www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: White1910Pride » 31.10.2013, 11:27

SpokojniePanowie pisze: Jednym słowem skurwiliście się w imię korzyści.I błagam nie pisz,że "każdy by tak zrobił",bo obrażasz przynajmniej 3/4 polaków w tym momencie.
Jasne lepiej było olać temat i patrzeć bezczynnie na to co się dzieje. To by było "poprawne" i kibice.net by były zadowolone. Realia są takie, a nie inne. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Walcząc o stadion miejski i de facto klub wystartowaliśmy z list dwóch skrajnie różnych partii i dzięki temu jeden nasz człowiek jest w Radzie i patrzy na ręce prezydent miasta cykającej sobie liczne sweet focie z kibicami na turniejach kibolskich ŁKS.

W d**** mamy w tym przypadku opinie jakiś "mózgów" na kibice.net. Dla mnie koniec tematu.
[link]



Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Świąteczny Karp » 31.10.2013, 12:04

Królowa Beata Konwiktorska żyje jeszcze?
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

GŚ1920
Posty: 140
Rejestracja: 30.07.2013, 13:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: GŚ1920 » 31.10.2013, 12:14

wacus.. pisze:
Luk_KSG pisze:kto pierwszy w Polsce zaprezentował jednolity ubiór? mam na mysli specjalnie przygotowane kamizelki, koszulki itd, a nie akcje "wszyscy na ... "
Lech Poznan mial chyba kamizelki jako pierwszy ale mogę sie mylic.
peleryny Ruchu na pierwszych derbach na Śląskim byly pierwszymi takimi pelerynami w Polsce z tego co sie orientuje.

ak47ak
Posty: 39
Rejestracja: 19.10.2013, 14:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ak47ak » 31.10.2013, 13:31

A mnie trapi to jak Legia może śpiewać piosenkę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością tj. : "Niepokonane miasto, niepokonany klub" - w tym sezonie Legia została już 7 razy pokonana ( 4x w lidze, 3x LE) , Legia na kilku ustawkach też została pokonana, i miasto też zostało pokonane podczas II wojny światowej. Więc nie logiczne jest śpiewać "Niepokonane miasto, niepokonany klub" po w/w przykładach :/

GŚ1920
Posty: 140
Rejestracja: 30.07.2013, 13:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: GŚ1920 » 31.10.2013, 13:34

a czemu my spiewamy 'kazdy Ślonzok o tym wie, ze najlepszy w Polsce jest, nasz Chorzowski HKS' skoro nei kazdy Ślonzok o tym wie? Czemu Lech spiewa ze sa dumą Polski skoro nie sa? Zaczynaja sie zajebiste pytania powoli..

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DK08 » 31.10.2013, 13:35

ak47ak pisze:A mnie trapi to jak Legia może śpiewać piosenkę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością tj. : "Niepokonane miasto, niepokonany klub" - w tym sezonie Legia została już 7 razy pokonana ( 4x w lidze, 3x LE) , Legia na kilku ustawkach też została pokonana, i miasto też zostało pokonane podczas II wojny światowej. Więc nie logiczne jest śpiewać "Niepokonane miasto, niepokonany klub" po w/w przykładach :/
gratulacje! zostałeś wybrany gamoniem roku, jak się z tym czujesz?

luc
Posty: 237
Rejestracja: 26.02.2007, 19:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: luc » 31.10.2013, 14:40

ak47ak pisze:A mnie trapi to jak Legia może śpiewać piosenkę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością tj. : "Niepokonane miasto, niepokonany klub" - w tym sezonie Legia została już 7 razy pokonana ( 4x w lidze, 3x LE) , Legia na kilku ustawkach też została pokonana, i miasto też zostało pokonane podczas II wojny światowej. Więc nie logiczne jest śpiewać "Niepokonane miasto, niepokonany klub" po w/w przykładach :/
Typ rozjebał system :D do lekcji !!

W czasie zapisów na WDŚ te które były grane na stadionie śląskim, Górnik spisuje miejscowości z których kibice kupowali bilety na ten mecz, jest gdzieś jeszcze dostępna ta lista ?
Tolerancja cnotą ludzi bez przekonań.

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kkk78 » 31.10.2013, 14:45

White1910Pride pisze:
SpokojniePanowie pisze: Jednym słowem skurwiliście się w imię korzyści.I błagam nie pisz,że "każdy by tak zrobił",bo obrażasz przynajmniej 3/4 polaków w tym momencie.
Jasne lepiej było olać temat i patrzeć bezczynnie na to co się dzieje. To by było "poprawne" i kibice.net by były zadowolone. Realia są takie, a nie inne. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Walcząc o stadion miejski i de facto klub wystartowaliśmy z list dwóch skrajnie różnych partii i dzięki temu jeden nasz człowiek jest w Radzie i patrzy na ręce prezydent miasta cykającej sobie liczne sweet focie z kibicami na turniejach kibolskich ŁKS.

W d**** mamy w tym przypadku opinie jakiś "mózgów" na kibice.net. Dla mnie koniec tematu.
A jakby partia zoofilów z chujami na czole udostępniła wam miejsce,to tez byście wystartowali z ich listy,bo Zdanowska jest za ŁKSem i trzeba jej patrzeć na ręce,tak?Daj spokój,racja lepiej zakończyć ten temat,bo mózgi z kibicenet za bardzo krytykują Rts

Mmmm
Posty: 113
Rejestracja: 17.05.2013, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mmmm » 31.10.2013, 14:54

Idąc waszym tokiem rozumowania.
Kibice Łks są tymi którzy starają się zniszczyć całą Polskę kibolską.Podczas gdy wszyscy w kraju się jednoczyli by walczyć z POpaprańcami oni oddawali na nich swe głosy.Wszak
hanka-dajka-galerianka to ich człowiek w skurwiałej partii.
Wystarczy nazwać się Hess a wszyscy zapomną że jesteś żydem

Gigaset504AG
Posty: 19
Rejestracja: 01.09.2012, 12:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gigaset504AG » 31.10.2013, 15:30

Trapi mnie czemu typek w 13 sekundzie sciaga buta i podaje do klatki?
Bał sie ze go z buta skroja?

https://www.youtube.com/watch?v=_nFBeOtzp9c

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kosa » 31.10.2013, 15:30

GŚ1920 pisze:
wacus.. pisze:
Luk_KSG pisze:kto pierwszy w Polsce zaprezentował jednolity ubiór? mam na mysli specjalnie przygotowane kamizelki, koszulki itd, a nie akcje "wszyscy na ... "
Lech Poznan mial chyba kamizelki jako pierwszy ale mogę sie mylic.
peleryny Ruchu na pierwszych derbach na Śląskim byly pierwszymi takimi pelerynami w Polsce z tego co sie orientuje.
:)

U nas podczas barażu z BKS Bielsko Biała każdy z 10 tysięcy osób miał taką samą żółtą koszulkę (w tym prezesi, prezydent etc.) -> http://www.youtube.com/watch?v=fz0aguqHYdo

18.06.2006
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

jelonki
Posty: 35
Rejestracja: 03.09.2013, 16:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jelonki » 31.10.2013, 15:36

Gigaset504AG pisze:Trapi mnie czemu typek w 13 sekundzie sciaga buta i podaje do klatki?
Bał sie ze go z buta skroja?

https://www.youtube.com/watch?v=_nFBeOtzp9c
buty strasznie przypałowe, łatwo rozpoznać po nich osoby

Alexander.
Posty: 28
Rejestracja: 09.08.2013, 22:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Alexander. » 31.10.2013, 16:28

Mniej więcej z jakich lat pochodzi pierwszy od góry szalik? Bo przyznam, że hasło na nim nieco mnie zaskoczyło.
Obrazek

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pomidor82 » 31.10.2013, 19:07

kkk78 pisze:
White1910Pride pisze:
SpokojniePanowie pisze: Jednym słowem skurwiliście się w imię korzyści.I błagam nie pisz,że "każdy by tak zrobił",bo obrażasz przynajmniej 3/4 polaków w tym momencie.
Jasne lepiej było olać temat i patrzeć bezczynnie na to co się dzieje. To by było "poprawne" i kibice.net by były zadowolone. Realia są takie, a nie inne. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Walcząc o stadion miejski i de facto klub wystartowaliśmy z list dwóch skrajnie różnych partii i dzięki temu jeden nasz człowiek jest w Radzie i patrzy na ręce prezydent miasta cykającej sobie liczne sweet focie z kibicami na turniejach kibolskich ŁKS.

W d**** mamy w tym przypadku opinie jakiś "mózgów" na kibice.net. Dla mnie koniec tematu.
A jakby partia zoofilów z chujami na czole udostępniła wam miejsce,to tez byście wystartowali z ich listy,bo Zdanowska jest za ŁKSem i trzeba jej patrzeć na ręce,tak?Daj spokój,racja lepiej zakończyć ten temat,bo mózgi z kibicenet za bardzo krytykują Rts
To że nas krytykują to nic nowego.Każdy komu zaszliśmy za skóre wiecznie ma coś do powiedzenia na nasz temat.Ty wyskakujesz z zoofilią...śmieszne.Przypomnij sobie lepiej jak wy popieraliście oficjalnie kandydata na przezydenta miasta Jagiełłe zatwardziałego komucha.Co dostaliście w zamian?pieniądze na oprawe lub wyjazd,nie pamietam dokładnie.Kolega po szalu wyjaśnił nasz punkt widzenia i wy chyba nie powinniście sie tu udzielać bo jak na razie to my jesteśmy górą jeśli chodzi o stadiony a nie wy.Przypomnij sobie jak nie tak wcale dawno temu witaliście na pl.Dąbrawskiego Legionistów z ich antyTusko busem a w Łodzi oficjalnie opowiadaliście sie za Zdanowską i PO w zamian miasto i spółki miejskie czyt.PO sponsorowało wasz klub i udzielał bezzwrotnych pożyczek

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Lodzer'mensch » 31.10.2013, 20:33

pomidor82 pisze:To że nas krytykują to nic nowego. Każdy komu zaszliśmy za skóre wiecznie ma coś do powiedzenia na nasz temat.Ty wyskakujesz z zoofilią...śmieszne.Przypomnij sobie lepiej jak wy popieraliście oficjalnie kandydata na przezydenta miasta Jagiełłe zatwardziałego komucha.Co dostaliście w zamian?pieniądze na oprawe lub wyjazd,nie pamietam dokładnie.Kolega po szalu wyjaśnił nasz punkt widzenia i wy chyba nie powinniście sie tu udzielać bo jak na razie to my jesteśmy górą jeśli chodzi o stadiony a nie wy.Przypomnij sobie jak nie tak wcale dawno temu witaliście na pl.Dąbrawskiego Legionistów z ich antyTusko busem a w Łodzi oficjalnie opowiadaliście sie za Zdanowską i PO w zamian miasto i spółki miejskie czyt.PO sponsorowało wasz klub i udzielał bezzwrotnych pożyczek

święta prawda , niestety dla was, działa to w dwie strony. Bo to wy macie najwięcej do powiedzenia na temat ŁKS i to wy przypierdalacie się o wszystko co jest związane z najstarszym klubem w ŁODZI.

A Jeśli ktoś nie widzi różnicy w startowaniu JAKO KIBICE ( i to nie anonimowi) z list postkomunistów a w popieraniu jakiś tam opcji ze względu na interesy klubu to jest głąbem i pewnie gimnazjum kończył na raty, albo i nie.

Smieszne jest pisanie o jakimś oficjalnym popieraniu albo Jagiełły albo Zdanowskiej, bo co niby braliśmy udział w kampanii wyborczej, namawialiśmy przez megafon żeby na nich głosować czy co? Czy żeś jeden z drugim na forum u nas przeczytał że zdanowska jest za ŁKS i nam być może pomoże i żeby na nią głosować? Zdanowska mieszkała na Kozinach, ktoś tam ją znał, ktoś się kumplował , z racji miejsca zamieszkania była za ŁKS wiec automatycznie pewnie troche osob nawet przez zwykłą gadke, czy plotki, zdecydowało się na nią głosować, że wyszło jak wyszło to inna kwestia.
Nie widzicie różnicy ? Nie był to żaden wyjazdowicz , kojarzony z mordy kibic, który za waszym poparciem i wielomiesięczną agitacją, startował z listy SLD, nie wzbudzając co najlepsze żadnych rozkmin.

Pozatym skończmy ten głupi temat, bo tak naprawdę to w d**** mam i zdanowską i sld, a każdy jak ma trochę oleju w głowie to będzie głosował wg swoich przekonań a nie tego co wyczytał na jakimś forum.

.jude.raus.
Posty: 11
Rejestracja: 19.09.2013, 21:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: .jude.raus. » 31.10.2013, 20:38

luc pisze:W czasie zapisów na WDŚ te które były grane na stadionie śląskim, Górnik spisuje miejscowości z których kibice kupowali bilety na ten mecz, jest gdzieś jeszcze dostępna ta lista ?
Lista byla napisana przez nierozgarnietego kolesia i zaraz zostal zjechany przez innego kumatego.Ogolnie polew i beczka smiechu.
Grosik TZN pisze:http://oi42.tinypic.com/34g7zns.jpg
''gieksa, to banda pedalow'' Grosik z Tauzena

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Znawca GŚ » 31.10.2013, 22:55

.jude.raus. pisze:
luc pisze:W czasie zapisów na WDŚ te które były grane na stadionie śląskim, Górnik spisuje miejscowości z których kibice kupowali bilety na ten mecz, jest gdzieś jeszcze dostępna ta lista ?
Lista byla napisana przez nierozgarnietego kolesia i zaraz zostal zjechany przez innego kumatego.Ogolnie polew i beczka smiechu.
To była nasza oficjalna liczba więc nie p****** głupot.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pomidor82 » 01.11.2013, 08:50

święta prawda , niestety dla was, działa to w dwie strony. Bo to wy macie najwięcej do powiedzenia na temat ŁKS i to wy przypierdalacie się o wszystko co jest związane z najstarszym klubem w ŁODZI.

A Jeśli ktoś nie widzi różnicy w startowaniu JAKO KIBICE ( i to nie anonimowi) z list postkomunistów a w popieraniu jakiś tam opcji ze względu na interesy klubu to jest głąbem i pewnie gimnazjum kończył na raty, albo i nie.

Smieszne jest pisanie o jakimś oficjalnym popieraniu albo Jagiełły albo Zdanowskiej, bo co niby braliśmy udział w kampanii wyborczej, namawialiśmy przez megafon żeby na nich głosować czy co? Czy żeś jeden z drugim na forum u nas przeczytał że zdanowska jest za ŁKS i nam być może pomoże i żeby na nią głosować? Zdanowska mieszkała na Kozinach, ktoś tam ją znał, ktoś się kumplował , z racji miejsca zamieszkania była za ŁKS wiec automatycznie pewnie troche osob nawet przez zwykłą gadke, czy plotki, zdecydowało się na nią głosować, że wyszło jak wyszło to inna kwestia.
Nie widzicie różnicy ? Nie był to żaden wyjazdowicz , kojarzony z mordy kibic, który za waszym poparciem i wielomiesięczną agitacją, startował z listy SLD, nie wzbudzając co najlepsze żadnych rozkmin.

Pozatym skończmy ten głupi temat, bo tak naprawdę to w d**** mam i zdanowską i sld, a każdy jak ma trochę oleju w głowie to będzie głosował wg swoich przekonań a nie tego co wyczytał na jakimś forum.[/quote]
Nie jest tak jak piszesz...To wy wiecznie coś nam wypominacie i bardzo często zdarza sie że wymyślacie różne historie na nasz temat które nigdy sie nie wydarzyły,więc nie dziw sie ż wypominamy wam waszą obłude.
Jakiś chłop zaczął wypominać nam,post komune itp.podpisał sie Łks Łódź Polska więc naturalne jest że odpowiadam i przedstawiam swój punkt widzenia.
Jeśli chodzi o Panią Prezydent to nie jest tak jak piszesz,każdy Łodzianin wie że związana jest z byłym piłkarzem Łks,jest także w urzędzie miasta kilku urzędników,doradców Pani Prezydent którzy wywodzą sie ze srodowiska kibiców Łks.Czyli są członkami PO.Zapraszaliście Panią prezydent na turnieje kibicowskie,wzieliście ją również na turne po USA a ona w zamian obiecała wam stadion i od czasu do czasu dofinansowała pieniędzmi z Łódzkich zadłużonych spółek miejskich.Tak to wygląda więc lepiej nie mieszajcie sie w polityke bo to śliski temat i znów ktos was wysiuda:)Jeszcze taka mała uszczypliwość z mojej strony...Wiadomym jest że Prezydent Zdanowska tak na prawde jest pionkiem i karty rozdaje ktoś inny.Naobiecywała wam a wy to łykneliście narażając sie na pośmiewisko min.tworząc sfałszowaną listę zasłużonych i znanych łodzian niby was popierających.

Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Fjk » 01.11.2013, 09:50

"Jeśli chodzi o Panią Prezydent to nie jest tak jak piszesz,każdy Łodzianin wie że związana jest z byłym piłkarzem Łks"

wez ku*** ochłon bo kazdy łodzianin interesuje czy ona z kims tam była zwiazana itd ? człowieku to co wypisujesz to jest tragedia, a obłuda to juz wypisales w temacie łodzkim kilka razy wiec juz sobie daruj :)

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pomidor82 » 01.11.2013, 10:28

no ale co nie jest tak?gdzies napisałem nieprawde?
Przyznajcie sie lepiej że oficjalnie popieraliście Zdanowską i PO a nie mydlicie oczy że mieszkała na Kozinach ktoś ją znał i zagłosował.To wy wyskoczyliście w tym wątku z tematem startowania z listy Sld próbując nas skompromitować.Ja przypominam sytuacje kiedy za korzyści w postaci pieniędzy na oprawe lub wyjazd popieraliście znanego łódzkiego komucha który startował w wyborach prezydenckich.

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Lodzer'mensch » 01.11.2013, 12:57

Dobra napisze ci najbardziej merytorycznie i najprościej jak się da , ale mam jedną prośbe nie drąz już tematu i nie odpisuj , bo merytoryczny dialog z kimś kto żadnych argumentów nie ma i ma wiedze życiową na poziomie dzieciakow z podstawówki nie ma sensu i do niczego dobrego nie prowadzi.

Określenie że byłą oficjalnie popierana przez nas to brednia jakich mało. Generalnie wszędzie piszesz jakieś domysły, jakieś twoje wnioski, jeśli twoje życie polega na rozkminianiu, kto jest czyim mężem, kto co powiedział przy wódzie, i na szukaniu wszędzie spisku , układów i tak dalej to tylko można ci współczuć, a to co tutaj wypisujesz i że w połowie twoje wpisy dotyczą najstarszego Łódzkiego klubu, świadczą tylko o kompleksach i braku zajęć. Napisałem tak jak było, chyba zgodzisz się że Zdanowska byłą z Kozin i dlatego też byłą za ŁKS, nie była nigdy jakąs zapaloną kibicką, głownie po prostu miałą styczność ze znajomymi którzy byli za ŁKS i tyle. Była na paru turniejach jako znana osoba, była na wakacjach z paroma znajomymi którzy byli za ŁKS, tyle.
NIKT nie agitował że to na nią mamy głosować, byłą to jedna z opcji, było wiadomo że jest za ŁKS , wiec ze względu na pewne korzyści pewnie nie jeden na nią zagłosował, ale wiadomo że jak ktoś jest świdomy politycznie to będzie głosował wg swoich przekonań a nie tego co tam mu ktoś powiedział. A zresztą widać pewną niekonsekwencje, Zdanowska wygrała zdecydowaną wiekszością głosów, jeśli jesteś z Łodzi pewnie głosowali na nią twoi sąsiedzi, dziadkowie, moze starzy, trzeba było im to wybić z głowy a nie teraz skamleć, a pozatym wg was nas jest tak mało że jaki niby wpływ mieliśmy na to czy została wybrana czy nie, ee ??

Tylko widzisz to jest jedno - wasze kompleksy i propaganda, a drugie - rzeczywistośc, jest taka że sam piszesz że dużo osób na różnych urzędach i stanowiskach ( politycy, dziennikarze itp. itd.) jest za ŁKS, więc jak to w końcu jest?? Prawda jest taka że kibicowanie ŁKS jest głęboko zakorzenione we wielu Łodzkich rodzinach na skale na pewno większą niż tradycje kibicowania czerwonym, nie nasza to wina, kwetia historyczna której już się nie zmieni.

Rozumiem wasze szukanie na siłe przykładów że ŁKS jest jeszcze gorszy i tak dalej, bo faktycznie ciężko jest wytłumaczyć , że robicie z siebie patriotów, antykomunistów itp. a lizaliscie dupe sld żeby wystartować z list postkomunistów i to oficjalnie jako kibice Widzewa wystawiliście swoich ziomków po szalu, agitowaliscie ze to na nich mają głosować widzewiacy. Troche to zakłamane , może i cel uświeca środki, leje na to .

Podsumowująć ciężko brać odpowiedzialność za to czym zajmują się kibice ŁKS, w jakiej są partii , nasza władza dotyczy głownie stadionu, i tam możemy robić co chcemy ( u was za sprawą takich a nie innych wlascicieli z tym nawet jest problem) . Ale osoby przez ciebie wymienione czy Jagiełło czy Zdanowska nie byli zadnymi kibicami, nie jeździli na wyjazdy, wiec jaki wpływ na nich niby mielismy? Co innego wasi z sld, powszechnie rozpoznawani kibole. Nadal nie widzisz różnicy?? A pamiętasz najwieksza polityczną kurwe - Leszka Millera, zapalonego Widzewiaka który często bywal na waszych meczach - wasza to byłą wina że jest komuchem? Na pewno sporo widzewiaków w tamtych czasach głosowało na Millera z sympatii za to że jest za Rts a nas nie lubił. Podobnie jest ze Zdanowską.

Elo bez odbioru dziekuje za uwage

juni123
Posty: 56
Rejestracja: 04.01.2012, 11:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: juni123 » 01.11.2013, 13:14

Interesuje mnie pochodzenie nazw klubowych np. dlaczego Jagiellonia Białystok, Zawisza Bydgoszcz, Motor Lublin, Legia Warszawa,

wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wyjazdowicz » 01.11.2013, 13:41

Legia od Legionów Polskich i drużyny Legionowej

Zgody 28
Posty: 134
Rejestracja: 30.08.2012, 14:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zgody 28 » 01.11.2013, 14:00

juni123 pisze:Interesuje mnie pochodzenie nazw klubowych np. dlaczego Jagiellonia Białystok, Zawisza Bydgoszcz, Motor Lublin, Legia Warszawa,

Motor Lublin – polski klub piłkarski, założony w 1950 roku przy Fabryce Samochodów Ciężarowych w Lublinie, pewnie dlatego Motor

Zawisza Bydgoszcz - Przedmiotem długich narad była nazwa klubu. Wśród proponowanych były m.in. Pomorze, Bałtyk, Grunwald i Zawisza. Szalę na korzyść ostatniej nazwy przechylił ppłk Stanisław Żwirski, który podkreślił, że osoba Zawiszy Czarnego jest uosobieniem ideału, do którego winni dążyć zarówno tak sportowcy, jak i żołnierze

Tutaj masz też trochę o tym dlaczego i skąd
[link]

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pomidor82 » 01.11.2013, 14:29

cyt.Dziennik Łódzki
Czemu prezydent nie lubi Widzewa?



Blisko 70 tysięcy sprzedanych kart kibica, co jest czwartym wynikiem w Polsce, fajna, młoda drużyna i co najważniejsze - miejsce w ekstraklasie. Przez co najmniej kilka lat to Widzew powinien być jedynym przedstawicielem naszego miasta w tej klasie rozgrywkowej. O ile wcześniej działania łódzkich urzędników z prezydent Hanną Zdanowską na czele nie doprowadzą do jego upadku.

Bo choć władze miasta powinny być dumne, że w tak ciężkich czasach jest jeszcze klub, który doskonale promuje Łódź poza jej granicami, to jednak zachowują się tak, jakby Widzew był solą w oku rządzących. Choć powinny doceniać to, że Sylwester Cacek, człowiek z innego miasta, zostawił w Łodzi kilkadziesiąt swoich prywatnych milionów i zapewnił tysiącom łodzian emocje, robią wiele, by go stąd przegonić. Bo jak inaczej można interpretować wydarzenia związane z budową stadionu/stadionów?

Jako pierwszy miejski obiekt miał być wybudowany przy al. Unii i służyć przede wszystkim piłkarzom Łódzkiego Klubu Sportowego. Widzewowi władze Łodzi rzuciły zaś ochłap w postaci Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, na który jednak nikt się nie skusił, bo warunki były delikatnie mówiąc, mało satysfakcjonujące. Już wtedy odnosiłem wrażenie, że upadek koncepcji budowania stadionu dla Widzewa był na rękę rządzącym, bo za wszelką cenę chcą doprowadzić do wybudowania stadionu przy al. Unii.

W lutym wysłałem do rzecznika prasowego Urzędu Miasta Łodzi kilka pytań dotyczących zasadności budowy stadionu w tamtym miejscu w przypadku, gdy piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zostaną wycofani z rozgrywek. Pytałem m.in. o ekonomiczne uzasadnienie tej inwestycji, o to, ile podatnicy co roku musieliby do stadionu dopłacać w sytuacji, gdyby ŁKS nie było stać na opłaty, o to, jakie inne klubu wyraziły zainteresowanie występami na tym obiekcie. Odpowiedzi się nie doczekałem. Czy dlatego, że pokazywałaby kompletny bezsens tej inwestycji w obecnej chwili?

Wydawało mi się, że po upadku Łódzkiego Klubu Sportowego, władze Łodzi zmienią jednak optykę widzenie i podejmą męską decyzję o budowie w pierwszej kolejności obiektu przy al. Piłsudskiego 138. Takiego na - powiedzmy - 20 tysięcy miejsc. A gdy za kilka lat ŁKS się odbuduje, to wtedy będzie można rozpocząć budowę przy al. Unii. Obiektu mniejszego, może na 10 tysięcy. Bo takie są dziś mniej więcej proporcje między klubami. Myślę, że każdy rozsądnie myślący przyzna mi rację. Ale nie! Prezydent Hanna Zdanowska stadionu na Widzewie chyba nie chce. Jej urzędnicy zamówili bowiem badania opinii publicznej, które miały być uzasadnieniem tego, by przy Piłsudskiego nowoczesny obiekt piłkarski nie powstał. I z tych badań można się dowiedzieć, że 25 procent badanych chce stadionu w neutrealnym miejscu. Za budową stadionu przy al. Unii było 19,8 procent badanych, przy al. Piłsudskiego - 17,8. Przy czym błąd statystyczny wynosi 4 procent, więc te wyniki są porównywalne.

Teraz okazuje się, że te badania mają mieć duży wpływ na decyzje podejmowane przez prezydent Hanną Zdanowską. Tyle tylko, że można, a nawet trzeba je wyrzucić do kosza, bo po pierwsze aż 30 procent badanych to osoby powyżej 60 roku życia, które raczej bywalcami stadionów nie są. Po drugie firma, która je wykonała działa na rynku od stycznia tego roku i w branży jest zupełnie nieznana, można też przypuszczać, że niedoświadczona. Niektórzy porównują ją nawet do krzaka.

Decyzja w sprawie stadionu/stadionów może zapaść w przyszłym tygodniu. Ja jednak już dziś Szanowna Pani Prezydent pozwolę sobie zadać Pani publicznie pytanie. Dlaczego tak bardzo nie lubi Pani Widzewa? Czy dlatego, że - jak plotkuje się w internecie - Pani syn jest zagorzałym kibicem ŁKS? A może dlatego - co już plotką nie jest - że fanami tego klubu są Pani rzecznik prasowy i dyrektor Biura Informacji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Łodzi, w przeszłości dziennikarz, który ma na swoim koncie wątpliwej jakości publikacje kwestionujące datę powstania Widzewa? Ze swoimi sympatiami do Łódzkiego Klubu Sportowego nie kryje się również Pani przełożony w partii, szef Platformy Obywatelskiej w województwie łódzkim, Andrzej Biernat, który podczas przedostatnich derbów Łodzi na stadionie przy al. Unii miał na sobie szalik drużyny gospodarzy. Zresztą wydaje się, że Pani również bliżej do ŁKS niż do Widzewa. W internecie można znaleźć sporo Pani zdjęć z symbolami Łódzkiego Klubu Sportowego. Nie natrafiłem na żadne, na którym miałaby Pani na sobie coś Widzewa.

Ale czy Pani i Pani najbliższych współpracowników sympatie powinny mieć wpływ na to, gdzie w Łodzi ma w pierwszej kolejności stanąć stadion? Czy w tak ważnej kwestii, dotyczącej wydania kwoty rzędu 100-200 milionów złotych nie powinien decydować zdrowy rozsądek i pragmatyka? Została Pani przecież wybrana na prezydenta wszystkich łodzian, nie wybranej grupy. I powinna Pani podjąć decyzję jako prezydent, nie kibic...

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pomidor82 » 01.11.2013, 14:39

tutaj prosze link do starego forum Łks.Temat poparcia Jagiełły...konkrety
[link]

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Lodzer'mensch » 01.11.2013, 17:58

i co to niby za konkrety ? mniej internetu gościu , mniej for itp. - dla Twojego dobra . Temat sprzed 11 lat , w którym generalnie połowa wpisow jest taka że i tak na niego nie zagłosują bo jest z sld, a reszta to rozkmina czy warto i tak dalej. Tego już nie doczytałeś ? u was natomiast nie było nawet takich rozkmin i to jest najlepsze, poszło że wasi kibice startują z list sld bo tak wyszło, i tyle, i każdy ma się dostosować .

Tekst o Zdanowskiej wszystkim już znany, nie twierdze że nas nie faworyzowała, ale tak już jest że każdy ma swoje sympatie i tyle. Pozatym byliśmy w czarnej dziurze, konaliśmy i liczyliśmy na każdą pomoc, w tym mieście nie ma sponsorów zainteresowanych piłką, w kasie pusto , więc pomagało nam miasto . Wiem że was to wkurwia bo zawsze myślicie że jesteście najlepsi, jesteście świetymi krowami i to wam wszystko się należy wszak wasza megalomania jest powszechnie znana, ale jesteśmy w Łodzi , gdzie Ł.K.S jest wpisany w krajobraz tego miasta od ponad stu lat, i to na różnych płaszczyznach, nie mówie tylko o sekcji piłkarskiej ! Wy wkurwieni na cały świat że w przeciwieństwie do nas macie właściciela kasiastego, ale panowie nie nasza wina że jest on za Legią, i że jesteście dla niego tylko niepotrzebnym balastem.

Nie chcesz przyjąć moich argumentów więc kończe tą polemikę, ustaliliśmy że to, że Prezydentowej naszego miasta jest wyraźnie bliżej do ŁKS i obraca się w kręgu ŁKSiaków równa się temu, że żeby wejść do rady miasta dogadaliście się z SLD, i wystawiliście swoich kiboli z lis komuny ? tak ? no dobra niech ci będzie, każdy ma swój rozum i sam sobie rozkmini co i jak . I nie odpisuj już a najlepiej nie poruszaj kwestii ŁKS tutaj bo będziesz się tylko ośmieszał

tom_aszw
Posty: 43
Rejestracja: 16.10.2013, 15:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tom_aszw » 01.11.2013, 17:59

Czy to prawda ze na jednej z ustawek miedzy Łksem a RTSem doszlo do zabójstwa nozem jednego z chuliganów?

jestemzbandy
Posty: 63
Rejestracja: 06.09.2012, 15:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jestemzbandy » 01.11.2013, 18:33

Czy to prawda że GKS Tychy nie ma żadnego FC?

12345
Posty: 2
Rejestracja: 01.11.2013, 14:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 12345 » 01.11.2013, 18:47

Trapi mnie flaga Zawiszy "Sahara". To nazwa dzielnicy, grupy?

wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wyjazdowicz » 01.11.2013, 19:02

jestemzbandy pisze:Czy to prawda że GKS Tychy nie ma żadnego FC?
Nie prawda. Jest Piasek, Kobiór, Bieruń, Bojszowy itp

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pomidor82 » 01.11.2013, 20:04

Lodzer'mensch pisze:i co to niby za konkrety ? mniej internetu gościu , mniej for itp. - dla Twojego dobra . Temat sprzed 11 lat , w którym generalnie połowa wpisow jest taka że i tak na niego nie zagłosują bo jest z sld, a reszta to rozkmina czy warto i tak dalej. Tego już nie doczytałeś ? u was natomiast nie było nawet takich rozkmin i to jest najlepsze, poszło że wasi kibice startują z list sld bo tak wyszło, i tyle, i każdy ma się dostosować .

Tekst o Zdanowskiej wszystkim już znany, nie twierdze że nas nie faworyzowała, ale tak już jest że każdy ma swoje sympatie i tyle. Pozatym byliśmy w czarnej dziurze, konaliśmy i liczyliśmy na każdą pomoc, w tym mieście nie ma sponsorów zainteresowanych piłką, w kasie pusto , więc pomagało nam miasto . Wiem że was to wkurwia bo zawsze myślicie że jesteście najlepsi, jesteście świetymi krowami i to wam wszystko się należy wszak wasza megalomania jest powszechnie znana, ale jesteśmy w Łodzi , gdzie Ł.K.S jest wpisany w krajobraz tego miasta od ponad stu lat, i to na różnych płaszczyznach, nie mówie tylko o sekcji piłkarskiej ! Wy wkurwieni na cały świat że w przeciwieństwie do nas macie właściciela kasiastego, ale panowie nie nasza wina że jest on za Legią, i że jesteście dla niego tylko niepotrzebnym balastem.

Nie chcesz przyjąć moich argumentów więc kończe tą polemikę, ustaliliśmy że to, że Prezydentowej naszego miasta jest wyraźnie bliżej do ŁKS i obraca się w kręgu ŁKSiaków równa się temu, że żeby wejść do rady miasta dogadaliście się z SLD, i wystawiliście swoich kiboli z lis komuny ? tak ? no dobra niech ci będzie, każdy ma swój rozum i sam sobie rozkmini co i jak . I nie odpisuj już a najlepiej nie poruszaj kwestii ŁKS tutaj bo będziesz się tylko ośmieszał
Udowodniłem Ci że kłamiesz a Ty pokrętnie opowiadasz że jesteście wpisani w krajobraz Łodzi.Nikt wam nie zarzuca że nie ma was w Łodzi
Proponuje osobom postronnym poczytać to nieprzypadkowe forum i wyciągnąć własne wnioski.Przecież ta cała rozkminka jest po fakcie poparcia waszego człowieka i pojawiają sie żale po porażce.Wy też swego czasu mieliście zwariowanego sponsora który robił sobie co chciał zmieniając nawet nazwe na ŁKS PTAK więc nie wyskakuj mi tu z Cackiem i Legią.Zwróc uwage że przyznajesz sie w swoich wpisach do tego czemu zaprzeczałeś kilka wpisów wcześniej.Zamiast ubliżać i kompromitować sie jeszcze bardziej uznaj fakty.
kilka cytatów które dowodza ze popieraliście postkomuniste oficjalnie jako kibice ŁKS:

"Na stronie lksfans.pl była prowadzona intensywna kampania popierająca Jagiełłę.
Nie było sensu próbować zmienić nastawinia kibiców ŁKSu, bo odkąd Jagiełło pomógł koszykarkom stworzyła się wokół niego euforia. Były okrzyki pochwalne na meczach na jego cześć. Niektórzy kibice ŁKSu próbowali wpłynąć na decyzję innych, by go nie popierać ale ich głosy były szybko wykasowywane z forum lksfans.pl. "
"Na forum lksfans trochę kibiców przyznało się, że nie głosowało na Jagiełłe właśnie ze względów politycznych, bo mają jasne antySLDowskie poglądy. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski i już nigdy nie będziemy popierać SLD!
A za pół roku następne wybory! W sprawie Unii Europejskiej. Jeżeli i w tej sprawie mamy zająć jako Klub Kibica ŁKS oficjalne stanowisko to ja jestem PRZECIW wstąpieniu do UE. '
" Bez sensu troche bo zamienia sie to w dialog, ale może mi wytłumaczysz X-Man jak to sie stało, że z klubu kiedyś utożsamianego w Polsce wyraźnie z Prawicą (obok Lechii, Śląska czy Legii - nie ma to nic wspólnego z sympatiami kibiców) staliśmy się prawie SLD-owską przybudówką. Kolesie z UF robią znakomitą robotę ultrasowską, ale czy fakt że kilku z nich popiera Sojuz (niektórzy nawet jak syn Skwarki - wolno mi pisać bo chłopak się z tym nie kryje - przez koligacje rodzinne) to wystarcza żeby wszystko odwrócić w dosłownie kilka lat.....? Pisząc prawica nie chodzi mi o konkretne popieranie czy ruchu NS czy NOP albo ZChN, tylko ogólną świadomość antykomunistyczną, niepodległościową, narodową. W sprawie UE jestem oczywiście przeciw, chociaż nie wiem czy jest sens zajmować stanowisko jako kibice bo to raczej mało dotyczy klubu. "

Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Biały, » 01.11.2013, 21:37

Jaki był najlepszy w historii wyjazd Odry Wodzisław?

Trzęsacz
Posty: 148
Rejestracja: 02.01.2013, 15:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Trzęsacz » 01.11.2013, 22:03

Biały, pisze:Jaki był najlepszy w historii wyjazd Odry Wodzisław?
Mecz Piast-Odra w Wodzisławiu Śląskim
:)

Raz
Posty: 10
Rejestracja: 01.11.2013, 22:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Raz » 01.11.2013, 22:33

niecałe 500 osób Chorzów 2008

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: UTYMAN » 01.11.2013, 22:53

wyjazdowicz pisze:
jestemzbandy pisze:Czy to prawda że GKS Tychy nie ma żadnego FC?
Nie prawda. Jest Piasek, Kobiór, Bieruń, Bojszowy itp

Piasek i Kobiór to Fc widmo niby sa ale ich nie widac . Robie tam mam znajomych co chodzą na ich maly klub i o GKS Tychy nie wspominaja .
RUCH 1920 CHORZÓW

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Myslowicka GieKSa » 01.11.2013, 23:14

a miejscowość Miedźna koło Bojszów Nowych? Tez chyba GKS Tychy?

Luk_KSG
Posty: 137
Rejestracja: 13.01.2013, 11:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Luk_KSG » 04.11.2013, 09:48

o co chodzi z tą flagą?
[link]

Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Biały, » 04.11.2013, 12:17

To jest kilka zszytych ze sobą flag, w tym jedna prywatna kibica Legii stracona bodajże na MŚ w Niemczech

tMK.
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tMK. » 04.11.2013, 17:06

Jakie grupy kibicowskie działają na Legii oprócz NS, UZL, WFS?

PS. i czym się zajmuje UZL? bo NS to Ultrasi, a WFS to graffiti ?
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19foRza20, bandaPL i 153 gości