" czyt. damski but zimowy i jakieś wyzwisko traktowane dla mnie jak przecinek się trafi) Czy ja czuję się pewnie? Mój podpis zmusił Cię do myślenia?! Jak tak, to bardzo elegancko, AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, że znajdę kogoś z Ruchu, który zrozumie mój podpis. Jeżeli nie byłbym na emigracji, to uwierz, że spotkanie oko w oko nie miałoby dla mnie najmniejszego problemu (i nie chcę nikogo straszyć, czy jak tam to na tym hanysowie to odbierzesz, bo nie czuję się niezniszczalny… ale tak, lubiłem się sprawdzić nawet na solo, nawet jak przegrałem, czy wygrałem po walce potrafię podać dłoń) tak jak uzycie programu do zmiany ip (na pohybel psom i innym "wariatom', którzy sa skłonni zaplacic zlocisze na namierzenie "anonima"). I widzisz takie to pisanie jest. Nie każda rozumna istota odbierze pisanie opinii etc. w taki sposób w jaki chciałby autor żeby zrozumiały niektóre prujdupy. Lepiej wyjaśnić coś słowami stając twarzą w twarz i niekoniecznie od razu "machać" łapami... Ruszać rękoma i nogami można też po konwersacji haha.
Napisałem, że lubiłem, bo teraz muszę uznać wyższość narodzin i wychowania moich dwóch córek niż latanie, obijanie się z kimś na solówki kiedy ktoś zadzwoni
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.11.2019, 12:56

pajenk pisze:
21.11.2019, 14:52
mmm111 pisze:
19.11.2019, 19:04
dd2 pisze:
19.11.2019, 18:45

[link]
A ty naprawde liczysz, że kibolskie parchy będą reprezentować Polske? Przecież ci idioci z patriotyzmem czy z własny honorem nie mają nic wspólnego...
Stałoweczka trzyma z antypolska ekipa Brest, która oluwa polskich bohaterów.
Wisła, która zaprasza antypolskie brno, ale im nie przeszkadza, że dla nich są "polskimi żydami". O rucholach niewspominam, bo oni z polska nic wspólnego nie mają.
Widzewek, który kontaktuje się z antypolska sparta praga czy cska, która wielokrtonie pisała bzdury na temat Polaków np ---> kiedyś starcie Śląśk - CSKA.
ŁKS, który trzyma z naziolami z Ultras Sur, którzy kiedyś spiewali - "bomby na Polske".Czy antypolskim Spartekiem, pewnie dobrze razem przy piwku wspomianaja razem z Lechem, jak sie napierdalali Polakow w Warszawie.
Wielcy "obrońcy polskosci na ślasku" czyli GKS Jastrzebie zapraszajacy na swoje derby z Kato, antypolska ekipe z brna czy przyjazda na mecz naziolkow z Levskiego.

Ty naprawde czegoś oczekujesz od nich, przecież to goście z iq małpy na drzewie, jedząca banana.
Na takie coś, jak brno czy sparte prage nie warto zwracać uwage... tak samo na jakieś baniki,opavy itd. Pepiki to cipy.
To tylko się cieszyć że niegdys antypolskie ekipy zrozumiały swój błąd ;]
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.11.2019, 15:53

Jak w latach 90 wyglądały dokładnie przepisy dotyczące pirotechniki?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: holendrowie i beldzy » 22.11.2019, 23:16

Jeszcze do połowy pierwszej dekady XXIw. można było w zasadzie bez większych konsekwencji, jarać co się da nie ukrywając tożsamości.

Race po bramkach smakowały szczególnie.
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

Spaacerowicz
Posty: 426
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Spaacerowicz » 23.11.2019, 11:40

kapitan_swir_planeta pisze:
22.11.2019, 15:53
Jak w latach 90 wyglądały dokładnie przepisy dotyczące pirotechniki?
To ja inaczej. Ciekawi mnie, w którym sezonie pojawiły się właśnie kary za piro(indywidualny zakaz stadionowy, zamknięty sektor czy kara pieniężna na klub) i która ekipa jako pierwsza doznała tej "przyjemności"(to chyba ciężko będzie ustalić).
Przy okazji zapytam kto pierwszy odpalił w PL piro? :D

Gerd323
Posty: 30
Rejestracja: 15.04.2012, 21:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gerd323 » 23.11.2019, 14:50

Wisła Kraków - Malmo FF, 7.03.1979
Obrazek

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kapitan_swir_planeta » 23.11.2019, 17:12

Trzeba to zebrać do kupy, udowodnić że nic niebezpiecznego się nie działo i można napisać projekt o legalizacji.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 23.11.2019, 17:35

balkanskinavijaci.com/navijacka-prica-gornik-zabrze/

ktoś ogarnięty to pisał? bo po takiej relacji niejedna zgoda by się poszła j****.

Magik1906
Posty: 23
Rejestracja: 20.05.2019, 22:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Magik1906 » 23.11.2019, 22:25

[link]

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: C6chzR » 24.11.2019, 15:01

LatającyHolender pisze:
22.11.2019, 01:28
C6chzR pisze:
19.11.2019, 19:22
LatającyHolender pisze:
18.11.2019, 23:33
Ostatnio (w sumie już nie tak "ostatnio") większość kumaczy (szczególnie z terenów Śląska) używają słowa "Mordeczko", "Mordo". Skąd to wzięliście xeroboye? Teraz wszyscy są mordeczkami moimi, waszymi, naszymi hahahha szczególnie Wisła to teraz mordeczki i mordy hahaha. Straszna sprawa z tymi 'mordami'. Ale wycie na pół Polski sceny 'raperskiej'.
Czytam twoje posty i muszę ci napisać jesteś bardzo pewny siebie, aż trudno uwierzyć, że osoba tak pewna siebie napina się anonimowo i ciśnie innym przez internet. (z tą pewnością siebie napisałem tylko że względu na twój podpis)
Czy ja komuś przez internet cisnę człowieku i pierwszy zaczynam? (jedynie przyznam, że czasami emocje i impuls wezmą górę jak czytam posty niektórych "kozaków" czyt. damski but zimowy i jakieś wyzwisko traktowane dla mnie jak przecinek się trafi) Czy ja czuję się pewnie? Mój podpis zmusił Cię do myślenia?! Jak tak, to bardzo elegancko, AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, że znajdę kogoś z Ruchu, który zrozumie mój podpis. Jeżeli nie byłbym na emigracji, to uwierz, że spotkanie oko w oko nie miałoby dla mnie najmniejszego problemu (i nie chcę nikogo straszyć, czy jak tam to na tym hanysowie to odbierzesz, bo nie czuję się niezniszczalny… ale tak, lubiłem się sprawdzić nawet na solo, nawet jak przegrałem, czy wygrałem po walce potrafię podać dłoń) tak jak uzycie programu do zmiany ip (na pohybel psom i innym "wariatom', którzy sa skłonni zaplacic zlocisze na namierzenie "anonima"). I widzisz takie to pisanie jest. Nie każda rozumna istota odbierze pisanie opinii etc. w taki sposób w jaki chciałby autor żeby zrozumiały niektóre prujdupy. Lepiej wyjaśnić coś słowami stając twarzą w twarz i niekoniecznie od razu "machać" łapami... Ruszać rękoma i nogami można też po konwersacji haha.
Napisałem, że lubiłem, bo teraz muszę uznać wyższość narodzin i wychowania moich dwóch córek niż latanie, obijanie się z kimś na solówki kiedy ktoś zadzwoni
Miałem Ci nie odpisywać ale czytasz co piszesz? Raz chcesz się spotkać innym razem nie emigracja bo córki i jeszcze dla bezpieczeństwa wyjechałeś z tą zmianą IP jakbyś żył w strachu, że cię na emigracji polskie psy namierzą? Z jakiej jesteś ekipy albo inaczej jakiemu klubowi sympatyzujesz bo kibic z ciebie żaden.

TypowyJanekKibic
Posty: 30
Rejestracja: 05.05.2019, 02:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: TypowyJanekKibic » 24.11.2019, 16:41

A mnie trapi to , dlaczego ludzie przestają chodzić na mecze...
GKS WIKIELEC HOOLIGANS

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: R1908 » 24.11.2019, 16:55

TypowyJanekKibic pisze:
24.11.2019, 16:41
A mnie trapi to , dlaczego ludzie przestają chodzić na mecze...
Nie jest to ciężki pytanie, a kilka czynników widać gołym okiem. Świat kibicowski w którym wpajano wartości honor i zasady zszedł na psy (Spójrz, kolejki do proroków - 60 tki) Patrioci np. w Bastionie Polsiej prawicy z wytatuowanymi inicjałami hitlera i trzeciej rzeszy, to tego haj misiu hajs!
Przysłowiową wisienką na torcie jest niezmienny od lat poziom polskiej piłki, wszechobecna inwigilacja. Co raz to mniej opraw na stadionach, klimat z roku na rok co raz to bardziej podupada.

ObiektywnyFANATYK
Posty: 32
Rejestracja: 23.08.2017, 21:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ObiektywnyFANATYK » 24.11.2019, 17:44

Do tego warto dodać że zimno się zrobiło.

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: factoryproject » 24.11.2019, 20:59

ObiektywnyFANATYK pisze:
24.11.2019, 17:44
Do tego warto dodać że zimno się zrobiło.
Nie mówiać już o tym że coraz więcej ludzi w dżinsach.

Spaacerowicz
Posty: 426
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Spaacerowicz » 24.11.2019, 21:06

R1908 pisze:
24.11.2019, 16:55
TypowyJanekKibic pisze:
24.11.2019, 16:41
A mnie trapi to , dlaczego ludzie przestają chodzić na mecze...
Nie jest to ciężki pytanie, a kilka czynników widać gołym okiem. Świat kibicowski w którym wpajano wartości honor i zasady zszedł na psy (Spójrz, kolejki do proroków - 60 tki) Patrioci np. w Bastionie Polsiej prawicy z wytatuowanymi inicjałami hitlera i trzeciej rzeszy, to tego haj misiu hajs!
Przysłowiową wisienką na torcie jest niezmienny od lat poziom polskiej piłki, wszechobecna inwigilacja. Co raz to mniej opraw na stadionach, klimat z roku na rok co raz to bardziej podupada.
O żesz kuurła buahahahahha dobre. Rozumiem, że piszesz o swoim klubie.
Chciałem coś pogrubić i się odnieść ale po chwili obczaiłem, że musiałbym całość zaznaczyć tego postu.
Nie wiem co mają jakieś 60tki i tatuaże(które raczej widoczne zimą nie są) do frekwencji na stadionach wszystkich.

Jak dla mnie po prostu brak wyników i znudzenie, doczekaliśmy czasów, gdzie po prostu ludzie liczą pieniądz i się dwa razy zastanowią jak spędzić czas za tę samą kasę.

Prędzej bym zgonił na pogodę niż na jakieś kuurwa tatuaże u kogoś. Nie mogę przestać się śmiać, wygrałeś hehe

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Raiden » 24.11.2019, 21:20

Ale gość ma rację. Po prostu coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać hipokryzję wśród ekip chuligańskich. Honor, patriotyzm, brat za brata, zasady, jp 100% a potem niehonorowe akcje z katowaniem przeciwnika, patrioci handlujący towarem, walenie braci z trybun na kasę, jp a potem wychodzi że jeden z drugim na układzie z policją, tam gdzie duża kasa tam kończą się zasady.
Sporo normalnych myślących osób już dawno odbiło od kibicowania.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: krzycho_ASR » 24.11.2019, 22:01

kat. pisze:
23.11.2019, 17:35
balkanskinavijaci.com/navijacka-prica-gornik-zabrze/

ktoś ogarnięty to pisał? bo po takiej relacji niejedna zgoda by się poszła j****.
Ogarniasz ten język może, przybliżysz co oni tam piszą? Bo z tego co translator tłumaczy rzeczywiście może być "gruba" relacja.

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Tosiek » 24.11.2019, 22:29

Przecież to relacja z derbow z 2009 roku...
upa upa k u r e w kupa

Spaacerowicz
Posty: 426
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Spaacerowicz » 24.11.2019, 22:36

Raiden pisze:
24.11.2019, 21:20
Ale gość ma rację. Po prostu coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać hipokryzję wśród ekip chuligańskich. Honor, patriotyzm, brat za brata, zasady, jp 100% a potem niehonorowe akcje z katowaniem przeciwnika, patrioci handlujący towarem, walenie braci z trybun na kasę, jp a potem wychodzi że jeden z drugim na układzie z policją, tam gdzie duża kasa tam kończą się zasady.
Sporo normalnych myślących osób już dawno odbiło od kibicowania.
To co piszesz może mieć jedynie wpływ na ilość i jakość w młynie, liczbach wyjazdowych a nie ogólnej stadionowej frekwencji(bo o niej mówimy), liczbach zwykłych ludzi na stadionie, kibiców piłki, zwykłych oglądaczy itd. Oni patrzą inaczej, po prostu im się nie chce mając wybór. W zimny wieczór zwykli ludzie wolą pójść w miasto albo zostać w domu i zamówić pizzę zamiast oglądać tę żenadę na żywo po nietanich biletach. Nie powiesz mi, że jakiś Zdzisiek przestał chodzić na mecze ze względu na jakieś "60tki czy tatuaże" w Młynie(to już tak przykładowo) bo o tym nie ma zielonego pojęcia. Prawdopodobnie wolą obejrzeć skoki narciarskie w cieple przy piwku w tym samym czasie sprawdzajac co jakiś czas wynik na FlashScorze swojej "ukochanej" drużyny.

stefan z bazy
Posty: 28
Rejestracja: 12.03.2018, 19:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: stefan z bazy » 25.11.2019, 08:45

W c*** ludzi zobaczyło jak ostatnimi laty zrobiło się z tego dno w ogólnym tego słowa znaczeniu, i nie ma co pierdolić, że to miało znaczenie, a tamto nie miało. Wszystko miało znaczenie. Zarówno postawa i poziom kopaczy który spada totalnie na mordę z roku na rok, że nie da się tego gówna oglądać, jak i gówno które się dzieje wśród samych kiboli.. Człowiek który ceni sobie jakieś wartości w życiu nie będzie w tym gównie siedział.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 25.11.2019, 09:39

krzycho_ASR pisze:
24.11.2019, 22:01
kat. pisze:
23.11.2019, 17:35
balkanskinavijaci.com/navijacka-prica-gornik-zabrze/

ktoś ogarnięty to pisał? bo po takiej relacji niejedna zgoda by się poszła j****.
Ogarniasz ten język może, przybliżysz co oni tam piszą? Bo z tego co translator tłumaczy rzeczywiście może być "gruba" relacja.
Ogólnie cała relacja w klimacie "przyjechała wielka Torcida" i wszyscy stają na baczność albo wchodzą im do d***. Laski to nawet się napierdalają o ich towarzystwo. Dopiero na meczu opadają im kopary, że "jacyś tam zapatrzeni w nich Polacy" robią takie piekło.

Dobry jest motyw, jak po wyjściu z klubu są jakieś pyskówki z psem, wzywa posiłki, a oni stwierdzają, że ci Polacy są dla nich zbyt szaleni i trzeba się zmywać.

Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kappa » 25.11.2019, 10:14

W którym mieście jest najwięcej fan clubów posiadających swoją flagę, na myśl przychodzą mi Jaworzno i Żory.
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Tosiek » 25.11.2019, 10:18

Ogolnie jak przeczytalem ta relacje to pierwsze co mi przyszlo do glowy to to ze ci Chorwaci to jakies kałmuki.Nie wiedzieli nic na temat polskiej sceny ultras bo im google nie pokazalo nic ciekawego.Pojechali do Bratysławy zdziwieni że Slovan skrajnie prawicowe poglądy i nie lubia obcych.Potem w Polsce mieli dosyc melanżu i zdziwko ze ich chlopaki wzieli do klubu go go.Tez mnie rozbawil tekst ze podeszlo dwoch Polakow wygladajacych jak figury woskowe czyli mozna przypuszczac ze byli spieci i mieli grozne miny.
mozna odniesc wrazenie ze sie bali na poczatku,chyba nie wiedzieli co ich moze spotkac ze strony tych szalonych Polakow.
upa upa k u r e w kupa

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 25.11.2019, 11:01

Tak, przeraża ich Śląsk i "bandziorskie" towarzystwo. Ale z "figurami woskowymi" chodziło o to, że wszyscy wobec nich byli tacy sztywni, bo tak bardzo się ich ekipą jarają i ich szanują.

Na Słowacji dziwią ich nie poglądy, ale to, że w biały dzień cygan sprzedaje komuś w lokalu liścia, a ten jak gdyby nigdy nic dalej je i nikt nie reaguje. W sensie - niby Słowacy nie lubią obcych, ale smoluchy i tak robią tam co chcą.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DoZo(L)e... » 25.11.2019, 21:08

Kappa pisze:
25.11.2019, 10:14
W którym mieście jest najwięcej fan clubów posiadających swoją flagę, na myśl przychodzą mi Jaworzno i Żory.
ślusarz pisze:
25.11.2019, 21:05
Nie zapominaj o...

Obrazek
;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Daj_na_tace
Posty: 31
Rejestracja: 02.10.2019, 21:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Daj_na_tace » 27.11.2019, 18:07

podbijam.
Daj_na_tace pisze:
13.11.2019, 18:02
Swego czasu na meczu All Boys w mlynie mozna bylo zobaczyc flage Legii Warszawa... mozna sie cos wiecej dowiedzec w jakich okolicznosciach do tego doszlo, bo kierunek bardzo ciekawy.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DoZo(L)e... » 27.11.2019, 20:08

Daj_na_tace pisze:
27.11.2019, 18:07
podbijam.
Daj_na_tace pisze:
13.11.2019, 18:02
Swego czasu na meczu All Boys w mlynie mozna bylo zobaczyc flage Legii Warszawa... mozna sie cos wiecej dowiedzec w jakich okolicznosciach do tego doszlo, bo kierunek bardzo ciekawy.
Rzekomo kiLku się tam "zwichnęło" z W-wy, jak hANKA zaczęła fałszywie pomawiać (L)udzi (w Argentynie nie działa 'ena' :), ale jak cHAchm(ę/eNN)tkA się zaczęła motać w zeznaniach i wycofywać ze swoich/milicyjnych bajek (gdzieś uznano, że sprawa jest zbyt "dęta" i nie dla łowców cieni"), to akurat 'pisiory' doszły w PL do władzy i zapobiegLiwi postanowili profilaktycznie przeczekać trochę w ciepłych krajach. ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Magik1906
Posty: 23
Rejestracja: 20.05.2019, 22:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Magik1906 » 01.12.2019, 11:50

Artykuł. o BAL czyli ekipie komuchów z Livorno.

[link]

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kartek » 01.12.2019, 12:17

Magik1906 pisze:
01.12.2019, 11:50
Artykuł. o BAL czyli ekipie komuchów z Livorno.

[link]
Co kogo obchodzą jakieś czerwone cwele? Po co to w ogóle wkleiłeś?

ObiektywnyFANATYK
Posty: 32
Rejestracja: 23.08.2017, 21:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ObiektywnyFANATYK » 01.12.2019, 15:30

Na Legii wisiała już dawno i teraz widziałem też na meczu przeciwko Koronie flaga Kołobrzescy Legioniści.
Pytanie czy to jakaś niezależna grupa? Mają coś wspólnego z Kotwicą czy się nie utożsamiają z nimi, bo wiadomo Kotwica & Pogoń.

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hfK » 01.12.2019, 19:55

Z Kołobrzegu jeżdżą chyba ze 3 osoby jak gdzieś się zbiorą to leci jeszcze ktoś z Białogardu, Koszalina, Połczyna itp. więc tacy bardziej wielomiastowi niż kołobrzescy, ale fakt flagi się dorobili choć FC nie są.

fifarafa22
Posty: 39
Rejestracja: 27.02.2014, 15:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: fifarafa22 » 01.12.2019, 23:01

Ostatnio Kotwica sparowała się z Legią Chełmża więc stosunki na pewno nie neutralne hehe ; )

Thor1910
Posty: 52
Rejestracja: 07.01.2012, 21:42

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Thor1910 » 01.12.2019, 23:36

hfK pisze:
01.12.2019, 19:55
Z Kołobrzegu jeżdżą chyba ze 3 osoby jak gdzieś się zbiorą to leci jeszcze ktoś z Białogardu, Koszalina, Połczyna itp. więc tacy bardziej wielomiastowi niż kołobrzescy, ale fakt flagi się dorobili choć FC nie są.
Z Karlina też? Chyba pewien A. ma dalej fote jak pokazuje L ;-)

Swoją drogą MKS to wasz fan club czy zgoda/układ?
:mrgreen:

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hfK » 02.12.2019, 09:46

Z Karlina ktos tam jeździ, ale z tego co wiem to raczej nie z kołobrzeskimi, jeżeli już to ze Szczecinkiem bardziej. Jak znasz " pewnego A" to powinieneś wiedzieć gdzie jeździ ;)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DoZo(L)e... » 02.12.2019, 09:52

hfK pisze:
01.12.2019, 19:55
Z Kołobrzegu jeżdżą chyba ze 3 osoby jak gdzieś się zbiorą to leci jeszcze ktoś z Białogardu, Koszalina, Połczyna itp. więc tacy bardziej wielomiastowi niż kołobrzescy, ale fakt flagi się dorobili choć FC nie są.
Czy żeby określoną grupę móc nazywać FC, musi ona uzbierać np. dwucyfrową liczbę, czy są jakieś inne kryteria na "kibice.net"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hfK » 02.12.2019, 10:48

Podejdź do Kolegów na trybunie i zapytaj co trzeba żeby być FC.. Jak cie nie wysmieja to ci odpowiedzą
Z toba akurat nie będę dyskutował bo widać cię w każdym temacie i już nie raz się zbłazniles.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FanaticsGŁ, Jabollo, Junior89, KSH, Magnat, Północ86, yazzar i 176 gości