Strona 1 z 453

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 19:02
autor: Eternidad
Powstają ciekawe tematy dotyczące różnych rejonów Polski, warto pociągnąć ten temat i odciążyć inne. Być może będzie tak beznapinkowy jak 10 pierwszych stron tematu krakowskiego.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 20:36
autor: kibic33
Pytam z czystej ciekawości. Mieszkalem kiedys w Łodzi przy ul. Skladowej na rogu Armii Ludowej (obecnie POW). Bylo to 30 lat temu, pamietam tylko osobnikow z LKSu. Jak ten rejon wyglada dzisiaj? Pamietam jeszcze w polowie lat 90 dzien derbowy gdzie w bramach na Skladowej stalo duzo skinow z ŁKS. Widzew pomimo sukcesow sportowych w latach 80 nie byl widoczny kibicowsko w tym czasie, pamietam, ze scisle centrum Lodzi to byl ŁKS. Jak jest dzisiaj?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 21:53
autor: Eternidad
Ścisłe centrum Łodzi to nadal w większości ŁKS, ulica Piotrkowska, Kościuszki, to sam ŁKS. Ulica Składowa jednak o ile dobrze się orientuje to głównie Widzew, Widzew na Śródmieściu to Pomorska, Sterlinga, plus okoliczne ulice, do ronda solidarności, od placu Narutowicza na wschód, choć ciężko to już podciągnąć pod śródmieście. Kilińskiego, Sienkiewicza wymieszane, co brama inni kibice, Solna to w większości ŁKS, Północna mocno przemieszana, Piramowicza ŁKS, Nowomiejska ŁKS, Targowa w większości Widzew, choć przy beczkach Grohmana ŁKS - wpływ ŁKS-u ze słynnej Abramowicza. Tuwima, Jaracza, Wschodnia, Włókiennicza ŁKS. Zdecydowana większość śródmieścia na wschód od ulicy Kilińskiego to Widzew, zachód ŁKS. Okolice dworca fabrycznego przemieszane.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 21:54
autor: Eternidad
Do tego osiedle Katedralna to sam ŁKS.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 22:43
autor: Nordavind
Eternidad pisze:Ścisłe centrum Łodzi to nadal w większości ŁKS, ulica Piotrkowska, Kościuszki, to sam ŁKS. Ulica Składowa jednak o ile dobrze się orientuje to głównie Widzew, Widzew na Śródmieściu to Pomorska, Sterlinga, plus okoliczne ulice, do ronda solidarności, od placu Narutowicza na wschód, choć ciężko to już podciągnąć pod śródmieście. Kilińskiego, Sienkiewicza wymieszane, co brama inni kibice, Solna to w większości ŁKS, Północna mocno przemieszana, Piramowicza ŁKS, Nowomiejska ŁKS, Targowa w większości Widzew, choć przy beczkach Grohmana ŁKS - wpływ ŁKS-u ze słynnej Abramowicza. Tuwima, Jaracza, Wschodnia, Włókiennicza ŁKS. Zdecydowana większość śródmieścia na wschód od ulicy Kilińskiego to Widzew, zachód ŁKS. Okolice dworca fabrycznego przemieszane.
A jak w okolicach Tymienieckiego, Przędzalnianej, Fabrycznej, placu Zwycięstwa? Ostatnio się tam pokręciłem, stąd pytanie z ciekawości. Piszesz na wschód od Kilińskiego - Widzew, więc odnosi się tez to do wspomnianej przeze mnie okolicy?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 22:44
autor: pomidor82
Jako że jestem ze Śródmieścia wypowiem się.Ktoś wyżej całkiem rzetelnie opisał mają dzielnice ale widać że nie jest Łodzianinem lub nie zna miasta.Nie ma w Łodzi ul.Abramowicza jest Abramowskiego a o osiedlu Katedralnym pierwsze słysze,chyba chodzi o Tyły.Moja opinia na temat kibicowskiego Śródmieścia jest taka że jednak mimo wszystko łksu zawsze było trochę więcej(ostatnie 20lat),jednak jakościowo zdecydowanie od dobrych 15 lat dominuje Widzew.Sąsiedzi mieli okresy kiedy mieli na Śródmieściu ekipe które w miare wyrównanie rywalizowała z Widzewiakami tj.Abramka,Tyły na początku lat 90 Wschodnia,Włókienka czy Jaracza ze słynnymi cannibalami,na Piotrkowskiej przy Magdzie też swego czasu kilku sie udzielało.Jednak to były przebłyski i w porównaniu z bardzo aktywnym Czerwonym Śródmieściem zaliczali zazwyczaj plecy.Był okres że Pomorska na Śródmieściu robiła co chciała i to ta ekipa często była odwiedzana przez chuliganke łksu z całej Łodzi i czesto z tych starć wychodziła do przodu.Ulice wyżej opisane zamieszkiwane przez łks jak np.Kościuszki są raczej ulicami przemysłowymi nie mieszkalnymi i w porównaniu z ulicami RTSu mieszka tam mało ludzi,tak samo jeśli chodzi u ul.Solną,Piramowicza czy Nowomiejską lub krótki odcinek Tuwima to są malutkie uliczki często graniczące z Widzewskimi terenami.łks jest porozrzucany po całym Śródmieściu a Widzew jest na kilku dużych ulicach i ich okolicach.Na wszyskich spornych terenach to Widzew rozdaje karty.Inna sprawa to Tyły i Abramka oni rywalizują z innymi Widzewskimi osiedlami są to mocne obrzeża Śródmieścia.Na dzień dzisiejszy Widzew na wyjazdy jeździ większym składem niż łks chodzi na mecze u siebie,jeśli chodzi o solówki i sprawy sportowe łks bez podjazdu.pzdr ps.Sienkiewicza to zdecydowanie łks

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 22:49
autor: pomidor82
Tymienieckiego ŁKS(któtki odcinek)reszta ul.to Stary Widzew a tam wiadomo komu sie kibicuje to samo ul.Przędzalniana.Pl.Zwycięstwa,Fabryczna to RTS.Piotrkowska żeby była jasność jest za łks.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 23:05
autor: TadzioNorek
Pomidorku co mamy rozumieć po przez zdanie że ŁKS bez podjazdu do Widzewa ? Nie trzeba mieszkać w Łodzi żeby wyśmiać taką tezę. Obie ekipy w Łodzi są na tyle silne że ciężko stwierdzić która ekipa jest lepsza a na pewno nie można powiedzieć że któraś z w/w ekip rządzi "niepodzielnie". Ilościowo Widzewa więcej ale ŁKS nadrabia jakością. Według mnie 50/50 jeśli chodzi o te ekipy.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 23:16
autor: pomidor82
Tadku wyraziłem sie źle,chodziło mi o to że łks ze Śródmieścia jest słabszy od RTSu z tej dzielnicy nie miałem oczywiście na myśli tego że łks jako całość nie ma podjazdu to Widzewa jako całości.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 23:30
autor: Loco_Locass
Bawiłem się ostatnio w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego na weselu i będąc w mieście widziałem sporo (w zdecydowanej większości) poprzerabianych wrzutów ŁKS-u. Czy wyciągnąłem dobre wnioski, iż w mieście przewaga ŁKS-u, skoro widzewski widziałem bodajże jeden?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 23:36
autor: internet
Loco_Locass pisze:Bawiłem się ostatnio w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego na weselu i będąc w mieście widziałem sporo (w zdecydowanej większości) poprzerabianych wrzutów ŁKS-u. Czy wyciągnąłem dobre wnioski, iż w mieście przewaga ŁKS-u, skoro widzewski widziałem bodajże jeden?
ilosciowa przewaga Widzewa, jakosciowa ŁKS.

Jezeli temat ma sie utrzymac to tacy goscie jako pomidor powinni dostac zakaz wypowiadania sie.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 23:40
autor: cobytu
pomidor82 pisze:Jako że jestem ze Śródmieścia wypowiem się.Ktoś wyżej całkiem rzetelnie opisał mają dzielnice ale widać że nie jest Łodzianinem lub nie zna miasta.Nie ma w Łodzi ul.Abramowicza jest Abramowskiego a o osiedlu Katedralnym pierwsze słysze,chyba chodzi o Tyły.Moja opinia na temat kibicowskiego Śródmieścia jest taka że jednak mimo wszystko łksu zawsze było trochę więcej(ostatnie 20lat),jednak jakościowo zdecydowanie od dobrych 15 lat dominuje Widzew.Sąsiedzi mieli okresy kiedy mieli na Śródmieściu ekipe które w miare wyrównanie rywalizowała z Widzewiakami tj.Abramka,Tyły na początku lat 90 Wschodnia,Włókienka czy Jaracza ze słynnymi cannibalami,na Piotrkowskiej przy Magdzie też swego czasu kilku sie udzielało.Jednak to były przebłyski i w porównaniu z bardzo aktywnym Czerwonym Śródmieściem zaliczali zazwyczaj plecy.Był okres że Pomorska na Śródmieściu robiła co chciała i to ta ekipa często była odwiedzana przez chuliganke łksu z całej Łodzi i czesto z tych starć wychodziła do przodu.Ulice wyżej opisane zamieszkiwane przez łks jak np.Kościuszki są raczej ulicami przemysłowymi nie mieszkalnymi i w porównaniu z ulicami RTSu mieszka tam mało ludzi,tak samo jeśli chodzi u ul.Solną,Piramowicza czy Nowomiejską lub krótki odcinek Tuwima to są malutkie uliczki często graniczące z Widzewskimi terenami.łks jest porozrzucany po całym Śródmieściu a Widzew jest na kilku dużych ulicach i ich okolicach.Na wszyskich spornych terenach to Widzew rozdaje karty.Inna sprawa to Tyły i Abramka oni rywalizują z innymi Widzewskimi osiedlami są to mocne obrzeża Śródmieścia.Na dzień dzisiejszy Widzew na wyjazdy jeździ większym składem niż łks chodzi na mecze u siebie,jeśli chodzi o solówki i sprawy sportowe łks bez podjazdu.pzdr ps.Sienkiewicza to zdecydowanie łks

Z tym tekstem bez podjazdu to Cie zdecydowanie poniosło... O dominacji sportowej nie ma mowy.Raz jedni raz drudzy i tyle.A teraz lekcja... Widzew.Mozna z dużej litery? Dorosles już do tego?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 23:55
autor: pomidor82
Napisze Ci tak...zawsze jak jesteście na jakieś dzielnicy słabsi to piszecie/mówicie z uśmieszkiem "raz jedni,raz drudzy"Na Dąbrowie też raz jedni raz drudzy?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 22.10.2013, 23:59
autor: Łowca
Loco_Locass pisze:Bawiłem się ostatnio w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego na weselu i będąc w mieście widziałem sporo (w zdecydowanej większości) poprzerabianych wrzutów ŁKS-u. Czy wyciągnąłem dobre wnioski, iż w mieście przewaga ŁKS-u, skoro widzewski widziałem bodajże jeden?
ŁKS w Piotrkowie zrobił duży postęp przez ostatnie lata kiedyś w ogóle nie byli widoczni. powiedzmy od 1999 do 2005 roku sam Widzew i jakieś tam jednostki Legii które jak dobrze pamiętam udzielały się na Piotrcovii nie wiem jak wcześniej. Później się to zmieniło i pojawił się ŁKS może inaczej zaczął być widoczny i coś znaczy. Miasto teraz jest podzielone na dwa łódzkie kluby.

Ja mam pytanie odnośnie kibiców piłki ręcznej w Piotrkowie bo wiem że tacy są gdy byliśmy ostatnio z wizytą na Concordii pojawiła się ich ekipa w sile 20? wyzywali Concordię. Stanowią jakąś siłę w mieście?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 08:35
autor: altgr
Pomidor pisanie nazwy klubu z malej litery to objaw kompleksow badz nizszosci. Ja pisze zawsze Widzew z duzej litery poniewaz ci nigdy nie zrobili mi na tyle krzywdy zeby miec jakies kompleksy, wrecz przeciwnie starcia z RTS wspominam bardzo milo(oczywiscie bywaly tez ciezsze chwile). Nauczcie sie tego wreszcie, ze jest to przejaw tylko i wylacznie slabosci, bo ponizyc mozna tylko na zywo w swiecie realnym. I zobacz temat warszawski - tam Legia jakos nie musi napinac sie w strone Polonii bo nie ma do czego, wyciagnij wnioski z tego, a moze uda sie utrzymac ten temat.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 09:49
autor: RESORT
Mam takie pytanie jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja w Bełchatowie czy GKS i FCB często wchodzą sobie w drogę w Bełchatowie z racji że miasto małe to każdy zna się choćby z widzenia?
I także mam drugie pytanie chodz to już inne województwo do Łodzi z Włoclawka jest 125km, jak to jest z Włocławią kiedy pierwsi kibice z Włocławi udzielali sie na meczach ŁKSu?
Proszę o udzielenie subiektywnych odpowiedzi

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 09:53
autor: 1910.FCP
Łowca pisze:
Loco_Locass pisze:Bawiłem się ostatnio w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego na weselu i będąc w mieście widziałem sporo (w zdecydowanej większości) poprzerabianych wrzutów ŁKS-u. Czy wyciągnąłem dobre wnioski, iż w mieście przewaga ŁKS-u, skoro widzewski widziałem bodajże jeden?
ŁKS w Piotrkowie zrobił duży postęp przez ostatnie lata kiedyś w ogóle nie byli widoczni. powiedzmy od 1999 do 2005 roku sam Widzew i jakieś tam jednostki Legii które jak dobrze pamiętam udzielały się na Piotrcovii nie wiem jak wcześniej. Później się to zmieniło i pojawił się ŁKS może inaczej zaczął być widoczny i coś znaczy. Miasto teraz jest podzielone na dwa łódzkie kluby.

Ja mam pytanie odnośnie kibiców piłki ręcznej w Piotrkowie bo wiem że tacy są gdy byliśmy ostatnio z wizytą na Concordii pojawiła się ich ekipa w sile 20? wyzywali Concordię. Stanowią jakąś siłę w mieście?
ŁKS w Piotrkowie to 85% miasta, ale trzy czwarte tej "ekipy" to przerzuci. Widzew został w kilkanaście osób jeżdzą na wszystkie mecze po około 10-15 osób. Piłka ręczna tam produkuje sie MKS Piotrkowianin który tak jak napisał kolega wyrzej ciśnie na Concordie Piotrków ( dawniej FC Widzewa). Tyle o Piotrkowie ;)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 09:57
autor: jemkotlety
Pytania o sytuację:

- Rawa Mazowiecka
- Piotrków
- Tomaszów
- Rzeczyca

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 10:07
autor: MuRPhY
jemkotlety pisze:Pytania o sytuację:

- Rawa Mazowiecka
- Piotrków
- Tomaszów
- Rzeczyca

Rawa Maz - dominacja Widzewa (troche Legii)
Piotrków opisany powyżej - ilościowo Widzew (zawsze sie tu kibicowało Widzewowi), jakościowo ŁKS ktory w ciagu ostatnich kilku lat zdominowal silowo miasto, zreszta kazdy wie dzieki czemu i komu
Tomaszow - Widzew, kiedys odrobina Legii (z 10 lat temu wybrali sie z Rawskimi na mecz nawet jakims busem, czy autokarem), dzis sladu po nich nie ma w miescie, nie mowie o jakis skitranych jednostkach co pewnie na Ł3 zawitaja... ŁKS twierdzi ze tez ma w TM FC ale to bardziej z cyklu ktokolwiek Widzial, ktokolwiek wie...

Rzeczyca - w sumie to pustynia kibicowska, wiem o paru osobach jezdzacych na Widzew z Rawa, pewnie znajdzie sie tez ktos z Ł3

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 10:32
autor: oba ma
Piotrków opisany powyżej - ilościowo Widzew (zawsze sie tu kibicowało Widzewowi), jakościowo ŁKS ktory w ciagu ostatnich kilku lat zdominowal silowo miasto, zreszta kazdy wie dzieki czemu i komu[quote][/quote] No właśnie dzięki czemu i komu ?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 10:34
autor: Łowca
MuRPhY pisze:
Piotrków opisany powyżej - ilościowo Widzew (zawsze sie tu kibicowało Widzewowi), jakościowo ŁKS ktory w ciagu ostatnich kilku lat zdominowal silowo miasto, zreszta kazdy wie dzieki czemu i komu
można wiedzieć dzięki czemu i komu? jeśli nie tu to pw

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 10:38
autor: Łowca
1910.FCP pisze: ŁKS w Piotrkowie to 85% miasta, ale trzy czwarte tej "ekipy" to przerzuci. Widzew został w kilkanaście osób jeżdzą na wszystkie mecze po około 10-15 osób. Piłka ręczna tam produkuje sie MKS Piotrkowianin który tak jak napisał kolega wyrzej ciśnie na Concordie Piotrków ( dawniej FC Widzewa). Tyle o Piotrkowie ;)
Dawniej FC Widzewa czyli rozumiem że Concordia to już nie Widzew? Obczaiłem wczoraj stronę Piotrkowianina i widoczne koszulki ŁKS więc już wszystko jasne.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 10:45
autor: 1910.FCP
Piotrkowskie Kluby : Piotrkowianin ( ŁKS), Polonia ( ŁKS), Piotrcovia to te działające kiedyś działała Concordia ( Widzew). Jeśli ktoś chce coś o Piotrkowie wiedzieć pisać priv. !

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 10:47
autor: krokiet_z_grzybami
Ja mam pytanie jak wyglądają obecnie "bastiony" Łksu o których zawsze było głośno na necie, czyli:
Limanka, Teofilów, Koziny
Ewentualnie to samo pytanie w stronę Widzewa a pro po Żabieńca, Chojen i Bałut

tak samo ciekawi mnie jak w pobliskich miasteczkach typu Pabianice, Aleksandrów, Konstantynów?

pzdr

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 10:50
autor: mandaryna
MuRPhY pisze: Rawa Maz - dominacja Widzewa (troche Legii)
Niestety, ale ta "dominacja" nie bierze się znikąd. Znajomi wśród dyrekcji szkół, darmowe wyjazdy klasowe dzieciaków, wsparcie od innych bliskich FC typu Skierniewice to raczej ta druga strona ma pod górkę. Obiektywnie miasto pro RTS, ale Legia w miarę swoich możlwości też daje radę.. Pewny rzeczy i znajomości się po prostu nie przeskoczy.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 11:08
autor: BROTHERS GANG
Mam pytanie,czy Widzew miał kiedykolwiek w Bełchatowie jakąś przewagę na dzielnicy/osiedlu ,czy raczej po rozrzucani po całym mieście?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 12:13
autor: MuRPhY
mandaryna pisze:
MuRPhY pisze: Rawa Maz - dominacja Widzewa (troche Legii)
Niestety, ale ta "dominacja" nie bierze się znikąd. Znajomi wśród dyrekcji szkół, darmowe wyjazdy klasowe dzieciaków, wsparcie od innych bliskich FC typu Skierniewice to raczej ta druga strona ma pod górkę. Obiektywnie miasto pro RTS, ale Legia w miarę swoich możlwości też daje radę.. Pewny rzeczy i znajomości się po prostu nie przeskoczy.
a co mamy pytac Was o zdanie czy mozemy dzialac w szkolach? bo nie kumam?

no dajecie rade w zaganianiu na pewno... bialka poszly kiedys do decyzyjnych na L, ale niestety konfitury z R(L)M dalej smigaja tyle na ten temat... widac wszelkimi mozliwymi metodami sie u Was waLczy...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 12:19
autor: MuRPhY
krokiet_z_grzybami pisze:Ja mam pytanie jak wyglądają obecnie "bastiony" Łksu o których zawsze było głośno na necie, czyli:
Limanka, Teofilów, Koziny
Ewentualnie to samo pytanie w stronę Widzewa a pro po Żabieńca, Chojen i Bałut

tak samo ciekawi mnie jak w pobliskich miasteczkach typu Pabianice, Aleksandrów, Konstantynów?

pzdr
Limanka, Koziny, Teo to bastiony ŁKSu i tu sie nic nie zmienia.

co do Bałut, to taka Limanka i Teofilów to tez czesc Bałut wiec ktora czesc masz na mysli?

Chojny i Zabieniec to Widzew i to tez sie nie zmienia, oczywiscie sasiedzi pewnie napisza co innego :)

Pabianice - Widzew odbił miasto pare lat temu i dominuje w miescie pod kazdym wzgledem

Kanzas coraz mocniejsza przewaga Widzewa, po latach mimo wszystko dominacji ŁKSu,

Aleks, po latach piknikowej przewagi Widzewa (brak raczej ekip mocnych wrazen) od paru lat dominacja ŁKSu wspieranego przez graniczacy niemalze Łódzki Teofilow, sporo sie dzieje na miescie

mysle ze obiektywnie

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 13:06
autor: mandaryna
MuRPhY pisze:
mandaryna pisze:
MuRPhY pisze: Rawa Maz - dominacja Widzewa (troche Legii)
Niestety, ale ta "dominacja" nie bierze się znikąd. Znajomi wśród dyrekcji szkół, darmowe wyjazdy klasowe dzieciaków, wsparcie od innych bliskich FC typu Skierniewice to raczej ta druga strona ma pod górkę. Obiektywnie miasto pro RTS, ale Legia w miarę swoich możlwości też daje radę.. Pewny rzeczy i znajomości się po prostu nie przeskoczy.
a co mamy pytac Was o zdanie czy mozemy dzialac w szkolach? bo nie kumam?

no dajecie rade w zaganianiu na pewno... bialka poszly kiedys do decyzyjnych na L, ale niestety konfitury z R(L)M dalej smigaja tyle na ten temat... widac wszelkimi mozliwymi metodami sie u Was waLczy...
Działajcie sobie gdzie chcecie napisałem tylko skad to sie bierze wszystko :)
Sprawa z tą osobą którą pewnie masz na myśli dawno już została wyjaśniona i wasze starania zagięcia rzeczywistości nic nie dadzą. A o metodach walki to właśnie najlepiej wiedzą twoi ziomkowie, którzy na solówki po kilka-kilkanaście osób lubią przychodzić z wyposażeniem :) Jak masz wątpliwości z chęcia ci przypomne na priv żeby tu ludziom nie zaśmiecać tematu

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 14:28
autor: MuRPhY
ja wiem swoje Ty wiesz swoje...

i nie chodzi o pojedynczy przypadek bo kwity sam w reku mialem na co najmniej 2 osoby... jedna sie rozjebala na 2 czy 3 chlopakow od nas, druga kazala sobie zaplacic bo inaczej pojdzie na psy i sama napisala oswiadczenie... ale to inna bajka... bylo minelo, zycie wszystko zweryfikuje...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 14:29
autor: MuRPhY
podpisala sie pod tym ze przyjela kase w zamian za niezglaszanie na psiarnie sprawy pobicia

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 14:30
autor: kkk78
krokiet_z_grzybami pisze:Ja mam pytanie jak wyglądają obecnie "bastiony" Łksu o których zawsze było głośno na necie, czyli:
Limanka, Teofilów, Koziny


pzdr
Jeżeli pytasz o osiedla,to należy dodać jeszcze do tego Retkinię i Karolew

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 17:47
autor: 357.
jako ciekawostka dla osób zainteresowanych z poza Łodzi artykuł z tmk z 2010, tylko nie zaczynajmy dyskusji czy oni sie znają, czy nie itp. bo to tylko artykuł z gazety.(przyjamniej rozpisane są osiedla na dzielnicach, bo nawet mieszkańcy naszego miasta potrafią mie odrózniać Teofiloa od Bałut)
[link]
[link]
[link]
[link]

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 20:31
autor: pomidor82
altgr pisze:Pomidor pisanie nazwy klubu z malej litery to objaw kompleksow badz nizszosci. Ja pisze zawsze Widzew z duzej litery poniewaz ci nigdy nie zrobili mi na tyle krzywdy zeby miec jakies kompleksy, wrecz przeciwnie starcia z RTS wspominam bardzo milo(oczywiscie bywaly tez ciezsze chwile). Nauczcie sie tego wreszcie, ze jest to przejaw tylko i wylacznie slabosci, bo ponizyc mozna tylko na zywo w swiecie realnym. I zobacz temat warszawski - tam Legia jakos nie musi napinac sie w strone Polonii bo nie ma do czego, wyciagnij wnioski z tego, a moze uda sie utrzymac ten temat.
Jak nie będziesz Ty i Twoi kumple po szalu pisać głupot i kłamstw będe pisał nazwe Waszego klubu z dużej litery.Pisząc posty podpisujcie sie z jakiej dzielnicy jesteście żeby uniknąć sytuacji w której ktoś z Teofilowa wypowiada sie na temat Chojen np.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 20:51
autor: Sebastia19n88
Pomidor dałeś juz popis wiec cichosza najlepiej. Jak sie ma Ksawerów ???

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 21:35
autor: Łódź-Andrzejów
Pomidor dobrze napisał,że ostatnimi czasy w solówkach na śródmieściu Łks bez podjazdu.
Tak chyba powinniście odebrać tamten post.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 22:08
autor: opel
[link]. ŁKS bez pojazdu w Śródmieściu :-)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 22:18
autor: krokiet_z_grzybami
opel pisze:[link]. ŁKS bez pojazdu w Śródmieściu :-)
na filmiku z tego zdarzenia dosyć wyraźnie słychać jak kopiący gościu krzyczy do leżącego "jebać ełkse", więc jak to w końcu było, kto tu kogo oklepał?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 22:24
autor: drzewiec
Może ktoś opisać Kurak i Rokicie?

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

: 23.10.2013, 22:36
autor: Prastary
Mam pytanie dotyczące strefy wpływów pomiędzy ŁKSem a Widzewem na Górniaku.Było by miło gdyby ktoś również opisał Julianów.