www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 05.10.2017, 19:56

popopopopo pisze:
05.10.2017, 19:40
O Boże Legia nam ciśnie. Rzeczywiście sensacja, ja pierdolę żydzewiaki ogarnijcie się.
J
Przynajmniej jakaś odmiana po tym jak wasz młynowy zabronił spiewać LTSK na ostatnim meczu w Łodzi;-)
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA



wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 05.10.2017, 20:08

Zobacz sobie filmik z ostatniego meczu pierwszych drużyn w ekstraklasie.Po co cisnąć drużynie rezerw gdzie nie przyjechał żaden kibic ? Rozumiem,że to forum to jedyne miejsce walki i musisz sie przysapac do nas choćby nie wiem co,ale miej synku chociaż argumenty
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

rts git
Posty: 15
Rejestracja: 27.07.2016, 13:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rts git » 05.10.2017, 20:52

jimmyjazz pisze:
05.10.2017, 10:55
Odezwało się kilku normalnych kibiców Widzewa, widać trzeba mieć trochę wiosen na karku żeby normalnie pisać. To przychodzi z wiekiem. Zgadzam się, że przeciętnemu kibicowi w Europie ŁKS nie mówi nic, bo tylko po mistrzostwie w 98 i w 94 graliśmy w pucharach. My, Polacy, kojarzymy nawet jakieś 2 ligowie kluby w Anglii, Niemczech, czy Hiszpanii bo przez lata tabele tych lig były drukowane w Przeglądzie itd. Nie sądzę, żeby zachodnie gazety pisały o polskiej lidze lat 90.
Widzew oczywiście miał swoje 5 minut i starsi kibice tych drużyn, które ograli na pewno ich pamiętają. Jeżeli chodzi o młode pokolenie to nie dajmy się zwariować, takich zespołów jak Widzew było od tego czasu w Europie trochę, które grały w LM i o których nikt nie pamięta. Sukcesy w Europie mieliście 35 lat temu, to naprawdę szmat czasu. Macie prawo chwalić się sportową historią bo bardzo dużo osiągnęliście i nikt tego nie neguje. W Polsce marka Widzewa jest oczywista, ale w Europie to już zapomniany temat i nie mówcie, że jest inaczej. Teraz każdy będzie tu pisał, jak to rozmawiał z aptekarzem w Manchesterze, taksówkarzem w Rzymie, czy cieciem w Dortmundzie ? Co to zmienia ? Markę w Europie to mają wiadomo jakie drużyny, a nie Widzew. Jesteście dzisiaj rozpoznawalni przez może 5% starszych kibiców (ŁKS pewnie przez 0,5%). Byliście wielcy, ale dzisiaj gracie w 4 lidze Polskiej, więc wyluzujcie.
Widzę, że Jimmy to też ten jeden z kilku normalnych kibiców ŁKS. To co piszesz o aktualnych czasach to szczera prawda. Gdzie my, czy wy, teraz na newsach serwisów całego świata... Napisałem post tylko dlatego, że ktoś od was próbował wmówić mi jako odbiorcy, że ŁKS jest znany w Europie. Tak nie jest. Mówicie na nas megalomani... Ale jak się czyta Jimmy teksty waszych znawców tematu to nic tylko usiąść przed słynną wielką ełksą :) Wiesz o co chodzi. W Łodzi tylko jedyni charakterni chodzą na Unii, na ulicach rządzi tylko jeden wielki ŁKS, Widzew ma tylko wieśniackie fancluby i w Europie nic nie znaczy. Poczytaj. Nadal sądzę, że wiesz o co chodzi. A ja, stary kibol, nie rozmawiałem z aptekarzem, taksówkarzem czy cieciem. Ja gadam o piłce w Europie z wieloma ludźmi. Ale o sprawach kibicowskich tylko z takimi, którzy są choć trochę kumaci i o takich napisałem. Koleś ze Stambułu to jest jeden z gniazdowych u nich. Szok nie? Lekarz. Gość z Barcy - jeden z tych którzy tę Barcę rozkręcali. Szczerze ? O ŁKS słyszałem raz. W waszym niby Lyonie. Ale też po zastanowieniu. Aczkolwiek dobrze, że (czasami) ta dyskusja ma sens. Napisałeś " W Polsce marka Widzewa jest oczywista, ale w Europie to już zapomniany temat i NIE MÓWCIE, ŻE JEST INACZEJ" Oglądałeś Jimmy film "Miś" ? ;)
Działamy z WERWą

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 05.10.2017, 21:54

popopopopo pisze:
05.10.2017, 19:40
O Boże Legia nam ciśnie. Rzeczywiście sensacja, ja pierdolę żydzewiaki ogarnijcie się.
Masz racje przyznaje to zadna sensacja ... ale taka mozna nazwac skurwienie sie z nimi swego czasu ;)

jimmyjazz
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jimmyjazz » 05.10.2017, 21:54

Oglądałem, oglądałem. Co do wpisu niektórych od nas i od Was, już dawno przestałem czytać niektórych po obu stronach. Nie twierdzę, że to co pisałeś to nieprawda. Ogólnie obie strony się strasznie napinają. Skupmy się na polskim podwórku, bo na razie Europa nam nie grozi. Ale jeżeli chcesz to usłyszeć, tak Widzew jest o wiele bardziej znany od ŁKS (my zagraliśmy kilka meczów w pucharach w ogóle). Co więcej wydaje mi się, że nikt w Europie nie pamięta o GKS Katowice, a oni grali kilkanaście lat w pucharach na przełomie 80/90. Zejdźmy na ziemię poza Legią i może Lechem i Wisłą nie ma polskich ekip, które mają jakąś markę w Europie teraz. Ogólnie, jak się kończą argumenty wam to wracacie do Bońka, Smolarka i Ligi Mistrzów, u nas to samo jest z Potokiem i Poddębicami. Były sukcesy w różnych tematach, ale dzisiaj jest rok 2017.

Socjologiabywa
Posty: 64
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Socjologiabywa » 05.10.2017, 22:14

Marek z NWS pisze:
05.10.2017, 15:14
jimmyjazz pisze:
05.10.2017, 10:55
Odezwało się kilku normalnych kibiców Widzewa, widać trzeba mieć trochę wiosen na karku żeby normalnie pisać. To przychodzi z wiekiem. Zgadzam się, że przeciętnemu kibicowi w Europie ŁKS nie mówi nic, bo tylko po mistrzostwie w 98 i w 94 graliśmy w pucharach. My, Polacy, kojarzymy nawet jakieś 2 ligowie kluby w Anglii, Niemczech, czy Hiszpanii bo przez lata tabele tych lig były drukowane w Przeglądzie itd. Nie sądzę, żeby zachodnie gazety pisały o polskiej lidze lat 90.
Widzew oczywiście miał swoje 5 minut i starsi kibice tych drużyn, które ograli na pewno ich pamiętają. Jeżeli chodzi o młode pokolenie to nie dajmy się zwariować, takich zespołów jak Widzew było od tego czasu w Europie trochę, które grały w LM i o których nikt nie pamięta. Sukcesy w Europie mieliście 35 lat temu, to naprawdę szmat czasu. Macie prawo chwalić się sportową historią bo bardzo dużo osiągnęliście i nikt tego nie neguje. W Polsce marka Widzewa jest oczywista, ale w Europie to już zapomniany temat i nie mówcie, że jest inaczej. Teraz każdy będzie tu pisał, jak to rozmawiał z aptekarzem w Manchesterze, taksówkarzem w Rzymie, czy cieciem w Dortmundzie ? Co to zmienia ? Markę w Europie to mają wiadomo jakie drużyny, a nie Widzew. Jesteście dzisiaj rozpoznawalni przez może 5% starszych kibiców (ŁKS pewnie przez 0,5%). Byliście wielcy, ale dzisiaj gracie w 4 lidze Polskiej, więc wyluzujcie.
Jako widzewiak nie mogę się nie zgodzić, bo to co napisałeś jest obiektywnie prawdą.
Jako ciekawostkę jednak mogę dodać że Widzew kojarzony jest mocno we Włoszech, nie tylko przez kibiców Juve. Oczywiście jest to efekt Zbigniewa Bońka, który we Włoszech jest "piłkarskim celebrytą". A że przyszedł tam własnie z Widzewa, to chcąc nie chcąc Widzew dużo osób tam kojarzy i nie tylko po 60 ale też ci po 30. Pamietam jak pojechałem na mecz Inter-Wisła w bodajże 2001 roku. Siedziałem w tedy wśród kibiców Interu i w przerwie zagadałem z jednym, gdzieś około 30 lat. Kiedy powiedziałem że jestem z Polski ten spytał(z uśmiechem) czy jestem za Wisłą. "Nie, nie. Jestem za Widzewem. Widzewem Łódź" a on na to "No tak, tak znam. Boniek przyszedł z Widzewa do Juventusu prawda". Powiedział jeszcze że pamięta jak graliśmy w Lidze Mistrzów( to było oczywiście 5 lat po grze Widzewa w Lm a nie jak teraz 20). Od taka ciekawostka
Wszystko się zgadza. Osoba Bońka robi swoje we Włoszech... Chociażby będąc kiedyś na wakacjach w Bari na odpowiedź, że jestem z Łodzi z Polski w gadce z jakimiś fanatykiem FC Bari, ten mówi, że zna Widzew bo Boniek był kiedyś ich trenerem (przyznaje, ze byłem w szoku bo taki fakt mi umknął), pokazuje foty z telefonu jak jest u nich na curva su.. itp itd. Zaprasza mnie na mecz i w ramach otwartości wręcza mi mi b-cz-b szal z datą 1908... odmówiłem przyjęcia tego gadżetu tłumacząc dlaczego :)

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 05.10.2017, 23:04

wid08 pisze:
05.10.2017, 20:08
Zobacz sobie filmik z ostatniego meczu pierwszych drużyn w ekstraklasie.Po co cisnąć drużynie rezerw gdzie nie przyjechał żaden kibic ? Rozumiem,że to forum to jedyne miejsce walki i musisz sie przysapac do nas choćby nie wiem co,ale miej synku chociaż argumenty
Chyba nawet nie wiesz o co chodzi to po co p********* za przeproszeniem? Nie chodzi o rezerwy i tamten sezon tylko mecz z Olimpią Elbląg. A tak generalnie to tyli forum jak sam zauważyłeś więc odpuść dla dobra swego zdrowia psychicznego. Widzew naj i gra gitara.

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 05.10.2017, 23:14

Panowie ,, rozpoznawialni w calej europie bo Boniek przeszedl z Widzewa do Juve" kiedy przypomnicie o sobie na kadrze z jakas flaga??
ŁKS ŁÓDŹ

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 05.10.2017, 23:16

rts git pisze:
05.10.2017, 20:52
jimmyjazz pisze:
05.10.2017, 10:55
Odezwało się kilku normalnych kibiców Widzewa, widać trzeba mieć trochę wiosen na karku żeby normalnie pisać. To przychodzi z wiekiem. Zgadzam się, że przeciętnemu kibicowi w Europie ŁKS nie mówi nic, bo tylko po mistrzostwie w 98 i w 94 graliśmy w pucharach. My, Polacy, kojarzymy nawet jakieś 2 ligowie kluby w Anglii, Niemczech, czy Hiszpanii bo przez lata tabele tych lig były drukowane w Przeglądzie itd. Nie sądzę, żeby zachodnie gazety pisały o polskiej lidze lat 90.
Widzew oczywiście miał swoje 5 minut i starsi kibice tych drużyn, które ograli na pewno ich pamiętają. Jeżeli chodzi o młode pokolenie to nie dajmy się zwariować, takich zespołów jak Widzew było od tego czasu w Europie trochę, które grały w LM i o których nikt nie pamięta. Sukcesy w Europie mieliście 35 lat temu, to naprawdę szmat czasu. Macie prawo chwalić się sportową historią bo bardzo dużo osiągnęliście i nikt tego nie neguje. W Polsce marka Widzewa jest oczywista, ale w Europie to już zapomniany temat i nie mówcie, że jest inaczej. Teraz każdy będzie tu pisał, jak to rozmawiał z aptekarzem w Manchesterze, taksówkarzem w Rzymie, czy cieciem w Dortmundzie ? Co to zmienia ? Markę w Europie to mają wiadomo jakie drużyny, a nie Widzew. Jesteście dzisiaj rozpoznawalni przez może 5% starszych kibiców (ŁKS pewnie przez 0,5%). Byliście wielcy, ale dzisiaj gracie w 4 lidze Polskiej, więc wyluzujcie.
Widzę, że Jimmy to też ten jeden z kilku normalnych kibiców ŁKS. To co piszesz o aktualnych czasach to szczera prawda. Gdzie my, czy wy, teraz na newsach serwisów całego świata... Napisałem post tylko dlatego, że ktoś od was próbował wmówić mi jako odbiorcy, że ŁKS jest znany w Europie. Tak nie jest. Mówicie na nas megalomani... Ale jak się czyta Jimmy teksty waszych znawców tematu to nic tylko usiąść przed słynną wielką ełksą :) Wiesz o co chodzi. W Łodzi tylko jedyni charakterni chodzą na Unii, na ulicach rządzi tylko jeden wielki ŁKS, Widzew ma tylko wieśniackie fancluby i w Europie nic nie znaczy. Poczytaj. Nadal sądzę, że wiesz o co chodzi. A ja, stary kibol, nie rozmawiałem z aptekarzem, taksówkarzem czy cieciem. Ja gadam o piłce w Europie z wieloma ludźmi. Ale o sprawach kibicowskich tylko z takimi, którzy są choć trochę kumaci i o takich napisałem. Koleś ze Stambułu to jest jeden z gniazdowych u nich. Szok nie? Lekarz. Gość z Barcy - jeden z tych którzy tę Barcę rozkręcali. Szczerze ? O ŁKS słyszałem raz. W waszym niby Lyonie. Ale też po zastanowieniu. Aczkolwiek dobrze, że (czasami) ta dyskusja ma sens. Napisałeś " W Polsce marka Widzewa jest oczywista, ale w Europie to już zapomniany temat i NIE MÓWCIE, ŻE JEST INACZEJ" Oglądałeś Jimmy film "Miś" ? ;)
Nikt nie próbował Ci wmówić ze ŁKS jest znany w Europie.Bo nie jest znany.Chociaż juz przez niektore ekipy tak ;) Chodziło o to ze,wśród środowisk kibicowskich 99% osob wymienia Legia i Lecha.Te ekipy najczęściej sie kojarzy w wielu krajach kontymentu.Tak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy.Swoją opinie opieram na doświadczeniu własnym.
ŁKS Łódź Polska

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NowyNowy » 06.10.2017, 00:14

raadek pisze:
05.10.2017, 23:14
Panowie ,, rozpoznawialni w calej europie bo Boniek przeszedl z Widzewa do Juve" kiedy przypomnicie o sobie na kadrze z jakas flaga??
Nie przypomną, kalkulatory ekipie WRWE nie pozwalają nawet pomyśleć o kadrze,,,,

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 06.10.2017, 00:22

szkoda.

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 06.10.2017, 01:03

Marek z NWS pisze:
05.10.2017, 19:56
popopopopo pisze:
05.10.2017, 19:40
O Boże Legia nam ciśnie. Rzeczywiście sensacja, ja pierdolę żydzewiaki ogarnijcie się.
J
Przynajmniej jakaś odmiana po tym jak wasz młynowy zabronił spiewać LTSK na ostatnim meczu w Łodzi;-)
Kto zabronił?Dzięki naszej uprzejmości na naszym sektorze zasiadła zgoda Legii,więc jaki był sens się napinać i wrzucać na ich zgodę?LTSK zarzucił cały stadion pod koniec meczu,po tym jak Olimpia pozdrowiła Legię.Sytuacja została szybko wyjaśniona i tyle.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 06.10.2017, 01:56

NowyNowy pisze:
06.10.2017, 00:14
raadek pisze:
05.10.2017, 23:14
Panowie ,, rozpoznawialni w calej europie bo Boniek przeszedl z Widzewa do Juve" kiedy przypomnicie o sobie na kadrze z jakas flaga??
Nie przypomną, kalkulatory ekipie WRWE nie pozwalają nawet pomyśleć o kadrze,,,,
Jutro.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 06.10.2017, 07:06

raadek pisze:
05.10.2017, 23:14
Panowie ,, rozpoznawialni w calej europie bo Boniek przeszedl z Widzewa do Juve" kiedy przypomnicie o sobie na kadrze z jakas flaga??
A czy ''obrońcy Europy'' mają zamiar pojawić się dziś przy Piłsudskiego z flagą Łks Łódź Polska???

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 06.10.2017, 08:12

Red power pisze:
06.10.2017, 07:06
raadek pisze:
05.10.2017, 23:14
Panowie ,, rozpoznawialni w calej europie bo Boniek przeszedl z Widzewa do Juve" kiedy przypomnicie o sobie na kadrze z jakas flaga??
A czy ''obrońcy Europy'' mają zamiar pojawić się dziś przy Piłsudskiego z flagą Łks Łódź Polska???
Obrońcy Europy są w drodze powrotnej z Armenii bo wczoraj byli na wyjeździe reprezentacji Polski, kiedy wy obsrajtuchy kolejny mecz mogliście oglądać tylko w TV. Jedyne co wam zostało to mecze młodzieży, bo na kadrze łapiecie w*******, i się oficjalnie nie pokazujecie..

Całą tą sytuację można nazwać polowanie na Reanimację :)

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 06.10.2017, 08:29

Red power pisze:
06.10.2017, 07:06
raadek pisze:
05.10.2017, 23:14
Panowie ,, rozpoznawialni w calej europie bo Boniek przeszedl z Widzewa do Juve" kiedy przypomnicie o sobie na kadrze z jakas flaga??
A czy ''obrońcy Europy'' mają zamiar pojawić się dziś przy Piłsudskiego z flagą Łks Łódź Polska???
Rozwiń proszę tą myśl, bo nie za bardzo zrozumiałem, co chciałeś przez to powiedzieć.
Łódzki Klub Sportowy

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 06.10.2017, 08:33

DK08 pisze:
06.10.2017, 08:12
[quote="Red power" post_id=<a href="tel:1235387">1235387</a> time=<a href="tel:1507266384">1507266384</a> user_id=76806]
[quote=raadek post_id=<a href="tel:1235357">1235357</a> time=<a href="tel:1507238041">1507238041</a> user_id=42617]
Panowie ,, rozpoznawialni w calej europie bo Boniek przeszedl z Widzewa do Juve" kiedy przypomnicie o sobie na kadrze z jakas flaga??
A czy ''obrońcy Europy'' mają zamiar pojawić się dziś przy Piłsudskiego z flagą Łks Łódź Polska???
[/quote]

Obrońcy Europy są w drodze powrotnej z Armenii bo wczoraj byli na wyjeździe reprezentacji Polski, kiedy wy obsrajtuchy kolejny mecz mogliście oglądać tylko w TV. Jedyne co wam zostało to mecze młodzieży, bo na kadrze łapiecie w*******, i się oficjalnie nie pokazujecie..

Całą tą sytuację można nazwać polowanie na Reanimację :)
[/quote] Widzew musi być mocny skoro polujecie wrwe vs reszta świata :) A wracając do meczu kadry, to serio tacy słabi jesteście, ze próbujecie kręcić zadymę z jakimiś januszami co wywiesili flagę? Dobrze, ze wiecie, gdzie jest wasze miejsce w szeregu i do kogo możecie się spiąć bez swoich zgod i układów :) pytacie gdzie ten Widzew na kadrze? Będziemy na stadionie dziś :)

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 06.10.2017, 09:02

DK08 pisze:
06.10.2017, 08:12
Obrońcy Europy są w drodze powrotnej z Armenii bo wczoraj byli na wyjeździe reprezentacji Polski, kiedy wy obsrajtuchy kolejny mecz mogliście oglądać tylko w TV. Jedyne co wam zostało to mecze młodzieży, bo na kadrze łapiecie w*******, i się oficjalnie nie pokazujecie..

Całą tą sytuację można nazwać polowanie na Reanimację :)
No to ciekawe ilu z tych co nie byli pokaże się dziś OFICJALNIE przy Piłsudskiego na meczu Polska-Finlandia.

Opel,czego nie zrozumiałeś w moim pytaniu?

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 06.10.2017, 09:18

Red power pisze:
06.10.2017, 09:02
DK08 pisze:
06.10.2017, 08:12
Obrońcy Europy są w drodze powrotnej z Armenii bo wczoraj byli na wyjeździe reprezentacji Polski, kiedy wy obsrajtuchy kolejny mecz mogliście oglądać tylko w TV. Jedyne co wam zostało to mecze młodzieży, bo na kadrze łapiecie w*******, i się oficjalnie nie pokazujecie..

Całą tą sytuację można nazwać polowanie na Reanimację :)
No to ciekawe ilu z tych co nie byli pokaże się dziś OFICJALNIE przy Piłsudskiego na meczu Polska-Finlandia.

Opel,czego nie zrozumiałeś w moim pytaniu?
Ty chcesz głąbie porównywać młodzieżówkę do kadry? Za chwilę z żalu zaczniesz się licytować że zrobiliście młyn na rezerwach rezerw bo na seniorach dostajecie klapsy po ryjach.

Oj boli was brak możliwości jeżdżenia na kadrę :)

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 06.10.2017, 09:24

Tak sobie to tłumacz pecie. Największy jest strach przed bandą internetowych lksiackich ciuli z Tobą na czele.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 06.10.2017, 09:29

Red power pisze:
06.10.2017, 09:24
Tak sobie to tłumacz pecie. Największy jest strach przed bandą internetowych lksiackich ciuli z Tobą na czele.
Dlatego potomku rozenbauma od meczu we Francji jesteście obsrani na samą myśl pojechania na kadrę. Nawet wasze przydupasy którym liżecie jaja na swoich turniejach śpiewały j**** żydzew na wyjazdach, dzięki czemu dalej na kadrze mogą się pokazać. Idź klep dalej w klawiaturę, a w niedzielę odpal TV i pooglądaj jak gra Polska, na żywo nie zobaczysz.

qb.
Posty: 73
Rejestracja: 03.03.2007, 22:57
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: qb. » 06.10.2017, 09:38

jakie wy zydziska jestescie pewne siebie na tej kadrze jak wiecie ze macie wsparcie reszty kraju. szkoda ze gdy macie okazje sie wykazac jako jedna ekipa to juz sytuacja sie zmienia. i takie chujki jeszcze beda pisac o 'kalkulatorach' :D

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 06.10.2017, 09:47

Red power pisze:
06.10.2017, 09:02
DK08 pisze:
06.10.2017, 08:12
Obrońcy Europy są w drodze powrotnej z Armenii bo wczoraj byli na wyjeździe reprezentacji Polski, kiedy wy obsrajtuchy kolejny mecz mogliście oglądać tylko w TV. Jedyne co wam zostało to mecze młodzieży, bo na kadrze łapiecie w*******, i się oficjalnie nie pokazujecie..

Całą tą sytuację można nazwać polowanie na Reanimację :)
No to ciekawe ilu z tych co nie byli pokaże się dziś OFICJALNIE przy Piłsudskiego na meczu Polska-Finlandia.

Opel,czego nie zrozumiałeś w moim pytaniu?
Już wszystko jasne. Nie wiedziałem, że dzisiaj gra młodzieżówka.
Łódzki Klub Sportowy

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 06.10.2017, 09:51

DK08 pisze:
06.10.2017, 09:29
Red power pisze:
06.10.2017, 09:24
Tak sobie to tłumacz pecie. Największy jest strach przed bandą internetowych lksiackich ciuli z Tobą na czele.
Dlatego potomku rozenbauma od meczu we Francji jesteście obsrani na samą myśl pojechania na kadrę. Nawet wasze przydupasy którym liżecie jaja na swoich turniejach śpiewały j**** żydzew na wyjazdach, dzięki czemu dalej na kadrze mogą się pokazać. Idź klep dalej w klawiaturę, a w niedzielę odpal TV i pooglądaj jak gra Polska, na żywo nie zobaczysz.


Ty parowo internetowa nawet nie wiesz,ze osoby z Widzewa byly w Armenii,wiec o czym my dyskutujemy.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 06.10.2017, 10:18

Do wszystkich ktorzy pisza ze Widzew obsrany mecz w tv oglada ja sie pytam gdzie wy ten mecz ogladaliscie? A teraz udawajcie ze nie widzicie posta.
Dzisiaj jestesmy gospodarzama meczu i mimo ze to u21 to jednak juz cos.
To gdzie dzisiaj rodowici Lodzianie ogladacie mecz gdy kadra gra pod nosem?

Królewska Dzielnica
Posty: 31
Rejestracja: 06.10.2017, 09:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Królewska Dzielnica » 06.10.2017, 10:33

Zaraz ktoś napiszę, że Łks decyduję kto może chodzić na kadrę 😂 próbujecie się wypromować na kadrze jak modelka na wybiegu, gdy koalicji nie ma w pobliżu.

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NowyNowy » 06.10.2017, 10:36

u21 :) niedługo pozostanie wam u15, jak kalkulator wyliczy wam taką kalkulacje.
ŁKS na u21 nigdy nie bywał, wy na seniorach często.....,ale to se ne vrati

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 06.10.2017, 10:42

Królewska Dzielnica pisze:
06.10.2017, 10:33
Zaraz ktoś napiszę, że Łks decyduję kto może chodzić na kadrę 😂 próbujecie się wypromować na kadrze jak modelka na wybiegu, gdy koalicji nie ma w pobliżu.

ŁKS nie decyduje
,ale ŁKS w przeciwieństwie do was na kadrę jeździ.
Mam proste pytanie.Dlaczego kibice Widzewa od czasu Francji nie jeżdżą oficjalnie na kadrę? Dlaczego?
ŁKS Łódź Polska

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 06.10.2017, 10:44

a ja mam pytanie do Łksiaków ..
jak to było z waszą zgodą ze Śląskiem , bo pamiętam że to była bardzo mocna sztama i w sumie duża sensacja jak się ta zgoda skończyła..
Kto pierwszy zrobił ciach ?
Ostatnio z kumplem sobie gadaliśmy na tematy zgód i tak nam się przypomniała wspólna podróż incognito ze Śląskiem wracającym z meczu Widzewa . Wy ich wspieraliście i pamiętam tylko że w pociągu (oczywiście rejsówka) mówiłem po cichu zdrowaśki żeby nas nie z rozkminili ,takich zakazanych mord to w życiu nie widziałem :-/

syntinowy
Posty: 4
Rejestracja: 21.08.2013, 14:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: syntinowy » 06.10.2017, 11:12

Panowie ja od Januszy więc wybaczcie pytanie, ale czy mógłby ktoś napisać co czerwone końcówy i z kim zrobili we Francji?

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 06.10.2017, 11:14

Abr1908 pisze:
06.10.2017, 10:42

Mam proste pytanie.Dlaczego kibice Widzewa od czasu Francji nie jeżdżą oficjalnie na kadrę? Dlaczego?
bo zęby nie grzyby, 2 razy nie urosną....

sory ze za nich odpowiedzialem, ale raczej nie doczekałbys sie wytłumaczenia z ich strony.
Wykracza to poza ich megalomanskie mniemanie o sobie.
Chyba że zaraz wymyśla - ze 2 pełne samoloty z 300 osobami mega chuliganskiej szajki z RTSu musiały awaryjnie lądować bo hWŁ zapomiał że zostawił żelazko włączone....



Swoją droga to co sie tu ostatnio odpierdala to jest kwintesencja zydzewskiej megalomani.

Widzew jedzie do Nowego Miasta w 300 osob. W tym samym dniu tygodnia, w tej samej lidze,i o tej samej godzinie Patologii z ŁKSu jest tam ponad 2 razy tyle. Ale przeciez Widzew i tak jest najlepszy, jest ich pół polski , a ŁKS to pare bram na polesiu i limance, więc jak to ŁKS ma czelnosc coś pisać o wyjazdach..

Widzew po wydarzeniach z kadry zawiesił swoją działalnosc na kadrze i oficjalnie nie zjawił sie ani razu w eliminacjach... ŁKS był z flaga na kazdym meczu, ale za to Widzew dzisiaj idzie na mecz juniorów u siebie na stadionie, więc i tak jest naj naj naj naj naj hahaha kabaret mozna niezły by zmontowac z was
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Królewska Dzielnica
Posty: 31
Rejestracja: 06.10.2017, 09:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Królewska Dzielnica » 06.10.2017, 11:24

Jeździ na kadrę uwierz mi, ale nie lansuje się tak jak wy. Wiadomo, że każdy teraz jest cięty na koalicję (co wy wykorzystujecie pokazując się nad wyraz na kadrze) i nikt nie będzie wychylał się w pojedynkę na kilkanaście ekip.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 06.10.2017, 11:28

Patologia z Lksu pręży muskuły bo obok Lech i reszta kibicowskiej Polski. Dziś nikt do Łodzi nie jedzie to na kadrę się nie wybierają choc mecz odbywa się w "ich" mieście.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 06.10.2017, 11:40

Ukochane Miasto pisze:
06.10.2017, 10:44
a ja mam pytanie do Łksiaków ..
jak to było z waszą zgodą ze Śląskiem , bo pamiętam że to była bardzo mocna sztama i w sumie duża sensacja jak się ta zgoda skończyła..
Kto pierwszy zrobił ciach ?
Ostatnio z kumplem sobie gadaliśmy na tematy zgód i tak nam się przypomniała wspólna podróż incognito ze Śląskiem wracającym z meczu Widzewa . Wy ich wspieraliście i pamiętam tylko że w pociągu (oczywiście rejsówka) mówiłem po cichu zdrowaśki żeby nas nie z rozkminili ,takich zakazanych mord to w życiu nie widziałem :-/
był sobie mecz i teraz wybacz ale nie pamiętam czy Ślęza - RTS czy Śląsk - RTS .... był tam w każdym razie Śląsk. Ktoś odpowiedzialny na tym meczu za doping zarzucił pociski na ŁKS gdzie Wasi wyjazdowicze przekazali to Nam ( nie było wtedy jeszcze takiego hardcoru na ostro jak teraz ). Poszły ze strony ŁKS-u telefony do Wrocławia celem potwierdzenia tych informacji i na nast meczu zgoda padła. Tak to pamietam - jak cos przeoczylem to przepraszam ale to juz ponad dwie dekady temu
:arrow:

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 06.10.2017, 11:43

Królewska Dzielnica pisze:
06.10.2017, 11:24
Jeździ na kadrę uwierz mi, ale nie lansuje się tak jak wy.
haha nie rozśmieszaj mnie. Nie musisz sie az tak zalic...
Królewska Dzielnica pisze:
06.10.2017, 11:24
Wiadomo, że każdy teraz jest cięty na koalicję (co wy wykorzystujecie pokazując się nad wyraz na kadrze) i nikt nie będzie wychylał się w pojedynkę na kilkanaście ekip.
jak to szło ? ... jesteśmy chciwi waszej krwi, zostało wam niewiele dni....

z tego co piszesz to wynika ze chyba to sie obróciło troche przeciwko Wam, nie uważasz ? Tacy byliscie groźni i mieliscie zjeść wszystkich a tu strach wam nie pozwala jechać na kadre ;) taka jest prawda.
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 06.10.2017, 11:47

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
06.10.2017, 11:14
Abr1908 pisze:
06.10.2017, 10:42

Mam proste pytanie.Dlaczego kibice Widzewa od czasu Francji nie jeżdżą oficjalnie na kadrę? Dlaczego?
bo zęby nie grzyby, 2 razy nie urosną....

sory ze za nich odpowiedzialem, ale raczej nie doczekałbys sie wytłumaczenia z ich strony.
Wykracza to poza ich megalomanskie mniemanie o sobie.
Chyba że zaraz wymyśla - ze 2 pełne samoloty z 300 osobami mega chuliganskiej szajki z RTSu musiały awaryjnie lądować bo hWŁ zapomiał że zostawił żelazko włączone....



Swoją droga to co sie tu ostatnio odpierdala to jest kwintesencja zydzewskiej megalomani.

Widzew jedzie do Nowego Miasta w 300 osob. W tym samym dniu tygodnia, w tej samej lidze,i o tej samej godzinie Patologii z ŁKSu jest tam ponad 2 razy tyle. Ale przeciez Widzew i tak jest najlepszy, jest ich pół polski , a ŁKS to pare bram na polesiu i limance, więc jak to ŁKS ma czelnosc coś pisać o wyjazdach..

Widzew po wydarzeniach z kadry zawiesił swoją działalnosc na kadrze i oficjalnie nie zjawił sie ani razu w eliminacjach... ŁKS był z flaga na kazdym meczu, ale za to Widzew dzisiaj idzie na mecz juniorów u siebie na stadionie, więc i tak jest naj naj naj naj naj hahaha kabaret mozna niezły by zmontowac z was
Spróbuję tobie odpowiedzieć, chociaż uważam że daremny mój trud bo i tak niezrozumiesz.
A więc żydowska ofiaro z Karolewa Wy wiosną na swój wyjazd do Drwęcy kręciliście 2 tygodnie mega korbę ze zjebanymi konkursami osiedli i FC. Jedziecie tam w 700 osób co jest jak na Was super liczbą.
U nas najpierw ze względu na jakieś "ale" psów mecz miał być tylko dla max 400 osób na stadionie i bez naszej obecności. Dopiero bodajże na tydzień lub nawet krócej przed meczem dzięki staraniu działaczy i kibiców Drwęcy poszła decyzja że dostaje 200 biletów. Jedziemy tam w 3,5 stówy więc wynik przyzwoity
:twisted:

NoName1918
Posty: 5
Rejestracja: 20.04.2013, 22:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoName1918 » 06.10.2017, 11:49

Oj PANY ręce opadają...
A jak by tak oczywiście czysto teoretycznie u 21 grało dzisiaj na stadionie ŁKS-u to Widzew by się wybrał? Oczywiście to pytanie retoryczne..

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 06.10.2017, 11:55

Red power pisze:
06.10.2017, 11:28
Patologia z Lksu pręży muskuły bo obok Lech i reszta kibicowskiej Polski. Dziś nikt do Łodzi nie jedzie to na kadrę się nie wybierają choc mecz odbywa się w "ich" mieście.
Patologia ze Starego Miasta,Grembacha czy innej Grabowaj najechała by ŁKS przynajmniej w 2 tys. Gdoby podobny mecz odbywał się u nas.Wiadomo.
Puki co taki mecz nam nie grozi.Wielka szkoda ze cala Polska nie zobaczy co potrafią robic na wrogim terenie najlepsi i najwięksi fani reprezentacji... młodzieżowej
ŁKS Łódź Polska

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 06.10.2017, 11:59

NoName1918 pisze:
06.10.2017, 11:49
Oj PANY ręce opadają...
A jak by tak oczywiście czysto teoretycznie u 21 grało dzisiaj na stadionie ŁKS-u to Widzew by się wybrał? Oczywiście to pytanie retoryczne..
A jak ŁKS napalał się na mecz rugby na Widzewie, pamiętasz może?

My się zebraliśmy, poszliśmy, obecność swoją zaznaczyliśmy i wyszliśmy - po Was ani śladu, chociaż tak się napinaliście, że bandą przyjdziecie..

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 06.10.2017, 12:18

PS. Zapomniałem, że nawet nie wiedziałeś o tym internetowy wojowniku :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Vapel i 231 gości