Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 26.04.2020, 23:27

Glupoty, brednie i powoływanie się na bliżej nie określone media to robią teraz Twoi koledzy. Nie chce mi się przeglądać ostatnich dwóch stron ale bardzo prawdopodobnie znajdę tam teżTwoje takie wypowiedzi, bo od dwóch dni zrobiłaś się bardzo ,,wylewny" w tym temacie, a miałeś już nie pisac



Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 26.04.2020, 23:35

Panowie Asusss i zgierska miała być cisz w tym temacie, więc nie wiem po co się produkujecie i przekrzykujecie z tymi głąbami? Niech sobie dalej czerpią wiedzę z mediów i z internetu a potem miziają się po jajkach z haniorem dozolem czy psem dintre.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 27.04.2020, 07:00

htsk4 pisze:
26.04.2020, 16:00
Tak sobie z nudów wszedłem na forum i kurcze,panowie więcej obiektywizmu i dystansu.Sugerowanie,że dwie łódzkie ekipy są słabe,jest taka samo głupie,jak przypieprzanie się DoZa o cokolwiek w stosunku do Widzewa.Żeby była jasność- jest to tak samo głupie jak przypieprzanie się na siłę do Legii o cokolwiek w temacie warszawskim.
Fajnie,że w tych czasach dzieją się jeszcze takie akcje,że jeszcze komuś chce się działać.Że są jeszcze takie twarde ,męskie bitki.Wynik dla mnie jest rzeczą wtórną(choć jest ważny oczywiście),ktokolwiek by nie wygrał,to druga strona i tak poszuka rewanżu.Zdrowia dla walczących i oby bez kłopotów dla zatrzymanych-tak to widzę z Gdańska:)
Dostrzegam u ciebie brak (L)ogiki, jeżeli uważasz, że "tak samo głupie" jest moje "przypieprzanie" się do donosicie7stwa widzewiaków i "przypieprzanie się na siłę do Legii", ale forum jest także w od tego, żeby ktoś z Gdańska się mógł też ośmieszyć.

Pique pisze:
26.04.2020, 23:35
Panowie Asusss i zgierska miała być cisz w tym temacie, więc nie wiem po co się produkujecie i przekrzykujecie z tymi głąbami? Niech sobie dalej czerpią wiedzę z mediów i z internetu a potem miziają ... po jajkach z haniorem DoZo.. czy psem dintre.
Jedna uwaga: Jeżeli aNUss, który jako pierwszy poskarżył się tu laniem przy ul. Konstytucyjnej i "zgierska", która przejęła pałeczkę od cWANIAKa, chcą bawić się moim przyrodzeniem, to niech wcześniej (po pieszczotach z hANKĄ) wyparzą we wrzątku swoje łapy.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: htsk4 » 27.04.2020, 09:48

Dozo staram się unikać wycieczek personalnych na forum internetowym,bo to właśnie jest śmieszne(nawet jak zachowuje się tak ktoś z Warszawy).Ale odnosząc się do twojego postu inaczej się nie da.Przyczepiasz się nie tylko do Widzewa o historię,donosicielstwo(nie mam pojęcia czy prawdziwe, czy tylko w twojej głowie),poruszasz nawet zmarłych widzewiaków nie mających jak się obronić.Co charakterystyczne z tematu łódzkiego każą ci spadać nie tylko kibice Widzewa ,ale i ŁKSu.Identycznie jest w temacie krakowskim,śląskim i "moim"pomorskim.,O temacie TMK nawet nie wspomnę.Jednym słowem pisząc swoje wywody, mniej lub bardziej wulgarnie praktycznie każdy każe ci spadać.Zdałeś sobie pytanie dlaczego ?Uwierz mi,nie dzieje się to tylko przez formę,jaką piszesz.To,że czasem napiszesz coś sensownego lub z ironią, nie jest wstanie ukryć bzdur,które napisałeś.Przypomnij wszystkim jak tłumaczyłeś skopanie legionisty przez TB na murawie :)
Wracając do meritum, durne jest przyczepianie się do Widzewa na podstawie doniesień prasowych,tak jak durne jest przyczepianie się do Legii bo jakaś patuska nasłała czeczenów trenujących w Legii.Durne jest zarzucanie gwardyjskości Wiśle Kraków,jak samemu ma się przeszłość w CWKSie (przecież jest oczywiste,że nikt nie wybierał sobie patronów)Durne jest zarzucanie Widzewowi jedrasa,jak samemu miało się hankę.itp,itd.Dla mnie to jest właśnie brak (L)ogiki :),Sorry wszystkich zainteresowanych "co tam w Łodzi" za ten post nie na temat.Z mojej strony koniec,choć wiem,że nie powstrzymasz się od satysfakcji ostatniego wpisu nie na temat :)
Good Night Left Side

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 27.04.2020, 10:40

htsk4 pisze:
27.04.2020, 09:48
DoZo staram się unikać wycieczek personalnych na forum internetowym,bo to właśnie jest śmieszne(nawet jak zachowuje się tak ktoś z Warszawy).Ale odnosząc się do twojego postu inaczej się nie da.Przyczepiasz się nie tylko do Widzewa o historię,donosicielstwo(nie mam pojęcia czy prawdziwe, czy tylko w twojej głowie),poruszasz nawet zmarłych widzewiaków nie mających jak się obronić.Co charakterystyczne z tematu łódzkiego każą ci spadać nie tylko kibice Widzewa ,ale i ŁKSu.Identycznie jest w temacie krakowskim,śląskim i "moim"pomorskim.,O temacie TMK nawet nie wspomnę.Jednym słowem pisząc swoje wywody, mniej lub bardziej wulgarnie praktycznie każdy każe ci spadać.Zdałeś sobie pytanie dlaczego ? Uwierz mi,nie dzieje się to tylko przez formę,jaką piszesz.To,że czasem napiszesz coś sensownego lub z ironią, nie jest wstanie ukryć bzdur,które napisałeś.Przypomnij wszystkim jak tłumaczyłeś skopanie legionisty przez TB na murawie :)
Wracając do meritum, durne jest przyczepianie się do Widzewa na podstawie doniesień prasowych,tak jak durne jest przyczepianie się do Legii bo jakaś patuska nasłała czeczenów trenujących w Legii.Durne jest zarzucanie gwardyjskości Wiśle Kraków,jak samemu ma się przeszłość w CWKSie (przecież jest oczywiste,że nikt nie wybierał sobie patronów)Durne jest zarzucanie Widzewowi jedrasa,jak samemu miało się hankę.itp,itd.Dla mnie to jest właśnie brak (L)ogiki :),Sorry wszystkich zainteresowanych "co tam w Łodzi" za ten post nie na temat.Z mojej strony koniec,choć wiem,że nie powstrzymasz się od satysfakcji ostatniego wpisu nie na temat :)
To po koLei:
1. Sprawdź np. kilka stron wstecz, kto doniósł tu o bójce pod oknami szpitala [uruchamiając tym samym jADOWITĄ z tvn(24), co potem zmobilizowało do aktywniejszego działania łódzką milicję!], skoro nie możesz ... zbadać mojej głowy;
2. Po prostu forumowym 'kumaczom' brak argumentów, a zorientowanych "bolą/kłują" moje komentarze/zaPYTAnia;
3. I to jest "durne", że porównujesz nic nie znaczącą "turystKę" do jEDRNEJ oraz ko7ejnych ("małych") świadków koronnych z 'dhw', dlatego mam właśnie satysfakcję wytykać (m.in. takim jak ty) pisanie bzdur.
"kuRWWa mać!". ;) :) :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 27.04.2020, 11:07

jarekmarek pisze:
27.04.2020, 10:52
I wy jeszcze odpisujecie temu kosmicie dając mu okazję do swoich wypocin.
Czy ty nie założyłeś sobie ostatnio na tym forum nowego tematu dla swoich (pod)łódzkich itp. wypocin?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

coci
Posty: 121
Rejestracja: 28.10.2009, 22:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: coci » 27.04.2020, 12:39

DoZo(L)e... pisze:
27.04.2020, 10:40

2. Po prostu forumowym 'kumaczom' brak argumentów, a zorientowanych "bolą/kłują" moje komentarze/zaPYTAnia;
Po prostu reszta forumowej gawiedzi nie wie co ma odpisać na tak twarde i konkretne argumenty,
Kumacze zaś jak i stare wygi mają przy okazji zwykły ból du...y.
Jesteś jednostką o tak szerokiej wiedzy o środowisku i takim doświadczeniu na polu bitwy że reszta zwyczajnie nie dorasta ci do pięt i gó..no wie i jeszcze bredzi.

Pozdrowienia

P.S.Od dawna ci kibicuję i podziwiam.Nie odpuszczaj im i przypadkiem nie zrezygnuj z pisania na tym forum.Oni tylko na to czekają ;)
...i ARKA GDYNIA!

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 27.04.2020, 14:30

coci pisze:
27.04.2020, 12:39
DoZo(L)e... pisze:
27.04.2020, 10:40

2. Po prostu forumowym 'kumaczom' brak argumentów, a zorientowanych "bolą/kłują" moje komentarze/zaPYTAnia;
Po prostu reszta forumowej gawiedzi nie wie, co ma odpisać na tak twarde i konkretne argumenty.
Kumacze zaś jak i stare wygi mają przy okazji zwykły ból du...y.
Jesteś jednostką o tak szerokiej wiedzy o środowisku i takim doświadczeniu na polu bitwy, że reszta zwyczajnie nie dorasta ci do pięt i góWno wie, i jeszcze bredzi.

Pozdrowienia

P.S. Od dawna Ci kibicuję i podziwiam. Nie odpuszczaj im i przypadkiem, nie zrezygnuj z pisania na tym forum. Oni tylko na to czekają. ;)
DZIĘKI za dobre słowo, ale ten temat pozostaw problemom "dezerterujacycH hydraulików więziennych" ... i ganiającym ich podczas spaceru "nygusom". :)

PS. A my swoje ... :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 27.04.2020, 17:10

szwadron97 pisze:
26.04.2020, 12:04
Jezeli śmiejesz się z tego że nigdy ekipa ŁKS nie jest mocna a biją Widzew to jaką ekipą jest rts?
Jeżeli śmiejesz się z tego, że nigdy ekipa Ruchu nie jest mocna (mimo, że tyle osób siedzi) a biją górnik to jaką ekipą jest ksg?
szwadron97 pisze:
26.04.2020, 15:24
Widzew mając tyle FC powinni zmiatac cała Polskę a u siebie w mieście nie mają tak kolorowo
Górnik mając tyle fan clubów i dwie lokalne zgody powinni zamiatać cały Górny Śląsk a nawet na swoim terenie nie mają tak kolorowo.

PS. Na przyszłość zajmij się swoim klubem i regionem, bo każdemu zdarzają się porażki. Bez odbioru

A.M.D.G.
Posty: 214
Rejestracja: 30.07.2011, 23:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: A.M.D.G. » 27.04.2020, 17:23

DoZo(L)e... pisze:
27.04.2020, 14:30
coci pisze:
27.04.2020, 12:39
DoZo(L)e... pisze:
27.04.2020, 10:40

2. Po prostu forumowym 'kumaczom' brak argumentów, a zorientowanych "bolą/kłują" moje komentarze/zaPYTAnia;
Po prostu reszta forumowej gawiedzi nie wie, co ma odpisać na tak twarde i konkretne argumenty.
Kumacze zaś jak i stare wygi mają przy okazji zwykły ból du...y.
Jesteś jednostką o tak szerokiej wiedzy o środowisku i takim doświadczeniu na polu bitwy, że reszta zwyczajnie nie dorasta ci do pięt i góWno wie, i jeszcze bredzi.

Pozdrowienia

P.S. Od dawna Ci kibicuję i podziwiam. Nie odpuszczaj im i przypadkiem, nie zrezygnuj z pisania na tym forum. Oni tylko na to czekają. ;)
DZIĘKI za dobre słowo, ale ten temat pozostaw problemom "dezerterujacycH hydraulików więziennych" ... i ganiającym ich podczas spaceru "nygusom". :)

PS. A my swoje ... :D
Może zróbcie sobie po lodziku? Albo raczej ..sam sobie..i napisz jak wrażenia..tylko nie zapomnij się prze(L)ogować.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

coci
Posty: 121
Rejestracja: 28.10.2009, 22:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: coci » 27.04.2020, 19:50

Jeśli chodzi o mój wpis z cytatem DoZoL-a ,to był sarkazm w czystej postaci i tak oczywisty że chyba tylko ktoś bardzo ograniczony mógł tego nie wyłapać.
...i ARKA GDYNIA!

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 27.04.2020, 20:13

coci pisze:
27.04.2020, 19:50
Jeśli chodzi o mój wpis z cytatem DoZoL-a ,to był sarkazm w czystej postaci i tak oczywisty że chyba tylko ktoś bardzo ograniczony mógł tego nie wyłapać.
Co najmniej jeden (pod-)łódzki, ograniczony amator lodów nie "wyłapał".

PPS. ... Arka - gnoje!
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

A.M.D.G.
Posty: 214
Rejestracja: 30.07.2011, 23:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: A.M.D.G. » 27.04.2020, 20:21

DoZo(L)e... pisze:
27.04.2020, 20:13
coci pisze:
27.04.2020, 19:50
Jeśli chodzi o mój wpis z cytatem DoZoL-a ,to był sarkazm w czystej postaci i tak oczywisty że chyba tylko ktoś bardzo ograniczony mógł tego nie wyłapać.
Co najmniej jeden (pod-)łódzki, ograniczony amator lodów nie "wyłapał".

PPS. ... Arka - gnoje!
twój sarkazm to jednak za wysoki dla mnie poziom, podłódzka wieś to jednak nie stolica.
Ale uważaj, żebyś w tym samozachwycie nie posłodził sobie przypadkiem jako ..poLonista.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 27.04.2020, 20:26

Dozo przecież ty też to łyknąłeś jak młody pelikan.Myślałeś że ktoś w końcu docenił twoją forumową działalność a tu taki c*** wielki :D
1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 27.04.2020, 20:42

rozpierdol pisze:
27.04.2020, 20:26
Dozo przecież ty też to łyknąłeś jak młody pelikan. Myślałeś że ktoś w końcu docenił twoją forumową działalność a tu taki c*** wielki :D
Ooo, jest i drugi chętny na loda, który nie widzi "pocisku" w moim "(P)PS."
Pojawi się też widzewski łABĘDŹ, czy liże rany ... z małym pingwinem? :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mertens » 27.04.2020, 21:32

Zbanuje go ktoś w końcu? Czekoladowy Miś się deklarował, że zrobi porządek a ten..... Znów sieje spustoszenie w każdym temacie
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

Asusss
Posty: 161
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 27.04.2020, 21:33

DoZo(L)e... pisze:
27.04.2020, 20:42
rozpierdol pisze:
27.04.2020, 20:26
Dozo przecież ty też to łyknąłeś jak młody pelikan. Myślałeś że ktoś w końcu docenił twoją forumową działalność a tu taki c*** wielki :D
Ooo, jest i drugi chętny na loda, który nie widzi "pocisku" w moim "(P)PS."
Pojawi się też widzewski łABĘDŹ, czy liże rany ... z małym pingwinem? :)
Dozol Ty to musisz mieć w psychiatryku dobre układy skoro nie odcieli Ci neta...
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hahahaha » 27.04.2020, 22:53

Jeszcze trochę i kapusie oficjalne donosy i prośby będą pisać do misia żeby Dozo usunął z forum. Że jeszcze żaden kapuś się przez niego nie powiesił to szok hahaha
Widzew!
Co?
Dozo 😂

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 28.04.2020, 10:09

Pique pisze:
27.04.2020, 17:10
szwadron97 pisze:
26.04.2020, 12:04
Jezeli śmiejesz się z tego że nigdy ekipa ŁKS nie jest mocna a biją Widzew to jaką ekipą jest rts?
Jeżeli śmiejesz się z tego, że nigdy ekipa Ruchu nie jest mocna (mimo, że tyle osób siedzi) a biją górnik to jaką ekipą jest ksg?
szwadron97 pisze:
26.04.2020, 15:24
Widzew mając tyle FC powinni zmiatac cała Polskę a u siebie w mieście nie mają tak kolorowo
Górnik mając tyle fan clubów i dwie lokalne zgody powinni zamiatać cały Górny Śląsk a nawet na swoim terenie nie mają tak kolorowo.

PS. Na przyszłość zajmij się swoim klubem i regionem, bo każdemu zdarzają się porażki. Bez odbioru
Ja nie jestem kibicem Górnika widocznie są słabi skoro ruch ich nadal leje ale Widzew określił się na fladze że jest ich pół Polski a nie radzą sobie z połową Łodzi:-)

TND
Posty: 52
Rejestracja: 04.05.2016, 13:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TND » 28.04.2020, 10:30

Mertens pisze:
27.04.2020, 21:32
Zbanuje go ktoś w końcu? Czekoladowy Miś się deklarował, że zrobi porządek a ten..... Znów sieje spustoszenie w każdym temacie
Tu masz tamten wpis czekoladowego misia:

''Panowie i panie jeżeli jakieś tutaj są. Chciałbym wam przytoczyć, dlaczego to forum upada z kwestią czasu.
Jeżeli powstał temat Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko, to chyba brzmi to w sposób taki, że wrzucasz info reszta chłopów może oddać opinie, a nie od razu przytaczane są słowa odpowiedzi - farmazon, ty cfelu j*****... Jak was kobieta w domu prosi żebyście poszli do szafki, bo chce zjeść np płatki, a ich tam nie ma, to od razu do niej wyjeżdżacie - TY k**** FARMAZONIAROOOO JEBANA? No nie wydaje mi się... Myślicie, że dlaczego admini i moderatorzy nie zaglądają tutaj tak jak kiedyś?
Bo musieli byśmy siedzieć codziennie i kasować 500 postów do tego banować 100 osób i czytać całymi dniami wszystko co sie tu odpierdala... Wbijcie Sobie do głowy, że to WY tworzycie to forum i jak będą wyglądały dyskusję zależy tylko od WAS! Jeżeli jest taki dozolek i każdy wie, że to pies, to pierwsza zasada ulicy wychowywała - jechać z psami, no ale z tego co mi wiadomo z psami sie nie rozmawia? To po co rozmawiacie z psem? Przecież on tam siedzi je tego makowca za nasze podatki i brechta z was. Nie lepiej by wyglądała rozmowa jakby ktoś wrzucił info, a wasze odpowiedzi były by merytoryczne i z sensem? daje przykład Gieksa była na wyjeździe w 300 osób podali info - 500 i odpowiadacie, a z tą liczbą to trochę was nie poniosło? nasz sektor gości liczy 350 osób, to jak mogliście być w 500? I nagle autor prostuje, bo jeszcze 150 była pod sektorem i jest koniec tematu, bo wszystko jest jasne. Więc trochę pokory panowie, spokoju i opanowania, zawsze będę powtarzał w czasie paniki zarażajmy spokojem....
Osoby typu dozo będą banowane na koncie i ip, więc podysłajcie je do mnie na priv. Raz na 2-3 dni będę zaglądać i robić czystki''


Moderator kibicowskiego forum nawija o zasadach ulicy równocześnie pomawiając kogoś,że jest psem i wpierdala makowca.
I to jego ''podsyłajcie do mnie na priv'' hehe.Szanowny czekoladowy misiu uprzejmie donoszę,że użytkownik X...

Zasady ulicy jak skur.wysyn.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 29.04.2020, 11:53

TND pisze:
28.04.2020, 10:30
Mertens pisze:
27.04.2020, 21:32
Zbanuje go ktoś w końcu? Czekoladowy Miś się deklarował, że zrobi porządek a ten..... Znów sieje spustoszenie w każdym temacie

Tu masz tamten wpis "czekoladowego misia":
''Panowie i panie jeżeli jakieś tutaj są. Chciałbym wam przytoczyć, dlaczego to forum upada z kwestią czasu.
Jeżeli powstał temat Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko, to chyba brzmi to w sposób taki, że wrzucasz info reszta chłopów może oddać opinie, a nie od razu przytaczane są słowa odpowiedzi - farmazon, ty cfelu j*****... Jak was kobieta w domu prosi żebyście poszli do szafki, bo chce zjeść np płatki, a ich tam nie ma, to od razu do niej wyjeżdżacie - TY k**** FARMAZONIAROOOO JEBANA? No nie wydaje mi się... Myślicie, że dlaczego admini i moderatorzy nie zaglądają tutaj tak jak kiedyś?
Bo musieli byśmy siedzieć codziennie i kasować 500 postów do tego banować 100 osób i czytać całymi dniami wszystko co sie tu odpierdala... Wbijcie Sobie do głowy, że to WY tworzycie to forum i jak będą wyglądały dyskusję zależy tylko od WAS! Jeżeli jest taki ...olek i każdy wie, że to pies, to pierwsza zasada ulicy wychowywała - jechać z psami, no ale z tego co mi wiadomo z psami sie nie rozmawia? To po co rozmawiacie z psem? Przecież on tam siedzi je tego makowca za nasze podatki i brechta z was. Nie lepiej by wyglądała rozmowa jakby ktoś wrzucił info, a wasze odpowiedzi były by merytoryczne i z sensem? daje przykład Gieksa była na wyjeździe w 300 osób podali info - 500 i odpowiadacie, a z tą liczbą to trochę was nie poniosło? nasz sektor gości liczy 350 osób, to jak mogliście być w 500? I nagle autor prostuje, bo jeszcze 150 była pod sektorem i jest koniec tematu, bo wszystko jest jasne. Więc trochę pokory panowie, spokoju i opanowania, zawsze będę powtarzał w czasie paniki zarażajmy spokojem....
O... typu DoZo będą banowan. na koncie i ip, więc podysłajcie je do mnie na priv. Raz na 2-3 dni będę zaglądać i robić czystki''

Moderator kibicowskiego forum nawija o zasadach ulicy, równocześnie pomawiając kogoś, że jest psem i wpierdala makowca.
I to jego ''podsyłajcie do mnie na priv'' hehe.
"Szanowny 'czekoladowy misiu', uprzejmie donoszę, że użytkownik X ..." ...

Zasady ulicy jak skuRWysyn.
Jedno zastrzeżenie, "siepaCZ z orMo" nawija(ł) tylko makaron ... i już chyba nie jest tu 'mod'em'.



[link]

Czy widzewiakom udało się jakoś ustalić, czy tutejszy aSUSSS veL aNUss, to ten złapany przez milicję, pobity 26-latek, którego wersja przedstawiona "psom" tuż po bójce m(iał)a dla reszty ustal(o/a)nych poważne konsekwencje?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 29.04.2020, 12:24

Znowu p********* i pomawiasz kolejną już osobę bo coś ci się ujebało w tej chorej główce.Chłopak nikogo nie wskazał i tyle w temacie.
1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 29.04.2020, 13:39

rozpierdol pisze:
29.04.2020, 12:24
Znowu p********* i pomawiasz kolejną już osobę bo coś ci się ujebało w tej chorej główce. Chłopak nikogo nie wskazał i tyle w temacie.
Piszesz o aNUssIE, czy tym ujętym (niemal) "na gorącym ..." w (okolicach) Parku P-B, który zachował się podobnie, jak te z 'hanysowa' (po akcji na sali SP w Mysłowicach) i czy tamto się nie rozwineło/skończyło 'rozpierdole(nie)m'?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 29.04.2020, 18:02

Hehe co ty p********* o Mysłowicach jak to całkiem inna sprawa,jakiś śnieżnobiały coś pierdnął i powtarzasz.

Tam potwierdzili że ktoś wpadł na salę i im wpierdolił ale nie wiedzą kto.Czy chłop z Widzewa powiedział(potwierdził) że dostał w*******?Bo z tego co wiem to mowa była jedynie o sparingu z nieznajomym a to że psy zaczęły węszyć i są zatrzymania to nie jest wina ani nikogo z Widzewa ani Łks.
1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 29.04.2020, 22:26

rozpierdol pisze:
29.04.2020, 18:02
Hehe co ty p********* o Mysłowicach jak to całkiem inna sprawa,jakiś śnieżnobiały coś pierdnął i powtarzasz.

Tam potwierdzili że ktoś wpadł na salę i im wpierdolił ale nie wiedzą kto.Czy chłop z Widzewa powiedział(potwierdził) że dostał w*******?Bo z tego co wiem to mowa była jedynie o sparingu z nieznajomym a to że psy zaczęły węszyć i są zatrzymania to nie jest wina ani nikogo z Widzewa ani Łks.
Czasem się zastanawiam, czy ty jesteś taki głupi, czy po prostu ... z 'eŁKaeSu' i się tylko poszyWasz, żeby kompromitować widzewiaków.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

streetlife
Posty: 51
Rejestracja: 20.05.2018, 21:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: streetlife » 29.04.2020, 22:31

Nie no jak tylko potwierdzili,że ktoś wpadł na salę i im wpierdolił to faktycznie spoko się zachowali, nick adekwatny do rozumowania.

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 29.04.2020, 22:59

streetlife pisze:
29.04.2020, 22:31
Nie no jak tylko potwierdzili,że ktoś wpadł na salę i im wpierdolił to faktycznie spoko się zachowali, nick adekwatny do rozumowania.
przeczytaj jeszcze raz co napisał bo chyba źle zrozumiałeś.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 29.04.2020, 23:35

iamcriminal pisze:
29.04.2020, 22:59
streetlife pisze:
29.04.2020, 22:31
Nie no jak tylko potwierdzili,że ktoś wpadł na salę i im wpierdolił to faktycznie spoko się zachowali, nick adekwatny do rozumowania.
przeczytaj jeszcze raz co napisał bo chyba źle zrozumiałeś.
Czego tu nie rozumieć, widzewiak "z rozległymi obrażeniami na twarzy" tłumaczył milicji, że bił się z nieznajomym. Czy to na 'eRTeeSie' normalne?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Bucco
Posty: 2
Rejestracja: 01.05.2019, 23:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bucco » 02.05.2020, 14:56

Które osiedla w Bełchatowie należą do WIdzewa???

bon ton
Posty: 57
Rejestracja: 17.04.2019, 11:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bon ton » 03.05.2020, 07:29

DoZo(L)e... pisze:
26.04.2020, 10:33
bon ton pisze:
26.04.2020, 10:16
Sygnał o bijatyce stróże prawa odebrali około godz. 13. Gdy przyjechali na miejsce po kibolach nie było śladów. Niemniej spenetrowali cały park. W jednej z alejek natknęli się na mocno poturbowanego 26-latka, który przyznał, że został pobity w ramach „sparingu” z nieznanym młodym mężczyzną. Po opatrzeniu został zatrzymany.

Prawda czy nie ale warto poruszyc temat, nigdy w zyciu sie mowi takich rzeczy ze byl jakis sparing czy cokolwiek zwiazanego z bojka, nie potwierdzac zadnego zdarzenia do c**** pana. Szedles i sie przewrociles i nic nie pamietasz
Tłumaczenia, że się czegoś nie pamięta, jest para-przyznaniem się, a przyznanie do tego, że jeden z 'dhw' został pobity w ramach "sparingu" z nieznanym, młodym mężczyzną, jest już jawnym 'rozje6aniem'.
Jakim prawem przedstawiciel jednej z najbardziej skompromitowanych ekip w kraju ma czelnosc pouczac tutaj innych ?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 03.05.2020, 08:41

bon ton pisze:
03.05.2020, 07:29
DoZo(L)e... pisze:
26.04.2020, 10:33
bon ton pisze:
26.04.2020, 10:16
Sygnał o bijatyce stróże prawa odebrali około godz. 13. Gdy przyjechali na miejsce po kibolach nie było śladów. Niemniej spenetrowali cały park. W jednej z alejek natknęli się na mocno poturbowanego 26-latka, który przyznał, że został pobity w ramach „sparingu” z nieznanym młodym mężczyzną. Po opatrzeniu został zatrzymany.

Prawda czy nie ale warto poruszyc temat, nigdy w zyciu sie mowi takich rzeczy ze byl jakis sparing czy cokolwiek zwiazanego z bojka, nie potwierdzac zadnego zdarzenia do c**** pana. Szedles i sie przewrociles i nic nie pamietasz
Tłumaczenia, że się czegoś nie pamięta, jest para-przyznaniem się, a przyznanie do tego, że jeden z 'dhw' został pobity w ramach "sparingu" z nieznanym, młodym mężczyzną, jest już jawnym 'rozje6aniem'.
Jakim prawem przedstawiciel jednej z najbardziej skompromitowanych ekip w kraju ma czelnosc pouczac tutaj innych ?
Teraz masz prawo (jeśli się nigdy nie przewróciłeś ;) wymienić te bardziej skompromitowane ekipy w kraju od 'dhw', której czołówka tak dobrze pamięta m.in. kiedy, gdzie, od kogo, oraz komu i za ile ...
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

tedmosby
Posty: 6
Rejestracja: 07.04.2019, 11:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: tedmosby » 03.05.2020, 13:10

Bucco pisze:
02.05.2020, 14:56
Które osiedla w Bełchatowie należą do WIdzewa???
Dziwne pytanie, bo żadne. Jest ich garstka w jednej z części Dolnośląskiego i na Okrzei.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: info z TMK » 03.05.2020, 16:06

Warta Sieradz coś działa?

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 03.05.2020, 17:00

info z TMK pisze:
03.05.2020, 16:06
Warta Sieradz coś działa?
Rok temu zdaje mi sie że byli w Radomsku w ostatniej kolejce.
Niech mnie ktoś poprawi jak sie myle, ale na tą chwile oprócz Widzewa, ŁKSu, Radomska i Bełchatowa kompletna kicha. Mam na myśli oczywiście lokalne kluby a nie fanklubowanie.

tedmosby
Posty: 6
Rejestracja: 07.04.2019, 11:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: tedmosby » 03.05.2020, 19:25

vvv pisze:
03.05.2020, 16:14
tedmosby pisze:
03.05.2020, 13:10
Bucco pisze:
02.05.2020, 14:56
Które osiedla w Bełchatowie należą do WIdzewa???
Dziwne pytanie, bo żadne. Jest ich garstka w jednej z części Dolnośląskiego i na Okrzei.
Nie bylo czasami sytuacji, ze to osiedle Dolnoslaskie nalezalo w calosci (badz wiekszej czesci) do Widzewa, lata do tylu ?
Nie jestem tak wiekowy, aby wypowiadać się wiele lat do tyłu, pamiętam jedynie czasy po 2000 roku. Ale to nie tajemnica że w dawnych czasach w Bełchatowie na Widzew patrzono przychylnie, a lokalny GKS wspierały najczęściej te same osoby. W latach 90 dużo się pozmieniało. Ja jestem z osiedla Dolnośląskiego więc mogę coś o nim powiedzieć. Pamiętam z dzieciństwa ganianki po osiedlu (widziałem je nawet z okna własnego bloku). Widziałem też osoby w barwach Widzewa gdy przechodziłem przez bloki dwusetki jako gówniarz. Czy osiedle należało w całości lub większej części do Widzewa? Liczbowo raczej nie, ale z opowieści starszych kolegów wiem że było na nim sporo wariatów którzy stanowili siłę. Na Dolnośląskim znajdował się największy moloch szkolny w Bełchatowie, czyli Szkoła nr 10 (obecnie są tam dwa licea) i tam też dochodziło do wielu spięć. Na pewno przez Widzew były opanowane dwusetki (część osiedla przy Wyszyńskiego). Pamiętam również że trochę ich było w okolicach bloku 127.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kkrawczyk » 03.05.2020, 19:33

Czy w Łódzkim zdarzyła sie jakaś ekipa która chciala dzialac samodzielnie i nie isc w kierunku ŁKSu czy Widzewa? Coś na wzór Kalisza ze nie ulegli presji w województwie od Lecha.
j**** urkaine

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 03.05.2020, 22:17

Kkrawczyk pisze:
03.05.2020, 19:33
Czy w Łódzkim zdarzyła sie jakaś ekipa która chciala dzialac samodzielnie i nie isc w kierunku ŁKSu czy Widzewa? Coś na wzór Kalisza ze nie ulegli presji w województwie od Lecha.
Nie, nie ma w Łódzkim tak dużego miasta jak Kalisz oddalonego od stolicy województwa, ponadto z Kalisza bliżej do Łodzi niż Poznania i zwiazi z Łodzią są wyraźne, u sasiądów to widać chociażby, dworzec który jest obok ich stadionu nazywa sie Łódź Kaliska :)

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 03.05.2020, 22:31

Czy Torfiorze poszli w strone ŁKSu? Widzew mieli u siebie wiec wiadomo ze kosa bedzie, z ŁKSem oficjalnie nic,
(nie chce mi sie tego rozwlekać dlaczego , warunki i te inne historie, w koncu nie moja sprawa).
Napewno nie tak jak ma to miejsce choćby w Koninie (blisko Kalisza)

swoją droga poszli, byłoby celniejsze
a że na czoło z Rtsem.. inna sprawa

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kkrawczyk » 03.05.2020, 22:36

Krzych85 pisze:
03.05.2020, 22:17
Kkrawczyk pisze:
03.05.2020, 19:33
Czy w Łódzkim zdarzyła sie jakaś ekipa która chciala dzialac samodzielnie i nie isc w kierunku ŁKSu czy Widzewa? Coś na wzór Kalisza ze nie ulegli presji w województwie od Lecha.
Nie, nie ma w Łódzkim tak dużego miasta jak Kalisz oddalonego od stolicy województwa, ponadto z Kalisza bliżej do Łodzi niż Poznania i zwiazi z Łodzią są wyraźne, u sasiądów to widać chociażby, dworzec który jest obok ich stadionu nazywa sie Łódź Kaliska :)
Wiem, ale jednak sporo jest mniejszych miast w wojewodztwie i jakieś tam klubiki były i sa, poprostu mnie temat zainteresował czy ktoś kiedykolwiek chcial dzialac samodzielnie a nie podpinać sie pod która kolwiek z Łódzkiej Ekip.
j**** urkaine

zkamienicywokolicy
Posty: 18
Rejestracja: 03.04.2017, 00:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zkamienicywokolicy » 03.05.2020, 23:15

DoZo(L)e... pisze:
25.04.2020, 21:14
MW10 pisze:
25.04.2020, 09:25
DoZo(L)e... pisze:
25.04.2020, 07:18

A gdzie jest pomijana przez was Legia w tutejszym zestawieniu 'top 1/3/5', skoro warszawiacy nie bali się "przywitać" w W-wie bandy łódzko-poznańskiej i konfrontować się z nimi w proporcjach ~2:3, ustalacze współczesnej tabeli "ligi chuliganów"?

I czy to prawda, że ponad połowę z około dwuminutowego, czwartkowego starcia trwało katowanie widzewiaków, którym nie udało się uciec z parku?
Legii tam nie ma, bo łódzkim ekipom może co najwyżej pięty lizać i co łódzkie ekipy jej kilka razy w ciągu ostatnich lat udowodniły.
W łódzkich sądach udowodniły?

Asusss pisze:
25.04.2020, 09:32
DoZo(L)e... pisze:
25.04.2020, 07:18

A gdzie jest pomijana przez was Legia w tutejszym zestawieniu 'top 1/3/5', skoro warszawiacy nie bali się "przywitać" w W-wie bandy łódzko-poznańskiej i konfrontować się z nimi w proporcjach ~2:3, ustalacze współczesnej tabeli "ligi chuliganów"?

I czy to prawda, że ponad połowę z około dwuminutowego, czwartkowego starcia trwało katowanie widzewiaków, którym nie udało się uciec z parku?
Nie było żadnego katowania zresztą co sami chłopaki z Widzewa podkreślają że dobra bitka.
Chyba powinieneś przestać się już tu produkować, bo gdyby nie tacy jak ty czy "ale_ci_parada", to chłopaki mogliby mieć mniejsze problemy, informatorze.
Ty też język trzymaj krótko. Miał byc trening, "dobra bitka", a Ty wyjeżdżasz tu z jakimś katowaniem. A co do udowadniania w sądach to nie tyczy się to ŁKSu także myśl co piszesz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario1916, Dresiarz, odEdoTe, Oleole11, rkon i 181 gości