www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ldzwdz1910 » 03.09.2018, 23:33

nikodem pisze:
03.09.2018, 19:00
Mogliście wczoraj podbić i pogadać o frekwencji :)
Ciężka sprawa, helikopter pilnował żeby nikomu się nic się nie stało ;)



WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WM'87 » 04.09.2018, 01:10

ZamknijDrzwi pisze:
03.09.2018, 21:10
Nastąpiły dziwne czasy,tzw moda na układy.W Widzewie nie widać różnic pomiędzy zgodą a układem,pewnie zaraz mnie połowa ludzi z forum zje,ze oni widzą różnice,więc z chęcią poczytam. Za "starych" czasów nie było mowy,by układ pozdrawiać na meczu,wywieszać flagi,a w ciuchach układowiczów nie widać było na własnym stadionie,a zwykli kibice mogli się dowiedzieć o nich jedynie od kogoś bardziej kumatego. Wisła i cała koalicja wprowadziła inne zasady, które podchwytują nowe pokolenia innych drużyn.

Na koniec szczerze napiszę,ze frekwencje na meczach macie naprawdę zajebistą. Fala nowych kibiców(z meczu na mecz coraz więcej czerwonych fant :D ),którzy z meczu na mecz mają coraz więcej do powiedzenia i za klika lat może wyjść wam to bokiem.
Czasy sie zmienily i przychodza nowe "mody". Kiedys za damska torebke dostalbys w tube na trybunie a dzisiaj mozesz dostac dostac od typa z torebka ;) Fajnie ze Widzew jest czescia wprowadzenia nowej mody na uklady jak sam to napisales. Za kilka lat jakis typek z nickiem 1908 napisze tutaj ze to LKS zapoczatkowal ta mode :)


Co do frekwecji. Nadal nie czaje jak mozecie drwic z naszych "pikonikow" majac przed soba wizje nowego stadionu i naplywu swoich "nowych" kibicow. Wasi chuliganiu tu na forum twierdza ze u was sami fanatycy ale trzeby byc niedojebanym dzieciakiem zeby w to wierzyc.
Uwazasz ze nam bokiem wyjdzie ta frekwecja? Ja uwazam ze wam moze ona wyjsc za 10-20 lat gdy pokolenie sie wymieni.

ZamknijDrzwi
Posty: 93
Rejestracja: 01.06.2015, 09:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZamknijDrzwi » 04.09.2018, 07:28

esgrts1 pisze:
03.09.2018, 22:41
ZamknijDrzwi pisze:
03.09.2018, 21:10
Co do samego turnieju,miał wyglądać chyba troszkę inaczej z trochę większą ilością drużyn. Mimo wszystko i tak wypadł naprawdę dobrze. Zapewne pojawi się szersza relacja,dla bardziej ciekawszych. Turniej letni mamy,co rok na którym są zgody,fc i osiedla.
Dzięki nowemu ośrodku na Minerskiej,mamy teraz większe możliwości rozgrywania letnich zawodów(zdecydowana większa ilość boisk).

Jeżeli chodzi o Widzew w Toruniu,to jak zawsze można mieć zastrzeżenia do ich prawidłowych liczb wyjazdowych,to w sobotę mogło być sporo więcej niż przyznanych biletów.

Nastąpiły dziwne czasy,tzw moda na układy.W Widzewie nie widać różnic pomiędzy zgodą a układem,pewnie zaraz mnie połowa ludzi z forum zje,ze oni widzą różnice,więc z chęcią poczytam. Za "starych" czasów nie było mowy,by układ pozdrawiać na meczu,wywieszać flagi,a w ciuchach układowiczów nie widać było na własnym stadionie,a zwykli kibice mogli się dowiedzieć o nich jedynie od kogoś bardziej kumatego. Wisła i cała koalicja wprowadziła inne zasady, które podchwytują nowe pokolenia innych drużyn.

Na koniec szczerze napiszę,ze frekwencje na meczach macie naprawdę zajebistą. Fala nowych kibiców(z meczu na mecz coraz więcej czerwonych fant :D ),którzy z meczu na mecz mają coraz więcej do powiedzenia i za klika lat może wyjść wam to bokiem.
Pytanie bez napinki jak możecie wywieszac flagę chuliganska rado na turnieju jak wy tam nie istniejecie pomijajac parę osób to tak jak do nas się sraliscie o flagi na innych osiedlach czy wogole te wasze wszystkie drużyny to było pokazanie przed zgoda i jak to dobrze jesteście w Łodzi

Już na samym turnieju widząc to wiedziałem,ze będzie o to rozkminka. Osiedle jest wasze to prawda,ale kilka lat temu było inaczej,mieszkają różne osoby jeżdżące na mecze oraz wyjazdy,od Janusza do osób reprezentujące znaczek H.
WM'87 pisze:
04.09.2018, 01:10
ZamknijDrzwi pisze:
03.09.2018, 21:10
Nastąpiły dziwne czasy,tzw moda na układy.W Widzewie nie widać różnic pomiędzy zgodą a układem,pewnie zaraz mnie połowa ludzi z forum zje,ze oni widzą różnice,więc z chęcią poczytam. Za "starych" czasów nie było mowy,by układ pozdrawiać na meczu,wywieszać flagi,a w ciuchach układowiczów nie widać było na własnym stadionie,a zwykli kibice mogli się dowiedzieć o nich jedynie od kogoś bardziej kumatego. Wisła i cała koalicja wprowadziła inne zasady, które podchwytują nowe pokolenia innych drużyn.

Na koniec szczerze napiszę,ze frekwencje na meczach macie naprawdę zajebistą. Fala nowych kibiców(z meczu na mecz coraz więcej czerwonych fant :D ),którzy z meczu na mecz mają coraz więcej do powiedzenia i za klika lat może wyjść wam to bokiem.
Czasy sie zmienily i przychodza nowe "mody". Kiedys za damska torebke dostalbys w tube na trybunie a dzisiaj mozesz dostac dostac od typa z torebka ;) Fajnie ze Widzew jest czescia wprowadzenia nowej mody na uklady jak sam to napisales. Za kilka lat jakis typek z nickiem 1908 napisze tutaj ze to LKS zapoczatkowal ta mode :)


Co do frekwecji. Nadal nie czaje jak mozecie drwic z naszych "pikonikow" majac przed soba wizje nowego stadionu i naplywu swoich "nowych" kibicow. Wasi chuliganiu tu na forum twierdza ze u was sami fanatycy ale trzeby byc niedojebanym dzieciakiem zeby w to wierzyc.
Uwazasz ze nam bokiem wyjdzie ta frekwecja? Ja uwazam ze wam moze ona wyjsc za 10-20 lat gdy pokolenie sie wymieni.

Nikt kto myśli logicznie nie drwi z waszej frekwencji,każda normalna osoba wie,ze frekwencje robi się przez Januszów,bo samymi fanatykami stadionu nie wypełnisz. Tylko chodzi mi o to,ze duży napływ nowych kibiców,którzy zaczynają coraz śmielej wypowiadać i wtrącać się w sprawy kibicowskie. Patrz ostatni mecz Wasz z Resovią ile lamentu było w internecie,ze akcja nie potrzebna,ze po co race itd.? Zaraz napiszesz,ze były to jednostki,możliwe,ale mówmy sobie szczerze,ze w 90 procentach,klub będzie bardziej stał 10 tysiącami pikników,niż za 5 tysiącami fanatyków.

zdeptany trawnik
Posty: 188
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 04.09.2018, 09:46

UW1908 pisze:
02.09.2018, 23:23
Najważniejsze, że ty nie robisz, psie.
Pies to Cię jebal pedofilu .

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 04.09.2018, 10:26

Panowie!!! Po co te nerwy? W szkole pierwsze jedyneczki wpadły? Po szkole na boisko w piłeczkę pograć i tam się trzeba pozbywać złych emocji w tym wieku.

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 04.09.2018, 11:06

ZamknijDrzwi pisze:
04.09.2018, 07:28



Nikt kto myśli logicznie nie drwi z waszej frekwencji,każda normalna osoba wie,ze frekwencje robi się przez Januszów,bo samymi fanatykami stadionu nie wypełnisz. Tylko chodzi mi o to,ze duży napływ nowych kibiców,którzy zaczynają coraz śmielej wypowiadać i wtrącać się w sprawy kibicowskie. Patrz ostatni mecz Wasz z Resovią ile lamentu było w internecie,ze akcja nie potrzebna,ze po co race itd.? Zaraz napiszesz,ze były to jednostki,możliwe,ale mówmy sobie szczerze,ze w 90 procentach,klub będzie bardziej stał 10 tysiącami pikników,niż za 5 tysiącami fanatyków.

Lech Legia Gornik itd również mają dobrą frekwencje ale takich cymbalow jak ma Widzew to nie zadna inna polska ekipa. W madrowaniu i wywyzszaniu to nikt ich nie przebije.

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 04.09.2018, 11:31

Podałeś przykład (7)egii i ty twierdzisz, ze tam wynalazków na stadionie nie ma? Nie interesuje mnie temat innych klubów, czasem ogarnę temat ŁKS-u wiadomo z jakiego powodu. Czemu tak Was interesuje ten Widzew, wchodzicie na różne portale społecznościowe, szukacie newsow i sensacji na temat Widzewa i jak coś znajdziecie od razu pucujecie sie na forum. W waszym klubie wieje nuda, nie ma zatrzymań po przyypalowych akcjach i nic się nie dzieje, ze jedyny temat to Widzew? Czy może większość wypowiadających się tutaj na temat Widzew po prostu gowno wie i bazuje na informacjach podanych w komentarzach na onecie i fejsbuku? Nie będę odnosił się do tekstu o „cymbałach” na naszym stadionie, bo pomimo, iż pod wiatę wchodzi 4K wiary to tez macie tam potężna ilość tychże „cymbałów” (różnica skali, u was powiedzmy 2k wynalazków na stadionie odpowiada 10k na stadionie w Sercu Łodzi na Piłsudskiego). Kiedy odpaliliscie Piro oprócz turnieju? Bo kiedyś tez nam to zarzucaliscie hipokryci. Fajnie, ze Widzew jest dla Was punktem odniesienia i próbujecie dyskredytować sile i pozycje naszego klubu, to o czymś świadczy.. bo czemu wyciagalibyscie takie irracjonalne teksty, ze było nas niby 1500 w Toruniu, a piszemy ze grubo ponad 2000. Nawet jeśli pojechalibyśmy w te 1500 osób to podaj przykład wyjazdu ŁKSu w podobnej liczbie. Drugi raz proszę o podanie takiego przykładu, jeśli nie potraficie przytoczyć takiego wyjazdu to zamknijcie mordy na temat frekwencji na wyjazdach, bo ciagle twierdzicie, ze na stadion przychodzi 16 tys „pikników” co na wyjazdy nie jeżdżą. Czy może teraz te 2 tys w Toruniu, to tez byli „pikniki” i „wiesniacy” - cudzysłow oznacza termin zaciągnięty z Waszego jezyka Żydzi. Jestem pełen podziwu jak prymitywny i ograniczony element stanowia co poniektórzy.

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wichrowe wzgorze » 04.09.2018, 11:46

Jaga obecna na turnieju ŁKS?

Zamazany
Posty: 78
Rejestracja: 19.07.2011, 14:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zamazany » 04.09.2018, 12:35

Luźne pytanie, ciekawi mnie podział jakichś ciekawszych miejsc w Łodzi na Widzew/ŁKS. Np zgaduje że ZOO, atlas arena i reszta atrakcji z parku obok stadionu ŁKSu jest biała i Widzewiacy raczej się tam nie pokazują. A jak jest z:
-Manufakturą
-Piotrowską
-Galerią Łódzką

Eternidad
Posty: 338
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 04.09.2018, 12:53

Zamazany pisze:
04.09.2018, 12:35
Luźne pytanie, ciekawi mnie podział jakichś ciekawszych miejsc w Łodzi na Widzew/ŁKS. Np zgaduje że ZOO, atlas arena i reszta atrakcji z parku obok stadionu ŁKSu jest biała i Widzewiacy raczej się tam nie pokazują. A jak jest z:
-Manufakturą
-Piotrowską
-Galerią Łódzką
Manufaktura ŁKS
Piotrkowska ŁKS
Galeria Łódzka na styku więc i jedni i drudzy.

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 04.09.2018, 13:22

Chłopie napisałeś ze galeria łódzka na styku a Piotrkowska ŁKSu? Chyba kolejny rodowity z Piotrkowa.. wydawało mi się ze zarówno pietryna jak i galeria są położone mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli są tak naprawdę na styku i nikt poza większymi grupkami raczej się tam nie afiszuje w barwach klubowych. Manu rzeczywiście położone na ełkaesiackim osiedlu ale tez mieszkając w Łodzi przeszło 8 lat nie zauważyłem tam często spacerujących, pojedynczych osób w barwach.. raczej zorganizowane akcje pokazania się na rynku manu - to tylko moje prywatne spostrzeżenia a mieszkam praktycznie na pograniczu „stref wpływów”. Pozdro

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 04.09.2018, 13:26

ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 13:22
Chłopie napisałeś ze galeria łódzka na styku a Piotrkowska ŁKSu? Chyba kolejny rodowity z Piotrkowa.. wydawało mi się ze zarówno pietryna jak i galeria są położone mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli są tak naprawdę na styku i nikt poza większymi grupkami raczej się tam nie afiszuje w barwach klubowych. Manu rzeczywiście położone na ełkaesiackim osiedlu ale tez mieszkając w Łodzi przeszło 8 lat nie zauważyłem tam często spacerujących, pojedynczych osób w barwach.. raczej zorganizowane akcje pokazania się na rynku manu - to tylko moje prywatne spostrzeżenia a mieszkam praktycznie na pograniczu „stref wpływów”. Pozdro
Ty albo sobie kpisz, albo w Łodzi byłeś raz na wycieczce szkolnej. Zarówno Piotrkowska, jak i Galeria Łódzka leżą na terenach ŁKS, z tą różnicą że z Galerii Łódzkiej bliżej do terenów Rts (Księży Młyn, Fabryczna, Targowa), niż z Pietryny (gdzie każda odchodząca uliczka do kilku następnych skrzyżowań należy do ŁKS).

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 04.09.2018, 13:28

ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 13:22
Chłopie napisałeś ze galeria łódzka na styku a Piotrkowska ŁKSu? Chyba kolejny rodowity z Piotrkowa.. wydawało mi się ze zarówno pietryna jak i galeria są położone mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli są tak naprawdę na styku i nikt poza większymi grupkami raczej się tam nie afiszuje w barwach klubowych. Manu rzeczywiście położone na ełkaesiackim osiedlu ale tez mieszkając w Łodzi przeszło 8 lat nie zauważyłem tam często spacerujących, pojedynczych osób w barwach.. raczej zorganizowane akcje pokazania się na rynku manu - to tylko moje prywatne spostrzeżenia a mieszkam praktycznie na pograniczu „stref wpływów”. Pozdro
Odstaw dopalacze, albo skończ oglądać TVN.

Eternidad
Posty: 338
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 04.09.2018, 13:28

DK08 pisze:
04.09.2018, 13:26
ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 13:22
Chłopie napisałeś ze galeria łódzka na styku a Piotrkowska ŁKSu? Chyba kolejny rodowity z Piotrkowa.. wydawało mi się ze zarówno pietryna jak i galeria są położone mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli są tak naprawdę na styku i nikt poza większymi grupkami raczej się tam nie afiszuje w barwach klubowych. Manu rzeczywiście położone na ełkaesiackim osiedlu ale tez mieszkając w Łodzi przeszło 8 lat nie zauważyłem tam często spacerujących, pojedynczych osób w barwach.. raczej zorganizowane akcje pokazania się na rynku manu - to tylko moje prywatne spostrzeżenia a mieszkam praktycznie na pograniczu „stref wpływów”. Pozdro
Ty albo sobie kpisz, albo w Łodzi byłeś raz na wycieczce szkolnej. Zarówno Piotrkowska, jak i Galeria Łódzka leżą na terenach ŁKS, z tą różnicą że z Galerii Łódzkiej bliżej do terenów Rts (Księży Młyn, Fabryczna, Targowa), niż z Pietryny (gdzie każda odchodząca uliczka do kilku następnych skrzyżowań należy do ŁKS).
O to mi właśnie chodziło.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 04.09.2018, 13:46

Żadne z tych miejsc nie można przypisać do danej ekipy i taka prawda

Eternidad
Posty: 338
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 04.09.2018, 13:50

esgrts1 pisze:
04.09.2018, 13:46
Żadne z tych miejsc nie można przypisać do danej ekipy i taka prawda
Tak tak, Widzew by sobie tego bardzo życzył 😂

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 04.09.2018, 13:54

esgrts1 pisze:
04.09.2018, 13:46
Żadne z tych miejsc nie można przypisać do danej ekipy i taka prawda
Na jakiej podstawie piszesz takie bzdury? Na każdym z tych terenów mieszkają aktywni kibole ŁKS-u, regularnie jeżdżący na mecze, i bujający się w barwach po swoich terenach. Załóż smyczkę Rtsu i przejdź się po okolicy, sprawdzimy ile prawy jest w twoich słowach. Jeżeli chcesz użyć argumentu że tam również pojawiacie się w weekendy na melanże, to w takim razie Fabryczny też nie należy do Was, ani okolice Dworca Widzew bo tam często podróżujemy.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ineder56 » 04.09.2018, 14:04

picooligans pisze:
04.09.2018, 14:00
ku***, WIdzew gra w 3 lidze robią zajebiste liczyby a wy tu pierdolicie o jakiś śmiesznych typkach najgorszych januszkach tymczasem w Warszaewie czy Poznaniu skargi na piłkarzyki, protesty, typ z Cracovii pisze że u nich słby młyn i frekwencja bo słabe wyniki po 6 kolejkach, śmiech na sali idźcie się j**** przygłupy.
Sam się idź j**** przygłupie z ekipy potrafiącej jechać na wyjazd bez flag. To jest dopiero januszada.

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 04.09.2018, 14:10

ReanimacjiTrupaStop pisze:
04.09.2018, 13:28
ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 13:22
Chłopie napisałeś ze galeria łódzka na styku a Piotrkowska ŁKSu? Chyba kolejny rodowity z Piotrkowa.. wydawało mi się ze zarówno pietryna jak i galeria są położone mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli są tak naprawdę na styku i nikt poza większymi grupkami raczej się tam nie afiszuje w barwach klubowych. Manu rzeczywiście położone na ełkaesiackim osiedlu ale tez mieszkając w Łodzi przeszło 8 lat nie zauważyłem tam często spacerujących, pojedynczych osób w barwach.. raczej zorganizowane akcje pokazania się na rynku manu - to tylko moje prywatne spostrzeżenia a mieszkam praktycznie na pograniczu „stref wpływów”. Pozdro
Odstaw dopalacze, albo skończ oglądać TVN.
Podasz mi ten przykład wyjazdu ŁKSu, gdzie pojechaliście mniej więcej w 1500 osób, czy nie? Jeśli nie to zamknij mordę proszę cię trzeci raz. Myslisz, ze pare postów zostało napisanych na inny temat i już sprawa przycichnie? Pucowales się i na wszelkie sposoby próbowałeś udowodnić ze wszyscy widzewiacy kłamią podając liczbę wyjazdowa w Toruniu, bo w głębi duszy płakałes i marzysz, żeby doświadczyć takiego wyjazdu. Wiem wiem gnoju, wyjazdy w 100-200 osób są lepsze niż taki masowy dwutysięczny wypad. Tak jak wspomniałem Widzew działa na inna skale niż ŁKS i tego obrazu nie da się zakrzywić nawet poprzez płacz takich nastolatek którzy wymyślają sobie coraz to nowsze login’y. Wy pierdolicie w necie głupoty zamiast zmobilizować kolegów do pójścia na stadion - My natomiast w sobotę po raz kolejny zapelnimy po brzegi Serce Łodzi :)

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ineder56 » 04.09.2018, 14:39

picooligans pisze:
04.09.2018, 14:13
Ineder56 pisze:
04.09.2018, 14:04
Sam się idź j**** przygłupie z ekipy potrafiącej jechać na wyjazd bez flag. To jest dopiero januszada.
a ty komu kibicujesz internetowy statysto?
Ja jestem jak wasz kolega Puszkin. Raz tu, raz tam. Wierność.

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 04.09.2018, 14:42

DK08 pisze:
04.09.2018, 13:26
ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 13:22
Chłopie napisałeś ze galeria łódzka na styku a Piotrkowska ŁKSu? Chyba kolejny rodowity z Piotrkowa.. wydawało mi się ze zarówno pietryna jak i galeria są położone mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli są tak naprawdę na styku i nikt poza większymi grupkami raczej się tam nie afiszuje w barwach klubowych. Manu rzeczywiście położone na ełkaesiackim osiedlu ale tez mieszkając w Łodzi przeszło 8 lat nie zauważyłem tam często spacerujących, pojedynczych osób w barwach.. raczej zorganizowane akcje pokazania się na rynku manu - to tylko moje prywatne spostrzeżenia a mieszkam praktycznie na pograniczu „stref wpływów”. Pozdro
Ty albo sobie kpisz, albo w Łodzi byłeś raz na wycieczce szkolnej. Zarówno Piotrkowska, jak i Galeria Łódzka leżą na terenach ŁKS, z tą różnicą że z Galerii Łódzkiej bliżej do terenów Rts (Księży Młyn, Fabryczna, Targowa), niż z Pietryny (gdzie każda odchodząca uliczka do kilku następnych skrzyżowań należy do ŁKS).
Jasne, ze masz racje z odchodzacymi uliczkami. Z tym, ze ja miałem na myśli stricte miejsca wspomniane przez ziomeczka wyżej i tak jak napisałem - w moim mniemaniu od ulicy zachodniej/Piotrkowskiej do wysokości galerii łódzkiej jest szeroka „strefa graniczna” gdzie spotkamy reprezentantów obu łódzkich klubów. Tak czy siak Śródmieście jest podzielone a historycznie to wy mieliście tam więcej do powiedzenia chociaż teraz to troszkę się zmienia i sytuacja jest bardziej dynamiczna niż kilka lat temu gdzie można było stwierdzić ze Widzew nie istnieje na śródmieściu. Wszystko zależy od punktu siedzenia :)

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 04.09.2018, 15:10

A Gracie Barra (za chwile nowa nazwa) i Octopus to nie znajdują się w tej strefie o której wspomnialem? Wiadomo, ze w tych klubach tylko jedne barwy są akceptowalne :)

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 04.09.2018, 15:33

DK08 pisze:
04.09.2018, 13:54
esgrts1 pisze:
04.09.2018, 13:46
Żadne z tych miejsc nie można przypisać do danej ekipy i taka prawda
Na jakiej podstawie piszesz takie bzdury? Na każdym z tych terenów mieszkają aktywni kibole ŁKS-u, regularnie jeżdżący na mecze, i bujający się w barwach po swoich terenach. Załóż smyczkę Rtsu i przejdź się po okolicy, sprawdzimy ile prawy jest w twoich słowach. Jeżeli chcesz użyć argumentu że tam również pojawiacie się w weekendy na melanże, to w takim razie Fabryczny też nie należy do Was, ani okolice Dworca Widzew bo tam często podróżujemy.
Nie muszę smyczki zakładać notorycznie w koszulce jestem w miano na piotrkowskiej też do galerii nie chodzę i jeszcze ani razu nikt nie podbił więc mit waszych terenów na off też pewnie wy radzicie och wy chuligani z radogoszcza😂😂😂😂

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 04.09.2018, 15:35

ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 14:42
DK08 pisze:
04.09.2018, 13:26
ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 13:22
Chłopie napisałeś ze galeria łódzka na styku a Piotrkowska ŁKSu? Chyba kolejny rodowity z Piotrkowa.. wydawało mi się ze zarówno pietryna jak i galeria są położone mniej więcej na tej samej szerokości geograficznej, czyli są tak naprawdę na styku i nikt poza większymi grupkami raczej się tam nie afiszuje w barwach klubowych. Manu rzeczywiście położone na ełkaesiackim osiedlu ale tez mieszkając w Łodzi przeszło 8 lat nie zauważyłem tam często spacerujących, pojedynczych osób w barwach.. raczej zorganizowane akcje pokazania się na rynku manu - to tylko moje prywatne spostrzeżenia a mieszkam praktycznie na pograniczu „stref wpływów”. Pozdro
Ty albo sobie kpisz, albo w Łodzi byłeś raz na wycieczce szkolnej. Zarówno Piotrkowska, jak i Galeria Łódzka leżą na terenach ŁKS, z tą różnicą że z Galerii Łódzkiej bliżej do terenów Rts (Księży Młyn, Fabryczna, Targowa), niż z Pietryny (gdzie każda odchodząca uliczka do kilku następnych skrzyżowań należy do ŁKS).
Jasne, ze masz racje z odchodzacymi uliczkami. Z tym, ze ja miałem na myśli stricte miejsca wspomniane przez ziomeczka wyżej i tak jak napisałem - w moim mniemaniu od ulicy zachodniej/Piotrkowskiej do wysokości galerii łódzkiej jest szeroka „strefa graniczna” gdzie spotkamy reprezentantów obu łódzkich klubów. Tak czy siak Śródmieście jest podzielone a historycznie to wy mieliście tam więcej do powiedzenia chociaż teraz to troszkę się zmienia i sytuacja jest bardziej dynamiczna niż kilka lat temu gdzie można było stwierdzić ze Widzew nie istnieje na śródmieściu. Wszystko zależy od punktu siedzenia :)
Pokazujesz jedynie brak wiedzy o sytuacji w mieście. Miejsca wspomniane stricte przez "ziomeczka" to właśnie tereny ŁKS. Koniec kropka, twoja internetowa propaganda tego nie zmieni, i zapewne każdy bardziej zorientowany w temacie (nie w internecie) kibol Rtsu przyzna mi rację. I nie mam tu na myśli kogo spotkasz, bo spotkać możesz kibiców ku*** Niecieczy czy Podbeskidzia, tylko o to do kogo należy teren (czyt. aktywność, chuliganka, barwy, grafy).

A o tych zmianach na Śródmieściu i "przejmowaniu" terenu nawet nie chce mi się pisać, bo w ostatnim czasie zmian nie ma praktycznie żadnych.

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 04.09.2018, 15:39

esgrts1 pisze:
04.09.2018, 15:33
DK08 pisze:
04.09.2018, 13:54
esgrts1 pisze:
04.09.2018, 13:46
Żadne z tych miejsc nie można przypisać do danej ekipy i taka prawda
Na jakiej podstawie piszesz takie bzdury? Na każdym z tych terenów mieszkają aktywni kibole ŁKS-u, regularnie jeżdżący na mecze, i bujający się w barwach po swoich terenach. Załóż smyczkę Rtsu i przejdź się po okolicy, sprawdzimy ile prawy jest w twoich słowach. Jeżeli chcesz użyć argumentu że tam również pojawiacie się w weekendy na melanże, to w takim razie Fabryczny też nie należy do Was, ani okolice Dworca Widzew bo tam często podróżujemy.
Nie muszę smyczki zakładać notorycznie w koszulce jestem w miano na piotrkowskiej też do galerii nie chodzę i jeszcze ani razu nikt nie podbił więc mit waszych terenów na off też pewnie wy radzicie och wy chuligani z radogoszcza😂😂😂😂
Myślisz gamoniu że ktoś będzie klepał takiego szczurka pod okiem tysiąca kamer? Było pytanie do kogo należy teren i padła odpowiedź. W takim razie Stoki 100% ŁKS bo pracujemy tu z ziomeczkami i latamy w barwach na legalu. Śmiech z ciebie dzieciaku.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 04.09.2018, 15:42

ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 15:10
A Gracie Barra (za chwile nowa nazwa) i Octopus to nie znajdują się w tej strefie o której wspomnialem? Wiadomo, ze w tych klubach tylko jedne barwy są akceptowalne :)
Gracie Barra ? Kiedyś tam byli na Jaracza ale to było dawno w czasach gdzie United Gym był na Rewolucji. Zresztą chyba Rogowski został pogoniony przez waszych i odbili sharksow. Co do octopus to klub neutralny bo sam znam osobiście ludzi którzy tam ćwiczą a kibicuja ŁKS owi.

cbc1910
Posty: 85
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cbc1910 » 04.09.2018, 15:46

ts1998 pisze:
02.09.2018, 13:47
nawijaj ..... z połową Polski ?? z kim znaczy sie?? Smialo
Widocznie starsi koledzy z różnych względów nie powiedzieli Ci że , poza Lechem ,Zawiszą i Gks-em Tychy swego czasu łączyły Was zgody lub jak to jest teraz modne , układy lub dobre relacje z Resovią , Śląskiem , Arką , Cracovią , Stomilem , Miedzią , Górnikiem Zabrze , Górnikiem Wałbrzych , Polonią Bytom , Polonią W-wa , Gks-em B-tów , Lechią Gdańsk - jeśli kogoś pominąłem to przepraszam.

Ale najlepszym hitem jest to , że jeszcze w latach 80-tych śpiewaliście przed każdym meczem z Legią pieśń o zabitym przez Legię Waszym koledze po szalu - Mariuszu jako wyraz swej nienawiści do Legii , ale nie przeszkadzało to Waszym fanom kilka/kilkanaście lat temu( o czym pisali sami legioniści na swoim forum po wyjazdowym meczu na zakazie u Was , gdzie siedzieliście razem na Galerze ) spijać z nimi piwka na Pietrynie czy też wykazywać chęci wymiany barw z warszawiakami ( z czego mieli największą bekę)

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 04.09.2018, 16:10

LksNaZawsze pisze:
04.09.2018, 15:42
ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 15:10
A Gracie Barra (za chwile nowa nazwa) i Octopus to nie znajdują się w tej strefie o której wspomnialem? Wiadomo, ze w tych klubach tylko jedne barwy są akceptowalne :)
Gracie Barra ? Kiedyś tam byli na Jaracza ale to było dawno w czasach gdzie United Gym był na Rewolucji. Zresztą chyba Rogowski został pogoniony przez waszych i odbili sharksow. Co do octopus to klub neutralny bo sam znam osobiście ludzi którzy tam ćwiczą a kibicuja ŁKS owi.
Dobrze ze napisałeś ten post, wiadomo chociaż ze gowno wiesz, a tym zdaniem ze w Octopusie trenują Żydzi to już w ogóle dałeś do pieca. Rodzu Odjebal pare wałków wiec zawodnicy zmienili klub, ale dalej trenują tam widzewiacy tylko, a oprócz tego zmienił się tez właściciel bajkopisarzu. Octopus 100% Widzew i tu nie ma co się rozpisywać, kolega jest farmazoniarzem skoro nie wie kto trenuje w tym klubie - myślisz ze widzewiak z krwinki kości trenowałby derbowego rywala? j***** idiota roku. I do kolegi wyżej - jak to jest w takim razie ze na terenach ełkaesiackich (twierdzisz ze od pietryny do okolic galerii tylko ŁKS) funkcjonują dwa prowidzewskie kluby sportów walki? j**** was ściemniacze

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 04.09.2018, 16:27

Poza tym nawet jeśli miałbyś racje ze ktoś sie trafi zza miedzy w Octopusie to jakimi pizdami Musza być, ze trenują w klubie gdzie ludzie trenują w czerwonych barwach klubowych. Nie jestem jedynym który trenuje tam w barwach kłamczuchy :)

konmetkol
Posty: 52
Rejestracja: 03.07.2016, 20:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: konmetkol » 04.09.2018, 16:51

ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 16:10
LksNaZawsze pisze:
04.09.2018, 15:42
ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 15:10
A Gracie Barra (za chwile nowa nazwa) i Octopus to nie znajdują się w tej strefie o której wspomnialem? Wiadomo, ze w tych klubach tylko jedne barwy są akceptowalne :)
Gracie Barra ? Kiedyś tam byli na Jaracza ale to było dawno w czasach gdzie United Gym był na Rewolucji. Zresztą chyba Rogowski został pogoniony przez waszych i odbili sharksow. Co do octopus to klub neutralny bo sam znam osobiście ludzi którzy tam ćwiczą a kibicuja ŁKS owi.
Dobrze ze napisałeś ten post, wiadomo chociaż ze gowno wiesz, a tym zdaniem ze w Octopusie trenują Żydzi to już w ogóle dałeś do pieca. Rodzu Odjebal pare wałków wiec zawodnicy zmienili klub, ale dalej trenują tam widzewiacy tylko, a oprócz tego zmienił się tez właściciel bajkopisarzu. Octopus 100% Widzew i tu nie ma co się rozpisywać, kolega jest farmazoniarzem skoro nie wie kto trenuje w tym klubie - myślisz ze widzewiak z krwinki kości trenowałby derbowego rywala? j***** idiota roku. I do kolegi wyżej - jak to jest w takim razie ze na terenach ełkaesiackich (twierdzisz ze od pietryny do okolic galerii tylko ŁKS) funkcjonują dwa prowidzewskie kluby sportów walki? j**** was ściemniacze
Ty to jakiś w kurwe j***** Przez ojca jesteś i wuja dzielnicowego. Proszę chodź umówimy się na Piotrkowskiej umówimy się w Manu umówimy się w Galerii ty w Koszulce Widzewa ja w Koszulce ŁKS zobaczymy kto pierwszy w pizde wyłapie to samo Galeria. Niedługo się dowiemy że nasze tereny kończą się na Włókniarzy weź ty ku*** niedojebie najpierw coś sprawdź w Rzeczywistości a potem się wypowiadaj. Siedzisz na tym swoim Wtm onanizujesz się w c*** potem wpadniesz tu i jesteś kumatszy niż twój wujek dzielnicowy po dwóch klasach zasadniczej. HwŁ to ty??

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 04.09.2018, 16:58

MW10 pisze:
04.09.2018, 15:39
esgrts1 pisze:
04.09.2018, 15:33
DK08 pisze:
04.09.2018, 13:54


Na jakiej podstawie piszesz takie bzdury? Na każdym z tych terenów mieszkają aktywni kibole ŁKS-u, regularnie jeżdżący na mecze, i bujający się w barwach po swoich terenach. Załóż smyczkę Rtsu i przejdź się po okolicy, sprawdzimy ile prawy jest w twoich słowach. Jeżeli chcesz użyć argumentu że tam również pojawiacie się w weekendy na melanże, to w takim razie Fabryczny też nie należy do Was, ani okolice Dworca Widzew bo tam często podróżujemy.
Nie muszę smyczki zakładać notorycznie w koszulce jestem w miano na piotrkowskiej też do galerii nie chodzę i jeszcze ani razu nikt nie podbił więc mit waszych terenów na off też pewnie wy radzicie och wy chuligani z radogoszcza😂😂😂😂
Myślisz gamoniu że ktoś będzie klepał takiego szczurka pod okiem tysiąca kamer? Było pytanie do kogo należy teren i padła odpowiedź. W takim razie Stoki 100% ŁKS bo pracujemy tu z ziomeczkami i latamy w barwach na legalu. Śmiech z ciebie dzieciaku.
Tak tak wiemy pierw kolega po szalu pisze żeby smyczke założyć i się przejść jak pisze ze śmigam sobie w barwach i jeszcze nigdy nie miałem nieprzyjemności to ty ku*** wyskakujesz z kamerami jakoś od was nie widać barw a jestem tam co drugi dzień rekreacyjnie siłka i obiadek. Co do porównania kanałów na stokach gdzie się bujasz w barwach do centrum gdzie tys się przewija w ciągu dnia to brawo no ale wy mitomany wszystko wymyślicie tak jak flaga chuliganska radogoszcz no ku*** beka w c*** gdzie te chuligani tu 😂😂😂😂kończę dyskusje z tobą bo c*** wiesz a coś tam lizniesz gdzieś lub uslyszysz

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 04.09.2018, 17:17

ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 16:10
LksNaZawsze pisze:
04.09.2018, 15:42
ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 15:10
A Gracie Barra (za chwile nowa nazwa) i Octopus to nie znajdują się w tej strefie o której wspomnialem? Wiadomo, ze w tych klubach tylko jedne barwy są akceptowalne :)
Gracie Barra ? Kiedyś tam byli na Jaracza ale to było dawno w czasach gdzie United Gym był na Rewolucji. Zresztą chyba Rogowski został pogoniony przez waszych i odbili sharksow. Co do octopus to klub neutralny bo sam znam osobiście ludzi którzy tam ćwiczą a kibicuja ŁKS owi.
Dobrze ze napisałeś ten post, wiadomo chociaż ze gowno wiesz, a tym zdaniem ze w Octopusie trenują Żydzi to już w ogóle dałeś do pieca. Rodzu Odjebal pare wałków wiec zawodnicy zmienili klub, ale dalej trenują tam widzewiacy tylko, a oprócz tego zmienił się tez właściciel bajkopisarzu. Octopus 100% Widzew i tu nie ma co się rozpisywać, kolega jest farmazoniarzem skoro nie wie kto trenuje w tym klubie - myślisz ze widzewiak z krwinki kości trenowałby derbowego rywala? j***** idiota roku. I do kolegi wyżej - jak to jest w takim razie ze na terenach ełkaesiackich (twierdzisz ze od pietryny do okolic galerii tylko ŁKS) funkcjonują dwa prowidzewskie kluby sportów walki? j**** was ściemniacze
Żydzie j***** to ze nie trenuje tam ekipa to nie znaczy ze przychodzą trenować normalne chłopaki. Gdzie masz Grace Barra przy pietrynie ? Jesteś jebniety czy z Pabianic przyjezdzasz

konmetkol
Posty: 52
Rejestracja: 03.07.2016, 20:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: konmetkol » 04.09.2018, 17:40

LksNaZawsze pisze:
04.09.2018, 17:17
ktotamwie1 pisze:
04.09.2018, 16:10
LksNaZawsze pisze:
04.09.2018, 15:42


Gracie Barra ? Kiedyś tam byli na Jaracza ale to było dawno w czasach gdzie United Gym był na Rewolucji. Zresztą chyba Rogowski został pogoniony przez waszych i odbili sharksow. Co do octopus to klub neutralny bo sam znam osobiście ludzi którzy tam ćwiczą a kibicuja ŁKS owi.
Dobrze ze napisałeś ten post, wiadomo chociaż ze gowno wiesz, a tym zdaniem ze w Octopusie trenują Żydzi to już w ogóle dałeś do pieca. Rodzu Odjebal pare wałków wiec zawodnicy zmienili klub, ale dalej trenują tam widzewiacy tylko, a oprócz tego zmienił się tez właściciel bajkopisarzu. Octopus 100% Widzew i tu nie ma co się rozpisywać, kolega jest farmazoniarzem skoro nie wie kto trenuje w tym klubie - myślisz ze widzewiak z krwinki kości trenowałby derbowego rywala? j***** idiota roku. I do kolegi wyżej - jak to jest w takim razie ze na terenach ełkaesiackich (twierdzisz ze od pietryny do okolic galerii tylko ŁKS) funkcjonują dwa prowidzewskie kluby sportów walki? j**** was ściemniacze
Żydzie j***** to ze nie trenuje tam ekipa to nie znaczy ze przychodzą trenować normalne chłopaki. Gdzie masz Grace Barra przy pietrynie ? Jesteś jebniety czy z Pabianic przyjezdzasz
Daj mu morda spokój przecież to jakiś psi prowokator i syn k**** i dzielnicowego. Nie przetłumaczysz On żyje w świecie Widzew wszędzie Widzew...

Osiedlowy Wataszka
Posty: 104
Rejestracja: 08.06.2018, 13:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Osiedlowy Wataszka » 04.09.2018, 17:42

Gratulacje dla Łksu za trasparent radogoszcza.

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 04.09.2018, 17:57

I jeszcze jedno do do octobus,jeśli nawet chodzi was tam więcej i sa to same koty to nie dlatego że klub jest na waszych terenach tylko ze założyciele są trenerami którzy was trenowali w Łodzi czy Pabianicach. Wiadomo że nikt ogarniety z ŁKS tam nie przyjdzie bo ma wyjebane ma jakiegoś Wuja c**** ale normalny chłopak który ćwiczy dla siebie jest mu obojętne byle by miał blisko domu. Druga sprawa jest taka ze nie wjeżdżamy sobie na treningi bo inaczej byś w tej koszulce nie polatal a klub nie raz miałby nalot.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 04.09.2018, 18:18

Relacja z turnieju kiboli ŁKS :

Tegoroczny Letni Turniej Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego był godny jubileuszu 110-lecia założenia naszego Klubu. Był naprawdę mega udaną imprezą, co tylko potwierdzali uczestnicy turnieju. Zarówno ci biorący udział w zmaganiach sportowych, jak i ci integrujący się pod namiotami. Na pewno był to organizacyjnie najlepszy turniej w naszej historii. Na pewno też jeden z najliczniejszych, jeśli nie najliczniejszy ze wszystkich dotąd turniejów rozegranych w Polsce. W kulminacyjnym momencie turnieju było 1600-1700 ludzi, zaś przez cały czas jego trwania przewinęło się około 2 tysiące osób. Dobrze też pokazali się nasi ziomale: Lech w około 250 osób, Zawisza w 130, Tyscy w 7 dych. Z zaproszonych ekip było 40-50 fanów Cracovii, 31 z Bełchatowa oraz po około 10 osób z Lyonu i Lipska.

http://lksfans.pl/turniej-kibicow-lks-2018-relacja/

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: internet » 04.09.2018, 19:06

cbc1910 pisze:
04.09.2018, 15:46
ts1998 pisze:
02.09.2018, 13:47
nawijaj ..... z połową Polski ?? z kim znaczy sie?? Smialo
Widocznie starsi koledzy z różnych względów nie powiedzieli Ci że , poza Lechem ,Zawiszą i Gks-em Tychy swego czasu łączyły Was zgody lub jak to jest teraz modne , układy lub dobre relacje z Resovią , Śląskiem , Arką , Cracovią , Stomilem , Miedzią , Górnikiem Zabrze , Górnikiem Wałbrzych , Polonią Bytom , Polonią W-wa , Gks-em B-tów , Lechią Gdańsk - jeśli kogoś pominąłem to przepraszam.
albo jestes idiota i na sile probujesz sie osmieszyc albo nie wiesz jak to wygladalo w latach 70/80tych w klubach z kibicowskiego topu. Nawet Widzew bedac wtedy malo liczaca sie ekipa zaliczyl troche tych kontaktow
Lechia Gdainsk, Wisła Krakow, Ruch Chorzow, Karpaty Krosno, Glinik Gorlice, Stal Rzeszow, Piast Gliwice, Stilon Gorzow, BKS Bielsko Białą, Zaglebie Walbrzych, GKS Bełchatow, Siarka Tarnobrzeg, Petrochemia Płock
do tego z czasow gdy Widzew byl satelita ŁKS - GKS Tychy, Zawisza Bydgoszcz, Ślask Wrocław, RAkow CZestochowa, Gornik Zabrze, Arka Gdynia.

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 357. » 04.09.2018, 19:20

LksNaZawsze pisze:
04.09.2018, 17:17


Żydzie j*****
No no, ostre słowa, 3 dni temu musiałeś szykować miejsce na tą szmatę na waszym płocie.
Obrazek
Jakie to wspaniałe.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 04.09.2018, 19:40

Radogoscz to hit w wykonaniu ełkaesiaków. :) Normalnie nie uwierzyłbym, gdybym nie zobaczył, chociaż nie powinno to dziwić, bo z drugiej strony jakiś czas temu robili akcję pt. "białe Chojny", oczywiście głównie na płąszczyźnie płócien i wirtualnej. :)

A tak z nieco innej beczki...
DK08 pisze:Ty albo sobie kpisz, albo w Łodzi byłeś raz na wycieczce szkolnej. Zarówno Piotrkowska, jak i Galeria Łódzka leżą na terenach ŁKS
A które to tereny ma kolega na myśli?.. Manhattan, który jest w zasadzie vs Galerii, ul. Orlą, a może al. Piłsudskiego? :)

Co drugi "geniusz", to lepszy.

P.S.
I jeszcze jedno, tak do wszystkich... Teraz tym, czyje są to tereny mają decydować fitness-kluby? Coraz lepiej, nie krępujcie się, mam coraz lepszy ubaw. :)
LksNaZawsze pisze:I jeszcze jedno do do octobus,jeśli nawet chodzi was tam więcej i sa to same koty to nie dlatego że klub jest na waszych terenach tylko ze założyciele są trenerami którzy was trenowali w Łodzi czy Pabianicach. (...)
Przynajmniej jeden w miarę myślący.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

cbc1910
Posty: 85
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cbc1910 » 04.09.2018, 20:38

internet pisze:
04.09.2018, 19:06
cbc1910 pisze:
04.09.2018, 15:46
ts1998 pisze:
02.09.2018, 13:47
nawijaj ..... z połową Polski ?? z kim znaczy sie?? Smialo
Widocznie starsi koledzy z różnych względów nie powiedzieli Ci że , poza Lechem ,Zawiszą i Gks-em Tychy swego czasu łączyły Was zgody lub jak to jest teraz modne , układy lub dobre relacje z Resovią , Śląskiem , Arką , Cracovią , Stomilem , Miedzią , Górnikiem Zabrze , Górnikiem Wałbrzych , Polonią Bytom , Polonią W-wa , Gks-em B-tów , Lechią Gdańsk - jeśli kogoś pominąłem to przepraszam.
albo jestes idiota i na sile probujesz sie osmieszyc albo nie wiesz jak to wygladalo w latach 70/80tych w klubach z kibicowskiego topu. Nawet Widzew bedac wtedy ......
Po 1 na idiotę to Ty wyszedłeś bo , po 2 nikogo wpisem nie obraziłem , po 3 mój wpis dotyczył pytania ts1998 , po 4 naucz się więc czytać ze zrozumieniem bo to nie było porównanie kto ile miał zgód/układów/dobrych relacji , po 5 sprytnie pominąłeś drugą część mojego wpisu jakby nie było tematu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dorianjd, Katun, L_S, ryskar, yazzar i 513 gości