www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Biały, » 23.04.2014, 22:50

ż@bol pisze:te obydwa zdjęcia wyżej pochodzą z jednego meczu?
Nie, pierwsze z meczu z Lechem, drugie z Widzewem



jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jebać cenzure » 23.04.2014, 23:24

Biały, pisze:
ż@bol pisze:te obydwa zdjęcia wyżej pochodzą z jednego meczu?
Nie, pierwsze z meczu z Lechem, drugie z Widzewem
to zdecydujcie się, po Foxx twierdzi że na jednym tylko

Kibic101
Posty: 23
Rejestracja: 17.01.2012, 17:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kibic101 » 23.04.2014, 23:59

Swastyki i sympatyzowanie z Faszystowskimi Niemcami według mnie podchodzi pod zdradę ojczyzny, mam nadzieję że niektóre ekipy się ogarnęły, pokolenia wymieniły i żadna banda skinów na stadionach nie będzie rządzić, gorsza od tego syfu jest tylko lewacka propaganda ANTIFY, no ale tego by tu brakowało jeszcze, to nie zachód na całe szczęście.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Foxx » 24.04.2014, 07:50

modest - różnie bywało, ale akurat na tym tle u nas na trybunach nic się nie działo. Sytuacja, o której wspominasz była związana z polityką, ale... dotyczyła małego transparentu Solidarności. Na Krytej zasiadało trochę starszych wyjazdowców z jednej z warszawskich dzielnic, którzy byli zwolennikami apolityczności na trybunach. Jeden z nich spróbował zdjąć ten transparent... co spotkało się z reakcją ponad 100 osób - w tym nazi skins, ale ramię w ramię z innymi. Kontekst tej sytuacji był taki, że w połowie lat '90, gdy postkomuniści z hukiem wrócili do władzy próbowano im robić nachalną kampanię przy Łazienkowskiej (Kwaśniewskiemu, Woroninowi). To był moment, gdy polityka - pomijając subkultury - wróciła na Legię (przedtem, ostatni transparent Solidarności Mazowsze zawisł na finale PP '89 Legia - Jagiellonia w Olsztynie). "c*** w d*** temu, kto oddał głos Kwaśniewskiemu" ;)

Biały, j.c - faktycznie, zapomniałem o tym Widzewie (na którym zresztą chyba miały premierę pierwsze szaliki White Legion)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Mmmm
Posty: 113
Rejestracja: 17.05.2013, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mmmm » 24.04.2014, 09:26

Nie zapominajmy o słynnym transparencie "Arbeit macht frei".Ale zrozumcie ze takie były czasy.U niektórych nawet race odpalali w kształt swastyki.Ale było minęło.
Wystarczy nazwać się Hess a wszyscy zapomną że jesteś żydem

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Foxx » 24.04.2014, 09:55

Nie mam wrażenia, ze się kompromituję :) Banderę kriegsmarine na naszych sektorach zapamiętałem jako epizod najbardziej kojarzony z Poznania, gdzie chyba jedyny raz widziałem ją na żywo. Bez cienia wątpienia osoby bywające w trakcie meczów w okolicy miejsc, gdzie się pojawiała mają bardziej precyzyjną wiedzę na ten temat. Napisałem zgodnie ze swoją pamięcią.
A co tam w komentarzach na Onecie?

10.75.95
Posty: 8
Rejestracja: 27.03.2014, 07:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 10.75.95 » 24.04.2014, 10:46

Kiedyś były inne czasy, inna sytuacja ;) Kiedyś swastyki to była norma. Gdy byłem młody taki widok to była normalność i nikogo to nie ruszało. Sam znam ludzi którzy malowali AJ a pomiędzy tym swastykę, teraz Ci sami ludzie mocno się temu przeciwstawiają. Kibice to nie prymitywne betony. Uświadamiamy się i idziemy do przodu. Kiedyś swastyka była symbolem swego rodzaju patriotyzmu. Teraz oczywiście się to zmieniło i bardzo dobrze, ale te wszystkie kwiatki i wypominania kto gdzie wieszał swastyki od razu pokazuje że mamy do czynienia z jakimś małolatem który nie jest wstanie pojąć tamtych czasów, że to z czym teraz walczymy kiedyś miało zupełnie inne znaczenie. Tak więc mnie takie zdjęcia wcale nie dziwią a są po prostu normalnością. Nie rozumiem po co szukać jakiejś próby wytłumaczenia tego, tak kiedyś było po prostu.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Foxx » 24.04.2014, 11:27

Małolat "Foxx" tego typu symboli nigdy nie wywieszał i z niczego się nie tłumaczy :) Kontekst jest taki, że Ruch od '89 uczynił ze zbitki niemiecko-nazi własny styl trwający przez dekady, bez związku z przejściowym klimatem lat '90 (to oczywiście ich sprawa, chodzi o fakt). Nie ma więc większego znaczenia, czy w sektorach Legii flaga kriegsmarine wisiała raz, czy pięć razy. Była epizodem - przeciwnie, niż wieszająca ją ekipa. Proste. Nie mam problemu z uznaniem własnego błędu, jeżeli się pojawi. Zdarza się. Dla tej dyskusji ma on jednak znaczenie takie sobie.

A że są tacy, którzy niezależnie od tego, jaki "trend" dominował na części trybun takiej symboliki nie popierali już wtedy i odczytywali ją identycznie jak dzisiaj? Ano są.
A co tam w komentarzach na Onecie?

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 24.04.2014, 12:19

1DZ pisze:
TRANS "AMF" MOZNA INTERPRETOWAC JAKO FORME WYSUBLIMOWANEGO POCZUCIA HUMORU (MECZ Z rts-em i WIZYTA s.wais'a)
O ku***! Iście lewackie tłumaczenie 1DZ, oni też hasła typu "Jan Paweł II zajebał mi szlugi" tłumaczyli wysublimowanym poczuciem humoru.
Za swaste jak i sierp i młot taka sama kara, odcisk glana na mordzie.
Reprezentuję siebie.

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: brunobannani » 24.04.2014, 13:23

z taka roznica ze te osoby z Ruchu ktore eksponuja swatyki itp za Polakow sie nie uwazaja , a jak w innych klubach?:)
s

L3.
Posty: 36
Rejestracja: 13.03.2013, 17:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: L3. » 24.04.2014, 13:43

media wam prują banie.. kur*a jeszcze trochę i za wywieszenie celtyka będzie lincz na k.net...

walka_o_przetrwanie2
Posty: 205
Rejestracja: 23.08.2013, 20:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka_o_przetrwanie2 » 24.04.2014, 14:15

Ruch-Dziś Kosovo jutro Śląsk
Obrazek

Raś
Obrazek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sPf0IeR6Pek[/youtube]

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: brunobannani » 24.04.2014, 14:56

no i?
s

Blood&Honor
Posty: 467
Rejestracja: 25.08.2011, 22:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Blood&Honor » 24.04.2014, 14:58

...no i jak dorośniesz to może zrozumiesz, bo jak na razie nie ma co tego Tobie tłumaczyć, mija się to całkowicie z celem ;]
Obrazek Bóg - Honor - Ojczyzna

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mms » 24.04.2014, 16:27

10.75.95 pisze:Kiedyś były inne czasy, inna sytuacja ;) Kiedyś swastyki to była norma. Gdy byłem młody taki widok to była normalność i nikogo to nie ruszało. Sam znam ludzi którzy malowali AJ a pomiędzy tym swastykę, teraz Ci sami ludzie mocno się temu przeciwstawiają. Kibice to nie prymitywne betony. Uświadamiamy się i idziemy do przodu. Kiedyś swastyka była symbolem swego rodzaju patriotyzmu. Teraz oczywiście się to zmieniło i bardzo dobrze, ale te wszystkie kwiatki i wypominania kto gdzie wieszał swastyki od razu pokazuje że mamy do czynienia z jakimś małolatem który nie jest wstanie pojąć tamtych czasów, że to z czym teraz walczymy kiedyś miało zupełnie inne znaczenie. Tak więc mnie takie zdjęcia wcale nie dziwią a są po prostu normalnością. Nie rozumiem po co szukać jakiejś próby wytłumaczenia tego, tak kiedyś było po prostu.

Dobry post, można się w większości zgodzić z nim. A swastyka to raczej był to symbol rasizmu, antysemityzmu i antykomunizmu. I to co było u nas w pięknych latach 90, można spotkać w niektórych krajach jak Rosja, Czechy, Słowacja czy Bałkany ;)
Kibic101 pisze:Swastyki i sympatyzowanie z Faszystowskimi Niemcami według mnie podchodzi pod zdradę ojczyzny, mam nadzieję że niektóre ekipy się ogarnęły, pokolenia wymieniły i żadna banda skinów na stadionach nie będzie rządzić, gorsza od tego syfu jest tylko lewacka propaganda ANTIFY, no ale tego by tu brakowało jeszcze, to nie zachód na całe szczęście.
Za młody jesteś żeby pewne rzeczy zrozumieć. Jestem pewien że i w twojej ekipie są osoby decyzyjne, którzy w latach 90 byli skinami. Zresztą chyba w każdej ekipie są takie osoby ;)

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 24.04.2014, 20:01

Wielu Skinów ma wytatuowane celtyki a brzydzi się swastą i jak trzeba było to napierdalało wypastowanymi glanami małych Adolfów na równi z brudami, także w latach 90-tych. Kto miał trochę więcej oleju w głowie ten srał na tę całą pseudo aryjską zajawkę, liczyła się dla niego Polska i jej realne problemy a nie jakiś niemiecki pedał z wąsem i heilowanie tylko po to, żeby komuś zaimponować.
Reprezentuję siebie.

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 24.04.2014, 20:32

"Hailowało" się już w latach 80-tych... podczas walki z komuną.
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Banti » 24.04.2014, 20:50

Ja miałem zawsze zagadkę co ma w bani typ dziarający sobie na łapie albo giyrze pedała z wąsem?
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Kibic101
Posty: 23
Rejestracja: 17.01.2012, 17:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kibic101 » 24.04.2014, 22:29

Niektórzy uważają się za Patriotów a tolerują "heilowanie", swasty. Do tego "lubią Ruch" mimo ich plucia na Polskę i przywiązania do Niemiec. No niestety, wśród niektórych miłość do narodu to tylko "Moda".

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mms » 24.04.2014, 22:37

Kibic101 pisze:Niektórzy uważają się za Patriotów a tolerują "heilowanie", swasty. Do tego "lubią Ruch" mimo ich plucia na Polskę i przywiązania do Niemiec. No niestety, wśród niektórych miłość do narodu to tylko "Moda".
Skończ się wymądrzać, bo pewnie nawet nie wiesz czym się różni rzymski salut od jak to nazwałeś heilowania :) Tak z ciekawości, jaki jest twój klub?

polakmaly
Posty: 112
Rejestracja: 05.11.2013, 22:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: polakmaly » 24.04.2014, 22:39

walka_o_przetrwanie2 pisze:
Raś
Obrazek
Pewnie miała wyjść jakaś napinka z tego powodu...
Na tym marszu obecny Ruch, GKS, jak i Górnik oraz inne śląskie kluby.
Nigdy nie zrozumiecie klimatu śląska i tyle.
To że GKS i Górnik teraz to wielcy patrioci(chwała im za to) nie znaczy że nie ma pełno ludzi którzy chcieli by do niemiec, lub chcieliby autonomiii i popierają RAŚ.

Ale oczywiście trzeb przywalić się do nas :) Otóż u nas są i szaliki z flagą Polski i patriotyczne ubrania-oczywiście mniej niż typowo śląskich, ale są i nikt do nikogo nie ma pretensji.
Nie zapominajcie że Ruch ma tez kibiców z poza śląska, którzy czują sie Polakami jak Kety, Staszów, Dzierżoniów ;)

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 24.04.2014, 23:25

Nie przypierdalam się do Ruchu a do ogółu hitleromaniaków uważających się za patriotów.
A to, że gość napisał o modzie na patriotyzm to ... ma 100% racji. Jeszcze kilka lat temu na manife np NOP we Wrocławiu przychodziło kilkadziesiąt, do 100, w porywach do 200 osób. Teraz kilkaset to mało. Wiadomo, taka tendencja wzrostowa cieszy, ale przecież nie urodziło się nagle więcej nacjonalistów ani NOP nie zaczął pojawiać się w TV między wiadomościami a prognozą pogody.
Reprezentuję siebie.

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Nordfront » 24.04.2014, 23:35

prawoskretny88 pisze:Wielu Skinów ma wytatuowane celtyki a brzydzi się swastą i jak trzeba było to napierdalało wypastowanymi glanami małych Adolfów na równi z brudami, także w latach 90-tych. Kto miał trochę więcej oleju w głowie ten srał na tę całą pseudo aryjską zajawkę, liczyła się dla niego Polska i jej realne problemy a nie jakiś niemiecki pedał z wąsem i heilowanie tylko po to, żeby komuś zaimponować.
Odejdz od monitora i zaczniesz prostowac
moge Cie zapewnic, że:
- połowa z nich by Ciebie wyprostowała tak że zostałbys przy kompie do konca zycia
- polowa by Cie wiedza zamknęła w 2 sek

Jak zwykle najwiekszy placz na k.net. c**** wiecie a pultacie sie jak red z wyborczej.
W 90 proc swastyka ma zagrac komus na nosie i tyle.
A że ktos sobie kiedys podjebał ten znak ? Co poradzicie.

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Slavia_ZSC » 25.04.2014, 00:13

Che fujarom zagraj se na nosie, krva co za zjeby, taką szmatą to nawet obrzydliwe d*** podcierać. "Podziwiam polaków" (specjalnie z małej) afiszujących się z emblematami sierpa i swastyki.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Slavia_ZSC » 25.04.2014, 00:16

Slavia_ZSC pisze:Che fujarom zagraj se na nosie, krva co za zjeby, taką szmatą to nawet obrzydliwe d*** podcierać. "Podziwiam polaków" (specjalnie z małej) afiszujących się z emblematami sierpa i swastyki.
.

W Poznaniu ta flaga nie wisiała cały mecz, ja jej wtedy nie zauważyłem, dopiero obejrzałem to cudeńko po powrocie na fotkach.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jebać cenzure » 25.04.2014, 11:08

Wszyscy którzy tacy mądralinscy w temacie tych swastyk na bank nie mają więcej niż 25 lat, bo widac ze nie kumają pewnych rzeczy, no i ich zapewne już raczej nie skumają

SLavia a Ty sam siebie tak celowo cytujesz czy zapomniałeś się przelegować?

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Slavia_ZSC » 25.04.2014, 11:34

j**** cenzure pisze:Wszyscy którzy tacy mądralinscy w temacie tych swastyk na bank nie mają więcej niż 25 lat, bo widac ze nie kumają pewnych rzeczy, no i ich zapewne już raczej nie skumają

SLavia a Ty sam siebie tak celowo cytujesz czy zapomniałeś się przelegować?
to wyjaśnij nam je jaśnie Panie
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: maksMKS » 25.04.2014, 11:37

zostały już przecież wyjasnione strone wcześniej, ale "j**** cenzure" ma racje - kto tego nie przeżyl nie zrozumie

Alexander.
Posty: 28
Rejestracja: 09.08.2013, 22:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Alexander. » 25.04.2014, 15:00

Przerywając chwilowo dyskusję o swastykach, Śląsku, Adolfach i Rudolfach chciałem się spytać co Lech śpiewa o Sypniewskim od 0:31?
https://www.youtube.com/watch?v=ctWdpIXJccU

nikob2
Posty: 15
Rejestracja: 12.05.2013, 21:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nikob2 » 25.04.2014, 15:14

Sypniewski domowy ninja.

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 25.04.2014, 16:43

Swastyka graniem na nosie. O ja p*******, zaraz po "wysublimowanym poczuciu humoru" kolejny z d*** argument.
Ale prawda jest taka, że pod wpływem adrenaliny większość z tych pseudo-naziołków wyrzeka się w 3 sekundy swoich pojebanych przekonań i mówi, że to dla jaj. Cała ta nazi-propaganda jest dla jaj.
Sam jestem z przekonania rasistą, homofobem itp, pierdoli mnie jak to określają media, mam swoje przekonania od dawna, ale jak ku*** widzę tych wielkich "patriotów", pajaców z udawaną "miłością do ojczyzny" a nie robiących dla niej nic, to od pewnego czasu, zamiast na wymioty, zbiera mi się już na śmiech.
I przez takich kmiotów, co mieli mnie niby naprostować, ale jakoś przez 31 lat mojego życia się im nie udało, choć okazji było wiele, wybory nie wygrywa NOP czy RN a cała ta postsocjalistyczna żydokomuna z Kaczyńskim i Tuskiem na czele.
Reprezentuję siebie.

L3.
Posty: 36
Rejestracja: 13.03.2013, 17:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: L3. » 25.04.2014, 17:51

a 88 w twoim nicku to pewnie data urodzenia, albo hip hop..

BiałostockaJaga
Posty: 60
Rejestracja: 25.07.2013, 17:31
Lokalizacja: Zimbabwe

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: BiałostockaJaga » 25.04.2014, 18:06

[link]
Biała siła
Biały stan
Biała rasa
KU KLUX KLAN!

eleon
Posty: 94
Rejestracja: 03.03.2014, 16:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: eleon » 25.04.2014, 19:11

Jakie kluby mają współpracę z nigdy wiecej?
"jesteśmy elitą nie tłumem..."

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 25.04.2014, 22:13

L3. pisze:a 88 w twoim nicku to pewnie data urodzenia, albo hip hop..
Długośc kutasa.
Reprezentuję siebie.

antybrudas
Posty: 8
Rejestracja: 30.12.2013, 18:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: antybrudas » 25.04.2014, 22:31

prawoskretny88 pisze:
L3. pisze:a 88 w twoim nicku to pewnie data urodzenia, albo hip hop..
Długośc kutasa.
Twoje iq
Skinhead Power- http://patrz.pl/filmy/skinheadzi-z-czestochowy-rtl7

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 25.04.2014, 23:24

antybrudas pisze:
prawoskretny88 pisze:
L3. pisze:a 88 w twoim nicku to pewnie data urodzenia, albo hip hop..
Długośc kutasa.
Twoje iq
To i tak nadal więcej niż twoje...
Dobra, skończcie te wycieczki. Nie zapomnijcie zahajlować przed snem.
Sieg! Heil! Sieg! Sieg! Hiel! a później krzyknijcie patrioci "cześć i chwała Bohaterom"... hipokryci.
Mój sąsiad, który ma teraz jakoś 95 lat, jeszcze z 10 lat temu mawiał, że chciałby mieć dubeltówkę, jeden nabój na naziola, drugi na komucha. Ot, mądry człowiek.
Reprezentuję siebie.

Frankie Edgar
Posty: 118
Rejestracja: 26.01.2013, 15:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Frankie Edgar » 25.04.2014, 23:50

prawoskretny88 - Czytając Twoje posty to tak jakby czytać wypowiedzi antify szukającej nazizmu i faszyzmu tam gdzie go nie ma. Nikt tutaj nie napisał Ci nic o Hitlerze, a jedynie tłumaczyli jak to było kiedyś i skąd takie, a nie inne flagi, gesty oraz symbole. Ciekawi mnie czy popierasz Ruch Narodowy? Jeśli tak to chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie poglądy jeszcze jakiś czas temu miała duża część z jego członków (i to z samej góry) oraz z organizatorów Marszu Niepodległości. Na początkach Marszu Niepodległości sporą grupe stanowiły tam osoby z C18. Podobnie zresztą na kontrach gejowskich parad.
To była walka na śmierć o biały honor i krew, o białą dume, celtycki krzyż...

wujek_fido
Posty: 347
Rejestracja: 14.07.2009, 23:32
Lokalizacja: Niebywała

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wujek_fido » 26.04.2014, 03:37

https://www.youtube.com/watch?v=qKEYm6rkL1s

A jak to słyszycie w drodze na wyjazd to wysiadacie? ;)
wkurwiony nie jesteś sobą

JedziemTam
Posty: 97
Rejestracja: 15.10.2013, 15:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: JedziemTam » 26.04.2014, 07:03

Moze maly OT ale mi się przypomniało apropo piosenek zasłyszanych w drodze na wyjazd.Ma ktoś może linka , może ktoś słyszał taką krótką piosenke zaczynającą się od słów "Mamo,Tato jak sie zabija kupcie mi kija dam zydowi w ryja :D" w wykonaniu jakiegoś dziecka.Szukałem wszędzie ale to bez wątpienia mowa nienawiści więc jest trudno :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aliens, Gasior84, JKZS, Kickers, maly_oi, Osaka, starzik64 i 463 gości