Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 06.06.2019, 18:27

ha ha ha temat Łódki a my tu o warszawskich cwe(L)ach dyskutujemy :)

Dzis patrząc czym sie stała Warszawa,żałuje że to stolica tak wspaniałego kraju. Zbieranina homoniepełnosprawnych,cwaniaków,karierowiczów z wypizdowa dolnego i cała masa wykolejenców emocjnalnych. za 20 lat w tym rynsztoku normalny człowiek nie bedzie miał tam czego szukać.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY



Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 06.06.2019, 18:53

DoZo(L)e... pisze:
06.06.2019, 11:30
Nie dziwi mnie wcale estyma, jaką darzycie komunistę, grzesiuka,
Z tego co pamiętam to mieliście na waszym forum kiedyś temat o Grzesiuku i jakoś nie widziałem tam negatywnych opinii na jego temat.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 06.06.2019, 19:10

yurez pisze:
01.06.2019, 13:23
Dozo napisz tu nam wszystkim zgromadzonym, czy walczysz tylko w Internecie na kibice.net czy chuliganisz tez na ulicach? Odpowiedz czy jestes wojownikiem poza forum ? to dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania :)
Nie walczę tu na forum w internecie ani nie jestem pospolitym chuliganem, straszącym "cywili" na ulicach. Czy jestem wojownikiem? Hmmm, fLaga WORRIORS do czegoś zobowiązuje. I nie napiszę o sobie więcej (jeszcze poniżej znajdziesz wzmiankę ;), bo to domena uRY (a wcześniej - Urke Nachalnika :).

Czy teraz wywiążesz się ze swoich słów, czy znowu zaproponujesz mi "solówkę" w wysłanym 'PriWie'? :D

jestesmywaszastolica pisze:
05.06.2019, 20:14
DoZo(L)e... pisze:
04.06.2019, 15:01

Oczywiście jesteś w błędzie, bo wtedy był po cichu z aparatem tylko jakiś smarkacz (chyba nawet jest uwieczniony na "wklejonym" przeze mnie zdjęciu po prawej stronie), zaangażowany przez "turystów", którzy - nota bene - przed samym zwarciem zatrzymali się z tyłu, żeby sobie na awanturę popatrzeć (bił się prawdopodoBnie wyłącznie jeden z nich), a fotograf "t'97" zrobił raptem kilka marnych ujęć i został podobno "przeorany".
Jako, że uważasz moje posty za "infantylne" to nie wiem czy jest sens na to odpisywać, ale fotograf był z rocznika 83 (czy tam 82) więc nie bardzo podchodzi pod smarkacza (nawet z perspektywy 2002). dwa to był kompletnie spoza klimatu, a na awanturę nie wzięli go t97 tylko był tam niejako towarzysko, czy jak to tam nazwać
Co do tego kto i jak się bił to mam tutaj również inne spostrzeżenia, ale nie chce mi się o tym rozpisywać.

(...)
Jeśli już jakoś sobie sprawdziłeś, że ten twój "nieprzypadkowy" fotograf to małolat, o którym pisałem tzn. rachityczny 'skejt' [od którego filmowy negatyw/klisza przez "B" z "turystów" trafił(A) do mnie, a następnie da(L)ej i raczej tamte zdjęcia nigdzie się w sieci nie pojawiły], to zabierz gdzieś daleko stąd "Dario1916", żeby polansować się przed nim na legijnego 'kumacza'. Może on uwierzy w twoją wersję dot. Wolskiej i inne "spostrzeżenia".

mlodykocur pisze:
06.06.2019, 15:00
(...)

W dużej mierze to zasługa przyjezdnych słoików, którym po roku w stolicy palma odbija i wystawiają rdzennym laurkę w postaci "ja już jestem warszawiak i u nas w warszawie" etc.



A PRAWDA JEST TAKA, ŻE GDYBY WAS TU Z CAŁEJ POLSKI NIE ZJECHAŁO TYLU ZA CHLEBEM, TO ŻYŁO BY SIĘ W TEJ STOLICY NAM, WARSZAWIAKOM ZUPEŁNIE LEPIEJ.

Czy czujemy się lepsi? - jako kibice (L) - oczywiście, że tak ..., ale jako warszawiacy nie mamy problemów z tym, że ktoś jest z Grójca, Warki, Radomia. Jesteś człowiekiem kulturalnym, masz zasady - tak też potraktują cię rdzenni,
cham
(...) będzie chamem (...)
[na wieki wieków - przyp. DoZo]
AMEN[!!! - przyp. DoZo]

Zmieńcie temat - w końcu to wasz wątek łódzki.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Dario1916
Posty: 550
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dario1916 » 06.06.2019, 19:14

Hustin Doffman pisze:
06.06.2019, 18:27
ha ha ha temat Łódki a my tu o warszawskich cwe(L)ach dyskutujemy :)

Dzis patrząc czym sie stała Warszawa,żałuje że to stolica tak wspaniałego kraju. Zbieranina homoniepełnosprawnych,cwaniaków,karierowiczów z wypizdowa dolnego i cała masa wykolejenców emocjnalnych. za 20 lat w tym rynsztoku normalny człowiek nie bedzie miał tam czego szukać.
Czym się stała Warszawa według ciebie? Bo z twojego opisu wynika, że pojęcia nie masz żadnego. Potrafisz tylko obrażać, czym wystawiasz marne świadectwo swojemu środowisku (choć jesteś w nim nikim).
(L)

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 06.06.2019, 19:37

DoZo(L)e... pisze:
06.06.2019, 19:10

jestesmywaszastolica pisze:
05.06.2019, 20:14
DoZo(L)e... pisze:
04.06.2019, 15:01

Oczywiście jesteś w błędzie, bo wtedy był po cichu z aparatem tylko jakiś smarkacz (chyba nawet jest uwieczniony na "wklejonym" przeze mnie zdjęciu po prawej stronie), zaangażowany przez "turystów", którzy - nota bene - przed samym zwarciem zatrzymali się z tyłu, żeby sobie na awanturę popatrzeć (bił się prawdopodoBnie wyłącznie jeden z nich), a fotograf "t'97" zrobił raptem kilka marnych ujęć i został podobno "przeorany".
Jako, że uważasz moje posty za "infantylne" to nie wiem czy jest sens na to odpisywać, ale fotograf był z rocznika 83 (czy tam 82) więc nie bardzo podchodzi pod smarkacza (nawet z perspektywy 2002). dwa to był kompletnie spoza klimatu, a na awanturę nie wzięli go t97 tylko był tam niejako towarzysko, czy jak to tam nazwać
Co do tego kto i jak się bił to mam tutaj również inne spostrzeżenia, ale nie chce mi się o tym rozpisywać.

(...)
Jeśli już jakoś sobie sprawdziłeś, że ten twój "nieprzypadkowy" fotograf to małolat, o którym pisałem tzn. rachityczny 'skejt' [od którego filmowy negatyw/klisza przez "B" z "turystów" trafił(A) do mnie, a następnie da(L)ej i raczej tamte zdjęcia nigdzie się w sieci nie pojawiły], to zabierz gdzieś daleko stąd "Dario1916", żeby polansować się przed nim na legijnego 'kumacza'. Może on uwierzy w twoją wersję dot. Wolskiej i inne "spostrzeżenia”.
Nie kompromitujcie się dalej. Zanim zaczniecie się odzywać, to najpierw ustalcie jedna wersje przed publikacja w internecie swoich sprzecznych oświadczeń... ciężko rozkminić która wypowiedz jest oficjalną relacją Legii, bo policjant kibice net nie reaguje. Idźcie stad i już nie piszcie nic.

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 06.06.2019, 21:02

Hipokryci z Widzewa prują się o Malika Montanę a tymczasem pewna znana osobowość z DHW ma ciapatego... w rodzinie. Szkoda, że razem nie kręcą tych kebabów:) , No ale w końcu ciapatego też na mecze można zabrać hehe zawsze to kolejny sprzedany karnet. Taki oto bojownik w walce o polskość! Fakt, podobno przestał się ukrywać ale nadal nie wiadomo czy sztywniutko czy "jak zawsze" bywa w Waszych szeregach.


Pytanie do kogoś z ŁKS:
Czy ktoś aktywny od Was w Żyrardowie? :)

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 06.06.2019, 21:48

młodyknur, miałeś się już nie wpisywać w tym temacie. Dlaczego więc robisz z gęby d***?

Oldschoolfan, nie wiem komu kibicujesz ale nie popisujesz się tego typu tekstami. Pisać o czyimś potomstwie, dzieciach śmieci to już jest poniżej poziomu rynsztoku.

Dozo, jak tam z tym Grzesiukiem, bo coś zamilkłeś. Chciałeś znowu wbić szpilę ale nie pykło.

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 06.06.2019, 21:54

Zadebiutowalem na Widzewie na poczatku lat 90, chyba to byl Stomil, pamietam od zawsze wisiala u nas duza flaga WARSZAWA, teraz ostatnio ma meczach jej nie widze, chlopaki juz nie jezdza? Druga sprawa - jak juz sie doczlapiemy do tej ekstraklapy (pod wodzą Smółki? :-)) to najbardziej oczekiwanym meczem dla kibiców Widzewa, będzie ten z Łks, drugie miejsce Legia. A dla kibiców Legii jaki bedzie najbardziej oczekiwany mecz? i dlaczego ten z Widzewem? :-) (nie zaprzeczajcie że nie, bo udowodnie) i kto tu ma kompleks?

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 06.06.2019, 23:03

kusy_jest_boski pisze:
06.06.2019, 21:54
Zadebiutowalem na Widzewie na poczatku lat 90, chyba to byl Stomil, pamietam od zawsze wisiala u nas duza flaga WARSZAWA, teraz ostatnio ma meczach jej nie widze, chlopaki juz nie jezdza? Druga sprawa - jak juz sie doczlapiemy do tej ekstraklapy (pod wodzą Smółki? :-)) to najbardziej oczekiwanym meczem dla kibiców Widzewa, będzie ten z Łks, drugie miejsce Legia. A dla kibiców Legii jaki bedzie najbardziej oczekiwany mecz? i dlaczego ten z Widzewem? :-) (nie zaprzeczajcie że nie, bo udowodnie) i kto tu ma kompleks?
raczej dla Legii nie bedzie bardziej oczekiwany bo mogli jechac na nowy stadion Widzewa na mecz z Legia II

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 06.06.2019, 23:34

Nie ta ranga, nie ta liga, co Ty porownujesz, wiekszosc z L nawet nie wie w której lidze ich 2 gra....

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 06.06.2019, 23:47

DoZo(L)e... pisze:
06.06.2019, 19:10


Czy teraz wywiążesz się ze swoich słów, czy znowu zaproponujesz mi "solówkę"



Ty k**** spruta skoro wyciągasz rzeczy z priwa na główne forum, to Ci odpisze ze ona jest dalej aktualna, szkoda ze nie miales tyle jaj zeby przyjac propozycje, na normalnych zdrowych zasadach, ale za to miałeś "jaja" zeby sie r******* na glownym. Masz te przyslowiowe jaja , co tu na forum zeby podjac sie " wyzwania "??
Tylko nie p****** mi zesrancu cos o psach czy co Ty tam wczesniej pisałeś, bo jestem do zweryfikowania bez problemu gdybys tego potrzebował. Jesli Ci to pomoze podjac dobra decyzje a Ty to Ty , i jakie zdjecie dostalem Twojej gęby na priv to jestem sporo mlodszy rocznikiem, wiec co sie bedziesz " małolata " bał.

TO JAK DOZO ???? bo trzeba takie sprawy rozwiazywac z Toba na glownym, do czego sam sprowadziles ta " dyskusje " tutaj CHAMIE.

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 06.06.2019, 23:50

mlodykocur pisze:
06.06.2019, 20:38
[KTO JAK NIE WY?: https://stadionowioprawcy.net/news/legi ... na-trasie/
Skończ pierdolić głupoty, bo c**** wiesz tyle co wyczytasz w necie. Na filmiku jest tylko początek waszej kolumny gdzie przód tylko się wysypał do nas, a ci co byli na wprost nas to udawali, że nas nie widzą. Starcie było na końcu waszej kolumny gdzie kolejna grupa od was się wysypała i tam dostaliście po głowach. Trzeba było być na wyjeździe, anie pierdolić swoje relacje kilka miesięcy po. Tak samo starcie na dworcu było na stacji Włochy, a nie na Ursusie jak w swoich kocopołach opowiadasz kumaczu.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Arkan » 06.06.2019, 23:57

zagladam tu czasami kiedy normalni Ludzie z Łks-u i Widzewa np.Miliard - wspominaja stare czasy lub normalnie rozmawiaja,niestety takich jest tutaj zdecydowanie mniej.nie mam zamiaru sie tu wypowiadac na temat sprutych, internetowych,anonimowych spoleczniakow i pajacy nie bedacych w ekipie (H) czy nawet normalnych wyjazdowcow nie z masowek bo musialbym spedzac czas na jechaniu z tym wirtualnym kurestwem.wiec zapytam tylko pana oldschool fan czy jestes z Widzewa? a tak poza tym chyba nowy szpagacik sie szykuje.

Rosso Fanatico
Posty: 5
Rejestracja: 22.04.2017, 01:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Rosso Fanatico » 07.06.2019, 00:08

A k**** xydowskie patrza i zacierają ręce jak to Polaki sie gryza miedzy sobą... Ehh odpuście już proszę, to do niczego nie prowadzi.
Niech każdy się czuje lepiej bo jest Polakiem, co Legioniści maja zrobic z brudasami? Chuje na stolkach wszystkich przyjma, bo na Polsce im nie zalezy, zobaczcie ilu u nas w Łodzi jest juz ukrów czy Azjatów. Wiem że kibicowanie i nienawiść do wrogiej druzyny ale ku*** mać powinnismy byc zgodni jesli chodzi o dobro Polski...

Bugi2017
Posty: 149
Rejestracja: 19.08.2017, 21:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bugi2017 » 07.06.2019, 00:08

Obrazek

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 07.06.2019, 00:33

Rosso Fanatico pisze:
07.06.2019, 00:08
A k**** xydowskie patrza i zacierają ręce jak to Polaki sie gryza miedzy sobą... Ehh odpuście już proszę, to do niczego nie prowadzi.
Niech każdy się czuje lepiej bo jest Polakiem, co Legioniści maja zrobic z brudasami? Chuje na stolkach wszystkich przyjma, bo na Polsce im nie zalezy, zobaczcie ilu u nas w Łodzi jest juz ukrów czy Azjatów. Wiem że kibicowanie i nienawiść do wrogiej druzyny ale ku*** mać powinnismy byc zgodni jesli chodzi o dobro Polski...
Społeczeństwo jest zbyt głupie by dostrzec, że Polska z roku na rok staje się Polin.

Trzeba być debilem by zarzucać komukolwiek z Legii o normalnych poglądach, że są winni tego, ze na ulicach Warszawy jest coraz bardziej kolorowo. To samo z lgbt. Te k**** jak będą chciały to i tak wprowadzą swoje chore ideologie do szkól. Żebyśmy coś zdziałali jako Naród to musiałoby na ulicę wyjść przynajmniej z milion osób. To jednak niemożliwe bo są zbyt duże podziały. Za PO już konkretnie wrzało, więc doszedł do władzy PiS, który ostudził głowy radykalniejszej części społeczeństwa. Dalej jesteśmy pod żydowskim butem, nic się nie zmienia, klepią antypolskie ustawy, a demonstracje urządza zupełnie nieszkodliwy i śmieszny KOD czyli banda debili, którzy nawet do końca nie wiedzą przeciwko czemu protestują.

Przepraszam za OT, choć patrząc na to co się wyprawia w tym temacie to chyba jednak nie muszę przepraszać ;)
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 07.06.2019, 08:20

A.P, tylko mówi prawdę haha.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 07.06.2019, 08:31

Dario1916 pisze:
06.06.2019, 19:14
Hustin Doffman pisze:
06.06.2019, 18:27
ha ha ha temat Łódki a my tu o warszawskich cwe(L)ach dyskutujemy :)

Dzis patrząc czym sie stała Warszawa,żałuje że to stolica tak wspaniałego kraju. Zbieranina homoniepełnosprawnych,cwaniaków,karierowiczów z wypizdowa dolnego i cała masa wykolejenców emocjnalnych. za 20 lat w tym rynsztoku normalny człowiek nie bedzie miał tam czego szukać.
Czym się stała Warszawa według ciebie? Bo z twojego opisu wynika, że pojęcia nie masz żadnego. Potrafisz tylko obrażać, czym wystawiasz marne świadectwo swojemu środowisku (choć jesteś w nim nikim).
w 1997 roku odbywałem służbe wojskową w WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ na bemowie,i wtedy mówie z czystym sumieniem że byłem zachwycony Warszawą,historie czuć było na każdym kroku,ludzie byli przyjaźnie nastawieni,nawet przy libacjach alkoholowych Warszawiacy byli naprawde pozytywnie nastawieni do nowych znajomosci. Dziś jeżdząc tam 3-4 razy do roku w interesach widze coraz wiekszych wykolejeńców na ulicach,coraz większy narcyzm wśród ludzi którzy podobno są warszawiakami i zachowują sie jakby pierwszy raz usłyszeli że istnieją inne miasta niż Warszawa. Ja nie ubliżam Warszawie jako miastu,to co wycierpiało to miasto,i jej mieszkańcy nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić bo mam za słabą wyobraźnie. Wkurwia mnie tylko że ludzie wybierają sobie do ratusza coraz większych popierdoleńców,pozwalją lewactwu tworzyć coraz to większe przepisy anty Polskie,anty chrzescijanskie a wnukowie poległych dziś zapominają po co ta krew była przelana. Dobrze,niech będzie ze jestem nikim w swoim srodowisku Widzewskim,wcale mi to nie przeszkadza bo faktycznie zadnej wiekszej roli na Piłsudskiego nie odgrywam,moze ciut więcej niz zwykły pikniczek ale to nie ma teraz zadnego znaczenia. Ale mimo ze jestem jak to ujołes nikim to nawet ja wiem ze warszawiacy którzy oddawali zycie za Warszawe bronili ją przed niemcem i komunizmem,a co wy dzis robicie? bez rozlewu krwi,bez jednego strzału,sprzedaliscie naszym niedawnym okupantom nasza stolice za mamone i dobrobyt. Nienawidze dzisiejszych warszawiaków za to ze po tym co pani hania "syłenka wałszawska" zrobiła ludziom z tymi mieszkaniami,kamienicami,wybraliście jej kontynuatora zamiast dać szanse młodym patriotom z Konfederacji. W grobie sie powstańcy przewracają gdy patrza na to co zescie zrobili z tym pieknym miastem. Nieznani Sprawcy i ich oprawy patriotyczne są jak powiem świeżego powietrza w tym lewackim warszawskim szambie.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Towariszcz Komandir » 07.06.2019, 09:00

Trochę śmiesznie to brzmi z ust kibica Widzewa. Mieliście sztamę z komuchem Leszkiem Millerem, w Łodzi rządzi Zdanowska z PO a wy tu spinacie się kogo w Warszawie wybierają.
I napisz jaki wpływ mają na to kto rządzi kibice Legii? Nie jestem ani z Legii ani z Warszawy po prostu śmieszy mnie takie widzewskie pierdolenie.
:lol:

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 07.06.2019, 09:03

Terroor pisze:
07.06.2019, 08:20
A.P, tylko mówi prawdę haha.
Kolejny rozjebany do kolekcji... Ja p*******...
ŁKS Łódź Polska

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 07.06.2019, 09:15

Towariszcz Komandir pisze:
07.06.2019, 09:00
I napisz jaki wpływ mają na to kto rządzi kibice Legii?
Gdybys miał chodź troszkę pojecia nie zadawał bys takich pytań ale spoko,juz odpowiadam:

Według kibiców Legii,Polonii nie ma,więc cała Warszawa kibicuje Legii,a mówiąc poważnie 70% Warszawiaków utożsamia sie z Legią,z tych 70%,70% chodzi na mecze swojego klubu. To daje całkiem pokaźną liczbe wyborców.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Towariszcz Komandir » 07.06.2019, 09:25

Jaki ty jesteś jebnięty to szok normalnie.

W Warszawie mieszka około 1.7 mln ludzi. 70% to 1.2 mln a z tego 70% to 800 tysięcy z hakiem. Chcesz napisać, że 800 tysięcy mieszkańców Warszawy chodzi na Legię??
:lol:

Dario1916
Posty: 550
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dario1916 » 07.06.2019, 09:34

Hustin Doffman pisze:
07.06.2019, 08:31
Dario1916 pisze:
06.06.2019, 19:14
Hustin Doffman pisze:
06.06.2019, 18:27
ha ha ha temat Łódki a my tu o warszawskich cwe(L)ach dyskutujemy :)

Dzis patrząc czym sie stała Warszawa,żałuje że to stolica tak wspaniałego kraju. Zbieranina homoniepełnosprawnych,cwaniaków,karierowiczów z wypizdowa dolnego i cała masa wykolejenców emocjnalnych. za 20 lat w tym rynsztoku normalny człowiek nie bedzie miał tam czego szukać.
Czym się stała Warszawa według ciebie? Bo z twojego opisu wynika, że pojęcia nie masz żadnego. Potrafisz tylko obrażać, czym wystawiasz marne świadectwo swojemu środowisku (choć jesteś w nim nikim).
w 1997 roku odbywałem służbe wojskową w WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ na bemowie,i wtedy mówie z czystym sumieniem że byłem zachwycony Warszawą,historie czuć było na każdym kroku,ludzie byli przyjaźnie nastawieni,nawet przy libacjach alkoholowych Warszawiacy byli naprawde pozytywnie nastawieni do nowych znajomosci. Dziś jeżdząc tam 3-4 razy do roku w interesach widze coraz wiekszych wykolejeńców na ulicach,coraz większy narcyzm wśród ludzi którzy podobno są warszawiakami i zachowują sie jakby pierwszy raz usłyszeli że istnieją inne miasta niż Warszawa. Ja nie ubliżam Warszawie jako miastu,to co wycierpiało to miasto,i jej mieszkańcy nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić bo mam za słabą wyobraźnie. Wkurwia mnie tylko że ludzie wybierają sobie do ratusza coraz większych popierdoleńców,pozwalją lewactwu tworzyć coraz to większe przepisy anty Polskie,anty chrzescijanskie a wnukowie poległych dziś zapominają po co ta krew była przelana. Dobrze,niech będzie ze jestem nikim w swoim srodowisku Widzewskim,wcale mi to nie przeszkadza bo faktycznie zadnej wiekszej roli na Piłsudskiego nie odgrywam,moze ciut więcej niz zwykły pikniczek ale to nie ma teraz zadnego znaczenia. Ale mimo ze jestem jak to ujołes nikim to nawet ja wiem ze warszawiacy którzy oddawali zycie za Warszawe bronili ją przed niemcem i komunizmem,a co wy dzis robicie? bez rozlewu krwi,bez jednego strzału,sprzedaliscie naszym niedawnym okupantom nasza stolice za mamone i dobrobyt. Nienawidze dzisiejszych warszawiaków za to ze po tym co pani hania "syłenka wałszawska" zrobiła ludziom z tymi mieszkaniami,kamienicami,wybraliście jej kontynuatora zamiast dać szanse młodym patriotom z Konfederacji. W grobie sie powstańcy przewracają gdy patrza na to co zescie zrobili z tym pieknym miastem. Nieznani Sprawcy i ich oprawy patriotyczne są jak powiem świeżego powietrza w tym lewackim warszawskim szambie.
Nie można mieszać polityki do piłki w taki sposób. Zdanowska w Łodzi ile głosów miała (ile od kibiców RTS?)? A chujoza Adamowicz w Gdańsku? A Prezydencji w Poznaniu i Wrocławiu? Niby miasta ze sztywnymi prawicowymi ekipami a do władz wybierani lewacy. Czasy się zmieniają. W latach 90, o których wspominasz ciekawostką był Murzyn widziany w Centrum Warszawy. Świat idzie jednak w takim a nie innym kierunku. Co wy w Łodzi robicie z masą Ukraińców i skośnookich? Tępicie ich na każdym kroku? Palicie domy i auta, wyganiacie z miasta? NIE. Więc na co takie gadanie? Skoro tak nienawidzisz Warszawy, tak samo i z tego samego powodu powinieneś nienawidzić swoje miasto..................
(L)

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 07.06.2019, 10:14

Dobra nie ma sensu się dochodzić. Moje zdanie znacie. A jak wiadomo ilu Polaków tyle opinii. Może faktycznie nie ma sensu mieszać polityki do tego stopnia w sport. Aczkolwiek polityka już dawno wlazla z buciorami do sportu.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 07.06.2019, 10:42

Zaraz zacznie się kolejna gównoburza na kilkanaście stron.

ZamknijDrzwi
Posty: 91
Rejestracja: 01.06.2015, 09:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZamknijDrzwi » 07.06.2019, 10:59

Pique pisze:
07.06.2019, 10:42
Zaraz zacznie się kolejna gównoburza na kilkanaście stron.

Zacznie,zacznie jak dojdzie do Was informacja o koledze z Bałut. :)

johkowalsky
Posty: 10
Rejestracja: 04.04.2015, 17:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: johkowalsky » 07.06.2019, 11:17

z czego się cieszycie? bawi Was to? w każdej ekipie są takie przypadki tylko większość zamiata to pod dywan, albo tego nie nagłaśnia, albo wybiera nie ciśnięcie z frajerem bo strach u d*** co jeszcze może powiedzieć jak nie będzie miał już naprawdę nic do stracenia... albo to jest jak w jednej ekipie do tej pory osoba która tylu ludziom daje zarobić, że nagle krzywe akcje można zamieść pod dywan...
a jak uważacie, że macie takie prawilne ekipy i nie było takich przypadków to znaczy, że w d**** byliście, gówno widzieliście i jesteście smarkami...
te czasy są skurwiałe i niestety w c*** osób się szmaci przez pieniążki... najpierw robią rzeczy do których się nie nadają, psychika siada jak się noga powinie i jest d***...

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Arkan » 07.06.2019, 11:54

co ty p********* chlopie.w to ze w tym waszym calym wrwe panuje takie kurestwo nie mierz wszytkich swoja miara.sam gowno wiesz szczurze.moze i sie zdarza w nie ktorych ekipach ale to co sie dzieje w waszej koalicji to jest plaga frajerstwa.

P1908C
Posty: 26
Rejestracja: 10.04.2019, 22:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: P1908C » 07.06.2019, 11:56

Tutaj chodzi tylko o to, że mieliście być chciwi naszej krwi, a póki co jeden za drugim się r*************, że miło. Płotów nie starczy na transy z ksywkami pdw. I mnie to nie bawi, że ktoś idzie siedzieć. Bo szkoda chłopaków którym napierdoliliście farmazonów o życiu jak Pablo Escobar bo tym dostanie się najbardziej po d**** i za nimi nikt płakać nie będzie poza ich rodzinami.

Proof
Posty: 609
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Proof » 07.06.2019, 11:58

To teraz jeszcze do Kolekcji ktoś z elany sie r********** , i rodzinka w komplecie wielkie wrwe chciwi krwi , najbardziej zalosna koalicja jak w historii powstała

Bugi2017
Posty: 149
Rejestracja: 19.08.2017, 21:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bugi2017 » 07.06.2019, 12:08

Oni to akurat jako pierwsi zaczęli ten "frajstiwal"

[link]

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 07.06.2019, 12:12

Widzew, Wisla, Ruch, Elana- kolejna 60stka rozjebana :)))

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 07.06.2019, 12:21

kusy_jest_boski pisze:
06.06.2019, 21:54
Zadebiutowalem na Widzewie na poczatku lat 90, chyba to byl Stomil, pamietam od zawsze wisiala u nas duza flaga WARSZAWA, teraz ostatnio ma meczach jej nie widze, chlopaki juz nie jezdza?
Wisi. Byla na meczu z Radomiakiem.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 07.06.2019, 12:24

Jaki wylew anonimów, a wiecie w ogóle o kim mowa? Cieszycie się jakby wasz klub zdobył majstra, a Zapewne gowno wiecie i tak zostanie do kolejnego artykuły :)

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 07.06.2019, 12:51

Ps. A kolegom zza miedzy radzę zająć się własnymi sprawami, bo tez doszło do zatrzymań w tym tygodniu zdaje się, ale Seweryn pewnie info nie mógł znaleźć.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Towariszcz Komandir » 07.06.2019, 12:52

Ja nie jestem z Łodzi i wiem że rozjebał się A. z Bałut a ty jesteś odbanowany z Widzewa i tego nie wiesz. Taki z ciebie kumacz właśnie.
:lol:

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 07.06.2019, 12:53

Swoją drogą Widzew w Macedonii, a ponoć się boimy pojawić na kadrze ;)

ts1998
Posty: 204
Rejestracja: 28.03.2016, 23:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ts1998 » 07.06.2019, 13:22

Ani nad wardarem ani na bulwarze kochoracin i okolicy was nie ma.
Zmien informatora.
Zjedz zupe

ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ldzwdz1910 » 07.06.2019, 14:08

Oldschoolfan pisze:
07.06.2019, 13:27
Pique pisze:
07.06.2019, 12:53
Swoją drogą Widzew w Macedonii, a ponoć się boimy pojawić na kadrze ;)
Pokażcie się na meczu :-))
Spoko loko. Nie pojechała mała grupka, więc czekaj na rozwój zdarzeń.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 07.06.2019, 14:16

Nie pojechała mała grupka, bo ktoś z emigracji napisał litanie do Was. Wielcy chuligani, a na kadrę nie jeżdżą. Jeśli delegacja z jakiegoś FC lub osiedla się nie pojawi to flaga nie będzie wisiała na meczach, nawet Partizan Wam nie pomoże ;))

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kibic111444, slimosolo i 182 gości