Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Ujmujm
Posty: 23
Rejestracja: 10.01.2022, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ujmujm » 28.02.2022, 09:22

Kkrawczyk pisze:
27.02.2022, 22:02
Tvr34 pisze:
27.02.2022, 08:21
patrickpbt pisze:
26.02.2022, 14:57


śmieszny polaczku tak dużo prochów wpierdalacie, że widzicie wszedzie putinowcow? hahaha
ten smieszny narodek zdechnie a wy sie do tego przyczynacie, wiecej ukrow sciagajcie a poleczki juz im d*** daja...XD
Tak dokładnie, te obdartusy to prawdziwy obraz potężnej ruskiej armii.Banda meneli I dzieciaków co to dobry sprzęt ma ale na paradach , a większość to gówna. Nigdy nie walczyli z regularna armia mająca Natoswki sprzęt i teraz pięknie widać porównanie.Spierdalaj do Rosji kacapie bo zaraz wam sołdatow braknie

Jesteś zbyt głupi by to zrozumieć ruska ruro,przetrwanie Ukrainy jest w interesie Polski . A d*** to dają rosjanki kałkaskim i tej całej bandzie kadyrowa.
A teraz won kacapie do tej swojej zdziczalej rossiji bo podobno macie coraz mniej chętnych do walki i pogrzebu na Ukrainie.
Ukraina musi przetrwać a Putin musi wisieć!!!
Naprawdę jesteś zdania że te obdartusy to prawdziwa armia?
Wyłącz TV.



Spaacerowicz
Posty: 422
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spaacerowicz » 28.02.2022, 10:03

patricklgbt Bóg cię pokarał ruską narodowością czy po prostu korzenie twojego drzewa genealogicznego sięgają do jakiegoś Izaaka czy innego Abrahama i stąd ta nienawiść do Polaków?

patrickpbt
Posty: 151
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: patrickpbt » 28.02.2022, 11:52

Upośledzenie mózgu - widze wszedzie ruskich... a wy k**** nawet nie wiecie brudne ze przedwczoraj zablokowano strone Fundacji "Wołyń", która zajmowała się odnalezenia kosci pomordowanych zajebane przyglupy i wy do tego dołożyliscie swoje 5 groszy mocno wchodza w dupe banderowca, zamiast grac neutralnych lub zachowac sie jak Rakow, ktory pojechal po ukraincach jak i po kacapach.
Ostatnio nawet gosciowi z Fundacji "Praca Polska" banderowcy ze swoimi lewicowymi kolegami wybili szyby i rozjeblai drzwi k****, dlatego ze krytykowal fale imigracnji do Polski... Te wasze srodowisko to sie juz ku*** podczas strajku kobiet osmieszylo, ale teraz to juz wiadomo, ze jestescie jebanymi amebami..

Co do poleczek, to zamiast pierdolic o ruskich trollach i inne smętne badziewazapraszam do Wrocka to sie ku*** przekonacie co jest 5, barany zajebane.

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 28.02.2022, 13:17

Szkoda słów na ciebie pachołku Putina [link]

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 28.02.2022, 16:10

Kto kogoś chce przekonać ? Idioto nie jestem za Ukrainą ani za Rosją jestem za Polską gdybyś choć troche miał rozumu to Ukraina była związkiem Radzieckim .

Michał1990Polska
Posty: 164
Rejestracja: 03.09.2017, 10:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michał1990Polska » 28.02.2022, 20:44

Słyszeliście? Jeden z braci Mroczków odchodzi z M jak Miłość!
Myślicie że serial będzie kontynuowany?

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kkrawczyk » 28.02.2022, 22:53

Zigzag pisze:
28.02.2022, 16:10
Kto kogoś chce przekonać ? Idioto nie jestem za Ukrainą ani za Rosją jestem za Polską gdybyś choć troche miał rozumu to Ukraina była związkiem Radzieckim .
I znowu będzie.
j**** urkaine

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 28.02.2022, 23:01

co niby będzie? terytorialnie, czy jak ? Myślisz ze Putin w ten sposób kupuje sobie przyszłe pokolenia Ukrainców ? ogromnie się mylisz.

zgierska
Posty: 84
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgierska » 01.03.2022, 20:13

Karmma czy jak Tam Masz ..co Ty piszesz za bzdury...kilka lat temu Czeczenia miała wojnę z Rosją a Dzisiaj są jej wojska przy boku Putina.w Berlinie czerwoni Dokanali rzeżi na cywilach a. Do pewnego momentu Niemcy z Rosją najlepsze interesy .itd itd

Dante89
Posty: 87
Rejestracja: 13.09.2009, 14:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dante89 » 01.03.2022, 21:34

Coś Ci się pomyliło. Te wojska czeczeńskie Kadyrowa wtedy razem z Rosjanami rodaków napieprzała.

Abrakadabra1410
Posty: 172
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abrakadabra1410 » 01.03.2022, 22:29

Bawią mnie kompletne rusofoby. Kilka faktów z tej wojny może:
Propaganda i nazywanie każdego kto odważy się nie krytykować Rosji ruskim trolem.
Zero nalotów zero bombardowań ( pewnie dlatego że Ruscy nie mają paliwa hehe, kivoff i innym devide nie przyjdzie do głowy że Putin nie chce zabijać cywili tylko te część armii wiernej Kijowowi)
Dezinformacja - przy bajkach Ukraińców na temat strat, postępu wojsk rosyjskich czy też waleczności ich samych to kultowe Kopernik była kobietą to małe piwo
Połowa Ukrainy, szczególnie wschodnie rejony, nie popierają banderowców i napletków z Kijowa
Ośmieszanie Rosjan... Szkoda gadać.
Problem w tym kraju polega na tym, że zostaliśmy (w większości) ogłupieni przez media no i brakuje nam obiektywizmu. Brakuje nam jaj. Przykładem może być tzw pandemia( którą zabił Putin atakując Ukrainę hehe). Przez dwa lata ludzie dawali się jawnie robić w c****, pozwalali żeby zabijano ich bliskich(brak służby zdrowia przez dwa lata) czy oglupiano dzieci nauką zdalną. Zero reakcji na masową skalę. Teraz Ci ludzie twierdzą że będą walczyć z Ruskimi gdy nadejdzie taka potrzeba. Co może być gorszego niż ww rzeczy? A reakcji zero. Moim zdaniem w obecnej sytuacji najlepiej dla Polski będzie spuścić z tonu( niemożliwe bo mamy okurwieńców u władzy. Brat jednego z nich został zabity w Rosji. Zresztą między Kaczorem i Putinem jest w cholerę podobienstw. Przerośnięte ego, zapędy dyktatorskie no i wywołują naprawdę skrajne emocje. Obydwaj od lat są ośmieszani przez tzw polskie media. Zachodnie zresztą też. ). Zamknąć granicę bo Ukraińcy tak samo jak Rosjanie nie są nam delikatnie mówiąc przychylni. O czarnych i ciapatych Ukraincach z pod białoruskiej granicy nie wspomnę.
Nie zapraszać wojsk NATO na terytorium Polski. Jedynie tak unikniemy wojny. Inaczej tak nie sprowakujemy wojny
Ilu z Was wie, że obecnie jest pompowana tylko część gazu z Rosji? W mediach nie wspomnieli? Ilu z Was zapłaciło 50% plus więcej za gaz z początkiem roku a jak myślicie ile zapłacimy za 6mcy? Po ile jest paliwo? W imie czego? Wejścia Banderowców do Unii czy Nato?
Ukraińcy walczą o interesy. Blokowanie polskich produktów. Blokowanie polskich kolei czy szantaż energetyczny to jest to co przez ostatnie lata spotkało Polaków od ukraińskich"przyjaciół".
j**** Upa j**** NKWD

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 01.03.2022, 22:35

Zigzag pisze:
24.02.2022, 19:01
Twoji Rosyjcy Bracia? Jezeli nie wiesz to ukraina była kiedyś Rosją .jezeli jesteś z nad morza to gdzie był pierwszy napad Niemiec na Polskę . Widzisz życie nie jest czarno białe może jak dorośniesz to zrozumiesz
Zdrowo cię popierdoliło

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubsonet » 02.03.2022, 20:22

płyndonaczyń pisze:
26.02.2022, 10:19
Po co piszesz za nich. Z 7echa na pewno byli a do tego sraxa gwardia bytom czy lubin czyli wszystkie pachoły świńskiej szparki
Delegację wszystkich zgód były wg kiboli Arki,jednak nie to jest największym problemem...Kolejne starcie między Wiedzewiakami w ostatnim czasie.Przykro patrzeć,ciekawe która strona przepchnie swoje argumenty.

Jerzy Killer
Posty: 59
Rejestracja: 04.05.2015, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jerzy Killer » 02.03.2022, 22:53

Abrakadabra1410 pisze:
01.03.2022, 22:29
Bawią mnie kompletne rusofoby. Kilka faktów z tej wojny może:
Propaganda i nazywanie każdego kto odważy się nie krytykować Rosji ruskim trolem.
Zero nalotów zero bombardowań ( pewnie dlatego że Ruscy nie mają paliwa hehe, kivoff i innym devide nie przyjdzie do głowy że Putin nie chce zabijać cywili tylko te część armii wiernej Kijowowi)
Dezinformacja - przy bajkach Ukraińców na temat strat, postępu wojsk rosyjskich czy też waleczności ich samych to kultowe Kopernik była kobietą to małe piwo
Połowa Ukrainy, szczególnie wschodnie rejony, nie popierają banderowców i napletków z Kijowa
Ośmieszanie Rosjan... Szkoda gadać.
Problem w tym kraju polega na tym, że zostaliśmy (w większości) ogłupieni przez media no i brakuje nam obiektywizmu. Brakuje nam jaj. Przykładem może być tzw pandemia( którą zabił Putin atakując Ukrainę hehe). Przez dwa lata ludzie dawali się jawnie robić w c****, pozwalali żeby zabijano ich bliskich(brak służby zdrowia przez dwa lata) czy oglupiano dzieci nauką zdalną. Zero reakcji na masową skalę. Teraz Ci ludzie twierdzą że będą walczyć z Ruskimi gdy nadejdzie taka potrzeba. Co może być gorszego niż ww rzeczy? A reakcji zero. Moim zdaniem w obecnej sytuacji najlepiej dla Polski będzie spuścić z tonu( niemożliwe bo mamy okurwieńców u władzy. Brat jednego z nich został zabity w Rosji. Zresztą między Kaczorem i Putinem jest w cholerę podobienstw. Przerośnięte ego, zapędy dyktatorskie no i wywołują naprawdę skrajne emocje. Obydwaj od lat są ośmieszani przez tzw polskie media. Zachodnie zresztą też. ). Zamknąć granicę bo Ukraińcy tak samo jak Rosjanie nie są nam delikatnie mówiąc przychylni. O czarnych i ciapatych Ukraincach z pod białoruskiej granicy nie wspomnę.
Nie zapraszać wojsk NATO na terytorium Polski. Jedynie tak unikniemy wojny. Inaczej tak nie sprowakujemy wojny
Ilu z Was wie, że obecnie jest pompowana tylko część gazu z Rosji? W mediach nie wspomnieli? Ilu z Was zapłaciło 50% plus więcej za gaz z początkiem roku a jak myślicie ile zapłacimy za 6mcy? Po ile jest paliwo? W imie czego? Wejścia Banderowców do Unii czy Nato?
Ukraińcy walczą o interesy. Blokowanie polskich produktów. Blokowanie polskich kolei czy szantaż energetyczny to jest to co przez ostatnie lata spotkało Polaków od ukraińskich"przyjaciół".
j**** Upa j**** NKWD
W końcu rozsadny wpis. Zgadzam się zdecydowanie. To jaki mamy ciemnogród w Polsce to jest nieporozumienie..Na "żywca" robią podmiankę ludności.Tu wszystko jest już ustalone.Putin weźmie wschód Ukrainy a resztę pomieszają z Polską.Nasz ziidiociały naród jednak tego nie widzi .Jestem załamany tymi ludźmi. To juz nie jest Polska tylko banderowski Polin. Chyba teraz juz wiecie po co byl robiony ten cały spis powszechny? Żeby wiedzieć komu ile banderowców wcisnąć na chatę...Zresztą nawet nie trzeba wciskac , idioci sami się zgłaszają. To koniec Polski jaką znaliśmy.

zgierska
Posty: 84
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgierska » 03.03.2022, 05:40

Brawo za powyższy wpis kilera można jeszcze dodać wiele rzeczy potwierdzające tą wypowiedź.Zacznijcie myśleć.Nawet taka kwestia jak bombardowania.. zginęło od początku wojny ok 600 Cywili A Kijów ma 3.5 mln ludzi czytając I słuchając mediów powinno być co najmniej milion.Gaz cały czas płynie z Rosji na ZACHÓD przez Ukriane . I Rosjanie zajęli Czarnobyl najważniejszy cel strategiczny na Ukrainie ... żeby straszyć atomem.Znowu manipulacja wzbudzenia strachu.A My Polacy...w czasie 2 wojny pomagaliśmy Żydom Teraz Ukraińcom mamy tak dobre serca..a później dostajemy najbardziej po d****

Jerzy Killer
Posty: 59
Rejestracja: 04.05.2015, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jerzy Killer » 03.03.2022, 08:04

zgierska pisze:
03.03.2022, 05:40
Brawo za powyższy wpis kilera można jeszcze dodać wiele rzeczy potwierdzające tą wypowiedź.Zacznijcie myśleć.Nawet taka kwestia jak bombardowania.. zginęło od początku wojny ok 600 Cywili A Kijów ma 3.5 mln ludzi czytając I słuchając mediów powinno być co najmniej milion.Gaz cały czas płynie z Rosji na ZACHÓD przez Ukriane . I Rosjanie zajęli Czarnobyl najważniejszy cel strategiczny na Ukrainie ... żeby straszyć atomem.Znowu manipulacja wzbudzenia strachu.A My Polacy...w czasie 2 wojny pomagaliśmy Żydom Teraz Ukraińcom mamy tak dobre serca..a później dostajemy najbardziej po d****
To wszystko co się teraz dzieje to z góry zaplanowane .A co najlepsze Putin wyleczyl świat ze srovida! To jest niesamowite ,2 lata truli idiotom mózgi o starszliwej pandemii, przez co większość baranów wierzyła w to do tej pory, łażą w jakiś brudnych szmatach na ryju....i nagle od tygodnia nie ma!!!! Jest tylko jeden temat "pomoc ukraine "..Poliniacy znów powariowali, choć myślałem ze bardziej juz się nie da?! Tępo wierzą w to co powiedzą, mimo że z 50% zarzekała się że telewizja to syf i kłamie. Żydowski rząd rządzący w tym kraju , chce ulokować kilka milionów banderowców (po to byl tez robiony ten spis powszechny) juz teraz mają być traktowani jak Polacy tzn 500+, darmowa opieka , darmowe przejazdy komunikacja miejska itd! PZPN np zatwierdził przepis ze grajki z Ukrainy nie wliczaja się do piłkarzy z poza Unii ...w radiu słyszałem że My czyli Polska wystąpiliśmy z apelem żeby przyjąć Ukraine do Unii Europejskiej!!! ku*** przeciez tam wojna niby a ci o czym mysla to przyjęcie do Unii ?!! Przeciez to jest jakis żart! Ludzie otwórzcie w końcu oczy!!!!!! Przez 2 lata nie można było się dostać do lekarza bo srovid...a ci nagle będą mieli darmowa opiekę, nikt nie sprawdza im czy mają szczepionki, kwarantanny itd.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kkrawczyk » 03.03.2022, 08:23

Karmaaa pisze:
28.02.2022, 23:01
co niby będzie? terytorialnie, czy jak ? Myślisz ze Putin w ten sposób kupuje sobie przyszłe pokolenia Ukrainców ? ogromnie się mylisz.
Miałem na myśli terytorialnie, i tak zajmie to co będzie chciał, a co dalej planuje i jak planuje to utrzymać to c*** wie. Przyszłe pokolenia Ukraińców będą się chować w Polsce albo na zachodzie.
j**** urkaine

Jaśnie chamstwo
Posty: 22
Rejestracja: 04.03.2022, 13:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaśnie chamstwo » 04.03.2022, 13:20

Serwus wszystkim. Specjalnie założyłem konto, żeby uprzejmie zadać tu niektórym 2 zasadnicze pytania:
1. Czy to wątek polityczno-medyczno-epidemiologiczny czy raczej o realiach i akcjach kibicowskich w Łodzi i woj. łódzkim?
2. A jeśli jednak to wątek o tym pierwszym, to mam praktyczne pytanie do Jerzego Killera i jego klakierów, bo widzę że nadają na dobrych falach: panowie co zakładacie pod czapki, żeby rządy powiązane z żydowskim spiskiem dążącym do przejęcia władzy nad światem nie skanowały wam umysłów?

kumatyZawodnik
Posty: 32
Rejestracja: 14.09.2021, 15:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kumatyZawodnik » 05.03.2022, 01:23

płyndonaczyń pisze:
26.02.2022, 10:19
Po co piszesz za nich. Z 7echa na pewno byli a do tego sraxa gwardia bytom czy lubin czyli wszystkie pachoły świńskiej szparki
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

znajomydżeniferlopez
Posty: 120
Rejestracja: 25.11.2021, 21:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: znajomydżeniferlopez » 05.03.2022, 01:58

Jaśnie chamstwo pisze:
04.03.2022, 13:20
Serwus wszystkim. Specjalnie założyłem konto, żeby uprzejmie zadać tu niektórym 2 zasadnicze pytania:
1. Czy to wątek polityczno-medyczno-epidemiologiczny czy raczej o realiach i akcjach kibicowskich w Łodzi i woj. łódzkim?
2. A jeśli jednak to wątek o tym pierwszym, to mam praktyczne pytanie do Jerzego Killera i jego klakierów, bo widzę że nadają na dobrych falach: panowie co zakładacie pod czapki, żeby rządy powiązane z żydowskim spiskiem dążącym do przejęcia władzy nad światem nie skanowały wam umysłów?
odpowiem z przyjemnością SKURWY9 SYNU-,mam nadzieje że cię uraziłem
1.owszem
2.za długie pytanie,jam z prostego ludu

ale zaraz ,o "spiskach żydowskich"?





nic tu nie ugrasz

lewacka pizdo

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 05.03.2022, 08:18

Czy chuligani Widzewa mają już pakt na sprzęt? Czy nadal będą się napierdalac między sobą młotkami?
ŁKS Łódź Polska

Jaśnie chamstwo
Posty: 22
Rejestracja: 04.03.2022, 13:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaśnie chamstwo » 05.03.2022, 12:54

znajomydżeniferlopez pisze:
05.03.2022, 01:58


ale zaraz ,o "spiskach żydowskich"?



nic tu nie ugrasz
Ja nie zamierzam nic tu ugrywać, koło pęta mi lata, co tam tacy jak ty sobie roją w tych pustych łbach, chciałem tylko przypomnieć niektórym nawiedzonym klaunom i trollom, żeby trzymali się tematu wątku.
A jeśli nie wiesz, skąd spisek żydowski poczytaj sobie wypowiedzi Jerzego Killera, po kilka razy, do skutku aż się doczytasz i zrozumiesz. A jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to klej wary i się nie wpierd**laj w rozmowę mądrzejszych od siebie, tępa dzido. Ewentualnie wróć do szkoły na naukę czytania. Bez odbioru ruro.

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany » 05.03.2022, 13:27

Kumatyinaczej pisze:
05.03.2022, 12:29
Abr1908 pisze:
05.03.2022, 08:18
Czy chuligani Widzewa mają już pakt na sprzęt? Czy nadal będą się napierdalac między sobą młotkami?
Nie po to tyle z Legii się śmiali, żeby teraz się bić między sobą 😂 Nie siej farmazonów, bo Cię kiep będzie prześladował 😂
Z wiadomych względów jest cisza więc darujcie sobie rozkminy "kto i czym"
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Jaśnie chamstwo
Posty: 22
Rejestracja: 04.03.2022, 13:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaśnie chamstwo » 05.03.2022, 15:19

Chomik666 pisze:
05.03.2022, 14:11
"...klej wary i się nie wpierd**laj w rozmowę mądrzejszych..."
Tak o to odpowiada osoba "mądrzejsza":)
Jeśli sie nie zorientowałeś, to zacząłem uprzejmie i bez spiny, potem odpowiedziałem w takim tonie, w jakim zostałem zaczepiony. Poheheszkowałeś sobie, ale myślę, że takie wpisy jak twój Chomiku niewiele wnoszą do wątku i proponuję, żeby moderator je usunął razem z moją odpowiedzią.

Jaśnie chamstwo
Posty: 22
Rejestracja: 04.03.2022, 13:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaśnie chamstwo » 05.03.2022, 16:26

Ile jeszcze będziesz ciągnął te bezsensowne przegadywanki? Aż nabijesz 1047 postów "w temacie"?
Moderatorze, kasuj. Dla mnie EoT.

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 07.03.2022, 05:46

patrickpbt pisze:
26.02.2022, 14:57
ostr pisze:
26.02.2022, 14:23
patrickpbt pisze:
26.02.2022, 14:13
j**** ten gowniany kraj ktory pomaga banderowcom. tfu.
Pachołek Putina?
śmieszny polaczku tak dużo prochów wpierdalacie, że widzicie wszedzie putinowcow? hahaha
ten smieszny narodek zdechnie a wy sie do tego przyczynacie, wiecej ukrow sciagajcie a poleczki juz im d*** daja...XD
Ooo jest kurewka, nasza wostocznaja po latach wróciła. Jak zwykle z tymi samymi tekstami. d*** to dają twoja d*** i matka ciapatym albo chłopakom z azji centralnej, dlatego tu wylewasz żale.
Cipa boli, że wasz króciak car poległ wizerunkowo, a większość Europy na stadionach wspiera Ukrainę hyhy. Choć możliwe że też przykurzeniec - mieszaniec a tato nie płacił alimentów to się pchła cieszy z chaosu i wzajemnej wycinki Słowian.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

znajomydżeniferlopez
Posty: 120
Rejestracja: 25.11.2021, 21:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: znajomydżeniferlopez » 08.03.2022, 23:21

Jaśnie chamstwo pisze:
05.03.2022, 12:54
znajomydżeniferlopez pisze:
05.03.2022, 01:58


ale zaraz ,o "spiskach żydowskich"?



nic tu nie ugrasz
Ja nie zamierzam nic tu ugrywać, koło pęta mi lata, co tam tacy jak ty sobie roją w tych pustych łbach, chciałem tylko przypomnieć niektórym nawiedzonym klaunom i trollom, żeby trzymali się tematu wątku.
A jeśli nie wiesz, skąd spisek żydowski poczytaj sobie wypowiedzi Jerzego Killera, po kilka razy, do skutku aż się doczytasz i zrozumiesz. A jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to klej wary i się nie wpierd**laj w rozmowę mądrzejszych od siebie, tępa dzido. Ewentualnie wróć do szkoły na naukę czytania. Bez odbioru ruro.
uważam że Ola z "Hotel Paradise" została ostatnio ostro skrzywdzona
jestem w tym wieku ,że chętnie wróciłbym do szkoły

prawdomównyziom
Posty: 49
Rejestracja: 01.06.2016, 15:41
Lokalizacja: Poland

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: prawdomównyziom » 18.03.2022, 19:50

Siema pytanie do kogoś z ŁKSu. Kiedy otwierają wam wszystkie trybuny i jaka będzie pojemność sektora gości ? Będe miał jeszcze jedną sprawę ale to na priv, pozdrawiam.
PDW !!

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 19.03.2022, 09:55

prawdomównyziom pisze:
18.03.2022, 19:50
Siema pytanie do kogoś z ŁKSu. Kiedy otwierają wam wszystkie trybuny i jaka będzie pojemność sektora gości ? Będe miał jeszcze jedną sprawę ale to na priv, pozdrawiam.
ale po co ?? bez urazy bo oczywiście post wygląda mega prowokacyjnie ale szczerze jak jest obecna frekwencja średnia na meczu ?? przyznam że jest to dla mnie szok bo mimo jakiś tam antypatii to wygląda na prawie nierealne

coglin
Posty: 237
Rejestracja: 27.02.2007, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: coglin » 19.03.2022, 11:06

prawdomównyziom pisze:
18.03.2022, 19:50
Siema pytanie do kogoś z ŁKSu. Kiedy otwierają wam wszystkie trybuny i jaka będzie pojemność sektora gości ? Będe miał jeszcze jedną sprawę ale to na priv, pozdrawiam.
Otwarcie całego stadionu ma być koło połowy kwietnia.
Pojemność całości 18029, czyli sektor dla gości powinien mieć koło 1000-1500 miejsc. Może więcej.
Wisła Kraków

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 19.03.2022, 13:47

coglin pisze:
19.03.2022, 11:06
prawdomównyziom pisze:
18.03.2022, 19:50
Siema pytanie do kogoś z ŁKSu. Kiedy otwierają wam wszystkie trybuny i jaka będzie pojemność sektora gości ? Będe miał jeszcze jedną sprawę ale to na priv, pozdrawiam.
Otwarcie całego stadionu ma być koło połowy kwietnia.
Pojemność całości 18029, czyli sektor dla gości powinien mieć koło 1000-1500 miejsc. Może więcej.
Powinno być jak w Tychach. Cały sektor za bramką dla gości. Podniesienie to frekwencję.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany » 19.03.2022, 15:42

Wczoraj po naszym meczu sąsiedzi kroili barwy na osiedlach, ostatecznie doszło do spotkania ze sportowcami Widzewa i ŁKS zalicza porażkę, tracąc wcześniej skrojone fanty i tracąc swoję.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

zgredzik
Posty: 269
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgredzik » 19.03.2022, 18:44

Mecz z Chrobrym ma być pierwszym meczem z wszystkimi otwartymi trybunami.

Adventurer
Posty: 112
Rejestracja: 04.04.2019, 17:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adventurer » 20.03.2022, 13:39

Dwa pytania
Jakie sa relacje miedzy Korona -£KS? I drugie, Czy macie juz adresy jednego z fanclubow ?

Amok-rts
Posty: 108
Rejestracja: 06.06.2018, 17:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amok-rts » 21.03.2022, 16:35

Ile ŁKSu w Rzeszowie?

le_suiveur
Posty: 415
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: le_suiveur » 21.03.2022, 18:23

Zgierz pisze:
19.03.2022, 13:47
coglin pisze:
19.03.2022, 11:06
prawdomównyziom pisze:
18.03.2022, 19:50
Siema pytanie do kogoś z ŁKSu. Kiedy otwierają wam wszystkie trybuny i jaka będzie pojemność sektora gości ? Będe miał jeszcze jedną sprawę ale to na priv, pozdrawiam.
Otwarcie całego stadionu ma być koło połowy kwietnia.
Pojemność całości 18029, czyli sektor dla gości powinien mieć koło 1000-1500 miejsc. Może więcej.
Powinno być jak w Tychach. Cały sektor za bramką dla gości. Podniesienie to frekwencję.
a w Tychach jak podniosło ?

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 21.03.2022, 19:39

nikodem pisze:
21.03.2022, 18:49
Amok-rts pisze:
21.03.2022, 16:35
Ile ŁKSu w Rzeszowie?
około 650 w tym kilka osób z Lyonu.
A jak powrót waszego fc z Aleksandrowa? Znów coś będziesz bredził o tabletkach? :D

exe
Posty: 112
Rejestracja: 14.05.2014, 22:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: exe » 21.03.2022, 20:44

nic sie nie zmienilo widzew jedzie na propagandzie i tyle ku*** pogonienie auta i robia wielka ku*** akcje wszedzie pobicie 2 chlopakow akcja na caly internet spotkaja sie bandy i bedzie jak zawsze

Asusss
Posty: 161
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 22.03.2022, 19:23

Koleżanki sąsiadki, ustalcie w końcu jedną wersję, bo jedna z was pisze o dwóch koleżankach inna o pięciu, to w końcu jaka jest prawda ;)?

Koleżanka pisze o Jagiełłce, ale chyba dziewczyny jej nie uświadomiły albo no tak, nie było tego w necie jak koleżanki wpadły i uciekały ;)
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 22.03.2022, 21:27

Asusss pisze:
22.03.2022, 19:23
Koleżanki sąsiadki, ustalcie w końcu jedną wersję, bo jedna z was pisze o dwóch koleżankach inna o pięciu, to w końcu jaka jest prawda ;)?

Koleżanka pisze o Jagiełłce, ale chyba dziewczyny jej nie uświadomiły albo no tak, nie było tego w necie jak koleżanki wpadły i uciekały ;)
Jak zrobisz więcej minek to wyjdziesz na jeszcze bardziej kumatego. Co za różnica czy było 5 czy 6 osób? Walicie foty po necie i forach jakbyście cały fan club r********, a to raptem kilku chłopaków co w mieście derbowym dzieje się na codzień, no ale jak się nie ma czym pochwalić to trzeba takie gówno wrzucać.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Czosnek1001, gregorR, manson666, marcingol14, Oldfreak, roman71, stilonowiec123, Timador, umulung, Xsexx i 170 gości